• 60m
  • 60m_hf
  • 60m_f
  • 1000m
  • 60mH
  • 60mH_f
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D2

    # Naam 60mOBP
    1 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,90 ---
    2 Baudien Venema HRRR 9,02 8,64
    3 Lois Doornheim GACH 9,12 9,11
    3 Debora van Langen SAV 9,12 8,97
    5 Yvana Pol DEM 9,13 ---
    6 Sarah de Vries AV Impala 9,19 9,00
    7 Marit Snoek AV Suomi 9,35 9,37
    8 Damanja Reus SAV 9,36 ---
    9 Yara Molenaar AV Hera 9,37 ---
    10 Febe Bakker BAV 9,43 9,36
    11 Jade Linthorst AKU 9,45 9,10
    12 Tess Jaarsma HRRR 9,50 9,40
    13 Nena Schuijt DEM 9,53 9,30
    14 Meike Wagenaar AV Hera 9,64 ---
    15 Roanna Geleijn De Spartaan 9,71 9,35
    16 Fenna van Gulik Tempo AV 9,74 ---
    17 Lotte Endel AV Hera 9,76 ---
    18 Laura Hasse Startbaan 9,77 9,34
    18 Danielle Grijpink Tempo AV 9,77 ---
    20 Dominique Barens AV Suomi 9,90 ---
    21 Jasmijn Bakker AV Sparta 10,03 9,60
    22 Senne Wijma GACH 10,04 9,75
    23 Roshwita Holstein AV Sparta 10,14 9,57
    24 Lieke Kooij HRRR 10,17 ---
    25 Maaike Wiebers Hollandia 10,19 9,63
    26 Lotte Bierman AV Hylas 10,23 ---
    27 Tessa Westland AV Zuidwal 10,29 ---
    28 Naomi Eskes AV Zuidwal 10,42 ---
    29 Norah Scheper AV Zuidwal 10,43 ---
    30 Amy de Haan AV Hylas 10,72 ---
    31 Sophie Fischer AV Hylas 10,79 ---
    32 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 12,56 ---
    33 Willemijn Hiemstra WRNG 12,99 ---
    Marith Scherpenberg Almere `81 DNS 9,72
    Daisy Goos AV Hylas DNS ---
    Asraar Kortokela AV Zuidwal DNS ---

    Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D2

    # Naam 60m_fQm
    1 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,94 ---
    2 Baudien Venema HRRR 9,08 ---
    3 Yvana Pol DEM 9,10 ---
    4 Lois Doornheim GACH 9,21 ---
    5 Sarah de Vries AV Impala 9,23 ---
    6 Debora van Langen SAV 9,27 ---

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D2

    # Naam 1000mOBP
    1 Selina Franken AV Zeewolde 3:21,67 3:11,38
    2 Roanna Geleijn De Spartaan 3:29,28 3:25,29
    3 Febe Bakker BAV 3:30,22 3:38,72
    4 Debora van Langen SAV 3:34,08 3:24,00
    5 Renske Drenten AV Lionitas 3:35,12 3:42,67
    6 Maud Visscher Groningen 3:38,52 3:27,21
    7 Jasmijn Bakker AV Sparta 3:39,77 3:39,02
    8 Anniek van Triest Clytoneus 3:43,71 3:45,03
    9 Maaike Wiebers Hollandia 3:45,40 3:35,29
    10 Sascha Kroon AV Lycurgus 3:47,65 ---
    11 Sarah de Vries AV Impala 3:48,16 3:47,41
    12 Danielle Grijpink Tempo AV 3:48,57 3:32,30
    13 Anne Taats...alenstijn DEM 3:52,31 ---
    14 Roshwita Holstein AV Sparta 3:53,75 3:44,95
    15 Naomi Eskes AV Zuidwal 4:02,09 ---
    16 Marit Schoemaker ARO `88 4:15,93 ---
    17 Tessa Westland AV Zuidwal 4:21,16 ---
    18 Sophie Fischer AV Hylas 4:26,13 ---
    19 Lotte Bierman AV Hylas 4:26,81 ---
    Yara Molenaar AV Hera DNS ---
    Asraar Kortokela AV Zuidwal DNS ---

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior D2

    # Naam 60mH_fQm
    1 Maud Visscher Groningen 10,57 ---
    2 Sarah de Vries AV Impala 11,33 ---
    3 Yara Molenaar AV Hera 11,38 ---
    4 Jente Leeuwangh AV Lionitas 11,40 ---
    5 Bente Tuil Hollandia 11,55 ---
    6 Iris Kramer AV Trias 11,80 ---

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D2

    # Naam KogelOBP
    1 Damanja Reus SAV 11,55 ---
    2 Maud Visscher Groningen 9,76 10,54
    3 Debora van Langen SAV 9,20 9,95
    4 Bente Tuil Hollandia 8,79 9,20
    5 Lois Doornheim GACH 8,36 8,17
    6 Yvana Pol DEM 8,07 ---
    7 Marit Schoemaker ARO `88 7,98 ---
    8 Jade Linthorst AKU 7,96 8,03
    9 Noortje Sieperda HRRR 7,78 ---
    10 Tess Jaarsma HRRR 7,63 7,44
    11 Marit Snoek AV Suomi 7,54 8,64
    12 Cato Velstra BAV 7,30 6,79
    13 Senne Wijma GACH 7,28 8,31
    14 Jasmijn Bakker AV Sparta 7,16 6,70
    15 Dominique Barens AV Suomi 7,02 ---
    16 Anniek van Triest Clytoneus 6,90 ---
    17 Roshwita Holstein AV Sparta 6,81 7,64
    18 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 6,75 ---
    19 Nena Schuijt DEM 6,70 5,61
    20 Meike Wagenaar AV Hera 6,65 ---
    21 Naomi Eskes AV Zuidwal 6,64 ---
    22 Lotte Endel AV Hera 6,45 ---
    23 Renske Drenten AV Lionitas 6,37 7,28
    24 Lieke Kooij HRRR 6,14 ---
    25 Willemijn Hiemstra WRNG 5,97 ---
    26 Tessa Westland AV Zuidwal 5,12 ---
    27 Norah Scheper AV Zuidwal 4,80 ---
    Marith Scherpenberg Almere `81 DNS 9,50
    Daisy Goos AV Hylas DNS ---
    Asraar Kortokela AV Zuidwal DNS ---