• 100m
  • 200m
  • 400m
  • 800m
  • 3000m
  • Kogel
  • Speer
  • Hoog
  • HSS
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Robin Spoor AV Sparta 11,62 +0.4 m/s11,52
    2 Daan Schuurman AV `47 11,77 +0.1 m/s---
    3 Mischa Lips ARV Ilion 11,80 -0.1 m/s---
    4 Jelen Franjic AV Sprint 11,87 -0.5 m/s11,77
    5 Aron Schott Delta Sport 12,37 +0.4 m/s12,30
    6 Matthias Danner AV `47 12,77 -0.1 m/s---
    7 Thomas Wassenaar AV `47 12,89 -0.1 m/s12,58
    8 Ivo van de Pasch AV Gouda 13,22 -0.1 m/s13,12
    9 Luuk Peeters AV Gouda 13,68 -0.1 m/s---
    10 Thom den Boer AV Statina 14,34 +0.2 m/s14,46
    Wietse Bosman AV Gouda DNS ---

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Jelen Franjic AV Sprint 24,49 -0.2 m/s23,58
    2 Mischa Lips ARV Ilion 24,72 +0.2 m/s---
    3 Rik van der Zwan AV `40 25,11 +0.3 m/s24,65
    4 Matthias Danner AV `47 26,72 -0.2 m/s---
    5 Thom den Boer AV Statina 30,00 +0.2 m/s29,98

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Tijmen Hoedjes Castricum 2:03,34 2:02,90
    2 Raphael Van de Linde Rotterdam 2:07,67 2:07,91
    3 Ilias el Khattabi Rotterdam 2:08,00 2:08,25
    4 Thijs Van Daal AV Sparta 2:13,99 2:08,50
    5 Jim van 't Schip AAV `36 2:15,34 2:12,14
    6 Lars Thode Castricum 2:22,21 ---
    7 Ernst Cancrinus AAV `36 2:26,41 2:18,00

    Uitslagen 3000 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Jonathan Dol AV Gouda 10:54,85 ---

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Daan Schuurman AV `47 12,82 ---
    2 Thomas Wassenaar AV `47 11,06 11,67
    3 Luuk Peeters AV Gouda 10,80 ---
    4 Ivo van de Pasch AV Gouda 10,00 ---
    5 Wietse Bosman AV Gouda 9,99 ---
    6 Jonathan Dol AV Gouda 8,96 9,20

    Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Luuk Peeters AV Gouda 43,73 ---
    2 Lars van der Salm AV `40 42,07 ---
    3 Daan Schuurman AV `47 38,32 ---
    4 Ivo van de Pasch AV Gouda 28,97 ---
    5 Jonathan Dol AV Gouda 25,79 30,00
    6 Wietse Bosman AV Gouda 22,23 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Mischa Lips ARV Ilion 5,87 ---
    2 Rik van der Zwan AV `40 5,37 5,93