Uitslagen Athletic Champs

Jongens Pupil A - Meerkamp

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Jeffrey de Kok HLLM Team 3 1650,00 10,18 9,00 38,00 1,35 3,70 505 505
2 Jelmer de Gauw AV Zaanland Team 1 1625,00 11,47 7,70 33,50 1,40 3,55 456 456
3 Ciske Keukens HLLM Team 3 1450,00 10,97 6,70 27,50 1,30 3,45 389 389
4 Ivar Molenaar AV Suomi Team 2 1475,00 11,40 6,00 29,50 1,10 3,10 345 202
5 Sepp Mooren HLLM Team 3 1450,00 11,44 5,50 18,50 1,30 3,10 327 180
6 David Bouwens AV Suomi Team 2 1325,00 11,90 6,00 25,50 1,20 3,15 323 175
7 Mikai Snoek AV Suomi Team 1 1250,00 11,18 6,20 22,00 1,20 3,30 320 282
8 Levi Ravelli KAV Holland Team 2 DNS 10,90 6,60 29,50 1,20 3,35 319 319
9 Tom van Susteren HLLM Team 3 1375,00 12,35 6,10 20,00 1,15 2,95 292 46
10 Gijs de Vreugd AV Suomi Team 2 1400,00 11,50 6,60 19,00 1,00 2,95 289 112
11 Rick Haan AV Suomi Team 1 1250,00 12,25 6,40 21,50 1,15 2,90 287 108
12 Marijn van den Berg AV Zaanland Team 1 1350,00 12,72 5,40 22,00 1,10 3,00 277 48
13 Cas van Dort HLLM Team 3 1225,00 11,47 4,80 18,00 1,20 2,95 274 60
14 Leco van Zoelen AV Suomi Team 2 1325,00 11,70 4,40 20,50 1,05 3,15 270 49
15 Mike van der Veen AV Suomi Team 1 1400,00 11,87 4,20 16,00 1,10 2,90 258 54
16 Thyne Schop AV Suomi Team 1 1275,00 12,72 5,50 18,00 1,05 2,80 245 0
17 Teun Kloosterman AV Suomi Team 1 1250,00 12,26 4,70 15,50 1,10 2,80 239 0
18 Mees Timmer AV Suomi Team 2 1250,00 13,60 4,00 11,50 1,00 2,25 173 0
19 Rohan Jahangier AV Suomi Team 1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
19 Tyrone Lak AV Lycurgus Team 2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Jongens Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 3 (Team-est) - JPA 12 2:35,41 436



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHM-balVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Ferry Heeremans AV Suomi Team 4 7,00 875,00 9,10 4,50 15,50 0,65 284 71
2 Koen Federer KAV Holland Team 4 7,85 825,00 8,10 4,40 14,00 0,65 263 0



Jongens Pupil B - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 5 (Team-est) - JPB 10 2:57,75 371
2 Team 4 (Team-est) - JPB 10 3:01,35 343
3 Team 6 (Team-est) - JPB 0 DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHM-balVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Zeb Tesselaar AV Hera Team 5 7,00 1050,00 7,32 6,50 22,00 0,90 523 523
2 Cas Nelissen AV Suomi Team 4 6,73 950,00 7,50 5,50 25,50 0,65 470 470
3 Stefan Wielemaker KAV Holland Team 4 6,68 950,00 7,90 4,20 13,50 0,65 380 342
4 Laurens van den Berg AV Zaanland Team 5 7,66 1025,00 8,53 4,20 18,00 0,65 373 210
5 Kobe Dijkema KAV Holland Team 4 7,64 950,00 8,40 4,20 16,00 0,65 349 247
6 Levi Bloemhard AV Suomi Team 4 6,79 300,00 7,40 5,00 15,00 0,65 336 336
7 Rune van Voorbergen AV Suomi Team 4 8,53 DNS 8,80 3,50 15,00 0,65 228 96



Jongens Pupil C - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Pupil A - Meerkamp

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Esmee Meering AKU Team 2 1300,00 10,40 6,80 28,50 1,20 3,20 418 418
2 Suzanne Otto AV Zaanland Team 3 1200,00 11,53 6,90 25,00 1,25 3,30 387 349
3 Floor Nelissen AV Suomi Team 2 1375,00 10,90 5,80 21,50 1,15 3,00 361 361
4 Loïs Moningka HLLM Team 3 1400,00 12,03 5,50 21,50 1,20 2,95 351 170
5 Merel van het Kaar AV Suomi Team 1 1225,00 11,00 5,20 25,50 1,05 3,20 344 259
6 Senna Vis AV Suomi Team 1 1300,00 11,18 5,30 22,50 1,15 2,95 344 295
7 Anouk Smit KAV Holland Team 3 1400,00 12,00 6,00 18,00 1,20 2,85 340 181
8 Catelijne Wijnen AV Suomi Team 2 1425,00 11,30 4,40 19,00 1,05 3,00 319 187
9 Roosmarijn Meinsma AV Suomi Team 1 1225,00 11,44 4,70 20,00 1,10 3,10 311 228
10 Veerle Bosma AV Suomi Team 1 1375,00 12,06 4,70 18,50 1,05 3,20 308 116
11 Indy van Tienderen HLLM Team 3 1275,00 12,25 5,60 17,50 1,05 2,85 289 54
12 Amber Deijkers AV Zaanland Team 3 1300,00 12,53 5,50 12,50 1,20 2,45 280 68
13 Charlotte Roeda AV Suomi Team 2 1150,00 12,30 4,90 15,50 1,10 2,85 267 52
14 Veerle Zwart KAV Holland Team 3 1325,00 12,91 4,40 15,00 1,05 2,75 259 0
15 Isa Struijs AV Suomi Team 2 600,00 13,00 3,70 12,50 0,90 2,45 156 0
16 Rinny Van Ispelen KAV Holland Team 3 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Meisjes Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 2 (Team-est) - MPA 12 2:41,80 423
2 Team 1 (Team-est) - MPA 12 2:47,13 362



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHM-balVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Maud van Susteren HLLM Team 5 7,18 850,00 7,90 5,40 12,50 0,75 339 203
2 Maartje Brakenhoff AV Zaanland Team 5 7,28 825,00 8,67 4,10 16,50 0,85 331 122
3 Babette Bouwens AV Suomi Team 5 7,47 875,00 9,09 3,80 14,50 0,80 304 54
4 Lisa Ouwehand AV Suomi Team 4 7,19 900,00 8,80 3,80 11,00 0,65 286 128



Meisjes Pupil B - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHM-balVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Malou de Gauw AV Zaanland Team 5 7,50 975,00 8,40 4,30 18,00 0,75 447 447
2 Fiene van het Kaar AV Suomi Team 4 8,13 800,00 8,70 3,70 10,00 0,65 304 158
3 Esmee Otto AV Zaanland Team 5 8,00 825,00 9,06 3,70 9,50 0,65 303 0
4 Anouk Verhaal AV Zaanland Team 5 8,44 825,00 8,30 3,40 9,50 0,65 301 77
5 Frieda van Schaik KAV Holland Team 4 8,04 800,00 8,90 2,60 9,50 0,65 280 93



Meisjes Pupil C - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHM-balVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Cassidy Hilgerink AV Hera Team 5 7,66 950,00 8,66 4,40 18,00 0,75 557 557
2 Anouk de Vries AV Zaanland Team 5 7,97 775,00 10,10 2,80 8,00 0,55 299 139



Meisjes Pupil Mini - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.