Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
4 PAC MC Team 1 PAC - MJC
Begeleider: Vanessa Noordegraaf
Jurylid: Volgt via aparte mail
14 7388
10 AV PEC 1910 MC Team 1 AV PEC 1910 - MJC
Begeleider: Dennis de Jong
Jurylid: Anita Plat (verspringen meisjes C)
12 7104
1 Leiden Atletiek MC Team 1 Leiden Atletiek - MJC
Begeleider: Marc de Haan
Jurylid: Bastiaan Nuijen
15 6994
2 Scorpio MC Team 1 Scorpio - MJC
Begeleider: Marco Joosen
Jurylid: Gerald van Son
8 6977
8 Groningen Atletiek MC Team 1 Groningen Atletiek - MJC
Begeleider: Matthijs Stuifzand
Jurylid: eigen organisatie
10 6863
5 Prins Hendrik MC Team 1 Prins Hendrik - MJC
Begeleider: Joep Janssen
11 6710
7 ARV Ilion MC ARV Ilion - MJC
Begeleider: Jeroen Schmitz
Jurylid: volgt via mail
9 6671
6 AV Sprint MC Team 1 AV Sprint - MJC
Begeleider: Bram Hommel
8 6537
3 KAV Holland MC Team 1 KAV Holland - MJC
Begeleider: Bart Taag
Jurylid: Bart Taag
8 6471
12 AV Lycurgus MC Team 1 AV Lycurgus - MJC 9 6358
9 AV De Spartaan MC AV De Spartaan - MJC
Begeleider: John van der Zwet
Jurylid: Mathilde van de Bosch
8 6304
11 AV NOP MC AV NOP - MJC
Begeleider: Marleen Loman
Jurylid: Hermien Hof
8 6236

Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

# Naam Team 150m OBPTeam punten
1 Eva Nijdam Scorpio Scorpio MC Team 1 19,31 -0.2 m/s18,73 683
2 Sheenai Muntslag AV Sprint AV Sprint MC Team 1 19,45 -0.2 m/s19,03 670
3 Mara Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 19,56 -0.2 m/s19,42 659
4 Femke Kuppens Scorpio Scorpio MC Team 1 19,69 -0.3 m/s19,55 647
5 Alysee Lester ARV Ilion ARV Ilion MC 19,77 -0.3 m/s19,80 640
6 Rosalie Breems KAV Holland KAV Holland MC Team 1 19,80 -0.3 m/s19,65 637
7 Suzan Plat AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 19,85 -0.2 m/s19,53 632
8 Denise Arisa ARV Ilion ARV Ilion MC 19,97 +0.6 m/s20,28 621
9 Lianne Huisjes Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 20,05 -0.3 m/s19,68 614
10 Lara Weghorst Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 20,15 -0.2 m/s19,09 605
11 Noa Wingbermuhle PAC PAC MC Team 1 20,21 +0.6 m/s20,19 600
12 Anouk Schoop AV NOP AV NOP MC 20,23 -0.2 m/s19,22 598
13 Nimah Lommerse De Spartaan AV De Spartaan MC 20,38 -0.1 m/s20,05 585
14 Sarah van Beilen AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 20,44 +0.6 m/s20,33 579
15 Maureen Louws AV NOP AV NOP MC 20,45 -0.3 m/s19,58 578
16 Joyce van Welie PAC PAC MC Team 1 20,59 -0.1 m/s20,01 566
17 Julia Arlotti KAV Holland KAV Holland MC Team 1 20,72 -0.1 m/s20,09 555
18 Sara-Mina Saberi Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 20,78 -0.1 m/s20,18 550
19 Britt Marijnissen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 20,81 -0.1 m/s20,01 548
20 Amina Maatoug Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 20,82 +0.6 m/s20,22 547
21 Daantje de Vet PH Prins Hendrik MC Team 1 20,85 -0.2 m/s20,91 544
22 Décheny Vreugd PAC PAC MC Team 1 21,00 -0.3 m/s20,00 0
23 Milou Dirks PH Prins Hendrik MC Team 1 21,06 +0.6 m/s20,21 527
24 Kiki Chris... Banning De Spartaan AV De Spartaan MC 21,28 -0.2 m/s20,77 509
25 Luna Bernhard AV Sprint AV Sprint MC Team 1 21,28 -0.1 m/s21,40 0
26 Sarah van Ekeris KAV Holland KAV Holland MC Team 1 21,43 -0.1 m/s20,11 0
27 Samantha Frinking AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 21,45 +0.6 m/s20,26 496
28 Yente Ouwerling Scorpio Scorpio MC Team 1 21,47 -0.2 m/s20,50 0
29 Isabel van Bokhoven PH Prins Hendrik MC Team 1 21,52 -0.2 m/s21,13 0
30 Isabeau Leegwater Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 21,58 -0.1 m/s21,59 0
31 Elanor van Kleef Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 21,85 -0.2 m/s21,32 0
32 Jaden Vermeulen AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 22,06 -0.2 m/s21,27 0
33 Valerie Afognon ARV Ilion ARV Ilion MC 22,26 -0.1 m/s21,55 0
34 Mandy Duinkerken De Spartaan AV De Spartaan MC 22,61 -0.1 m/s21,84 0
35 Sterre van Enk AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 23,31 -0.1 m/s21,70 0

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Amina Maatoug Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 2:17,33 2:21,14 692
2 Emmy van den Berg PH Prins Hendrik MC Team 1 2:21,10 2:19,00 650
3 Jetske Mooldijk PAC PAC MC Team 1 2:24,67 2:25,95 612
4 Minke Nijhuis AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 2:25,32 2:25,94 606
5 Bieke Schipperen Scorpio Scorpio MC Team 1 2:26,29 2:23,79 596
6 Demi van Mourik PAC PAC MC Team 1 2:28,32 2:25,81 575
7 Sterre de Rooij ARV Ilion ARV Ilion MC 2:29,24 2:29,22 566
8 Samantha Frinking AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 2:29,28 2:26,62 566
9 Sanne Diepen PH Prins Hendrik MC Team 1 2:29,31 2:25,94 566
9 Julia Eisen AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 2:29,31 2:29,75 566
11 Tessa van Herp AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 2:30,97 2:32,18 550
12 Bobet Kloosterman Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 2:31,79 2:29,12 542
13 Daan de Reijdt AV Sprint AV Sprint MC Team 1 2:32,12 2:23,34 539
14 Phebe Goedhart De Spartaan AV De Spartaan MC 2:32,84 2:28,56 532
15 Marit Griep Scorpio Scorpio MC Team 1 2:33,35 2:30,49 527
16 Nikki Taag KAV Holland KAV Holland MC Team 1 2:34,49 2:28,18 517
17 Teuntje Uiters PAC PAC MC Team 1 2:34,75 2:32,49 0
18 Sara-Mina Saberi Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 2:34,78 2:35,23 514
19 Noortje Stolk AV Sprint AV Sprint MC Team 1 2:35,76 2:35,34 506
20 Inez Bernard KAV Holland KAV Holland MC Team 1 2:37,63 2:38,04 489
21 Iris Gils AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 2:38,68 2:33,88 0
22 Mandy Duinkerken De Spartaan AV De Spartaan MC 2:40,81 2:34,75 462
23 Morgann de Jong ARV Ilion ARV Ilion MC 2:42,05 2:44,68 452
24 Selma Spikman Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 2:42,59 2:35,88 447
25 Mette Nuijen Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 2:43,24 2:42,74 0
26 Nienke Meubermans PH Prins Hendrik MC Team 1 2:43,40 2:40,07 0
27 Carmen Uildriks Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 2:46,36 2:55,53 0
28 Maaike Nagtegaal AV NOP AV NOP MC 2:48,50 2:39,28 400
29 Milana Sikkema AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 2:52,85 --- 0
30 Brecht Rekkers AV Sprint AV Sprint MC Team 1 2:57,85 2:52,57 0
31 Sarah Kuperus ARV Ilion ARV Ilion MC 2:58,86 2:40,74 0
32 Nienke Voesten AV NOP AV NOP MC 3:01,35 2:43,71 309
Hannah Olsthoorn De Spartaan AV De Spartaan MC DNS 2:29,00 0

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

# Naam Team 80mH OBPTeam punten
1 Lara Weghorst Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 12,14 -2.3 m/s12,06 686
2 Femke Kuppens Scorpio Scorpio MC Team 1 12,20 -2.3 m/s11,84 679
3 Rosalie Breems KAV Holland KAV Holland MC Team 1 12,23 -0.5 m/s12,40 675
4 Robina Negenman KAV Holland KAV Holland MC Team 1 12,48 -2.3 m/s11,93 645
5 Anouk Schoop AV NOP AV NOP MC 12,50 -2.3 m/s11,97 643
5 Alysee Lester ARV Ilion ARV Ilion MC 12,50 -2.3 m/s11,89 643
7 Suzan Plat AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 12,53 +0.1 m/s--- 640
8 Denise Arisa ARV Ilion ARV Ilion MC 12,58 -0.8 m/s12,86 634
9 Sarah van Beilen AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 12,64 -2.3 m/s12,36 627
10 Milou Dirks PH Prins Hendrik MC Team 1 12,77 -0.5 m/s12,80 612
11 Sheenai Muntslag AV Sprint AV Sprint MC Team 1 12,79 -0.5 m/s12,63 610
12 Sterre van Bragt PH Prins Hendrik MC Team 1 12,92 -0.8 m/s12,83 596
13 Veerle van Son Scorpio Scorpio MC Team 1 12,93 -0.8 m/s13,15 595
13 Sofie Dokter Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 12,93 -0.5 m/s12,43 595
15 Maureen Louws AV NOP AV NOP MC 13,01 -2.3 m/s12,37 586
16 Estela Kazatzidis Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 13,08 -0.5 m/s12,67 579
16 Kristina Tergau PAC PAC MC Team 1 13,08 -0.8 m/s12,89 579
18 Sofie Thomas PAC PAC MC Team 1 13,15 -0.8 m/s12,94 571
19 Nimah Lommerse De Spartaan AV De Spartaan MC 13,17 -0.5 m/s12,44 569
20 Danara Dew... Stoppels Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 13,40 -0.8 m/s12,96 546
21 Quinty Verdoodt Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 13,64 -2.9 m/s13,15 0
22 Linde Sluimer PAC PAC MC Team 1 13,68 -2.9 m/s13,17 0
23 Sarah van Ekeris KAV Holland KAV Holland MC Team 1 13,94 -0.8 m/s13,12 0
24 Isabeau Leegwater Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 14,03 -2.9 m/s14,06 0
25 Elin Logtenberg AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 14,08 +0.1 m/s14,24 0
26 Mara Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 14,16 -2.9 m/s13,58 473
27 Annemiek van Iersel PH Prins Hendrik MC Team 1 14,29 -2.9 m/s13,55 0
28 Hannah Olsthoorn De Spartaan AV De Spartaan MC 14,34 -2.9 m/s13,19 457
29 Luna Bernhard AV Sprint AV Sprint MC Team 1 14,38 +0.1 m/s16,26 454
30 Phebe Goedhart De Spartaan AV De Spartaan MC 14,46 +0.1 m/s14,10 0
31 Mila Kneefel AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 15,83 +0.1 m/s16,06 338
32 Tessa van Herp AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 16,72 +0.1 m/s18,00 0
33 Yente Ouwerling Scorpio Scorpio MC Team 1 17,25 -2.9 m/s13,55 0
34 Valerie Afognon ARV Ilion ARV Ilion MC 17,73 +0.1 m/s15,75 0
35 Britt Marijnissen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 30,56 -0.5 m/s12,80 0

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Eva Nijdam Scorpio Scorpio MC Team 1 38,76 --- 623
2 Danara Dew... Stoppels Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 36,37 42,86 590
3 Robina Negenman KAV Holland KAV Holland MC Team 1 35,66 --- 580
4 Joyce van Welie PAC PAC MC Team 1 33,78 35,41 552
5 Sanne Diepen PH Prins Hendrik MC Team 1 33,12 34,35 543
6 Fabienne Muller AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 32,92 --- 540
7 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 32,15 --- 528
8 Iris Nass AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 31,88 --- 524
9 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint MC Team 1 30,86 30,99 509
10 Sophie van den Berg AV NOP AV NOP MC 30,34 --- 501
11 Jacomijn Prins Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 29,87 --- 0
12 Linsy Heestermans AV Sprint AV Sprint MC Team 1 26,66 27,58 0
13 Shana van Vuuren De Spartaan AV De Spartaan MC 26,58 34,61 440
14 Meike Kroon PAC PAC MC Team 1 25,79 27,38 0
15 Pleun Heerschop KAV Holland KAV Holland MC Team 1 25,42 --- 0
16 Sofie Kruise AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 24,89 --- 0
17 Charon Lak AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 22,99 --- 0
18 Nadine van...en Hoogen PH Prins Hendrik MC Team 1 22,70 29,05 0
19 Femke Daan De Spartaan AV De Spartaan MC 21,30 22,31 0
20 Merel Burm Scorpio Scorpio MC Team 1 21,13 --- 0
21 Kim Wiegand ARV Ilion ARV Ilion MC 20,70 21,09 337
22 Carmen Uildriks Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 19,24 18,98 0
23 Sanne Rietman AV NOP AV NOP MC 18,53 --- 0
24 Arja Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MC 18,31 19,81 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Alida van Daalen PAC PAC MC Team 1 43,86 48,82 666
2 Danara Dew... Stoppels Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 33,28 34,32 523
3 Fabienne Muller AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 29,94 --- 474
4 Robina Negenman KAV Holland KAV Holland MC Team 1 29,51 --- 467
5 Hagar Bruil PAC PAC MC Team 1 27,04 28,86 0
6 Sanne Diepen PH Prins Hendrik MC Team 1 26,93 28,08 427
7 Sofie Kruise AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 25,79 --- 408
8 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 25,67 --- 406
9 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint MC Team 1 25,09 25,34 396
10 Iris Nass AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 24,47 --- 0
11 Julia Arlotti KAV Holland KAV Holland MC Team 1 24,16 --- 0
12 Kirsten Wierda AV NOP AV NOP MC 24,04 --- 379
13 Heleen Pr...van Reine Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 23,91 --- 0
14 Shana van Vuuren De Spartaan AV De Spartaan MC 23,72 23,56 373
15 Nadine van...en Hoogen PH Prins Hendrik MC Team 1 22,06 20,27 0
16 Noortje Stolk AV Sprint AV Sprint MC Team 1 20,87 21,09 0
17 Kim Wiegand ARV Ilion ARV Ilion MC 20,44 23,15 315
18 Merel Burm Scorpio Scorpio MC Team 1 20,27 --- 312
19 Arja Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MC 19,85 19,83 0
20 Jo-Anne Bosk Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 19,73 19,48 0
21 Mandy Duinkerken De Spartaan AV De Spartaan MC 19,60 20,02 0
22 Anouk van Jeveren Scorpio Scorpio MC Team 1 15,65 --- 0
23 Nienke Houwer AV NOP AV NOP MC 15,26 --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Alida van Daalen PAC PAC MC Team 1 15,87 16,23 772
2 Alysee Lester ARV Ilion ARV Ilion MC 11,70 12,67 601
3 Fabienne Muller AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 10,82 --- 561
4 Femke Kuppens Scorpio Scorpio MC Team 1 10,56 --- 549
5 Shana van Vuuren De Spartaan AV De Spartaan MC 10,44 10,63 543
6 Julia Arlotti KAV Holland KAV Holland MC Team 1 10,24 --- 534
7 Sofie Kruise AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 10,04 --- 524
8 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,03 10,16 524
9 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 9,95 --- 520
10 Airissa Vermond Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 9,92 --- 0
11 Lianne Huisjes Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 9,81 9,36 513
12 Hagar Bruil PAC PAC MC Team 1 9,78 10,86 0
13 Sanne Rietman AV NOP AV NOP MC 9,47 --- 497
14 Nadine van...en Hoogen PH Prins Hendrik MC Team 1 8,84 9,10 465
15 Kirsten Wierda AV NOP AV NOP MC 8,77 --- 0
16 Arja Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MC 8,70 8,86 0
17 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan AV De Spartaan MC 8,43 8,74 0
18 Sanne Pot AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 8,21 --- 0
19 Linsy Heestermans AV Sprint AV Sprint MC Team 1 8,03 9,05 0
20 Merel Burm Scorpio Scorpio MC Team 1 7,85 --- 0
21 Annemiek van Iersel PH Prins Hendrik MC Team 1 7,82 7,29 0
22 Mila Kneefel AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 7,79 --- 0
23 Pleun Heerschop KAV Holland KAV Holland MC Team 1 7,33 --- 0
24 Josefien Harmsen Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 6,68 --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Fay Witte KAV Holland KAV Holland MC Team 1 1,65 --- 741
1 Sarah van Beilen AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 1,65 --- 741
3 Sterre de Rooij ARV Ilion ARV Ilion MC 1,55 1,50 663
3 Joyce van Welie PAC PAC MC Team 1 1,55 1,60 663
3 Sofie Dokter Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 1,55 1,69 663
6 Mara Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 1,50 --- 623
7 Franka Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MC 1,50 1,50 0
8 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan AV De Spartaan MC 1,50 1,52 623
9 Anne Zuijdgeest PAC PAC MC Team 1 1,50 1,55 0
10 Anouk Schoop AV NOP AV NOP MC 1,45 --- 582
10 Daan de Reijdt AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1,45 1,55 582
12 Dagmar Salomons AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 1,40 --- 0
12 Amina Maatoug Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 1,40 --- 0
14 Myrthe Steenbeek Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 1,40 --- 541
14 Sterre van Bragt PH Prins Hendrik MC Team 1 1,40 1,50 541
16 Elin Logtenberg AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 1,40 --- 0
17 Femke Daan De Spartaan AV De Spartaan MC 1,35 1,45 0
17 Joanne Schaap PH Prins Hendrik MC Team 1 1,35 1,45 0
19 Inez Bernard KAV Holland KAV Holland MC Team 1 1,30 --- 0
19 Nienke Voesten AV NOP AV NOP MC 1,30 --- 0
19 Luna Bernhard AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1,30 --- 0
22 Veerle van Son Scorpio Scorpio MC Team 1 1,30 --- 462
23 Anouk van Jeveren Scorpio Scorpio MC Team 1 1,25 --- 0
24 Rosa Elsafi Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 1,15 1,30 0

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Sofie Dokter Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 5,35 +0.5 m/s5,58 689
2 Lara Weghorst Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 5,34 +0.3 m/s--- 687
3 Eva Nijdam Scorpio Scorpio MC Team 1 5,30 +1.1 m/s--- 679
4 Suzan Plat AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 5,23 +0.9 m/s--- 666
5 Nikki Taag KAV Holland KAV Holland MC Team 1 5,05 +0.9 m/s5,20 631
6 Isabel Raap PAC PAC MC Team 1 4,97 +1.8 m/s5,25 615
7 Sophie van den Berg AV NOP AV NOP MC 4,86 +0.7 m/s--- 593
8 Kristina Tergau PAC PAC MC Team 1 4,85 +1.1 m/s4,87 0
9 Fay Witte KAV Holland KAV Holland MC Team 1 4,83 +1.7 m/s--- 0
10 Anne de Jong Leiden Leiden Atletiek MC Team 1 4,83 +1.7 m/s--- 0
11 Hanna van der Zalm PH Prins Hendrik MC Team 1 4,75 +1.3 m/s4,89 570
12 Kiki Chris... Banning De Spartaan AV De Spartaan MC 4,73 +0.7 m/s4,66 566
13 Annemiek van Iersel PH Prins Hendrik MC Team 1 4,62 +0.0 m/s4,82 0
14 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan AV De Spartaan MC 4,59 +1.1 m/s4,58 0
15 Morgann de Jong ARV Ilion ARV Ilion MC 4,57 +1.0 m/s4,74 533
16 Linsy Heestermans AV Sprint AV Sprint MC Team 1 4,50 +0.5 m/s4,82 519
17 Charon Lak AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 4,32 -0.1 m/s--- 482
18 Brecht Rekkers AV Sprint AV Sprint MC Team 1 4,19 +0.2 m/s3,94 0
19 Maaike Nagtegaal AV NOP AV NOP MC 4,06 +0.8 m/s--- 0
20 Franka Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MC 3,99 +0.0 m/s3,93 0
21 Meike Keizer AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 3,98 +0.5 m/s--- 0
22 Jo-Anne Bosk Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 3,89 +0.0 m/s--- 0