Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil C

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 7,17 7,94 0,90 1302
2 Dante Cronie AV Trias 7,43 6,14 0,95 1183
3 Daniel Hall AV Zuidwal 7,31 6,06 0,90 1165
4 Guus Hoekstra DEM 7,69 5,93 1,00 1156
5 Mees van der Loo AV Hera 7,59 6,38 0,90 1129
6 Adne De Munnik AV Feniks 7,56 5,30 0,95 1104
7 Felix Kuil DEM 7,65 4,98 0,90 1029
8 Thierry van Diggelen AV Feniks 7,73 5,44 0,85 1007
9 Maximilian van Buren Startbaan 7,89 4,87 0,90 978
10 Tijs van Etten DEM 7,88 4,18 0,90 930
11 Koen Petersen AV Hera 7,83 4,43 0,85 920
12 Stef Brasser DEM 7,66 3,93 0,85 914
13 Jens de Leeuw AV Zuidwal 7,35 4,73 0,65 887
14 Joris van der Gragt AV Hylas 8,20 5,08 0,80 868
15 Koen Kemper ARV Ilion 8,39 5,08 0,80 838
16 Tygo van Rijn AV Hera 7,79 3,98 0,75 821
17 Duuk Doesburg DEM 7,71 4,73 0,65 818
18 Tijn Molenaar AV Lycurgus 8,34 4,81 0,70 753
19 Finn Sanders AV Hera 8,42 3,93 0,80 750
20 Jay Wijnaar AV Trias 8,26 3,86 0,75 733
21 Stijn Bosma Startbaan 8,55 4,11 0,75 708
22 Hylke Moeskops AV Hylas 8,27 4,01 0,70 706
23 Kian Sportel Groningen 7,79 3,60 0,60 681
24 Christian Caddeo DEM 8,81 3,64 0,70 596
25 Tijn van Pruissen AV Hylas 8,40 3,00 0,65 567
26 Waldemar Baumann Startbaan 8,78 3,29 0,60 499
28 Skye Sarlemijn WRNG DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil C

# Naam 40mOBPPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 7,17 7,31 515
2 Daniel Hall AV Zuidwal 7,31 --- 486
3 Jens de Leeuw AV Zuidwal 7,35 --- 478
4 Dante Cronie AV Trias 7,43 7,49 462
5 Adne De Munnik AV Feniks 7,56 --- 437
6 Mees van der Loo AV Hera 7,59 --- 431
7 Felix Kuil DEM 7,65 7,98 420
8 Stef Brasser DEM 7,66 7,40 418
9 Guus Hoekstra DEM 7,69 7,58 412
10 Duuk Doesburg DEM 7,71 7,78 409
11 Thierry van Diggelen AV Feniks 7,73 --- 405
12 Tygo van Rijn AV Hera 7,79 --- 394
12 Kian Sportel Groningen 7,79 --- 394
14 Koen Petersen AV Hera 7,83 7,92 387
15 Tijs van Etten DEM 7,88 7,93 378
16 Maximilian van Buren Startbaan 7,89 7,83 377
17 Joris van der Gragt AV Hylas 8,20 --- 325
18 Jay Wijnaar AV Trias 8,26 --- 315
19 Hylke Moeskops AV Hylas 8,27 --- 314
20 Tijn Molenaar AV Lycurgus 8,34 --- 303
21 Koen Kemper ARV Ilion 8,39 --- 295
22 Tijn van Pruissen AV Hylas 8,40 --- 293
23 Finn Sanders AV Hera 8,42 --- 290
24 Stijn Bosma Startbaan 8,55 9,11 271
25 Waldemar Baumann Startbaan 8,78 9,42 237
26 Christian Caddeo DEM 8,81 9,11 233
Skye Sarlemijn WRNG DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil C

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 7,94 --- 518
2 Mees van der Loo AV Hera 6,38 --- 429
3 Dante Cronie AV Trias 6,14 --- 415
4 Daniel Hall AV Zuidwal 6,06 --- 410
5 Guus Hoekstra DEM 5,93 --- 402
6 Thierry van Diggelen AV Feniks 5,44 --- 370
7 Adne De Munnik AV Feniks 5,30 --- 361
8 Koen Kemper ARV Ilion 5,08 --- 347
8 Joris van der Gragt AV Hylas 5,08 --- 347
10 Felix Kuil DEM 4,98 --- 340
11 Maximilian van Buren Startbaan 4,87 --- 332
12 Tijn Molenaar AV Lycurgus 4,81 --- 328
13 Jens de Leeuw AV Zuidwal 4,73 --- 323
13 Duuk Doesburg DEM 4,73 --- 323
15 Koen Petersen AV Hera 4,43 --- 301
16 Tijs van Etten DEM 4,18 --- 283
17 Stijn Bosma Startbaan 4,11 --- 278
18 Hylke Moeskops AV Hylas 4,01 --- 270
19 Tygo van Rijn AV Hera 3,98 --- 268
20 Finn Sanders AV Hera 3,93 --- 264
20 Stef Brasser DEM 3,93 --- 264
22 Jay Wijnaar AV Trias 3,86 --- 259
23 Christian Caddeo DEM 3,64 --- 241
24 Kian Sportel Groningen 3,60 --- 238
25 Waldemar Baumann Startbaan 3,29 1,80 213
26 Tijn van Pruissen AV Hylas 3,00 --- 188
Skye Sarlemijn WRNG DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil C

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Guus Hoekstra DEM 1,00 --- 342
2 Dante Cronie AV Trias 0,95 --- 306
2 Adne De Munnik AV Feniks 0,95 --- 306
4 Maximilian van Buren Startbaan 0,90 --- 269
4 Mees van der Loo AV Hera 0,90 --- 269
4 Daniel Hall AV Zuidwal 0,90 --- 269
4 Tijs van Etten DEM 0,90 --- 269
4 Felix Kuil DEM 0,90 0,75 269
4 Luuk Loonstra HLLS 0,90 --- 269
10 Koen Petersen AV Hera 0,85 --- 232
10 Thierry van Diggelen AV Feniks 0,85 --- 232
10 Stef Brasser DEM 0,85 --- 232
13 Koen Kemper ARV Ilion 0,80 --- 196
13 Finn Sanders AV Hera 0,80 --- 196
13 Joris van der Gragt AV Hylas 0,80 --- 196
16 Stijn Bosma Startbaan 0,75 0,70 159
16 Jay Wijnaar AV Trias 0,75 --- 159
16 Tygo van Rijn AV Hera 0,75 --- 159
19 Tijn Molenaar AV Lycurgus 0,70 --- 122
19 Hylke Moeskops AV Hylas 0,70 --- 122
19 Christian Caddeo DEM 0,70 --- 122
22 Tijn van Pruissen AV Hylas 0,65 --- 86
22 Jens de Leeuw AV Zuidwal 0,65 --- 86
22 Duuk Doesburg DEM 0,65 --- 86
25 Waldemar Baumann Startbaan 0,60 0,65 49
25 Kian Sportel Groningen 0,60 --- 49
Skye Sarlemijn WRNG DNS --- 0

Uitslagen 600 meter Jongens Pupil C

# Naam 600mOBP
1 Jari Heppener HRRR 2:14,20 2:19,05
2 Daniel Hall AV Zuidwal 2:21,00 ---
3 Thierry van Diggelen AV Feniks 2:22,00 ---
4 Jens de Leeuw AV Zuidwal 2:24,00 ---
5 Luuk Loonstra HLLS 2:24,37 2:22,49
6 Guus Hoekstra DEM 2:24,38 2:24,90
7 Kian Sportel Groningen 2:26,28 2:17,69
8 Tijn Molenaar AV Lycurgus 2:26,75 2:15,00
9 Dante Cronie AV Trias 2:27,00 ---
10 Adne De Munnik AV Feniks 2:33,00 ---
11 Tijs van Etten DEM 2:35,96 2:25,29
12 Tygo van Rijn AV Hera 2:36,00 ---
13 Felix Kuil DEM 2:36,14 2:43,09
14 Maximilian van Buren Startbaan 2:37,84 2:32,10
15 Duuk Doesburg DEM 2:39,81 2:44,03
16 Koen Petersen AV Hera 2:41,64 2:33,00
17 Waldemar Baumann Startbaan 2:43,72 2:50,50
18 Koen Kemper ARV Ilion 2:43,75 2:57,00
19 Mees van der Loo AV Hera 2:44,00 ---
20 Joris van der Gragt AV Hylas 2:45,00 ---
21 Hylke Moeskops AV Hylas 2:48,00 ---
22 Stef Brasser DEM 2:51,88 2:45,01
23 Finn Sanders AV Hera 2:56,00 ---
24 Stijn Bosma Startbaan 2:56,53 2:47,56
25 Christian Caddeo DEM 3:09,00 2:57,69
Jay Wijnaar AV Trias DNS ---
Tijn van Pruissen AV Hylas DNS ---
Skye Sarlemijn WRNG DNS ---