Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A1

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Fieke Sportel Groningen 9,90 5,74 1,20 1373
2 Micky Kraakman AV Hylas 9,66 5,93 1,05 1313
3 Melissa Markwat DEM 10,37 5,54 1,20 1289
4 Naomi Zirschky SAV 10,03 4,25 1,25 1287
5 Carmen Van Soest GACH 10,41 5,95 1,15 1272
6 Tess Kuijer AV Zuidwal 10,48 5,27 1,20 1256
7 Maud de Jong AV 1923 9,88 5,47 1,05 1248
8 Maartje Tuil Hollandia 9,95 4,91 1,10 1237
9 Amy Tijmstra AV Hylas 10,00 4,58 1,10 1206
10 Romy Bendanon Triathlon 10,11 4,82 1,10 1206
11 Delilah Hilgerink AV Hera 11,02 6,34 1,10 1179
12 Nova Karijoredjo DEM 10,49 5,49 1,05 1159
13 Rosalie te...uggencate AV Hera 10,60 5,63 1,05 1153
14 Epy Beerse Almere `81 10,45 5,70 1,00 1141
15 Eliza Huizinga Groningen 10,08 5,22 0,95 1128
16 Marieke Lakenman SAV 10,05 4,11 1,05 1127
17 Kim Duin AV Hera 10,08 3,82 1,05 1101
18 Inez Keun Groningen 10,39 6,60 0,85 1094
19 Evie Lub SAV 10,19 5,37 0,90 1084
20 Fiene Jonk AV Edam 10,97 4,53 1,10 1066
21 Maura Kes DEM 10,43 5,04 0,95 1065
22 Jara Heppener HRRR 10,68 4,23 1,05 1046
23 Jade Broer Triathlon 10,24 3,88 1,00 1044
24 Evelien va...Vilsteren Startbaan 10,78 4,21 1,05 1031
25 Isa De Groot AV Hylas 10,54 3,71 1,05 1025
26 Frederiek van Wetten Startbaan 10,77 4,13 1,00 989
27 Anne Kuijer DEM 10,92 4,58 0,95 967
28 Lotte Westland AV Zuidwal 11,26 4,24 1,00 935
29 Maria Di Persio AV Hylas 11,21 4,95 0,90 919
30 Sigrid Schaap AV Zuidwal 11,01 3,72 0,90 854
31 Larissa Visser AV Zuidwal 11,51 3,79 0,90 798
32 Robin van Klaveren AV Texel 11,77 3,96 0,90 782
33 Sterre Ursem DEM 11,87 3,40 0,95 764
34 Judy Sjoers AV Hera 12,24 4,04 0,90 738
35 Suraya Buskens AV Hera 12,77 3,79 0,85 630
36 Ediah Apolloni Startbaan 12,48 3,63 0,75 573
37 Suzanne V...n 't Holt NEAV DNS DNS DNS 0
37 Adinda Torabkhani Startbaan DNS DNS DNS 0
37 Mirthe Knibbe AV Zuidwal DNS DNS DNS 0
37 Lotte Konijn AV Zuidwal DNS DNS DNS 0
38 Tess Haakman SAV DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A1

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Micky Kraakman AV Hylas 9,66 --- 532
2 Maud de Jong AV 1923 9,88 9,69 497
3 Fieke Sportel Groningen 9,90 10,23 494
4 Maartje Tuil Hollandia 9,95 9,97 486
5 Amy Tijmstra AV Hylas 10,00 --- 478
6 Naomi Zirschky SAV 10,03 --- 473
7 Marieke Lakenman SAV 10,05 --- 470
8 Kim Duin AV Hera 10,08 --- 466
8 Eliza Huizinga Groningen 10,08 --- 466
10 Romy Bendanon Triathlon 10,11 --- 461
11 Evie Lub SAV 10,19 --- 449
12 Jade Broer Triathlon 10,24 --- 442
13 Melissa Markwat DEM 10,37 --- 423
14 Inez Keun Groningen 10,39 --- 420
15 Carmen Van Soest GACH 10,41 --- 417
16 Maura Kes DEM 10,43 10,50 415
17 Epy Beerse Almere `81 10,45 --- 412
18 Tess Kuijer AV Zuidwal 10,48 --- 408
19 Nova Karijoredjo DEM 10,49 --- 406
20 Isa De Groot AV Hylas 10,54 --- 399
21 Rosalie te...uggencate AV Hera 10,60 10,72 391
22 Jara Heppener HRRR 10,68 --- 380
23 Frederiek van Wetten Startbaan 10,77 --- 368
24 Evelien va...Vilsteren Startbaan 10,78 --- 367
25 Anne Kuijer DEM 10,92 10,50 349
26 Fiene Jonk AV Edam 10,97 --- 342
27 Sigrid Schaap AV Zuidwal 11,01 --- 337
28 Delilah Hilgerink AV Hera 11,02 --- 336
29 Maria Di Persio AV Hylas 11,21 --- 312
30 Lotte Westland AV Zuidwal 11,26 --- 306
31 Larissa Visser AV Zuidwal 11,51 --- 276
32 Robin van Klaveren AV Texel 11,77 --- 247
33 Sterre Ursem DEM 11,87 --- 236
34 Judy Sjoers AV Hera 12,24 --- 197
35 Ediah Apolloni Startbaan 12,48 --- 173
36 Suraya Buskens AV Hera 12,77 --- 145
Adinda Torabkhani Startbaan DNS --- 0
Suzanne V...n 't Holt NEAV DNS --- 0
Tess Haakman SAV DNS --- 0
Lotte Konijn AV Zuidwal DNS --- 0
Mirthe Knibbe AV Zuidwal DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil A1

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Inez Keun Groningen 6,60 6,42 442
2 Delilah Hilgerink AV Hera 6,34 --- 427
3 Carmen Van Soest GACH 5,95 6,35 403
4 Micky Kraakman AV Hylas 5,93 --- 402
5 Fieke Sportel Groningen 5,74 --- 390
6 Epy Beerse Almere `81 5,70 --- 387
7 Rosalie te...uggencate AV Hera 5,63 5,40 383
8 Melissa Markwat DEM 5,54 5,21 377
9 Nova Karijoredjo DEM 5,49 --- 374
10 Maud de Jong AV 1923 5,47 5,53 372
11 Evie Lub SAV 5,37 --- 366
12 Tess Kuijer AV Zuidwal 5,27 --- 359
13 Eliza Huizinga Groningen 5,22 --- 356
14 Maura Kes DEM 5,04 5,12 344
15 Maria Di Persio AV Hylas 4,95 --- 338
16 Maartje Tuil Hollandia 4,91 4,67 335
17 Romy Bendanon Triathlon 4,82 --- 329
18 Amy Tijmstra AV Hylas 4,58 --- 312
18 Anne Kuijer DEM 4,58 4,89 312
20 Fiene Jonk AV Edam 4,53 --- 308
21 Naomi Zirschky SAV 4,25 --- 288
22 Lotte Westland AV Zuidwal 4,24 --- 287
23 Jara Heppener HRRR 4,23 --- 287
24 Evelien va...Vilsteren Startbaan 4,21 4,03 285
25 Frederiek van Wetten Startbaan 4,13 3,47 279
26 Marieke Lakenman SAV 4,11 --- 278
27 Judy Sjoers AV Hera 4,04 --- 272
28 Robin van Klaveren AV Texel 3,96 --- 266
29 Jade Broer Triathlon 3,88 --- 260
30 Kim Duin AV Hera 3,82 --- 256
31 Suraya Buskens AV Hera 3,79 --- 253
31 Larissa Visser AV Zuidwal 3,79 --- 253
33 Sigrid Schaap AV Zuidwal 3,72 --- 248
34 Isa De Groot AV Hylas 3,71 --- 247
35 Ediah Apolloni Startbaan 3,63 --- 241
36 Sterre Ursem DEM 3,40 --- 222
Adinda Torabkhani Startbaan DNS 3,23 0
Suzanne V...n 't Holt NEAV DNS --- 0
Tess Haakman SAV DNS --- 0
Lotte Konijn AV Zuidwal DNS --- 0
Mirthe Knibbe AV Zuidwal DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil A1

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Naomi Zirschky SAV 1,25 --- 526
2 Fieke Sportel Groningen 1,20 --- 489
3 Tess Kuijer AV Zuidwal 1,20 --- 489
3 Melissa Markwat DEM 1,20 1,15 489
5 Carmen Van Soest GACH 1,15 1,05 452
6 Fiene Jonk AV Edam 1,10 --- 416
6 Maartje Tuil Hollandia 1,10 1,15 416
6 Amy Tijmstra AV Hylas 1,10 --- 416
9 Delilah Hilgerink AV Hera 1,10 --- 416
10 Romy Bendanon Triathlon 1,10 --- 416
11 Evelien va...Vilsteren Startbaan 1,05 1,00 379
11 Marieke Lakenman SAV 1,05 --- 379
11 Isa De Groot AV Hylas 1,05 --- 379
11 Micky Kraakman AV Hylas 1,05 --- 379
11 Jara Heppener HRRR 1,05 --- 379
16 Nova Karijoredjo DEM 1,05 --- 379
17 Rosalie te...uggencate AV Hera 1,05 1,10 379
17 Kim Duin AV Hera 1,05 --- 379
19 Maud de Jong AV 1923 1,05 1,15 379
20 Frederiek van Wetten Startbaan 1,00 1,00 342
20 Lotte Westland AV Zuidwal 1,00 --- 342
22 Epy Beerse Almere `81 1,00 --- 342
22 Jade Broer Triathlon 1,00 --- 342
24 Anne Kuijer DEM 0,95 1,05 306
24 Eliza Huizinga Groningen 0,95 --- 306
26 Sterre Ursem DEM 0,95 --- 306
27 Maura Kes DEM 0,95 1,00 306
28 Evie Lub SAV 0,90 --- 269
28 Maria Di Persio AV Hylas 0,90 --- 269
28 Robin van Klaveren AV Texel 0,90 --- 269
28 Sigrid Schaap AV Zuidwal 0,90 --- 269
32 Judy Sjoers AV Hera 0,90 --- 269
32 Larissa Visser AV Zuidwal 0,90 --- 269
34 Suraya Buskens AV Hera 0,85 --- 232
34 Inez Keun Groningen 0,85 1,05 232
36 Ediah Apolloni Startbaan 0,75 --- 159
Adinda Torabkhani Startbaan DNS 0,85 0
Suzanne V...n 't Holt NEAV DNS --- 0
Tess Haakman SAV DNS --- 0
Lotte Konijn AV Zuidwal DNS --- 0
Mirthe Knibbe AV Zuidwal DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil A1

# Naam 1000mOBP
1 Maud de Jong AV 1923 3:37,21 3:30,00
2 Noa de Boer HRRR 3:46,44 3:43,94
3 Marly Swinkels Eindhoven 3:50,67 3:36,00
4 Eliza Huizinga Groningen 3:52,99 ---
5 Fiene Jonk AV Edam 3:53,19 3:56,73
6 Fieke Sportel Groningen 4:02,62 4:00,14
7 Jara Heppener HRRR 4:06,49 4:14,23
8 Isa De Groot AV Hylas 4:07,51 3:55,00
9 Romy Bendanon Triathlon 4:08,79 3:56,00
10 Naomi Zirschky SAV 4:08,95 ---
11 Zoey de Vries AV Impala 4:10,21 3:59,50
12 Rosalie te...uggencate AV Hera 4:10,48 3:56,87
13 Micky Kraakman AV Hylas 4:11,09 ---
14 Inez Keun Groningen 4:11,47 4:02,00
15 Delilah Hilgerink AV Hera 4:12,01 ---
16 Evelien va...Vilsteren Startbaan 4:12,10 4:05,60
17 Maartje Tuil Hollandia 4:16,90 4:14,00
18 Frederiek van Wetten Startbaan 4:16,94 4:13,70
19 Jade Broer Triathlon 4:17,77 ---
20 Maura Kes DEM 4:24,71 2:13,47
21 Lotte Westland AV Zuidwal 4:25,14 ---
22 Melissa Markwat DEM 4:26,16 4:11,93
23 Maria Di Persio AV Hylas 4:26,40 ---
24 Larissa Visser AV Zuidwal 4:34,11 ---
25 Kim Duin AV Hera 4:35,25 ---
26 Tess Kuijer AV Zuidwal 4:36,00 ---
27 Marieke Lakenman SAV 4:37,82 ---
28 Epy Beerse Almere `81 4:38,51 3:57,00
29 Nova Karijoredjo DEM 4:44,61 4:47,81
30 Sterre Ursem DEM 4:58,57 5:36,36
31 Robin van Klaveren AV Texel 5:00,20 ---
32 Evie Lub SAV 5:04,67 ---
33 Anne Kuijer DEM 5:06,58 4:11,22
34 Ediah Apolloni Startbaan 5:34,07 5:37,20
35 Sigrid Schaap AV Zuidwal 5:34,96 ---
Adinda Torabkhani Startbaan DNS 5:02,93
Suzanne V...n 't Holt NEAV DNS ---
Carmen Van Soest GACH DNS 4,11
Tess Haakman SAV DNS ---
Suraya Buskens AV Hera DNS ---
Lotte Konijn AV Zuidwal DNS ---
Mirthe Knibbe AV Zuidwal DNS ---