Uitslagen Topflight Throwing Games

Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Timo in 't Hout PAC 46,97 ---
2 Rafael Raap PAC 42,82 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Timo in 't Hout PAC 15,62 ---
2 Rafael Raap PAC 13,40 ---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Shaquille ...manuelson PAC 55,45 ---
2 Mattijs Mols AV Attila 54,29 ---
3 Pim Groen PAC 40,51 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Shaquille ...manuelson PAC 17,26 ---
2 Mathijs Mols AV Attila 16,20 ---
3 Pim Groen PAC 13,77 ---



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Iwan Groothuijse M50 - Hollandia 43,05 --- 0
2 Ed Martens M50 - Hollandia 39,33 --- 0
3 Tony Pracht M60 - Leiden 39,30 --- 0
4 Kees Aerts M55 - SV Noordkop 37,56 --- 0
5 Peter Blommestijn M75 - Rotterdam 33,52 --- 0
6 Arno Hissink M65 - PAC 29,97 --- 0



Masters Mannen - Gewichtwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Peter Blommestijn M75 - Rotterdam 13,89 --- 0
2 Jeroen Vis M40 - PAC 12,57 --- 0



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kees Aerts M55 - SV Noordkop 12,68 --- 0
2 Ed Martens M50 - Hollandia 11,25 --- 0
3 Tony Pracht M60 - Leiden 10,46 --- 0
4 Peter Blommestijn M75 - Rotterdam 10,22 --- 0
5 Arno Hissink M65 - PAC 9,45 --- 0



Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jannet van Noord V50 - AV Lycurgus 27,73 --- 0
2 Michelle ...ommestijn V50 - Rotterdam 25,47 --- 0
3 Carola Diederik V45 - PAC 23,15 --- 0
4 Jeanine Bakx V45 - PAC 22,33 --- 0
5 Laura Blo...n - Euser V70 - Rotterdam 21,72 --- 0
6 Loes Luijendijk V50 - PAC 21,20 --- 0
7 Louise Zimmerman V65 - Rotterdam 19,57 --- 0
8 Margreeth Hissink V65 - PAC 16,25 --- 0



Masters Vrouwen - Gewichtwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Michelle ...ommestijn V50 - Rotterdam 10,73 --- 0
2 Laura Blo...n - Euser V70 - Rotterdam 9,91 --- 0
3 Carola Diederik V45 - PAC 9,10 --- 0
4 Louise Zimmerman V65 - Rotterdam 7,75 --- 0



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Michelle ...ommestijn V50 - Rotterdam 10,10 --- 0
2 Laura Blo...n - Euser V70 - Rotterdam 7,59 --- 0
3 Jeanine Bakx V45 - PAC 7,53 --- 0
4 Margreeth Hissink V65 - PAC 7,19 --- 0
5 Louise Zimmerman V65 - Rotterdam 6,72 --- 0



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Enid Duut PAC 48,56 ---
2 Benthe König Ciko `66 44,03 ---
3 Adrian Vrijenhoek Rotterdam 40,15 ---



Meisjes Junior A - Gewichtwerpen

# Naam ResOBP
1 Adrian Vrijenhoek Rotterdam 12,73 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Benthe König Ciko `66 15,14 ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Alida van Daalen PAC 45,75 ---
2 Lotte Smink HLLS 38,15 ---
3 Kahlan Geluk Rotterdam 36,54 ---



Meisjes Junior B - Gewichtwerpen

# Naam ResOBP
1 Kahlan Geluk Rotterdam 9,49 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Alida van Daalen PAC 14,97 ---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Caspar Hattink Phanos 55,50 ---
2 Roland van Zuilen AV Gouda 54,07 ---
3 Sebastian Dietl Duitsland 51,68 ---
4 Marijn van den Born PAC 44,47 ---
5 Sybren Blok PAC 43,20 ---
6 Ingmar Vos PAC 43,01 ---
7 Mees de Klerk PAC 39,37 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Patrick Cronie AAC 18,30 ---
2 Marijn van den Born PAC 15,92 ---
3 Sven Poelmann AAC 14,83 ---
4 Ingmar Vos PAC 14,09 ---
5 Sybren Blok PAC 13,88 ---



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Corinne Nugter AV NOP 56,91 ---
2 Nina de Poorter Eindhoven 49,12 ---
3 Lianne Bruins GACH 42,42 ---
4 Carolien de Pater Avantri 38,40 ---
5 Talitha G...ro Obando PAC 25,61 ---
6 Stephanie Bouman PAC 23,47 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lianne Bruins GACH 12,64 ---
2 Carolien de Pater Avantri 11,02 ---
3 Stephanie Bouman PAC 7,46 ---
Corinne Nugter AV NOP DNS ---
Nina de Poorter Eindhoven DNS ---