Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil B

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Emily de Groot AV Wijchen 7,10 5,28 1,25 1415
2 Jayda Koeten WRNG 6,99 5,46 1,00 1267
3 Emma Le Blansch Hollandia 7,12 5,58 1,00 1246
4 Matilda de Groot AV Wijchen 7,49 5,34 1,05 1193
5 Famke Heilig SAV 7,42 4,80 1,00 1133
6 Leila Smits SV Noordkop 7,18 4,60 0,95 1131
7 Cassidy van Maaren AV Atos 7,47 3,99 1,05 1102
8 Lincy van Reeuwijk DEM 7,45 4,24 1,00 1087
9 Eva Boumans Hollandia 7,40 3,55 1,05 1081
10 Lauren Timucin Startbaan 7,09 3,95 0,90 1067
11 Tess de Weger AV Lycurgus 7,37 3,65 1,00 1058
12 Tess van de Kerkhof AV Texel 7,43 4,21 0,95 1053
13 Britt Molenaar AV Lycurgus 7,48 4,20 0,95 1042
14 Jennecy Prokop Phanos 7,92 4,05 1,00 986
15 Alyshia Flamand Avantri 7,65 3,96 0,90 955
16 Marije Poelman DEM 7,72 3,64 0,95 954
17 Lilian Groot AV 1923 7,85 4,28 0,90 943
18 Femke Hidding AV Hylas 7,50 3,87 0,85 940
19 Liv De Vries AV Atos 7,50 3,79 0,85 933
20 Sophie de Haas SAV 7,56 3,89 0,85 930
21 Kris Hoogeland AV Hylas 7,21 3,36 0,80 921
22 Femke van Velzen SAV 7,81 4,09 0,85 899
23 Melody Eekelschot Startbaan 7,88 3,98 0,85 878
24 Fenna van Wijk AV Lycurgus 7,34 4,04 0,70 874
25 Britt Visser SAV 7,66 3,42 0,85 874
26 Jill Struijs SAV 8,51 4,77 0,90 871
27 Caitlin Wismeijer Startbaan 7,79 4,01 0,80 860
28 Selina Claassen AV Atos 7,78 3,55 0,80 826
29 Cherie Wijnberge DEM 8,41 3,35 0,90 779
30 Eva Snoek WRNG 7,92 3,79 0,70 746
31 Britt Seeger AV Hera 8,71 3,80 0,85 733
32 Elisa Hartwijk NEAV 8,07 2,65 0,80 698
33 Nienke de Raadt AV Zuidwal 8,91 3,33 0,85 667
34 Lana Sanches AV Hera 8,32 3,92 0,60 618
35 Carice Gerritsen Startbaan 8,64 3,12 0,75 614
36 Fleur van der Schaaf WRNG 8,34 2,82 0,70 597
37 Fileine Rebel AV Zuidwal 8,68 3,64 0,65 579
38 Isabelle Lankreijer BAV 9,07 3,31 0,75 572
39 Loek Niekoop AV Trias 8,52 3,19 0,65 565
40 Anouck Zwagemaker SAV 8,74 2,36 0,55 384
41 Elke Wijbenga Startbaan 9,30 1,57 0,70 333
42 Julia Crins ARV Ilion DNS DNS DNS 0
42 Liz Schoonhoven AV Atverni DNS DNS DNS 0
42 Fiene van het Kaar AV Suomi DNS DNS DNS 0
42 Nikki van Minnen WRNG DNS DNS DNS 0
42 Iris Vonk WRNG DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil B

# Naam 40mOBPPunten totaal
1 Jayda Koeten WRNG 6,99 --- 553
2 Lauren Timucin Startbaan 7,09 6,92 532
3 Emily de Groot AV Wijchen 7,10 6,90 529
4 Emma Le Blansch Hollandia 7,12 6,90 525
5 Leila Smits SV Noordkop 7,18 --- 512
6 Kris Hoogeland AV Hylas 7,21 --- 506
7 Fenna van Wijk AV Lycurgus 7,34 --- 480
8 Tess de Weger AV Lycurgus 7,37 --- 474
9 Eva Boumans Hollandia 7,40 7,44 468
10 Famke Heilig SAV 7,42 --- 464
11 Tess van de Kerkhof AV Texel 7,43 7,30 462
12 Lincy van Reeuwijk DEM 7,45 --- 458
13 Cassidy van Maaren AV Atos 7,47 --- 454
14 Britt Molenaar AV Lycurgus 7,48 --- 452
15 Matilda de Groot AV Wijchen 7,49 7,10 450
16 Liv De Vries AV Atos 7,50 --- 448
16 Femke Hidding AV Hylas 7,50 7,30 448
18 Sophie de Haas SAV 7,56 7,29 437
19 Alyshia Flamand Avantri 7,65 --- 420
20 Britt Visser SAV 7,66 --- 418
21 Marije Poelman DEM 7,72 --- 407
22 Selina Claassen AV Atos 7,78 --- 396
23 Caitlin Wismeijer Startbaan 7,79 7,56 394
24 Femke van Velzen SAV 7,81 --- 391
25 Lilian Groot AV 1923 7,85 --- 384
26 Melody Eekelschot Startbaan 7,88 7,67 378
27 Jennecy Prokop Phanos 7,92 --- 371
27 Eva Snoek WRNG 7,92 --- 371
29 Elisa Hartwijk NEAV 8,07 --- 346
30 Lana Sanches AV Hera 8,32 8,24 306
31 Fleur van der Schaaf WRNG 8,34 --- 303
32 Cherie Wijnberge DEM 8,41 --- 292
33 Jill Struijs SAV 8,51 --- 277
34 Loek Niekoop AV Trias 8,52 --- 275
35 Carice Gerritsen Startbaan 8,64 8,90 257
36 Fileine Rebel AV Zuidwal 8,68 --- 252
37 Britt Seeger AV Hera 8,71 --- 247
38 Anouck Zwagemaker SAV 8,74 --- 243
39 Nienke de Raadt AV Zuidwal 8,91 --- 219
40 Isabelle Lankreijer BAV 9,07 9,41 198
41 Elke Wijbenga Startbaan 9,30 9,57 168
Fiene van het Kaar AV Suomi DNS --- 0
Julia Crins ARV Ilion DNS 6,63 0
Liz Schoonhoven AV Atverni DNS --- 0
Nikki van Minnen WRNG DNS --- 0
Iris Vonk WRNG DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil B

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Emma Le Blansch Hollandia 5,58 --- 379
2 Jayda Koeten WRNG 5,46 --- 372
3 Matilda de Groot AV Wijchen 5,34 --- 364
4 Emily de Groot AV Wijchen 5,28 --- 360
5 Famke Heilig SAV 4,80 --- 327
6 Jill Struijs SAV 4,77 --- 325
7 Leila Smits SV Noordkop 4,60 --- 313
8 Lilian Groot AV 1923 4,28 --- 290
9 Lincy van Reeuwijk DEM 4,24 --- 287
10 Tess van de Kerkhof AV Texel 4,21 --- 285
11 Britt Molenaar AV Lycurgus 4,20 --- 284
12 Femke van Velzen SAV 4,09 --- 276
13 Jennecy Prokop Phanos 4,05 --- 273
14 Fenna van Wijk AV Lycurgus 4,04 --- 272
15 Caitlin Wismeijer Startbaan 4,01 4,50 270
16 Cassidy van Maaren AV Atos 3,99 --- 269
17 Melody Eekelschot Startbaan 3,98 --- 268
18 Alyshia Flamand Avantri 3,96 --- 266
19 Lauren Timucin Startbaan 3,95 --- 266
20 Lana Sanches AV Hera 3,92 4,69 263
21 Sophie de Haas SAV 3,89 --- 261
22 Femke Hidding AV Hylas 3,87 4,29 260
23 Britt Seeger AV Hera 3,80 --- 254
24 Liv De Vries AV Atos 3,79 --- 253
24 Eva Snoek WRNG 3,79 --- 253
26 Tess de Weger AV Lycurgus 3,65 --- 242
27 Fileine Rebel AV Zuidwal 3,64 --- 241
27 Marije Poelman DEM 3,64 --- 241
29 Eva Boumans Hollandia 3,55 4,43 234
29 Selina Claassen AV Atos 3,55 --- 234
31 Britt Visser SAV 3,42 --- 224
32 Kris Hoogeland AV Hylas 3,36 --- 219
33 Cherie Wijnberge DEM 3,35 --- 218
34 Nienke de Raadt AV Zuidwal 3,33 --- 216
35 Isabelle Lankreijer BAV 3,31 --- 215
36 Loek Niekoop AV Trias 3,19 --- 204
37 Carice Gerritsen Startbaan 3,12 --- 198
38 Fleur van der Schaaf WRNG 2,82 --- 172
39 Elisa Hartwijk NEAV 2,65 --- 156
40 Anouck Zwagemaker SAV 2,36 --- 129
41 Elke Wijbenga Startbaan 1,57 --- 43
Fiene van het Kaar AV Suomi DNS --- 0
Julia Crins ARV Ilion DNS --- 0
Liz Schoonhoven AV Atverni DNS --- 0
Nikki van Minnen WRNG DNS --- 0
Iris Vonk WRNG DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil B

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Emily de Groot AV Wijchen 1,25 1,10 526
2 Eva Boumans Hollandia 1,05 1,05 379
2 Cassidy van Maaren AV Atos 1,05 --- 379
2 Matilda de Groot AV Wijchen 1,05 0,95 379
5 Jennecy Prokop Phanos 1,00 --- 342
5 Tess de Weger AV Lycurgus 1,00 --- 342
5 Emma Le Blansch Hollandia 1,00 --- 342
5 Famke Heilig SAV 1,00 --- 342
5 Jayda Koeten WRNG 1,00 --- 342
5 Lincy van Reeuwijk DEM 1,00 --- 342
11 Britt Molenaar AV Lycurgus 0,95 --- 306
11 Leila Smits SV Noordkop 0,95 --- 306
11 Tess van de Kerkhof AV Texel 0,95 --- 306
11 Marije Poelman DEM 0,95 --- 306
15 Lauren Timucin Startbaan 0,90 0,85 269
15 Lilian Groot AV 1923 0,90 --- 269
15 Alyshia Flamand Avantri 0,90 --- 269
15 Jill Struijs SAV 0,90 --- 269
15 Cherie Wijnberge DEM 0,90 --- 269
20 Melody Eekelschot Startbaan 0,85 --- 232
20 Sophie de Haas SAV 0,85 --- 232
20 Femke van Velzen SAV 0,85 --- 232
20 Britt Visser SAV 0,85 --- 232
20 Britt Seeger AV Hera 0,85 --- 232
20 Liv De Vries AV Atos 0,85 --- 232
20 Femke Hidding AV Hylas 0,85 0,90 232
20 Nienke de Raadt AV Zuidwal 0,85 --- 232
28 Caitlin Wismeijer Startbaan 0,80 0,70 196
28 Elisa Hartwijk NEAV 0,80 --- 196
28 Selina Claassen AV Atos 0,80 --- 196
28 Kris Hoogeland AV Hylas 0,80 --- 196
32 Carice Gerritsen Startbaan 0,75 --- 159
32 Isabelle Lankreijer BAV 0,75 --- 159
34 Elke Wijbenga Startbaan 0,70 --- 122
34 Fenna van Wijk AV Lycurgus 0,70 --- 122
34 Fleur van der Schaaf WRNG 0,70 --- 122
34 Eva Snoek WRNG 0,70 --- 122
38 Loek Niekoop AV Trias 0,65 --- 86
38 Fileine Rebel AV Zuidwal 0,65 --- 86
40 Lana Sanches AV Hera 0,60 0,75 49
41 Anouck Zwagemaker SAV 0,55 --- 12
Fiene van het Kaar AV Suomi DNS --- 0
Julia Crins ARV Ilion DNS 1,10 0
Liz Schoonhoven AV Atverni DNS --- 0
Nikki van Minnen WRNG DNS --- 0
Iris Vonk WRNG DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil B

# Naam 1000mOBP
1 Britt Molenaar AV Lycurgus 3:47,34 3:55,00
2 Fenna van Wijk AV Lycurgus 3:50,71 3:55,00
3 Tess de Weger AV Lycurgus 3:53,97 4:00,00
4 Eva Boumans Hollandia 4:06,85 3:43,00
5 Emma Le Blansch Hollandia 4:09,35 3:59,00
6 Leila Smits SV Noordkop 4:13,32 4:30,00
7 Emily de Groot AV Wijchen 4:14,60 ---
8 Lauren Timucin Startbaan 4:14,66 ---
9 Cassidy van Maaren AV Atos 4:16,56 3:55,00
10 Tess van de Kerkhof AV Texel 4:18,51 ---
11 Liv De Vries AV Atos 4:20,01 ---
12 Femke van Velzen SAV 4:20,09 ---
13 Femke Hidding AV Hylas 4:21,96 4:18,00
14 Britt Visser SAV 4:22,13 ---
15 Kris Hoogeland AV Hylas 4:26,06 ---
16 Matilda de Groot AV Wijchen 4:27,85 ---
17 Selina Claassen AV Atos 4:28,23 3:59,00
18 Sophie de Haas SAV 4:32,68 ---
19 Elisa Hartwijk NEAV 4:33,06 ---
20 Caitlin Wismeijer Startbaan 4:34,71 ---
21 Eva Snoek WRNG 4:36,66 ---
22 Marije Poelman DEM 4:40,60 4:49,00
23 Fleur van der Schaaf WRNG 4:47,18 ---
24 Jennecy Prokop Phanos 4:49,97 ---
25 Carice Gerritsen Startbaan 4:52,96 ---
26 Lana Sanches AV Hera 4:59,76 ---
27 Melody Eekelschot Startbaan 5:01,20 ---
28 Jill Struijs SAV 5:01,33 ---
29 Elke Wijbenga Startbaan 5:02,95 ---
30 Fileine Rebel AV Zuidwal 5:03,07 ---
31 Lincy van Reeuwijk DEM 5:05,26 4:55,00
32 Cherie Wijnberge DEM 5:06,85 4:26,00
33 Loek Niekoop AV Trias 5:30,98 ---
34 Nienke de Raadt AV Zuidwal 5:38,77 ---
35 Britt Seeger AV Hera 5:53,04 ---
Julia Crins ARV Ilion DNS ---
Famke Heilig SAV DNS ---
Liz Schoonhoven AV Atverni DNS ---
Nikki van Minnen WRNG DNS ---
Iris Vonk WRNG DNS ---
Jayda Koeten WRNG DNS ---