Uitslagen Herfstmeerkamp Pupillen (nieuwe stijl)

Jongens Pupil A - Meerkamp

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Jasper Verberne AV Marvel Team 02 1450,00 11,1 7,50 23,00 1,15 3,20 357 0
2 Sjoerd Hendriksen AV Marvel Team 02 1400,00 10,5 6,50 17,50 1,15 3,40 340 0
3 Mart Meemelink VOLO Team 01 1275,00 11,5 5,40 21,00 1,15 3,75 321 0
4 Kjell van Boekel VOLO Team 01 1425,00 11,6 6,00 28,00 1,05 2,50 316 0
5 Malik Bolder VOLO Team 01 1375,00 12,9 5,40 28,00 1,15 3,05 313 0
6 Bram Schutte VOLO Team 01 1325,00 11,7 4,90 19,00 1,15 2,60 277 0
7 Mathias Koch VOLO Team 01 1325,00 12,3 4,50 13,00 1,10 2,85 251 0
8 Thomas Beisiegel VOLO Team 01 1150,00 12,3 5,70 16,50 0,90 2,65 232 0
9 Mika Moors VOLO Team 02 1225,00 14,0 5,00 14,00 1,05 2,20 208 0
10 Jasper van... Oetelaar AV Marvel Team 02 DNS 12,1 5,50 14,00 1,05 1,80 194 0
11 Rick Werners VOLO Team 02 500,00 16,8 4,00 11,50 0,90 2,20 114 0



Jongens Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 01 (esta) - JPA 0 2:50,4 56
2 Team 02 (esta) - JPA 0 2:55,6 52



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Koen Diepen PH Team 14 6,7 1050,00 7,5 13,50 33,00 0,90 446 0
2 Viggo Tijbosch VOLO Team 13 7,0 1050,00 7,4 12,50 25,00 0,90 405 0
3 Max de Kruijf PH Team 14 6,8 1050,00 7,4 10,00 26,00 0,90 400 0
4 Lans Timmermans PH Team 14 6,9 1050,00 7,1 11,50 23,00 0,80 387 0
5 Sam Schoenmakers VOLO Team 13 7,1 850,00 7,5 10,50 26,00 0,85 357 0
6 Roel ten Brinke VOLO Team 13 7,1 900,00 7,9 11,00 23,00 0,85 349 0
7 Raúl Wille PH Team 14 7,6 950,00 7,7 10,00 18,00 0,85 323 0
8 Luc de Kruijf PH Team 14 7,5 925,00 8,0 11,00 14,50 0,90 312 0
9 Siem Schoor PH Team 14 DNS DNS 8,2 11,50 17,00 0,80 195 0
10 Mats van der Linden AV Marvel --- --- --- --- DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 15 (esta) - JPB 0 2:55,1 52
2 Team 13 (esta) - JPB 0 3:03,3 45
2 Team 14 (esta) - JPB 0 3:03,5 45



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Jannis Reijenga AV Marvel Team 15 6,8 1000,00 7,1 11,50 28,00 0,90 454 0
2 Robbie Smulders PH Team 14 7,5 975,00 7,7 11,50 27,00 0,65 377 0
3 Olaf Geus VOLO Team 18 7,5 900,00 8,7 10,00 24,00 0,80 343 0
4 Melle Walschots VOLO Team 13 7,6 875,00 8,4 10,00 10,00 0,70 277 0
5 Lucas van Loon VOLO Team 13 8,0 850,00 8,9 7,50 11,00 0,75 251 0
6 Beer Vergeer VOLO Team 13 8,5 775,00 8,8 11,00 12,00 0,75 250 0



Jongens Pupil C - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 18 (esta) - JPC 0 3:20,3 35



Jongens pupil Mini - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Juriaan Visser VOLO Team 18 7,8 775,00 9,0 10,50 19,50 0,75 293 0
2 Thijs Ellen VOLO Team 17 7,5 725,00 10,7 7,50 6,50 0,55 180 0
3 Matthijs v... het Veld VOLO Team 18 9,2 775,00 10,2 7,00 7,00 0,60 155 0
4 Joshua Taal VOLO Team 18 9,1 675,00 10,9 6,00 8,50 0,60 139 0
5 Rigt Stappershoef VOLO Team 17 8,4 400,00 11,3 5,50 8,00 0,50 115 0



Jongens pupil Mini - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes pupil A - Meerkamp

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Amelie Huth VOLO Team 02 975,00 13,3 4,60 12,00 0,90 2,65 201 0
2 Voets Kim AV Marvel Team 02 400,00 14,3 2,90 10,50 0,85 1,55 121 0



Meisjes pupil A - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Roos Reijenga AV Marvel Team 15 7,0 850,00 7,7 12,00 16,00 0,90 350 0
2 Loekie Krull AV Marvel Team 15 7,0 1000,00 7,9 9,00 13,50 0,80 332 0
3 Nienke van den Berk VOLO Team 13 7,5 875,00 8,1 10,50 11,00 0,85 297 0
4 Annika van der Broek AV Marvel Team 15 7,7 DNS 8,1 11,50 17,00 0,85 277 0
5 Ilse Werners VOLO Team 17 8,0 775,00 9,1 7,00 9,00 0,75 216 0



Meisjes Pupil B - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (esta) - MPB 0 3:38,6 21



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Renske van der Steen PH Team 14 6,8 900,00 7,6 8,50 11,50 0,85 356 0
2 Daniek Meijer AV Marvel Team 15 7,2 850,00 7,7 10,00 9,50 0,80 327 0
2 Manon Apeldoorn VOLO Team 18 7,4 925,00 8,1 8,50 13,00 0,80 327 0
4 Selje van Boekel VOLO Team 17 6,9 850,00 8,1 9,50 12,50 0,75 326 0
5 Karmen Gommers PH Team 14 7,6 825,00 8,0 7,50 10,50 0,65 273 0
6 Pleun Weijkamp VOLO Team 17 8,2 775,00 8,8 7,00 11,50 0,65 235 0
7 Jara van Baars VOLO Team 13 8,2 825,00 9,0 8,50 9,50 0,55 226 0
8 Edwer Stappershoef VOLO Team 17 7,6 825,00 9,5 5,50 8,00 0,60 218 0
9 Mare ter Wal VOLO Team 17 --- DNS --- --- 9,50 DNS 20 0



Meisjes Pupil C - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes pupil Mini - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Bo Krull AV Marvel Team 15 7,5 800,00 8,5 7,50 10,00 0,70 266 0
2 Sofie Werners VOLO Team 18 9,0 725,00 10,9 5,50 6,50 0,60 144 0
3 Sam Weijkamp VOLO Team 17 8,6 DNS 12,2 5,50 DNS 0,65 108 0
4 Rosa Tijbosch VOLO Team 18 9,6 650,00 12,6 5,50 5,00 0,60 97 0



Meisjes pupil Mini - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.