• 60m
  • 60m_hf
  • 60m_f
  • 800m
  • 1500m
  • 60mH
  • 60mH_f
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior C

    # Naam 60mOBP
    1 Ruth Vogels Rotterdam 8,44 8,20
    2 Romee van Dam Startbaan 8,66 8,30
    3 Thyra Terweij NEAV 8,70 8,36
    4 Eline Brouwer DEM 8,83 8,63
    5 Kyana Romero AV Trias 8,86 8,81
    6 Eline Ruige AV Lionitas 8,95 8,67
    7 Wies Rosenberg Tempo AV 8,96 8,60
    8 Linde van Dijken VAV 8,97 8,77
    9 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,99 8,35
    10 Merel de Vries AV Lionitas 9,10 ---
    11 Lianka Wit Hollandia 9,14 8,98
    12 Nikita Nie Groningen 9,15 8,60
    13 Lynn van der Meij DEM 9,18 8,91
    14 Suzet Doornheim GACH 9,19 9,30
    15 Babs Koeman AV Haarlem 9,20 ---
    16 Lara Smits SV Noordkop 9,22 8,70
    17 Nikki van Tienderen HLLM 9,32 ---
    18 Veerle Vermaire AV Hera 9,33 ---
    19 Siri Liefrink AV Sparta 9,40 9,43
    20 Liyanne Molenaar AV Suomi 9,44 ---
    21 Tharissa Palma AAC 9,49 ---
    22 Mathilda Way Castricum 9,54 ---
    22 Pieta Wartena Spartacus 9,54 ---
    24 Zoë Lammertink DEM 9,73 9,20
    25 Luna Vlaming AV Hylas 9,84 ---
    25 Elise van Swol AV Hylas 9,84 ---
    27 Jannah Leeuwangh AV Lionitas 9,90 ---
    28 Imke Schaap AV Zuidwal 10,32 ---
    29 Mirthe de Raadt AV Zuidwal 10,59 ---
    30 Nikita Ooms WRNG 12,03 ---
    31 Cathy Zijlstra AV Hylas 21,90 ---
    Zoë Terneu SV Noordkop DNS ---
    Ciara van Dongeren SAV DNS ---
    Nina Kruijer AV Hylas DNS 8,85
    Floortje M... Sietsema Spartacus DNS ---

    Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior C

    # Naam 60m_fQm
    1 Ruth Vogels Rotterdam 8,30 ---
    2 Romee van Dam Startbaan 8,62 ---
    3 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,81 ---
    4 Eline Ruige AV Lionitas 8,88 ---
    5 Thyra Terweij NEAV 8,91 ---
    6 Kyana Romero AV Trias 8,97 ---

    Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior C

    # Naam 1500mOBP
    1 Laura van Langen SAV 5:23,14 4:45,11
    2 Tessa Beugelink AAC 5:35,23 5:15,61
    3 Suus Altorf De Spartaan 5:44,15 ---
    4 Pipp Pauzenga Castricum 5:54,40 ---
    Luna Vlaming AV Hylas DNS ---
    Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan DNS 5:30,00

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior C

    # Naam 60mH_fQm
    1 Ruth Vogels Rotterdam 9,41 ---
    2 Romee van Dam Startbaan 9,85 ---
    3 Sabrina Cruden AV Lionitas 9,90 ---
    4 Eline Brouwer DEM 10,05 ---
    5 Lynn van der Meij DEM 10,22 ---
    6 Lara Smits SV Noordkop 10,40 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam KogelOBP
    1 Isa Kolle AV Hera 12,31 ---
    2 Lara Smits SV Noordkop 10,30 ---
    3 Linde van Dijken VAV 9,86 10,05
    4 Julia Jongejeugd NEAV 9,72 9,70
    5 Luca Klumpenhouwer SAV 9,54 ---
    6 Tharissa Palma AAC 9,42 ---
    7 Nikita Nie Groningen 9,27 ---
    8 Eva Tops Tempo AV 9,21 ---
    9 Xiaryviën... Servinus Tempo AV 8,85 ---
    10 Ruth Vogels Rotterdam 8,68 9,58
    11 Veerle Vermaire AV Hera 8,03 ---
    12 Nikki van Tienderen HLLM 7,73 ---
    13 Mirthe de Raadt AV Zuidwal 7,63 ---
    14 Babs Koeman AV Haarlem 7,55 ---
    14 Siri Liefrink AV Sparta 7,55 ---
    16 Lianka Wit Hollandia 7,52 ---
    17 Robin Kuller NEAV 7,47 ---
    18 Pipp Pauzenga Castricum 7,04 9,50
    19 Femke Jonker AV Hera 6,92 7,00
    20 Eline Ruige AV Lionitas 6,77 8,47
    21 Puk Terpstra Tempo AV 6,71 ---
    22 Elisa Babucci NEAV 6,08 ---
    23 Enola Schouten AV Hera 6,04 ---
    24 Danique Leeflang AV Zuidwal 5,82 ---
    Ciara van Dongeren SAV DNS ---
    Eva Schram AV Zuidwal DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam HoogOBP
    1 Lara Smits SV Noordkop 1,45 ---
    1 Julia Jongejeugd NEAV 1,45 1,50
    3 Mathilda Way Castricum 1,40 ---
    3 Femke Jonker AV Hera 1,40 1,44
    3 Noah Verduin TAS `82 1,40 ---
    6 Babs Koeman AV Haarlem 1,35 ---
    6 Veerle Vermaire AV Hera 1,35 ---
    6 Puk Terpstra Tempo AV 1,35 ---
    6 Femke Akkermans Tempo AV 1,35 1,50
    6 Phebe Goedhart De Spartaan 1,35 ---
    6 Linde van Dijken VAV 1,35 1,35
    12 Liyanne Molenaar AV Suomi 1,30 ---
    12 Jette Moerman AV Hera 1,30 ---
    12 Cathy Zijlstra AV Hylas 1,30 ---
    15 Nikki van Tienderen HLLM 1,25 ---
    15 Elise van Swol AV Hylas 1,25 ---
    15 Eva Tops Tempo AV 1,25 ---
    18 Imke Schaap AV Zuidwal 1,20 ---
    19 Nikita Ooms WRNG 1,15 ---
    19 Danique Leeflang AV Zuidwal 1,15 ---
    21 Enola Schouten AV Hera 1,10 ---
    Tharissa Palma AAC NM ---
    Pieta Wartena Spartacus NM ---
    Zoë Terneu SV Noordkop DNS ---
    Ciara van Dongeren SAV DNS ---
    Eva Schram AV Zuidwal DNS ---
    Lynn van der Meij DEM DNS 1,40
    Eline Brouwer DEM DNS 1,40
    Jannah Leeuwangh AV Lionitas DNS ---
    Floortje M... Sietsema Spartacus DNS ---