Uitslagen Meerkamp Pupil B,C.mini

Naam Team Categorie 40mDuur40mHSlingVortexHoogPunten totaalTeam punten
Aimee de Kraker DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPMini 9,10 775,00 10,90 6,50 7,50 0,75 254 254
Amber Flikweert Delta Sport Combi team MPB 7,72 750,00 9,75 8,50 9,00 0,75 221 125
Amy-Jolie Nijhuis SCSP ZVL C T3 MPC 7,90 775,00 10,60 7,50 10,50 0,70 256 146
Anouk Dieleman WLNG ZVL C T1 MPC 7,84 850,00 9,51 10,00 13,00 0,80 346 346
Anwar Boujlila SCSP ZVL C T3 JPC 8,30 875,00 9,80 9,50 9,50 0,75 255 179
Bart Buijze WLNG ZVL C T2 JPB 7,43 825,00 9,67 7,00 7,50 0,85 215 0
Britt Rietberg DNMC Dynamica Pupillen B MPB 7,90 825,00 9,30 8,00 9,00 0,80 237 43
Cristiano Godinho WLNG ZVL C T2 JPMini 8,29 525,00 10,54 7,50 10,50 0,75 247 112
Daphne Joppe FLKK Combi team MPC 7,40 875,00 9,38 7,00 9,50 0,80 322 253
Devlin de Grave RK HAV ZVL C T2 JPC 7,66 950,00 9,85 8,50 11,00 0,75 287 135
Edwin Dekker WLNG ZVL C T2 JPB 7,53 950,00 8,79 10,50 19,00 0,80 311 218
Emmelie de Zwart WLNG ZVL C T2 MPC 8,16 725,00 9,59 8,00 8,00 0,85 270 109
Erik Veringa DNMC Dynamica Pupillen B JPB 8,00 850,00 10,10 7,50 16,50 0,85 239 97
Esmee Hommers SCSP ZVL C T1 MPC 9,26 725,00 12,89 5,00 6,50 0,75 144 0
Ezra Boogaard DNMC Dynamica Pupillen B JPB 6,80 1025,00 8,10 9,50 16,00 0,95 357 357
Fenna Ingelse DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPC 7,40 800,00 9,46 7,50 11,00 0,85 327 327
Hanneke Uijtdehaag SCSP ZVL C T1 MPC 8,81 750,00 10,42 9,50 8,00 0,65 222 88
Imke Euser DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPC 9,20 675,00 11,12 6,50 10,50 0,70 184 184
Imran Boujlila SCSP ZVL B T1 JPB 7,80 900,00 8,90 9,00 11,50 0,70 241 0
Jasmijn Post SCSP ZVL C T3 MPC 8,70 775,00 11,70 4,50 5,00 0,70 158 0
Jemuel Lie DNMC Dynamica Pupillen B JPB 6,90 850,00 8,80 9,50 15,50 0,90 303 210
Joel Ephraïm SCSP ZVL B T1 JPB 7:00,70 900,00 9,10 8,50 17,50 0,75 214 59
Joris de Sutter WLNG ZVL C T3 JPB 7,40 825,00 8,20 9,00 13,00 0,80 270 97
Julia van Tongeren DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPMini 8,70 675,00 10,92 7,00 7,50 0,70 241 241
Kyano Verbiest SCSP ZVL B T1 JPB 7,10 1025,00 8,40 9,50 16,50 0,95 345 277
Lars Koole DNMC Dynamica Pupillen B JPB 7,30 925,00 8,60 10,00 18,00 0,90 323 323
Laura der Weduwe RK HAV ZVL C T2 MPB 7,78 875,00 9,52 9,00 15,00 0,75 273 92
Leroy van den Bunder WLNG ZVL C T1 JPC 8,16 900,00 10,39 8,00 13,00 0,65 247 109
Liselotte Zandstra SCSP ZVL C T1 MPC 8,35 900,00 9,89 8,50 12,50 0,80 316 316
Luca Hoek WLNG ZVL C T1 JPC 7,25 875,00 8,83 9,50 13,50 0,85 339 339
Lucas van Drongelen SCSP ZVL C T3 JPMini 8,40 775,00 10,80 6,50 9,00 0,65 242 51
Lyam Noordijk SCSP ZVL B T1 JPB 7,00 925,00 8,20 8,50 15,50 0,95 323 239
Marit van Damme SCSP ZVL B T1 MPB 7,10 875,00 8,60 9,00 15,50 0,90 332 332
Marjolein ...roeneveld RK HAV ZVL C T2 MPC 7,88 850,00 9,39 10,00 12,50 0,85 354 354
Marvin Ranshuijsen Delta Sport Combi team JPB 7,29 775,00 8,97 9,00 15,50 0,80 263 183
Merijn de Sutter WLNG ZVL C T3 JPMini 8,70 750,00 11,00 7,50 5,00 0,65 206 43
Micha Roelse SCSP ZVL B T1 JPB 7,00 925,00 8,40 9,00 22,00 0,95 351 351
Midas Giele SCSP ZVL B T1 JPB 7,00 900,00 9,20 9,50 13,50 0,85 286 111
Nova de le Lijs WLNG ZVL C T2 MPMini 8,85 675,00 11,60 4,50 9,50 0,75 221 57
Pepijn Duinkerke SCSP ZVL C T1 JPC 8,13 875,00 8,98 8,50 13,50 0,80 294 294
Rebekka Dobbelaar SCSP ZVL B T1 MPB 7,90 725,00 9,60 9,00 15,00 0,90 266 149
Roemer Schillings DNMC Dynamica Pupillen B JPB 7,60 800,00 9,80 8,50 16,50 0,80 246 88
Rosa-Lynn ...n Dinther SCSP ZVL B T1 MPB 7,00 775,00 8,40 7,00 10,50 0,85 278 136
Sabine van der Vloet RK HAV ZVL C T2 MPC 7,52 850,00 9,36 10,00 12,50 0,90 376 376
Sam Boender Eindhoven Combi team JPB 7,41 1025,00 8,31 8,50 20,50 0,90 343 310
Sara Vermaelen SCSP ZVL C T3 MPC 8,00 900,00 10,50 6,00 10,50 0,75 276 251
Senna Schuit SCSP ZVL C T3 MPMini 8,30 750,00 11,90 7,50 7,00 0,75 268 225
Sietse Helfferich WLNG ZVL C T2 JPMini 7,89 800,00 10,81 8,50 6,50 0,75 288 186
Simon Krijnen WLNG ZVL C T2 JPC 8,23 625,00 10,54 11,00 14,00 0,75 241 113
Sophie van Tongeren DNMC Dynamica Pupillen B MPB 7,40 725,00 8,90 7,00 8,00 0,85 238 163
Sterre Houtzager DNMC Dynamica Pupillen B MPB 8,30 850,00 9,70 8,00 11,00 0,80 234 47
Thijmen Post SCSP ZVL C T3 JPMini 7,70 850,00 9,90 6,50 11,00 0,75 333 300
Thijs van der Vegt Delta Sport Combi team JPC 7,31 950,00 8,38 9,50 22,00 0,95 420 420
Tigo de Hoon SCSP ZVL C T3 JPC 7,60 825,00 8,90 9,50 11,50 0,80 300 254
Tom Flikweert Delta Sport Combi team JPB 7,59 750,00 8,00 10,50 17,50 0,80 286 203
Tristan Bruinslot DNMC Dynamica Pupillen B JPB 6,80 825,00 8,60 10,00 19,00 0,85 318 279
Valerie Pijnen SCSP ZVL B T1 MPB 7,80 925,00 8,90 7,50 12,50 0,85 283 60
Victoria Pijnen SCSP ZVL C T1 MPC 7,50 800,00 10,49 6,50 6,00 0,85 266 141
Yente van den Aarsen FLKK Combi team MPC 8,16 500,00 9,50 8,00 11,00 0,90 269 206

Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B,C.mini

Naam Team Categorie 40m OBPPunten totaal
Aimee de Kraker DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPMini 9,10 m/s--- 40
Amber Flikweert Delta Sport Combi team MPB 7,72 m/s--- 57
Amy-Jolie Nijhuis SCSP ZVL C T3 MPC 7,90 m/s--- 66
Anouk Dieleman WLNG ZVL C T1 MPC 7,84 m/s--- 68
Anwar Boujlila SCSP ZVL C T3 JPC 8,30 m/s--- 45
Bart Buijze WLNG ZVL C T2 JPB 7,43 m/s--- 59
Britt Rietberg DNMC Dynamica Pupillen B MPB 7,90 m/s--- 52
Cristiano Godinho WLNG ZVL C T2 JPMini 8,29 m/s--- 61
Daphne Joppe FLKK Combi team MPC 7,40 m/s--- 84
Devlin de Grave RK HAV ZVL C T2 JPC 7,66 m/s--- 64
Edwin Dekker WLNG ZVL C T2 JPB 7,53 m/s--- 56
Emmelie de Zwart WLNG ZVL C T2 MPC 8,16 m/s--- 57
Erik Veringa DNMC Dynamica Pupillen B JPB 8,00 m/s--- 45
Esmee Hommers SCSP ZVL C T1 MPC 9,26 m/s--- 27
Ezra Boogaard DNMC Dynamica Pupillen B JPB 6,80 m/s--- 77
Fenna Ingelse DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPC 7,40 m/s--- 84
Hanneke Uijtdehaag SCSP ZVL C T1 MPC 8,81 m/s--- 38
Imke Euser DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPC 9,20 m/s--- 28
Imran Boujlila SCSP ZVL B T1 JPB 7,80 m/s--- 49
Jasmijn Post SCSP ZVL C T3 MPC 8,70 m/s--- 41
Jemuel Lie DNMC Dynamica Pupillen B JPB 6,90 m/s--- 74
Joel Ephraïm SCSP ZVL B T1 JPB 7:00,70 m/s--- 0
Joris de Sutter WLNG ZVL C T3 JPB 7,40 m/s--- 60
Julia van Tongeren DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPMini 8,70 m/s--- 53
Kyano Verbiest SCSP ZVL B T1 JPB 7,10 m/s--- 68
Lars Koole DNMC Dynamica Pupillen B JPB 7,30 m/s--- 63
Laura der Weduwe RK HAV ZVL C T2 MPB 7,78 m/s--- 55
Leroy van den Bunder WLNG ZVL C T1 JPC 8,16 m/s--- 49
Liselotte Zandstra SCSP ZVL C T1 MPC 8,35 m/s--- 51
Luca Hoek WLNG ZVL C T1 JPC 7,25 m/s--- 77
Lucas van Drongelen SCSP ZVL C T3 JPMini 8,40 m/s--- 57
Lyam Noordijk SCSP ZVL B T1 JPB 7,00 m/s--- 71
Marit van Damme SCSP ZVL B T1 MPB 7,10 m/s--- 75
Marjolein ...roeneveld RK HAV ZVL C T2 MPC 7,88 m/s--- 67
Marvin Ranshuijsen Delta Sport Combi team JPB 7,29 m/s--- 63
Merijn de Sutter WLNG ZVL C T3 JPMini 8,70 m/s--- 47
Micha Roelse SCSP ZVL B T1 JPB 7,00 m/s--- 71
Midas Giele SCSP ZVL B T1 JPB 7,00 m/s--- 71
Nova de le Lijs WLNG ZVL C T2 MPMini 8,85 m/s--- 48
Pepijn Duinkerke SCSP ZVL C T1 JPC 8,13 m/s--- 50
Rebekka Dobbelaar SCSP ZVL B T1 MPB 7,90 m/s--- 52
Roemer Schillings DNMC Dynamica Pupillen B JPB 7,60 m/s--- 55
Rosa-Lynn ...n Dinther SCSP ZVL B T1 MPB 7,00 m/s--- 78
Sabine van der Vloet RK HAV ZVL C T2 MPC 7,52 m/s--- 80
Sam Boender Eindhoven Combi team JPB 7,41 m/s7,20 60
Sara Vermaelen SCSP ZVL C T3 MPC 8,00 m/s--- 63
Senna Schuit SCSP ZVL C T3 MPMini 8,30 m/s--- 68
Sietse Helfferich WLNG ZVL C T2 JPMini 7,89 m/s--- 76
Simon Krijnen WLNG ZVL C T2 JPC 8,23 m/s--- 47
Sophie van Tongeren DNMC Dynamica Pupillen B MPB 7,40 m/s--- 66
Sterre Houtzager DNMC Dynamica Pupillen B MPB 8,30 m/s--- 42
Thijmen Post SCSP ZVL C T3 JPMini 7,70 m/s--- 83
Thijs van der Vegt Delta Sport Combi team JPC 7,31 m/s--- 75
Tigo de Hoon SCSP ZVL C T3 JPC 7,60 m/s--- 66
Tom Flikweert Delta Sport Combi team JPB 7,59 m/s--- 55
Tristan Bruinslot DNMC Dynamica Pupillen B JPB 6,80 m/s--- 77
Valerie Pijnen SCSP ZVL B T1 MPB 7,80 m/s--- 54
Victoria Pijnen SCSP ZVL C T1 MPC 7,50 m/s--- 80
Yente van den Aarsen FLKK Combi team MPC 8,16 m/s--- 57

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B,C.mini

Naam Team Categorie DuurOBPPunten totaal
Aimee de Kraker DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPMini 775,00 --- 57
Amber Flikweert Delta Sport Combi team MPB 750,00 --- 31
Amy-Jolie Nijhuis SCSP ZVL C T3 MPC 775,00 --- 44
Anouk Dieleman WLNG ZVL C T1 MPC 850,00 --- 60
Anwar Boujlila SCSP ZVL C T3 JPC 875,00 --- 56
Bart Buijze WLNG ZVL C T2 JPB 825,00 --- 39
Britt Rietberg DNMC Dynamica Pupillen B MPB 825,00 --- 43
Cristiano Godinho WLNG ZVL C T2 JPMini 525,00 --- 10
Daphne Joppe FLKK Combi team MPC 875,00 --- 65
Devlin de Grave RK HAV ZVL C T2 JPC 950,00 --- 71
Edwin Dekker WLNG ZVL C T2 JPB 950,00 --- 59
Emmelie de Zwart WLNG ZVL C T2 MPC 725,00 --- 35
Erik Veringa DNMC Dynamica Pupillen B JPB 850,00 --- 42
Esmee Hommers SCSP ZVL C T1 MPC 725,00 --- 35
Ezra Boogaard DNMC Dynamica Pupillen B JPB 1025,00 --- 73
Fenna Ingelse DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPC 800,00 --- 49
Hanneke Uijtdehaag SCSP ZVL C T1 MPC 750,00 --- 40
Imke Euser DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPC 675,00 --- 27
Imran Boujlila SCSP ZVL B T1 JPB 900,00 --- 50
Jasmijn Post SCSP ZVL C T3 MPC 775,00 --- 44
Jemuel Lie DNMC Dynamica Pupillen B JPB 850,00 --- 42
Joel Ephraïm SCSP ZVL B T1 JPB 900,00 --- 50
Joris de Sutter WLNG ZVL C T3 JPB 825,00 --- 39
Julia van Tongeren DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPMini 675,00 --- 35
Kyano Verbiest SCSP ZVL B T1 JPB 1025,00 --- 73
Lars Koole DNMC Dynamica Pupillen B JPB 925,00 --- 55
Laura der Weduwe RK HAV ZVL C T2 MPB 875,00 --- 51
Leroy van den Bunder WLNG ZVL C T1 JPC 900,00 --- 61
Liselotte Zandstra SCSP ZVL C T1 MPC 900,00 --- 71
Luca Hoek WLNG ZVL C T1 JPC 875,00 --- 56
Lucas van Drongelen SCSP ZVL C T3 JPMini 775,00 --- 51
Lyam Noordijk SCSP ZVL B T1 JPB 925,00 --- 55
Marit van Damme SCSP ZVL B T1 MPB 875,00 --- 51
Marjolein ...roeneveld RK HAV ZVL C T2 MPC 850,00 --- 60
Marvin Ranshuijsen Delta Sport Combi team JPB 775,00 --- 32
Merijn de Sutter WLNG ZVL C T3 JPMini 750,00 --- 45
Micha Roelse SCSP ZVL B T1 JPB 925,00 --- 55
Midas Giele SCSP ZVL B T1 JPB 900,00 --- 50
Nova de le Lijs WLNG ZVL C T2 MPMini 675,00 --- 35
Pepijn Duinkerke SCSP ZVL C T1 JPC 875,00 --- 56
Rebekka Dobbelaar SCSP ZVL B T1 MPB 725,00 --- 28
Roemer Schillings DNMC Dynamica Pupillen B JPB 800,00 --- 35
Rosa-Lynn ...n Dinther SCSP ZVL B T1 MPB 775,00 --- 35
Sabine van der Vloet RK HAV ZVL C T2 MPC 850,00 --- 60
Sam Boender Eindhoven Combi team JPB 1025,00 1075,00 73
Sara Vermaelen SCSP ZVL C T3 MPC 900,00 --- 71
Senna Schuit SCSP ZVL C T3 MPMini 750,00 --- 51
Sietse Helfferich WLNG ZVL C T2 JPMini 800,00 --- 56
Simon Krijnen WLNG ZVL C T2 JPC 625,00 --- 17
Sophie van Tongeren DNMC Dynamica Pupillen B MPB 725,00 --- 28
Sterre Houtzager DNMC Dynamica Pupillen B MPB 850,00 --- 47
Thijmen Post SCSP ZVL C T3 JPMini 850,00 --- 68
Thijs van der Vegt Delta Sport Combi team JPC 950,00 --- 71
Tigo de Hoon SCSP ZVL C T3 JPC 825,00 --- 46
Tom Flikweert Delta Sport Combi team JPB 750,00 --- 28
Tristan Bruinslot DNMC Dynamica Pupillen B JPB 825,00 --- 39
Valerie Pijnen SCSP ZVL B T1 MPB 925,00 --- 60
Victoria Pijnen SCSP ZVL C T1 MPC 800,00 --- 49
Yente van den Aarsen FLKK Combi team MPC 500,00 --- 6

Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B,C.mini

Naam Team Categorie 40mH OBPPunten totaal
Aimee de Kraker DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPMini 10,90 m/s--- 31
Amber Flikweert Delta Sport Combi team MPB 9,75 m/s--- 35
Amy-Jolie Nijhuis SCSP ZVL C T3 MPC 10,60 m/s--- 29
Anouk Dieleman WLNG ZVL C T1 MPC 9,51 m/s--- 49
Anwar Boujlila SCSP ZVL C T3 JPC 9,80 m/s--- 37
Bart Buijze WLNG ZVL C T2 JPB 9,67 m/s--- 33
Britt Rietberg DNMC Dynamica Pupillen B MPB 9,30 m/s--- 42
Cristiano Godinho WLNG ZVL C T2 JPMini 10,54 m/s--- 34
Daphne Joppe FLKK Combi team MPC 9,38 m/s--- 52
Devlin de Grave RK HAV ZVL C T2 JPC 9,85 m/s--- 36
Edwin Dekker WLNG ZVL C T2 JPB 8,79 m/s--- 46
Emmelie de Zwart WLNG ZVL C T2 MPC 9,59 m/s--- 48
Erik Veringa DNMC Dynamica Pupillen B JPB 10,10 m/s--- 27
Esmee Hommers SCSP ZVL C T1 MPC 12,89 m/s--- 3
Ezra Boogaard DNMC Dynamica Pupillen B JPB 8,10 m/s--- 58
Fenna Ingelse DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPC 9,46 m/s--- 50
Hanneke Uijtdehaag SCSP ZVL C T1 MPC 10,42 m/s--- 32
Imke Euser DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPC 11,12 m/s--- 21
Imran Boujlila SCSP ZVL B T1 JPB 8,90 m/s--- 45
Jasmijn Post SCSP ZVL C T3 MPC 11,70 m/s--- 14
Jemuel Lie DNMC Dynamica Pupillen B JPB 8,80 m/s--- 46
Joel Ephraïm SCSP ZVL B T1 JPB 9,10 m/s--- 41
Joris de Sutter WLNG ZVL C T3 JPB 8,20 m/s--- 57
Julia van Tongeren DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPMini 10,92 m/s--- 31
Kyano Verbiest SCSP ZVL B T1 JPB 8,40 m/s--- 53
Lars Koole DNMC Dynamica Pupillen B JPB 8,60 m/s--- 50
Laura der Weduwe RK HAV ZVL C T2 MPB 9,52 m/s--- 38
Leroy van den Bunder WLNG ZVL C T1 JPC 10,39 m/s--- 28
Liselotte Zandstra SCSP ZVL C T1 MPC 9,89 m/s--- 42
Luca Hoek WLNG ZVL C T1 JPC 8,83 m/s--- 55
Lucas van Drongelen SCSP ZVL C T3 JPMini 10,80 m/s--- 30
Lyam Noordijk SCSP ZVL B T1 JPB 8,20 m/s--- 57
Marit van Damme SCSP ZVL B T1 MPB 8,60 m/s--- 55
Marjolein ...roeneveld RK HAV ZVL C T2 MPC 9,39 m/s--- 52
Marvin Ranshuijsen Delta Sport Combi team JPB 8,97 m/s--- 43
Merijn de Sutter WLNG ZVL C T3 JPMini 11,00 m/s--- 26
Micha Roelse SCSP ZVL B T1 JPB 8,40 m/s--- 53
Midas Giele SCSP ZVL B T1 JPB 9,20 m/s--- 40
Nova de le Lijs WLNG ZVL C T2 MPMini 11,60 m/s--- 19
Pepijn Duinkerke SCSP ZVL C T1 JPC 8,98 m/s--- 52
Rebekka Dobbelaar SCSP ZVL B T1 MPB 9,60 m/s--- 37
Roemer Schillings DNMC Dynamica Pupillen B JPB 9,80 m/s--- 31
Rosa-Lynn ...n Dinther SCSP ZVL B T1 MPB 8,40 m/s--- 58
Sabine van der Vloet RK HAV ZVL C T2 MPC 9,36 m/s--- 52
Sam Boender Eindhoven Combi team JPB 8,31 m/s7,90 55
Sara Vermaelen SCSP ZVL C T3 MPC 10,50 m/s--- 31
Senna Schuit SCSP ZVL C T3 MPMini 11,90 m/s--- 15
Sietse Helfferich WLNG ZVL C T2 JPMini 10,81 m/s--- 29
Simon Krijnen WLNG ZVL C T2 JPC 10,54 m/s--- 26
Sophie van Tongeren DNMC Dynamica Pupillen B MPB 8,90 m/s--- 49
Sterre Houtzager DNMC Dynamica Pupillen B MPB 9,70 m/s--- 36
Thijmen Post SCSP ZVL C T3 JPMini 9,90 m/s--- 47
Thijs van der Vegt Delta Sport Combi team JPC 8,38 m/s--- 64
Tigo de Hoon SCSP ZVL C T3 JPC 8,90 m/s--- 54
Tom Flikweert Delta Sport Combi team JPB 8,00 m/s--- 60
Tristan Bruinslot DNMC Dynamica Pupillen B JPB 8,60 m/s--- 50
Valerie Pijnen SCSP ZVL B T1 MPB 8,90 m/s--- 49
Victoria Pijnen SCSP ZVL C T1 MPC 10,49 m/s--- 31
Yente van den Aarsen FLKK Combi team MPC 9,50 m/s--- 49

Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil B,C.mini

Naam Team Categorie SlingOBPPunten totaal
Aimee de Kraker DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPMini 6,50 --- 37
Amber Flikweert Delta Sport Combi team MPB 8,50 --- 37
Amy-Jolie Nijhuis SCSP ZVL C T3 MPC 7,50 --- 38
Anouk Dieleman WLNG ZVL C T1 MPC 10,00 --- 61
Anwar Boujlila SCSP ZVL C T3 JPC 9,50 --- 48
Bart Buijze WLNG ZVL C T2 JPB 7,00 --- 24
Britt Rietberg DNMC Dynamica Pupillen B MPB 8,00 --- 33
Cristiano Godinho WLNG ZVL C T2 JPMini 7,50 --- 43
Daphne Joppe FLKK Combi team MPC 7,00 --- 33
Devlin de Grave RK HAV ZVL C T2 JPC 8,50 --- 40
Edwin Dekker WLNG ZVL C T2 JPB 10,50 --- 47
Emmelie de Zwart WLNG ZVL C T2 MPC 8,00 --- 42
Erik Veringa DNMC Dynamica Pupillen B JPB 7,50 --- 27
Esmee Hommers SCSP ZVL C T1 MPC 5,00 --- 16
Ezra Boogaard DNMC Dynamica Pupillen B JPB 9,50 --- 40
Fenna Ingelse DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPC 7,50 --- 38
Hanneke Uijtdehaag SCSP ZVL C T1 MPC 9,50 --- 56
Imke Euser DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPC 6,50 --- 29
Imran Boujlila SCSP ZVL B T1 JPB 9,00 --- 37
Jasmijn Post SCSP ZVL C T3 MPC 4,50 --- 12
Jemuel Lie DNMC Dynamica Pupillen B JPB 9,50 --- 40
Joel Ephraïm SCSP ZVL B T1 JPB 8,50 --- 33
Joris de Sutter WLNG ZVL C T3 JPB 9,00 --- 37
Julia van Tongeren DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPMini 7,00 --- 43
Kyano Verbiest SCSP ZVL B T1 JPB 9,50 --- 40
Lars Koole DNMC Dynamica Pupillen B JPB 10,00 --- 43
Laura der Weduwe RK HAV ZVL C T2 MPB 9,00 --- 40
Leroy van den Bunder WLNG ZVL C T1 JPC 8,00 --- 36
Liselotte Zandstra SCSP ZVL C T1 MPC 8,50 --- 47
Luca Hoek WLNG ZVL C T1 JPC 9,50 --- 48
Lucas van Drongelen SCSP ZVL C T3 JPMini 6,50 --- 33
Lyam Noordijk SCSP ZVL B T1 JPB 8,50 --- 33
Marit van Damme SCSP ZVL B T1 MPB 9,00 --- 40
Marjolein ...roeneveld RK HAV ZVL C T2 MPC 10,00 --- 61
Marvin Ranshuijsen Delta Sport Combi team JPB 9,00 --- 37
Merijn de Sutter WLNG ZVL C T3 JPMini 7,50 --- 43
Micha Roelse SCSP ZVL B T1 JPB 9,00 --- 37
Midas Giele SCSP ZVL B T1 JPB 9,50 --- 40
Nova de le Lijs WLNG ZVL C T2 MPMini 4,50 --- 16
Pepijn Duinkerke SCSP ZVL C T1 JPC 8,50 --- 40
Rebekka Dobbelaar SCSP ZVL B T1 MPB 9,00 --- 40
Roemer Schillings DNMC Dynamica Pupillen B JPB 8,50 --- 33
Rosa-Lynn ...n Dinther SCSP ZVL B T1 MPB 7,00 --- 26
Sabine van der Vloet RK HAV ZVL C T2 MPC 10,00 --- 61
Sam Boender Eindhoven Combi team JPB 8,50 10,50 33
Sara Vermaelen SCSP ZVL C T3 MPC 6,00 --- 25
Senna Schuit SCSP ZVL C T3 MPMini 7,50 --- 49
Sietse Helfferich WLNG ZVL C T2 JPMini 8,50 --- 54
Simon Krijnen WLNG ZVL C T2 JPC 11,00 --- 60
Sophie van Tongeren DNMC Dynamica Pupillen B MPB 7,00 --- 26
Sterre Houtzager DNMC Dynamica Pupillen B MPB 8,00 --- 33
Thijmen Post SCSP ZVL C T3 JPMini 6,50 --- 33
Thijs van der Vegt Delta Sport Combi team JPC 9,50 --- 48
Tigo de Hoon SCSP ZVL C T3 JPC 9,50 --- 48
Tom Flikweert Delta Sport Combi team JPB 10,50 --- 47
Tristan Bruinslot DNMC Dynamica Pupillen B JPB 10,00 --- 43
Valerie Pijnen SCSP ZVL B T1 MPB 7,50 --- 30
Victoria Pijnen SCSP ZVL C T1 MPC 6,50 --- 29
Yente van den Aarsen FLKK Combi team MPC 8,00 --- 42

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B,C.mini

Naam Team Categorie VortexOBPPunten totaal
Aimee de Kraker DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPMini 7,50 --- 32
Amber Flikweert Delta Sport Combi team MPB 9,00 --- 26
Amy-Jolie Nijhuis SCSP ZVL C T3 MPC 10,50 --- 42
Anouk Dieleman WLNG ZVL C T1 MPC 13,00 --- 56
Anwar Boujlila SCSP ZVL C T3 JPC 9,50 --- 31
Bart Buijze WLNG ZVL C T2 JPB 7,50 --- 17
Britt Rietberg DNMC Dynamica Pupillen B MPB 9,00 --- 26
Cristiano Godinho WLNG ZVL C T2 JPMini 10,50 --- 48
Daphne Joppe FLKK Combi team MPC 9,50 --- 36
Devlin de Grave RK HAV ZVL C T2 JPC 11,00 --- 38
Edwin Dekker WLNG ZVL C T2 JPB 19,00 --- 66
Emmelie de Zwart WLNG ZVL C T2 MPC 8,00 --- 27
Erik Veringa DNMC Dynamica Pupillen B JPB 16,50 --- 55
Esmee Hommers SCSP ZVL C T1 MPC 6,50 --- 19
Ezra Boogaard DNMC Dynamica Pupillen B JPB 16,00 --- 53
Fenna Ingelse DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPC 11,00 --- 45
Hanneke Uijtdehaag SCSP ZVL C T1 MPC 8,00 --- 27
Imke Euser DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPC 10,50 --- 42
Imran Boujlila SCSP ZVL B T1 JPB 11,50 --- 34
Jasmijn Post SCSP ZVL C T3 MPC 5,00 --- 10
Jemuel Lie DNMC Dynamica Pupillen B JPB 15,50 --- 51
Joel Ephraïm SCSP ZVL B T1 JPB 17,50 --- 59
Joris de Sutter WLNG ZVL C T3 JPB 13,00 --- 40
Julia van Tongeren DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPMini 7,50 --- 32
Kyano Verbiest SCSP ZVL B T1 JPB 16,50 --- 55
Lars Koole DNMC Dynamica Pupillen B JPB 18,00 --- 62
Laura der Weduwe RK HAV ZVL C T2 MPB 15,00 --- 54
Leroy van den Bunder WLNG ZVL C T1 JPC 13,00 --- 48
Liselotte Zandstra SCSP ZVL C T1 MPC 12,50 --- 53
Luca Hoek WLNG ZVL C T1 JPC 13,50 --- 51
Lucas van Drongelen SCSP ZVL C T3 JPMini 9,00 --- 38
Lyam Noordijk SCSP ZVL B T1 JPB 15,50 --- 51
Marit van Damme SCSP ZVL B T1 MPB 15,50 --- 56
Marjolein ...roeneveld RK HAV ZVL C T2 MPC 12,50 --- 53
Marvin Ranshuijsen Delta Sport Combi team JPB 15,50 --- 51
Merijn de Sutter WLNG ZVL C T3 JPMini 5,00 --- 12
Micha Roelse SCSP ZVL B T1 JPB 22,00 --- 79
Midas Giele SCSP ZVL B T1 JPB 13,50 --- 42
Nova de le Lijs WLNG ZVL C T2 MPMini 9,50 --- 46
Pepijn Duinkerke SCSP ZVL C T1 JPC 13,50 --- 51
Rebekka Dobbelaar SCSP ZVL B T1 MPB 15,00 --- 54
Roemer Schillings DNMC Dynamica Pupillen B JPB 16,50 --- 55
Rosa-Lynn ...n Dinther SCSP ZVL B T1 MPB 10,50 --- 33
Sabine van der Vloet RK HAV ZVL C T2 MPC 12,50 --- 53
Sam Boender Eindhoven Combi team JPB 20,50 23,50 72
Sara Vermaelen SCSP ZVL C T3 MPC 10,50 --- 42
Senna Schuit SCSP ZVL C T3 MPMini 7,00 --- 28
Sietse Helfferich WLNG ZVL C T2 JPMini 6,50 --- 22
Simon Krijnen WLNG ZVL C T2 JPC 14,00 --- 53
Sophie van Tongeren DNMC Dynamica Pupillen B MPB 8,00 --- 21
Sterre Houtzager DNMC Dynamica Pupillen B MPB 11,00 --- 35
Thijmen Post SCSP ZVL C T3 JPMini 11,00 --- 51
Thijs van der Vegt Delta Sport Combi team JPC 22,00 --- 95
Tigo de Hoon SCSP ZVL C T3 JPC 11,50 --- 41
Tom Flikweert Delta Sport Combi team JPB 17,50 --- 59
Tristan Bruinslot DNMC Dynamica Pupillen B JPB 19,00 --- 66
Valerie Pijnen SCSP ZVL B T1 MPB 12,50 --- 42
Victoria Pijnen SCSP ZVL C T1 MPC 6,00 --- 16
Yente van den Aarsen FLKK Combi team MPC 11,00 --- 45

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil B,C.mini

Naam Team Categorie HoogOBPPunten totaal
Aimee de Kraker DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPMini 0,75 --- 57
Amber Flikweert Delta Sport Combi team MPB 0,75 --- 35
Amy-Jolie Nijhuis SCSP ZVL C T3 MPC 0,70 --- 37
Anouk Dieleman WLNG ZVL C T1 MPC 0,80 --- 52
Anwar Boujlila SCSP ZVL C T3 JPC 0,75 --- 38
Bart Buijze WLNG ZVL C T2 JPB 0,85 --- 43
Britt Rietberg DNMC Dynamica Pupillen B MPB 0,80 --- 41
Cristiano Godinho WLNG ZVL C T2 JPMini 0,75 --- 51
Daphne Joppe FLKK Combi team MPC 0,80 --- 52
Devlin de Grave RK HAV ZVL C T2 JPC 0,75 --- 38
Edwin Dekker WLNG ZVL C T2 JPB 0,80 --- 37
Emmelie de Zwart WLNG ZVL C T2 MPC 0,85 --- 61
Erik Veringa DNMC Dynamica Pupillen B JPB 0,85 --- 43
Esmee Hommers SCSP ZVL C T1 MPC 0,75 --- 44
Ezra Boogaard DNMC Dynamica Pupillen B JPB 0,95 --- 56
Fenna Ingelse DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPC 0,85 --- 61
Hanneke Uijtdehaag SCSP ZVL C T1 MPC 0,65 --- 29
Imke Euser DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPC 0,70 --- 37
Imran Boujlila SCSP ZVL B T1 JPB 0,70 --- 26
Jasmijn Post SCSP ZVL C T3 MPC 0,70 --- 37
Jemuel Lie DNMC Dynamica Pupillen B JPB 0,90 --- 50
Joel Ephraïm SCSP ZVL B T1 JPB 0,75 --- 31
Joris de Sutter WLNG ZVL C T3 JPB 0,80 --- 37
Julia van Tongeren DNMC Dynamica Pupillen C en Mini MPMini 0,70 --- 47
Kyano Verbiest SCSP ZVL B T1 JPB 0,95 --- 56
Lars Koole DNMC Dynamica Pupillen B JPB 0,90 --- 50
Laura der Weduwe RK HAV ZVL C T2 MPB 0,75 --- 35
Leroy van den Bunder WLNG ZVL C T1 JPC 0,65 --- 25
Liselotte Zandstra SCSP ZVL C T1 MPC 0,80 --- 52
Luca Hoek WLNG ZVL C T1 JPC 0,85 --- 52
Lucas van Drongelen SCSP ZVL C T3 JPMini 0,65 --- 33
Lyam Noordijk SCSP ZVL B T1 JPB 0,95 --- 56
Marit van Damme SCSP ZVL B T1 MPB 0,90 --- 55
Marjolein ...roeneveld RK HAV ZVL C T2 MPC 0,85 --- 61
Marvin Ranshuijsen Delta Sport Combi team JPB 0,80 --- 37
Merijn de Sutter WLNG ZVL C T3 JPMini 0,65 --- 33
Micha Roelse SCSP ZVL B T1 JPB 0,95 --- 56
Midas Giele SCSP ZVL B T1 JPB 0,85 --- 43
Nova de le Lijs WLNG ZVL C T2 MPMini 0,75 --- 57
Pepijn Duinkerke SCSP ZVL C T1 JPC 0,80 --- 45
Rebekka Dobbelaar SCSP ZVL B T1 MPB 0,90 --- 55
Roemer Schillings DNMC Dynamica Pupillen B JPB 0,80 --- 37
Rosa-Lynn ...n Dinther SCSP ZVL B T1 MPB 0,85 --- 48
Sabine van der Vloet RK HAV ZVL C T2 MPC 0,90 --- 70
Sam Boender Eindhoven Combi team JPB 0,90 0,95 50
Sara Vermaelen SCSP ZVL C T3 MPC 0,75 --- 44
Senna Schuit SCSP ZVL C T3 MPMini 0,75 --- 57
Sietse Helfferich WLNG ZVL C T2 JPMini 0,75 --- 51
Simon Krijnen WLNG ZVL C T2 JPC 0,75 --- 38
Sophie van Tongeren DNMC Dynamica Pupillen B MPB 0,85 --- 48
Sterre Houtzager DNMC Dynamica Pupillen B MPB 0,80 --- 41
Thijmen Post SCSP ZVL C T3 JPMini 0,75 --- 51
Thijs van der Vegt Delta Sport Combi team JPC 0,95 --- 67
Tigo de Hoon SCSP ZVL C T3 JPC 0,80 --- 45
Tom Flikweert Delta Sport Combi team JPB 0,80 --- 37
Tristan Bruinslot DNMC Dynamica Pupillen B JPB 0,85 --- 43
Valerie Pijnen SCSP ZVL B T1 MPB 0,85 --- 48
Victoria Pijnen SCSP ZVL C T1 MPC 0,85 --- 61
Yente van den Aarsen FLKK Combi team MPC 0,90 --- 70

Uitslagen Teamestafette Pupil B,C.mini

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 ZVL B T1 (Team-est) - MPB 10 2:55,31 1
1 Dynamica Pupillen B (Team-est) Dynamica ADSV - JPB 9 2:56,47 2
3 Combi team (Team-est) - JPB 7 3:04,34 1
3 ZVL C T2 (Team-est) - JPC 11 3:05,90 4
5 ZVL C T1 (Team-est) - JPC 8 3:12,59 3
6 ZVL C T3 (Team-est) - JPC 10 3:19,86 2
7 Dynamica Pupillen C en Mini (Team-est) Dynamica ADSV - JPC 4 3:29,10 1