Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Jeffrey de Kok HLLM Team 3 1650,00 10,18 9,00 38,00 1,35 3,70 505 505
2 Jelmer de Gauw AV Zaanland Team 1 1625,00 11,47 7,70 33,50 1,40 3,55 456 456
3 Ciske Keukens HLLM Team 3 1450,00 10,97 6,70 27,50 1,30 3,45 389 389
4 Ivar Molenaar AV Suomi Team 2 1475,00 11,40 6,00 29,50 1,10 3,10 345 202
5 Sepp Mooren HLLM Team 3 1450,00 11,44 5,50 18,50 1,30 3,10 327 180
6 David Bouwens AV Suomi Team 2 1325,00 11,90 6,00 25,50 1,20 3,15 323 175
7 Mikai Snoek AV Suomi Team 1 1250,00 11,18 6,20 22,00 1,20 3,30 320 282
8 Levi Ravelli KAV Holland Team 2 DNS 10,90 6,60 29,50 1,20 3,35 319 319
9 Tom van Susteren HLLM Team 3 1375,00 12,35 6,10 20,00 1,15 2,95 292 46
10 Gijs de Vreugd AV Suomi Team 2 1400,00 11,50 6,60 19,00 1,00 2,95 289 112
11 Rick Haan AV Suomi Team 1 1250,00 12,25 6,40 21,50 1,15 2,90 287 108
12 Marijn van den Berg AV Zaanland Team 1 1350,00 12,72 5,40 22,00 1,10 3,00 277 48
13 Cas van Dort HLLM Team 3 1225,00 11,47 4,80 18,00 1,20 2,95 274 60
14 Leco van Zoelen AV Suomi Team 2 1325,00 11,70 4,40 20,50 1,05 3,15 270 49
15 Mike van der Veen AV Suomi Team 1 1400,00 11,87 4,20 16,00 1,10 2,90 258 54
16 Thyne Schop AV Suomi Team 1 1275,00 12,72 5,50 18,00 1,05 2,80 245 0
17 Teun Kloosterman AV Suomi Team 1 1250,00 12,26 4,70 15,50 1,10 2,80 239 0
18 Mees Timmer AV Suomi Team 2 1250,00 13,60 4,00 11,50 1,00 2,25 173 0
19 Rohan Jahangier AV Suomi Team 1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
19 Tyrone Lak AV Lycurgus Team 2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken Jongens Pupil A

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Jeffrey de Kok HLLM Team 3 1650,00 --- 85
2 Jelmer de Gauw AV Zaanland Team 1 1625,00 --- 82
3 Ivar Molenaar AV Suomi Team 2 1475,00 --- 62
4 Sepp Mooren HLLM Team 3 1450,00 --- 59
4 Ciske Keukens HLLM Team 3 1450,00 --- 59
6 Gijs de Vreugd AV Suomi Team 2 1400,00 --- 54
6 Mike van der Veen AV Suomi Team 1 1400,00 --- 54
8 Tom van Susteren HLLM Team 3 1375,00 --- 51
9 Marijn van den Berg AV Zaanland Team 1 1350,00 --- 48
10 David Bouwens AV Suomi Team 2 1325,00 --- 45
10 Leco van Zoelen AV Suomi Team 2 1325,00 --- 45
12 Thyne Schop AV Suomi Team 1 1275,00 --- 40
13 Mees Timmer AV Suomi Team 2 1250,00 --- 38
13 Mikai Snoek AV Suomi Team 1 1250,00 --- 38
13 Rick Haan AV Suomi Team 1 1250,00 --- 38
13 Teun Kloosterman AV Suomi Team 1 1250,00 --- 38
17 Cas van Dort HLLM Team 3 1225,00 --- 35
Rohan Jahangier AV Suomi Team 1 DNS --- 0
Tyrone Lak AV Lycurgus Team 2 DNS --- 0
Levi Ravelli KAV Holland Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Jongens Pupil A

# Naam Team 60mH OBPPunten totaal
1 Jeffrey de Kok HLLM Team 3 10,18 m/s--- 79
2 Levi Ravelli KAV Holland Team 2 10,90 m/s--- 68
3 Ciske Keukens HLLM Team 3 10,97 m/s--- 67
4 Mikai Snoek AV Suomi Team 1 11,18 m/s--- 64
5 Ivar Molenaar AV Suomi Team 2 11,40 m/s--- 61
6 Sepp Mooren HLLM Team 3 11,44 m/s--- 60
7 Cas van Dort HLLM Team 3 11,47 m/s--- 60
7 Jelmer de Gauw AV Zaanland Team 1 11,47 m/s--- 60
9 Gijs de Vreugd AV Suomi Team 2 11,50 m/s--- 59
10 Leco van Zoelen AV Suomi Team 2 11,70 m/s--- 56
11 Mike van der Veen AV Suomi Team 1 11,87 m/s--- 54
12 David Bouwens AV Suomi Team 2 11,90 m/s--- 54
13 Rick Haan AV Suomi Team 1 12,25 m/s--- 49
14 Teun Kloosterman AV Suomi Team 1 12,26 m/s--- 49
15 Tom van Susteren HLLM Team 3 12,35 m/s--- 48
16 Thyne Schop AV Suomi Team 1 12,72 m/s--- 43
16 Marijn van den Berg AV Zaanland Team 1 12,72 m/s--- 43
18 Mees Timmer AV Suomi Team 2 13,60 m/s--- 32
Rohan Jahangier AV Suomi Team 1 DNS --- 0
Tyrone Lak AV Lycurgus Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Jongens Pupil A

# Naam Team KogelOBPPunten totaal
1 Jeffrey de Kok HLLM Team 3 9,00 --- 85
2 Jelmer de Gauw AV Zaanland Team 1 7,70 --- 70
3 Ciske Keukens HLLM Team 3 6,70 --- 59
4 Gijs de Vreugd AV Suomi Team 2 6,60 --- 58
4 Levi Ravelli KAV Holland Team 2 6,60 --- 58
6 Rick Haan AV Suomi Team 1 6,40 --- 56
7 Mikai Snoek AV Suomi Team 1 6,20 --- 53
8 Tom van Susteren HLLM Team 3 6,10 --- 52
9 David Bouwens AV Suomi Team 2 6,00 --- 51
9 Ivar Molenaar AV Suomi Team 2 6,00 --- 51
11 Sepp Mooren HLLM Team 3 5,50 --- 46
11 Thyne Schop AV Suomi Team 1 5,50 --- 46
13 Marijn van den Berg AV Zaanland Team 1 5,40 --- 44
14 Cas van Dort HLLM Team 3 4,80 --- 38
15 Teun Kloosterman AV Suomi Team 1 4,70 --- 37
16 Leco van Zoelen AV Suomi Team 2 4,40 --- 34
17 Mike van der Veen AV Suomi Team 1 4,20 --- 31
18 Mees Timmer AV Suomi Team 2 4,00 --- 29
Rohan Jahangier AV Suomi Team 1 DNS --- 0
Tyrone Lak AV Lycurgus Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil A

# Naam Team VortexOBPPunten totaal
1 Jeffrey de Kok HLLM Team 3 38,00 --- 109
2 Jelmer de Gauw AV Zaanland Team 1 33,50 --- 93
3 Ivar Molenaar AV Suomi Team 2 29,50 --- 79
3 Levi Ravelli KAV Holland Team 2 29,50 --- 79
5 Ciske Keukens HLLM Team 3 27,50 --- 72
6 David Bouwens AV Suomi Team 2 25,50 --- 65
7 Mikai Snoek AV Suomi Team 1 22,00 --- 53
7 Marijn van den Berg AV Zaanland Team 1 22,00 --- 53
9 Rick Haan AV Suomi Team 1 21,50 --- 51
10 Leco van Zoelen AV Suomi Team 2 20,50 --- 48
11 Tom van Susteren HLLM Team 3 20,00 --- 46
12 Gijs de Vreugd AV Suomi Team 2 19,00 --- 43
13 Sepp Mooren HLLM Team 3 18,50 --- 41
14 Cas van Dort HLLM Team 3 18,00 --- 39
14 Thyne Schop AV Suomi Team 1 18,00 --- 39
16 Mike van der Veen AV Suomi Team 1 16,00 --- 33
17 Teun Kloosterman AV Suomi Team 1 15,50 --- 31
18 Mees Timmer AV Suomi Team 2 11,50 --- 18
Rohan Jahangier AV Suomi Team 1 DNS --- 0
Tyrone Lak AV Lycurgus Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A

# Naam Team HoogOBPPunten totaal
1 Jelmer de Gauw AV Zaanland Team 1 1,40 --- 90
2 Jeffrey de Kok HLLM Team 3 1,35 --- 82
3 Sepp Mooren HLLM Team 3 1,30 --- 74
3 Ciske Keukens HLLM Team 3 1,30 --- 74
5 Cas van Dort HLLM Team 3 1,20 --- 59
5 David Bouwens AV Suomi Team 2 1,20 --- 59
5 Mikai Snoek AV Suomi Team 1 1,20 --- 59
5 Levi Ravelli KAV Holland Team 2 1,20 --- 59
9 Tom van Susteren HLLM Team 3 1,15 --- 52
9 Rick Haan AV Suomi Team 1 1,15 --- 52
11 Ivar Molenaar AV Suomi Team 2 1,10 --- 45
12 Mike van der Veen AV Suomi Team 1 1,10 --- 45
12 Teun Kloosterman AV Suomi Team 1 1,10 --- 45
12 Marijn van den Berg AV Zaanland Team 1 1,10 --- 45
15 Leco van Zoelen AV Suomi Team 2 1,05 --- 38
15 Thyne Schop AV Suomi Team 1 1,05 --- 38
17 Mees Timmer AV Suomi Team 2 1,00 --- 32
17 Gijs de Vreugd AV Suomi Team 2 1,00 --- 32
Rohan Jahangier AV Suomi Team 1 DNS --- 0
Tyrone Lak AV Lycurgus Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil A

# Naam Team Ver OBPPunten totaal
1 Jeffrey de Kok HLLM Team 3 3,70 m/s--- 65
2 Jelmer de Gauw AV Zaanland Team 1 3,55 m/s--- 61
3 Ciske Keukens HLLM Team 3 3,45 m/s--- 58
4 Levi Ravelli KAV Holland Team 2 3,35 m/s--- 55
5 Mikai Snoek AV Suomi Team 1 3,30 m/s--- 53
6 David Bouwens AV Suomi Team 2 3,15 m/s--- 49
6 Leco van Zoelen AV Suomi Team 2 3,15 m/s--- 49
8 Sepp Mooren HLLM Team 3 3,10 m/s--- 47
8 Ivar Molenaar AV Suomi Team 2 3,10 m/s--- 47
10 Marijn van den Berg AV Zaanland Team 1 3,00 m/s--- 44
11 Tom van Susteren HLLM Team 3 2,95 m/s--- 43
11 Cas van Dort HLLM Team 3 2,95 m/s--- 43
11 Gijs de Vreugd AV Suomi Team 2 2,95 m/s--- 43
14 Rick Haan AV Suomi Team 1 2,90 m/s--- 41
14 Mike van der Veen AV Suomi Team 1 2,90 m/s--- 41
16 Thyne Schop AV Suomi Team 1 2,80 m/s--- 39
16 Teun Kloosterman AV Suomi Team 1 2,80 m/s--- 39
18 Mees Timmer AV Suomi Team 2 2,25 m/s--- 24
Rohan Jahangier AV Suomi Team 1 DNS --- 0
Tyrone Lak AV Lycurgus Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Teamestafette Jongens Pupil A

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 3 (Team-est) - JPA 12 2:35,41 436