Uitslagen Clubkampioenschappen GM

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam Team 100m200m800m1500mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Bram Elevelt AVGM DNS 25,4 2:24,1 DNS DNS 9,89 34,40 DNS 5,53 2259
2 Niels Groen AVGM 14,1 DNS 2:50,9 DNS 18,45 DNS DNS 1,40 4,41 1004



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam Team 100m200m800m1500mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Vincent Hein AVGM 12,3 25,9 2:32,7 DNS DNS 6,63 DNS 1,55 DNS 1876
2 Daan van Hoof AVGM DNS 27,0 DNS 4:49,1 DNS DNS 20,69 1,55 5,09 1844
3 Donnie van Kerkoerle AVGM 12,6 DNS 2:42,6 DNS DNS 7,75 DNS 1,50 5,02 1679
4 Yurien Weiland AVGM 12,7 25,9 2:24,5 DNS DNS DNS 22,47 DNS 4,34 1657
5 Paul Berghuis AVGM 13,3 27,5 2:26,8 DNS DNS DNS 34,58 DNS 4,03 1546
6 Roy van Kraaij AVGM 13,6 DNS 2:53,1 DNS DNS DNS 34,00 1,50 4,45 1389
7 Matthijs Slegt AVGM 13,9 DNS 3:06,2 DNS 28,43 10,19 DNS DNS 4,37 1343
8 Koen van den Boomen AVGM 14,7 DNS 2:51,5 DNS DNS 7,43 DNS 1,40 3,91 861
9 Stijn Groen AVGM 15,1 DNS 2:57,8 DNS 19,51 DNS 18,23 1,40 DNS 720



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam Team 100m150m800m1500mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Max van der Donk AVGM 13,3 20,5 2:49,6 DNS DNS 9,29 DNS DNS 5,10 2667
2 Thijs Hulsen AVGM 13,7 DNS 2:25,1 DNS 23,89 DNS 31,51 DNS 4,93 2650
3 Pim Scheiberlich AVGM DNS 21,7 2:35,7 5:20,4 DNS DNS 27,57 DNS 4,22 2423
4 Tonnie de Benis AVGM 14,5 DNS 2:27,4 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 1031



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam Team 80m150m600m1000mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Tom van Schijndel AVGM 12,6 DNS DNS 3:30,7 DNS 7,30 32,57 1,30 DNS 2213
2 Tom Michielsen AVGM 12,2 DNS DNS 3:44,9 DNS DNS 24,06 1,30 3,97 2073
3 Daniel Jochems AVGM DNS 24,8 2:12,9 DNS 12,96 DNS DNS 1,40 3,66 1600
4 Luc Geeris AVGM 13,0 24,3 2:18,1 DNS DNS 5,42 DNS DNS 3,57 1445
5 Niklas Dhondt AVGM 12,8 24,3 2:16,9 DNS 12,25 DNS DNS DNS 3,76 1392
6 Sven Teunissen AVGM 14,7 DNS 2:49,8 DNS 15,43 DNS 17,69 DNS 2,86 859



Jongens Pupil A - Meerkamp

# Naam Team 60mDuurVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Mats Keulstra AVGM Apupillen1 9,3 1650,00 28,50 1,05 3,75 322 0
2 Daan Brorens AVGM Apupillen4 10,2 1500,00 32,20 1,25 3,30 312 0
3 Mike van Bree AVGM Apupillen2 10,4 1525,00 26,50 1,15 3,30 284 0
4 Noah Terhoeve AVGM Apupillen2 9,5 1375,00 28,50 1,10 3,50 283 0
5 Evan van den Heuvel AVGM APupillen3 10,1 1325,00 21,90 1,15 3,50 256 0
6 Arjen Schoonus AVGM Apupillen1 11,2 1325,00 27,00 1,10 3,10 241 0
6 Lucas van Laarhoven AVGM APupillen3 10,7 1400,00 24,40 1,10 2,90 241 0
8 Luuk Arends AVGM Apupillen4 10,1 DNS 27,90 1,20 3,40 231 0
9 Daniel de Goederen AVGM Apupillen4 10,3 1275,00 20,70 1,00 2,75 208 0
10 Gijs den Braven AVGM Apupillen1 10,7 1250,00 17,50 1,00 3,05 201 0
10 Seph Corten AVGM Apupillen2 11,1 1300,00 20,50 0,90 3,10 201 0
12 Gert Crooijmans AVGM APupillen3 11,2 1300,00 20,90 0,85 3,00 194 0
13 Thijs Boltong AVGM APupillen3 11,4 1275,00 19,80 0,90 2,85 186 0
14 Cas Govers AVGM Apupillen1 11,6 1250,00 21,00 0,90 2,70 182 0
15 Mart Latijnhouwers AVGM Apupillen2 10,7 1250,00 18,00 0,85 2,55 174 0
16 Thijs van der Staak AVGM Apupillen1 11,5 1100,00 13,00 1,10 2,10 153 0
17 Bram van Rulo AVGM Apupillen4 10,6 DNS 23,40 1,00 DNS 135 0



Jongens Pupil A - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam Team 40mDuurVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Max Kees AVGM BPupillen2 6,8 1050,00 24,00 1,05 3,00 343 0
2 Tim Kees AVGM BPupillen1 6,4 1075,00 16,00 1,00 3,20 331 0
3 Finn Passchier AVGM BPupillen1 6,7 950,00 20,50 1,05 3,30 327 0



Jongens Pupil B - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
3 Team 13 (esta) - JPB 0 --- 0
1 BPupillen1 (esta) - JPB 6 3:04,2 44
2 BPupillen2 (esta) - JPB 6 3:10,0 39
4 Team 14 (esta) - JPB 0 ---
4 Team 15 (esta) - JPB 0 ---
4 Team 16 (esta) - JPB 0 ---
4 Team 17 (esta) - JPB 0 ---
4 Team 18 (esta) - JPB 0 ---
4 Team 19 (esta) - JPB 0 ---
4 Team 20 (esta) - JPB 0 ---
4 Team 21 (esta) - JPB 0 ---
4 Team 22 (esta) - JPB 0 ---
4 Team 23 (esta) - JPB 0 ---
4 Team 24 (esta) - JPB 0 ---



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam Team 40mDuurVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Nick van Bree AVGM CPupillen2 7,4 950,00 14,60 0,95 2,75 282 0
2 Jens de Koning AVGM CPupillen1 7,2 850,00 10,20 0,85 2,70 242 0
3 Orlando Louwers AVGM CPupillen1 7,4 875,00 11,10 0,80 2,45 227 0
4 Kasper Merkx AVGM CPupillen1 7,2 825,00 9,70 0,70 2,25 203 0



Jongens Pupil C - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 CPupillen1 (esta) - JPC 7 3:09,9 43
2 CPupillen2 (esta) - JPC 7 3:18,1 37



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam Team 40mDuurVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Bram van Stiphout AVGM CPupillen1 7,7 925,00 13,40 0,80 2,60 241 0
2 Rens Timmermans AVGM CPupillen2 8,1 850,00 11,20 0,85 2,45 212 0



Jongens Pupil Mini - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam Team 100m200m800m1500mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Jessie van Os AVGM 14,4 DNS 3:08,7 DNS 17,49 DNS 25,29 DNS 3,54 1804
2 Maureen de Bresser AVGM 15,7 DNS 3:22,5 DNS 22,65 DNS 24,57 DNS 3,79 1730
3 Renée Kos AVGM 14,9 DNS DNS DNS 10,34 DNS DNS 1,25 3,75 1150
4 Lisa van der Klei AVGM 16,2 DNS 3:29,1 DNS 16,83 DNS 14,18 DNS 3,28 1104
5 Anne Valk AVGM 16,9 DNS 3:00,5 DNS 11,80 DNS 11,17 DNS 3,21 960
6 Manon Enting AVGM DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam Team 80m150m600m1000mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Sanne Kastelijn AVGM 10,9 21,3 1:59,8 DNS DNS 6,85 DNS 1,40 DNS 2410
2 Ning Slaats AVGM 11,6 DNS 2:01,0 DNS DNS 7,24 DNS 1,45 4,24 2331
3 Saskia Smink AVGM 12,2 DNS 2:20,9 DNS DNS 7,41 10,67 DNS 4,08 1578
4 Lotte Maas AVGM 14,5 DNS 2:30,1 DNS 18,36 DNS 12,84 DNS 3,36 1055



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam Team 60m150m600m1000mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Sarah van der Stam AVGM 9,4 DNS 2:19,6 DNS 16,68 DNS DNS 1,40 3,93 1860
2 Femke Smink AVGM 10,0 DNS 2:26,9 DNS DNS 7,82 17,70 DNS 3,41 1513
3 Jelle Latijnhouwers AVGM 9,6 25,0 2:13,6 DNS DNS DNS 11,20 1,25 DNS 1491
4 Floor van Veen AVGM 10,3 DNS 2:18,6 DNS 14,92 7,65 DNS DNS 3,41 1452
5 Evi Thijssen AVGM 10,8 DNS 2:22,3 4:14,4 DNS 4,96 DNS DNS 2,84 1122
6 Shannon Baijens AVGM 10,3 26,6 2:33,1 DNS 11,81 DNS DNS DNS 3,14 970
7 Tess Smetsers AVGM 10,9 DNS 2:34,3 DNS 10,19 6,37 DNS NM DNS 771
8 Auke Latijnhouwers AVGM 10,8 DNS 2:31,9 DNS DNS DNS 10,07 DNS 3,03 705
9 Noa Wiltschek AVGM 12,5 DNS 2:53,0 DNS 11,63 DNS 8,13 DNS 2,11 282



Meisjes Pupil A - Meerkamp

# Naam Team 60mDuurVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Veerle van Erp AVGM Apupillen4 10,6 1425,00 15,10 1,10 3,00 246 0
2 Aimee van de Sande AVGM APupillen3 10,4 1275,00 17,20 1,05 3,45 245 0
3 Sterre Robben AVGM Apupillen2 10,9 1300,00 16,50 1,00 2,85 216 0
4 Jantine Strikwerda AVGM Apupillen1 10,9 1075,00 14,00 0,90 2,70 171 0
4 Nada el Mezamzi AVGM Apupillen4 10,6 1150,00 12,80 0,80 2,80 171 0
6 Sigrid Grabijn AVGM APupillen3 12,6 1225,00 12,20 0,80 2,20 139 0



Meisjes Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Apupillen2 (esta) - MPA 5 2:56,8 56
1 Apupillen4 (esta) - MPA 5 2:56,8 56
3 APupillen3 (esta) - MPA 6 3:01,0 52
4 Apupillen1 (esta) - MPA 6 3:02,6 50



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam Team 40mDuurVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Loes van Gaalen AVGM BPupillen2 7,2 925,00 18,50 0,95 3,10 298 0
2 Ilse van de Wiel AVGM BPupillen2 7,1 1000,00 14,50 0,90 2,90 285 0
3 Anna van Straten AVGM BPupillen1 7,1 825,00 14,00 0,90 2,95 257 0
4 Renske Mols AVGM BPupillen1 7,5 950,00 14,00 0,85 2,85 256 0
5 Caroline Strikwerda AVGM BPupillen2 7,5 825,00 15,50 0,80 2,60 228 0
6 Eva Maas AVGM BPupillen2 8,1 875,00 14,00 0,80 2,40 208 0
6 Meike van Rulo AVGM BPupillen2 7,8 800,00 9,50 0,90 2,60 208 0
8 Gitta de Rooij AVGM BPupillen1 7,8 775,00 13,00 0,85 2,40 206 0
9 Julia Schoenmakers AVGM BPupillen1 8,2 775,00 9,00 0,85 2,80 195 0



Meisjes Pupil B - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam Team 40mDuurVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Micki Geijsels AVGM CPupillen1 7,1 875,00 14,90 0,95 2,95 301 0
2 Eliza Dielhof AVGM CPupillen2 7,3 925,00 10,40 0,85 2,60 258 0
3 Sanne van de Wiel AVGM CPupillen2 7,8 925,00 9,60 0,80 2,30 224 0
4 Iris Bouwens AVGM CPupillen1 8,0 750,00 10,50 0,70 2,35 186 0
5 Aurelia Leertouwer AVGM CPupillen2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Meisjes Pupil C - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam Team 40mDuurVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Milou Keulstra AVGM CPupillen2 7,0 975,00 14,30 0,95 3,05 322 0
2 Lotte Aerts AVGM CPupillen1 7,9 925,00 13,00 0,80 2,40 238 0
3 Hilde van Dam AVGM CPupillen2 8,7 800,00 7,60 0,70 2,25 161 0



Meisjes Pupil Mini - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam Team 100m200m800m1500mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
0 Mitchell Vereijken AVGM DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam Team 100m200m800m1500mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Laura Hoogers AVGM 13,7 28,5 2:27,8 DNS DNS DNS 22,43 DNS 4,52 2785
2 Demi Saris AVGM 15,7 DNS 3:18,5 DNS 25,43 DNS 34,65 DNS 3,77 1997
3 Renske van Os AVGM DNS DNS DNS DNS 19,00 DNS DNS DNS DNS 293
4 Inge Faessen AVGM DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0