Uitslagen 60 meter Jongens Junior C2

# Naam ResOBP
1 Nsikak Ekpo Haag 7,47Q 7,24
2 Jonathan Pronk Haag 7,51Q 7,45
3 Damian Felter PAC 7,56Q 7,28
4 Dave Boamah AV Feniks 7,57Q 8,12
5 Rens de Graauw PH 7,62Q 7,72
6 Jasper Oele PAC 7,71Q 7,79
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,74Q 7,67
8 Robin van Kooij PAC 7,75Q 8,00
9 Ties van Beek AV Sprint 7,76Q 7,88
10 Amar Wong Feniks 7,79Q 7,97
11 Gianni Brunken AV Sprint 7,82Q 8,09
12 Carildo Linger AV Feniks 7,84Q 8,04
13 Marijn van Duijn ARV Ilion 7,86Q 7,96
14 Winjaris Windster AAC 7,89Q 8,20
15 Milo Hanssen AV Unitas 7,90Q 7,89
16 Cédric Fini AV Wijchen 7,93Q 8,22
17 Chris Wieles SCSP 7,95Q 7,93
18 Anton Sarnatskiy Groningen 7,97Q 7,86
19 Marien Sips AV `40 8,02Q 8,03
20 Micha Groen Almere `81 8,06q 8,09
21 Florian Va...er Dussen AV Impala 8,07Q 8,01
22 Kylian Meeuwisz Pallas `67 8,07Q 8,10
23 Laurens Jordense GACH 8,07q 8,60
24 Heiko Rotteveel AAV `36 8,09q 8,39
25 Alexander ...derikhoff Altis 8,11 7,99
26 Hidde de Wilde Cialfo 8,19 8,12
27 Quinten Wormer Haag 8,20 8,29
28 Flo van Raalte GACH 8,21 8,68
29 Bayo Abisoye Ciko `66 8,23 8,87
30 Michael Botman AV Wijchen 8,27 8,70
31 Favour Abu Haag 8,29 8,39
32 Olivier Hendriks AV `40 8,29 8,19
33 Steven Zollinger Nijmegen 8,30 8,21
34 Mika Gravenberch MPM 8,34 8,39
35 Kris Andriessen GACH 8,36 8,81
36 Thijs van ...wershaven DVTR 8,36 8,92
37 Tom van Buuren Olympus `70 8,43 8,43
38 Gerbrand Bontekoe AV Impala 8,44 8,63
39 Bjorn van der Velden HLLS 8,55 ---
40 Julian Vries Heerenveen 8,56 9,08
41 Frank Ruegg AV Gouda 8,65 9,16
42 Micha Groenenboom AV Gouda 8,67 9,29
43 Ronald Mulder Fivelstreek 8,67 8,62
44 Jonas Elzinga GACH 8,70 8,59
45 Pieter Bulte Pallas `67 8,71 8,81
46 Tim Consemulder HLLS 8,74 8,70
47 Ronin van der Holst PAC 8,75 8,83
48 Roan Hekkers AV `56 8,90 8,79
49 Bas van der Horst AV Athlos 9,11 9,21
Stan Atsma HLLS DNS 8,13

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior C2

# Naam ResQm
1 Nsikak Ekpo Haag 7,24Q 7,47
2 Damian Felter PAC 7,31Q 7,56
3 Jonathan Pronk Haag 7,32Q 7,51
4 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,53Q 7,74
5 Jasper Oele PAC 7,62q 7,71
6 Dave Boamah AV Feniks 7,63Q 7,57
7 Robin van Kooij PAC 7,69Q 7,75
8 Ties van Beek AV Sprint 7,73q 7,76
9 Rens de Graauw PH 7,75 7,62
10 Winjaris Windster AAC 7,76 7,89
11 Amar Wong Feniks 7,85 7,79
12 Milo Hanssen AV Unitas 7,86 7,90
13 Marijn van Duijn ARV Ilion 7,88 7,86
14 Gianni Brunken AV Sprint 7,90 7,82
15 Florian Va...er Dussen AV Impala 7,92 8,07
16 Carildo Linger AV Feniks 7,93 7,84
17 Chris Wieles SCSP 7,93 7,95
18 Anton Sarnatskiy Groningen 7,97 7,97
19 Micha Groen Almere `81 8,02 8,06
20 Marien Sips AV `40 8,08 8,02
21 Laurens Jordense GACH 8,18 8,07
22 Cédric Fini AV Wijchen 8,22 7,93
23 Heiko Rotteveel AAV `36 8,28 8,09
24 Kylian Meeuwisz Pallas `67 8,32 8,07

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior C2

# Naam ResQm
1 Nsikak Ekpo Haag 7,18 7,24
2 Damian Felter PAC 7,27 7,31
3 Jonathan Pronk Haag 7,43 7,32
4 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,58 7,53
5 Dave Boamah AV Feniks 7,67 7,63
6 Ties van Beek AV Sprint 7,70 7,73
7 Robin van Kooij PAC 7,72 7,69
8 Jasper Oele PAC 7,75 7,62

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C2

# Naam ResOBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 2:12,83 2:06,95
2 Daan Roosenschoon GVAC 2:13,67 2:08,51
3 Beer Harms Phanos 2:14,80 2:10,00
4 Nelson Johnson Haag 2:15,21 2:09,50
5 Jonas Phijffers ATNY 2:16,42 2:13,57
6 Brennan Kamerman AAV `36 2:16,84 2:17,22
7 Mark Dullaart Haag 2:17,44 2:16,39
8 Seb Wals AV Lycurgus 2:17,66 2:19,39
9 Danièl Castro AV Unitas 2:18,98 2:28,75
10 Bjorn Hulsebos VAV 2:19,66 2:19,62
11 Stan Buddingh' Typhoon 2:20,44 2:26,00
12 Rik Spelthan PH 2:21,13 2:27,92
13 Mark Hollestelle Triathlon 2:24,06 2:24,23
14 Steven Zollinger Nijmegen 2:24,74 2:23,82
15 Owyn Kamerman AAV `36 2:25,10 2:20,03
16 Cedric Smits AV Unitas 2:25,45 2:29,64
17 Elijah Kaijser PAC 2:28,42 2:17,63
18 Laurens Jordense GACH 2:28,60 2:18,70
19 Hugo Habraken AV Gouda 2:30,90 2:30,86
20 Julian Vries Heerenveen 2:30,95 2:28,37
21 Nils Reefman Pallas `67 2:32,14 2:26,23
22 Stefan Beukers Pallas `67 2:36,50 2:32,85
23 Micha Groenenboom AV Gouda 2:45,35 2:53,77
Dave Boamah AV Feniks DNF 2:15,72

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior C2

# Naam ResOBP
1 Teun ter Haar Nijmegen 4:28,13 4:18,37
2 William Webster GVAC 4:35,06 4:34,42
3 Gijs de Haan PAC 4:36,29 4:31,03
4 Tim de Wild HLLS 4:38,45 4:40,56
5 Jip Janissen VRT 4:42,33 4:39,27
6 Ewan Anderson Haag 4:47,64 4:58,20
7 Tjebbe Hemler PAC 4:52,07 4:52,28
8 Marc Dullemond AAV `36 4:53,64 5:01,15
9 Ivor Feunekes SPWS 5:13,71 5:16,63
10 Mart Koedood PAC 5:15,63 5:30,88
11 Pascal Doornhein PAC 5:17,66 5:30,17
12 Sam Overeem AV34 5:26,49 5:27,67

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior C2

# Naam ResOBP
1 Rens de Graauw PH 8,73Q 8,84
2 Mark van der Linden Haag 8,79Q 8,43
3 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 8,96Q 8,63
4 Twan van Rijn AAV `36 9,10Q 9,44
5 Taron Punt PAC 9,16Q 9,10
5 Gianni Brunken AV Sprint 9,16Q 9,84
7 Yoram Vriezen GACH 9,17Q 8,79
8 Chris Wieles SCSP 9,22Q ---
9 Ties van Beek AV Sprint 9,29Q 9,55
10 Carildo Linger AV Feniks 9,29Q 9,70
11 Jesse Lamberst AAV `36 9,35Q 10,15
12 Stan Atsma HLLS 9,37Q 9,63
13 Julian Mejame Ejong PAC 9,38Q 9,30
14 Thijs de Wild Typhoon 9,41Q 9,14
15 Quinten Wormer Haag 9,42Q 9,24
16 Rutger Hoekstra Heerenveen 9,50Q 9,33
17 Brend Baak AV PEC 1910 9,57q 10,12
18 Sem Oolbekkink Nijmegen 9,66Q 10,09
19 Wouter Konijn AV Lycurgus 9,74q 10,47
20 Marien Sips AV `40 9,78Q 9,83
21 Favour Abu Haag 9,82q 10,66
22 Chuck Pols Scorpio 9,86q 10,57
23 Heiko Rotteveel AAV `36 9,86 11,21
24 Casper Haagh Scorpio 9,93Q 10,33
25 Kylian Meeuwisz Pallas `67 9,99Q 10,03
26 Laurens Jordense GACH 10,25 10,82
27 Tim Consemulder HLLS 10,38 10,44
28 Ronin van der Holst PAC 10,42 10,76
29 Pieter Bulte Pallas `67 10,57 10,70
30 Thijs van ...wershaven DVTR 10,88 12,38
31 Nils Reefman Pallas `67 10,93 11,08
32 Frank Ruegg AV Gouda 11,39 12,10
33 Hugo Habraken AV Gouda 11,89 12,31

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior C2

# Naam ResQm
1 Mark van der Linden Haag 8,54Q 8,79
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 8,67Q 8,96
3 Yoram Vriezen GACH 8,71Q 9,17
4 Taron Punt PAC 8,93Q 9,16
5 Chris Wieles SCSP 8,95q 9,22
6 Rens de Graauw PH 8,95Q 8,73
7 Twan van Rijn AAV `36 9,01q 9,10
8 Julian Mejame Ejong PAC 9,08Q 9,38
9 Carildo Linger AV Feniks 9,13 9,29
10 Gianni Brunken AV Sprint 9,29 9,16
11 Quinten Wormer Haag 9,31 9,42
12 Ties van Beek AV Sprint 9,32 9,29
13 Rutger Hoekstra Heerenveen 9,36 9,50
14 Brend Baak AV PEC 1910 9,39 9,57
15 Jesse Lamberst AAV `36 9,41 9,35
16 Stan Atsma HLLS 9,50 9,37
17 Thijs de Wild Typhoon 9,52 9,41
18 Wouter Konijn AV Lycurgus 9,62 9,74
19 Sem Oolbekkink Nijmegen 9,70 9,66
20 Chuck Pols Scorpio 9,72 9,86
21 Marien Sips AV `40 9,88 9,78
22 Favour Abu Haag 9,94 9,82
23 Casper Haagh Scorpio 10,14 9,93
24 Kylian Meeuwisz Pallas `67 10,16 9,99

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior C2

# Naam ResQm
1 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 8,68 8,67
2 Yoram Vriezen GACH 8,88 8,71
3 Rens de Graauw PH 8,91 8,95
4 Twan van Rijn AAV `36 8,98 9,01
5 Chris Wieles SCSP 8,99 8,95
6 Julian Mejame Ejong PAC 9,08 9,08
7 Taron Punt PAC 9,13 8,93
Mark van der Linden Haag DNF 8,54

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior C2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Nijmegen Atletiek JJC2 Nijmegen Atletiek - JJC2 4 25,84 3
2 Athlos Boys AV Athlos - JJC2 4 27,33 2
3 Impala Boys AV Impala - JJC2 4 DNF 0

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C2

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Julian Mejame Ejong PAC 15,37 15,37Q 14,50
2 Gaby Emmanuel Haag 15,36 15,36Q 14,06
3 Sebastiaan Bonte AV Hera 14,58 14,58Q 14,99
4 Mark van der Linden Haag 13,68 13,68Q 15,18
5 Rens de Graauw PH 13,60 13,60Q 12,27
6 Jonathan Pronk Haag X 13,12 13,12Q 14,76
7 Chuck Pols Scorpio 11,69 11,69Q 11,39
8 Robin van Kooij PAC 11,16 11,64 11,64Q 11,46
9 Piter Nijboer AV Impala X 11,27 7,60 11,27q 9,80
10 Jeremy van Zutven PH 10,64 11,19 11,19q 11,25
11 Micha Groen Almere `81 11,11 10,51 10,22 11,11q 13,34
12 Milo Hanssen AV Unitas 10,54 10,54 11,08 11,08q 10,78
13 Matyas Kerekgyarto Swift 10,67 X X 10,67 13,30
14 Bram van Alebeek Nijmegen 9,46 9,19 9,90 9,90 9,59
15 Flo van Raalte GACH X 9,68 9,48 9,68 9,83
16 Jonas Elzinga GACH 7,90 9,01 9,53 9,53 9,03
17 Bjorn van der Velden HLLS X X 9,25 9,25 ---
18 Kris Andriessen GACH 9,04 8,66 8,90 9,04 9,69
19 Sam Overeem AV34 8,07 7,47 8,25 8,25 8,16
20 Bas van der Horst AV Athlos 7,59 6,93 7,32 7,59 7,97

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram finale Jongens Junior C2

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Julian Mejame Ejong PAC 14,54 15,80 14,65 X X X 15,80 15,37
2 Sebastiaan Bonte AV Hera 14,31 14,80 14,59 13,91 15,46 15,74 15,74 14,58
3 Gaby Emmanuel Haag 14,46 15,10 14,32 13,99 14,73 15,39 15,39 15,36
4 Mark van der Linden Haag 14,07 14,57 15,15 15,15 X 13,89 15,15 13,68
5 Jonathan Pronk Haag 13,22 13,43 14,24 14,82 13,15 14,94 14,94 13,12
6 Rens de Graauw PH 12,76 13,06 13,41 X X X 13,41 13,60
7 Micha Groen Almere `81 12,07 10,82 11,27 11,58 11,31 11,85 12,07 11,11
8 Robin van Kooij PAC 11,59 10,91 11,94 10,82 X 11,88 11,94 11,64
9 Jeremy van Zutven PH 10,38 11,31 10,85 11,31 11,19
10 Chuck Pols Scorpio X 9,77 11,05 11,05 11,69
11 Milo Hanssen AV Unitas 10,37 10,65 9,68 10,65 11,08
12 Piter Nijboer AV Impala 10,37 8,59 9,28 10,37 11,27

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C2

# Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.951.98ResOBP
1 Gaby Emmanuel Haag O O O XO O O XXX 1,95 1,80
2 Taron Punt PAC O O XO XO XXO O XXX 1,80 1,73
3 Kaj de Jong AV Statina O O O O O XXX 1,70 1,70
4 Rutger Hoekstra Heerenveen XO O O XXX 1,70 1,70
4 Daan Kneppers ARV Ilion O O O XO O XXX 1,70 1,65
4 Jon Rijnsburger Nijmegen O XO O O XXX 1,70 1,70
7 Winjaris Windster AAC O O O XXO XO XXX 1,70 1,60
8 Casper Haagh Scorpio O O O O XXO XXX 1,70 1,65
9 Jesse Lamberst AAV `36 O O O O XXX 1,65 1,65
10 Brend Baak AV PEC 1910 XO O O XXX 1,65 1,65
11 Jonas Phijffers ATNY O O XXO O XXX 1,65 1,65
12 Jeremy van Zutven PH O O XO XO XXX 1,65 1,65
13 Twan van Rijn AAV `36 O O XXO XO XXX 1,60 1,60
14 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus O O O XXO XXX 1,60 1,55
15 Amar Wong Feniks O O O O XXX 1,55 1,55
16 Jord Pluimes Scorpio XO O O XXX 1,55 1,62
17 Olaf Moons SC Antilope O O O XO XXX 1,55 1,60
18 Mels Hillemans DJA O O XO XXO XXX 1,55 1,55
19 Gijs Koel AV Argo O XO XXO XXO XXX 1,55 1,50
20 Hugo Habraken AV Gouda O O XXX 1,45 1,45
20 Pieter Bulte Pallas `67 O O XXX 1,45 1,45
22 Nils Reefman Pallas `67 XO XXO XXX 1,45 1,50
23 Stefan Beukers Pallas `67 O XXX 1,40 1,45

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C2

# Naam 2.202.302.402.502.602.652.702.752.802.852.903.003.103.203.303.453.553.653.753.81ResOBP
1 Yoram Vriezen GACH O XO XXO O XXO XXX 3,75 3,70
2 Jasper Oele PAC O O O XXX 3,20 3,13
3 Joep Bovee Spado XXO O O - O - O O XO XO XXX 3,00 2,80
4 Lucius Bout Phanos O O O O O XO O XO XO XXX 2,85 2,60
5 Max Veldhuizen GACH O O O O O O O XXX 2,70 ---
6 Quinten Wormer Haag XO O XXO - O - XXX 2,70 2,43
7 Wouter Konijn AV Lycurgus O XO O O XXX 2,65 2,77
8 Chuck Pols Scorpio XO O XXX 2,50 2,53
Twan van Rijn AAV `36 quit DNS 2,20

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C2

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Damian Felter PAC 6,29 - - 6,29Q 6,72
2 Jonathan Pronk Haag 6,24 - - 6,24Q 6,16
3 Mark van der Linden Haag 5,71 - - 5,71Q 6,10
4 Casper Haagh Scorpio 5,59 - - 5,59Q 5,58
5 Thijs de Wild Typhoon 5,45 5,39 5,53 5,53Q 5,81
6 Jeff Tesselaar AV Hera 5,52 - - 5,52Q 5,76
7 Milo Hanssen AV Unitas 5,44 5,33 X 5,44q 5,12
8 Jeremy van Zutven PH 5,33 5,43 5,36 5,43q 5,71
9 Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,96 5,10 5,43 5,43q 5,01
10 Micha Groen Almere `81 4,91 5,42 5,24 5,42q 5,27
11 Anton Sarnatskiy Groningen 5,27 5,17 5,34 5,34q 5,56
12 Brend Baak AV PEC 1910 5,30 5,16 5,33 5,33q 5,24
13 Amar Wong Feniks 5,27 5,19 5,28 5,28 5,02
14 Gijs Koel AV Argo 5,24 5,03 X 5,24 4,99
15 Sem Oolbekkink Nijmegen 5,23 5,06 X 5,23 4,86
16 Kaj de Jong AV Statina 4,78 4,96 5,23 5,23 5,00
17 Marijn van Duijn ARV Ilion 5,22 5,22 5,19 5,22 5,85
18 Bram van Alebeek Nijmegen 4,73 4,72 5,17 5,17 4,90
19 Kylian Meeuwisz Pallas `67 4,91 5,16 4,92 5,16 4,91
20 Favour Abu Haag 4,55 4,91 5,16 5,16 4,92
21 Cedric Smits AV Unitas 4,71 4,53 4,96 4,96 4,82
22 Roan Hekkers AV `56 4,47 4,95 4,35 4,95 4,82
23 Thijs van ...wershaven DVTR 4,90 4,78 X 4,90 4,67
24 Florian Va...er Dussen AV Impala X X 4,90 4,90 5,15
25 Tim Consemulder HLLS 4,50 X 4,82 4,82 4,58
26 Max Veldhuizen GACH 4,75 X X 4,75 ---
27 Micha Groenenboom AV Gouda X X 4,47 4,47 4,07
28 Tom van Buuren Olympus `70 4,43 4,33 3,86 4,43 4,66
29 Ronald Mulder Fivelstreek 4,24 4,27 X 4,27 4,53
30 Stefan Beukers Pallas `67 3,83 4,03 4,12 4,12 4,26
Frank Ruegg AV Gouda X X X NM 4,55
Daan Roosenschoon GVAC X X X NM 5,84

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior C2

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Damian Felter PAC 6,39 6,45 6,70 6,71 6,53 X 6,71 6,29
2 Jonathan Pronk Haag 5,85 6,50 6,31 6,18 - X 6,50 6,24
3 Mark van der Linden Haag 5,91 5,81 5,90 5,55 5,68 X 5,91 5,71
4 Jeff Tesselaar AV Hera 5,51 5,73 5,76 3,82 5,67 5,75 5,76 5,52
5 Micha Groen Almere `81 5,49 5,28 5,69 5,49 3,09 5,09 5,69 5,42
6 Anton Sarnatskiy Groningen 5,38 5,37 5,69 5,25 5,12 5,29 5,69 5,34
7 Thijs de Wild Typhoon X 5,52 5,63 5,19 X 5,64 5,64 5,53
8 Jeremy van Zutven PH X 5,47 X 5,56 5,31 5,48 5,56 5,43
9 Casper Haagh Scorpio 5,45 5,19 5,39 5,45 5,59
10 Milo Hanssen AV Unitas 5,18 5,26 3,83 5,26 5,44
11 Brend Baak AV PEC 1910 X 5,02 X 5,02 5,33
12 Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,42 4,94 4,96 4,96 5,43