Uitslagen Vrijdagavond Indoorwedstrijd

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,20Q 7,29
2 Kevin Deur AV Sparta 7,33Q 7,20
3 Levi Casilio HRCL 7,36q 7,29
4 Quinten de Brabander Olympus `70 7,60q 7,66
5 Alberto Biswane Olympus `70 7,63q 7,45
6 Jair Melfor AV Fortuna 7,76Q ---



Jongens Junior A - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,20 ---
2 Kevin Deur AV Sparta 7,31 ---
3 Levi Casilio HRCL 7,42 ---
4 Alberto Biswane Olympus `70 7,48 ---
5 Quinten de Brabander Olympus `70 7,52 ---
6 Jair Melfor AV Fortuna 7,72 ---



Jongens Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Hans Harting AV `47 9,00 8,88
2 Luc Giele Voorne 9,21 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Devi Robbemond AV Fortuna 11,32 ---
2 Lars Boertien CAV Energie 10,86 11,32
3 Luc Giele Voorne 10,35 ---
4 Hans Harting AV `47 9,32 ---



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,37Q 7,43
2 Brett Duff AV Sparta 7,39Q 7,43
3 Arther Kuwas HRCL 7,51q 7,55
3 Lars Adriaanse Haag 7,51q 7,45
5 Lars Mackenbach AV Sprint 7,66Q 7,93
6 Daan de Jong Olympus `70 8,09Q 8,14
7 Tarik Hochlaf AV Sparta 8,29q ---
Ruben Rolvink Olympus `70 DNS 8,39
Bo Herrewijnen Olympus `70 DNS 8,25



Jongens Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,43 ---
2 Arther Kuwas HRCL 7,50 ---
3 Brett Duff AV Sparta 7,57 ---
4 Lars Mackenbach AV Sprint 7,70 ---
5 Daan de Jong Olympus `70 8,09 ---
Tarik Hochlaf AV Sparta DNS ---
Lars Adriaanse Haag DNS ---



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,69 8,78
2 Lars Adriaanse Haag 9,07 8,90
3 Roderik Cobben Voorne 9,25 ---
4 Lars Mackenbach AV Sprint 9,36 9,59
5 Jonathan ...eugdenhil Olympus `70 10,66 11,80
6 Kamil Snellink AV Sparta 12,24 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lars Adriaanse Haag 12,99 ---
2 Bo Herrewijnen Olympus `70 12,16 ---
3 Ruben Rolvink Olympus `70 11,72 ---
4 Roderik Cobben Voorne 11,39 ---
5 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 11,01 11,84
6 Kamil Snellink AV Sparta 7,81 ---



Jongens Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Rens de Graauw PH 7,74Q 7,72
2 Julian Mejame Ejong PAC 7,94Q 7,90
3 Dijron Hanemaaijer Olympus `70 8,04Q 8,50
4 Quinten Wormer Haag 8,15Q 8,29
5 Lucas Man GACH 8,24Q 8,24
6 Tom van Buuren Olympus `70 8,69Q 8,72
7 Thomas Kleijweg Olympus `70 8,74Q 9,32
8 Kariem Kishk Olympus `70 9,02Q 8,90
9 Stef Kortekaas Olympus `70 9,37Q 9,60
10 Ruben van Seventer Olympus `70 9,65q 9,55
11 Tijn Zuiderwijk Olympus `70 10,55q ---
Justin van Dooren AV Sparta DNS 8,13



Jongens Junior C - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Rens de Graauw PH 7,74 ---
2 Julian Mejame Ejong PAC 7,92 ---
3 Dijron Hanemaaijer Olympus `70 7,99 ---
4 Lucas Man GACH 8,35 ---
5 Tom van Buuren Olympus `70 8,67 ---
6 Thomas Kleijweg Olympus `70 8,77 ---
7 Kariem Kishk Olympus `70 9,13 ---
8 Stef Kortekaas Olympus `70 9,25 ---
9 Ruben van Seventer Olympus `70 9,72 ---
10 Tijn Zuiderwijk Olympus `70 10,23 ---
Quinten Wormer Haag DNS ---



Jongens Junior C - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 8,41 8,43
2 Rens de Graauw PH 8,86 8,84
3 Taron Punt PAC 8,91 9,10
4 Quinten Wormer Haag 9,24 9,55
5 Julian Mejame Ejong PAC 9,45 9,30
6 Kariem Kishk Olympus `70 12,02 11,93
Justin van Dooren AV Sparta DNS 9,94
Jarno van der Meide PAC DNS 10,00



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 15,56 ---
2 Gaby Emmanuel Haag 15,51 ---
3 Sebastiaan Bonte AV Hera 15,40 14,99
4 Julian Mejame Ejong PAC 14,29 14,50
5 Rens de Graauw PH 12,30 12,27
6 Thomas Kleijweg Olympus `70 9,33 ---
7 Quinten Wormer Haag 8,99 8,86
8 Kariem Kishk Olympus `70 7,48 ---
9 Tom van Buuren Olympus `70 7,27 ---
10 Bart Adriaanse Voorne 7,26 ---
11 Stef Kortekaas Olympus `70 6,98 ---
12 Tijn Zuiderwijk Olympus `70 5,27 ---
13 Ruben van Seventer Olympus `70 4,75 ---
Justin van Dooren AV Sparta DNS 11,54



Jongens Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Bryan Duff AV Sparta 8,28q 8,12
2 Angelo de Nooijer AV Sparta 8,38Q 8,52
3 Jarno van Daalen PAC 8,43q 8,21
4 Layi Oniwinde AV Sparta 8,70Q 8,81
5 Faith Abu AV Sparta 8,79q 8,76
6 Aiden Bareman Voorne 8,85 ---
7 Ryan Andela GACH 8,86q 8,68
8 Senne Gisius GACH 9,03q 8,71
9 Lennart Boogaard AV Hera 9,14q ---
10 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 9,29q 9,27
11 Maurits va...cheijndel Olympus `70 9,34q 9,09
12 Florian Vriezen GACH 9,40q 9,16
13 Luce Wijma GACH 9,44q 9,29
14 Yannick Rolvink Olympus `70 9,66q 9,35
15 Milan Kal Olympus `70 9,68Q 9,65
16 Joshua Adriaanse Olympus `70 9,84q 9,60
17 Joost Viveen Olympus `70 9,85q 9,33
18 Timo Eilers AV Sparta 9,88q 9,57
19 Misha van ...heppingen Australië 9,94q ---
20 Casper van Dijk Olympus `70 10,01q ---
21 Alexander Auer AV Sparta 10,09Q 10,17
22 Koen Viveen Olympus `70 10,21q 9,70
23 Zen Valstar Olympus `70 10,54q 10,15
24 Nathan Nijdam AV Sparta 10,90q 10,69
25 Joshua van Rijssel AV Sparta 10,99q 10,38
26 Daan Bladt Olympus `70 11,53q 11,59
27 Silvano Pajic Olympus `70 11,67q 12,43
Lars van Beek AV Sparta DNS 9,33
Marcel Gomez AV Sparta DNS ---
Frank van den Enden Olympus `70 DNS 9,43



Jongens Junior D - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Bryan Duff AV Sparta 8,38 ---
2 Angelo de Nooijer AV Sparta 8,42 ---
3 Layi Oniwinde AV Sparta 8,63 ---
4 Ryan Andela GACH 8,96 ---
5 Senne Gisius GACH 9,02 ---
6 Faith Abu AV Sparta 9,14 ---
7 Florian Vriezen GACH 9,33 ---
8 Maurits va...cheijndel Olympus `70 9,50 ---
9 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 9,54 ---
10 Joshua Adriaanse Olympus `70 9,58 ---
11 Luce Wijma GACH 9,63 ---
12 Yannick Rolvink Olympus `70 9,67 ---
13 Milan Kal Olympus `70 9,95 ---
14 Joost Viveen Olympus `70 9,97 ---
15 Timo Eilers AV Sparta 9,99 ---
16 Casper van Dijk Olympus `70 10,15 ---
17 Koen Viveen Olympus `70 10,24 ---
18 Zen Valstar Olympus `70 10,53 ---
19 Alexander Auer AV Sparta 10,69 ---
20 Nathan Nijdam AV Sparta 10,74 ---
21 Silvano Pajic Olympus `70 11,81 ---
Joshua van Rijssel AV Sparta DNS ---
Lennart Boogaard AV Hera DNS ---
Daan Bladt Olympus `70 DNS ---
Jarno van Daalen PAC DNS ---
Misha van ...heppingen Australië DNS ---



Jongens Junior D - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Bryan Duff AV Sparta 9,69 ---
2 Aiden Bareman Voorne 10,18 ---
3 Ryan Andela GACH 10,58 10,75
4 Senne Gisius GACH 10,91 10,43
5 Florian Vriezen GACH 11,10 11,05
6 Layi Oniwinde AV Sparta 11,19 ---
7 Luce Wijma GACH 11,26 10,88
8 Faith Abu AV Sparta 11,51 11,12
9 Yannick Rolvink Olympus `70 11,75 11,47
10 Misha van ...heppingen Australië 12,01 ---
11 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 12,66 12,88
12 Joost Viveen Olympus `70 12,95 ---
13 Milan Kal Olympus `70 13,46 ---
14 Nathan Nijdam AV Sparta 13,55 14,47
15 Joshua van Rijssel AV Sparta 14,07 ---
16 Koen Viveen Olympus `70 14,76 ---
17 Timo Eilers AV Sparta 14,89 12,44
Lars van Beek AV Sparta DNS ---
Marcel Gomez AV Sparta DNS ---
Frank van den Enden Olympus `70 DNF 11,94



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lennart Boogaard AV Hera 11,38 10,88
2 Yannick Rolvink Olympus `70 10,11 ---
3 Bryan Duff AV Sparta 9,59 7,88
4 Ryan Andela GACH 9,15 ---
5 Layi Oniwinde AV Sparta 8,51 ---
6 Aiden Bareman Voorne 8,41 ---
7 Florian Vriezen GACH 8,22 8,74
8 Jarno van Daalen PAC 7,48 8,42
9 Misha van ...heppingen Australië 7,36 ---
10 Faith Abu AV Sparta 7,31 8,69
11 Senne Gisius GACH 7,29 ---
12 Luuk van Cappelle Olympus `70 7,28 ---
13 Maurits va...cheijndel Olympus `70 6,92 ---
14 Angelo de Nooijer AV Sparta 6,79 ---
15 Frank van den Enden Olympus `70 6,47 ---
16 Timo Eilers AV Sparta 6,24 ---
17 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 5,90 ---
18 Daan Bladt Olympus `70 5,38 ---
19 Koen Viveen Olympus `70 5,24 ---
20 Milan Kal Olympus `70 5,18 ---
21 Joost Viveen Olympus `70 5,07 ---
22 Joshua van Rijssel AV Sparta 5,03 ---
23 Alexander Auer AV Sparta 4,99 ---
24 Nathan Nijdam AV Sparta 4,23 ---
25 Silvano Pajic Olympus `70 4,12 ---
Lars van Beek AV Sparta DNS ---
Marcel Gomez AV Sparta DNS ---



Masters mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Richard Achterberg VAV 7,81q 7,65
2 Jordi Mim...ero Palop Haag 7,84Q ---
3 Leo Van der Aa AV Fortuna 8,15q 8,00
4 Stijn te Hennepe Leiden 8,19q 8,01
5 Frans van Wouwen Haag 8,53Q ---
6 Martien Mol Olympus `70 8,74q ---
7 Marco de Kunder CAV Energie 9,05Q ---
8 André van der Pijl Olympus `70 9,48q 9,50
9 Cor van Dam Olympus `70 10,43q 10,39
10 Christiaan Mettrop Spark 10,60q 10,13
Ewout Pieters Haag DNS 7,58



Masters mannen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Leo Van der Aa AV Fortuna 8,14 ---
2 Stijn te Hennepe Leiden 8,15 ---
3 Frans van Wouwen Haag 8,63 ---
4 Marco de Kunder CAV Energie 9,16 ---
5 André van der Pijl Olympus `70 9,48 ---
6 Christiaan Mettrop Spark 10,73 ---
Martien Mol Olympus `70 DNS ---
Cor van Dam Olympus `70 DNS ---
Jordi Mim...ero Palop Haag DNS ---
Richard Achterberg VAV DNS ---



Masters mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Leo Van der Aa AV Fortuna 10,69 10,00
2 Christiaan Mettrop Spark 13,90 13,65



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marco Bronswijk Olympus `70 12,03 ---
2 Etienne Rolvink Olympus `70 10,09 ---
3 Cor van Dam Olympus `70 9,10 ---
4 Hans Kemper Olympus `70 8,49 ---
5 André van der Pijl Olympus `70 7,19 ---



Masters vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Linda van Berkel AV `40 9,19q 9,85
2 Maria Bareman Voorne 9,60 ---
3 Mirjam Olsthoorn AV `40 10,25q 16,09



Masters vrouwen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Linda van Berkel AV `40 9,37 ---
2 Mirjam Olsthoorn AV `40 10,30 ---



Masters vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Linda van Berkel AV `40 10,67 10,85
Denise van...en-Morris GACH DNS ---



Masters vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Laura Karamowa Phanos 8,30Q 8,54
2 Gabriëlle Opmeer PAC 8,59Q ---



Meisjes Junior A - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Gabriëlle Opmeer PAC 8,65 ---
Laura Karamowa Phanos DNS ---



Meisjes Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Gabriëlle Opmeer PAC 10,01 ---
Laura Karamowa Phanos DNF ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Misha Hollaar AV Fortuna DNS ---



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Ruth Vogels Rotterdam 8,03Q 8,16
2 Valéria Montijn CAV Energie 8,14q 8,14
3 Lara Weghorst Leiden 8,24q 8,13
4 Jonne van ...r Giessen AAV `36 8,27q 8,26
5 Luca van Loon AV `40 8,48Q 8,43
6 Fenna Achterberg VAV 8,53q 8,26
7 Lizanne va...heppingen Australië 8,55q 8,39
8 Vica van Middelkoop PAC 8,71q 8,40
9 Keïta Wielzen Olympus `70 9,02Q 8,92
10 Ingrid Vollebregt Olympus `70 9,16q 9,00
11 Rosa Neeleman CAV Energie 9,18q ---
12 Romy Seher CAV Energie 9,25q ---
13 Kim Roeling Olympus `70 9,45q 9,30
Kim Van Leest AV `40 DQ 8,71



Meisjes Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Ruth Vogels Rotterdam 8,12 ---
2 Valéria Montijn CAV Energie 8,13 ---
3 Lara Weghorst Leiden 8,25 ---
4 Lizanne va...heppingen Australië 8,48 ---
5 Luca van Loon AV `40 8,56 ---
6 Vica van Middelkoop PAC 8,62 ---
7 Keïta Wielzen Olympus `70 8,97 ---
8 Ingrid Vollebregt Olympus `70 9,04 ---
9 Kim Roeling Olympus `70 9,26 ---
10 Romy Seher CAV Energie 9,28 ---
11 Rosa Neeleman CAV Energie 9,41 ---
Jonne van ...r Giessen AAV `36 DNS ---
Fenna Achterberg VAV DNS ---



Meisjes Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jonne van ...r Giessen AAV `36 8,92 9,27
2 Ruth Vogels Rotterdam 8,97 9,53
3 Kim Van Leest AV `40 9,54 9,62
4 Fenna Achterberg VAV 9,56 9,33
5 Lara Weghorst Leiden 9,62 9,19
6 Valéria Montijn CAV Energie 9,63 ---
7 Luca van Loon AV `40 9,73 9,83
8 Lizanne va...heppingen Australië 9,90 9,69
9 Evi Verdonkschot Voorne 10,05 9,57
10 Eileen Oldenburger Voorne 10,60 ---
Joyce van Welie PAC DQ 9,83
Alysée Lester ARV Ilion DNS ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Evi Verdonkschot Voorne 11,53 ---
2 Vivian Kip OSM `75 11,38 ---
3 Isabelle Reijman Leiden 10,37 10,95
4 Emma Verhoeff Voorne 9,90 9,49
5 Fenna van Ruijven Olympus `70 9,39 ---
6 Britt van Dien Olympus `70 8,95 ---
7 Lizanne va...heppingen Australië 8,41 9,53
8 Sela Zeeman Olympus `70 6,90 ---



Meisjes Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Miro Vlasman Phanos 8,17q 7,91
2 Romee van Dam Startbaan 8,54Q ---
3 Faya Donders Leiden 8,66Q ---
4 Isis Tinneveld Olympus `70 8,69q 8,46
5 Jade Vrij Phanos 8,82q 8,45
6 Laura Varona Perez Leiden 8,86Q ---
7 Nikki van Tienderen HLLM 8,91Q ---
8 Suzet Doornheim GACH 9,02Q 9,19
9 Isa Kolle AV Hera 9,03q 8,50
10 Siri Liefrink AV Sparta 9,10Q 9,16
11 Ellemijn Blok Olympus `70 9,16q 9,00
12 Felicity Bareman Voorne 9,24 ---
13 Bibienne d...Brabander Olympus `70 9,32q 8,95
14 Donna Aalbregt Olympus `70 9,37q 9,09
15 Sanne van der Pijl Olympus `70 9,57Q 9,52
16 Tamara Zimmerman Olympus `70 9,60Q 10,16
17 Soetkin Lammers AV Sparta 9,70q 9,33
18 Safaa el Bouzidi AV Sparta 9,72Q 9,89
19 Lieve Dillo Olympus `70 9,83q 9,68
20 Hania Snellink AV Sparta 10,24q 9,87
21 Tessa Molenaar Olympus `70 10,27q 9,80
22 Stephanie Auer AV Sparta 10,38q 10,07
Frederiek Dekker Olympus `70 DNS 8,86



Meisjes Junior C - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Faya Donders Leiden 8,50 ---
2 Romee van Dam Startbaan 8,56 ---
3 Isis Tinneveld Olympus `70 8,65 ---
4 Laura Varona Perez Leiden 8,87 ---
5 Isa Kolle AV Hera 8,97 ---
6 Ellemijn Blok Olympus `70 9,04 ---
7 Nikki van Tienderen HLLM 9,06 ---
8 Suzet Doornheim GACH 9,09 ---
9 Bibienne d...Brabander Olympus `70 9,16 ---
10 Siri Liefrink AV Sparta 9,20 ---
11 Donna Aalbregt Olympus `70 9,39 ---
12 Tamara Zimmerman Olympus `70 9,45 ---
13 Sanne van der Pijl Olympus `70 9,72 ---
14 Lieve Dillo Olympus `70 9,92 ---
15 Safaa el Bouzidi AV Sparta 9,99 ---
16 Tessa Molenaar Olympus `70 10,13 ---
17 Hania Snellink AV Sparta 10,34 ---
18 Stephanie Auer AV Sparta 10,44 ---
Miro Vlasman Phanos DNS ---
Jade Vrij Phanos DNS ---
Soetkin Lammers AV Sparta DNS ---



Meisjes Junior C - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Miro Vlasman Phanos 9,56 9,39
2 Romee van Dam Startbaan 9,97 ---
3 Isis Tinneveld Olympus `70 10,26 10,37
4 Felicity Bareman Voorne 11,48 ---
5 Soetkin Lammers AV Sparta 12,35 13,21
6 Donna Aalbregt Olympus `70 12,90 13,90
7 Ellemijn Blok Olympus `70 12,95 10,70
8 Hania Snellink AV Sparta 13,22 13,48
Frederiek Dekker Olympus `70 DNS 9,95



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Isa Kolle AV Hera 11,59 12,31
2 Felicity Bareman Voorne 10,14 ---
3 Laura Varona Perez Leiden 9,75 ---
4 Bibienne d...Brabander Olympus `70 9,73 ---
5 Marit Speerstra PAC 9,34 ---
6 Loïs Steenbeek Leiden 8,85 ---
7 Nora Varona Perez Leiden 8,42 ---
8 Tessa Molenaar Olympus `70 8,32 ---
9 Siri Liefrink AV Sparta 8,31 7,55
10 Nikki van Tienderen HLLM 8,02 ---
11 Safaa el Bouzidi AV Sparta 6,77 ---
12 Hania Snellink AV Sparta 6,23 ---
13 Lieve Dillo Olympus `70 6,16 ---
14 Tamara Zimmerman Olympus `70 6,02 ---
15 Soetkin Lammers AV Sparta 5,88 ---
16 Sanne van der Pijl Olympus `70 5,26 ---
17 Donna Aalbregt Olympus `70 5,22 ---
18 Stephanie Auer AV Sparta 5,17 ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Isabel van den Berg Phanos 8,31q 8,11
2 Isis Ferrier Haag 8,50q 8,25
3 Shantell Kwofie GACH 8,60q 8,29
4 Alyshia Kavehercy NEAV 8,69q 8,48
4 Franziska Burchett AV Sparta 8,69q 8,66
6 Lois Doornheim GACH 9,04Q 8,94
7 Charity Saddal AV Sparta 9,07q 8,79
8 Milou van den Berg Phanos 9,20Q 9,24
9 Rosalie van Wouwen Haag 9,23q 8,85
10 Jasmijn Bakker AV Sparta 9,59Q 9,60
10 Esther van Grol AV Sparta 9,59Q 9,43
12 Charissa Boeters AV Sparta 9,64Q 9,48
13 Donja Zwinkels Olympus `70 9,77q 9,49
14 Roshwita Holstein AV Sparta 9,95q 9,57
15 Sara Hamoumi AV `40 9,98q ---
16 Lotte Pos GACH 10,03Q 10,00
17 Emmelie Pos GACH 10,08q 9,88
18 Mieko Hartman Olympus `70 10,12q 9,83
19 Luna Pedemonte Olympus `70 10,23q 9,83
20 Hannah Nijkamp GACH 10,34Q 10,32
20 Maaike Boers Olympus `70 10,34q 9,73
22 Pien Mittertreiner Olympus `70 10,47Q 10,50
23 Lisa Gerritse Olympus `70 10,58q 10,19
24 Ayla Vording AV Sparta 10,64q 10,67
25 Eline Beeloo Olympus `70 10,65q 10,46
26 Zenzi Kerkdijk Olympus `70 10,99Q ---
27 Lynn Dankier Olympus `70 11,33q 11,52
Isabel Stegeman AV Sparta DNS 11,29
Dané Goosen AV Sparta DNS 10,09
Jade Wormer Haag DNS 9,07



Meisjes Junior D - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Isabel van den Berg Phanos 8,27 ---
2 Isis Ferrier Haag 8,48 ---
3 Shantell Kwofie GACH 8,57 ---
4 Franziska Burchett AV Sparta 8,66 ---
5 Alyshia Kavehercy NEAV 8,78 ---
6 Charity Saddal AV Sparta 9,04 ---
7 Lois Doornheim GACH 9,16 ---
8 Rosalie van Wouwen Haag 9,20 ---
9 Milou van den Berg Phanos 9,42 ---
10 Esther van Grol AV Sparta 9,48 ---
11 Charissa Boeters AV Sparta 9,62 ---
12 Jasmijn Bakker AV Sparta 9,73 ---
13 Donja Zwinkels Olympus `70 9,93 ---
14 Sara Hamoumi AV `40 9,95 ---
15 Emmelie Pos GACH 10,01 ---
15 Roshwita Holstein AV Sparta 10,01 ---
17 Lotte Pos GACH 10,09 ---
18 Mieko Hartman Olympus `70 10,31 ---
19 Luna Pedemonte Olympus `70 10,33 ---
20 Maaike Boers Olympus `70 10,39 ---
21 Hannah Nijkamp GACH 10,47 ---
22 Pien Mittertreiner Olympus `70 10,62 ---
23 Lisa Gerritse Olympus `70 10,74 ---
24 Eline Beeloo Olympus `70 10,83 ---
25 Zenzi Kerkdijk Olympus `70 10,96 ---
26 Lynn Dankier Olympus `70 11,52 ---
Ayla Vording AV Sparta DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Isabel van den Berg Phanos 9,97 10,14
2 Shantell Kwofie GACH 10,17 9,96
3 Franziska Burchett AV Sparta 10,37 10,90
4 Isis Ferrier Haag 10,94 10,55
5 Rosalie van Wouwen Haag 11,30 11,23
6 Charissa Boeters AV Sparta 11,78 11,68
7 Charity Saddal AV Sparta 12,07 12,13
8 Jasmijn Bakker AV Sparta 12,18 12,75
9 Esther van Grol AV Sparta 12,25 12,69
10 Lois Doornheim GACH 12,66 12,36
11 Emmelie Pos GACH 13,02 12,97
12 Donja Zwinkels Olympus `70 13,11 ---
13 Roshwita Holstein AV Sparta 13,12 12,98
14 Lotte Pos GACH 13,16 14,63
15 Pien Mittertreiner Olympus `70 13,48 ---
16 Maaike Boers Olympus `70 13,51 13,39
17 Hannah Nijkamp GACH 14,05 15,00
18 Mieko Hartman Olympus `70 15,59 ---
19 Luna Pedemonte Olympus `70 23,63 12,20
Dané Goosen AV Sparta DNS 13,42



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Alyshia Kavehercy NEAV 11,49 11,56
2 Nathalia Montijn CAV Energie 11,28 13,46
3 Shantell Kwofie GACH 11,21 11,84
4 Isabel van den Berg Phanos 10,40 10,32
5 Pien Mittertreiner Olympus `70 9,31 ---
6 Lois Doornheim GACH 8,87 ---
7 Mieko Hartman Olympus `70 8,35 ---
8 Roshwita Holstein AV Sparta 8,10 7,64
9 Luna Pedemonte Olympus `70 8,06 ---
10 Milou van den Berg Phanos 8,03 7,81
11 Ayla Vording AV Sparta 8,02 7,67
12 Jasmijn Bakker AV Sparta 7,85 6,68
13 Esther van Grol AV Sparta 7,61 7,78
14 Sara Hamoumi AV `40 7,52 ---
15 Rosalie van Wouwen Haag 7,45 9,51
16 Franziska Burchett AV Sparta 7,31 7,12
17 Maaike Boers Olympus `70 7,00 ---
18 Charity Saddal AV Sparta 6,74 5,65
19 Charissa Boeters AV Sparta 6,64 6,45
20 Lotte Pos GACH 6,59 ---
21 Donja Zwinkels Olympus `70 6,52 ---
22 Lisa Gerritse Olympus `70 6,24 ---
23 Emmelie Pos GACH 5,84 ---
24 Hannah Nijkamp GACH 5,37 ---
25 Eline Beeloo Olympus `70 5,28 ---
26 Lynn Dankier Olympus `70 5,05 ---
27 Zenzi Kerkdijk Olympus `70 4,57 ---
Isabel Stegeman AV Sparta DNS 6,10
Jade Wormer Haag DNS 9,07



Senioren mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Adam Youssef Rotterdam 7,34Q ---
2 Jeroen Witteveen HLLS 7,41q 7,28
3 Dale Casilio HRCL 7,46q 7,37
4 Kevin Philipsen Olympus `70 7,48Q 7,60
4 Derek van Bochove Voorne 7,48q 7,35
6 Joost Dumas Spado 7,50Q 7,66
7 Stephan H...n 't Veld Spado 7,67Q 7,80
8 Raymon Toussaint Olympus `70 7,68q 7,70
9 Lars Tinneveld Olympus `70 7,72q 8,01
10 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta 7,90q ---
11 Gijs Langkamp HLLS 7,98q 7,58
12 Simon van Eeden Haag 8,05q ---
13 Ivar de Kok Olympus `70 8,33Q 8,50



Senioren mannen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Adam Youssef Rotterdam 7,28 ---
2 Derek van Bochove Voorne 7,39 ---
3 Jeroen Witteveen HLLS 7,41 ---
4 Joost Dumas Spado 7,46 ---
5 Kevin Philipsen Olympus `70 7,48 ---
6 Dale Casilio HRCL 7,51 ---
7 Raymon Toussaint Olympus `70 7,61 ---
8 Stephan H...n 't Veld Spado 7,64 ---
9 Lars Tinneveld Olympus `70 7,81 ---
10 Gijs Langkamp HLLS 7,84 ---
11 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta 7,95 ---
12 Simon van Eeden Haag 7,99 ---
13 Ivar de Kok Olympus `70 8,50 ---



Senioren mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Niko Zuidema Olympus `70 8,99 8,54
2 Gijs Langkamp HLLS 10,00 9,76



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Kevin Philipsen Olympus `70 11,68 ---
2 Michael Ketting AV Fortuna 9,84 ---
3 Ivar de Kok Olympus `70 8,27 ---
4 Take Zonneveld Rotterdam 7,49 8,01



Senioren vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Dorenda Zwaard AV `40 8,37q ---
2 Hilde Pracht VS97 8,64q 8,48



Senioren vrouwen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Dorenda Zwaard AV `40 8,31 ---
Hilde Pracht VS97 DNS ---



Senioren vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Franka Blok Leiden 9,22 9,00
2 Dorenda Zwaard AV `40 9,47 9,56
3 Hilde Pracht VS97 10,46 10,73
4 Shardiela Eisden Rotterdam 10,64 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten