Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A2

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Sanne Loomans AV Lycurgus 9,52 7,18 1,25 1557
2 Georgina Blaine Spado 9,46 6,97 1,20 1519
3 Anthe Troost HRRR 9,75 7,18 1,20 1482
4 Floortje Lusthof Olympus `70 9,77 6,76 1,20 1455
5 Fiene Rosendaal DEM 9,80 5,98 1,25 1440
6 Iris Loonstra HLLS 10,14 6,43 1,20 1378
7 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 10,15 6,24 1,20 1365
8 Britt de Graaf DEM 9,86 5,86 1,15 1349
9 Benita Beerse Almere `81 10,27 6,85 1,10 1311
10 Sienna Smit DEM 9,71 5,31 1,10 1302
11 Lilian van der Ent De Spartaan 10,07 6,10 1,10 1295
12 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 10,13 5,35 1,15 1275
13 Milou Sieperda HRRR 10,71 6,60 1,15 1270
14 Lynn Van Vlaanderen AV Edam 10,24 6,47 1,05 1256
15 Julia Pieterse De Spartaan 10,25 5,38 1,10 1223
16 Jill Hoeve Hollandia 10,16 5,06 1,10 1215
17 Liz Jonk AV Edam 10,55 5,73 1,10 1203
18 Berrit Roex Triathlon 9,95 5,19 1,00 1182
19 Melissa van Velzen SAV 10,79 6,03 1,05 1153
20 Emma Simon AV Hera 10,27 5,37 1,00 1146
21 Kyra van der Meer Triathlon 11,17 6,01 1,10 1140
22 Carmen Lijzenga Triathlon 10,52 4,69 1,10 1138
23 Maud te Pas AV Zuidwal 10,08 5,09 0,95 1119
24 Rosalie Franken Almere `81 10,54 4,93 1,05 1114
25 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 11,24 6,32 1,05 1113
26 Hannah Rebel AV Zuidwal 10,72 5,14 1,05 1105
27 Sarah van Exel AV Hylas 10,29 4,64 1,00 1093
28 Amber Adriaansen SV Noordkop 10,96 5,40 1,05 1090
29 Kaitlyn Groot AV 1923 10,57 5,16 1,00 1089
30 Lisa Molenaar DEM 10,43 4,30 1,05 1086
31 Anne Jongedijk AV 1923 10,74 4,11 1,10 1066
32 Ella Klumpenhouwer SAV 10,89 5,42 1,00 1063
33 Anouk Ronday SAV 10,68 4,73 1,00 1045
34 Eveline Kappar AV Hera 11,17 5,91 0,95 1023
35 Djuna Gersen Startbaan 11,31 6,00 0,95 1012
36 Tuulia Berents Startbaan 10,63 3,65 1,05 1008
37 Irene Snoek Startbaan 10,87 5,53 0,85 963
38 Kira Bremer AV Hera 11,49 5,02 0,95 928
39 Yara Lena Herwegh DEM 10,26 4,38 0,75 896
40 Iza Koopman SAV 11,32 4,75 0,90 892
41 Kirsten Hartwijk NEAV 12,00 3,99 1,05 870
42 Vicky Haan NEAV 11,95 4,07 0,95 808
43 Floor Leeflang AV Zuidwal 12,52 5,63 0,80 748
44 Jikke Baumann Startbaan 11,98 3,51 0,90 724
45 Charlize EG AV Hylas 12,36 3,98 0,90 722
46 Eva Heilig SAV DNS 6,08 0,80 607
48 Milou Verweij Startbaan DNS DNS DNS 0
48 Indy Broer Triathlon DNS DNS DNS 0
49 Merel van het Kaar AV Suomi DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A2

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Georgina Blaine Spado 9,46 9,29 566
2 Sanne Loomans AV Lycurgus 9,52 --- 555
3 Sienna Smit DEM 9,71 9,63 524
4 Anthe Troost HRRR 9,75 --- 517
5 Floortje Lusthof Olympus `70 9,77 9,45 514
6 Fiene Rosendaal DEM 9,80 9,55 509
7 Britt de Graaf DEM 9,86 9,77 500
8 Berrit Roex Triathlon 9,95 --- 486
9 Lilian van der Ent De Spartaan 10,07 9,58 467
10 Maud te Pas AV Zuidwal 10,08 --- 466
11 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 10,13 --- 458
12 Iris Loonstra HLLS 10,14 9,81 457
13 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 10,15 --- 455
14 Jill Hoeve Hollandia 10,16 --- 454
15 Lynn Van Vlaanderen AV Edam 10,24 --- 442
16 Julia Pieterse De Spartaan 10,25 --- 441
17 Yara Lena Herwegh DEM 10,26 --- 439
18 Benita Beerse Almere `81 10,27 --- 438
18 Emma Simon AV Hera 10,27 --- 438
20 Sarah van Exel AV Hylas 10,29 10,11 435
21 Lisa Molenaar DEM 10,43 10,54 415
22 Carmen Lijzenga Triathlon 10,52 --- 402
23 Rosalie Franken Almere `81 10,54 --- 399
24 Liz Jonk AV Edam 10,55 10,02 398
25 Kaitlyn Groot AV 1923 10,57 --- 395
26 Tuulia Berents Startbaan 10,63 10,70 387
27 Anouk Ronday SAV 10,68 --- 380
28 Milou Sieperda HRRR 10,71 --- 376
29 Hannah Rebel AV Zuidwal 10,72 --- 375
30 Anne Jongedijk AV 1923 10,74 --- 372
31 Melissa van Velzen SAV 10,79 --- 366
32 Irene Snoek Startbaan 10,87 10,62 355
33 Ella Klumpenhouwer SAV 10,89 --- 352
34 Amber Adriaansen SV Noordkop 10,96 --- 343
35 Kyra van der Meer Triathlon 11,17 --- 317
35 Eveline Kappar AV Hera 11,17 --- 317
37 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 11,24 --- 308
38 Djuna Gersen Startbaan 11,31 10,43 300
39 Iza Koopman SAV 11,32 --- 299
40 Kira Bremer AV Hera 11,49 --- 279
41 Vicky Haan NEAV 11,95 --- 227
42 Jikke Baumann Startbaan 11,98 12,46 224
43 Kirsten Hartwijk NEAV 12,00 --- 222
44 Charlize EG AV Hylas 12,36 --- 185
45 Floor Leeflang AV Zuidwal 12,52 --- 169
Merel van het Kaar AV Suomi DNS --- 0
Milou Verweij Startbaan DNS 11,45 0
Indy Broer Triathlon DNS --- 0
Eva Heilig SAV DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil A2

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Sanne Loomans AV Lycurgus 7,18 --- 476
1 Anthe Troost HRRR 7,18 --- 476
3 Georgina Blaine Spado 6,97 --- 464
4 Benita Beerse Almere `81 6,85 --- 457
5 Floortje Lusthof Olympus `70 6,76 --- 452
6 Milou Sieperda HRRR 6,60 --- 442
7 Lynn Van Vlaanderen AV Edam 6,47 --- 435
8 Iris Loonstra HLLS 6,43 6,66 432
9 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 6,32 --- 426
10 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 6,24 --- 421
11 Lilian van der Ent De Spartaan 6,10 --- 412
12 Eva Heilig SAV 6,08 --- 411
13 Melissa van Velzen SAV 6,03 --- 408
14 Kyra van der Meer Triathlon 6,01 --- 407
15 Djuna Gersen Startbaan 6,00 5,48 406
16 Fiene Rosendaal DEM 5,98 --- 405
17 Eveline Kappar AV Hera 5,91 --- 400
18 Britt de Graaf DEM 5,86 --- 397
19 Liz Jonk AV Edam 5,73 --- 389
20 Floor Leeflang AV Zuidwal 5,63 --- 383
21 Irene Snoek Startbaan 5,53 4,69 376
22 Ella Klumpenhouwer SAV 5,42 --- 369
23 Amber Adriaansen SV Noordkop 5,40 --- 368
24 Julia Pieterse De Spartaan 5,38 --- 366
25 Emma Simon AV Hera 5,37 --- 366
26 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 5,35 --- 365
27 Sienna Smit DEM 5,31 --- 362
28 Berrit Roex Triathlon 5,19 --- 354
29 Kaitlyn Groot AV 1923 5,16 --- 352
30 Hannah Rebel AV Zuidwal 5,14 --- 351
31 Maud te Pas AV Zuidwal 5,09 --- 347
32 Jill Hoeve Hollandia 5,06 --- 345
33 Kira Bremer AV Hera 5,02 --- 343
34 Rosalie Franken Almere `81 4,93 --- 336
35 Iza Koopman SAV 4,75 --- 324
36 Anouk Ronday SAV 4,73 --- 323
37 Carmen Lijzenga Triathlon 4,69 --- 320
38 Sarah van Exel AV Hylas 4,64 4,71 316
39 Yara Lena Herwegh DEM 4,38 --- 298
40 Lisa Molenaar DEM 4,30 --- 292
41 Anne Jongedijk AV 1923 4,11 --- 278
42 Vicky Haan NEAV 4,07 --- 275
43 Kirsten Hartwijk NEAV 3,99 --- 269
44 Charlize EG AV Hylas 3,98 --- 268
45 Tuulia Berents Startbaan 3,65 3,55 242
46 Jikke Baumann Startbaan 3,51 2,42 231
Merel van het Kaar AV Suomi DNS --- 0
Milou Verweij Startbaan DNS 4,50 0
Indy Broer Triathlon DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil A2

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Sanne Loomans AV Lycurgus 1,25 --- 526
1 Fiene Rosendaal DEM 1,25 --- 526
3 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 1,20 --- 489
3 Floortje Lusthof Olympus `70 1,20 --- 489
3 Iris Loonstra HLLS 1,20 1,15 489
3 Georgina Blaine Spado 1,20 --- 489
3 Anthe Troost HRRR 1,20 --- 489
8 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 1,15 --- 452
8 Britt de Graaf DEM 1,15 --- 452
8 Milou Sieperda HRRR 1,15 --- 452
11 Liz Jonk AV Edam 1,10 --- 416
11 Jill Hoeve Hollandia 1,10 --- 416
11 Benita Beerse Almere `81 1,10 3,43 416
11 Anne Jongedijk AV 1923 1,10 --- 416
11 Carmen Lijzenga Triathlon 1,10 --- 416
11 Julia Pieterse De Spartaan 1,10 --- 416
11 Lilian van der Ent De Spartaan 1,10 --- 416
11 Sienna Smit DEM 1,10 --- 416
19 Kyra van der Meer Triathlon 1,10 --- 416
20 Tuulia Berents Startbaan 1,05 0,95 379
20 Amber Adriaansen SV Noordkop 1,05 --- 379
20 Kirsten Hartwijk NEAV 1,05 --- 379
20 Rosalie Franken Almere `81 1,05 --- 379
20 Melissa van Velzen SAV 1,05 --- 379
20 Hannah Rebel AV Zuidwal 1,05 --- 379
20 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 1,05 --- 379
20 Lisa Molenaar DEM 1,05 --- 379
28 Lynn Van Vlaanderen AV Edam 1,05 --- 379
29 Kaitlyn Groot AV 1923 1,00 --- 342
29 Berrit Roex Triathlon 1,00 --- 342
29 Anouk Ronday SAV 1,00 --- 342
29 Ella Klumpenhouwer SAV 1,00 --- 342
29 Emma Simon AV Hera 1,00 --- 342
29 Sarah van Exel AV Hylas 1,00 1,00 342
35 Djuna Gersen Startbaan 0,95 0,95 306
35 Vicky Haan NEAV 0,95 --- 306
35 Kira Bremer AV Hera 0,95 --- 306
35 Eveline Kappar AV Hera 0,95 --- 306
35 Maud te Pas AV Zuidwal 0,95 --- 306
40 Jikke Baumann Startbaan 0,90 0,85 269
40 Iza Koopman SAV 0,90 --- 269
40 Charlize EG AV Hylas 0,90 --- 269
43 Irene Snoek Startbaan 0,85 0,95 232
44 Eva Heilig SAV 0,80 --- 196
44 Floor Leeflang AV Zuidwal 0,80 --- 196
46 Yara Lena Herwegh DEM 0,75 --- 159
Merel van het Kaar AV Suomi DNS --- 0
Milou Verweij Startbaan DNS 0,90 0
Indy Broer Triathlon DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil A2

# Naam 1000mOBP
1 Britt de Graaf DEM 3:38,92 3:43,00
2 Liz Jonk AV Edam 3:48,68 3:40,87
3 Anthe Troost HRRR 3:49,28 3:48,00
4 Lynn Van Vlaanderen AV Edam 3:50,33 ---
5 Maud te Pas AV Zuidwal 3:50,52 3:30,51
6 Jackie Vissers HLLS 3:50,71 3:42,42
7 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 3:51,30 4:02,59
8 Hannah Rebel AV Zuidwal 3:51,59 ---
9 Floortje Lusthof Olympus `70 3:52,13 3:35,00
10 Benita Beerse Almere `81 3:54,72 ---
11 Fiene Rosendaal DEM 3:56,02 3:43,11
12 Jill Hoeve Hollandia 4:02,30 ---
13 Sarah van Exel AV Hylas 4:08,09 4:11,92
14 Anne Jongedijk AV 1923 4:08,87 ---
15 Ella Klumpenhouwer SAV 4:09,15 ---
16 Lisa Molenaar DEM 4:12,16 4:21,27
17 Iris Loonstra HLLS 4:13,84 3:48,30
18 Sienna Smit DEM 4:14,84 4:13,57
19 Berrit Roex Triathlon 4:20,66 ---
20 Rosalie Franken Almere `81 4:21,09 ---
21 Emma Simon AV Hera 4:21,60 ---
22 Lilian van der Ent De Spartaan 4:22,18 3:46,32
23 Melissa van Velzen SAV 4:26,03 ---
24 Amber Adriaansen SV Noordkop 4:30,73 4:16,00
25 Iza Koopman SAV 4:37,19 ---
26 Julia Pieterse De Spartaan 4:37,42 ---
27 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 4:39,08 ---
28 Yara Lena Herwegh DEM 4:40,37 5:00,00
29 Irene Snoek Startbaan 4:42,12 4:11,70
30 Jikke Baumann Startbaan 4:42,64 4:56,60
31 Tuulia Berents Startbaan 4:55,89 4:57,30
32 Djuna Gersen Startbaan 4:56,54 4:04,90
33 Vicky Haan NEAV 4:56,64 ---
34 Kira Bremer AV Hera 5:05,17 ---
35 Kirsten Hartwijk NEAV 5:09,03 ---
36 Floor Leeflang AV Zuidwal 5:10,41 ---
37 Charlize EG AV Hylas 5:41,27 ---
Milou Verweij Startbaan DNS 4:46,10
Kaitlyn Groot AV 1923 DNS ---
Doris Thomas AV 1923 DNS ---
Kyra van der Meer Triathlon DNS 4:24,00
Anouk Ronday SAV DNS ---
Eva Heilig SAV DNS ---
Eveline Kappar AV Hera DNS ---
Floor van Minnen WRNG DNS ---
Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal DNS ---