Uitslagen Clubkampioenschappen AV'40

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Hugo van Es AV `40 DNS 2:16,58 6,66 1,45 5,45 1510



Jongens Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Vincent Tas AV `40 10:28,33 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Rik van der Zwan AV `40 12,24 2:25,75 8,42 1,60 5,66 2274
2 Stijn de Graaf AV `40 12,38 2:30,09 8,70 1,20 4,86 1615
3 Lars van der Salm AV `40 DNS 2:18,27 10,71 1,45 DNS 1329
4 Kimmo Taal AV `40 DNS 3:14,66 8,37 1,45 4,41 902



Jongens Junior B - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Kimmo Taal AV `40 11:39,98 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Enrique van Velzen AV `40 12,72 2:35,46 9,25 1,45 4,86 2879
2 Marien Sips AV `40 13,02 2:32,33 7,47 1,35 4,40 2591
3 Tijn Hoksbergen AV `40 13,62 2:46,04 6,59 1,35 4,35 2332
4 Stan van der Salm AV `40 12,95 2:30,08 9,90 DNS DNS 1752
5 Olivier Hendriks AV `40 13,44 2:18,87 DNS DNS 4,19 1738
6 Leon van der Waal AV `40 DNS DNS 9,74 DNS DNS 510



Jongens Junior C - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jelmer Stuijt AV `40 10:50,03 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Ricardo de Jong AV `40 11,93 3:56,91 6,97 1,25 4,17 2049
2 Stephan va...den Bosch AV `40 12,75 3:38,73 6,37 1,25 3,71 1912
3 Timo Vesters AV `40 13,11 3:47,73 6,21 1,15 3,51 1695
4 Jarn van der Salm AV `40 11,51 DNS 9,53 DNS 4,26 1508
5 Nino Van Halderen AV `40 12,43 DNS DNS 1,25 3,82 1218
6 Loek Boekestijn AV `40 11,24 3:31,69 DNS DNS DNS 1049
7 Yanniek van Cooten AV `40 13,32 DNS 5,76 DNS 3,01 814
8 Sieb Van Drunen AV `40 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior D - 80 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Milan van Holsteijn AV `40 10,24 3:38,96 6,84 3,65 1872
2 Zeb van Elk AV `40 10,11 3:45,83 6,22 3,58 1802
3 Luca de Kok AV `40 9,90 4:20,83 4,43 3,58 1552
4 Martijn van der Loo AV `40 10,52 3:57,62 4,57 3,32 1521
5 Daane Dolle AV `40 12,94 DNS 3,72 2,31 557
6 Sybrand Adema AV `40 DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Luuk Doodeman AV `40 9,57 3:58,91 7,78 3,95 1984
2 Silvester Hendriks AV `40 9,86 3:55,64 6,00 3,94 1848
3 Thijs de Block AV `40 9,90 3:36,33 4,68 3,40 1752
4 Thomas Bonnet AV `40 9,95 4:05,60 5,83 3,28 1643
5 Timo Koot AV `40 9,90 4:31,02 6,42 3,54 1635
6 Crispijn v...der Kevie AV `40 10,73 4:25,28 5,25 3,38 1430



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
1 Guus Doodeman AV `40 6,95 3:48,93 6,13 3,66 1897
2 Andre Dias Scarano AV `40 7,23 3:54,93 5,49 3,40 1714
3 Jakob Schneiders AV `40 6,90 3:57,36 4,89 3,17 1688
4 Menno van der Waal AV `40 7,21 4:12,66 3,64 3,30 1482
5 Sietse Kruizinga AV `40 7,32 4:10,51 4,35 3,00 1463
6 Vos van der Sande AV `40 7,72 4:24,18 5,28 3,07 1408
7 Lars de Block AV `40 7,75 4:00,45 3,32 2,87 1321
8 Merijn Stuijt AV `40 8,13 4:18,06 4,22 2,75 1224
9 Sven Fischer AV `40 7,72 4:23,77 3,65 2,61 1200
10 Floris Meewisse AV `40 8,37 5:07,84 4,30 2,70 1009



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Stijn Heitkamp AV `40 7,12 2:12,56 21,51 3,36 1652
2 Amin Hamoumi AV `40 7,30 2:20,23 22,71 3,10 1512
3 Luc Den Boer AV `40 7,85 2:42,68 20,46 3,11 1223
4 Viggo van Holsteijn AV `40 7,90 2:25,49 14,97 2,89 1204
5 Robin van Holsteijn AV `40 8,30 2:32,30 20,17 2,77 1143
6 Pepijn Leisink AV `40 8,35 2:48,40 13,35 2,49 872
7 Leon van Dijk AV `40 8,85 2:36,42 14,66 2,36 868
8 Lars Duijnisveld AV `40 7,71 DNS DNS 3,04 735
9 Julian Kappel AV `40 DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Vince Cse AV `40 7,54 2:23,09 8,48 2,75 1139
2 Thijs Gommans AV `40 7,68 2:30,94 12,53 2,72 1127
3 Chris Jansen AV `40 8,14 2:25,72 13,57 2,72 1103
4 Rune Stoel AV `40 8,77 2:40,61 17,28 2,40 902
5 Kai Heitkamp AV `40 9,10 2:46,35 9,91 2,04 624
6 Arian Van Geest AV `40 9,20 2:47,79 10,45 2,09 623
7 Jurre van Wilsem AV `40 9,12 2:57,94 7,45 2,19 535
8 Finn Duijnisveld AV `40 9,53 DNS 10,14 DNS 295
9 Fabries Adema AV `40 DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

# Naam 100m600mKogelHoogVerPunten totaal
1 Raoul Oti Bonsu AV `40 16,35 2:12,40 6,90 1,00 3,60 1523
2 Stephan van Geest AV `40 16,53 2:14,95 5,46 1,10 3,57 1464
3 Sarvesh Badri AV `40 17,86 3:06,63 6,14 0,90 2,96 850
4 Dylan van den Bosch AV `40 18,34 2:52,70 5,86 0,90 2,60 742
5 Bonno Aussen AV `40 DNS 3:03,96 6,30 0,95 2,54 656
6 Tobias Westerveld AV `40 21,81 4:42,80 4,26 0,80 2,20 343
7 Niek van Velzen AV `40 30,44 3:54,71 1,78 0,80 1,26 96



Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Laurens van Vliet AV `40 13,55 2:39,95 9,31 1,40 4,48 1472
2 Minne de Vries AV `40 15,00 2:45,19 8,41 1,40 4,23 1076
3 Fulvio Scarano AV `40 DNS 2:24,46 DNS DNS DNS 397
4 Bernard va...den Bergh AV `40 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Masters mannen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jack Favre AV `40 10:43,59 ---
2 Jan-Willem Sips AV `40 11:53,21 ---
3 Roeland Egmond AV `40 12:48,38 13:00,00
4 Mike Doodeman AV `40 13:14,32 ---



Masters mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Jacqueline Leemkuil AV `40 17,80 DNS 5,83 DNS 2,90 411
2 Marleen H...- Knopjes AV `40 DNS DNS 7,49 DNS DNS 407
3 Ingrid Stuijt AV `40 21,51 3:58,00 4,47 1,05 2,46 335
5 Mirjam Olsthoorn AV `40 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Masters vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Mascha Favre AV `40 12:33,05 ---
2 Anneke Van den Engel AV `40 13:37,29 ---
3 Tessel Leisink AV `40 14:03,96 ---
Nanda Blom AV `40 DNS ---



Masters vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Aniek Sips AV `40 13,80 2:32,68 5,89 1,40 4,81 2703
2 Céline Smit AV `40 14,93 DNS 7,63 DNS 4,22 1270
3 Dorenda Zwaard AV `40 DNS DNS 7,02 DNS DNS 369



Meisjes Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Larissa Smit AV `40 13,51 2:45,42 8,40 1,30 4,06 2504
2 Marianne Jol AV `40 15,16 3:00,10 8,95 1,30 4,08 2181
3 Amber Kroon AV `40 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior B - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80m600mKogelHoogVerPunten totaal
1 Saana Taal AV `40 11,72 1:53,14 8,16 1,30 4,65 2455
2 Chimene Van velden AV `40 11,64 1:59,27 7,76 1,30 4,28 2297
3 Lise Schoenmakers AV `40 12,37 2:09,80 6,62 1,25 3,61 1851
4 Nynke Ypenburg AV `40 13,58 2:13,42 5,17 1,00 3,16 1310
5 Nadya Hoedemakers AV `40 DNS 2:08,16 6,27 1,20 DNS 1052
6 Eline van der Kwaak AV `40 13,22 DNS 7,04 DNS 3,72 1044



Meisjes Junior C - 80 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60m600mKogelHoogVerPunten totaal
1 Hebe Chadwick AV `40 9,32 1:49,73 7,37 1,30 4,02 2312
2 Amber de Roo AV `40 8,52 2:04,48 6,81 1,15 4,64 2277
3 Madelon Van der Kuur AV `40 9,50 2:05,47 9,13 1,20 4,02 2117
4 Terra Primatesta AV `40 9,55 2:02,45 8,08 1,30 3,77 2108
5 Yvette van Strien AV `40 9,71 2:10,65 8,00 1,20 3,73 1914
6 Daphne van der Loo AV `40 9,44 2:09,02 7,00 0,90 3,08 1570
7 Noah de Kok AV `40 10,60 2:36,42 5,72 1,10 2,67 1161
8 Lotte Favre AV `40 --- 2:18,13 --- DNS DNS 250



Meisjes Junior D - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Tess Homan AV `40 10,06 3:46,02 5,92 3,46 1766
2 Pauline Koger AV `40 9,98 4:21,13 4,41 3,42 1504
3 Anne Favre AV `40 10,08 4:28,29 4,40 3,42 1460
4 Indy Lammers AV `40 11,21 4:19,32 3,50 2,63 1115



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Sara Hamoumi AV `40 9,75 4:08,75 7,10 3,79 1838
2 Robine Dunnebier AV `40 9,94 4:15,90 6,80 3,75 1752
3 Stella Benca AV `40 10,15 3:54,79 4,13 3,45 1582
4 Chiara Van Sambeek AV `40 10,47 4:03,83 5,26 3,36 1555
5 Suzanne va...Nouweland AV `40 10,53 4:40,34 5,34 3,24 1380
6 Ilana Stadman AV `40 11,44 5:17,17 5,33 2,88 1076



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
1 Julie Klop AV `40 6,98 4:05,95 5,33 3,30 1684
2 Emma Kerckhoffs AV `40 7,30 4:20,18 4,64 3,38 1523
3 Aila Derks AV `40 7,08 4:20,02 4,02 3,22 1493
4 Selena de Jong AV `40 7,31 4:01,29 3,61 3,04 1460
5 Mette Quist AV `40 7,55 4:20,62 4,16 2,94 1349
6 Roos van Drunen AV `40 7,26 4:45,10 3,33 3,36 1334
7 Anouk Spee AV `40 7,40 4:36,32 3,13 2,98 1244



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Fleur Favre AV `40 7,09 2:17,89 18,17 3,51 1595
2 Julia Stemvers AV `40 7,61 2:21,61 12,29 2,82 1226
3 Livvy Lammers AV `40 7,39 2:48,00 11,13 3,15 1135
4 Nora D Wassenaar AV `40 8,51 2:43,54 9,26 2,46 793



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Romy Yasar AV `40 7,68 2:35,50 13,37 2,60 1087
2 Jasmijn Meewisse AV `40 8,18 2:46,89 11,67 2,83 946
3 Tara Vakili AV `40 8,97 2:44,17 6,90 2,10 600



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Tim van der Zwan AV `40 12,25 2:13,61 8,60 1,65 5,20 2381
2 Daan Jeucken AV `40 12,16 2:24,88 DNS DNS DNS 940
3 Sven van Adrichem AV `40 13,07 DNS DNS 1,60 DNS 871
4 Jorn Reedijk AV `40 --- DNS 12,82 --- DNS 654
5 Bas Kroon AV `40 DNS DNS 10,48 DNS DNS 495
6 Samy Andary AV `40 12,52 DNS DNS DNS DNS 478



Senioren mannen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Richard Holstege AV `40 10:45,09 10:25,01
2 Remco Kemperman AV `40 11:06,13 ---
Remco Kemperman AV `40 DNS ---



Senioren mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
1 Saskia Zwaard AV `40 13,30 2:52,59 8,18 1,50 4,78 2888
2 Sara Mastromarino AV `40 DNS 3:07,03 DNS DNS DNS 346
3 Jolanda van der Meer AV `40 19,17 DNS 4,31 DNS 2,78 188



Senioren vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Sara Mastromarino AV `40 12:35,94 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten