Uitslagen Meerkamp Pupil A

Naam Team 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Annika van der Broek MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 10,8 10,7 14,50 20,00 3,05 301 246
Ben van Boxmeer JPA1 - GAC Gemert Team 01 11,4 10,5 17,00 21,50 2,90 265 107
Bram Schutte JPA2 - VOLO Team 10 9,8 10,0 12,00 17,50 3,25 283 211
Cessedy de Man MPA2 - GAC Gemert Team 01 11,5 10,8 12,50 19,50 2,70 260 134
David van Hoek JPA2 - PH Team 05 10,2 10,2 15,00 10,50 3,05 255 146
Dieter Stolzenbach JPA2 - PH Team 02 10,2 9,4 19,50 23,00 3,60 347 347
Emmelie Schraven MPA2 - PH Team 05 10,0 9,8 14,00 17,00 3,30 334 334
Esmee van Hoof MPA1 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 10,3 11,8 14,50 15,50 2,85 270 122
Finn Verhoeff JPA1 - PH Team 02 10,4 9,5 17,00 24,00 3,35 325 325
Gijs van de Ven JPA1 - GAC Gemert Team 01 9,9 9,7 14,50 19,00 3,45 308 268
Ilse Werners MPA1 - VOLO Team 10 13,8 13,3 8,50 9,50 1,85 105 0
Iris Verheij MPA2 - PH Team 05 10,6 10,3 15,50 19,50 3,05 317 258
Isa Poels MPA2 - AV De Keien Team 06 10,4 9,6 14,00 16,00 3,20 321 321
Jasper Heijnes JPA2 - PH Team 02 11,1 10,5 14,00 19,00 3,25 261 0
Jens de Kock JPA1 - PH Team 05 10,1 10,7 14,50 18,50 3,10 272 62
Jesper Pluym JPA2 - GAC Gemert Team 01 10,9 10,9 15,00 25,50 2,95 273 199
Jessica Sluiter MPA1 - PH Team 02 9,7 9,4 16,00 22,50 3,15 377 377
Jip Janga MPA1 - AV De Keien DNS --- --- --- DNS 0
Joanne Schaap MPA2 - PH Team 05 9,8 9,4 17,50 24,50 3,50 402 402
Joep Kemmeren JPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Julian van Lokven JPA1 - AV De Keien Team 06 10,5 10,4 14,50 18,50 2,55 255 169
Julian de Vries JPA1 - GAC Gemert Team 01 10,3 9,5 14,00 22,50 3,75 321 275
Kjell van Boekel JPA2 - VOLO Team 10 9,4 9,2 20,00 24,50 3,25 367 367
Lans Timmermans JPA1 - PH Team 02 DNS DNS DNS 24,00 DNS 56 56
Loekie Krull MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 10,2 11,7 14,00 13,00 3,25 275 181
Luc de Kruijf JPA1 - PH Team 02 10,9 10,8 17,00 18,50 2,75 255 59
Maaike van Vliet MPA2 - AV De Keien Team 06 10,1 10,6 8,50 13,00 2,85 258 209
Malik Bolder JPA2 - VOLO Team 10 10,5 9,8 16,50 29,50 2,85 319 225
Mathias Koch JPA2 - VOLO Team 10 9,8 9,9 13,50 17,50 2,95 283 161
Mats van der Linden JPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 9,5 9,6 15,50 25,00 3,80 356 356
Max Willems JPA2 - AV De Keien Team 06 10,3 12,5 16,50 22,00 3,10 260 211
Max de Kruijf JPA1 - PH Team 02 10,1 9,9 16,50 30,00 3,30 341 284
Mees van Ooijen JPA2 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Renee Overmeijer MPA1 - PH Team 02 10,8 10,2 17,00 17,00 3,20 318 280
Rens van Ooijen JPA2 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Rick Werners JPA2 - VOLO Team 10 12,8 13,0 9,50 17,00 2,30 142 0
Roos Reijenga MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 10,1 10,3 13,50 17,50 3,00 310 260
Ryan Rooijackers JPA2 - GAC Gemert Team 01 9,6 8,5 25,50 29,50 3,85 438 438
Sam Vos JPA2 - VOLO Team 10 10,3 11,4 15,50 24,00 2,60 266 109
Sam Schoenmakers JPA1 - VOLO Team 10 9,8 10,6 15,50 31,00 3,10 328 196
Sean Halewijn JPA1 - PH Team 05 10,8 10,5 13,50 20,00 3,25 267 95
Siem Schoor JPA1 - PH Team 05 10,2 10,1 15,50 19,00 3,30 294 294
Stijn de Bie JPA2 - AV De Keien Team 06 9,9 9,9 17,50 27,00 3,35 342 342
Stijn Hubers JPA2 - AV De Keien Team 06 11,3 10,7 20,50 21,50 3,00 283 124
Thijmen Muller JPA2 - AV De Keien Team 06 10,6 DNS 12,50 DNS 3,30 144 53
Thom Schultz JPA2 - GAC Gemert Team 01 10,9 10,1 16,50 20,50 3,00 279 234
Thomas Beisiegel JPA2 - VOLO Team 10 10,0 10,8 17,50 23,50 3,35 313 237
Thomas van Orsouw JPA1 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 10,3 9,8 15,50 23,00 3,60 319 261
Tim Grimbergen JPA2 - AV De Keien Team 06 10,5 10,4 11,00 13,00 3,00 234 137
Tim van der Bruggen JPA1 - PH Team 05 11,6 11,7 15,50 11,00 2,70 197 53
Viggo Tijbosch JPA1 - VOLO Team 10 10,4 10,4 19,00 23,00 3,25 313 204
Vincent Bressers JPA2 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 10,2 10,7 15,00 19,50 2,80 267 178

Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Annika van der Broek MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 10,8 --- 55
Ben van Boxmeer JPA1 - GAC Gemert Team 01 11,4 --- 36
Bram Schutte JPA2 - VOLO Team 10 9,8 --- 69
Cessedy de Man MPA2 - GAC Gemert Team 01 11,5 --- 40
David van Hoek JPA2 - PH Team 05 10,2 --- 60
Dieter Stolzenbach JPA2 - PH Team 02 10,2 --- 60
Emmelie Schraven MPA2 - PH Team 05 10,0 --- 74
Esmee van Hoof MPA1 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 10,3 --- 67
Finn Verhoeff JPA1 - PH Team 02 10,4 --- 56
Gijs van de Ven JPA1 - GAC Gemert Team 01 9,9 --- 67
Ilse Werners MPA1 - VOLO Team 10 13,8 --- 6
Iris Verheij MPA2 - PH Team 05 10,6 --- 59
Isa Poels MPA2 - AV De Keien Team 06 10,4 --- 64
Jasper Heijnes JPA2 - PH Team 02 11,1 --- 42
Jens de Kock JPA1 - PH Team 05 10,1 --- 62
Jesper Pluym JPA2 - GAC Gemert Team 01 10,9 --- 45
Jessica Sluiter MPA1 - PH Team 02 9,7 --- 83
Jip Janga MPA1 - AV De Keien DNS --- 0
Joanne Schaap MPA2 - PH Team 05 9,8 --- 80
Joep Kemmeren JPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 DNS --- 0
Julian van Lokven JPA1 - AV De Keien Team 06 10,5 --- 54
Julian de Vries JPA1 - GAC Gemert Team 01 10,3 --- 58
Kjell van Boekel JPA2 - VOLO Team 10 9,4 --- 79
Lans Timmermans JPA1 - PH Team 02 DNS --- 0
Loekie Krull MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 10,2 --- 69
Luc de Kruijf JPA1 - PH Team 02 10,9 --- 45
Maaike van Vliet MPA2 - AV De Keien Team 06 10,1 --- 72
Malik Bolder JPA2 - VOLO Team 10 10,5 --- 54
Mathias Koch JPA2 - VOLO Team 10 9,8 --- 69
Mats van der Linden JPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 9,5 --- 77
Max Willems JPA2 - AV De Keien Team 06 10,3 --- 58
Max de Kruijf JPA1 - PH Team 02 10,1 --- 62
Mees van Ooijen JPA2 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 DNS --- 0
Renee Overmeijer MPA1 - PH Team 02 10,8 --- 55
Rens van Ooijen JPA2 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 DNS --- 0
Rick Werners JPA2 - VOLO Team 10 12,8 --- 15
Roos Reijenga MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 10,1 --- 72
Ryan Rooijackers JPA2 - GAC Gemert Team 01 9,6 --- 74
Sam Vos JPA2 - VOLO Team 10 10,3 --- 58
Sam Schoenmakers JPA1 - VOLO Team 10 9,8 --- 69
Sean Halewijn JPA1 - PH Team 05 10,8 --- 47
Siem Schoor JPA1 - PH Team 05 10,2 --- 60
Stijn de Bie JPA2 - AV De Keien Team 06 9,9 --- 67
Stijn Hubers JPA2 - AV De Keien Team 06 11,3 --- 38
Thijmen Muller JPA2 - AV De Keien Team 06 10,6 --- 52
Thom Schultz JPA2 - GAC Gemert Team 01 10,9 --- 45
Thomas Beisiegel JPA2 - VOLO Team 10 10,0 --- 65
Thomas van Orsouw JPA1 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 10,3 --- 58
Tim Grimbergen JPA2 - AV De Keien Team 06 10,5 --- 54
Tim van der Bruggen JPA1 - PH Team 05 11,6 --- 33
Viggo Tijbosch JPA1 - VOLO Team 10 10,4 --- 56
Vincent Bressers JPA2 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 10,2 --- 60

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Annika van der Broek MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 10,7 --- 89
Ben van Boxmeer JPA1 - GAC Gemert Team 01 10,5 --- 81
Bram Schutte JPA2 - VOLO Team 10 10,0 --- 90
Cessedy de Man MPA2 - GAC Gemert Team 01 10,8 --- 87
David van Hoek JPA2 - PH Team 05 10,2 --- 86
Dieter Stolzenbach JPA2 - PH Team 02 9,4 --- 101
Emmelie Schraven MPA2 - PH Team 05 9,8 --- 108
Esmee van Hoof MPA1 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 11,8 --- 69
Finn Verhoeff JPA1 - PH Team 02 9,5 --- 99
Gijs van de Ven JPA1 - GAC Gemert Team 01 9,7 --- 95
Ilse Werners MPA1 - VOLO Team 10 13,3 --- 45
Iris Verheij MPA2 - PH Team 05 10,3 --- 97
Isa Poels MPA2 - AV De Keien Team 06 9,6 --- 112
Jasper Heijnes JPA2 - PH Team 02 10,5 --- 81
Jens de Kock JPA1 - PH Team 05 10,7 --- 77
Jesper Pluym JPA2 - GAC Gemert Team 01 10,9 --- 74
Jessica Sluiter MPA1 - PH Team 02 9,4 --- 116
Jip Janga MPA1 - AV De Keien --- ---
Joanne Schaap MPA2 - PH Team 05 9,4 --- 116
Joep Kemmeren JPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 DNS --- 0
Julian van Lokven JPA1 - AV De Keien Team 06 10,4 --- 83
Julian de Vries JPA1 - GAC Gemert Team 01 9,5 --- 99
Kjell van Boekel JPA2 - VOLO Team 10 9,2 --- 105
Lans Timmermans JPA1 - PH Team 02 DNS --- 0
Loekie Krull MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 11,7 --- 70
Luc de Kruijf JPA1 - PH Team 02 10,8 --- 76
Maaike van Vliet MPA2 - AV De Keien Team 06 10,6 --- 91
Malik Bolder JPA2 - VOLO Team 10 9,8 --- 93
Mathias Koch JPA2 - VOLO Team 10 9,9 --- 92
Mats van der Linden JPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 9,6 --- 97
Max Willems JPA2 - AV De Keien Team 06 12,5 --- 49
Max de Kruijf JPA1 - PH Team 02 9,9 --- 92
Mees van Ooijen JPA2 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 DNS --- 0
Renee Overmeijer MPA1 - PH Team 02 10,2 --- 99
Rens van Ooijen JPA2 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 DNS --- 0
Rick Werners JPA2 - VOLO Team 10 13,0 --- 43
Roos Reijenga MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 10,3 --- 97
Ryan Rooijackers JPA2 - GAC Gemert Team 01 8,5 --- 119
Sam Vos JPA2 - VOLO Team 10 11,4 --- 66
Sam Schoenmakers JPA1 - VOLO Team 10 10,6 --- 79
Sean Halewijn JPA1 - PH Team 05 10,5 --- 81
Siem Schoor JPA1 - PH Team 05 10,1 --- 88
Stijn de Bie JPA2 - AV De Keien Team 06 9,9 --- 92
Stijn Hubers JPA2 - AV De Keien Team 06 10,7 --- 77
Thijmen Muller JPA2 - AV De Keien Team 06 DNS --- 0
Thom Schultz JPA2 - GAC Gemert Team 01 10,1 --- 88
Thomas Beisiegel JPA2 - VOLO Team 10 10,8 --- 76
Thomas van Orsouw JPA1 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 9,8 --- 93
Tim Grimbergen JPA2 - AV De Keien Team 06 10,4 --- 83
Tim van der Bruggen JPA1 - PH Team 05 11,7 --- 61
Viggo Tijbosch JPA1 - VOLO Team 10 10,4 --- 83
Vincent Bressers JPA2 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 10,7 --- 77

Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Annika van der Broek MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 14,50 --- 55
Ben van Boxmeer JPA1 - GAC Gemert Team 01 17,00 --- 59
Bram Schutte JPA2 - VOLO Team 10 12,00 --- 37
Cessedy de Man MPA2 - GAC Gemert Team 01 12,50 --- 45
David van Hoek JPA2 - PH Team 05 15,00 --- 50
Dieter Stolzenbach JPA2 - PH Team 02 19,50 --- 71
Emmelie Schraven MPA2 - PH Team 05 14,00 --- 53
Esmee van Hoof MPA1 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 14,50 --- 55
Finn Verhoeff JPA1 - PH Team 02 17,00 --- 59
Gijs van de Ven JPA1 - GAC Gemert Team 01 14,50 --- 48
Ilse Werners MPA1 - VOLO Team 10 8,50 --- 25
Iris Verheij MPA2 - PH Team 05 15,50 --- 61
Isa Poels MPA2 - AV De Keien Team 06 14,00 --- 53
Jasper Heijnes JPA2 - PH Team 02 14,00 --- 46
Jens de Kock JPA1 - PH Team 05 14,50 --- 48
Jesper Pluym JPA2 - GAC Gemert Team 01 15,00 --- 50
Jessica Sluiter MPA1 - PH Team 02 16,00 --- 63
Jip Janga MPA1 - AV De Keien --- ---
Joanne Schaap MPA2 - PH Team 05 17,50 --- 71
Joep Kemmeren JPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 DNS --- 0
Julian van Lokven JPA1 - AV De Keien Team 06 14,50 --- 48
Julian de Vries JPA1 - GAC Gemert Team 01 14,00 --- 46
Kjell van Boekel JPA2 - VOLO Team 10 20,00 --- 73
Lans Timmermans JPA1 - PH Team 02 DNS --- 0
Loekie Krull MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 14,00 --- 53
Luc de Kruijf JPA1 - PH Team 02 17,00 --- 59
Maaike van Vliet MPA2 - AV De Keien Team 06 8,50 --- 25
Malik Bolder JPA2 - VOLO Team 10 16,50 --- 57
Mathias Koch JPA2 - VOLO Team 10 13,50 --- 44
Mats van der Linden JPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 15,50 --- 53
Max Willems JPA2 - AV De Keien Team 06 16,50 --- 57
Max de Kruijf JPA1 - PH Team 02 16,50 --- 57
Mees van Ooijen JPA2 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 DNS --- 0
Renee Overmeijer MPA1 - PH Team 02 17,00 --- 68
Rens van Ooijen JPA2 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 DNS --- 0
Rick Werners JPA2 - VOLO Team 10 9,50 --- 26
Roos Reijenga MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 13,50 --- 50
Ryan Rooijackers JPA2 - GAC Gemert Team 01 25,50 --- 100
Sam Vos JPA2 - VOLO Team 10 15,50 --- 53
Sam Schoenmakers JPA1 - VOLO Team 10 15,50 --- 53
Sean Halewijn JPA1 - PH Team 05 13,50 --- 44
Siem Schoor JPA1 - PH Team 05 15,50 --- 53
Stijn de Bie JPA2 - AV De Keien Team 06 17,50 --- 62
Stijn Hubers JPA2 - AV De Keien Team 06 20,50 --- 76
Thijmen Muller JPA2 - AV De Keien Team 06 12,50 --- 39
Thom Schultz JPA2 - GAC Gemert Team 01 16,50 --- 57
Thomas Beisiegel JPA2 - VOLO Team 10 17,50 --- 62
Thomas van Orsouw JPA1 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 15,50 --- 53
Tim Grimbergen JPA2 - AV De Keien Team 06 11,00 --- 33
Tim van der Bruggen JPA1 - PH Team 05 15,50 --- 53
Viggo Tijbosch JPA1 - VOLO Team 10 19,00 --- 69
Vincent Bressers JPA2 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 15,00 --- 50

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Annika van der Broek MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 20,00 --- 49
Ben van Boxmeer JPA1 - GAC Gemert Team 01 21,50 --- 48
Bram Schutte JPA2 - VOLO Team 10 17,50 --- 35
Cessedy de Man MPA2 - GAC Gemert Team 01 19,50 --- 47
David van Hoek JPA2 - PH Team 05 10,50 --- 13
Dieter Stolzenbach JPA2 - PH Team 02 23,00 --- 53
Emmelie Schraven MPA2 - PH Team 05 17,00 --- 38
Esmee van Hoof MPA1 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 15,50 --- 33
Finn Verhoeff JPA1 - PH Team 02 24,00 --- 56
Gijs van de Ven JPA1 - GAC Gemert Team 01 19,00 --- 40
Ilse Werners MPA1 - VOLO Team 10 9,50 --- 12
Iris Verheij MPA2 - PH Team 05 19,50 --- 47
Isa Poels MPA2 - AV De Keien Team 06 16,00 --- 34
Jasper Heijnes JPA2 - PH Team 02 19,00 --- 40
Jens de Kock JPA1 - PH Team 05 18,50 --- 38
Jesper Pluym JPA2 - GAC Gemert Team 01 25,50 --- 61
Jessica Sluiter MPA1 - PH Team 02 22,50 --- 59
Jip Janga MPA1 - AV De Keien --- ---
Joanne Schaap MPA2 - PH Team 05 24,50 --- 67
Joep Kemmeren JPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 DNS --- 0
Julian van Lokven JPA1 - AV De Keien Team 06 18,50 --- 38
Julian de Vries JPA1 - GAC Gemert Team 01 22,50 --- 51
Kjell van Boekel JPA2 - VOLO Team 10 24,50 --- 58
Lans Timmermans JPA1 - PH Team 02 24,00 --- 56
Loekie Krull MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 13,00 --- 24
Luc de Kruijf JPA1 - PH Team 02 18,50 --- 38
Maaike van Vliet MPA2 - AV De Keien Team 06 13,00 --- 24
Malik Bolder JPA2 - VOLO Team 10 29,50 --- 75
Mathias Koch JPA2 - VOLO Team 10 17,50 --- 35
Mats van der Linden JPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 25,00 --- 60
Max Willems JPA2 - AV De Keien Team 06 22,00 --- 49
Max de Kruijf JPA1 - PH Team 02 30,00 --- 77
Mees van Ooijen JPA2 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 DNS --- 0
Renee Overmeijer MPA1 - PH Team 02 17,00 --- 38
Rens van Ooijen JPA2 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 DNS --- 0
Rick Werners JPA2 - VOLO Team 10 17,00 --- 33
Roos Reijenga MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 17,50 --- 40
Ryan Rooijackers JPA2 - GAC Gemert Team 01 29,50 --- 75
Sam Vos JPA2 - VOLO Team 10 24,00 --- 56
Sam Schoenmakers JPA1 - VOLO Team 10 31,00 --- 80
Sean Halewijn JPA1 - PH Team 05 20,00 --- 43
Siem Schoor JPA1 - PH Team 05 19,00 --- 40
Stijn de Bie JPA2 - AV De Keien Team 06 27,00 --- 66
Stijn Hubers JPA2 - AV De Keien Team 06 21,50 --- 48
Thijmen Muller JPA2 - AV De Keien Team 06 DNS --- 0
Thom Schultz JPA2 - GAC Gemert Team 01 20,50 --- 45
Thomas Beisiegel JPA2 - VOLO Team 10 23,50 --- 55
Thomas van Orsouw JPA1 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 23,00 --- 53
Tim Grimbergen JPA2 - AV De Keien Team 06 13,00 --- 20
Tim van der Bruggen JPA1 - PH Team 05 11,00 --- 14
Viggo Tijbosch JPA1 - VOLO Team 10 23,00 --- 53
Vincent Bressers JPA2 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 19,50 --- 41

Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil A

Naam Team Res OBPPunten totaal
Annika van der Broek MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 3,05 --- 53
Ben van Boxmeer JPA1 - GAC Gemert Team 01 2,90 --- 41
Bram Schutte JPA2 - VOLO Team 10 3,25 --- 52
Cessedy de Man MPA2 - GAC Gemert Team 01 2,70 --- 41
David van Hoek JPA2 - PH Team 05 3,05 --- 46
Dieter Stolzenbach JPA2 - PH Team 02 3,60 --- 62
Emmelie Schraven MPA2 - PH Team 05 3,30 --- 61
Esmee van Hoof MPA1 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 2,85 --- 46
Finn Verhoeff JPA1 - PH Team 02 3,35 --- 55
Gijs van de Ven JPA1 - GAC Gemert Team 01 3,45 --- 58
Ilse Werners MPA1 - VOLO Team 10 1,85 --- 17
Iris Verheij MPA2 - PH Team 05 3,05 --- 53
Isa Poels MPA2 - AV De Keien Team 06 3,20 --- 58
Jasper Heijnes JPA2 - PH Team 02 3,25 --- 52
Jens de Kock JPA1 - PH Team 05 3,10 --- 47
Jesper Pluym JPA2 - GAC Gemert Team 01 2,95 --- 43
Jessica Sluiter MPA1 - PH Team 02 3,15 --- 56
Jip Janga MPA1 - AV De Keien DNS --- 0
Joanne Schaap MPA2 - PH Team 05 3,50 --- 68
Joep Kemmeren JPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 DNS --- 0
Julian van Lokven JPA1 - AV De Keien Team 06 2,55 --- 32
Julian de Vries JPA1 - GAC Gemert Team 01 3,75 --- 67
Kjell van Boekel JPA2 - VOLO Team 10 3,25 --- 52
Lans Timmermans JPA1 - PH Team 02 DNS --- 0
Loekie Krull MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 3,25 --- 59
Luc de Kruijf JPA1 - PH Team 02 2,75 --- 37
Maaike van Vliet MPA2 - AV De Keien Team 06 2,85 --- 46
Malik Bolder JPA2 - VOLO Team 10 2,85 --- 40
Mathias Koch JPA2 - VOLO Team 10 2,95 --- 43
Mats van der Linden JPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 3,80 --- 69
Max Willems JPA2 - AV De Keien Team 06 3,10 --- 47
Max de Kruijf JPA1 - PH Team 02 3,30 --- 53
Mees van Ooijen JPA2 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 DNS --- 0
Renee Overmeijer MPA1 - PH Team 02 3,20 --- 58
Rens van Ooijen JPA2 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 DNS --- 0
Rick Werners JPA2 - VOLO Team 10 2,30 --- 25
Roos Reijenga MPA1 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 3,00 --- 51
Ryan Rooijackers JPA2 - GAC Gemert Team 01 3,85 --- 70
Sam Vos JPA2 - VOLO Team 10 2,60 --- 33
Sam Schoenmakers JPA1 - VOLO Team 10 3,10 --- 47
Sean Halewijn JPA1 - PH Team 05 3,25 --- 52
Siem Schoor JPA1 - PH Team 05 3,30 --- 53
Stijn de Bie JPA2 - AV De Keien Team 06 3,35 --- 55
Stijn Hubers JPA2 - AV De Keien Team 06 3,00 --- 44
Thijmen Muller JPA2 - AV De Keien Team 06 3,30 --- 53
Thom Schultz JPA2 - GAC Gemert Team 01 3,00 --- 44
Thomas Beisiegel JPA2 - VOLO Team 10 3,35 --- 55
Thomas van Orsouw JPA1 - AV Oss `78 Team 09 - ...s'78 3,60 --- 62
Tim Grimbergen JPA2 - AV De Keien Team 06 3,00 --- 44
Tim van der Bruggen JPA1 - PH Team 05 2,70 --- 36
Viggo Tijbosch JPA1 - VOLO Team 10 3,25 --- 52
Vincent Bressers JPA2 - AV Marvel Team 09 - ...s'78 2,80 --- 39

Uitslagen Teamestafette Pupil A

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 05 (Team-est) Prins Hendrik - JPA2 8 2:50,2 285
2 Team 09 - AV Marvel- AV Oss'78 (Team-est) - JPA2 10 3:08,9 203
3 Team 01 (Team-est) GAC Gemert - JPA2 7 3:12,8 188
4 Team 10 (Team-est) O.S.S. - VOLO - JPA2 10 3:13,0 187
4 Team 02 (Team-est) Prins Hendrik - JPA2 8 3:13,1 187
6 Team 06 (Team-est) AV De Keien - JPA2 8 3:13,7 184