Uitslagen 4e Athletic Champs pupillen regio 15

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Annika van der Broek MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 10,8 10,7 14,50 20,00 3,05 301 246
Ben van Boxmeer JPA1 - GAC Gemert Team 01 11,4 10,5 17,00 21,50 2,90 265 107
Bram Schutte JPA2 - VOLO Team 10 9,8 10,0 12,00 17,50 3,25 283 211
Cessedy de Man MPA2 - GAC Gemert Team 01 11,5 10,8 12,50 19,50 2,70 260 134
David van Hoek JPA2 - PH Team 05 10,2 10,2 15,00 10,50 3,05 255 146
Dieter Stolzenbach JPA2 - PH Team 02 10,2 9,4 19,50 23,00 3,60 347 347
Emmelie Schraven MPA2 - PH Team 05 10,0 9,8 14,00 17,00 3,30 334 334
Esmee van Hoof MPA1 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 10,3 11,8 14,50 15,50 2,85 270 122
Finn Verhoeff JPA1 - PH Team 02 10,4 9,5 17,00 24,00 3,35 325 325
Gijs van de Ven JPA1 - GAC Gemert Team 01 9,9 9,7 14,50 19,00 3,45 308 268
Ilse Werners MPA1 - VOLO Team 10 13,8 13,3 8,50 9,50 1,85 105 0
Iris Verheij MPA2 - PH Team 05 10,6 10,3 15,50 19,50 3,05 317 258
Isa Poels MPA2 - AV De Keien Team 06 10,4 9,6 14,00 16,00 3,20 321 321
Jasper Heijnes JPA2 - PH Team 02 11,1 10,5 14,00 19,00 3,25 261 0
Jens de Kock JPA1 - PH Team 05 10,1 10,7 14,50 18,50 3,10 272 62
Jesper Pluym JPA2 - GAC Gemert Team 01 10,9 10,9 15,00 25,50 2,95 273 199
Jessica Sluiter MPA1 - PH Team 02 9,7 9,4 16,00 22,50 3,15 377 377
Jip Janga MPA1 - AV De Keien DNS --- --- --- DNS 0
Joanne Schaap MPA2 - PH Team 05 9,8 9,4 17,50 24,50 3,50 402 402
Joep Kemmeren JPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Julian van Lokven JPA1 - AV De Keien Team 06 10,5 10,4 14,50 18,50 2,55 255 169
Julian de Vries JPA1 - GAC Gemert Team 01 10,3 9,5 14,00 22,50 3,75 321 275
Kjell van Boekel JPA2 - VOLO Team 10 9,4 9,2 20,00 24,50 3,25 367 367
Lans Timmermans JPA1 - PH Team 02 DNS DNS DNS 24,00 DNS 56 56
Loekie Krull MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 10,2 11,7 14,00 13,00 3,25 275 181
Luc de Kruijf JPA1 - PH Team 02 10,9 10,8 17,00 18,50 2,75 255 59
Maaike van Vliet MPA2 - AV De Keien Team 06 10,1 10,6 8,50 13,00 2,85 258 209
Malik Bolder JPA2 - VOLO Team 10 10,5 9,8 16,50 29,50 2,85 319 225
Mathias Koch JPA2 - VOLO Team 10 9,8 9,9 13,50 17,50 2,95 283 161
Mats van der Linden JPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 9,5 9,6 15,50 25,00 3,80 356 356
Max Willems JPA2 - AV De Keien Team 06 10,3 12,5 16,50 22,00 3,10 260 211
Max de Kruijf JPA1 - PH Team 02 10,1 9,9 16,50 30,00 3,30 341 284
Mees van Ooijen JPA2 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Renee Overmeijer MPA1 - PH Team 02 10,8 10,2 17,00 17,00 3,20 318 280
Rens van Ooijen JPA2 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Rick Werners JPA2 - VOLO Team 10 12,8 13,0 9,50 17,00 2,30 142 0
Roos Reijenga MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 10,1 10,3 13,50 17,50 3,00 310 260
Ryan Rooijackers JPA2 - GAC Gemert Team 01 9,6 8,5 25,50 29,50 3,85 438 438
Sam Vos JPA2 - VOLO Team 10 10,3 11,4 15,50 24,00 2,60 266 109
Sam Schoenmakers JPA1 - VOLO Team 10 9,8 10,6 15,50 31,00 3,10 328 196
Sean Halewijn JPA1 - PH Team 05 10,8 10,5 13,50 20,00 3,25 267 95
Siem Schoor JPA1 - PH Team 05 10,2 10,1 15,50 19,00 3,30 294 294
Stijn de Bie JPA2 - AV De Keien Team 06 9,9 9,9 17,50 27,00 3,35 342 342
Stijn Hubers JPA2 - AV De Keien Team 06 11,3 10,7 20,50 21,50 3,00 283 124
Thijmen Muller JPA2 - AV De Keien Team 06 10,6 DNS 12,50 DNS 3,30 144 53
Thom Schultz JPA2 - GAC Gemert Team 01 10,9 10,1 16,50 20,50 3,00 279 234
Thomas Beisiegel JPA2 - VOLO Team 10 10,0 10,8 17,50 23,50 3,35 313 237
Thomas van Orsouw JPA1 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 10,3 9,8 15,50 23,00 3,60 319 261
Tim Grimbergen JPA2 - AV De Keien Team 06 10,5 10,4 11,00 13,00 3,00 234 137
Tim van der Bruggen JPA1 - PH Team 05 11,6 11,7 15,50 11,00 2,70 197 53
Viggo Tijbosch JPA1 - VOLO Team 10 10,4 10,4 19,00 23,00 3,25 313 204
Vincent Bressers JPA2 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 10,2 10,7 15,00 19,50 2,80 267 178



Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 05 (Team-est) Prins Hendrik - JPA2 8 2:50,2 285
2 Team 09 - AV Marvel- AV Oss'78 (Team-est) - JPA2 10 3:08,9 203
3 Team 01 (Team-est) GAC Gemert - JPA2 7 3:12,8 188
4 Team 10 (Team-est) O.S.S. - VOLO - JPA2 10 3:13,0 187
4 Team 02 (Team-est) Prins Hendrik - JPA2 8 3:13,1 187
6 Team 06 (Team-est) AV De Keien - JPA2 8 3:13,7 184



Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team M-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Amélie Béaart MPB - PH Team 20 4,90 15,00 0,90 2,75 214 106
Amy Verkampen MPB - GAC Gemert Team 13 5,60 16,00 0,95 3,10 248 248
Anouk van der Linden MPMini - AV Oss `78 Team 18 2,50 6,00 0,90 2,90 235 186
Ayisha Beye MPMini - AV Oss `78 Team 18 4,00 8,50 0,80 2,40 239 205
Beer Vergeer JPB - VOLO Team 16 6,30 12,00 0,90 2,50 192 105
Beyza Erdogan MPC - AV De Keien Team 19 3,60 8,00 0,80 2,40 176 152
Bieke Smits MPMini - GAC Gemert Team 13 3,10 7,00 0,70 2,60 199 141
Bo Krull MPC - AV Marvel Team 14 4,80 12,50 0,90 3,25 280 280
Bram van Aar JPMini - AV Oss `78 Team 18 4,50 12,00 0,80 3,00 277 277
Camiel van...eenbergen JPB - AV Marvel Team 14 5,30 15,00 0,90 2,85 202 202
Cas van Breda JPB - AV Oss `78 Team 15 4,50 15,50 0,85 2,05 163 48
Casper Couwenberg JPB - PH Team 20 6,10 24,00 1,05 2,95 275 275
Dana Langerak MPC - PH Team 21 3,00 6,50 0,70 2,35 140 79
Dani Lanser JPC - AV Oss `78 Team 18 4,20 13,50 0,90 2,50 205 161
Daniek Meijer MPB - AV Marvel Team 14 5,10 14,50 1,00 3,20 243 243
Eke Schapendonk MPC - PH Team 23 4,80 11,50 0,85 2,50 231 231
Elza Staring MPMini - AV Oss `78 Team 18 4,00 10,00 0,75 2,40 240 180
Eva Rooijackers MPC - GAC Gemert Team 13 4,30 9,00 0,90 2,40 210 210
Faye van Oorschot MPC - GAC Gemert DNS --- DNS --- 0
Feline Verhoeff MPC - PH Team 23 3,40 9,00 0,80 2,85 197 127
Ferencz Ketelaars JPB - AV De Keien Team 22 5,10 17,50 0,85 2,75 201 109
Fien van Aar MPB - AV Oss `78 Team 18 5,10 12,00 0,90 3,00 212 95
Finn Kiprianidis JPB - AV Oss `78 Team 15 4,80 12,00 0,90 2,45 170 0
Finn Rikken JPB - AV Oss `78 Team 15 5,00 12,50 1,05 2,60 197 72
Fleur van ...r Meijden MPB - AV Marvel Team 14 5,80 13,50 0,95 2,85 230 230
Floris van Bergen JPMini - AV De Keien Team 19 3,90 11,50 DNS DNS 108 108
Geert Schobers JPMini - AV Oss `78 Team 18 2,40 7,50 0,65 2,90 173 79
Guus Beumer JPMini - PH Team 21 4,40 19,50 0,85 2,60 315 315
Hilde van Zantvoort MPB - AV Oss `78 Team 18 4,20 13,50 0,70 3,00 181 44
Hugo Bisschops JPMini - GAC Gemert Team 13 2,70 7,00 0,75 2,40 167 113
Ilona Joustra MPC - PH Team 21 3,50 10,00 0,80 2,40 185 185
Isaiah Taal JPMini - VOLO Team 17 3,50 13,50 0,70 2,15 206 206
Ivar van Doorn JPC - AV Oss `78 Team 15 4,70 16,00 0,95 2,80 244 188
Jannis Reijenga JPB - AV Marvel Team 14 7,90 28,00 1,05 3,35 334 334
Jara van Baars MPB - VOLO Team 16 4,50 11,50 0,90 2,30 174 82
Jop van Dorst JPB - AV Oss `78 Team 15 5,80 10,00 0,90 2,65 182 62
Joshua Taal JPC - VOLO Team 17 4,20 13,00 0,75 2,10 167 93
Juriaan Visser JPC - VOLO Team 17 5,60 22,00 0,80 2,75 268 268
Juul van Dongen JPC - PH Team 23 5,70 18,50 0,80 3,10 265 265
Karlijn Pasmans MPB - AV De Keien Team 22 4,00 10,50 0,85 2,60 167 53
Karmen Gommers MPB - PH Team 20 4,70 11,50 1,00 3,00 215 130
Koen Boeren JPB - PH Team 20 4,90 14,00 1,10 2,80 216 78
Lara Quiros MPB - AV Oss `78 Team 18 4,00 10,00 0,80 2,60 159 0
Lars Geur...an Kessel JPMini - AV De Keien DNS DNS --- --- 0
Leah van Vlerken MPB - AV De Keien Team 22 5,60 11,00 1,00 3,05 229 197
Linde van Bragt MPB - PH Team 20 5,50 15,50 1,05 3,30 265 265
Line Thijssen MPC - PH Team 23 3,10 8,00 0,70 2,40 152 0
Lisanne Verbossen MPC - AV De Keien Team 19 4,80 9,50 0,80 2,20 198 198
Lucas Couwenberg JPC - PH Team 21 3,30 13,50 0,70 2,60 167 95
Lucas Schoenmakers JPB - AV Marvel Team 14 5,20 7,00 0,80 1,70 124 0
Lucas van Loon JPB - VOLO Team 16 4,40 12,00 0,95 2,75 180 104
Lukas Jakobs JPB - AV De Keien Team 22 3,90 12,50 0,80 2,80 160 81
Mare ter Wal MPB - VOLO Team 16 4,40 11,50 0,95 2,25 179 100
Matthijs op het Veld JPB - VOLO Team 17 3,80 12,00 0,80 2,45 146 0
Melle Walschots JPB - VOLO Team 16 6,00 14,50 1,05 3,00 234 234
Merel Verstappen MPC - GAC Gemert Team 13 5,10 13,50 0,95 2,45 262 262
Naomi Klerks MPC - AV De Keien Team 19 3,60 7,00 0,85 2,50 182 119
Nathan Diepenhorst JPMini - VOLO Team 17 3,50 11,00 0,70 2,55 208 157
Nienke Overmeijer MPC - PH Team 21 5,20 13,00 0,90 2,80 268 268
Noa van Velzen MPC - PH Team 23 4,70 15,50 1,00 3,20 309 309
Olaf Geus JPB - VOLO Team 16 5,70 21,50 1,05 3,15 266 266
Olivier van Ooijen JPB - AV Oss `78 DNS --- DNS DNS 0
Pelle Böinck JPMini - PH Team 23 4,20 17,50 0,85 2,70 300 300
Pim Meulendijks JPC - AV De Keien Team 19 3,40 9,50 0,75 2,20 141 28
Renske Dappers MPB - AV Oss `78 Team 15 4,70 10,00 0,90 2,80 188 50
Robbie Smulders JPB - PH Team 20 6,20 29,00 0,95 3,00 290 230
Rosa Tijbosch MPC - VOLO Team 17 3,40 5,00 0,75 1,90 128 52
Sam van Rooijen JPC - AV De Keien Team 19 4,80 18,00 0,90 2,50 238 238
Sam Romeijn JPC - PH Team 21 5,00 13,50 0,85 2,70 218 218
Sara Schultz MPC - GAC Gemert Team 13 4,40 13,50 0,80 2,20 214 176
Selje van Boekel MPB - VOLO Team 16 4,80 12,00 0,90 2,65 194 194
Sieb Stiemer JPC - AV Oss `78 Team 15 6,20 23,00 0,90 3,00 307 242
Silke van der Donk MPB - AV Oss `78 Team 15 5,50 13,00 0,95 2,60 214 130
Simen Thijssen JPB - PH Team 20 5,00 16,00 0,90 2,80 201 50
Sofie Schaap MPB - PH Team 20 4,40 10,50 0,90 DNS 136 0
Sofie Werners MPMini - VOLO Team 17 2,90 11,00 0,75 2,05 161 162
Sophie van Aarle MPB - PH Team 20 4,80 14,50 0,95 2,80 217 169
Steffie Ketelaars MPB - AV De Keien Team 22 4,40 12,50 0,85 2,80 189 189
Sylke Janss MPB - AV De Keien Team 22 4,80 11,50 0,85 2,95 196 196
Tess van Linder MPC - AV Oss `78 Team 15 4,20 9,00 0,90 2,40 208 179
Thies Hamers JPC - AV Oss `78 Team 18 3,60 10,00 0,80 2,95 180 61
Thijs Ellen JPC - VOLO Team 17 4,10 11,00 0,80 2,25 167 132
Tijl Hes JPC - AV Oss `78 Team 15 4,60 13,50 0,90 2,60 215 48
Tijmen Beks JPC - PH Team 23 4,10 10,50 0,75 2,50 168 79
Timo van Ravestein JPC - AV De Keien Team 19 4,60 11,00 0,90 2,70 206 206
Wytse Dericks JPC - AV Oss `78 Team 15 4,90 17,50 1,00 2,90 266 266
Xander Maarse JPB - PH Team 20 4,30 13,50 0,85 2,50 165 0
Xavier van Zutven JPB - AV De Keien Team 22 6,20 23,50 0,95 2,95 263 263



Pupil B/C/mini - Hindernis pendelestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) AV Marvel - JPB 6 1:08,3 185
2 Team 20 (Pendel) Prins Hendrik - JPB 10 1:11,0 181
2 Team 16 (Pendel) O.S.S. - VOLO - JPB 7 1:11,2 181
4 Team 15 (Pendel) AV Oss `78 - JPB 11 1:12,7 179
5 Team 22 (Pendel) AV De Keien - JPB 7 1:13,3 178
5 Team 23 (Pendel) Prins Hendrik - JPC 7 1:14,9 210
7 Team 19 (Pendel) AV De Keien - JPC 7 1:16,6 207
8 Team 21 (Pendel) Prins Hendrik - JPC 6 1:17,1 206
9 Team 13 (Pendel) GAC Gemert - JPB 6 1:19,2 169
10 Team 17 (Pendel) O.S.S. - VOLO - JPB 8 1:23,7 162
11 Team 18 (Pendel) AV Oss `78 - JPB 10 1:25,0 160



Pupil B/C/mini - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Team-est) AV Marvel - JPB 6 3:19,3 163
2 Team 15 (Team-est) AV Oss `78 - JPB 11 3:19,9 161
3 Team 20 (Team-est) Prins Hendrik - JPB 10 3:22,7 151
3 Team 19 (Team-est) AV De Keien - JPC 7 3:25,7 169
5 Team 22 (Team-est) AV De Keien - JPB 7 3:27,4 135
6 Team 13 (Team-est) GAC Gemert - JPB 6 3:29,4 128
7 Team 16 (Team-est) O.S.S. - VOLO - JPB 7 3:29,8 127
7 Team 23 (Team-est) Prins Hendrik - JPC 7 3:30,1 151
9 Team 21 (Team-est) Prins Hendrik - JPC 6 3:36,3 128
10 Team 18 (Team-est) AV Oss `78 - JPB 10 3:43,1 87
11 Team 17 (Team-est) O.S.S. - VOLO - JPB 8 3:52,7 62