Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil C

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Eline van Langen SAV 7,10 5,84 0,90 1194
2 Noa Boutkan Olympus `70 7,58 5,51 0,90 1077
3 Lea Rosic DEM 7,58 4,25 0,95 1027
4 Romy Yasar AV `40 7,48 4,31 0,90 1014
5 Lana van d... Klooster DEM 7,89 4,14 0,95 963
6 Cassidy Hilgerink AV Hera 7,98 4,28 0,95 957
7 Ceylin Sarikaya DEM 7,49 3,71 0,80 893
8 Gioia Pierik Startbaan 7,85 4,07 0,80 855
9 Veerle Koot AV Zuidwal 8,09 4,25 0,80 827
10 Sofia Kes DEM 8,31 3,70 0,90 822
11 Ilse Boumans Hollandia 7,89 4,12 0,75 815
12 Siobhán Fullington DEM 8,05 3,49 0,85 810
13 Elisa Koningstein SV Noordkop 7,98 4,01 0,75 790
14 Bo van Ooijen DEM 8,96 4,41 0,80 709
15 Yenthe Zonneveld AV Hylas 8,43 3,16 0,80 687
16 Maya Bijron NEAV 7,85 2,19 0,75 654
17 Tessa Zwaanenburg AV Hera 8,41 3,12 0,75 649
18 Juliet Jonk AV Edam 8,17 2,24 0,80 643
19 Saar Niekoop AV Trias 8,54 3,50 0,70 624
20 Lynn Langereis Startbaan 8,27 3,81 0,55 581
21 Madelief Ursem DEM 9,39 3,51 0,75 547
22 Kim de Greeuw Hollandia 8,48 2,44 0,70 539
23 Kim van Keulen Hollandia 8,76 2,25 0,70 480
24 Indy van K... Denneman AV Hera 9,25 2,64 0,70 453
25 Veerle Bierman AV Hylas 9,04 2,44 0,55 350
26 Neva Berkhof Hollandia DNS DNS DNS 0
28 Julia Jongedijk AV 1923 DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil C

# Naam 40mOBPPunten totaal
1 Eline van Langen SAV 7,10 --- 529
2 Romy Yasar AV `40 7,48 7,43 452
3 Ceylin Sarikaya DEM 7,49 7,63 450
4 Noa Boutkan Olympus `70 7,58 7,33 433
4 Lea Rosic DEM 7,58 7,76 433
6 Gioia Pierik Startbaan 7,85 7,90 384
6 Maya Bijron NEAV 7,85 --- 384
8 Ilse Boumans Hollandia 7,89 7,23 377
8 Lana van d... Klooster DEM 7,89 8,10 377
10 Elisa Koningstein SV Noordkop 7,98 --- 361
10 Cassidy Hilgerink AV Hera 7,98 7,66 361
12 Siobhán Fullington DEM 8,05 --- 349
13 Veerle Koot AV Zuidwal 8,09 --- 343
14 Juliet Jonk AV Edam 8,17 8,23 330
15 Lynn Langereis Startbaan 8,27 --- 314
16 Sofia Kes DEM 8,31 8,72 307
17 Tessa Zwaanenburg AV Hera 8,41 --- 292
18 Yenthe Zonneveld AV Hylas 8,43 8,29 289
19 Kim de Greeuw Hollandia 8,48 --- 281
20 Saar Niekoop AV Trias 8,54 --- 272
21 Kim van Keulen Hollandia 8,76 --- 240
22 Bo van Ooijen DEM 8,96 8,34 213
23 Veerle Bierman AV Hylas 9,04 --- 202
24 Indy van K... Denneman AV Hera 9,25 --- 175
25 Madelief Ursem DEM 9,39 --- 157
Neva Berkhof Hollandia DNS --- 0
Julia Jongedijk AV 1923 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Pupil C

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Eline van Langen SAV 5,84 --- 396
2 Noa Boutkan Olympus `70 5,51 --- 375
3 Bo van Ooijen DEM 4,41 4,17 300
4 Romy Yasar AV `40 4,31 3,38 293
5 Cassidy Hilgerink AV Hera 4,28 --- 290
6 Veerle Koot AV Zuidwal 4,25 --- 288
6 Lea Rosic DEM 4,25 --- 288
8 Lana van d... Klooster DEM 4,14 --- 280
9 Ilse Boumans Hollandia 4,12 3,85 279
10 Gioia Pierik Startbaan 4,07 --- 275
11 Elisa Koningstein SV Noordkop 4,01 --- 270
12 Lynn Langereis Startbaan 3,81 --- 255
13 Ceylin Sarikaya DEM 3,71 --- 247
14 Sofia Kes DEM 3,70 --- 246
15 Madelief Ursem DEM 3,51 --- 231
16 Saar Niekoop AV Trias 3,50 --- 230
17 Siobhán Fullington DEM 3,49 --- 229
18 Yenthe Zonneveld AV Hylas 3,16 --- 202
19 Tessa Zwaanenburg AV Hera 3,12 --- 198
20 Indy van K... Denneman AV Hera 2,64 --- 156
21 Kim de Greeuw Hollandia 2,44 --- 136
21 Veerle Bierman AV Hylas 2,44 --- 136
23 Kim van Keulen Hollandia 2,25 --- 118
24 Juliet Jonk AV Edam 2,24 --- 117
25 Maya Bijron NEAV 2,19 --- 111
Neva Berkhof Hollandia DNS --- 0
Julia Jongedijk AV 1923 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil C

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Cassidy Hilgerink AV Hera 0,95 0,90 306
1 Lana van d... Klooster DEM 0,95 --- 306
1 Lea Rosic DEM 0,95 --- 306
4 Romy Yasar AV `40 0,90 0,80 269
4 Eline van Langen SAV 0,90 --- 269
4 Noa Boutkan Olympus `70 0,90 --- 269
4 Sofia Kes DEM 0,90 0,85 269
8 Siobhán Fullington DEM 0,85 --- 232
9 Juliet Jonk AV Edam 0,80 --- 196
9 Gioia Pierik Startbaan 0,80 0,70 196
9 Yenthe Zonneveld AV Hylas 0,80 --- 196
9 Veerle Koot AV Zuidwal 0,80 --- 196
9 Bo van Ooijen DEM 0,80 0,80 196
9 Ceylin Sarikaya DEM 0,80 --- 196
15 Elisa Koningstein SV Noordkop 0,75 --- 159
15 Ilse Boumans Hollandia 0,75 0,80 159
15 Maya Bijron NEAV 0,75 --- 159
15 Tessa Zwaanenburg AV Hera 0,75 --- 159
15 Madelief Ursem DEM 0,75 --- 159
20 Saar Niekoop AV Trias 0,70 --- 122
20 Kim van Keulen Hollandia 0,70 --- 122
20 Kim de Greeuw Hollandia 0,70 --- 122
20 Indy van K... Denneman AV Hera 0,70 --- 122
24 Lynn Langereis Startbaan 0,55 --- 12
24 Veerle Bierman AV Hylas 0,55 --- 12
Neva Berkhof Hollandia DNS --- 0
Julia Jongedijk AV 1923 DNS --- 0

Uitslagen 600 meter Meisjes Pupil C

# Naam 600mOBP
1 Romy Yasar AV `40 2:24,39 2:31,42
2 Noa Boutkan Olympus `70 2:26,31 2:19,00
3 Juliet Jonk AV Edam 2:26,95 2:18,15
4 Gioia Pierik Startbaan 2:27,13 2:26,70
5 Cassidy Hilgerink AV Hera 2:29,13 2:20,00
6 Eline van Langen SAV 2:29,44 2:24,00
7 Ilse Boumans Hollandia 2:32,47 2:23,00
8 Floor Tweebeeke AV Lycurgus 2:34,85 ---
9 Maya Bijron NEAV 2:36,56 ---
10 Veerle Koot AV Zuidwal 2:39,85 ---
11 Yenthe Zonneveld AV Hylas 2:44,08 2:33,98
12 Saar Niekoop AV Trias 2:45,70 ---
13 Lana van d... Klooster DEM 2:45,81 2:44,39
14 Mara Tijsterman AV Lycurgus 2:46,83 ---
15 Kim de Greeuw Hollandia 2:53,37 ---
16 Ceylin Sarikaya DEM 2:53,46 2:31,41
17 Sofia Kes DEM 3:04,33 2:52,79
18 Lynn Langereis Startbaan 3:05,30 ---
19 Bo van Ooijen DEM 3:06,49 2:56,55
20 Tessa Zwaanenburg AV Hera 3:07,50 ---
21 Elisa Koningstein SV Noordkop 3:07,89 ---
22 Madelief Ursem DEM 3:15,89 3:25,62
23 Veerle Bierman AV Hylas 3:22,12 ---
Kim van Keulen Hollandia DNS ---
Neva Berkhof Hollandia DNS ---
Julia Jongedijk AV 1923 DNS ---