Uitslagen Triple Indoor Gala

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 7,50 ---
2 Sytze Bram de Witte HRRR 7,70 ---
3 Mark Roosien AV Hylas 8,05 ---
4 Ralph Iliohan WRNG 8,12 ---
5 Sten van der Moer Castricum 8,30 ---



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sytze Bram de Witte HRRR 2:15,15 2:09,11
2 Jarin van der Kooi AV Impala 2:20,20 ---
Milan Biesheuvel AV Aalsmeer DNS 2:08,09



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ralph Iliohan WRNG 5:10,05 ---
Abdikhani Mohamed AV Cifla DNS 4:02,24



Jongens Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Hanke Pijlman Castricum 10,53 10,67



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 11,80 ---
2 Hanke Pijlman Castricum 7,86 9,11
3 Sten van der Moer Castricum 7,02 ---
Sytze Bram de Witte HRRR DNS ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 1,75 ---
2 Sytze Bram de Witte HRRR 1,70 ---



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Koen Roskamp BAV 7,73q ---
2 Bas Meeuwenoord De Spartaan 7,84q ---
3 Jurre van Tiel AV Trias 7,94q ---
4 Jelle Schaap DEM 8,34q 7,99
5 Quinten van Delft Hollandia 8,38q ---
6 Lars Bos AV Hylas 8,54q ---
7 Karsten de Roo AV Hylas 8,70 ---
8 Johan Polet AV Impala 8,80 9,22
Eli Coell... Orellana WRNG DNS ---



Jongens Junior B - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Koen Roskamp BAV 7,68 ---
2 Jurre van Tiel AV Trias 7,85 ---
3 Bas Meeuwenoord De Spartaan 7,86 ---
4 Quinten van Delft Hollandia 8,21 ---
5 Jelle Schaap DEM 8,50 ---
Lars Bos AV Hylas DNS ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Elliot Archer AV Hylas 2:17,36 ---
2 Quinten van Delft Hollandia 2:24,29 ---
3 Olav Mulder AV Hylas 2:26,65 2:17,58
4 Wessel Terpstra BAV 2:26,82 2:21,88
5 Zipp Pauzenga Castricum 2:51,40 ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Elliot Archer AV Hylas 4:47,31 ---
2 Lars Bos AV Hylas 5:11,57 ---



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Koen Roskamp BAV 9,08 9,30
2 Jelle Schaap DEM 9,79 ---
3 Bas Meeuwenoord De Spartaan 10,24 ---
4 Karsten de Roo AV Hylas 10,49 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 14,45 ---
2 Tomas Gerssen AV Astylos 12,36 ---
3 Wessel Terpstra BAV 10,57 10,29
4 Niels de Boer SAV 9,39 ---
5 Zipp Pauzenga Castricum 9,01 ---
6 Johan Polet AV Impala 8,39 7,76
Eli Coell... Orellana WRNG DNS ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jeroen van het Hof AV Edam 1,70 1,75
1 Jelle Schaap DEM 1,70 1,70
3 Olav Mulder AV Hylas 1,60 ---
4 Elliot Archer AV Hylas 1,60 ---
5 Karsten de Roo AV Hylas 1,55 1,40
6 Johan Polet AV Impala 1,40 1,40
7 Zipp Pauzenga Castricum 1,40 ---
Eli Coell... Orellana WRNG DNS ---



Jongens Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 8,16q 8,72
2 Lucas Man GACH 8,43q 8,49
3 Stef de Jong SAV 8,48q ---
4 Alexandar Pelletier AV Hylas 8,49q ---
5 Milo de Langen AV Feniks 8,53q 8,22
6 Bjorn Hulsebos VAV 8,67q 8,68
7 Bjorn van der Velden HLLS 8,77 ---
8 Marnix Hettema De Spartaan 8,82 8,79
9 Rens van Rhijn BAV 8,90 9,16
10 Christiaan Barens AV Suomi 8,95 ---
11 Mats Roskamp BAV 9,08 9,25
12 Finn Damhoff AV Haarlem 9,20 ---
13 Dennis Schaap DEM 9,21 ---
14 Bor Meijer AKU 9,24 ---
15 Thijs Jorritsma HRRR 9,37 9,25
16 Sander Kuijpens Spartacus 9,65 ---
17 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 9,73 9,23
18 Niek Kolle SV Noordkop 9,75 ---
19 Mees Kooij HRRR 10,11 ---
Daniël de Vries AV Haarlem DNS ---
Koen Grapendaal AV Hylas DNS ---
Noa Struyve DEM DNS ---



Jongens Junior C - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Jamie Sesay Almere `81 8,23 ---
2 Lucas Man GACH 8,50 ---
3 Milo de Langen AV Feniks 8,51 ---
4 Alexandar Pelletier AV Hylas 8,52 ---
5 Stef de Jong SAV 8,68 ---
6 Bjorn Hulsebos VAV 8,69 ---



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Rens Altorf De Spartaan 2:37,28 ---
2 Anton van Triest Clytoneus 2:46,14 2:35,86
3 Stef de Jong SAV 2:46,35 ---
Coen van de Kerkhof AV Texel DNS ---
Stijn Hooijman De Spartaan DNS ---



Jongens Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Melle Ketellapper AV Lionitas 5:08,99 ---
2 Rens Altorf De Spartaan 5:22,57 ---
3 Milo de Langen AV Feniks 5:42,13 ---



Jongens Junior C - 60 meter horden (84cm)

# Naam ResOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 9,27q ---
2 Ole van Tiel AV Trias 9,78q ---
3 Milo de Langen AV Feniks 10,59q ---
4 Jesse van der Veen Triathlon 11,01q ---
5 Rens van Rhijn BAV 11,06q 11,27
6 Bjorn Hulsebos VAV 11,57q 12,18
7 Bor Meijer AKU 11,63 ---
8 Dennis Schaap DEM 11,64 ---
Daniël de Vries AV Haarlem DNS ---
Koen Grapendaal AV Hylas DNS ---



Jongens Junior C - 60 meter horden (84cm) finale

# Naam ResQm
1 Jamie Sesay Almere `81 9,31 ---
2 Ole van Tiel AV Trias 9,32 ---
3 Milo de Langen AV Feniks 10,44 ---
4 Jesse van der Veen Triathlon 10,79 ---
5 Bjorn Hulsebos VAV 10,91 ---
6 Rens van Rhijn BAV 11,14 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 14,99 14,38
2 Stef de Jong SAV 10,43 ---
3 Milo de Langen AV Feniks 10,07 ---
4 Finn Damhoff AV Haarlem 9,82 ---
5 Erick Könst AV Haarlem 9,78 10,45
6 Jamie Sesay Almere `81 9,71 ---
7 Thijs van Rijn De Spartaan 9,60 ---
8 Bjorn van der Velden HLLS 9,24 ---
9 Marnix Hettema De Spartaan 9,08 ---
10 Bjorn Hulsebos VAV 8,92 9,47
11 Daniel Wolfert AV Hylas 8,08 ---
12 Tijn Kauffman De Spartaan 7,82 ---
13 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 7,53 ---
14 Mats Roskamp BAV 7,28 ---
15 Thijs Jorritsma HRRR 6,28 ---
16 Mees Kooij HRRR 5,82 ---
17 Anton van Triest Clytoneus 5,66 ---
18 Sander Kuijpens Spartacus 4,68 ---
Jesse van der Veen Triathlon DNS ---
Koen Grapendaal AV Hylas DNS ---
Stijn Hooijman De Spartaan DNS ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Erick Könst AV Haarlem 1,55 1,50
2 Milo de Langen AV Feniks 1,50 ---
2 Thijs van Rijn De Spartaan 1,50 ---
4 Christiaan Barens AV Suomi 1,45 ---
4 Jesse van der Veen Triathlon 1,45 1,36
6 Daniel Wolfert AV Hylas 1,40 1,35
6 Marnix Hettema De Spartaan 1,40 1,43
6 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 1,40 1,35
9 Bor Meijer AKU 1,35 ---
9 Stef de Jong SAV 1,35 ---
9 Anton van Triest Clytoneus 1,35 ---
12 Finn Damhoff AV Haarlem 1,30 ---
12 Alexandar Pelletier AV Hylas 1,30 ---
14 Sander Kuijpens Spartacus 1,25 ---
Daniël de Vries AV Haarlem DNS ---
Stijn Hooijman De Spartaan DNS ---
Noa Struyve DEM DNS ---



Jongens Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Sven van Gelderen AV Lycurgus 9,07q 8,97
2 Vaisel Voorn WRNG 9,10q ---
3 Juray Sandel AV Hylas 9,19q ---
3 Ryan Bootsma De Spartaan 9,19q ---
5 Sam de Wild HLLS 9,22q 8,91
6 Floris van der Vijgh HLLS 9,28q 8,91
7 Luce Wijma GACH 9,48 9,31
8 Nick Tijmstra AV Hylas 9,56 ---
9 Aaron Ponne SAV 9,74 ---
10 Finn Leukel De Spartaan 9,81 ---
11 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 9,83 ---
12 Quinten Geleynse AV Lionitas 9,89 10,01
13 Ronan Molenaar DEM 9,98 ---
14 Teije van Schaik De Spartaan 10,09 ---
15 Bram Klepper DEM 10,12 ---
16 Thomas Wolfert AV Hylas 10,19 9,47
17 Stan Bakker AV Trias 10,24 ---
18 Andy Gielen SV Noordkop 10,25 ---
19 Youri Feijt De Spartaan 10,28 9,60
20 Tom Jansen SV Noordkop 10,32 ---
21 Bram Lankreijer BAV 11,84 11,47
Jeroen Kalverdijk AV Trias DNS ---
Julian Keun Groningen DNS 9,54



Jongens Junior D1 - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Vaisel Voorn WRNG 8,97 ---
2 Sam de Wild HLLS 9,13 ---
3 Floris van der Vijgh HLLS 9,15 ---
4 Ryan Bootsma De Spartaan 9,20 ---
5 Juray Sandel AV Hylas 9,26 ---
Sven van Gelderen AV Lycurgus DNF ---



Jongens Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Finn van Ek HLLS 3:24,95 ---
2 Sam de Wild HLLS 3:26,88 3:21,34
3 Teije van Schaik De Spartaan 3:44,49 ---
4 Juray Sandel AV Hylas 3:45,02 ---
5 Youri Feijt De Spartaan 3:49,52 3:50,00
6 Tom Jansen SV Noordkop 3:58,35 ---
7 Ryan Bootsma De Spartaan 3:58,72 ---
8 Stan Bakker AV Trias 4:30,80 ---
9 Bram Klepper DEM 4:38,42 ---
Jeroen Kalverdijk AV Trias DNS ---
Quinten Geleynse AV Lionitas DNS 4:22,00
Julian Keun Groningen DNS 3:41,90
Bram Lankreijer BAV DNF 4:31,63



Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Luce Wijma GACH 11,33q 10,85
2 Sven van Gelderen AV Lycurgus 11,86q 10,39
3 Finn van Ek HLLS 12,13q ---
4 Floris van der Vijgh HLLS 12,22q ---
5 Sam van der Aar DEM 12,45q ---
6 Tim Philipse De Spartaan 12,53q ---
7 Ryan Bootsma De Spartaan 12,63 ---
8 Jordi Klanker AV Hylas 13,08 ---
9 Eelco Korstjens Startbaan 13,31 ---
10 Tyrone Lak AV Lycurgus 14,23 ---
11 Bram Lankreijer BAV 15,69 ---
12 Sven Rijnten Startbaan 18,28 ---



Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

# Naam ResQm
1 Luce Wijma GACH 10,88 ---
2 Sven van Gelderen AV Lycurgus 11,49 ---
3 Floris van der Vijgh HLLS 12,13 ---
4 Finn van Ek HLLS 12,29 ---
5 Tim Philipse De Spartaan 12,37 ---
6 Sam van der Aar DEM 12,41 ---



Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Sam van der Aar DEM 8,10 ---
2 Aaron Ponne SAV 7,85 ---
3 Tyrone Lak AV Lycurgus 7,65 ---
4 Vaisel Voorn WRNG 7,33 ---
5 Ryan Bootsma De Spartaan 6,53 ---
6 Finn Leukel De Spartaan 6,38 ---
7 Mauro Rodrigus NEAV 6,32 ---
8 Ronan Molenaar DEM 6,28 ---
9 Eelco Korstjens Startbaan 6,00 ---
10 Youri Feijt De Spartaan 5,95 7,30
11 Tim Philipse De Spartaan 5,67 ---
12 Thomas Wolfert AV Hylas 5,54 7,18
12 Quinten Geleynse AV Lionitas 5,54 ---
14 Nick Tijmstra AV Hylas 5,29 ---
15 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 5,22 ---
16 Stan Bakker AV Trias 5,21 ---
17 Rens Denneman Castricum 4,77 ---
18 Juray Sandel AV Hylas 4,70 ---
19 Sven Rijnten Startbaan 4,61 ---
20 Andy Gielen SV Noordkop 4,51 ---
21 Bram Lankreijer BAV 4,39 ---
22 Guus Roskamp BAV 4,07 ---
23 Bram Klepper DEM 4,03 ---
Jeroen Kalverdijk AV Trias DNS ---
Finn van Ek HLLS DNS ---



Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Vaisel Voorn WRNG 1,45 ---
2 Ryan Bootsma De Spartaan 1,40 ---
3 Tim Philipse De Spartaan 1,30 ---
4 Eelco Korstjens Startbaan 1,25 ---
4 Luce Wijma GACH 1,25 1,35
4 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 1,25 ---
4 Sam van der Aar DEM 1,25 ---
4 Finn van Ek HLLS 1,25 ---
9 Andy Gielen SV Noordkop 1,20 ---
9 Tom Jansen SV Noordkop 1,20 ---
9 Aaron Ponne SAV 1,20 ---
9 Finn Leukel De Spartaan 1,20 ---
9 Floris van der Vijgh HLLS 1,20 1,25
9 Quinten Geleynse AV Lionitas 1,20 1,10
15 Sven van Gelderen AV Lycurgus 1,15 1,25
15 Nick Tijmstra AV Hylas 1,15 ---
15 Juray Sandel AV Hylas 1,15 ---
18 Sven Rijnten Startbaan 1,10 ---
19 Tyrone Lak AV Lycurgus 1,05 ---
19 Stan Bakker AV Trias 1,05 ---
19 Bram Lankreijer BAV 1,05 ---
22 Bram Klepper DEM 0,95 ---
Jeroen Kalverdijk AV Trias DNS ---
Ronan Molenaar DEM DNS ---
Julian Keun Groningen DNS 1,30



Jongens Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Skip Lemstra AV Trias 8,90q ---
2 Symen Grimbergen De Spartaan 8,93q 9,56
3 Ingmar Visser WRNG 8,99q ---
4 Damian Paap AV Lycurgus 9,00q ---
5 Justin Middelbos AV Zuidwal 9,01q ---
6 Vincent Franken De Spartaan 9,22q 9,19
7 Menno Willems De Spartaan 9,26 8,93
8 Joey Veen NEAV 9,30 ---
9 Zack Rot AV Lycurgus 9,32 ---
10 Thomas van der Vlerk AV Texel 9,34 ---
11 Jilke Oswald HRRR 9,54 ---
12 Hessel de Vries Castricum 9,59 ---
13 Yarno Dijkman NEAV 9,62 ---
14 Pekka van der Zwan AV Trias 9,69 ---
15 Rik Grapendaal AV Hylas 9,85 ---
16 Roene Zwanenburg AV Hera 9,97 ---
17 Michalis Analytis De Spartaan 10,05 10,59
18 Ymme van Komen Hollandia 10,08 ---
19 Bink Faas AV Hera 10,23 ---
20 Tygo Hulsebos VAV 10,95 10,67
21 Mac Nolta AV Hylas 11,03 ---
Damian Visser WRNG DNS ---
Mike Wennekes De Liemers DNS 9,39



Jongens Junior D2 - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Symen Grimbergen De Spartaan 8,89 ---
2 Skip Lemstra AV Trias 8,91 ---
3 Damian Paap AV Lycurgus 8,94 ---
4 Ingmar Visser WRNG 8,95 ---
5 Justin Middelbos AV Zuidwal 9,03 ---
6 Vincent Franken De Spartaan 9,50 ---



Jongens Junior D2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Meije Bosma HLLS 3:18,30 3:02,63
2 Nick Duinkerken De Spartaan 3:23,74 3:09,09
3 Vincent Franken De Spartaan 3:29,18 3:26,11
4 Ymme van Komen Hollandia 3:29,33 3:31,03
5 Hessel de Vries Castricum 3:34,63 ---
6 Skip Lemstra AV Trias 3:37,38 3:55,00
7 Jip de Vreugd AV Suomi 3:44,08 ---
8 Max Aalders AV Trias 3:44,64 ---
9 Mike Wennekes De Liemers 3:49,77 3:23,07
10 Michalis Analytis De Spartaan 3:51,92 4:05,92
11 Roene Zwanenburg AV Hera 3:51,98 ---
12 Jesse van de Beek BAV 3:54,56 3:47,76
13 Luuk Pieterse De Spartaan 3:59,64 ---
Julius Meijer AV Zuidwal DNS 3:45,29



Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Symen Grimbergen De Spartaan 11,70q 11,47
2 Mike Wennekes De Liemers 11,81q ---
3 Vincent Franken De Spartaan 12,10q 11,74
4 Zack Rot AV Lycurgus 12,19q ---
5 Jip de Vreugd AV Suomi 12,23q ---
6 Michalis Analytis De Spartaan 12,30q 13,26
7 Nick Duinkerken De Spartaan 12,35 12,55
8 Menno Willems De Spartaan 12,81 12,02
9 Thomas van der Vlerk AV Texel 13,13 ---
Marijn van der Harst Altis DNS 11,71
Julius Meijer AV Zuidwal DNS 12,21



Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm) finale

# Naam ResQm
1 Symen Grimbergen De Spartaan 11,49 ---
2 Zack Rot AV Lycurgus 11,64 ---
3 Vincent Franken De Spartaan 12,04 ---
4 Jip de Vreugd AV Suomi 12,31 ---
5 Michalis Analytis De Spartaan 12,47 ---
6 Mike Wennekes De Liemers 15,15 ---



Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Lennart Boogaard AV Hera 10,01 ---
2 Nick Duinkerken De Spartaan 7,70 8,23
3 Jilke Oswald HRRR 7,54 7,70
4 Symen Grimbergen De Spartaan 7,43 ---
5 Jip de Vreugd AV Suomi 7,15 ---
5 Ymme van Komen Hollandia 7,15 ---
7 Zack Rot AV Lycurgus 7,07 ---
8 Michalis Analytis De Spartaan 7,02 6,23
9 Rik Grapendaal AV Hylas 6,76 ---
10 Pekka van der Zwan AV Trias 6,42 ---
11 Bink Faas AV Hera 6,18 ---
12 Tygo Hulsebos VAV 5,89 6,03
13 Luuk Pieterse De Spartaan 5,13 ---
14 Jarno Romijn AV Hera 5,12 ---
15 Luuk Lintjer AV Hera 4,80 ---
16 Mac Nolta AV Hylas 4,65 ---
Damian Visser WRNG DNS ---
Ingmar Visser WRNG DNS ---
Justin Middelbos AV Zuidwal DNS ---
Mike Wennekes De Liemers DNS ---



Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yarno Dijkman NEAV 1,45 ---
2 Justin Middelbos AV Zuidwal 1,40 ---
2 Nick Duinkerken De Spartaan 1,40 1,35
4 Thomas van der Vlerk AV Texel 1,30 ---
4 Ingmar Visser WRNG 1,30 ---
4 Vincent Franken De Spartaan 1,30 1,38
4 Symen Grimbergen De Spartaan 1,30 ---
8 Zack Rot AV Lycurgus 1,25 ---
8 Ymme van Komen Hollandia 1,25 ---
8 Mike Wennekes De Liemers 1,25 ---
11 Michalis Analytis De Spartaan 1,20 1,20
11 Menno Willems De Spartaan 1,20 1,20
13 Mac Nolta AV Hylas 1,15 ---
Jarno Romijn AV Hera NM ---
Hessel de Vries Castricum DNS ---
Marijn van der Harst Altis DNS 1,40
Damian Visser WRNG DNS ---
Julius Meijer AV Zuidwal DNS 1,50



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Hidde Peter Leiden 9,84 7,76 1,10 1427
2 Diede Schotsman AV Zuidwal 9,79 6,62 1,15 1406
3 Kealan Steba GACH 9,98 7,13 1,10 1370
4 Joris Mantel AV 1923 9,48 5,68 1,10 1364
5 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 9,68 6,04 1,10 1353
6 Sam van Ooijen DEM 10,70 6,24 1,25 1324
7 Joris Petersen AV Hera 10,53 5,99 1,20 1295
8 Manuel Cronie AV Trias 9,79 6,22 1,00 1273
9 Youri van der Linden GACH 9,85 5,21 1,10 1272
10 Obi George AV Hera 9,98 4,28 1,10 1187
11 Sven Mulder AV Hylas 10,61 5,69 1,05 1156
12 Martijn va...r Meijden AV Hylas 10,58 6,41 0,95 1131
13 Pepijn van...r Meijden AV Hylas 11,75 6,32 1,15 1127
14 Jairo Hopman AV Hera 10,48 6,48 0,90 1112
15 Niels Hagen AV Zuidwal 10,29 5,51 0,80 1006
16 Simon Grimbergen AV Zuidwal 11,18 5,01 1,00 1000
17 Biek Komen AV Hylas 10,57 4,86 0,90 996
18 Hugo Kuil DEM 10,62 4,94 0,90 994
19 Ferry Heeremans AV Suomi 11,01 4,62 1,00 994
20 Teun Koppenberg AV Zuidwal 11,68 5,52 1,00 975
21 Luca David Eli Has AV Hylas 10,93 3,61 0,90 855
22 Stijn Bakker AV Zuidwal 11,30 4,59 0,85 846
23 Thigo de Leeuw AV Zuidwal 10,42 4,48 0,70 843
24 Quinn Wijnaar AV Trias 11,75 5,19 0,80 799
25 John Michael Paulo Leiden 11,39 3,87 0,80 746
26 Bjørn Schneider AV Lycurgus 12,03 3,78 0,90 741
27 Merijn Oosterwal DEM 12,89 4,05 0,75 566
28 Stef Wijbenga Startbaan DNS DNS DNS 0
28 Timo Bos AV Zuidwal DNS DNS DNS 0
28 Stijn Willegers AV Zuidwal DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Joris Mantel AV 1923 3:45,45 3:27,00
2 Biek Komen AV Hylas 3:48,46 ---
3 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 3:50,62 3:42,37
4 Manuel Cronie AV Trias 3:51,22 ---
5 Kas Commandeur DEM 3:51,25 3:56,70
6 Riley Groenbast AV Feniks 3:51,74 3:42,25
7 Diede Schotsman AV Zuidwal 3:53,41 ---
8 Kealan Steba GACH 4:01,43 3:44,74
9 Sven Mulder AV Hylas 4:10,84 ---
10 Thijmen de Gier AV Hylas 4:13,86 4:20,00
11 Sam van Ooijen DEM 4:14,01 4:05,81
12 Hugo Kuil DEM 4:14,22 4:09,65
13 Niels Hagen AV Zuidwal 4:16,17 ---
14 Teun Koppenberg AV Zuidwal 4:20,81 ---
15 Jairo Hopman AV Hera 4:28,65 4:17,40
16 Martijn va...r Meijden AV Hylas 4:30,94 ---
17 Simon Grimbergen AV Zuidwal 4:33,38 ---
18 Ferry Heeremans AV Suomi 4:35,95 ---
19 Merijn Oosterwal DEM 4:37,07 4:43,40
20 Thigo de Leeuw AV Zuidwal 4:37,57 ---
21 Pepijn van...r Meijden AV Hylas 4:39,27 ---
22 Obi George AV Hera 4:41,53 ---
23 Luca David Eli Has AV Hylas 4:47,28 ---
24 Quinn Wijnaar AV Trias 4:58,65 ---
Stef Wijbenga Startbaan DNS 4:26,90
Bjørn Schneider AV Lycurgus DNS ---
Hidde Peter Leiden DNS 3:57,79
Youri van der Linden GACH DNS 3:50,19
Stijn Willegers AV Zuidwal DNS ---
Stijn Bakker AV Zuidwal DNS ---
Timo Bos AV Zuidwal DNS ---
Sam Boender Eindhoven DNS 3:45,00



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Tijmen de Beer GACH 9,01 7,32 1,25 1657
2 Ties Oosting AV Trias 9,84 8,47 1,35 1648
3 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 9,44 7,46 1,25 1587
4 Mostafa Al-Bayati NEAV 9,39 7,21 1,25 1582
5 Hidde Hoekstra AV Trias 9,76 7,91 1,25 1558
6 Sepp Schulte Castricum 10,29 8,38 1,30 1538
7 Kian Sanches AV Hera 9,60 7,96 1,15 1513
8 Joeri Appelo SAV 9,91 7,01 1,25 1484
9 Fabio Valle AV 1923 9,30 5,90 1,15 1446
10 Patrick Hees AV 1923 10,56 8,20 1,20 1418
11 Niels Bitter GACH 9,75 7,15 1,10 1407
12 Youri Schneider AV Lycurgus 9,81 6,45 1,15 1393
13 Daan Wijnand AV Suomi 9,84 5,11 1,25 1378
14 Florian Hasse Startbaan 9,55 5,20 1,15 1357
15 Mik Commandeur DEM 10,36 5,98 1,25 1356
16 Jelle Germans AV Hylas 9,64 5,47 1,10 1323
17 Mikai Snoek AV Suomi 10,03 5,83 1,15 1320
18 Kyan van der Wiele AV Hera 10,53 6,38 1,20 1319
19 Robin den Engelse AV 1923 9,93 6,12 1,10 1318
20 Senna Gerrits Startbaan 9,62 6,38 1,00 1310
21 William van Triest Clytoneus 10,01 5,05 1,20 1310
22 Steven Waasdorp Startbaan 10,45 7,18 1,10 1304
23 Sennen Has AV Hylas 10,21 5,74 1,15 1288
24 Quinten Burgmeijer AV Trias 10,02 5,84 1,10 1287
25 Jessy Struijs SAV 11,11 8,42 1,10 1283
26 Mathijs Hoogervorst AV Zuidwal 10,21 6,00 1,05 1231
27 Thijmen Dijkman NEAV 10,26 5,17 1,10 1208
28 Ivan Deugd AV Trias 10,19 5,42 1,05 1197
29 Yvo van den IJssel De Liemers 9,94 5,25 1,00 1187
30 Rowan de Wit NEAV 10,58 5,53 1,05 1149
31 Ruben Lahat AV Trias 10,38 4,84 1,05 1131
32 Thijmen van der Burg AV Hera 11,00 5,35 1,10 1119
33 Benjamin Götte Triathlon 10,44 4,62 1,05 1107
34 Mika Zonneveld AV Hylas 11,00 5,75 1,05 1107
35 Cas Battem AV Hera 10,61 5,49 1,00 1106
36 Thijmen Koot AV Zuidwal 10,59 4,33 1,10 1102
37 Lars Bergmann Triathlon 10,86 5,55 1,00 1076
38 Bas Appelman AV Trias 10,62 4,19 1,05 1051
39 Ruben Bakker Startbaan 11,03 4,36 1,10 1047
40 Rens Kelder Triathlon 10,59 5,54 0,90 1038
41 Skip Blok AV Trias 11,07 4,23 1,10 1032
42 Nathan van...er Meulen AV Hera 10,38 5,53 0,85 1030
43 Pepijn Koot AV Zuidwal 10,79 4,57 1,00 1019
44 Guus van Reijsen Startbaan 10,74 4,62 0,95 993
45 Mats Kruijer AV Hylas 11,10 3,91 1,00 931
46 Ivan Nillesen NEAV 11,18 3,49 0,95 851
47 Niels van Bergen Startbaan 10,27 4,86 DNS 770
48 Tobias Pierik Startbaan DNS DNS 1,15 452
49 Marne van der Kooi AV Impala DNS DNS DNS 0
51 Florian Bloemheuvel De Spartaan DNS DNS DNS 0
51 Hessel Braxhoofden AV Hylas DNS DNS DNS 0
51 Titiaan Kruijver Startbaan DNS DNS DNS 0
52 Teun van Westen SAV DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Yvo van den IJssel De Liemers 3:27,33 3:22,13
2 William van Triest Clytoneus 3:27,66 3:28,33
3 Jiri Heppener HRRR 3:37,28 3:51,82
4 Robin den Engelse AV 1923 3:38,03 3:34,00
5 Niels van Bergen Startbaan 3:43,31 3:35,77
6 Jelle Germans AV Hylas 3:44,33 ---
7 Ties Oosting AV Trias 3:44,38 ---
8 Sepp Schulte Castricum 3:44,73 ---
9 Mostafa Al-Bayati NEAV 3:45,15 ---
10 Hidde Hoekstra AV Trias 3:46,11 ---
11 Joeri Appelo SAV 3:49,22 ---
12 Rens Kelder Triathlon 3:55,18 3:46,90
13 Benjamin Götte Triathlon 3:56,37 3:46,28
14 Florian Hasse Startbaan 3:56,55 3:49,80
15 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 3:57,15 ---
16 Thijmen van der Burg AV Hera 3:57,46 ---
17 Ruben Lahat AV Trias 3:57,64 ---
18 Niels Bitter GACH 3:59,11 3:50,00
19 Rowan de Wit NEAV 3:59,31 ---
20 Fabio Valle AV 1923 4:00,93 ---
21 Steven Waasdorp Startbaan 4:08,95 3:54,10
22 Pepijn Koot AV Zuidwal 4:09,95 ---
23 Bas Appelman AV Trias 4:14,07 ---
24 Lars Bergmann Triathlon 4:14,79 4:01,13
25 Guus van Reijsen Startbaan 4:17,10 4:02,80
26 Quinten Burgmeijer AV Trias 4:25,10 ---
27 Mathijs Hoogervorst AV Zuidwal 4:26,15 ---
28 Thijmen Koot AV Zuidwal 4:27,72 ---
29 Kian Sanches AV Hera 4:28,30 3:59,78
30 Sennen Has AV Hylas 4:32,87 ---
31 Ivan Nillesen NEAV 4:37,32 ---
32 Mats Kruijer AV Hylas 4:37,71 ---
33 Jessy Struijs SAV 4:38,01 ---
34 Ivan Deugd AV Trias 4:41,27 ---
35 Senna Gerrits Startbaan 4:48,88 4:42,60
36 Thijmen Dijkman NEAV 5:12,57 ---
37 Skip Blok AV Trias 5:17,11 ---
Mikai Snoek AV Suomi DNS 4:05,14
Ruben Bakker Startbaan DNS 4:05,40
Tobias Pierik Startbaan DNS 3:52,33
Titiaan Kruijver Startbaan DNS 5:03,62
Youri Schneider AV Lycurgus DNS ---
Patrick Hees AV 1923 DNS ---
Teun van Westen SAV DNS ---
Noah Schoonhoven AV Atverni DNS ---
Hessel Braxhoofden AV Hylas DNS ---
Mika Zonneveld AV Hylas DNS ---
Marne van der Kooi AV Impala DNS ---



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 6,72 6,99 1,15 1533
2 Boris Klaver ARV Ilion 7,00 5,66 1,15 1388
3 Zeb Tesselaar AV Hera 6,95 5,69 1,10 1365
4 Luuk Boutkan Olympus `70 7,03 5,30 1,00 1248
5 Xinian Vermond Leiden 7,21 5,04 1,05 1229
6 Delano van Zandvoort AV Lionitas 7,41 4,96 0,95 1110
7 Mike de Jong AV Hera 7,61 4,87 1,00 1101
8 Dmitri Sabados AV Hera 7,50 4,91 0,95 1089
9 Jarit Kershof Startbaan 7,55 4,68 0,95 1063
10 Koen Zonneveld DEM 7,33 3,50 1,00 1054
11 Sven de Haas SAV 7,86 5,53 0,90 1027
12 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 7,57 4,54 0,85 976
13 Jitte Kooij AV Hylas 7,93 3,89 0,95 937
14 Rafael Bunink AV Hylas 7,24 3,26 0,80 906
15 Sjors Eveleens Hollandia 7,78 2,77 0,95 870
16 Marcel Lokkers Startbaan 8,08 4,77 0,80 865
17 Tom Bachmohr AV Hylas 7,62 3,39 0,80 842
18 Finn Zoutzeling SV Noordkop 8,21 3,42 0,90 816
19 Niek de Mul AV Atos 8,31 3,47 0,90 804
20 Chris van Meerwijk Startbaan 8,12 4,25 0,75 785
21 Yassine Anwar-Ali AV Trias 8,32 3,56 0,85 773
22 Thomas van Beek AV Trias 7,82 2,79 0,80 754
23 Guus Appelman AV Trias 8,26 3,44 0,80 736
24 Herman v d Weij Startbaan 8,16 3,05 0,80 719
25 Tom Brouwer AV Trias 8,38 3,22 0,70 625
26 Mees Schuurmans Startbaan 8,62 2,33 0,80 582
27 Jens Klepper DEM 8,86 3,96 0,65 578
28 Ryan Waasdorp Startbaan 8,43 2,61 0,60 491
29 Kas Wijbenga Startbaan 9,39 2,47 0,60 345



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 3:49,45 ---
2 Luuk Boutkan Olympus `70 3:54,37 3:55,00
3 Zeb Tesselaar AV Hera 3:54,46 3:57,00
4 Sven de Haas SAV 3:58,84 ---
5 Jarit Kershof Startbaan 4:06,00 ---
6 Rafael Bunink AV Hylas 4:11,65 ---
7 Dmitri Sabados AV Hera 4:16,26 ---
8 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 4:16,58 4:33,00
9 Marcel Lokkers Startbaan 4:17,39 ---
10 Delano van Zandvoort AV Lionitas 4:18,08 4:33,00
11 Mike de Jong AV Hera 4:25,41 ---
12 Finn Zoutzeling SV Noordkop 4:29,96 ---
13 Yassine Anwar-Ali AV Trias 4:32,51 ---
14 Thomas van Beek AV Trias 4:35,27 ---
15 Ryan Waasdorp Startbaan 4:38,99 ---
16 Guus Appelman AV Trias 4:40,82 ---
17 Jitte Kooij AV Hylas 4:43,03 ---
18 Herman v d Weij Startbaan 5:04,27 ---
19 Jens Klepper DEM 5:05,90 5:30,00
20 Kas Wijbenga Startbaan 5:07,62 ---
21 Mees Schuurmans Startbaan 5:11,10 ---
22 Tom Brouwer AV Trias 5:19,93 ---
Chris van Meerwijk Startbaan DNS ---
Boris Klaver ARV Ilion DNS 4:00,00
Koen Zonneveld DEM DNS 4:08,88
Niek de Mul AV Atos DNF ---



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 7,17 7,94 0,90 1302
2 Dante Cronie AV Trias 7,43 6,14 0,95 1183
3 Daniel Hall AV Zuidwal 7,31 6,06 0,90 1165
4 Guus Hoekstra DEM 7,69 5,93 1,00 1156
5 Mees van der Loo AV Hera 7,59 6,38 0,90 1129
6 Adne De Munnik AV Feniks 7,56 5,30 0,95 1104
7 Felix Kuil DEM 7,65 4,98 0,90 1029
8 Thierry van Diggelen AV Feniks 7,73 5,44 0,85 1007
9 Maximilian van Buren Startbaan 7,89 4,87 0,90 978
10 Tijs van Etten DEM 7,88 4,18 0,90 930
11 Koen Petersen AV Hera 7,83 4,43 0,85 920
12 Stef Brasser DEM 7,66 3,93 0,85 914
13 Jens de Leeuw AV Zuidwal 7,35 4,73 0,65 887
14 Joris van der Gragt AV Hylas 8,20 5,08 0,80 868
15 Koen Kemper ARV Ilion 8,39 5,08 0,80 838
16 Tygo van Rijn AV Hera 7,79 3,98 0,75 821
17 Duuk Doesburg DEM 7,71 4,73 0,65 818
18 Tijn Molenaar AV Lycurgus 8,34 4,81 0,70 753
19 Finn Sanders AV Hera 8,42 3,93 0,80 750
20 Jay Wijnaar AV Trias 8,26 3,86 0,75 733
21 Stijn Bosma Startbaan 8,55 4,11 0,75 708
22 Hylke Moeskops AV Hylas 8,27 4,01 0,70 706
23 Kian Sportel Groningen 7,79 3,60 0,60 681
24 Christian Caddeo DEM 8,81 3,64 0,70 596
25 Tijn van Pruissen AV Hylas 8,40 3,00 0,65 567
26 Waldemar Baumann Startbaan 8,78 3,29 0,60 499
28 Skye Sarlemijn WRNG DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jari Heppener HRRR 2:14,20 2:19,05
2 Daniel Hall AV Zuidwal 2:21,00 ---
3 Thierry van Diggelen AV Feniks 2:22,00 ---
4 Jens de Leeuw AV Zuidwal 2:24,00 ---
5 Luuk Loonstra HLLS 2:24,37 2:22,49
6 Guus Hoekstra DEM 2:24,38 2:24,90
7 Kian Sportel Groningen 2:26,28 2:17,69
8 Tijn Molenaar AV Lycurgus 2:26,75 2:15,00
9 Dante Cronie AV Trias 2:27,00 ---
10 Adne De Munnik AV Feniks 2:33,00 ---
11 Tijs van Etten DEM 2:35,96 2:25,29
12 Tygo van Rijn AV Hera 2:36,00 ---
13 Felix Kuil DEM 2:36,14 2:43,09
14 Maximilian van Buren Startbaan 2:37,84 2:32,10
15 Duuk Doesburg DEM 2:39,81 2:44,03
16 Koen Petersen AV Hera 2:41,64 2:33,00
17 Waldemar Baumann Startbaan 2:43,72 2:50,50
18 Koen Kemper ARV Ilion 2:43,75 2:57,00
19 Mees van der Loo AV Hera 2:44,00 ---
20 Joris van der Gragt AV Hylas 2:45,00 ---
21 Hylke Moeskops AV Hylas 2:48,00 ---
22 Stef Brasser DEM 2:51,88 2:45,01
23 Finn Sanders AV Hera 2:56,00 ---
24 Stijn Bosma Startbaan 2:56,53 2:47,56
25 Christian Caddeo DEM 3:09,00 2:57,69
Jay Wijnaar AV Trias DNS ---
Tijn van Pruissen AV Hylas DNS ---
Skye Sarlemijn WRNG DNS ---



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Tim de Jong AV Hera 8,26 5,47 0,80 883
2 Rylan Stins DEM 8,04 3,76 0,85 834
3 Joep Hoekstra DEM 8,55 4,61 0,75 744
4 Ricardo Zirschky SAV 8,40 3,48 0,80 718
5 Elaijh Groenbast AV Feniks 8,55 4,56 0,70 704
6 Yaban Mentes Startbaan 8,40 4,74 0,60 665
7 Samuel Sumter Startbaan 8,12 2,93 0,70 642
8 Wessel van der Gragt AV Hylas 8,90 1,97 0,65 395
9 Dax Haakman SAV DNS DNS DNS 0
9 Daan de Haas SAV DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Elaijh Groenbast AV Feniks 2:38,73 ---
2 Ricardo Zirschky SAV 2:44,81 ---
3 Joep Hoekstra DEM 2:47,51 2:38,97
4 Tim de Jong AV Hera 2:50,69 ---
5 Rylan Stins DEM 2:56,24 2:56,34
6 Wessel van der Gragt AV Hylas 2:58,11 ---
7 Samuel Sumter Startbaan 3:01,10 3:01,30
Daan de Haas SAV DNS ---
Dax Haakman SAV DNS ---
Yaban Mentes Startbaan DNF 2:51,70



Masters Mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Kik van Swol M45 - AV Hylas 10,01 ---



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Richard van Delft M40 - GACH 2:26,71 ---
2 Henri Nillesen M45 - NEAV 2:58,67 ---



Masters Mannen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Dirk Jan Giskes M60 - AV NOVA 13,75 11,87



Masters Mannen - 60 meter horden (84cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Frans de Laat M70 - Swift 12,58 13,86
2 René Van...uwelingen M55 - AV Suomi 8,77 ---
3 Dirk Jan Giskes M60 - AV NOVA 7,99 9,03
Kik van Swol M45 - AV Hylas NM ---
Erwin Bokenkamp M45 - AV Edam DNS ---
Onno Waalewijn M70 - Phanos DNS ---



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Dirk Jan Giskes M60 - AV NOVA 1,30 1,45
2 Onno Waalewijn M70 - Phanos 1,20 ---
Richard van Delft M40 - GACH DNS ---



Masters Vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Melina Congiu V35 - Groningen 9,01 ---
2 Debora Peter V40 - Start `78 9,40 9,24



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Monique Le Blansch V40 - Hollandia 2:51,40 2:45,00
2 Yildiz Kurt V45 - Startbaan 2:51,71 2:44,75
3 Debora Peter V40 - Start `78 2:52,83 2:48,33
4 Monique Admiraal V45 - AV 1923 3:15,35 3:03,00
Denise van...en-Morris V45 - GACH DNS 2:45,89



Masters Vrouwen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Melina Congiu V35 - Groningen 11,28 ---



Masters Vrouwen - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPPunten totaal
Denise van...en-Morris V45 - GACH DNS --- 0



Masters Vrouwen - 60 meter horden (84cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mirjam Aberkrom V50 - AV Edam 10,79 ---
Marianne ...ts - Duif V50 - AV Edam DNS ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Melina Congiu V35 - Groningen 1,30 ---



Meisjes Junior A - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 2:31,24 2:17,55
Sylvie Heijnen Haag DNS ---



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion 5:19,90 5:00,10



Meisjes Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
Sylvie Heijnen Haag DNS ---



Meisjes Junior A - 60 meter horden (84cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Kirsten Kerkhof Spartacus 8,69 ---
2 Noa Knip Spartacus 8,68 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lotte van Diepen SAV 1,50 ---
2 Rianne Kerkhof Spartacus 1,40 ---
3 Noa Knip Spartacus 1,20 ---



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Sanne Haagsma HRRR 8,31q ---
2 Xiorèse Romero AV Trias 8,49q 8,22
2 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,49q 8,22
4 Cicely Sille AV Lionitas 8,67q ---
5 Yassine Bulthuis AV Impala 8,86q 8,56
6 Ilja Koelink AV Trias 8,96q ---
7 Sheralda Bottse NEAV 8,98 ---
8 Larissa Wubbolts HRRR 9,00 ---
9 Beyoncé Pina NEAV 9,03 ---
10 Suzanne de Wit SV Noordkop 9,27 ---
11 Emma van de Beek BAV 9,32 9,37
12 Shauna van Dongeren SAV 9,38 ---
13 Linda Van der Klei NEAV 9,43 ---
14 Floor Huisman AV Texel 9,54 ---
15 Amber Van der Klei NEAV 9,62 ---
15 Carmen de Wolff AV Lionitas 9,62 9,01
17 Zoe Marisa Klous AV Trias 9,75 ---
18 Kara Zwagemaker SAV 9,93 9,49



Meisjes Junior B - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Xiorèse Romero AV Trias 8,41 ---
1 Sanne Haagsma HRRR 8,41 ---
3 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,42 ---
4 Cicely Sille AV Lionitas 8,93 ---
5 Ilja Koelink AV Trias 8,94 ---
6 Yassine Bulthuis AV Impala 8,96 ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sheralda Bottse NEAV 2:48,60 2:42,57
2 Sabien Hilhorst BAV 2:49,36 2:33,37
3 Zoe Marisa Klous AV Trias 2:50,48 ---
Sterre de Rooij ARV Ilion DNS 2:25,88



Meisjes Junior B - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Yassine Bulthuis AV Impala 10,69q 10,57
2 Ilja Koelink AV Trias 11,08q ---
3 Sabien Hilhorst BAV 11,39q 10,72
4 Shauna van Dongeren SAV 11,43q ---
5 Amber Van der Klei NEAV 11,57q ---
6 Linda Van der Klei NEAV 11,70q ---
7 Anna Brandjes AV Hylas 11,78 ---
8 Afke Ligthart HRRR 13,14 ---
Suzanne de Wit SV Noordkop DNS ---
Kara Zwagemaker SAV DNF 11,45



Meisjes Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Yassine Bulthuis AV Impala 10,45 ---
2 Ilja Koelink AV Trias 10,99 ---
3 Sabien Hilhorst BAV 11,00 ---
4 Shauna van Dongeren SAV 11,16 ---
5 Amber Van der Klei NEAV 11,52 ---
6 Linda Van der Klei NEAV 11,58 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sabrina Cruden AV Lionitas 11,27 ---
2 Kara Zwagemaker SAV 10,08 10,15
3 Charon Lak AV Lycurgus 9,09 ---
4 Caitlin Wals AV Edam 9,08 ---
5 Larissa Wubbolts HRRR 9,00 ---
6 Shauna van Dongeren SAV 8,99 ---
7 Carmen de Wolff AV Lionitas 8,91 8,85
8 Floor Huisman AV Texel 8,41 ---
9 Sanne Haagsma HRRR 8,21 ---
10 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,14 ---
11 Afke Ligthart HRRR 7,58 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Larissa Wubbolts HRRR 1,45 ---
2 Suzanne de Wit SV Noordkop 1,40 1,45
2 Yassine Bulthuis AV Impala 1,40 1,50
2 Sabrina Cruden AV Lionitas 1,40 ---
2 Carmen de Wolff AV Lionitas 1,40 1,40
2 Ilse Steigenga AV Lionitas 1,40 ---
7 Emma van de Beek BAV 1,35 1,37
8 Floor Huisman AV Texel 1,30 ---
8 Afke Ligthart HRRR 1,30 ---
10 Sterre de Rooij ARV Ilion 1,00 1,55



Meisjes Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Ruth Vogels Rotterdam 8,44q 8,20
2 Romee van Dam Startbaan 8,66q 8,30
3 Thyra Terweij NEAV 8,70q 8,36
4 Eline Brouwer DEM 8,83q