Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil C

# Naam Team 40mDuur40mHM-balVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Zeb Tesselaar AV Hera Team 5 7,00 1050,00 7,32 6,50 22,00 0,90 523 523
2 Cas Nelissen AV Suomi Team 4 6,73 950,00 7,50 5,50 25,50 0,65 470 470
3 Stefan Wielemaker KAV Holland Team 4 6,68 950,00 7,90 4,20 13,50 0,65 380 342
4 Laurens van den Berg AV Zaanland Team 5 7,66 1025,00 8,53 4,20 18,00 0,65 373 210
5 Kobe Dijkema KAV Holland Team 4 7,64 950,00 8,40 4,20 16,00 0,65 349 247
6 Levi Bloemhard AV Suomi Team 4 6,79 300,00 7,40 5,00 15,00 0,65 336 336
7 Rune van Voorbergen AV Suomi Team 4 8,53 DNS 8,80 3,50 15,00 0,65 228 96

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil C

# Naam Team 40m OBPPunten totaal
1 Stefan Wielemaker KAV Holland Team 4 6,68 m/s--- 97
2 Cas Nelissen AV Suomi Team 4 6,73 m/s--- 95
3 Levi Bloemhard AV Suomi Team 4 6,79 m/s--- 93
4 Zeb Tesselaar AV Hera Team 5 7,00 m/s--- 85
5 Kobe Dijkema KAV Holland Team 4 7,64 m/s--- 64
6 Laurens van den Berg AV Zaanland Team 5 7,66 m/s--- 64
7 Rune van Voorbergen AV Suomi Team 4 8,53 m/s--- 39

Uitslagen Meerkamp Meters maken Jongens Pupil C

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Zeb Tesselaar AV Hera Team 5 1050,00 --- 94
2 Laurens van den Berg AV Zaanland Team 5 1025,00 --- 88
3 Cas Nelissen AV Suomi Team 4 950,00 --- 71
3 Stefan Wielemaker KAV Holland Team 4 950,00 --- 71
3 Kobe Dijkema KAV Holland Team 4 950,00 --- 71
6 Levi Bloemhard AV Suomi Team 4 300,00 --- 0
Rune van Voorbergen AV Suomi Team 4 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Jongens Pupil C

# Naam Team 40mH OBPPunten totaal
1 Zeb Tesselaar AV Hera Team 5 7,32 m/s--- 88
2 Levi Bloemhard AV Suomi Team 4 7,40 m/s--- 86
3 Cas Nelissen AV Suomi Team 4 7,50 m/s--- 84
4 Stefan Wielemaker KAV Holland Team 4 7,90 m/s--- 75
5 Kobe Dijkema KAV Holland Team 4 8,40 m/s--- 64
6 Laurens van den Berg AV Zaanland Team 5 8,53 m/s--- 61
7 Rune van Voorbergen AV Suomi Team 4 8,80 m/s--- 56

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil C

# Naam Team VortexOBPPunten totaal
1 Cas Nelissen AV Suomi Team 4 25,50 --- 113
2 Zeb Tesselaar AV Hera Team 5 22,00 --- 95
3 Laurens van den Berg AV Zaanland Team 5 18,00 --- 74
4 Kobe Dijkema KAV Holland Team 4 16,00 --- 64
5 Rune van Voorbergen AV Suomi Team 4 15,00 --- 58
5 Levi Bloemhard AV Suomi Team 4 15,00 --- 58
7 Stefan Wielemaker KAV Holland Team 4 13,50 --- 51

Uitslagen Teamestafette Jongens Pupil C

Er bestaan nog geen estafette teams.