Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Lisanne Brouwer Flevo Delta 8,14 ---
2 Femke Frijters DJA 8,20 ---
Robin Hassing AV Fortuna DNF ---

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Lisanne Brouwer Flevo Delta 8,24 ---

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Feline Molenaar Avantri 1:01,14 1:02,59
2 Janna van Burik Haag 1:01,48 1:00,24
3 Anouk Hellingh AV Lycurgus 1:03,64 59,85
4 Hannah Cranen Swift 1:06,64 1:04,64
5 Susan Wouda MPM 1:09,29 ---

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Vera Lurvink PH 2:14,93 2:14,18
2 Aylan Menick AV Atverni 2:18,76 2:16,06
3 Evi Van Bladel ACW `66 2:24,81 2:20,96
4 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 2:25,50 2:27,15
5 Fanny Spikman Groningen 2:26,59 2:22,34

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Merel Wevers AV34 9,59 ---

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Anneloes Wonink Groningen 12,53 12,20 12,36 12,29 12,64 12,64 13,14
2 Marjolein Bolten HLLM 11,17 10,76 11,29 11,35 11,81 11,81 11,48
3 Marijke Esselink AVA `70 10,43 10,91 10,72 X 11,50 11,50 12,71
4 Edikan Ekpo Haag 10,86 10,00 11,00 10,67 X 11,00 ---
5 Racquelle Biezen AV 1923 10,88 10,93 10,81 9,77 9,76 10,93 ---
6 Robin Hassing AV Fortuna 9,30 9,60 9,22 9,56 9,64 9,64 10,65
7 Lichelle Scholing MPM 9,59 8,71 8,70 8,81 8,69 9,59 ---
8 Renée Bohnsack AV34 7,60 8,79 7,14 7,80 8,07 8,79 9,36
9 Noa Knip Spartacus X 8,56 8,06 8,15 8,04 8,56 ---
10 Kirsten Kerkhof Spartacus 7,49 6,93 7,95 8,08 7,61 8,08 ---
11 Yoka Hubers AV34 7,86 6,51 6,33 6,75 6,16 7,86 ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

# Naam 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.70ResOBP
1 Marjolein Bolten HLLM O O XO O XXX 1,65 1,69
2 Karin van den Berg De Gemzen O O XO XXX 1,50 ---
2 Renée Bohnsack AV34 O O O XO XXX 1,50 1,50
4 Emma Van de Valk AVGM O O O XXX 1,40 ---
5 Rianne Kerkhof Spartacus O O O XXX 1,35 ---
6 Yoka Hubers AV34 O O XXX 1,25 ---
Noa Knip Spartacus quit NM ---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior A

# Naam 2.502.602.702.802.903.003.103.203.303.40ResOBP
1 Saskia van der Boor Fortius XO O O XXO XXX 3,30 3,50
2 Anja Bekema VTLS XO XO XO O XO XXX 3,10 3,10
3 Elise Lauret MPM XXO O O XO XXX 2,80 ---
4 Pien Meijs MPM XO XXX 2,60 ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Merel Wevers AV34 5,15 4,96 4,99 5,28 5,28 5,19
2 Edikan Ekpo Haag X 5,28 4,89 5,12 5,28 5,36
3 Femke Frijters DJA 5,17 5,18 4,96 5,27 5,27 5,30
4 Lisanne Brouwer Flevo Delta 5,17 5,12 4,97 5,09 5,17 5,24
5 Karin van den Berg De Gemzen 4,74 4,77 4,71 4,70 4,77 ---
6 Racquelle Biezen AV 1923 4,51 4,73 4,60 4,55 4,73 ---
7 Sanne van Drunen Almere `81 4,63 4,35 4,40 - 4,63 ---
8 Amina Schellekens Phanos 4,46 4,48 X 4,56 4,56 ---
9 Susan Wouda MPM 4,52 4,41 4,27 4,43 4,52 4,90
10 Janna van Burik Haag X 4,30 X 4,36 4,36 ---
11 Justine Fleming GACH 4,12 4,11 4,14 4,03 4,14 4,47
12 Emma Brummelhuis Haaksbergen X X X 3,79 3,79 ---
Janna van Burik Haag NM 4,96