Uitslagen Clubkampioenschappen

Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
11:00 Mini/C pupillen 40m
4 series
Uitslagen
11:00 AB/Senioren/Masters Kogel Uitslagen
11:00 CD meisjes Hoog Uitslagen
11:00 CD jongens Speer Uitslagen
11:15 B pupillen 40m
4 series
Uitslagen
11:30 A1 pupillen 60m
2 series
Uitslagen
11:45 A2 pupillen 60m
3 series
Uitslagen
11:45 AB/Senioren/Masters Ver
bak 1
Uitslagen
12:00 CD meisjes 60m
2 series
Uitslagen
12:00 B pupillen Vortex Uitslagen
12:00 Mini/C pupillen Hurk
bij discuskooi
Uitslagen
12:10 CD meisjes 80m
1 series
Uitslagen
12:15 CD jongens 80m
3 series
Uitslagen
12:15 A1 pupillen Ver
bak 2
Uitslagen
12:15 A2 pupillen Hoog Uitslagen
12:25 CD jongens 100m
2 series
Uitslagen
12:30 AB/Senioren/Masters 100m
4 series
Uitslagen
12:30 CD meisjes Kogel
bij discuskooi
Uitslagen
12:45 A1 pupillen Vortex Uitslagen
13:00 B pupillen Ver
bak 2
Uitslagen
13:00 CD jongens Kogel
bij discuskooi
Uitslagen
13:15 Mini/C pupillen M-bal Uitslagen
13:15 AB/Senioren/Masters Speer Uitslagen
13:30 A1 pupillen Hoog Uitslagen
14:00 A2 pupillen Vortex Uitslagen
14:00 B pupillen M-bal Uitslagen
14:00 CD jongens Hoog Uitslagen
14:15 Mini/C pupillen Ver
bak 2
Uitslagen
14:30 CD meisjes Speer Uitslagen
14:45 A2 pupillen Ver
bak 2
Uitslagen
15:00 Specials 40m
2 series
Uitslagen
15:00 A1 pupillen Kogel Uitslagen
15:00 Mini/C pupillen Vortex Uitslagen
15:00 B pupillen Hurk
bij discuskooi
Uitslagen
15:15 CD meisjes Ver
bak 1
Uitslagen
15:15 AB/Senioren/Masters Hoog Uitslagen
15:30 Specials Ver
bak 2
Uitslagen
15:30 A2 pupillen Kogel Uitslagen
15:45 CD jongens Ver
bak 1
Uitslagen
16:00 Mini/C pupillen 600m
1 series
Uitslagen
16:00 Specials Kogel Uitslagen
16:05 CD meisjes 600m
1 series
Uitslagen
16:15 B pupillen 800m
1 series
Uitslagen
16:25 A1 pupillen 1000m
1 series
Uitslagen
16:30 A2 pupillen 1000m
1 series
Uitslagen
16:35 CD jongens 800m
1 series
Uitslagen
16:35 AB/Senioren/Masters 800m
1 series
Uitslagen
16:40 CD jongens 1000m
1 series
Uitslagen
16:45 Specials 300m
1 series
Uitslagen