Uitslagen 2e Goudse Kaas- en Stroopwafelinstuif

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Dominique Zwiep Rotterdam 10,96 +0.2 m/s10,82
2 Milo Zech...allebroek Leiden 11,28 +0.2 m/s11,14
3 Bryan Pronk PAC 11,59 +0.4 m/s11,30
4 Mark Roosien AV Hylas 11,94 -0.5 m/s11,58
5 Mathijs Kromhout PH 12,43 -0.5 m/s12,01



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Milo Zech...allebroek Leiden 22,79 +0.2 m/s22,67
2 Bryan Pronk PAC 22,99 +0.2 m/s22,77
3 Mark Roosien AV Hylas 23,76 -0.2 m/s23,38
4 Mathijs Kromhout PH 25,76 +0.3 m/s25,62
5 Jeroen van Harmelen Avantri 27,26 -0.2 m/s---
Dominique Zwiep Rotterdam DNS 21,96



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Shaquille Haverkamp Rotterdam 52,38 42,00
2 Hugo Roelofsen Castricum 52,96 52,88
3 Wislet de Hair Spado 55,98 42,00
4 Bastiaan den Boer Rotterdam 56,14 42,00
5 Hugo van Es AV `40 56,69 55,61
6 Tobias T Van Roon DAK 58,47 55,48
7 Jeroen van Harmelen Avantri 1:02,50 ---
8 Floris van Daalen SC Antilope 1:03,42 ---



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Maikel Peeman FLKK 1:58,30 1:59,01
2 Stan Jansen Rotterdam 2:09,19 2:09,28
3 Tristan Valkenburg Olympus `70 2:20,29 2:20,00



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Borus van der Sar Olympus `70 10:22,59 10:27,38



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Elmar Koster PAC 51,93 ---
2 Jeroen van Harmelen Avantri 50,70 51,08



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Floris van Daalen SC Antilope 4,91 ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Robin Spoor AV Sparta 11,62 +0.4 m/s11,52
2 Daan Schuurman AV `47 11,77 +0.1 m/s---
3 Mischa Lips ARV Ilion 11,80 -0.1 m/s---
4 Jelen Franjic AV Sprint 11,87 -0.5 m/s11,77
5 Aron Schott Delta Sport 12,37 +0.4 m/s12,30
6 Matthias Danner AV `47 12,77 -0.1 m/s---
7 Thomas Wassenaar AV `47 12,89 -0.1 m/s12,58
8 Ivo van de Pasch AV Gouda 13,22 -0.1 m/s13,12
9 Luuk Peeters AV Gouda 13,68 -0.1 m/s---
10 Thom den Boer AV Statina 14,34 +0.2 m/s14,46
Wietse Bosman AV Gouda DNS ---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jelen Franjic AV Sprint 24,49 -0.2 m/s23,58
2 Mischa Lips ARV Ilion 24,72 +0.2 m/s---
3 Rik van der Zwan AV `40 25,11 +0.3 m/s24,65
4 Matthias Danner AV `47 26,72 -0.2 m/s---
5 Thom den Boer AV Statina 30,00 +0.2 m/s29,98



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Ezra Verboom HLLM 51,22 51,14
2 Noah Chokri Rotterdam 53,18 43,00
3 Tino Claessens Haag 53,76 54,38
4 Aimane Benchellal ARV Ilion 54,24 53,50
5 Ruben Koning AV Gouda 54,31 43,00
6 Jordan Knops Voorne 54,34 43,00
7 Koen Grandiek Castricum 56,14 55,50
8 Jonathan Dol AV Gouda 58,08 58,50
9 Indy Wekker U-Track 58,26 43,00
10 Ernst Cancrinus AAV `36 58,28 ---
11 Faas Ignatius AV Gouda 59,04 55,50
12 Sharif Omoyele Rotterdam 1:01,48 43,00



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tijmen Hoedjes Castricum 2:03,34 2:02,90
2 Raphael Van de Linde Rotterdam 2:07,67 2:07,91
3 Ilias el Khattabi Rotterdam 2:08,00 2:08,25
4 Thijs Van Daal AV Sparta 2:13,99 2:08,50
5 Jim van 't Schip AAV `36 2:15,34 2:12,14
6 Lars Thode Castricum 2:22,21 ---
7 Ernst Cancrinus AAV `36 2:26,41 2:18,00



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jonathan Dol AV Gouda 10:54,85 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Daan Schuurman AV `47 12,82 ---
2 Thomas Wassenaar AV `47 11,06 11,67
3 Luuk Peeters AV Gouda 10,80 ---
4 Ivo van de Pasch AV Gouda 10,00 ---
5 Wietse Bosman AV Gouda 9,99 ---
6 Jonathan Dol AV Gouda 8,96 9,20



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Luuk Peeters AV Gouda 43,73 ---
2 Lars van der Salm AV `40 42,07 ---
3 Daan Schuurman AV `47 38,32 ---
4 Ivo van de Pasch AV Gouda 28,97 ---
5 Jonathan Dol AV Gouda 25,79 30,00
6 Wietse Bosman AV Gouda 22,23 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Mischa Lips ARV Ilion 5,87 ---
2 Rik van der Zwan AV `40 5,37 5,93



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Laurens Jordense GACH 13,25 +0.2 m/s13,31



Jongens Junior C - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Carl Martens ARV Ilion 1:01,16 ---
2 Laurens Jordense GACH 1:04,82 1:09,32



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Taron Punt PAC 2:33,16 2:35,00
2 Laurens Jordense GACH 2:36,02 2:32,14
Sjoerd Peeters AV Gouda DNS ---



Jongens Junior C - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Sjoerd Peeters AV Gouda 30,54 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam 1.311.361.411.461.511.561.611.66ResOBP
1 Taron Punt PAC XO XXO XO XXX 1,61 1,65
2 Ridzerd Punt PAC XO XO XXX 1,41 1,46
3 Frank Ruegg AV Gouda O XXX 1,31 1,42



Jongens Junior C - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Jelle Müller AV Lycurgus 10,02 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sjoerd Peeters AV Gouda 4,35 ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Lennart Teunissen M35 - Altis 12,05 -0.5 m/s12,12
2 Stijn te Hennepe M35 - Leiden 12,61 +0.4 m/s12,37
3 Tjerk Vos M60 - SV Noordkop 13,27 -0.1 m/s13,04
4 Carel Schott M55 - Delta Sport 14,15 +0.2 m/s14,03
5 Martin van Breet M40 - AV Sparta 14,33 +0.0 m/s14,50
6 Roelf Akkerman M70 - DEM 14,85 +0.0 m/s14,75
Bretton Randall M55 - Haag DNS ---



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Lennart Teunissen M35 - Altis 24,04 +0.3 m/s24,24
2 Stijn te Hennepe M35 - Leiden 25,58 +0.3 m/s25,28
3 Tjerk Vos M60 - SV Noordkop 26,80 +0.2 m/s26,46
4 Kees-Justus Vogel M60 - AAV `36 30,61 +0.2 m/s29,90
5 Roelf Akkerman M70 - DEM 31,11 +0.2 m/s30,50
Bretton Randall M55 - Haag DNS ---



Masters Mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Dolf Smid M50 - AAV `36 57,65 56,89
2 Ben Bakker M50 - DEM 58,98 57,08
3 René Verkerke M55 - AV Gouda 1:05,65 1:01,50
4 Johan Fokkinga M45 - Phanos 1:05,81 1:06,65
5 Arthur van Schaik M70 - AV Feniks 1:17,15 1:20,05
Fulvio Scarano M45 - AV `40 DNS 55,74
Hans Slof M60 - AAV `36 DNS 57,40



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Dirk-Jan Demkes M40 - De Liemers 2:10,37 2:05,00
2 Ramses Feenstra M40 - ARV Ilion 2:14,02 2:13,00
3 Shane ter Hennepe M45 - AV Gouda 2:24,03 ---
4 Arie Visser M55 - Avantri 2:37,58 2:38,00
5 Hein van der Kallen M60 - VS97 3:02,29 ---



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 René Hage M35 - AV Gouda 9:35,64 9:23,00
2 Olaf Simonse M45 - AV `40 10:41,96 10:10,00
3 Raoul Smit Sibinga M45 - AV Gouda 10:57,35 11:12,00
4 Shane ter Hennepe M45 - AV Gouda 10:57,71 ---
5 Rob Boer M55 - AV Gouda 11:51,58 12:00,00
6 Peter Spruit M60 - AV Gouda 12:38,97 ---
7 Hein van der Kallen M60 - VS97 13:54,94 ---
Said Kanfaoui M40 - SC Reeuwijk DNS 8:22,00
Bert Streumer M70 - HLLS DNS 11:29,33



Masters Mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam 1.261.311.36ResOBP
1 Leo Olsthoorn M50 - Olympus `70 O XXO XXX 1,31 1,40



Masters Mannen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Kees-Justus Vogel M60 - AAV `36 3,93 ---



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Linda van Berkel V45 - AV `40 14,87 +0.2 m/s14,49
2 Patricia d...Jong-Veer V35 - Avantri 15,36 +0.0 m/s14,94
3 Rina Groenendijk V60 - AV `47 16,37 +0.1 m/s15,50



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Hilde Keuning V45 - AV `40 29,87 +0.2 m/s30,05
2 Linda van Berkel V45 - AV `40 30,72 +0.2 m/s30,05
3 Mireille ...-van Peet V45 - Rotterdam 33,07 -0.2 m/s33,00



Masters Vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Annemieke Punter V40 - Rotterdam 1:03,20 1:01,54
2 Chantal Va...itsenburg V45 - AV `40 1:17,32 1:15,87



Masters Vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Hilde Keuning V45 - AV `40 11:27,90 11:16,37
2 Ingrid Vanhorick V45 - SC Reeuwijk 12:44,10 11:35,00
3 Annelies van Dorp V50 - AV Gouda 12:57,99 11:58,00



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Joyce de Wit V50 - Rotterdam 6,69 ---
2 Daphne Droog V40 - SC Reeuwijk 5,99 ---



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Daphne Droog V40 - SC Reeuwijk 15,16 ---
2 Joyce de Wit V50 - Rotterdam 10,88 ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam 1.061.111.161.211.26ResOBP
1 Anja Akkerman-Smits V60 - DEM O O XO XO XXX 1,21 1,22



Masters Vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Maaike Waterreus V40 - Avantri 9,67 ---
2 Alma Hollen V55 - AV34 7,45 ---



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Liesbeth van Rossum V40 - Rotterdam 4,29 4,55
2 Rina Groenendijk V60 - AV `47 3,61 3,95



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 12,90 -0.1 m/s12,70
2 Nida Huijben HLLS 12,95 -0.1 m/s12,93
3 Imogen Beard Clytoneus 13,58 +0.2 m/s13,30
4 Tamara Eleonora ARV Ilion 14,19 -0.1 m/s---
5 Marije Verstegen SC Reeuwijk 14,66 -0.1 m/s---
Julia Hollander AV Gouda DNS ---



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Nida Huijben HLLS 25,94 +0.3 m/s26,11
2 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 26,43 +0.2 m/s26,15
3 Feline Molenaar Avantri 28,11 +0.2 m/s26,56
4 Marije Verstegen SC Reeuwijk 34,01 -0.2 m/s---



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Puck van Wiltenburg PAC 1:06,16 1:03,42



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ijke Mourits KAV Holland 2:35,22 ---



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Merel Wevers AV34 10,00 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Imogen Beard Clytoneus 34,90 45,35
2 Tamara Eleonora ARV Ilion 33,38 ---
3 Inga Steggink AAV `36 23,16 ---
Julia Hollander AV Gouda DNS ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam 1.511.561.61ResOBP
1 Inga Steggink AAV `36 O O XXX 1,56 ---



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Judeska Sheppard Rotterdam 11,49 11,55
2 Merel Wevers AV34 10,79 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Elsa Moene Voorne 15,16 +0.0 m/s14,58
Chantal Kruit AV Gouda DNS ---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Elsa Moene Voorne 31,35 +0.2 m/s31,13



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Femke Been Castricum 1:00,52 57,50
2 Janna van Burik Haag 1:02,30 1:00,53
3 Larissa Smit AV `40 1:04,87 1:00,69
Sheralda Bottse NEAV DNS 1:06,02



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Eline Runderkamp AV Edam 2:37,17 2:29,00



Meisjes Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Maxime Beverwijk PH DNS ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Chantal Kruit AV Gouda 34,11 ---
2 Laurene Brobbel Avantri 26,96 ---
Maxime Beverwijk PH DNS ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Grace-Ann Pronk Haag 5,02 5,33
2 Laurene Brobbel Avantri 4,90 ---
3 Janna van Burik Haag 4,63 4,93



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Sacha Goedhart AV Gouda 11,75 +0.1 m/s11,17
2 Marije Tijdgat Trackstars 12,25 +0.1 m/s---
3 Sharon London ARV Ilion 12,31 +0.1 m/s---
4 Rebecca Spiering Trackstars 12,69 +0.1 m/s---



Meisjes Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Sacha Goedhart AV Gouda 30,65 +0.2 m/s---



Meisjes Junior C - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Hebe Chadwick AV `40 2:35,85 ---
2 Fenne Gringhuis Rotterdam 2:53,22 ---



Meisjes Junior C - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Aylina van Rooij AAV `36 8,25 ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Fenne Gringhuis Rotterdam 29,56 27,31
2 Aylina van Rooij AAV `36 24,60 ---
3 Quincy Heemskerk AAV `36 19,62 ---
4 Sharon London ARV Ilion 13,56 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam 1.061.111.161.211.261.311.361.411.46ResOBP
1 Quincy Heemskerk AAV `36 O O XO XXX 1,41 1,50
2 Aylina van Rooij AAV `36 O - O XXX 1,31 ---
3 Marije Tijdgat Trackstars O O O O O XXX 1,26 ---
4 Sharon London ARV Ilion O O O XXX 1,16 ---



Meisjes Junior C - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Quincy Heemskerk AAV `36 4,37 4,71
2 Sacha Goedhart AV Gouda 4,35 4,69



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Christopher Garia Rotterdam 10,66 +0.2 m/s10,70
2 Ronel Brigitha AV Impala 11,11 +0.2 m/s11,04
3 Ruben Esajas Rotterdam 11,27 +0.2 m/s11,20
4 Yanick Monk Leiden 11,38 +0.4 m/s11,24
5 Rik Bataille Phanos 11,44 +0.4 m/s11,40
6 Tarik Tahiri Rotterdam 11,52 +0.4 m/s11,20
7 Toby Van Gastelen NEAV 11,66 -0.1 m/s---
8 JP Hoekstra ARV Ilion 11,77 +0.2 m/s11,08
9 Roben Popkema AV Gouda 12,19 +0.4 m/s12,50
10 Bas Jubels AV Phoenix 12,24 -0.5 m/s12,13
11 Paul Breevaart Rotterdam 12,40 -0.5 m/s12,00
12 Martijn Baten EURR 14,06 -0.1 m/s---
13 Mathijs Veerananda EURR 14,44 +0.1 m/s15,00
14 Pascal den Hartog Rotterdam 15,08 +0.0 m/s14,92
Freek Diets Altis DNS 12,43
Victor Boogers Haag DNS 12,35
Melvin van der Meij De Liemers DNS 11,49
Valentino Saparuwe AV Feniks DNF ---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Ruben Esajas Rotterdam 22,73 +0.2 m/s23,00
2 Tarik Tahiri Rotterdam 23,15 -0.2 m/s23,00
3 Vincent Kruit AV Gouda 23,41 -0.2 m/s23,03
4 Bas Jubels AV Phoenix 24,03 +0.3 m/s24,20
5 Dennis Buys Avantri 24,28 +0.3 m/s24,64
6 Paul Breevaart Rotterdam 25,40 +0.3 m/s24,80
7 Yanick Monk Leiden 25,42 +0.2 m/s22,85
8 Martijn Baten EURR 29,25 +0.2 m/s---
9 Mathijs Veerananda EURR 29,40 -0.2 m/s35,00
10 Pascal den Hartog Rotterdam 31,30 +0.2 m/s30,95
Rik Bataille Phanos DQ 23,19
Freek Diets Altis DNS 27,37
Valentino Saparuwe AV Feniks DNS ---
Victor Boogers Haag DNS 25,35
Shaeriano Murray Rotterdam DNS 23,59
Melvin van der Meij De Liemers DNS 22,77



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Anthony Rasmijn Rotterdam 49,33 49,16
2 Vester Van...eijningen AV Haarlem 49,68 ---
3 Owen Westerhout AV Trias 50,08 49,40
4 Guido de Bruijn CAV Energie 51,19 49,30
5 Adam Youssef Rotterdam 51,24 55,40
6 Paul Groen GACH 51,70 50,00
7 Ruben Esajas Rotterdam 51,80 52,00
8 Tarik Tahiri Rotterdam 51,82 52,00
9 Jim Ruter PAC 53,19 51,80
10 Ronel Brigitha AV Impala 53,63 42,00
11 Jose Pere...do Freire Rotterdam 54,27 52,40
12 Bastiaan Hondema AV Lycurgus 55,31 55,00
13 Martijn Baten EURR 1:02,42 ---
14 Pascal den Hartog Rotterdam 1:08,23 1:10,90
Dennis Buys Avantri DNS 55,39
Volkan Bugur No-Limits DNS 1:02,09
Kevin Koeks Rotterdam DNS 55,84



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jurgen Wielart AV Haarlem 1:54,42 1:48,08
2 Hugo Van den Haak Rotterdam 1:56,56 1:59,24
3 Jurriën ...n 't holt Phanos 2:04,83 2:01,00
4 Cosmo van Berkel AV Gouda 2:06,60 2:02,00
5 Eric Safai AV `40 2:07,04 ---
6 Gijs van Cappelle U-Track 2:08,72 2:06,85
7 Ton Hettema Rotterdam 2:13,67 2:12,00
8 Martijn Baten EURR 2:22,76 2:26,00
9 Pascal den Hartog Rotterdam 2:28,11 2:24,00
Volkan Bugur No-Limits DNS 2:14,08



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Frank Schotman AV Gouda 9:30,52 9:37,00
2 Eric Safai AV `40 10:15,13 ---
3 Wessel Hettema SC Reeuwijk 10:23,55 10:33,00
4 Michael van Baal AV Statina 10:24,46 10:00,03
5 Pascal den Hartog Rotterdam 11:15,06 10:47,83
6 Martijn Baten EURR 11:37,29 ---
7 Mathijs Veerananda EURR 12:04,09 11:40,00
8 Léon Neven AV Gouda 12:09,00 12:00,00
Volkan Bugur No-Limits DNS 11:04,09



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Take Zonneveld Rotterdam 8,01 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Jesse Olsthoorn Olympus `70 37,47 37,00
2 Take Zonneveld Rotterdam 33,34 ---
Alex van den Boom AV `47 DNS ---
Rody de Wolff HRRR DNS 57,56



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam 1.611.661.711.761.81ResOBP
1 Niels Ran AV Haarlem O O O XO XXX 1,76 ---



Senioren mannen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Vincent Kruit AV Gouda 6,02 6,67



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Patricia Krolis Rotterdam 12,29 +0.4 m/s12,44
2 Chimene F...o Azoungo Leiden 12,68 -0.1 m/s12,66
3 Nadine Doorduin Voorne 13,62 +0.2 m/s13,48



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Patricia Krolis Rotterdam 24,95 +0.3 m/s25,43
2 Chimene F...o Azoungo Leiden 25,90 +0.3 m/s25,55
3 Nadine Doorduin Voorne 29,40 +0.2 m/s28,90
4 Melory St...pelenburg Rijnsoever 30,41 +0.2 m/s---



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Nargélis Statia Rotterdam 57,65 56,80
2 Julia M Wainaina Haag 1:04,47 1:03,00
3 Eva van der Marel Rotterdam 1:05,77 1:05,84
4 Saskia Kroon Rotterdam 1:07,09 1:05,00
5 Fleur Berkhof Rotterdam 1:12,97 1:11,00



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Inga Michejenko Olympus `70 2:12,60 2:20,00
2 Saskia Kroon Rotterdam 2:32,35 2:29,00
3 Marloes van Loon Pallas `67 2:36,25 2:30,00
4 Fleur Berkhof Rotterdam 2:40,46 2:34,00



Senioren vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Mirthe Wiltink AV Haarlem 30,08 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam 1.361.411.461.51ResOBP
1 Mirthe Wiltink AV Haarlem O O XO XXX 1,46 ---
Maaike Boon De Spartaan XXX NM ---



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Maaike Boon De Spartaan 9,37 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten