Uitslagen Try out games

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Sander Koops SPWS 7,17q 7,25
2 Stan Ritzer Flevo Delta 7,33q ---
3 Netanel Dorothea AV Sparta 7,37q 7,20
4 Kevin Deur AV Sparta 7,43 11,46
4 Levi Casilio Fortius 7,43 7,44
6 Sander Smits AVGM 7,47Q 7,00
7 Kristof va...amperdijk GACH 7,51 7,51
7 Danilo Ogunseri Nijmegen 7,51 7,64
9 Mark Roosien AV Hylas 7,61 ---
9 Daan Schuurman AV `47 7,61 ---
11 Skip Renders GACH 7,62 7,51
12 Bjorn Schats GVAC 7,63 12,20
13 Stefan Pol U-Track 7,70 7,55
14 Arthur van Essen Altis 7,75 7,55
15 Stijn van Nierop DAK 7,78 8,03
16 Rens Hoogendorp GVAC 7,85 12,32
17 Jochem van Duren GVAC 7,95 ---
18 Najim Belkadi Phanos 8,09 ---



Jongens Junior A - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
1 Sander Koops SPWS 7,19 ---
2 Stan Ritzer Flevo Delta 7,37 ---
3 Sander Smits AVGM 7,52 ---
4 Netanel Dorothea AV Sparta 10,12 ---



Jongens Junior A - 60 meter finale

# Naam ResOBP
Sander Koops SPWS DNS ---



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Lars Van Hoeven Heerenveen 23,10 22,66
2 Mark Roosien AV Hylas 23,53 23,38
3 Skip Renders GACH 23,78 23,59
4 Levi Casilio Fortius 23,82 23,54
5 Kristof va...amperdijk GACH 23,98 24,34
6 Luuk Wiebenga Heerenveen 24,14 23,39
7 Kevin Deur AV Sparta 24,29 24,00
8 Tijn Pronk KAV Holland 24,66 24,06
9 Lovell Lynch Nijmegen 25,09 24,69
10 Niels Boonstra AV Statina 25,35 24,90
11 Jochem van Duren GVAC 26,20 ---



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Lars Van Hoeven Heerenveen 50,04 49,39
2 Maurik de Groot Haag 51,30 50,38
3 Jurriaan de Rijk Haag 52,25 51,76
4 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 52,52 52,03
5 Tino Claessens Haag 52,74 52,50
6 Yvar - Schoorlemmer MPM 53,07 54,00
7 Stijn van Nierop DAK 54,16 51,13
8 Jasper Rou VAV 54,61 55,41
9 Mitchel de Vries Altis 55,21 55,49
10 Lovell Lynch Nijmegen 55,42 53,92
11 Maurice Raats DJA 58,58 54,00



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Thomas Kwint Groningen 1:59,77 1:58,86
2 Jurgen van der Zwet De Spartaan 2:05,59 2:01,00
3 Lorens Niehof AVV 2:07,15 2:04,27
4 Niels Hendriks VRT 2:14,58 2:12,30
5 Jesse Nijmeijer AV Archeus 2:15,47 2:17,86
6 Thijs van Deurzen SPOB 2:20,80 2:19,82



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Abdikhani Mohamed AV Cifla 4:07,45 4:02,23
2 Youri Driessen VRT 4:21,53 4:24,20
3 Boudewijn Welkzijn Phanos 4:39,87 4:30,00



Jongens Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sander Koops SPWS 8,11 8,18
2 Bart Mulder AV Wijchen 8,93 15,45
3 Rick Hollestelle Altis 9,14 15,60
4 Stefan Pol U-Track 9,17 16,62
Scott Boon Flevo Delta DQ ---
Youp Brouwer Flevo Delta DQ ---
Taco van der Werff AV34 DNS 17,69



Jongens Junior A - 60 meter horden finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Shaquille ...manuelson PAC X X X X 16,03 16,03 15,41
2 Daan Schuurman AV `47 11,39 X 11,94 11,52 12,18 12,18 ---
3 Sytze Bram de Witte HRRR 10,26 10,43 10,81 X 10,59 10,81 ---
4 Youp Brouwer Flevo Delta 9,95 9,66 9,09 10,00 9,18 10,00 ---
5 Rens Hoogendorp GVAC 9,08 8,49 9,02 8,71 9,17 9,17 ---
Bjorn Sloot AL73 - DNS ---
Taco van der Werff AV34 - - DNS ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam 1.501.601.701.751.801.851.90ResOBP
1 Jeroen Poiesz PAC O O O O XXX 1,85 1,96
2 Sander Smits AVGM O O XO XXO XXX 1,85 2,00
3 Niels Boonstra AV Statina O O XO O XXX 1,75 1,81



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.702.803.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.70ResOBP
1 Jakob Pütz PH XXO XXO O XXX 4,60 4,60
2 Scott Boon Flevo Delta O - O - O O XXX 4,50 4,50
3 Lucas van Klaveren ARV Ilion O O O O XO O XXX 4,40 4,40
4 Daan Spiljard PAC XO O O XXX 4,20 4,30
5 Hans Harting AV `47 O XXO O XO XO XXX 3,80 3,80
6 Bart Mulder AV Wijchen O XO XXX 3,60 3,80
7 Jeroen Poiesz PAC O - O O XXX 3,50 ---
8 Melle van der Stoel AV34 O - O - O XXX 3,40 3,48
9 Taco van der Werff AV34 XO XXO O XXX 3,00 ---
Jordi van der Wal PAC XXX NM ---
Bjorn Sloot AL73 - - - - - NM 4,15



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Sytze Bram de Witte HRRR 5,66 5,78 5,50 5,54 5,78 6,03
2 Tijn Pronk KAV Holland 5,40 5,55 5,72 5,60 5,72 5,76
3 Bjorn Schats GVAC X 5,04 5,67 X 5,67 5,61
4 Rens Hoogendorp GVAC 4,97 4,68 5,08 5,19 5,19 5,33



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 7,17Q 7,44
2 Sven Jansons Altis 7,20Q 7,10
3 Isiah Emanuelson PAC 7,21Q 7,21
4 Nsikak Ekpo Haag 7,28Q 7,42
5 Mark van der Linden Haag 7,40q 7,54
6 Segui-Alan Jaouen U-Track 7,41 ---
7 Brett Duff AV Sparta 7,43 7,45
8 Riq de Wit Eindhoven 7,46 11,52
9 Marcus Melenhorst Altis 7,47 7,55
10 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,48 7,60
11 Romello Christiaan AV Hera 7,51 7,73
12 Marnix van der Burg Leiden 7,54 7,47
12 Gabriël ...rnelissen GACH 7,54 7,35
14 Juno Schuwer Eindhoven 7,56 11,94
15 Dre Pinas DEM 7,63 7,70
16 Hidde van der Woud Pijnenburg 7,66 ---
17 Tom Klein Poelhuis Haaksbergen 7,67 ---
18 Floris Nolet PH 7,68 7,91
19 Janik Sillen Nijmegen 7,70 ---
20 Martin Rydlo Haag 7,71 7,85
20 Quinten van der Elst Fortius 7,71 7,61
22 Timo den Hollander GVAC 7,72 7,82
23 Jasper Van Amerongen SPOB 7,75 12,13
24 Jesse van Heijningen AV34 7,77 11,98
25 Jelle Kriek AV Zuidwal 7,78 ---
25 Joris Abelen AV Wijchen 7,78 7,93
27 Marten Prince Altis 7,81 ---
27 Julian Erkelens AV Passaat 7,81 ---
29 Sten Grootenhuis AV Salland 7,82 ---
30 David van der Lugt GVAC 7,83 ---
31 Max Stofkoper GVAC 7,85 ---
32 Bas Westerbroek AV34 7,87 7,85
33 Aleksander...arnatskiy Groningen 7,92 ---
34 Fedor de Pagter Hanzesport 7,96 12,14
35 Noud van de Mast AV34 8,01 12,53
36 Sil de Jong Heerenveen 8,13 ---
36 Daan Gestel DVTR 8,13 12,51
38 Maurits Dekker Leiden 8,15 8,05
39 Timo Mols Altis 8,17 ---
40 Sven Hazenoot De Spartaan 8,20 ---
40 Timo Van der Stoep DEM 8,20 8,00
42 Jasper Meijerink AV34 8,22 12,94
43 Mats Beentjes DEM 8,25 ---
44 Lars van Vught Altis 8,26 8,00
45 Ivar De Koning Fortius 8,28 ---
46 Pascal van Bommel Haag 8,33 ---
47 Kaan Bulbul DVTR 8,40 13,28
48 Mark Sijtsma Haag 8,47 ---
49 Wessel Steenvoorden De Spartaan 8,62 ---
Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal DNS 12,00



Jongens Junior B - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 7,14 ---
2 Isiah Emanuelson PAC 7,15 ---
3 Sven Jansons Altis 7,17 ---
4 Nsikak Ekpo Haag 7,31 ---
5 Mark van der Linden Haag 7,43 ---



Jongens Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Sven Jansons Altis 7,16 ---
2 Isiah Emanuelson PAC 7,17 ---
3 Keitharo ...sterwolde Almere `81 7,18 ---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 22,81 22,69
2 Marnix van der Burg Leiden 23,07 22,78
3 Nsikak Ekpo Haag 23,41 24,06
4 Romello Christiaan AV Hera 23,60 ---
5 Kosheen Miran Groningen 23,75 22,74
6 Tom Klein Poelhuis Haaksbergen 23,80 23,60
7 Juno Schuwer Eindhoven 24,11 24,94
8 Bas Meeuwenoord De Spartaan 24,28 23,65
9 Bram van der Laan GACH 24,50 24,94
10 Quinten van der Elst Fortius 24,60 24,62
11 Thomas Weijers HLLM 24,75 24,68
12 Dre Pinas DEM 24,80 23,33
13 Brett Duff AV Sparta 24,82 25,30
14 Jasper Van Amerongen SPOB 25,01 ---
15 Thimo Henraat AV Feniks 25,39 24,89
16 Jasper van Zaanen AV34 25,40 ---
17 Fedor de Pagter Hanzesport 25,59 ---
18 Timo Van der Stoep DEM 25,97 25,00
19 Hugo Schouten Hanzesport 26,05 26,50
20 Maurits Dekker Leiden 26,33 26,72
20 Ivar De Koning Fortius 26,33 ---
22 Pascal van Bommel Haag 26,87 ---
23 Daan Gestel DVTR 27,05 ---
24 Kaan Bulbul DVTR 28,21 ---
Riq de Wit Eindhoven DQ 24,01
Gabriël ...rnelissen GACH DNS 22,60
Jesse van Heijningen AV34 DNS DNS



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Henrik Kok Altis 51,47 50,40
2 Dre Pinas DEM 52,75 52,62
3 Ruben Koning AV Gouda 54,27 54,16
4 Henrique Verhulst AV Sparta 54,72 54,00
5 Michiel va...der Groen DEM 54,95 55,30
6 Bas Meeuwenoord De Spartaan 55,38 53,01
7 Job Visscher Spado 55,44 54,40
8 Thomas Weijers HLLM 55,56 55,78
9 Julian Van Meggelen De Spartaan 55,72 55,00
10 Joris Abelen AV Wijchen 55,83 56,74
11 Jelle Kriek AV Zuidwal 56,22 53,68
11 Dylan Langeveld DEM 56,22 56,16
13 Coen Huizer Leiden 56,44 54,78
14 Thimo Henraat AV Feniks 56,50 55,64
15 Timo Van der Stoep DEM 57,00 56,00
16 Olivier Gijbels VRT 57,39 57,21
17 Jim van Keulen Nijmegen 57,68 ---
18 Bas Westerbroek AV34 59,20 ---
19 Tarik Hochlaf AV Sparta 1:00,42 58,00
Max Duijs AV Zuidwal DNF 1:00,24



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ludo Van N...wenhuizen AAV `36 1:57,41 1:58,82
2 Brik Van Dusseldorp Atledo 2:04,91 2:06,56
3 Manolito Musters AAC `61 2:05,62 2:04,48
4 Indigo Tjan AV Gouda 2:05,86 2:03,86
5 Jack Abernethy Eindhoven 2:06,99 2:05,11
6 Thijs Zoon Flevo Delta 2:07,59 2:07,41
7 Hakim Riadi AAV SISU 2:08,64 2:07,64
8 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 2:08,98 2:13,92
9 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:09,62 2:08,09
10 Björn Rossel AVA `70 2:11,34 2:08,29
11 Daan Roosenschoon GVAC 2:11,35 2:08,51
12 Erik Stok PAC 2:13,35 2:11,19
13 Sil de Jong Heerenveen 2:13,58 2:15,46
14 Finn van Pijkeren Groningen 2:13,87 2:11,02
15 Jochem van Stijn De Spartaan 2:14,92 2:10,46
16 Hugo Schouten Hanzesport 2:19,59 2:18,76
17 Willem Bosch SPOB 2:25,08 2:26,00
18 Nils Reefman Pallas `67 2:26,23 2:26,74
19 Joran van der Stoep DEM 2:26,70 ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jesse Fokkenrood AV Atverni 4:16,11 4:14,13
2 Joep Vermeulen AV Cifla 4:28,85 4:21,35
3 Angelo Visser NEAV 4:32,17 4:28,48
4 Mirto Canters AV Cifla 4:39,92 4:17,75
Boris Goemans Nijmegen DNS ---



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 8,47Q 8,43
1 Mees Kappert AV Salland 8,47Q ---
3 Marnix Kolkman AV Edam 8,57Q 8,37
4 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,78Q 14,16
5 Julian Van Meggelen De Spartaan 9,02Q ---
6 Sam Versluijs Spado 9,03q 9,61
7 Coen Huizer Leiden 9,10Q 9,11
8 Maarten Debeij Eindhoven 9,30q ---
9 Lars van Vught Altis 9,38 9,50
10 Milo Lammertink MPM 9,39 15,94
11 Casper Peterse AV Trias 9,48 15,38
12 Marnix van der Burg Leiden 9,52 8,87
13 Youri Fransen GACH 9,56 ---
14 Jasper van Zaanen AV34 9,59 ---
15 Mats Beentjes DEM 9,60 ---
16 Jim van Keulen Nijmegen 9,74 ---
17 Timo Mols Altis 9,99 ---
18 Joris Abelen AV Wijchen 10,13 ---
19 Ivar De Koning Fortius 10,52 ---
20 Maurits Dekker Leiden 10,86 10,07
21 Romke Wielstra AV NOP 11,05 ---
22 Joran van der Stoep DEM 11,19 ---
Janik Sillen Nijmegen DQ ---



Jongens Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Marnix Kolkman AV Edam 8,38 ---
2 Mees Kappert AV Salland 8,39 ---
3 Mark van der Linden Haag 8,48 ---
4 Julian Van Meggelen De Spartaan 9,00 ---
5 Sam Versluijs Spado 9,10 ---
6 Coen Huizer Leiden 9,35 ---
7 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 9,40 ---
8 Maarten Debeij Eindhoven 9,77 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Bram van der Laan GACH 11,61 13,10 13,27 12,53 X 13,27 12,70
2 Finn Joosten Fortius 11,01 11,42 11,17 11,06 10,56 11,42 11,26
3 Floris Nolet PH 10,81 10,72 11,24 11,03 11,40 11,40 ---
4 Marten Prince Altis 11,32 9,97 11,39 X 8,92 11,39 13,00
5 Youri Fransen GACH 10,59 10,79 11,24 11,33 10,74 11,33 11,43
6 Yoram Vriezen GACH 8,74 9,50 9,77 10,81 10,06 10,81 ---
7 Fedor de Pagter Hanzesport 10,34 9,15 9,37 9,92 10,29 10,34 ---
8 Romke Wielstra AV NOP 9,87 10,31 9,83 9,43 9,61 10,31 ---
9 Niels Altena Hanzesport 9,38 10,14 8,59 10,17 9,50 10,17 ---
10 David Cairo Phanos 10,16 9,94 10,10 9,89 8,86 10,16 ---
11 Maarten Debeij Eindhoven X 10,11 X - 10,02 10,11 ---
12 Tijmen Hermse PAC 8,66 9,77 8,56 8,72 9,68 9,77 ---
13 Timo den Hollander GVAC 9,11 9,24 8,39 9,74 9,27 9,74 ---
14 Timo Mols Altis 9,35 9,70 8,64 9,04 8,75 9,70 ---
15 Jasper Meijerink AV34 9,37 9,33 8,79 8,39 9,36 9,37 10,70
16 Jim van Keulen Nijmegen 9,01 9,00 8,02 8,82 8,91 9,01 ---
17 Daan Gestel DVTR 7,79 8,61 8,49 8,71 8,84 8,84 9,94
18 Noud van de Mast AV34 8,06 7,96 8,10 8,01 7,68 8,10 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam 1.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.95ResOBP
1 Maarten Debeij Eindhoven O O O XXO O XXX 1,90 1,88
2 Sven Kolk Spado XO O O O O XXX 1,80 1,70
3 Jeroen van het Hof AV Edam O O XO XXO XO X- 1,80 1,75
4 Boas Okken Groningen O XO XO XXX 1,75 1,78
5 David Cairo Phanos O O O O XXO XXO XXX 1,70 ---
6 Hugo Schouten Hanzesport O XXO O XXX 1,60 1,60
7 Milo Lammertink MPM O XO XXX 1,60 1,65
8 Joran van der Stoep DEM O O O O XO XXX 1,55 ---
9 Wessel Steenvoorden De Spartaan O O O XO O XO XXX 1,55 1,52
10 Kaan Bulbul DVTR O O O XXO XXX 1,55 1,50
11 Martijn Stok CAV Energie XXO O XXX 1,50 1,60
12 Nils Reefman Pallas `67 O O O XO XXO XXX 1,50 1,50



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.302.402.502.602.802.903.003.103.403.503.603.703.803.904.004.204.304.404.50ResOBP
1 Marnix Kolkman AV Edam O O O XXO XXX 4,40 4,50
2 Neal Ott Phanos O O O O XO O XXX 3,90 3,83
3 Duane van Dijkhuizen Fortius XO - O XXX 3,80 4,11
4 Jasper Voesten AV NOP XXO XO XXO XXX 3,00 ---
5 Floris Brinkman AV34 XO XO XXX 2,60 ---
6 Boas Okken Groningen O O XXX 2,40 ---
Tijmen Hermse PAC XXX DNS 3,11



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Fabian Biondina Spado 6,35 6,21 X 6,26 6,35 6,53
2 Mees Kappert AV Salland 5,94 5,74 6,30 5,98 6,30 6,20
3 Kosheen Miran Groningen 6,11 X 6,02 5,94 6,11 6,22
4 Bram van der Laan GACH 5,81 5,83 5,91 6,11 6,11 5,53
5 David Cairo Phanos 5,91 X 5,99 6,02 6,02 ---
6 Marnix Kolkman AV Edam 5,98 X 5,70 - 5,98 6,05
7 Brett Duff AV Sparta X X 5,97 X 5,97 6,01
8 Floris Nolet PH 4,58 5,67 5,87 5,73 5,87 6,32
9 Youri Fransen GACH 5,30 5,84 5,65 X 5,84 6,03
10 Julian Erkelens AV Passaat 5,60 5,81 X 5,73 5,81 6,17
11 Marten Prince Altis 5,68 5,48 X X 5,68 5,76
12 Daan Roosenschoon GVAC 5,50 5,60 5,40 5,57 5,60 5,84
13 Max Stofkoper GVAC 5,21 5,31 5,52 5,21 5,52 ---
14 Aleksander...arnatskiy Groningen 5,49 5,13 5,12 5,26 5,49 5,47
15 David van der Lugt GVAC 5,48 5,46 X X 5,48 ---
16 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 5,36 5,34 X 5,45 5,45 5,71
17 Sten Grootenhuis AV Salland 5,44 4,95 4,73 4,90 5,44 ---
18 Noud van de Mast AV34 5,19 5,32 5,19 4,95 5,32 5,25
19 Jasper van Zaanen AV34 5,21 X 5,22 5,24 5,24 ---
20 Jasper Meijerink AV34 5,21 5,19 5,04 5,01 5,21 5,50
21 Jochem van Stijn De Spartaan 5,07 5,19 5,12 4,99 5,19 5,35
22 Sven Hazenoot De Spartaan 4,98 4,72 4,99 5,17 5,17 5,65
23 Tijmen Hermse PAC 5,00 5,08 4,91 4,63 5,08 ---
24 Daan Gestel DVTR 5,04 4,96 4,65 3,78 5,04 5,08
25 Coen Huizer Leiden 4,64 5,04 X 4,74 5,04 5,40
26 Martijn Stok CAV Energie 4,73 4,65 4,69 4,97 4,97 5,20
27 Kaan Bulbul DVTR 4,58 4,87 4,54 4,74 4,87 5,00
28 Niels Altena Hanzesport 4,38 4,23 4,36 X 4,38 ---



Jongens Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jonathan Pronk Haag 7,45Q ---
2 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,70 7,78
3 Rens de Graauw PH 7,73 8,08
4 Anton Sarnatskiy Groningen 7,86 8,30
5 Tim Klein DJA 7,99 8,00
6 Youri de Wit DJA 8,10 ---
6 Kylian Meeuwisz Pallas `67 8,10 ---
8 Rutger Hoekstra Heerenveen 8,29 8,26
9 Steven Zollinger Nijmegen 8,33 8,78
10 Matthijs Klaasboer DVTR 8,38 ---
11 Mika Gravenberch MPM 8,39 8,73
12 Quinten Wormer Haag 8,47 8,49
13 Ronald Mulder Fivelstreek 8,62 ---
14 Tomas van Leeuwen DVTR 8,82 ---



Jongens Junior C - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
1 Jonathan Pronk Haag 7,62 ---



Jongens Junior C - 60 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Jonathan Pronk Haag 24,59 ---
2 Enrique van Velzen PAC 26,24 25,89
3 Ronald Mulder Fivelstreek 28,31 ---
4 Julian Vries Heerenveen 28,78 ---



Jongens Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs van ...wershaven DVTR 1:04,97 ---
2 Tomas van Leeuwen DVTR 1:07,25 ---
Enrique van Velzen PAC DNS ---



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Niek Nijman AV Rijssen 2:17,26 2:55,00
2 Steven Zollinger Nijmegen 2:23,82 2:29,95
3 Sweder Visser AAC `61 2:24,50 2:22,00
4 Sus de Ridder Hanzesport 2:25,46 2:25,21
5 Kylian Meeuwisz Pallas `67 2:27,63 2:29,96
6 Julian Vries Heerenveen 2:28,37 ---
7 Luuk Knossen AV Aquilo 2:35,38 ---
8 Stefan Beukers Pallas `67 2:37,47 2:32,85
9 Bram Voors SPWS 2:43,49 2:40,53
Thijs van ...wershaven DVTR DNS 2:39,41



Jongens Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tim de Wild HLLS 4:40,56 4:48,66
2 Max Swabedissen AV Rijssen 4:45,36 4:30,00
3 Jarik van de Mast Altis 4:57,05 4:59,85
4 Luuk Knossen AV Aquilo 5:10,77 ---



Jongens Junior C - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Rens de Graauw PH 8,84Q 9,26
2 Yoram Vriezen GACH 8,89Q 8,89
3 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 8,94Q ---
4 Tim Klein DJA 9,27q 9,10
5 Rutger Hoekstra Heerenveen 9,42Q 9,46
6 Micha Groen Almere `81 9,69 ---
7 Quinten Wormer Haag 9,77 9,61
8 Binne Brok Tempo AV 9,89 ---
9 Abel Stoker Tempo AV 10,01 ---
10 Kylian Meeuwisz Pallas `67 10,03 ---
11 Youri de Wit DJA 10,26 ---



Jongens Junior C - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Yoram Vriezen GACH 8,79 ---
2 Rens de Graauw PH 8,89 ---
3 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 8,91 ---
4 Tim Klein DJA 9,36 ---
Rutger Hoekstra Heerenveen DNS ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Micha Groen Almere `81 12,18 12,12 11,02 13,34 11,49 13,34 ---
2 Yoram Vriezen GACH 8,74 9,50 9,77 10,81 10,06 10,81 12,21
3 Rens de Graauw PH 10,17 10,06 - 10,74 9,99 10,74 12,29
4 Thijs van ...wershaven DVTR 7,73 8,57 8,53 8,99 8,40 8,99 9,07



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam 1.301.351.401.451.601.651.701.75ResOBP
1 Tim Klein DJA XO XO XXX 1,70 1,85
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam O XO XXO XXX 1,70 1,68
3 Rutger Hoekstra Heerenveen XO XXX 1,60 1,70
4 Sus de Ridder Hanzesport O XO O XXX 1,40 1,45



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.303.403.503.603.70ResOBP
1 Yoram Vriezen GACH O XO O XXO XXX 3,60 3,70



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Jonathan Pronk Haag 6,14 6,16 6,01 6,07 6,16 6,05
2 Matthijs Klaasboer DVTR 5,28 5,19 5,14 4,96 5,28 5,06
3 Micha Groen Almere `81 5,17 5,08 5,27 5,17 5,27 ---
4 Abel Stoker Tempo AV 3,92 4,86 X X 4,86 ---
5 Thijs van ...wershaven DVTR 4,67 4,45 4,29 4,63 4,67 4,42
6 Enrique van Velzen PAC 4,61 4,50 X 4,28 4,61 5,28
7 Binne Brok Tempo AV 4,23 4,54 - X 4,54 ---
8 Ronald Mulder Fivelstreek X 4,53 X X 4,53 ---
9 Stefan Beukers Pallas `67 3,66 3,67 3,98 3,92 3,98 4,26
Rens de Graauw PH X X X X NM 5,73



Masters mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Richard van Delft GACH 7,84 ---
2 Andre van Wort NEAV 8,11 7,88
3 Gerard Faaij Avantri 8,17 ---
4 Joris van Zoelen U-Track 8,29 7,91
5 Tjerk Vos SV Noordkop 8,53 ---
6 Ron Eijkenboom AV34 8,80 8,46
Erwin Le Blansch Hollandia DNS ---



Masters mannen - 60 meter halve finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 60 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Richard van Delft GACH 25,12 ---
2 Corné Haast Spado 28,82 28,14
3 Rob van de Graaf HAC `63 30,49 31,21
4 Christiaan Mettrop Spark 36,83 ---
Joris van Zoelen U-Track DQ 26,79



Masters mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Dolf Smid AAV `36 57,33 56,89
2 Ramses Feenstra ARV Ilion 58,08 56,00
3 Robin van de Mast Altis 59,47 56,82
4 Corné Haast Spado 1:01,81 59,04
5 Tjerk Vos SV Noordkop 1:02,54 1:01,69
6 Rob van de Graaf HAC `63 1:06,68 1:04,53
Christiaan Mettrop Spark DNS ---



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Fulvio Scarano AV `40 2:14,05 2:13,86
2 Robin van de Mast Altis 2:15,06 2:11,40
3 Steven Van Dievoet DJA 2:21,66 2:20,13
4 Rob van de Graaf HAC `63 2:27,04 2:21,15
5 Dirk Wigmans De Gemzen 2:48,03 2:46,66



Masters mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tonnie Stouten AV Veluwe 4:32,62 4:34,91
2 Rink Hallmann Pallas `67 4:35,42 4:25,44
3 Henri Havinga AV `40 4:45,97 4:39,95
4 Rob van de Graaf HAC `63 4:54,44 4:52,07
5 Willem De Ruijter Altis 4:58,44 4:54,24
6 Jaap Stijlaart Triathlon 5:01,19 4:52,25
7 Cees Stolwijk Altis 5:07,03 4:59,00
8 Chris van der Neut Startbaan 5:12,56 5:39,00
9 Johan Neve KAV Holland 5:14,90 ---
10 Wietze de Vries Fivelstreek 5:20,91 ---



Masters mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Andre van Wort NEAV 9,37q 9,05
Gerard Faaij Avantri DNF ---
Frans van Boven THOR DNF 11,94



Masters mannen - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Andre van Wort NEAV 9,27 ---



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Berthram Mak De Gemzen 8,33 X 8,48 7,84 7,81 8,48 8,87



Masters mannen - Hoogspringen

# Naam 1.401.451.501.55ResOBP
1 Andre van Wort NEAV O XXO XO XXX 1,50 1,58



Masters mannen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Tjerk Vos SV Noordkop 4,06 4,11 3,97 - 4,11 4,41



Masters Vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Sigrid Florusse Fortius 9,30 ---
2 Antonique de Vaan DAK 9,47 ---
3 Wilma Linders DAK 10,19 ---
4 Erica van Nierop DAK 10,77 ---
Monique Le Blansch Hollandia DNS ---
Esther van Rooij NEAV DNS ---



Masters Vrouwen - 60 meter halve finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 60 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Astrid van Velden Altis 5:20,93 5:18,65



Masters Vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Aafke van Daalen AV `47 9,75 ---
2 Renilde Van Boven DAK 11,83 ---



Masters Vrouwen - 60 meter horden finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam 1.201.251.30ResOBP
1 Renilde Van Boven DAK O O XXX 1,25 ---



Masters Vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Femke Frijters DJA 8,14q 8,19
2 Lisanne Brouwer Flevo Delta 8,16Q 8,01
3 Robin Hassing AV Fortuna 8,31Q ---
4 Hannah Cranen Swift 8,46 8,39
5 Marlous Hagemann Haag 8,48 ---
6 Justine Fleming GACH 8,59 8,51
7 Lisa Withagen SPWS 8,62 8,56
8 Nina Jager AV PEC 1910 8,72 8,75
9 Kara Jessup Haag 8,90 ---
10 Lisette va...Groningen Flevo Delta 8,98 ---
11 Linde Buruma GACH 9,14 9,05
Lucie Tiemeier PAC --- ---



Meisjes Junior A - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
1 Lisanne Brouwer Flevo Delta 8,14 ---
2 Femke Frijters DJA 8,20 ---
Robin Hassing AV Fortuna DNF ---



Meisjes Junior A - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Lisanne Brouwer Flevo Delta 8,24 ---



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Femke Frijters DJA 26,30 25,75
2 Marlous Hagemann Haag 27,33 26,71
3 Lotte van Stijn De Spartaan 27,40 26,39
4 Robin Hassing AV Fortuna 27,88 26,63
5 Justine Fleming GACH 28,05 26,82
6 Amina Schellekens Phanos 29,07 ---
7 Kara Jessup Haag 29,23 ---
8 Desirée van Beest AV Atverni 29,38 ---
9 Lisette va...Groningen Flevo Delta 29,83 28,00
10 Susan Wouda MPM 30,00 ---



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Feline Molenaar Avantri 1:01,14 1:02,59
2 Janna van Burik Haag 1:01,48 1:00,24
3 Anouk Hellingh AV Lycurgus 1:03,64 59,85
4 Hannah Cranen Swift 1:06,64 1:04,64
5 Susan Wouda MPM 1:09,29 ---



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Vera Lurvink PH 2:14,93 2:14,18
2 Aylan Menick AV Atverni 2:18,76 2:16,06
3 Evi Van Bladel ACW `66 2:24,81 2:20,96
4 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 2:25,50 2:27,15
5 Fanny Spikman Groningen 2:26,59 2:22,34



Meisjes Junior A - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Merel Wevers AV34 9,46q 9,39
2 Sanne van Drunen Almere `81 10,03 ---
3 Amina Schellekens Phanos 10,96 ---
4 Lichelle Scholing MPM 11,03 ---
5 Karin van den Berg De Gemzen 11,18 ---
5 Renée Bohnsack AV34 11,18 ---
7 Yoka Hubers AV34 12,02 ---
Femke Frijters DJA DNS 9,00



Meisjes Junior A - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Merel Wevers AV34 9,59 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Anneloes Wonink Groningen 12,53 12,20 12,36 12,29 12,64 12,64 13,14
2 Marjolein Bolten HLLM 11,17 10,76 11,29 11,35 11,81 11,81 11,48
3 Marijke Esselink AVA `70 10,43 10,91 10,72 X 11,50 11,50 12,71
4 Edikan Ekpo Haag 10,86 10,00 11,00 10,67 X 11,00 ---
5 Racquelle Biezen AV 1923 10,88 10,93 10,81 9,77 9,76 10,93 ---
6 Robin Hassing AV Fortuna 9,30 9,60 9,22 9,56 9,64 9,64 10,65
7 Lichelle Scholing MPM 9,59 8,71 8,70 8,81 8,69 9,59 ---
8 Renée Bohnsack AV34 7,60 8,79 7,14 7,80 8,07 8,79 9,36
9 Noa Knip Spartacus X 8,56 8,06 8,15 8,04 8,56 ---
10 Kirsten Kerkhof Spartacus 7,49 6,93 7,95 8,08 7,61 8,08 ---
11 Yoka Hubers AV34 7,86 6,51 6,33 6,75 6,16 7,86 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.70ResOBP
1 Marjolein Bolten HLLM O O XO O XXX 1,65 1,69
2 Karin van den Berg De Gemzen O O XO XXX 1,50 ---
2 Renée Bohnsack AV34 O O O XO XXX 1,50 1,50
4 Emma Van de Valk AVGM O O O XXX 1,40 ---
5 Rianne Kerkhof Spartacus O O O XXX 1,35 ---
6 Yoka Hubers AV34 O O XXX 1,25 ---
Noa Knip Spartacus NM ---



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.502.602.702.802.903.003.103.203.303.40ResOBP
1 Saskia van der Boor Fortius XO O O XXO XXX 3,30 3,50
2 Anja Bekema VTLS XO XO XO O XO XXX 3,10 3,10
3 Elise Lauret MPM XXO O O XO XXX 2,80 ---
4 Pien Meijs MPM XO XXX 2,60 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Merel Wevers AV34 5,15 4,96 4,99 5,28 5,28 5,19
2 Edikan Ekpo Haag X 5,28 4,89 5,12 5,28 5,36
3 Femke Frijters DJA 5,17 5,18 4,96 5,27 5,27 5,30
4 Lisanne Brouwer Flevo Delta 5,17 5,12 4,97 5,09 5,17 5,24
5 Karin van den Berg De Gemzen 4,74 4,77 4,71 4,70 4,77 ---
6 Racquelle Biezen AV 1923 4,51 4,73 4,60 4,55 4,73 ---
7 Sanne van Drunen Almere `81 4,63 4,35 4,40 - 4,63 ---
8 Amina Schellekens Phanos 4,46 4,48 X 4,56 4,56 ---
9 Susan Wouda MPM 4,52 4,41 4,27 4,43 4,52 4,90
10 Janna van Burik Haag X 4,30 X 4,36 4,36 ---
11 Justine Fleming GACH 4,12 4,11 4,14 4,03 4,14 4,47
12 Emma Brummelhuis Haaksbergen X X X 3,79 3,79 ---
Janna van Burik Haag NM 4,96



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 N'ketia Seedo U-Track 7,41Q 7,54
2 Ama van Bussel Haag 7,83Q ---
3 Kellynsia Leerdam U-Track 7,99q ---
4 Simi Pater U-Track 8,08Q ---
5 Kato Leusink GACH 8,11q 8,07
6 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,12Q 8,22
7 Lara Weghorst Leiden 8,13Q 8,14
8 Grace-Ann Pronk Haag 8,27q 12,85
9 Iris Reurink De Gemzen 8,41q 8,44
10 Eline Dalderop GACH 8,47 8,57
11 Hedda van Dort Haag 8,52 ---
12 Olivia Greven Hanzesport 8,58 ---
13 Sienna Klous AV Lycurgus 8,64 ---
14 Marleen Suelmann SPWS 8,71 8,64
15 Lysanne Zaal AV Hera 8,72 ---
16 Rosalie B...nenpoorte AV Salland 8,75 8,82
16 Kira Hendriks SPWS 8,75 ---
18 Romy Dannenburg AV Atverni 8,77 ---
19 Josephine Bockstael HLLM 8,78 ---
20 Strea Ajise Haag 8,84 ---
21 Elisanne Buunk AVA `70 8,91 9,14
22 Sterre van...er Linden AV Athlos 8,92 ---
23 Amber Fritse AV Passaat 8,96 ---
23 Joline Witjes De Liemers 8,96 ---
25 Nina Hol AV PEC 1910 9,01 ---
26 Beyoncé Pina NEAV 9,08 ---
27 Xanthe Buruma GACH 9,14 9,51
27 Naomi Doves AV Zuidwal 9,14 8,97
29 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 9,27 9,06
30 Ashanti Jonathas HLLM 9,30 ---
30 Sterre Renner GACH 9,30 9,51
32 Mila Brandehof HLLM 9,55 ---
33 Rinske den Heijer Pijnenburg 9,62 ---
34 Amanda Buijtenhuis Pijnenburg 9,88 ---
Ruth Vogels Rotterdam DNS 8,16



Meisjes Junior B - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
1 N'ketia Seedo U-Track 7,56 ---
2 Ama van Bussel Haag 7,94 ---
3 Kellynsia Leerdam U-Track 7,99 ---
4 Simi Pater U-Track 8,07 ---
5 Kato Leusink GACH 8,18 ---
5 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,18 ---
7 Lara Weghorst Leiden 8,24 ---
8 Iris Reurink De Gemzen 8,39 ---
9 Grace-Ann Pronk Haag 8,41 ---



Meisjes Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 N'ketia Seedo U-Track 7,64 ---
2 Ama van Bussel Haag 7,92 ---
3 Kellynsia Leerdam U-Track 8,02 ---
4 Simi Pater U-Track 8,22 ---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Simi Pater U-Track 26,95 27,61
2 Sophia Mulder AV34 27,18 27,61
3 Eline Dalderop GACH 27,30 27,46
4 Grace-Ann Pronk Haag 27,32 ---
5 Suzan Plat AV PEC 1910 27,69 28,00
6 Maureen Louws AV NOP 27,70 26,30
7 Maaike Geerling HAC `63 27,79 ---
8 Iris Reurink De Gemzen 28,13 27,60
9 Sienna Klous AV Lycurgus 28,14 ---
10 Hedda van Dort Haag 28,40 ---
11 Nina van Diepen AV Hylas 28,99 ---
12 Lysanne Zaal AV Hera 29,05 ---
13 Tosca Oudshoorn Haaksbergen 29,06 27,49
14 Hanna van Baast AV Attila 29,09 28,68
15 Beyoncé Pina NEAV 29,17 ---
16 Marijke va...den Broek HLLS 29,21 ---
17 Rosalie B...nenpoorte AV Salland 29,51 ---
18 Isabeau Leegwater Groningen 30,06 ---
19 Strea Ajise Haag 30,35 ---
20 Simone Zweers Pijnenburg 30,41 ---
21 Minke Kodden AV Salland 30,67 ---
22 Rosa Kuin AV Hera 30,76 ---
23 Sterre Renner GACH 30,98 32,00
24 Amerins Ypma ACO 31,50