Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

Naam Team Categorie M-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Bas Emaus AV Unitas Team 29 JPB 5,60 14,00 1,05 2,80 219 177
Chloë Schroijen AVON Team 30 MPMini 3,10 9,00 0,80 2,00 200 115
Daphne Erens STB Team 31 MPC 3,90 10,00 0,95 2,35 215 0
Dewy van Hulten ATOP Team 28 MPC 4,10 8,00 0,95 2,45 211 84
Django Schroijen AVON Team 30 JPB 4,90 18,00 0,95 2,50 205 59
Djay Cano... de Groot AV Unitas Team 31 JPC 4,80 18,00 1,05 2,60 262 71
Dunya Ait Mellouk STB Team 31 MPMini 4,20 13,00 0,90 2,25 289 289
Elke Poeze Maastricht Team 32 MPB --- --- --- --- 0 0
Emma Aarts Maastricht Team 32 MPB --- --- --- --- 0 0
Faya Smeets AV Unitas Team 31 MPC --- --- --- --- 0 0
Feline Feron AVON Team 30 MPC 3,60 11,00 0,90 2,30 204 41
Fenne van Mulken AV Caesar Team 28 MPMini 3,20 10,50 0,80 2,25 226 77
Fleur Frenken AV Unitas Team 29 MPB 4,30 12,00 0,90 2,65 187 45
Flin Kalisvaart AV Unitas Team 31 JPC 5,70 17,50 1,00 2,55 265 141
Floor Emaus AV Unitas Team 32 MPMini 3,20 10,00 0,85 1,90 215 180
Iven Spee AV Caesar Team 28 JPC 3,20 8,50 0,70 2,05 121 0
Jaane Visschers AV Caesar Team 28 MPB 4,50 10,00 0,95 2,85 194 52
Jari Vootz AV Unitas Team 29 JPB 6,20 20,00 1,00 2,75 246 202
Jayden Dekker AVON Team 30 JPMini 2,60 8,50 0,80 1,55 147 0
Jesse Krist AV Unitas Team 29 JPB 4,80 10,00 0,85 1,95 141 0
Jinte Kreugel AV Unitas Team 29 MPB 6,00 16,50 1,00 3,15 265 265
Jip Coonen AV Unitas Team 32 JPC --- --- --- --- 0 0
Joke Baerveldt AVON Team 30 MPC 5,20 17,50 0,95 2,85 306 306
Jur Gaj AV Unitas Team 29 JPB 4,80 11,00 0,70 2,15 135 0
Kiara Sluijpers AVON Team 30 MPC 3,90 9,00 1,00 2,65 230 201
Kim van den Boom AVON Team 30 MPB 5,10 12,00 1,00 3,05 227 118
Kjell Gijsbers AVON Team 30 JPMini 2,40 6,50 0,80 1,80 140 0
Kyra Hoogeboom STB Team 29 MPB 4,30 12,50 0,85 2,10 165 0
Laura Sluijpers AVON Team 30 MPMini 2,50 7,00 0,85 2,15 190 134
Lotte Haagmans AV Unitas Team 29 MPB 4,90 14,50 0,90 2,95 218 56
Luca Bodelier ATOP Team 28 JPMini 4,00 12,00 0,80 2,55 243 243
Maartje Vervuren STB Team 29 MPB 5,90 14,00 1,05 2,65 240 149
Marne Muijtjens Maastricht Team 32 MPB --- --- --- --- 0 0
Max Hofman ATOP Team 28 JPC 3,80 14,50 0,85 2,65 202 53
Merijn Bond ATOP Team 28 JPC 4,20 11,50 0,90 2,60 198 0
Mila Quaden ATOP Team 28 MPMini 3,90 5,50 0,80 2,30 211 197
Niels van Hattum AV Unitas Team 32 JPMini 3,70 11,50 0,90 2,30 239 239
Nina Rietveld AV Unitas Team 31 MPC 4,80 15,00 1,00 2,55 278 278
Noël Poyck AV Caesar Team 28 JPC 4,80 18,50 0,90 2,75 250 185
Paul Kuijpers AVON Team 30 JPB 6,50 15,00 1,10 3,10 252 252
Quinn Latour STB Team 29 JPB 5,20 20,00 1,00 2,70 231 134
Ralf Moors STB Team 29 JPB 4,90 24,50 0,75 2,30 205 88
Rhodee Hoenjet AV Unitas Team 31 MPMini 2,40 9,00 0,85 2,10 199 87
Roman Koolen ATOP Team 28 JPB 5,00 13,00 0,80 2,45 166 0
Sanne Dassen AVON Team 30 MPC 2,40 7,00 0,80 2,05 133 0
Sem Arts AV Unitas Team 31 JPMini 3,40 12,50 0,85 2,55 242 61
Stan Könings AV Unitas Team 32 JPC 5,20 15,00 0,95 3,25 265 265
Stef Gaj AV Unitas Team 32 JPMini 3,50 13,00 0,80 2,60 240 240
Stijn Swinckels AV Unitas Team 32 JPC 4,40 18,50 0,90 2,55 235 170
Stijn Pelzer ATOP Team 28 JPMini 4,60 15,50 0,90 2,90 315 315
Swen Pluis AV Caesar Team 28 JPB 5,40 16,00 0,90 2,70 203 56
Teun Hendricks AV Unitas Team 32 JPMini 3,30 9,00 0,85 2,40 209 130
Thijmen Frenken AV Unitas Team 32 JPMini --- --- --- --- 0 0
Thijmen Frenken AV Unitas Team 31 JPMini 4,10 13,00 0,90 2,30 257 197
Thomas Verhage AVON Team 30 JPB 5,10 11,50 1,05 2,85 202 52
Tijmen Spee AV Caesar Team 28 JPB 3,10 10,50 0,75 2,15 115 0
Vince Coumans AV Caesar Team 28 JPC 4,60 18,00 0,85 2,30 220 71
Vince Reinders AV Unitas Team 31 JPC 3,70 13,00 0,85 2,45 185 0
Yordi Fredrix AV Unitas Team 31 JPC 5,20 18,00 1,05 2,60 268 268
Zoë Theelen AV Unitas Team 29 MPB 5,20 19,50 0,95 2,75 246 180

Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil B/C/mini

Naam Team Categorie M-balOBPPunten totaal
Bas Emaus AV Unitas Team 29 JPB 5,60 --- 59
Chloë Schroijen AVON Team 30 MPMini 3,10 --- 46
Daphne Erens STB Team 31 MPC 3,90 --- 51
Dewy van Hulten ATOP Team 28 MPC 4,10 --- 54
Django Schroijen AVON Team 30 JPB 4,90 --- 50
Djay Cano... de Groot AV Unitas Team 31 JPC 4,80 --- 58
Dunya Ait Mellouk STB Team 31 MPMini 4,20 --- 72
Elke Poeze Maastricht Team 32 MPB --- ---
Emma Aarts Maastricht Team 32 MPB --- ---
Faya Smeets AV Unitas Team 31 MPC --- ---
Feline Feron AVON Team 30 MPC 3,60 --- 45
Fenne van Mulken AV Caesar Team 28 MPMini 3,20 --- 48
Fleur Frenken AV Unitas Team 29 MPB 4,30 --- 46
Flin Kalisvaart AV Unitas Team 31 JPC 5,70 --- 73
Floor Emaus AV Unitas Team 32 MPMini 3,20 --- 48
Iven Spee AV Caesar Team 28 JPC 3,20 --- 32
Jaane Visschers AV Caesar Team 28 MPB 4,50 --- 48
Jari Vootz AV Unitas Team 29 JPB 6,20 --- 68
Jayden Dekker AVON Team 30 JPMini 2,60 --- 31
Jesse Krist AV Unitas Team 29 JPB 4,80 --- 48
Jinte Kreugel AV Unitas Team 29 MPB 6,00 --- 71
Jip Coonen AV Unitas Team 32 JPC --- ---
Joke Baerveldt AVON Team 30 MPC 5,20 --- 75
Jur Gaj AV Unitas Team 29 JPB 4,80 --- 48
Kiara Sluijpers AVON Team 30 MPC 3,90 --- 51
Kim van den Boom AVON Team 30 MPB 5,10 --- 58
Kjell Gijsbers AVON Team 30 JPMini 2,40 --- 27
Kyra Hoogeboom STB Team 29 MPB 4,30 --- 46
Laura Sluijpers AVON Team 30 MPMini 2,50 --- 32
Lotte Haagmans AV Unitas Team 29 MPB 4,90 --- 55
Luca Bodelier ATOP Team 28 JPMini 4,00 --- 60
Maartje Vervuren STB Team 29 MPB 5,90 --- 70
Marne Muijtjens Maastricht Team 32 MPB --- ---
Max Hofman ATOP Team 28 JPC 3,80 --- 42
Merijn Bond ATOP Team 28 JPC 4,20 --- 48
Mila Quaden ATOP Team 28 MPMini 3,90 --- 65
Niels van Hattum AV Unitas Team 32 JPMini 3,70 --- 54
Nina Rietveld AV Unitas Team 31 MPC 4,80 --- 68
Noël Poyck AV Caesar Team 28 JPC 4,80 --- 58
Paul Kuijpers AVON Team 30 JPB 6,50 --- 72
Quinn Latour STB Team 29 JPB 5,20 --- 54
Ralf Moors STB Team 29 JPB 4,90 --- 50
Rhodee Hoenjet AV Unitas Team 31 MPMini 2,40 --- 30
Roman Koolen ATOP Team 28 JPB 5,00 --- 51
Sanne Dassen AVON Team 30 MPC 2,40 --- 23
Sem Arts AV Unitas Team 31 JPMini 3,40 --- 47
Stan Könings AV Unitas Team 32 JPC 5,20 --- 64
Stef Gaj AV Unitas Team 32 JPMini 3,50 --- 49
Stijn Swinckels AV Unitas Team 32 JPC 4,40 --- 51
Stijn Pelzer ATOP Team 28 JPMini 4,60 --- 73
Swen Pluis AV Caesar Team 28 JPB 5,40 --- 56
Teun Hendricks AV Unitas Team 32 JPMini 3,30 --- 45
Thijmen Frenken AV Unitas Team 32 JPMini --- ---
Thijmen Frenken AV Unitas Team 31 JPMini 4,10 --- 62
Thomas Verhage AVON Team 30 JPB 5,10 --- 52
Tijmen Spee AV Caesar Team 28 JPB 3,10 --- 25
Vince Coumans AV Caesar Team 28 JPC 4,60 --- 55
Vince Reinders AV Unitas Team 31 JPC 3,70 --- 40
Yordi Fredrix AV Unitas Team 31 JPC 5,20 --- 64
Zoë Theelen AV Unitas Team 29 MPB 5,20 --- 59

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

Naam Team Categorie VortexOBPPunten totaal
Bas Emaus AV Unitas Team 29 JPB 14,00 --- 42
Chloë Schroijen AVON Team 30 MPMini 9,00 --- 38
Daphne Erens STB Team 31 MPC 10,00 --- 35
Dewy van Hulten ATOP Team 28 MPC 8,00 --- 24
Django Schroijen AVON Team 30 JPB 18,00 --- 59
Djay Cano... de Groot AV Unitas Team 31 JPC 18,00 --- 71
Dunya Ait Mellouk STB Team 31 MPMini 13,00 --- 68
Elke Poeze Maastricht Team 32 MPB --- ---
Emma Aarts Maastricht Team 32 MPB --- ---
Faya Smeets AV Unitas Team 31 MPC --- ---
Feline Feron AVON Team 30 MPC 11,00 --- 41
Fenne van Mulken AV Caesar Team 28 MPMini 10,50 --- 49
Fleur Frenken AV Unitas Team 29 MPB 12,00 --- 37
Flin Kalisvaart AV Unitas Team 31 JPC 17,50 --- 68
Floor Emaus AV Unitas Team 32 MPMini 10,00 --- 45
Iven Spee AV Caesar Team 28 JPC 8,50 --- 23
Jaane Visschers AV Caesar Team 28 MPB 10,00 --- 28
Jari Vootz AV Unitas Team 29 JPB 20,00 --- 68
Jayden Dekker AVON Team 30 JPMini 8,50 --- 31
Jesse Krist AV Unitas Team 29 JPB 10,00 --- 25
Jinte Kreugel AV Unitas Team 29 MPB 16,50 --- 58
Jip Coonen AV Unitas Team 32 JPC --- ---
Joke Baerveldt AVON Team 30 MPC 17,50 --- 80
Jur Gaj AV Unitas Team 29 JPB 11,00 --- 29
Kiara Sluijpers AVON Team 30 MPC 9,00 --- 29
Kim van den Boom AVON Team 30 MPB 12,00 --- 37
Kjell Gijsbers AVON Team 30 JPMini 6,50 --- 18
Kyra Hoogeboom STB Team 29 MPB 12,50 --- 39
Laura Sluijpers AVON Team 30 MPMini 7,00 --- 24
Lotte Haagmans AV Unitas Team 29 MPB 14,50 --- 48
Luca Bodelier ATOP Team 28 JPMini 12,00 --- 54
Maartje Vervuren STB Team 29 MPB 14,00 --- 46
Marne Muijtjens Maastricht Team 32 MPB --- ---
Max Hofman ATOP Team 28 JPC 14,50 --- 53
Merijn Bond ATOP Team 28 JPC 11,50 --- 38
Mila Quaden ATOP Team 28 MPMini 5,50 --- 14
Niels van Hattum AV Unitas Team 32 JPMini 11,50 --- 50
Nina Rietveld AV Unitas Team 31 MPC 15,00 --- 65
Noël Poyck AV Caesar Team 28 JPC 18,50 --- 74
Paul Kuijpers AVON Team 30 JPB 15,00 --- 46
Quinn Latour STB Team 29 JPB 20,00 --- 68
Ralf Moors STB Team 29 JPB 24,50 --- 88
Rhodee Hoenjet AV Unitas Team 31 MPMini 9,00 --- 38
Roman Koolen ATOP Team 28 JPB 13,00 --- 37
Sanne Dassen AVON Team 30 MPC 7,00 --- 18
Sem Arts AV Unitas Team 31 JPMini 12,50 --- 57
Stan Könings AV Unitas Team 32 JPC 15,00 --- 55
Stef Gaj AV Unitas Team 32 JPMini 13,00 --- 60
Stijn Swinckels AV Unitas Team 32 JPC 18,50 --- 74
Stijn Pelzer ATOP Team 28 JPMini 15,50 --- 77
Swen Pluis AV Caesar Team 28 JPB 16,00 --- 50
Teun Hendricks AV Unitas Team 32 JPMini 9,00 --- 34
Thijmen Frenken AV Unitas Team 32 JPMini --- ---
Thijmen Frenken AV Unitas Team 31 JPMini 13,00 --- 60
Thomas Verhage AVON Team 30 JPB 11,50 --- 31
Tijmen Spee AV Caesar Team 28 JPB 10,50 --- 27
Vince Coumans AV Caesar Team 28 JPC 18,00 --- 71
Vince Reinders AV Unitas Team 31 JPC 13,00 --- 45
Yordi Fredrix AV Unitas Team 31 JPC 18,00 --- 71
Zoë Theelen AV Unitas Team 29 MPB 19,50 --- 72

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil B/C/mini

Naam Team Categorie HoogOBPPunten totaal
Bas Emaus AV Unitas Team 29 JPB 1,05 --- 72
Chloë Schroijen AVON Team 30 MPMini 0,80 --- 77
Daphne Erens STB Team 31 MPC 0,95 --- 84
Dewy van Hulten ATOP Team 28 MPC 0,95 --- 84
Django Schroijen AVON Team 30 JPB 0,95 --- 60
Djay Cano... de Groot AV Unitas Team 31 JPC 1,05 --- 86
Dunya Ait Mellouk STB Team 31 MPMini 0,90 --- 97
Elke Poeze Maastricht Team 32 MPB --- ---
Emma Aarts Maastricht Team 32 MPB --- ---
Faya Smeets AV Unitas Team 31 MPC --- ---
Feline Feron AVON Team 30 MPC 0,90 --- 76
Fenne van Mulken AV Caesar Team 28 MPMini 0,80 --- 77
Fleur Frenken AV Unitas Team 29 MPB 0,90 --- 59
Flin Kalisvaart AV Unitas Team 31 JPC 1,00 --- 79
Floor Emaus AV Unitas Team 32 MPMini 0,85 --- 87
Iven Spee AV Caesar Team 28 JPC 0,70 --- 38
Jaane Visschers AV Caesar Team 28 MPB 0,95 --- 66
Jari Vootz AV Unitas Team 29 JPB 1,00 --- 66
Jayden Dekker AVON Team 30 JPMini 0,80 --- 68
Jesse Krist AV Unitas Team 29 JPB 0,85 --- 48
Jinte Kreugel AV Unitas Team 29 MPB 1,00 --- 72
Jip Coonen AV Unitas Team 32 JPC --- ---
Joke Baerveldt AVON Team 30 MPC 0,95 --- 84
Jur Gaj AV Unitas Team 29 JPB 0,70 --- 32
Kiara Sluijpers AVON Team 30 MPC 1,00 --- 92
Kim van den Boom AVON Team 30 MPB 1,00 --- 72
Kjell Gijsbers AVON Team 30 JPMini 0,80 --- 68
Kyra Hoogeboom STB Team 29 MPB 0,85 --- 53
Laura Sluijpers AVON Team 30 MPMini 0,85 --- 87
Lotte Haagmans AV Unitas Team 29 MPB 0,90 --- 59
Luca Bodelier ATOP Team 28 JPMini 0,80 --- 68
Maartje Vervuren STB Team 29 MPB 1,05 --- 79
Marne Muijtjens Maastricht Team 32 MPB --- ---
Max Hofman ATOP Team 28 JPC 0,85 --- 58
Merijn Bond ATOP Team 28 JPC 0,90 --- 65
Mila Quaden ATOP Team 28 MPMini 0,80 --- 77
Niels van Hattum AV Unitas Team 32 JPMini 0,90 --- 86
Nina Rietveld AV Unitas Team 31 MPC 1,00 --- 92
Noël Poyck AV Caesar Team 28 JPC 0,90 --- 65
Paul Kuijpers AVON Team 30 JPB 1,10 --- 78
Quinn Latour STB Team 29 JPB 1,00 --- 66
Ralf Moors STB Team 29 JPB 0,75 --- 37
Rhodee Hoenjet AV Unitas Team 31 MPMini 0,85 --- 87
Roman Koolen ATOP Team 28 JPB 0,80 --- 43
Sanne Dassen AVON Team 30 MPC 0,80 --- 60
Sem Arts AV Unitas Team 31 JPMini 0,85 --- 77
Stan Könings AV Unitas Team 32 JPC 0,95 --- 72
Stef Gaj AV Unitas Team 32 JPMini 0,80 --- 68
Stijn Swinckels AV Unitas Team 32 JPC 0,90 --- 65
Stijn Pelzer ATOP Team 28 JPMini 0,90 --- 86
Swen Pluis AV Caesar Team 28 JPB 0,90 --- 54
Teun Hendricks AV Unitas Team 32 JPMini 0,85 --- 77
Thijmen Frenken AV Unitas Team 32 JPMini --- ---
Thijmen Frenken AV Unitas Team 31 JPMini 0,90 --- 86
Thomas Verhage AVON Team 30 JPB 1,05 --- 72
Tijmen Spee AV Caesar Team 28 JPB 0,75 --- 37
Vince Coumans AV Caesar Team 28 JPC 0,85 --- 58
Vince Reinders AV Unitas Team 31 JPC 0,85 --- 58
Yordi Fredrix AV Unitas Team 31 JPC 1,05 --- 86
Zoë Theelen AV Unitas Team 29 MPB 0,95 --- 66

Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil B/C/mini

Naam Team Categorie Ver OBPPunten totaal
Bas Emaus AV Unitas Team 29 JPB 2,80 m/s--- 46
Chloë Schroijen AVON Team 30 MPMini 2,00 m/s--- 39
Daphne Erens STB Team 31 MPC 2,35 m/s--- 45
Dewy van Hulten ATOP Team 28 MPC 2,45 m/s--- 49
Django Schroijen AVON Team 30 JPB 2,50 m/s--- 36
Djay Cano... de Groot AV Unitas Team 31 JPC 2,60 m/s--- 47
Dunya Ait Mellouk STB Team 31 MPMini 2,25 m/s--- 52
Elke Poeze Maastricht Team 32 MPB --- ---
Emma Aarts Maastricht Team 32 MPB --- ---
Faya Smeets AV Unitas Team 31 MPC --- ---
Feline Feron AVON Team 30 MPC 2,30 m/s--- 42
Fenne van Mulken AV Caesar Team 28 MPMini 2,25 m/s--- 52
Fleur Frenken AV Unitas Team 29 MPB 2,65 m/s--- 45
Flin Kalisvaart AV Unitas Team 31 JPC 2,55 m/s--- 45
Floor Emaus AV Unitas Team 32 MPMini 1,90 m/s--- 35
Iven Spee AV Caesar Team 28 JPC 2,05 m/s--- 28
Jaane Visschers AV Caesar Team 28 MPB 2,85 m/s--- 52
Jari Vootz AV Unitas Team 29 JPB 2,75 m/s--- 44
Jayden Dekker AVON Team 30 JPMini 1,55 m/s--- 17
Jesse Krist AV Unitas Team 29 JPB 1,95 m/s--- 20
Jinte Kreugel AV Unitas Team 29 MPB 3,15 m/s--- 64
Jip Coonen AV Unitas Team 32 JPC --- ---
Joke Baerveldt AVON Team 30 MPC 2,85 m/s--- 67
Jur Gaj AV Unitas Team 29 JPB 2,15 m/s--- 26
Kiara Sluijpers AVON Team 30 MPC 2,65 m/s--- 58
Kim van den Boom AVON Team 30 MPB 3,05 m/s--- 60
Kjell Gijsbers AVON Team 30 JPMini 1,80 m/s--- 27
Kyra Hoogeboom STB Team 29 MPB 2,10 m/s--- 27
Laura Sluijpers AVON Team 30 MPMini 2,15 m/s--- 47
Lotte Haagmans AV Unitas Team 29 MPB 2,95 m/s--- 56
Luca Bodelier ATOP Team 28 JPMini 2,55 m/s--- 61
Maartje Vervuren STB Team 29 MPB 2,65 m/s--- 45
Marne Muijtjens Maastricht Team 32 MPB --- ---
Max Hofman ATOP Team 28 JPC 2,65 m/s--- 49
Merijn Bond ATOP Team 28 JPC 2,60 m/s--- 47
Mila Quaden ATOP Team 28 MPMini 2,30 m/s--- 55
Niels van Hattum AV Unitas Team 32 JPMini 2,30 m/s--- 49
Nina Rietveld AV Unitas Team 31 MPC 2,55 m/s--- 53
Noël Poyck AV Caesar Team 28 JPC 2,75 m/s--- 53
Paul Kuijpers AVON Team 30 JPB 3,10 m/s--- 56
Quinn Latour STB Team 29 JPB 2,70 m/s--- 43
Ralf Moors STB Team 29 JPB 2,30 m/s--- 30
Rhodee Hoenjet AV Unitas Team 31 MPMini 2,10 m/s--- 44
Roman Koolen ATOP Team 28 JPB 2,45 m/s--- 35
Sanne Dassen AVON Team 30 MPC 2,05 m/s--- 32
Sem Arts AV Unitas Team 31 JPMini 2,55 m/s--- 61
Stan Könings AV Unitas Team 32 JPC 3,25 m/s--- 74
Stef Gaj AV Unitas Team 32 JPMini 2,60 m/s--- 63
Stijn Swinckels AV Unitas Team 32 JPC 2,55 m/s--- 45
Stijn Pelzer ATOP Team 28 JPMini 2,90 m/s--- 79
Swen Pluis AV Caesar Team 28 JPB 2,70 m/s--- 43
Teun Hendricks AV Unitas Team 32 JPMini 2,40 m/s--- 53
Thijmen Frenken AV Unitas Team 32 JPMini --- ---
Thijmen Frenken AV Unitas Team 31 JPMini 2,30 m/s--- 49
Thomas Verhage AVON Team 30 JPB 2,85 m/s--- 47
Tijmen Spee AV Caesar Team 28 JPB 2,15 m/s--- 26
Vince Coumans AV Caesar Team 28 JPC 2,30 m/s--- 36
Vince Reinders AV Unitas Team 31 JPC 2,45 m/s--- 42
Yordi Fredrix AV Unitas Team 31 JPC 2,60 m/s--- 47
Zoë Theelen AV Unitas Team 29 MPB 2,75 m/s--- 49

Uitslagen Hindernis pendelestafette Pupil B/C/mini

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 31 (Pendel) AV Unitas - JPC 11 1:14,8 210
2 Team 29 (Pendel) - JPB 12 1:15,8 174
2 Team 32 (Pendel) - JPB 11 1:15,8 174
4 Team 30 (Pendel) AVON - JPB 12 1:20,2 167
5 Team 28 (Pendel) - JPB 14 1:28,3 155

Uitslagen Teamestafette Pupil B/C/mini

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 31 (Team-est) AV Unitas - JPC 11 3:23,2 179
2 Team 29 (Team-est) - JPB 12 3:23,8 147
3 Team 28 (Team-est) - JPB 14 3:25,0 143
4 Team 30 (Team-est) AVON - JPB 12 3:28,6 131
5 Team 32 (Team-est) - JPB 11 3:37,0 104