Uitslagen Zap 2017

Jongens Junior A - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 80 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ken Leunissen AV Zuidwal 11,74 -0.2 m/s11,91
2 Skip Renders GACH 12,14 -0.2 m/s11,65
3 Alex van den Heuvel Altis 13,30 +0.4 m/s---



Jongens Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Ken Leunissen AV Zuidwal 17,59 -1.3 m/s---



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Ken Leunissen AV Zuidwal 23,56 -1.1 m/s24,11
Skip Renders GACH DNF 23,59



Jongens Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Alex van den Heuvel Altis 8,91 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Alex van den Heuvel Altis 31,63 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Alex van den Heuvel Altis 1,45 ---



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Skip Renders GACH 11,85 ---
2 Alex van den Heuvel Altis 10,01 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Skip Renders GACH 5,71 6,18



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Quinn van der Velden OSM `75 7,94 +0.6 m/s7,95
2 Rajeev Mahabier OSM `75 8,24 +0.1 m/s---



Jongens Junior B - 80 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Quinn van der Velden OSM `75 12,84 -2.7 m/s12,36
2 Peter Uljee Triathlon 12,90 +0.4 m/s12,53
3 Jochem van Duren GVAC 13,07 -0.2 m/s12,55
4 Rajeev Mahabier OSM `75 13,27 -0.2 m/s---
Raoul Lommen Altis DNS ---
Laurens Meerveld Altis DNS ---



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Quinn van der Velden OSM `75 18,35 +1.1 m/s18,93
2 Shemar Martina SPLS 18,51 -1.3 m/s---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Pim Weghorst MPM 25,58 -0.1 m/s25,16
2 Quinn van der Velden OSM `75 25,89 -1.2 m/s25,59
3 Jochem van Duren GVAC 27,03 +0.7 m/s26,43
Shemar Martina SPLS DNS ---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Pim Weghorst MPM 55,22 56,44
2 Quinn van der Velden OSM `75 55,77 55,86
3 Max Duijs AV Zuidwal 1:00,24 ---



Jongens Junior B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Brent Van Herck Belgie 1:25,93 1:26,25
2 Tim van Enk AV Phoenix 1:30,48 1:28,00
3 Stijn Prijten OSM `75 1:43,52 1:52,00



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Daan Woldring AV 1923 2:07,10 2:08,49
2 Pim Weghorst MPM 2:08,70 2:14,21
3 Ingmar Simonse Altis 2:11,80 2:20,06
Leon van der Horst OSM `75 DNS 2:17,00



Jongens Junior B - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Laurens Meerveld Altis 18,84 ---
2 Stijn Prijten OSM `75 18,73 19,61



Jongens Junior B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Max Duijs AV Zuidwal 33,57 ---
2 Laurens Meerveld Altis 23,05 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Shemar Martina SPLS 1,50 ---
2 Laurens Meerveld Altis 1,35 ---
Kay Witlam Altis DNS 1,65



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Brent Van Herck Belgie 12,16 12,61
2 Rajeev Mahabier OSM `75 10,59 ---
Raoul Lommen Altis DNS ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Max Duijs AV Zuidwal 4,95 ---
2 Jochem van Duren GVAC 4,78 ---
Raoul Lommen Altis DNS ---



Jongens Junior C - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 80 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Marcus Melenhorst Altis 12,09 -0.2 m/s11,65
2 Sjoerd de Haan SPLS 12,86 +0.4 m/s---
3 Miro van Wieringen GACH 12,89 +0.4 m/s12,79
4 Julian Roman AV Zuidwal 13,32 +0.1 m/s---
5 Stijn van Essen Altis 13,33 -2.6 m/s13,41
6 Ivo van der Harst Altis 14,08 -2.6 m/s14,40
7 Justin Lagadeau Altis 14,56 +0.1 m/s---



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Marcus Melenhorst Altis 17,42 +1.1 m/s18,44
2 Gerwalt Landheer AV Statina 18,37 +1.9 m/s19,00
3 Yoram Vriezen GACH 18,81 +1.9 m/s20,22
4 Miro van Wieringen GACH 19,56 +1.1 m/s19,51
5 Justin Lagadeau Altis 22,11 -1.2 m/s---



Jongens Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Joël Hoeve SPLS 28,83 +0.7 m/s30,07



Jongens Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs Zoon Flevo Delta 55,50 56,00
2 Noud van de Mast AV34 56,44 57,94
3 Yoram Vriezen GACH 57,27 59,56
4 Stijn van Essen Altis 59,18 59,82



Jongens Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Justin Lagadeau Altis 1:55,26 ---
2 Jorren van der Grift OSM `75 2:04,84 ---



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sven Druijff Altis 2:27,14 2:21,00
2 Imme van den End Tempo AV 2:29,72 ---
3 Yafit Yekans Altis 2:39,70 ---



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Milan Terpstra AV34 3:05,47 3:10,00



Jongens Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Sander Schijf AV Atverni 4:56,99 5:00,85



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2ResOBP
1 Ruben Rolvink Olympus `70 36,97 35,17 36,97 ---
2 Marnix Wilting AC TION 36,63 36,63 35,67
3 Sjoerd de Haan SPLS 27,12 27,12 ---
4 Bram Blokhuis AV Iphitos 22,82 22,82 ---
5 Jorren van der Grift OSM `75 15,43 15,43 ---
Tjitte van den Bedem Altis - DNS 33,53



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ruben Rolvink Olympus `70 12,71 ---
2 Marnix Wilting AC TION 12,67 13,20
3 Sjoerd de Haan SPLS 10,51 11,51
4 Julian Roman AV Zuidwal 8,66 9,29
5 Bram Blokhuis AV Iphitos 8,64 ---
6 Jonas Elzinga GACH 8,32 ---
Tjitte van den Bedem Altis DNS ---



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Yoram Vriezen GACH 39,92 42,15
2 Marnix Wilting AC TION 36,74 41,68
3 Julian Roman AV Zuidwal 33,59 33,02
4 Ruben Rolvink Olympus `70 30,06 ---
5 Bram Blokhuis AV Iphitos 28,86 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yoram Vriezen GACH 1,65 1,75
2 Ruben Rolvink Olympus `70 1,60 ---
3 Ivo van der Harst Altis 1,45 ---
4 Jonas Elzinga GACH 1,40 ---



Jongens Junior C - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Joël Hoeve SPLS 10,45 10,56
2 Yanniek Asschert AV Atverni 9,53 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Marcus Melenhorst Altis 5,57 5,29
2 Noud van de Mast AV34 5,25 5,20
3 Joël Hoeve SPLS 4,80 4,87
4 Stijn van Essen Altis 4,62 4,93
5 Ivo van der Harst Altis 4,51 ---
6 Imme van den End Tempo AV 4,31 ---



Jongens Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Lucas Man GACH 8,56 +0.6 m/s8,40
2 Justin Middelbos AV Zuidwal 9,04 +0.6 m/s8,99
3 Max Sprenkels Almere `81 9,45 +0.6 m/s---
4 Maurits va...cheijndel Olympus `70 9,49 +0.1 m/s---
Julius Meijer AV Zuidwal DNS 9,35



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Justin Labrijn Almere `81 10,01 -0.2 m/s10,01
2 Tyrone Richards Altis 11,07 -0.2 m/s10,95
3 Coen de Haan SPLS 11,15 -0.2 m/s11,29
4 Jip de Greef Altis 11,19 -0.2 m/s10,95
5 Abel Stoker Tempo AV 11,23 -1.1 m/s---
6 Tim Tempelman SPLS 11,51 ---
7 Timon Hoeve SPLS 11,58 -0.9 m/s11,71
8 Ryan Andela GACH 11,68 -0.9 m/s11,46
9 Kenan van der Kooij Altis 11,75 11,68
10 Jarik van de Mast Altis 11,77 -0.9 m/s11,88
11 Koen Van der Linde Altis 12,20 -0.9 m/s11,71
12 Max Sprenkels Almere `81 12,36 -1.1 m/s---
13 Marijn van der Harst Altis 12,64 -0.9 m/s12,12
13 Onne Krol OSM `75 12,64 -0.9 m/s---



Jongens Junior D - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Justin Labrijn Almere `81 12,21 +0.1 m/s---
2 Justin Middelbos AV Zuidwal 14,90 -0.2 m/s---
3 Florian Vriezen GACH 15,37 -2.7 m/s14,80
4 Luc Clevett AV Zuidwal 15,65 +0.4 m/s---
5 Dirk van der Werf OSM `75 16,80 -0.2 m/s---
Julius Meijer AV Zuidwal DNS ---



Jongens Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Tyrone Richards Altis 20,57 +1.9 m/s20,48
2 Abel Stoker Tempo AV 20,59 -1.2 m/s---
3 Lucas Man GACH 20,85 -0.2 m/s21,27
4 Coen de Haan SPLS 20,87 -1.2 m/s---
5 Ryan Andela GACH 21,70 -1.4 m/s23,49
6 Mattis Hilgeman AV Zuidwal 22,26 -1.2 m/s---
7 Kenan van der Kooij Altis 22,50 -1.3 m/s22,20
8 Florian Vriezen GACH 22,68 -1.3 m/s22,95
9 Koen Van der Linde Altis 22,98 -1.4 m/s---
10 Marijn van der Harst Altis 23,36 -1.2 m/s---
11 Thijn Dorrestein GACH 23,71 -1.4 m/s24,28
12 Onne Krol OSM `75 24,02 -1.3 m/s---



Jongens Junior D - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Tim Tempelman SPLS 29,95 -0.2 m/s---
2 Pablo van Hoorn Altis 31,75 -0.2 m/s---



Jongens Junior D - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Lucas Man GACH 1:04,05 1:08,68
2 Quintin Janse Tempo AV 1:07,12 ---
3 Florian Vriezen GACH 1:11,59 1:10,00
4 Luc Clevett AV Zuidwal 1:12,51 1:09,15



Jongens Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jarik van de Mast Altis 1:45,34 1:48,00
2 Binne Brok Tempo AV 1:47,22 ---
3 Quintin Janse Tempo AV 1:48,74 ---
4 Dirk van der Werf OSM `75 2:03,71 ---



Jongens Junior D - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Timo Hoogendoorn U-Track 2:08,90 2:12,81



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Niels Laros Scorpio 2:58,56 2:54,90
2 Sweder Visser AAC `61 3:02,38 3:10,00
3 Parker Consten Ciko `66 3:04,82 3:07,66
4 Pablo van Hoorn Altis 3:06,28 3:07,06
5 Wu Ping Kuiper Groningen 3:08,25 3:16,26
6 Robin Pos GACH 3:10,04 3:16,00
7 Maikel Potkamp De Gemzen 3:11,60 3:18,20
8 Merlijn Bonhof AV34 3:19,04 3:17,01
9 Luc Clevett AV Zuidwal 3:25,07 3:27,22
10 David Elzinga GACH 3:27,10 3:27,00
11 Liam De Bruijne Altis 3:28,08 ---
12 Mats Medema Altis 3:35,35 3:26,71
13 Max Sprenkels Almere `81 3:40,57 ---
14 Yuri Oude Brunink Altis 4:06,93 ---



Jongens Junior D - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Yannick Rolvink Olympus `70 24,94 ---
2 David Elzinga GACH 17,44 18,88
3 Koen Van der Linde Altis 15,98 ---
4 Bas Nolsen Tempo AV 15,65 ---
5 Kyle Weernink SPLS 15,11 ---
6 Lars Bögels Altis 12,11 ---
Julius Meijer AV Zuidwal DNS ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Abel Stoker Tempo AV 11,59 ---
2 Coen de Haan SPLS 10,49 10,87
3 Yannick Rolvink Olympus `70 9,40 ---
4 Liam De Bruijne Altis 9,37 ---
5 Tyrone Richards Altis 9,09 ---
6 David Elzinga GACH 7,31 7,60
7 Kenan van der Kooij Altis 7,14 7,89
8 Bas Nolsen Tempo AV 6,98 ---
9 Lars Bögels Altis 5,83 ---
10 Yuri Oude Brunink Altis 4,38 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam P1P2ResOBP
1 Yannick Rolvink Olympus `70 32,40 34,85 34,85 ---
2 Justin Labrijn Almere `81 32,06 33,92 33,92 ---
3 Bas Nolsen Tempo AV 31,90 31,90 ---
4 Robin Pos GACH 28,79 28,79 28,75
5 Binne Brok Tempo AV 27,20 27,20 ---
6 Florian Vriezen GACH 23,56 23,56 23,59
7 Maurits va...cheijndel Olympus `70 23,53 23,53 ---
8 Ryan Andela GACH 22,94 22,94 28,45
9 Mattis Hilgeman AV Zuidwal 22,24 22,24 ---
10 Kyle Weernink SPLS 21,21 21,21 ---
11 Marijn van der Harst Altis 18,56 18,56 ---
12 Justin Middelbos AV Zuidwal 17,70 17,70 15,87
13 Lars Bögels Altis 15,15 15,15 ---
14 Tim Beune Altis 11,97 11,97 ---
15 Onne Krol OSM `75 11,70 11,70 ---
Jip de Greef Altis - DNS ---
Julius Meijer AV Zuidwal - DNS ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Mattis Hilgeman AV Zuidwal 1,55 1,45
2 Binne Brok Tempo AV 1,45 ---
3 Tim Tempelman SPLS 1,40 ---
3 Timon Hoeve SPLS 1,40 1,40
5 Thijn Dorrestein GACH 1,30 1,35
5 Kenan van der Kooij Altis 1,30 1,35
5 Liam De Bruijne Altis 1,30 ---
5 Marijn van der Harst Altis 1,30 ---
9 Bas Nolsen Tempo AV 1,25 ---
9 Kyle Weernink SPLS 1,25 ---
11 Onne Krol OSM `75 1,05 ---
Jip de Greef Altis DNS ---



Jongens Junior D - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Quintin Janse Tempo AV 8,85 ---
2 Ryan Andela GACH 8,62 8,08
3 Florian Vriezen GACH 8,54 8,16
4 Maurits va...cheijndel Olympus `70 7,74 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Justin Labrijn Almere `81 4,92 5,19
2 Timon Hoeve SPLS 4,52 4,47
3 Ryan Andela GACH 4,33 4,40
4 Mattis Hilgeman AV Zuidwal 4,31 4,19
5 Robin Pos GACH 4,20 4,30
6 Tim Tempelman SPLS 4,07 ---
7 Kenan van der Kooij Altis 3,94 4,11
8 Marijn van der Harst Altis 3,92 ---
9 Abel Stoker Tempo AV 3,85 ---
10 Kyle Weernink SPLS 3,81 ---
11 Thijn Dorrestein GACH 3,70 3,80
12 Max Sprenkels Almere `81 3,58 ---
13 Koen Van der Linde Altis 3,41 ---
Julius Meijer AV Zuidwal DNS 4,23
Justin Middelbos AV Zuidwal DNS 4,25



Masters mannen - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Ron Legemaate ARV Ilion 8,60 +0.7 m/s---
2 Andries de Waard AV Statina 9,53 +0.2 m/s9,83



Masters mannen - 80 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Richard Clevett AV Zuidwal 13,78 +0.1 m/s---
2 Harry Limburg Triathlon 15,12 -2.6 m/s15,30
3 Franz van Barneveld Altis 15,23 +0.4 m/s---
4 Andries de Waard AV Statina 15,37 +0.4 m/s14,98
Richard van Delft GACH DNS 11,95



Masters mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Lennart Teunissen Altis 18,29 +1.9 m/s17,95



Masters mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Franz van Barneveld Altis 30,76 -0.2 m/s---



Masters mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Robin van de Mast Altis 56,82 57,93



Masters mannen - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen Vels AV NOP 1:35,99 ---
2 Richard Clevett AV Zuidwal 1:48,29 ---



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ron Legemaate ARV Ilion 2:19,25 2:17,51



Masters mannen - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jan-Willem Davidse AV PEC 1910 3:11,80 ---
2 Richard Clevett AV Zuidwal 3:24,34 3:25,00
3 Jan Pannekoek AV Statina 3:27,03 3:29,54
Ron Legemaate ARV Ilion DNS 3:09,80
Ton Duits Triathlon DNF ---



Masters mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jan-Willem Davidse AV PEC 1910 5:05,77 ---



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Etienne Rolvink Olympus `70 23,76 ---
2 Bas Meijer AV Zuidwal 19,16 ---
Dennis Endeman Isala `96 DNS ---



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Etienne Rolvink Olympus `70 9,59 ---
2 Eddy van der Meer Triathlon 8,76 ---
3 Bas Meijer AV Zuidwal 7,82 ---
4 Raymond Lockhorst AV Statina 7,45 6,75
Justin Wuring GACH DNS ---



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta 53,82 55,30
2 Eddy van der Meer Triathlon 38,11 ---
3 Ronald Harderwijk AV Zuidwal 31,26 34,71
4 Etienne Rolvink Olympus `70 30,93 ---
5 Zeger Knipmeijer Altis 26,06 25,00
6 Bas Meijer AV Zuidwal 18,24 ---



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Lennart Teunissen Altis 13,87 14,58



Masters mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Harry Limburg Triathlon 4,05 3,87



Masters vrouwen - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 80 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 José Hil...st-Damsma AV Zuidwal 15,98 -2.7 m/s15,31



Masters vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 José Hil...st-Damsma AV Zuidwal 24,55 -1.3 m/s---



Masters vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Natasja Lockhorst AV Statina 33,97 -0.2 m/s16:35,00



Masters vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Discuswerpen

# Naam P1P2ResOBP
1 Mirjam Ab...-de Groot AV Edam 31,27 29,55 31,27 ---
2 José Hil...st-Damsma AV Zuidwal 19,15 19,15 20,52



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mirjam Ab...-de Groot AV Edam 11,15 ---



Masters vrouwen - Speerwerpen

# Naam P1P2ResOBP
1 Ans Saalberg GVAC 32,53 30,19 32,53 ---
2 Weia Reinboud HLLS 26,01 26,01 32,52
3 José Hil...st-Damsma AV Zuidwal 17,17 17,17 18,63



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Natasja Lockhorst AV Statina 2,96 3,26



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Lisa van Dam Altis 9,58 +0.1 m/s---



Meisjes Junior B - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Lisa van Dam Altis 12,58 -0.9 m/s---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Tessa de Ruiter AV 1923 14,16 -2.6 m/s13,99
2 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 14,62 -2.7 m/s14,50
3 Talitha Bouwman Triathlon 15,59 -0.2 m/s---
Fleur Praas Altis DNS 13,19



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Fleur Praas Altis 19,97 +1.9 m/s20,00



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 29,74 -1.2 m/s29,25



Meisjes Junior B - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 2:40,79 2:27,17



Meisjes Junior B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Ella van Veen AV Statina 3:27,54 3:29,54



Meisjes Junior B - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam P1P2ResOBP
1 Talitha Bouwman Triathlon - 21,62 21,62 ---
2 Lisa van Dam Altis 16,35 16,35 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Fleur Praas Altis 12,69 12,52
2 Tessa de Ruiter AV 1923 11,25 10,78



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Tessa de Ruiter AV 1923 30,80 31,17



Meisjes Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Talitha Bouwman Triathlon 3,72 ---



Meisjes Junior C - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Ilse Hogeveen HLLM 8,58 +0.6 m/s8,66
2 Wicky Hulselmans GACH 9,39 -1.7 m/s8,81



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Amara Nnadi Altis 11,01 -1.1 m/s10,86
2 Amy Walraven Altis 11,10 -1.1 m/s10,98
3 Franca De Leeuw Altis 11,27 ---
4 Evelien va...Houweling De Gemzen 11,36 -0.2 m/s11,27
5 Eva Schram AV Zuidwal 12,15 -1.1 m/s---
6 Janneke van Hofslot Altis 12,30 -0.9 m/s---
7 Lise Mayer Triathlon 12,54 -1.1 m/s---
8 Chaja Plochg Triathlon 12,91 -1.1 m/s---
9 Rianne de Leeuw Altis 13,16 ---
Marloes Kerstholt Altis DNS 12,43



Meisjes Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
Ilse Hogeveen HLLM DNS ---



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Ellis de Vries Altis 20,89 -0.2 m/s21,03
2 Britt Jager Altis 21,58 -0.2 m/s21,47
3 Evelien va...Houweling De Gemzen 21,60 -0.2 m/s21,20



Meisjes Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Amy Walraven Altis 27,73 -1.2 m/s27,85
2 Amara Nnadi Altis 28,40 -1.2 m/s27,30
3 Britt Jager Altis 29,50 +0.7 m/s29,22
4 Nienke van Duren GVAC 32,00 -0.3 m/s32,03



Meisjes Junior C - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Ellis de Vries Altis 1:53,42 1:50,50
2 Franca De Leeuw Altis 2:03,89 ---
3 Amber Slomp AAC `61 2:06,28 2:06,82
4 Sanne van Enk AV Phoenix 2:11,21 1:50,00



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Carmen Huikeshoven Altis 2:24,83 2:26,08
2 Puk Pouleijn Altis 2:25,12 2:27,62
3 Loïs Kok Altis 2:36,07 2:32,00
4 Noor Schepers Altis 2:49,68 ---
5 Rianne de Leeuw Altis 3:01,48 ---
Meike Hoekzema Altis DNS ---



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Julia Groot Ciko `66 3:06,77 3:10,00
2 Janneke van Hofslot Altis 3:26,15 3:12,71



Meisjes Junior C - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Chaja Plochg Triathlon 23,97 24,89
2 Amber Slomp AAC `61 18,42 15,22
3 Mirthe de Raadt AV Zuidwal 14,08 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sophie Praas Triathlon 12,30 ---
2 Ilse Hogeveen HLLM 9,39 ---
3 Sietske Verkade AAV `36 9,31 ---
4 Wicky Hulselmans GACH 9,12 9,42
5 Amara Nnadi Altis 8,34 ---
6 Eva Schram AV Zuidwal 8,08 7,85
7 Mirthe de Raadt AV Zuidwal 7,83 ---
8 Amber Slomp AAC `61 6,85 7,55
9 Noor Schepers Altis 5,96 ---
10 Marit van Gageldonk Altis 5,95 ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam P1P2ResOBP
1 Sietske Verkade AAV `36 31,73 32,51 32,51 ---
2 Wicky Hulselmans GACH 30,31 32,17 32,17 32,71
3 Rianne de Leeuw Altis 20,16 21,54 21,54 ---
4 Mirthe de Raadt AV Zuidwal 20,83 20,83 ---
5 Franca De Leeuw Altis 18,09 19,55 19,55 ---
6 Nienke van Duren GVAC 18,09 18,09 ---
7 Noor Schepers Altis - 17,86 17,86 ---
8 Marit van Gageldonk Altis 15,94 15,94 ---
9 Ellis de Vries Altis 14,49 14,49 11,37
Marloes Kerstholt Altis - DNS 15,87



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nienke van Duren GVAC 1,35 1,50
2 Chaja Plochg Triathlon 1,30 1,35
3 Lise Mayer Triathlon 1,25 ---
4 Ellis de Vries Altis 1,20 1,30
Meike Hoekzema Altis DNS ---



Meisjes Junior C - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Ilse Hogeveen HLLM 9,35 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Britt Jager Altis 4,29 4,14
2 Eva Schram AV Zuidwal 4,23 4,28
3 Franca De Leeuw Altis 4,20 ---
4 Chaja Plochg Triathlon 4,06 ---
5 Nienke van Duren GVAC 3,94 ---
6 Noor Schepers Altis 3,67 ---
7 Marit van Gageldonk Altis 3,27 ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Marinka Schuurman Altis 8,62 +0.6 m/s8,60
2 Shantell Kwofie GACH 8,71 +0.6 m/s8,61
3 Marit Simonse Altis 8,72 +0.6 m/s8,72
4 Roos Wortel GACH 8,76 +0.6 m/s8,60
5 Naomie Höhn Altis 8,89 +0.2 m/s---
6 Noortje Huitema Groningen 8,92 8,67
7 Mare Lei GACH 9,07 -1.7 m/s8,86
8 Anissa Toumi Triathlon 9,12 +0.1 m/s---
9 Keziah Orie Altis 9,17 +0.2 m/s9,05
10 Noortje Knoll Groningen 9,27 ---
11 Lotte Slomp AAC `61 9,28 -1.7 m/s8,81
12 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 9,30 +0.7 m/s9,18
13 Marise van der Horst OSM `75 9,34 +0.1 m/s---
14 Lois Doornheim GACH 9,45 +0.2 m/s9,11
15 Danjela Lockhorst AV Statina 9,49 +0.7 m/s9,23
16 Marlot Groeneweg Altis 9,54 +0.1 m/s---
17 Maaike van Kesteren GACH 9,57 +0.6 m/s9,58
17 Ella Lommen Altis 9,57 +0.2 m/s---
19 Rikkie Bosman GACH 9,58 +0.2 m/s9,27
20 Elin Kruizenga Altis 9,98 +0.2 m/s---
20 Robin van der Have Altis 9,98 +0.1 m/s---
22 Tessa Westland AV Zuidwal 10,19 +0.7 m/s---
23 Dagmar Schepers Altis 10,36 +0.7 m/s10,26
24 Rani Mahabier OSM `75 11,35 +0.6 m/s---
25 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 12,37 +0.7 m/s---
Ella de Bruijne AV Zuidwal DNS 9,00



Meisjes Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Mare Lei GACH 11,70 -1.1 m/s---



Meisjes Junior D - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Anissa Toumi Triathlon 14,66 +0.1 m/s---
2 Lois Doornheim GACH 15,15 -2.7 m/s15,02
3 Marise van der Horst OSM `75 15,19 -2.7 m/s14,83
4 Lotte Buitenkamp Altis 16,23 -0.2 m/s---



Meisjes Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Babs Koeman AV Haarlem 21,09 +1.9 m/s21,13
2 Marinka Schuurman Altis 21,23 -0.2 m/s21,07
3 Danjela Lockhorst AV Statina 22,60 -1.4 m/s23,09
Roos Wortel GACH DNS 21,72
Ella de Bruijne AV Zuidwal DNS ---



Meisjes Junior D - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Mare Lei GACH 30,20 +0.7 m/s30,41
2 Senna Vroemen Triathlon 33,48 -0.2 m/s---
3 Maartje Rinsema Altis 34,90 -0.3 m/s---



Meisjes Junior D - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Annelou Praas Triathlon 1:11,24 ---
2 Jetske Meijer Altis 1:11,59 ---
3 Ella Lommen Altis 1:15,99 ---
4 Senna Vroemen Triathlon 1:23,39 ---



Meisjes Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Babs Koeman AV Haarlem 1:46,08 1:49,22
2 Marit Simonse Altis 1:55,19 ---
3 Sterre van der Zouw Altis 2:11,67 ---
Elka Wybenga Altis DNS ---
Elin Kruizenga Altis DNS ---
Naomie Höhn Altis DNS ---
Noortje Huitema Groningen DNF 1:41,84



Meisjes Junior D - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Lois Doornheim GACH 2:48,66 ---
Marit Simonse Altis DNS ---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Tess van Randtwijk AV34 3:02,89 3:04,80
2 Myrte van der Schoot GACH 3:03,83 3:07,85
3 Bridget Konings Ciko `66 3:04,98 3:05,52
4 Bieke Schipperen Scorpio 3:05,92 3:08,89
5 Tiba Miran Groningen 3:07,19 3:10,89
6 Bo Spoor ATH 3:08,00 3:06,60
7 Dione Schipper Start `78 3:08,43 3:13,68
8 Eva Kok Eindhoven 3:10,54 3:14,61
9 Sativa Wenker Ciko `66 3:11,04 3:14,18
10 Lianne Wuring GACH 3:23,82 3:22,00
11 Anna Lusthof Olympus `70 3:24,15 3:27,31
12 Marlot Groeneweg Altis 3:31,27 3:30,90
13 Sofie van Kooij Altis 3:36,30 3:31,04
14 Maartje Rinsema Altis 3:47,25 3:41,14
15 Noortje Knoll Groningen 3:53,58 ---
Maaike van Kesteren GACH DNF 3:45,12



Meisjes Junior D - 1500 meter

# Naam ResOBP
Nina van der Vat Triathlon DNS 5,34



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam P1P2ResOBP
1 Marinka Schuurman Altis 21,78 21,78 ---
2 Tessa Molenaar Olympus `70 20,40 21,74 21,74 23,46
3 Lois Doornheim GACH 17,82 17,82 18,76
4 Anna Lusthof Olympus `70 17,22 17,22 19,37
5 Isabel Kerstholt Altis 17,06 17,06 ---
6 Mila Nijsse GACH 15,91 15,91 13,72
7 Senne Wijma GACH 15,81 15,81 13,96
8 Lianne Wuring GACH 15,72 15,72 16,00



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Annelou Praas Triathlon 10,79 ---
2 Tessa Molenaar Olympus `70 10,15 10,71
3 Meike Bakker GACH 10,08 11,60
4 Elka Wybenga Altis 9,18 ---
5 Shantell Kwofie GACH 9,05 9,01
6 Roos Wortel GACH 8,94 9,61
7 Lotte Slomp AAC `61 8,80 9,44
8 Isabel Kerstholt Altis 8,58 ---
9 Anissa Toumi Triathlon 8,55 ---
10 Elin Kruizenga Altis 8,16 ---
11 Mila Nijsse GACH 8,06 8,57
12 Nina van der Vat Triathlon 7,78 7,20
13 Mare Lei GACH 7,72 8,93
14 Senne Wijma GACH 7,57 7,65
15 Lotte Buitenkamp Altis 7,30 ---
16 Dagmar Schepers Altis 7,15 8,79
17 Keziah Orie Altis 7,08 6,38
18 Robin van der Have Altis 6,97 ---
19 Lola Uffels Altis 6,96 ---
20 Ella Lommen Altis 6,72 ---
21 Sofie van Kooij Altis 6,65 ---
22 Marlot Groeneweg Altis 6,63 ---
23 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 6,50 6,68
24 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 6,06 ---
25 Rani Mahabier OSM `75 5,62 ---
26 Tessa Westland AV Zuidwal 4,16 ---
Sanne Gouw AV Astylos DNS ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Marinka Schuurman Altis 32,77 28,62
2 Babs Koeman AV Haarlem 28,09 30,66
3 Jetske Meijer Altis 23,65 ---
4 Tessa Molenaar Olympus `70 23,36 24,84
5 Meike Bakker GACH 22,66 25,56
6 Ella Lommen Altis 21,65 ---
7 Isabel Kerstholt Altis 20,71 ---
8 Lianne Wuring GACH 20,38 22,20
9 Nina van der Vat Triathlon 18,96 18,84
10 Senne Wijma GACH 17,76 19,99
11 Mila Nijsse GACH 16,84 15,06
12 Naomie Höhn Altis 15,26 ---
13 Amber Brouwer Altis 15,05 ---
14 Robin van der Have Altis 13,97 ---
15 Rani Mahabier OSM `75 10,55 ---
16 Dagmar Schepers Altis 9,14 ---
Sterre van der Zouw Altis DNS ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Elka Wybenga Altis 1,50 ---
2 Jetske Meijer Altis 1,45 ---
3 Shantell Kwofie GACH 1,40 1,43
4 Nina van der Vat Triathlon 1,35 1,21
4 Lola Uffels Altis 1,35 ---
4 Sanne Gouw AV Astylos 1,35 ---
7 Meike Bakker GACH 1,30 1,40
8 Lianne Wuring GACH 1,25 1,30
8 Marlot Groeneweg Altis 1,25 ---
8 Lotte Slomp AAC `61 1,25 1,30
11 Maaike van Kesteren GACH 1,20 1,30
11 Elin Kruizenga Altis 1,20 ---
11 Amber Brouwer Altis 1,20 ---
11 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 1,20 1,15
11 Marit Simonse Altis 1,20 1,10
16 Sterre van der Zouw Altis 1,15 ---
16 Sofie van Kooij Altis 1,15 ---
18 Lotte Buitenkamp Altis 1,05 ---



Meisjes Junior D - Hink-stap-springen

# Naam P1P2Res OBP
1 Anna Lusthof Olympus `70 9,73 10,16 10,16 9,90
2 Jetske Meijer Altis 9,69 9,69 ---
3 Ella Lommen Altis 8,36 8,36 ---
4 Amber Brouwer Altis 7,75 7,75 ---
5 Sterre van der Zouw Altis 7,29 7,29 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Babs Koeman AV Haarlem 4,60 4,74
2 Myrte van der Schoot GACH 4,43 4,43
3 Marinka Schuurman Altis 4,37 ---
4 Shantell Kwofie GACH 4,29 4,57
5 Elka Wybenga Altis 4,20 ---
6 Naomie Höhn Altis 4,18 ---
7 Meike Bakker GACH 4,05 4,14
8 Lois Doornheim GACH 4,04 3,96
9 Roos Wortel GACH 4,02 4,44
10 Rikkie Bosman GACH 3,73 3,89
11 Mare Lei GACH 3,64 3,93
12 Marise van der Horst OSM `75 3,62 ---
13 Danjela Lockhorst AV Statina 3,60 3,69
14 Isabel Kerstholt Altis 3,34 ---
15 Robin van der Have Altis 3,29 ---
16 Dagmar Schepers Altis 3,26 3,22
17 Amber Brouwer Altis 3,25 ---
18 Sterre van der Zouw Altis 3,23 ---
19 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 3,21 ---
20 Tessa Westland AV Zuidwal 3,17 ---
21 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 2,40 ---
Marlot Groeneweg Altis DNS ---
Sanne Gouw AV Astylos DNS ---



Senioren mannen - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Stefan Scholte AV Haarlem 7,25 -1.7 m/s7,17



Senioren mannen - 80 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Stefan Scholte AV Haarlem 10,96 +0.4 m/s10,92
2 Rutger Bien AV 1923 11,19 +0.4 m/s11,09
3 Jeroen Witteveen HLLS 11,46 +0.4 m/s11,15
4 Harald Bust HLLS 11,53 +0.4 m/s11,37
5 Marinio Mac Andrew AV Atos 11,63 +0.1 m/s---
6 Muus Evers AAC 11,80 -0.2 m/s11,30
7 Alexander Siteur Altis 11,85 +0.4 m/s12,00
8 Maarten Ottenhoff Phanos 11,88 -0.2 m/s11,30
9 Stefan De Vries AAC 11,91 -0.2 m/s11,30



Senioren mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jeroen Witteveen HLLS 17,11 +1.1 m/s16,85



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Wijnand Du Toit Zuid-Afrika 21,94 -1.1 m/s21,08
2 Stefan Scholte AV Haarlem 22,58 -1.1 m/s22,52
3 Stefan De Vries AAC 23,47 -0.1 m/s24,20
4 Marinio Mac Andrew AV Atos 23,53 -0.2 m/s---
5 Maarten Ottenhoff Phanos 23,60 -0.1 m/s24,20
6 Muus Evers AAC 23,63 -0.1 m/s24,20
7 Jeroen Witteveen HLLS 23,66 -1.1 m/s22,50
8 Alexander Siteur Altis 24,15 -0.1 m/s25,00
9 Luuk van der Wal AV Zuidwal 25,02 -1.2 m/s25,11
Rutger Bien AV 1923 DNS 22,28
Harald Bust HLLS DNS ---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Leon Tukker Typhoon 54,05 55,06
2 Alexander Siteur Altis 54,98 1:02,00
3 Jeroen Witteveen HLLS 59,08 52,80
4 Gadaa Hunde AV Feniks 1:06,09 ---
Geert Geytenbeek HLLS DNS 51,00



Senioren mannen - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Gijs van Cappelle U-Track 2:06,88 2:06,85
2 Said Abdi Daray AV PEC 1910 2:10,89 2:13,54



Senioren mannen - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Patrick Zweekhorst Triathlon 42,68 40,54 40,46 42,68 ---
2 Rob Kraak Altis 30,11 30,11 32,85
René van de Ven Oirschot - DNS ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Gert-Jan Procee Altis 10,71 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam P1P2ResOBP
1 Daan Meyer AV34 65,50 65,50 78,24
2 Harald Bust HLLS 49,30 49,30 51,22
3 Gert-Jan Procee Altis 45,76 45,76 ---
4 René van de Ven Oirschot 43,21 44,15 44,15 ---
5 Gadaa Hunde AV Feniks 36,47 36,47 ---
6 Tom Dankers GACH 33,81 33,81 35,12



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Luuk van der Wal AV Zuidwal 1,70 1,81
Harald Bust HLLS DNS 2,05



Senioren mannen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Kjell Wolters AV Lycurgus 6,14 ---



Senioren vrouwen - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Louise Taatgen AV Impala 8,95 +0.2 m/s9,00
2 Tamara Bo...schansker Altis 12,46 +0.7 m/s---



Senioren vrouwen - 80 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Madelon Kamp Altis 13,71 13,87
2 Bo Welgraaf AV34 13,75 -2.7 m/s13,50
3 Louise Taatgen AV Impala 14,34 -2.6 m/s14,50
4 Tamara Bo...schansker Altis 20,71 +0.4 m/s---



Senioren vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Anke Zonderland AV Impala 19,76 +1.1 m/s20,00



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Chanté Samuel Phanos 25,44 -0.1 m/s25,12
2 Madelon Kamp Altis 28,41 +0.7 m/s28,37
Rebecca Rijken Phanos DNS 25,52
Anke Zonderland AV Impala DNF 26,29



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Marije Wever Phanos 57,22 55,73
1 Rebecca Rijken Phanos 57,22 56,75
3 Bo Welgraaf AV34 1:00,23 59,39
4 Nikki Klarenbeek Phanos 1:01,37 59,12
5 Tari Simonis Altis 1:01,39 1:01,45
6 Judith Rasch GACH 1:01,93 59,50



Senioren vrouwen - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Nicky Verschuure U-Track 2:17,07 ---



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Nikki Klarenbeek Phanos 2:20,30 2:15,63



Senioren vrouwen - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Marije Wever Phanos 4:55,62 4:50,00
2 Gerrieke ...temarsink AV Phoenix 4:57,47 5:06,00



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Nina de Poorter Eindhoven 43,13 ---
2 Tessa Harderwijk AV Zuidwal 20,12 24,22
Kim Borsen Altis DNS ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Moniek Stijvers GACH 10,11 ---
2 Kim Borsen Altis 9,75 ---
3 Anne Procee Altis 7,78 ---
4 Tessa Harderwijk AV Zuidwal 7,54 8,26



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam P1P2ResOBP
1 Danien ten Berge SPWS 44,26 44,26 ---
2 Eefje Frissen GVAC 39,50 37,61 39,50 ---
3 Nikki Klarenbeek Phanos 25,83 38,10 38,10 40,44
4 Chanté Samuel Phanos 27,53 27,53 29,84
5 Anne Procee Altis 26,63 26,63 ---
6 Tessa Harderwijk AV Zuidwal 17,19 17,19 17,10
Kim Borsen Altis - DNS ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Katja Slangewal Altis 1,60 1,74
1 Claudia Aernaudts HLLS 1,60 1,73
1 Imke Hanssen HLLS 1,60 1,72
4 Yara Gast VTLS 1,55 ---



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Chanté Samuel Phanos 5,37 5,71
2 Priscilla ... Oorschot AAC 4,98 5,40