• 60m
  • 60m_f
  • 1000m
  • 60mH
  • 60mH_f
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior D1

    # Naam 60m_fQm
    1 Vaisel Voorn WRNG 8,97 ---
    2 Sam de Wild HLLS 9,13 ---
    3 Floris van der Vijgh HLLS 9,15 ---
    4 Ryan Bootsma De Spartaan 9,20 ---
    5 Juray Sandel AV Hylas 9,26 ---
    Sven van Gelderen AV Lycurgus DNF ---

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) finale Jongens Junior D1

    # Naam 60mH_fQm
    1 Luce Wijma GACH 10,88 ---
    2 Sven van Gelderen AV Lycurgus 11,49 ---
    3 Floris van der Vijgh HLLS 12,13 ---
    4 Finn van Ek HLLS 12,29 ---
    5 Tim Philipse De Spartaan 12,37 ---
    6 Sam van der Aar DEM 12,41 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D1

    # Naam KogelOBP
    1 Sam van der Aar DEM 8,10 ---
    2 Aaron Ponne SAV 7,85 ---
    3 Tyrone Lak AV Lycurgus 7,65 ---
    4 Vaisel Voorn WRNG 7,33 ---
    5 Ryan Bootsma De Spartaan 6,53 ---
    6 Finn Leukel De Spartaan 6,38 ---
    7 Mauro Rodrigus NEAV 6,32 ---
    8 Ronan Molenaar DEM 6,28 ---
    9 Eelco Korstjens Startbaan 6,00 ---
    10 Youri Feijt De Spartaan 5,95 7,30
    11 Tim Philipse De Spartaan 5,67 ---
    12 Thomas Wolfert AV Hylas 5,54 7,18
    12 Quinten Geleynse AV Lionitas 5,54 ---
    14 Nick Tijmstra AV Hylas 5,29 ---
    15 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 5,22 ---
    16 Stan Bakker AV Trias 5,21 ---
    17 Rens Denneman Castricum 4,77 ---
    18 Juray Sandel AV Hylas 4,70 ---
    19 Sven Rijnten Startbaan 4,61 ---
    20 Andy Gielen SV Noordkop 4,51 ---
    21 Bram Lankreijer BAV 4,39 ---
    22 Guus Roskamp BAV 4,07 ---
    23 Bram Klepper DEM 4,03 ---
    Jeroen Kalverdijk AV Trias DNS ---
    Finn van Ek HLLS DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D1

    # Naam HoogOBP
    1 Vaisel Voorn WRNG 1,45 ---
    2 Ryan Bootsma De Spartaan 1,40 ---
    3 Tim Philipse De Spartaan 1,30 ---
    4 Eelco Korstjens Startbaan 1,25 ---
    4 Luce Wijma GACH 1,25 1,35
    4 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 1,25 ---
    4 Sam van der Aar DEM 1,25 ---
    4 Finn van Ek HLLS 1,25 ---
    9 Andy Gielen SV Noordkop 1,20 ---
    9 Tom Jansen SV Noordkop 1,20 ---
    9 Aaron Ponne SAV 1,20 ---
    9 Finn Leukel De Spartaan 1,20 ---
    9 Floris van der Vijgh HLLS 1,20 1,25
    9 Quinten Geleynse AV Lionitas 1,20 1,10
    15 Sven van Gelderen AV Lycurgus 1,15 1,25
    15 Nick Tijmstra AV Hylas 1,15 ---
    15 Juray Sandel AV Hylas 1,15 ---
    18 Sven Rijnten Startbaan 1,10 ---
    19 Tyrone Lak AV Lycurgus 1,05 ---
    19 Stan Bakker AV Trias 1,05 ---
    19 Bram Lankreijer BAV 1,05 ---
    22 Bram Klepper DEM 0,95 ---
    Jeroen Kalverdijk AV Trias DNS ---
    Ronan Molenaar DEM DNS ---
    Julian Keun Groningen DNS 1,30