Uitslagen All Comers Meet

Jongens Junior A - 200 meter

# Naam 200mOBP
1 Rick Mombarg AV Argo 24,3 ---
2 Stan Prinsen AVA `70 25,6
24,00
3 Job Ligterink AVA `70 28,9 ---
4 Daniel Kl...Nibbelink AV Archeus 29,7 ---



Jongens Junior A - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Stan Prinsen AVA `70 2:55,5
2:45,00
2 Job Ligterink AVA `70 3:36,1 ---



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Daniel Kl...Nibbelink AV Archeus 24,83 ---
2 Rick Mombarg AV Argo 24,17 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Rick Mombarg AV Argo 1,70 ---
2 Daniel Kl...Nibbelink AV Archeus 1,45 ---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam 200mOBP
1 Denzel Haverkamp AVA `70 25,2 ---
2 Bjorn Rossel AVA `70 26,2 ---
3 Kalle Bre...inkmeijer AVA `70 26,4 ---
4 Jesse Nijmeijer AV Archeus 26,6 ---
5 Mees Prinsen AVA `70 28,0
27,00



Jongens Junior B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Bjorn Rossel AVA `70 2:56,6 ---
2 Jesse Nijmeijer AV Archeus 3:02,3 ---
3 Mees Prinsen AVA `70 3:03,7
2:55,00
4 Kalle Bre...inkmeijer AVA `70 3:24,7 ---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Mees Prinsen AVA `70 29,06
35,00
2 Bjorn Rossel AVA `70 17,30 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Mees Prinsen AVA `70 1,60
1,65
2 Bjorn Rossel AVA `70 1,35 ---



Jongens Junior C - 200 meter

# Naam 200mOBP
1 Diederik Lensink AVA `70 26,1 ---
2 Thomas Gonggrijp AL73 27,3 ---
3 Michiel Wellink AVA `70 28,1 ---
4 Indy Haverkamp AVA `70 28,4 ---
5 Zdenko Tolkamp AVA `70 30,0 ---
6 Cas Hartskeerl AV Argo 30,2 ---
7 Nathan Posthumus AVA `70 30,5 ---
8 Casper Eggink AV Archeus 30,8 ---
9 Ruben Weijers AVA `70 30,9 ---
10 Lenn Posthumus AVA `70 31,1 ---
11 Jerry van Raaij AL73 32,5 ---
12 Job Ebbers AVA `70 36,0 ---
13 Sybren ter Heurne AVA `70 36,5 ---
14 Niek te Br...elstroete AV Archeus 37,1 ---
15 Lou Delleman AVA `70 37,8 ---
Fabio Vlot AV Archeus DNS ---



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Michiel Wellink AVA `70 3:08,6 ---
2 Thomas Gonggrijp AL73 3:13,4 ---
3 Lenn Posthumus AVA `70 3:24,5 ---
4 Diederik Lensink AVA `70 3:29,8 ---
5 Cas Hartskeerl AV Argo 3:36,0 ---
6 Nathan Posthumus AVA `70 3:38,4 ---
7 Joppe Roos AVA `70 3:42,8 ---
8 Zdenko Tolkamp AVA `70 3:50,6 ---
9 Ruben Weijers AVA `70 4:05,6 ---
10 Jerry van Raaij AL73 4:07,6 ---
11 Casper Eggink AV Archeus 4:16,8 ---
12 Job Ebbers AVA `70 4:37,7 ---
13 Niek te Br...elstroete AV Archeus 4:37,8 ---
14 Lou Delleman AVA `70 4:51,9 ---
Fabio Vlot AV Archeus DNS ---
Sybren ter Heurne AVA `70 DNS ---



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Diederik Lensink AVA `70 27,66 ---
2 Thomas Gonggrijp AL73 23,19 ---
3 Michiel Wellink AVA `70 22,37 ---
4 Felipe Griffioen AVA `70 20,34 ---
5 Cas Hartskeerl AV Argo 20,23 ---
6 Jerry van Raaij AL73 17,78 ---
7 Zdenko Tolkamp AVA `70 17,71 ---
8 Niek te Br...elstroete AV Archeus 17,26 ---
8 Lenn Posthumus AVA `70 17,26 ---
10 Nathan Posthumus AVA `70 17,12 ---
11 Casper Eggink AV Archeus 15,71 ---
12 Sybren ter Heurne AVA `70 13,17 ---
13 Job Ebbers AVA `70 12,08 ---
14 Ruben Weijers AVA `70 11,27 ---
Fabio Vlot AV Archeus DNS ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Thomas Gonggrijp AL73 1,65 ---
2 Diederik Lensink AVA `70 1,45 ---
3 Michiel Wellink AVA `70 1,40 ---
3 Felipe Griffioen AVA `70 1,40 ---
5 Lenn Posthumus AVA `70 1,35 ---
6 Cas Hartskeerl AV Argo 1,30 ---
6 Joppe Roos AVA `70 1,30 ---
8 Jerry van Raaij AL73 1,25 ---
8 Nathan Posthumus AVA `70 1,25 ---
10 Niek te Br...elstroete AV Archeus 1,20 ---
11 Casper Eggink AV Archeus 1,15 ---
Zdenko Tolkamp AVA `70 NM ---
Job Ebbers AVA `70 NM ---
Fabio Vlot AV Archeus DNS ---
Indy Haverkamp AVA `70 DNS ---



Jongens Junior D - 200 meter

# Naam 200mOBP
1 Noah Lampio AVA `70 30,0 ---
2 Twan Meinen AVA `70 30,2 ---
3 Luke Hiddink AV Archeus 31,0 ---
4 Mick Pepp...inkhausen AV Argo 32,2 ---
5 Wouter Weenink AVA `70 32,3 ---
6 Robbe Graven AVA `70 32,9 ---
7 Tijn Piest AVA `70 33,0 ---
8 Ezra Somers AV Archeus 33,7 ---
9 Jorben Kraan AL73 34,5 ---
9 Douwe Bentsink AV Archeus 34,5 ---
11 Coen van der Veen AL73 35,1 ---
12 Jarno Duenk AVA `70 37,5 ---
13 Jesse Kuster AL73 37,9 ---
14 Lars Rossel AVA `70 39,2 ---
Laurian Luimes AVA `70 DNS ---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Twan Meinen AVA `70 3:18,5 ---
2 Noah Lampio AVA `70 3:27,8 ---
3 Douwe Bentsink AV Archeus 3:39,8 ---
4 Luke Hiddink AV Archeus 3:39,9 ---
5 Coen van der Veen AL73 3:41,3 ---
6 Wouter Weenink AVA `70 3:42,9 ---
7 Mick Pepp...inkhausen AV Argo 3:44,9 ---
8 Ezra Somers AV Archeus 3:47,2 ---
9 Tijn Piest AVA `70 3:54,5 ---
10 Robbe Graven AVA `70 3:55,2 ---
11 Jorben Kraan AL73 3:55,7 ---
12 Lars Rossel AVA `70 4:19,8 ---
13 Jesse Kuster AL73 4:22,6 ---
Jarno Duenk AVA `70 DNS ---
Laurian Luimes AVA `70 DNS ---



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Mick Pepp...inkhausen AV Argo 17,73 ---
1 Twan Meinen AVA `70 17,73 ---
3 Coen van der Veen AL73 15,68 ---
4 Jorben Kraan AL73 15,26 ---
5 Ezra Somers AV Archeus 15,23 ---
6 Wouter Weenink AVA `70 13,98 ---
7 Tijn Piest AVA `70 13,97 ---
8 Jesse Kuster AL73 13,52 ---
9 Noah Lampio AVA `70 13,18 ---
10 Robbe Graven AVA `70 13,16 ---
11 Luke Hiddink AV Archeus 12,97 ---
12 Douwe Bentsink AV Archeus 12,26 ---
13 Jarno Duenk AVA `70 10,90 ---
Laurian Luimes AVA `70 DNS ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Coen van der Veen AL73 1,35 ---
2 Twan Meinen AVA `70 1,30 ---
3 Luke Hiddink AV Archeus 1,25 ---
3 Mick Pepp...inkhausen AV Argo 1,25 ---
5 Douwe Bentsink AV Archeus 1,20 ---
5 Ezra Somers AV Archeus 1,20 ---
7 Jorben Kraan AL73 1,15 ---
7 Noah Lampio AVA `70 1,15 ---
9 Jesse Kuster AL73 1,10 ---
9 Robbe Graven AVA `70 1,10 ---
9 Tijn Piest AVA `70 1,10 ---
12 Lars Rossel AVA `70 1,05 ---
12 Wouter Weenink AVA `70 1,05 ---
12 Jarno Duenk AVA `70 1,05 ---
Laurian Luimes AVA `70 DNS ---



Masters mannen - 200 meter

# Naam 200mOBP
1 Rudi Meinen AVA `70 25,6 ---
2 Jan Jaap Beeks AV Archeus 27,7 ---
3 Harry Grevers AV Archeus 28,7 ---
4 Matthieu Schepers AL73 35,8 ---



Masters mannen - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Harry Grevers AV Archeus 3:31,1 ---
2 Matthieu Schepers AL73 4:10,5 ---



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Sander Thomas AL73 30,48
32,62
2 Jan Jolink AL73 28,35 ---
3 Harry Grevers AV Archeus 25,13 ---
4 Jan Jaap Beeks AV Archeus 24,98 ---



Masters mannen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jan Jaap Beeks AV Archeus 1,50 ---



Masters vrouwen - 200 meter

# Naam 200mOBP
1 Ilona van Dam-te Pas AV Archeus 38,1 ---
2 Sien Mein...Wikkerink AVA `70 38,4 ---



Masters vrouwen - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Ilona van Dam-te Pas AV Archeus 17,89 ---
2 Sien Mein...Wikkerink AVA `70 14,53 ---
3 Nicole Ni...r-Haarman AV Archeus 14,17 ---



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam 200mOBP
1 Mariska Lensink ASV 30,8 ---
2 Luan Veenhuis AV Argo 35,9 ---



Meisjes Junior B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Linde Kle...Nibbelink AVA `70 3:24,1 ---
2 Laura Bomers ASV 3:30,3 ---
3 Mariska Lensink ASV 3:37,7 ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Luan Veenhuis AV Argo 20,38 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 200 meter

# Naam 200mOBP
1 Anne Rewinkel AL73 29,5 ---
2 Dewi Nijrolder AV Archeus 30,8 ---
3 Janneke Gelderblom AVA `70 31,8 ---
4 Marike Schaapveld AVA `70 31,9 ---
5 Jill Jansen AL73 32,0 ---
6 Sydney Kempers AL73 32,7 ---
7 Lara Putto AV Archeus 33,4 ---
8 Maren de Koning AV Archeus 33,8 ---
9 Jasmijn Huls AVA `70 34,5 ---
10 Wencke ter Heurne AVA `70 34,8 ---
11 Mayke Tolkamp AV Archeus 37,3 ---
Daan Berkelder AVA `70 DNS ---
Esther Boekelder AVA `70 DNS ---



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Jill Jansen AL73 3:49,8 ---
2 Janneke Gelderblom AVA `70 4:00,5 ---
3 Lara Putto AV Archeus 4:01,2 ---
4 Jasmijn Huls AVA `70 4:08,1 ---
5 Pumika Kugathasan AVA `70 4:09,2 ---
6 Marike Schaapveld AVA `70 4:09,9 ---
7 Sydney Kempers AL73 4:21,6 ---
Anne Rewinkel AL73 DNS ---
Maren de Koning AV Archeus DNS ---
Mayke Tolkamp AV Archeus DNS ---
Daan Berkelder AVA `70 DNS ---
Esther Boekelder AVA `70 DNS ---



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Esther Boekelder AVA `70 22,42 ---
2 Sydney Kempers AL73 20,09 ---
3 Yuli Veenhuis AV Argo 18,45 ---
4 Dewi Nijrolder AV Archeus 16,82 ---
5 Anne Rewinkel AL73 16,41 ---
6 Mayke Tolkamp AV Archeus 14,31 ---
7 Lara Putto AV Archeus 14,20 ---
8 Pumika Kugathasan AVA `70 12,95 ---
9 Wencke ter Heurne AVA `70 12,22 ---
10 Jill Jansen AL73 11,44 ---
11 Maren de Koning AV Archeus 11,13 ---
Linda Vaags AVA `70 DNS ---
Marike Schaapveld AVA `70 DNS ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Dewi Nijrolder AV Archeus 1,40 ---
2 Esther Boekelder AVA `70 1,35 ---
3 Lara Putto AV Archeus 1,30 ---
3 Marike Schaapveld AVA `70 1,30 ---
5 Maren de Koning AV Archeus 1,25 ---
5 Wencke ter Heurne AVA `70 1,25 ---
7 Sydney Kempers AL73 1,20 ---
7 Yuli Veenhuis AV Argo 1,20 ---
9 Mayke Tolkamp AV Archeus 1,15 ---
10 Jill Jansen AL73 1,10 ---



Meisjes Junior D - 200 meter

# Naam 200mOBP
1 Cozja Hoffman AV Archeus 32,4 ---
2 Norah Rusink AVA `70 33,8 ---
2 Noor Fukkink AVA `70 33,8 ---
4 Iris van Loon AVA `70 34,2 ---
5 Lotte Maarse AV Archeus 35,5 ---
6 Nynke van Dam AV Archeus 35,7 ---
7 Nienke de Weerdt AVA `70 36,7 ---
8 Annelot Posthumus AVA `70 37,5 ---
9 Lize Wensink AV Archeus 38,9 ---
10 Hendrika Bijkerk AVA `70 44,6 ---
Sanam Hashemy AL73 DNS ---
Paula Dirks AV Archeus DNS ---
Carmen Brouwer AV Archeus DNS ---
Anne Heijnen AV Archeus DNS ---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Cozja Hoffman AV Archeus 3:55,8 ---
2 Annelot Posthumus AVA `70 3:56,9 ---
3 Iris van Loon AVA `70 4:13,3 ---
4 Nynke van Dam AV Archeus 4:16,2 ---
5 Nienke de Weerdt AVA `70 4:21,4 ---
6 Lotte Maarse AV Archeus 4:43,1 ---
7 Lize Wensink AV Archeus 5:06,2 ---
Sanam Hashemy AL73 DNS ---
Paula Dirks AV Archeus DNS ---
Carmen Brouwer AV Archeus DNS ---
Anne Heijnen AV Archeus DNS ---
Norah Rusink AVA `70 DNS ---
Noor Fukkink AVA `70 DNF ---



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Sanam Hashemy AL73 15,73 ---
2 Cozja Hoffman AV Archeus 15,49 ---
3 Nynke van Dam AV Archeus 14,43 ---
4 Lize Wensink AV Archeus 14,35 ---
5 Lotte Maarse AV Archeus 12,52 ---
6 Hendrika Bijkerk AVA `70 7,83 ---
Paula Dirks AV Archeus DNS ---
Carmen Brouwer AV Archeus DNS ---
Anne Heijnen AV Archeus DNS ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Cozja Hoffman AV Archeus 1,45 ---
2 Nynke van Dam AV Archeus 1,25 ---
3 Lize Wensink AV Archeus 1,15 ---
3 Norah Rusink AVA `70 1,15 ---
3 Annelot Posthumus AVA `70 1,15 ---
6 Lotte Maarse AV Archeus 1,10 ---
Sanam Hashemy AL73 DNS ---
Paula Dirks AV Archeus DNS ---
Carmen Brouwer AV Archeus DNS ---
Anne Heijnen AV Archeus DNS ---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam 200mOBP
1 Gertjan Bentert AVA `70 25,3 ---
2 Jerrel Balke AVA `70 25,9 ---
3 Domenique Schreurs AV Archeus 26,2 ---
3 Tim te Brake AVA `70 26,2 ---
5 Bram Gerritsen AV Archeus 27,7 ---



Senioren mannen - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Tim te Brake AVA `70 2:48,2 ---
2 Erwin Wamelink AVA `70 2:52,1 ---
3 Jerrel Balke AVA `70 2:57,9 ---
4 Domenique Schreurs AV Archeus 3:10,5 ---
5 Sander Wikkerink AVA `70 3:38,8 ---
Bram Gerritsen AV Archeus DNS ---
Gertjan Bentert AVA `70 DNS ---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Gertjan Bentert AVA `70 28,30 ---
2 Domenique Schreurs AV Archeus 26,59 ---
3 Bram Gerritsen AV Archeus 23,93 ---
4 Tim te Brake AVA `70 21,15 ---
5 Jerrel Balke AVA `70 18,62 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Gertjan Bentert AVA `70 1,70 ---
2 Jerrel Balke AVA `70 1,60 ---
3 Bram Gerritsen AV Archeus 1,55 ---
4 Tim te Brake AVA `70 1,45 ---