Uitslagen AVH Clubkampioenschappen 2014

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Daniël Treep HLLM 12,41 2:24,69 10,38 39,48 1,60 6,40 3049
2 Daniël Donse HLLM 12,92 2:27,81 9,68 36,20 1,45 5,15 2385
3 David de Vries HLLM 12,93 2:42,32 8,83 27,02 1,45 4,38 1818
4 Lars Spitteler HLLM 13,78 2:29,80 7,55 25,06 1,50 4,69 1794
5 Pepijn de Groot HLLM 13,87 DNS 5,04 19,16 DNS 3,64 417
6 Menno Iedema HLLM DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior A - 300 meter horden

# Naam ResOBP
Daniël Donse HLLM DNS ---



Jongens Junior A - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Noah Verboom HLLM 12,30 2:22,14 10,16 40,58 1,60 5,41 2879
2 Timo Brandehof HLLM 12,07 2:22,25 10,13 31,08 1,60 5,31 2747
3 Bart van der Wens HLLM 12,57 2:22,32 9,44 35,40 1,60 5,30 2667
4 Stefan van Langen HLLM 12,41 2:18,36 8,20 18,66 1,60 5,22 2321
5 Jeroen Gehrels HLLM 12,81 2:12,53 6,70 11,74 1,45 5,32 1964



Jongens Junior B - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Timo Brandehof HLLM 50,17 ---
2 Noah Verboom HLLM 50,19 ---
3 Stefan van Langen HLLM 50,39 ---



Jongens Junior B - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Nick van Santen HLLM 13,11 2:22,17 9,18 34,00 1,60 5,01 3654
2 Nathan Verboom HLLM 13,20 2:21,25 9,64 29,15 1,50 4,70 3458
3 Douwe Koldijk HLLM 12,98 2:18,31 8,97 30,72 1,30 4,43 3296
4 Anthony Boelhouwers HLLM 13,65 2:38,91 7,11 13,31 1,20 4,15 2450
5 Remco van der Flier HLLM 14,81 2:37,60 6,10 15,57 1,30 3,48 2249
6 Martijn Roubos HLLM 14,72 3:21,33 6,99 16,53 1,45 3,51 2162
7 Jan Mesman HLLM 15,17 2:38,92 5,96 15,55 1,10 4,02 2152
8 Nicolaas Veeneman HLLM 15,61 3:10,93 7,11 13,86 1,25 3,61 1937



Jongens Junior C - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Nick van Santen HLLM 52,75 ---
2 Nathan Verboom HLLM 52,84 ---
3 Jan Mesman HLLM 58,53 ---
Remco van der Flier HLLM DNS ---



Jongens Junior C - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Ezra Verboom HLLM 10,94 3:26,68 8,96 30,54 1,45 4,16 3137
2 Jayden Greene HLLM 11,21 4:10,73 9,40 30,15 1,35 3,85 2728
3 Wesley van...as de Bie HLLM 11,93 3:29,44 6,72 20,54 1,30 3,65 2453
4 Jesse Schulten HLLM 12,21 3:53,72 5,79 18,70 1,35 3,54 2202
5 Polle Höngens HLLM 13,19 4:11,48 5,99 15,60 1,15 3,47 1784
6 Joost Bolten HLLM 12,97 4:07,70 6,24 10,16 1,15 3,40 1698
7 Yoeri Verburg HLLM 13,65 4:37,55 5,23 17,14 1,15 3,15 1550
8 Daan Kemner HLLM 13,55 4:54,55 5,65 18,65 1,00 2,78 1377



Jongens Junior D - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Ezra Verboom HLLM 55,14 ---
2 Wesley van...as de Bie HLLM 59,48 ---
3 Jayden Greene HLLM 1:10,44 ---
4 Yoeri Verburg HLLM 1:13,44 ---



Jongens Junior D - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Menno Veerkamp HLLM 10,59 4:02,86 5,35 1,15 3,37 2002
2 Timo van Ruiten HLLM 9,97 4:36,63 6,38 1,10 3,38 1984
3 Rutger Boxman HLLM 10,78 4:24,63 4,83 1,05 3,08 1717
4 Quint van der Riet HLLM 11,93 4:02,15 5,23 0,95 2,97 1609
5 Manu Huijsman HLLM 12,31 4:34,15 4,51 0,85 1,81 1080
6 Raf Höngens HLLM 12,69 5:55,64 3,96 0,80 2,51 874



Jongens Pupil A1 - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Rutger Boxman HLLM 1:04,91 ---
2 Quint van der Riet HLLM 1:05,10 ---
3 Menno Veerkamp HLLM 1:05,38 ---
4 Timo van Ruiten HLLM 1:07,50 ---
5 Manu Huijsman HLLM 1:11,93 ---
6 Raf Höngens HLLM 1:28,89 ---



Jongens Pupil A1 - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Siem Bosch HLLM 9,78 3:39,18 6,37 1,20 3,97 2467
2 Luc van Uxem HLLM 9,83 3:31,45 7,88 1,05 3,62 2412
3 Dylan Kappel HLLM 10,08 4:35,77 5,86 1,10 3,67 1996
4 Cas den Braber HLLM 10,62 3:59,92 5,45 1,05 3,08 1887
5 Jesse Terpstra HLLM 9,85 DNS 6,55 1,25 3,34 1852
6 Aloys Stekkinger HLLM 10,73 4:24,99 5,20 1,05 3,13 1757
7 Dylan Feteridge HLLM 11,14 4:51,83 6,51 1,05 3,21 1707
8 Sem Sijbrands HLLM DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jesse Terpstra HLLM 55,21 ---
2 Siem Bosch HLLM 58,58 ---
3 Cas den Braber HLLM 1:01,53 ---
4 Dylan Kappel HLLM 1:06,08 ---
5 Dylan Feteridge HLLM 1:16,13 ---



Jongens Pupil A2 - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
1 Valerio Cairo HLLM 7,01 2:24,19 31,20 1,00 3,41 2050
2 Mischa Mataheroe HLLM 7,30 2:14,93 19,75 1,05 3,03 1882
3 Mitchell Comvalius HLLM 6,97 2:32,00 18,54 1,05 3,10 1816
4 Jelte Goudriaan HLLM 7,40 2:21,49 19,33 0,90 2,84 1653
5 Zecca Fortado HLLM 7,70 2:26,14 20,39 0,90 3,08 1623
6 Quinten van Waveren HLLM 7,63 2:40,22 12,71 0,95 2,70 1380
7 Ivo Andringa HLLM 7,92 2:33,81 14,94 0,85 2,67 1327
8 Max Konst HLLM 7,84 2:49,53 15,82 0,85 2,68 1261
9 Daniel de Haas HLLM 8,46 2:58,17 20,42 0,85 2,62 1170
10 Jarco Snoek HLLM 8,48 2:40,95 12,74 0,85 2,46 1112
11 Oscar Martens HLLM 8,42 3:00,36 12,40 0,85 2,69 1054



Jongens Pupil B - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Mischa Mataheroe HLLM 59,58 ---
2 Jelte Goudriaan HLLM 1:00,14 ---
3 Valerio Cairo HLLM 1:00,88 ---
4 Mitchell Comvalius HLLM 1:02,06 ---
5 Quinten van Waveren HLLM 1:06,17 ---
6 Zecca Fortado HLLM 1:09,09 ---
7 Daniel de Haas HLLM 1:17,86 ---
8 Jarco Snoek HLLM 1:18,64 ---
9 Oscar Martens HLLM 1:26,05 ---



Jongens Pupil B - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
1 Jorai Verboom HLLM 7,29 2:18,06 27,08 0,95 3,10 1894
2 Tijn Jaegers HLLM 7,21 2:20,50 17,54 0,80 3,34 1700
3 Kris Röling HLLM 7,59 2:27,50 18,12 0,85 2,95 1537
4 Joris van Santen HLLM 7,59 2:28,08 16,88 0,90 2,68 1498
5 Ciske Keukens HLLM 7,55 2:32,22 14,64 0,80 2,70 1370
6 Cruz Greg...io Mendes HLLM 9,54 3:18,06 9,40 0,65 2,27 537



Jongens Pupil C - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jorai Verboom HLLM 1:01,56 ---
2 Tijn Jaegers HLLM 1:01,91 ---
3 Kris Röling HLLM 1:07,00 ---
4 Cruz Greg...io Mendes HLLM 1:26,88 ---



Jongens Pupil C - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Marcus Treep HLLM 13,78 2:24,05 8,30 38,64 1,55 5,03 3013
2 Peter Kemner HLLM 14,86 2:58,02 7,89 28,28 1,30 4,35 1840
3 Freek Nijbacker HLLM 12,67 2:48,15 6,48 20,64 1,20 4,09 1275



Masters mannen - 300 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Marijn van...er Putten HLLM 1:03,62 ---
2 Freek Nijbacker HLLM 1:14,86 ---



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Ivanka Groenenberg HLLM 14,51 2:42,47 10,07 26,36 1,50 4,63 3414
2 Merel Strijland HLLM 13,56 2:45,73 9,41 24,08 1,35 4,71 3286



Meisjes Junior B - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Merel Strijland HLLM 54,76 ---
2 Ivanka Groenenberg HLLM 57,93 ---



Meisjes Junior B - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Marjolein Bolten HLLM 11,64 3:39,45 9,91 23,15 1,55 4,75 3075
2 Mechteld Overwater HLLM 13,22 4:17,30 6,53 13,84 1,25 3,56 1841
3 Rianne Faasse HLLM 12,68 4:29,93 6,36 11,38 1,25 3,69 1813
4 Dieke IJlst HLLM 13,48 4:31,82 6,77 12,58 1,00 2,98 1439



Meisjes Junior C - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Mechteld Overwater HLLM 1:07,87 ---



Meisjes Junior C - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Marjolein Bolten HLLM 1:15,27 ---



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Anouk van Uxem HLLM 9,18 4:01,88 7,40 17,38 1,15 4,12 2275
2 Naomi Visser HLLM 9,72 4:13,09 7,13 13,50 1,20 3,32 1909
3 Mila Brandehof HLLM 9,78 4:17,14 6,40 14,50 1,05 3,10 1709
4 Josephine Bockstael HLLM 9,75 4:40,55 6,41 6,88 1,20 3,34 1580
5 Mimi Jurling HLLM 9,65 4:14,57 5,85 7,62 1,05 3,09 1527



Meisjes Junior D - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Anouk van Uxem HLLM 1:05,43 ---
2 Naomi Visser HLLM 1:10,78 ---
3 Mila Brandehof HLLM 1:18,40 ---



Meisjes Junior D - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Noëlle Visser HLLM 10,21 4:23,44 4,63 0,95 3,29 1756
2 Loïs Lessing HLLM 11,61 4:14,98 4,62 1,00 3,39 1665
3 Femke van Stiphout HLLM 11,39 4:22,21 3,38 0,90 2,97 1408
4 Faja Lalleman HLLM 11,31 4:33,68 3,95 0,90 2,52 1330
5 Aniek van Schie HLLM DNS DNS DNS DNS DNS 0
5 Marta Podebska HLLM DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Loïs Lessing HLLM 1:03,76 ---
2 Faja Lalleman HLLM 1:06,58 ---
3 Femke van Stiphout HLLM 1:07,72 ---
Aniek van Schie HLLM DNS ---
Marta Podebska HLLM DNS ---



Meisjes Pupil A1 - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Ilse Hogeveen HLLM 9,73 4:03,73 6,74 1,15 3,94 2327
2 Amy Moore HLLM 10,53 5:26,22 5,63 1,05 3,34 1659
3 Iris Bolhuis HLLM 10,99 4:06,78 4,78 0,90 2,99 1634
4 Julia Boeijen HLLM 11,62 4:34,46 5,10 0,95 3,04 1514
5 Celeste S...modipoero HLLM 12,51 5:50,65 5,47 0,90 2,24 1028
6 Milou Kaestner HLLM DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Ilse Hogeveen HLLM 58,32 ---
2 Iris Bolhuis HLLM 1:00,16 ---
3 Julia Boeijen HLLM 1:08,08 ---
Milou Kaestner HLLM DNS ---



Meisjes Pupil A2 - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
1 Roos Jaegers HLLM 7,51 2:18,35 16,91 1,00 3,33 1792
2 Jamy van Bree HLLM 7,16 2:54,21 15,71 1,00 3,18 1575
3 Francesca Schenker HLLM 7,98 2:26,66 11,69 0,85 2,85 1348



Meisjes Pupil B - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Roos Jaegers HLLM 1:03,82 ---
2 Francesca Schenker HLLM 1:06,13 ---



Meisjes Pupil B - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
1 Myrthe Jansen HLLM 7,89 2:34,03 13,82 0,90 2,84 1384
2 Isis Olthof HLLM 7,97 2:59,48 12,46 0,80 2,55 1068
3 Fleur de Bruijn HLLM 8,54 3:02,73 8,42 0,80 2,45 862



Meisjes Pupil C - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Myrthe Jansen HLLM 1:08,34 ---
2 Fleur de Bruijn HLLM 1:15,49 ---



Meisjes Pupil C - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Lars Rademaker HLLM 13,01 2:12,36 8,30 38,78 1,55 4,93 2544
2 Maxim Moinat HLLM 12,39 2:09,90 8,00 28,76 1,50 5,14 2506
3 Rik Groenendijk HLLM 13,13 2:13,19 8,53 36,64 1,40 4,79 2310
4 Remco Bouchier HLLM 13,05 2:18,25 6,67 25,76 1,35 4,33 1744
5 Shen Van Diest HLLM 13,62 DNS 8,93 29,78 1,25 4,31 1324
6 Daan Lips HLLM DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0



Senioren mannen - 300 meter horden

# Naam ResOBP
Lars Rademaker HLLM DNS ---



Senioren mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
Maxim Moinat HLLM DNS ---



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Stèphanie Punt HLLM 14,83 2:51,38 6,07 11,40 1,20 3,83 2048



Senioren vrouwen - 300 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Stèphanie Punt HLLM 1:22,40 ---