Uitslagen Meerkamp Pupil B,C.mini

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHoogPunten totaalTeam punten
Aimee de Kraker MPMini - DNMC Dynamica P...C en Mini 9,10 775,00 10,90 6,50 7,50 0,75 254 254
Amber Flikweert MPB - Delta Sport Combi team 7,72 750,00 9,75 8,50 9,00 0,75 221 125
Amy-Jolie Nijhuis MPC - SCSP ZVL C T3 7,90 775,00 10,60 7,50 10,50 0,70 256 146
Anouk Dieleman MPC - WLNG ZVL C T1 7,84 850,00 9,51 10,00 13,00 0,80 346 346
Anwar Boujlila JPC - SCSP ZVL C T3 8,30 875,00 9,80 9,50 9,50 0,75 255 179
Bart Buijze JPB - WLNG ZVL C T2 7,43 825,00 9,67 7,00 7,50 0,85 215 0
Britt Rietberg MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 7,90 825,00 9,30 8,00 9,00 0,80 237 43
Cristiano Godinho JPMini - WLNG ZVL C T2 8,29 525,00 10,54 7,50 10,50 0,75 247 112
Daphne Joppe MPC - FLKK Combi team 7,40 875,00 9,38 7,00 9,50 0,80 322 253
Devlin de Grave JPC - RK HAV ZVL C T2 7,66 950,00 9,85 8,50 11,00 0,75 287 135
Edwin Dekker JPB - WLNG ZVL C T2 7,53 950,00 8,79 10,50 19,00 0,80 311 218
Emmelie de Zwart MPC - WLNG ZVL C T2 8,16 725,00 9,59 8,00 8,00 0,85 270 109
Erik Veringa JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 8,00 850,00 10,10 7,50 16,50 0,85 239 97
Esmee Hommers MPC - SCSP ZVL C T1 9,26 725,00 12,89 5,00 6,50 0,75 144 0
Ezra Boogaard JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 6,80 1025,00 8,10 9,50 16,00 0,95 357 357
Fenna Ingelse MPC - DNMC Dynamica P...C en Mini 7,40 800,00 9,46 7,50 11,00 0,85 327 327
Hanneke Uijtdehaag MPC - SCSP ZVL C T1 8,81 750,00 10,42 9,50 8,00 0,65 222 88
Imke Euser MPC - DNMC Dynamica P...C en Mini 9,20 675,00 11,12 6,50 10,50 0,70 184 184
Imran Boujlila JPB - SCSP ZVL B T1 7,80 900,00 8,90 9,00 11,50 0,70 241 0
Jasmijn Post MPC - SCSP ZVL C T3 8,70 775,00 11,70 4,50 5,00 0,70 158 0
Jemuel Lie JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 6,90 850,00 8,80 9,50 15,50 0,90 303 210
Joel Ephraïm JPB - SCSP ZVL B T1 7:00,70 900,00 9,10 8,50 17,50 0,75 214 59
Joris de Sutter JPB - WLNG ZVL C T3 7,40 825,00 8,20 9,00 13,00 0,80 270 97
Julia van Tongeren MPMini - DNMC Dynamica P...C en Mini 8,70 675,00 10,92 7,00 7,50 0,70 241 241
Kyano Verbiest JPB - SCSP ZVL B T1 7,10 1025,00 8,40 9,50 16,50 0,95 345 277
Lars Koole JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 7,30 925,00 8,60 10,00 18,00 0,90 323 323
Laura der Weduwe MPB - RK HAV ZVL C T2 7,78 875,00 9,52 9,00 15,00 0,75 273 92
Leroy van den Bunder JPC - WLNG ZVL C T1 8,16 900,00 10,39 8,00 13,00 0,65 247 109
Liselotte Zandstra MPC - SCSP ZVL C T1 8,35 900,00 9,89 8,50 12,50 0,80 316 316
Luca Hoek JPC - WLNG ZVL C T1 7,25 875,00 8,83 9,50 13,50 0,85 339 339
Lucas van Drongelen JPMini - SCSP ZVL C T3 8,40 775,00 10,80 6,50 9,00 0,65 242 51
Lyam Noordijk JPB - SCSP ZVL B T1 7,00 925,00 8,20 8,50 15,50 0,95 323 239
Marit van Damme MPB - SCSP ZVL B T1 7,10 875,00 8,60 9,00 15,50 0,90 332 332
Marjolein ...roeneveld MPC - RK HAV ZVL C T2 7,88 850,00 9,39 10,00 12,50 0,85 354 354
Marvin Ranshuijsen JPB - Delta Sport Combi team 7,29 775,00 8,97 9,00 15,50 0,80 263 183
Merijn de Sutter JPMini - WLNG ZVL C T3 8,70 750,00 11,00 7,50 5,00 0,65 206 43
Micha Roelse JPB - SCSP ZVL B T1 7,00 925,00 8,40 9,00 22,00 0,95 351 351
Midas Giele JPB - SCSP ZVL B T1 7,00 900,00 9,20 9,50 13,50 0,85 286 111
Nova de le Lijs MPMini - WLNG ZVL C T2 8,85 675,00 11,60 4,50 9,50 0,75 221 57
Pepijn Duinkerke JPC - SCSP ZVL C T1 8,13 875,00 8,98 8,50 13,50 0,80 294 294
Rebekka Dobbelaar MPB - SCSP ZVL B T1 7,90 725,00 9,60 9,00 15,00 0,90 266 149
Roemer Schillings JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 7,60 800,00 9,80 8,50 16,50 0,80 246 88
Rosa-Lynn ...n Dinther MPB - SCSP ZVL B T1 7,00 775,00 8,40 7,00 10,50 0,85 278 136
Sabine van der Vloet MPC - RK HAV ZVL C T2 7,52 850,00 9,36 10,00 12,50 0,90 376 376
Sam Boender JPB - Eindhoven Combi team 7,41 1025,00 8,31 8,50 20,50 0,90 343 310
Sara Vermaelen MPC - SCSP ZVL C T3 8,00 900,00 10,50 6,00 10,50 0,75 276 251
Senna Schuit MPMini - SCSP ZVL C T3 8,30 750,00 11,90 7,50 7,00 0,75 268 225
Sietse Helfferich JPMini - WLNG ZVL C T2 7,89 800,00 10,81 8,50 6,50 0,75 288 186
Simon Krijnen JPC - WLNG ZVL C T2 8,23 625,00 10,54 11,00 14,00 0,75 241 113
Sophie van Tongeren MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 7,40 725,00 8,90 7,00 8,00 0,85 238 163
Sterre Houtzager MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 8,30 850,00 9,70 8,00 11,00 0,80 234 47
Thijmen Post JPMini - SCSP ZVL C T3 7,70 850,00 9,90 6,50 11,00 0,75 333 300
Thijs van der Vegt JPC - Delta Sport Combi team 7,31 950,00 8,38 9,50 22,00 0,95 420 420
Tigo de Hoon JPC - SCSP ZVL C T3 7,60 825,00 8,90 9,50 11,50 0,80 300 254
Tom Flikweert JPB - Delta Sport Combi team 7,59 750,00 8,00 10,50 17,50 0,80 286 203
Tristan Bruinslot JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 6,80 825,00 8,60 10,00 19,00 0,85 318 279
Valerie Pijnen MPB - SCSP ZVL B T1 7,80 925,00 8,90 7,50 12,50 0,85 283 60
Victoria Pijnen MPC - SCSP ZVL C T1 7,50 800,00 10,49 6,50 6,00 0,85 266 141
Yente van den Aarsen MPC - FLKK Combi team 8,16 500,00 9,50 8,00 11,00 0,90 269 206

Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B,C.mini

Naam Team Res OBPPunten totaal
Aimee de Kraker MPMini - DNMC Dynamica P...C en Mini 9,10 --- 40
Amber Flikweert MPB - Delta Sport Combi team 7,72 --- 57
Amy-Jolie Nijhuis MPC - SCSP ZVL C T3 7,90 --- 66
Anouk Dieleman MPC - WLNG ZVL C T1 7,84 --- 68
Anwar Boujlila JPC - SCSP ZVL C T3 8,30 --- 45
Bart Buijze JPB - WLNG ZVL C T2 7,43 --- 59
Britt Rietberg MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 7,90 --- 52
Cristiano Godinho JPMini - WLNG ZVL C T2 8,29 --- 61
Daphne Joppe MPC - FLKK Combi team 7,40 --- 84
Devlin de Grave JPC - RK HAV ZVL C T2 7,66 --- 64
Edwin Dekker JPB - WLNG ZVL C T2 7,53 --- 56
Emmelie de Zwart MPC - WLNG ZVL C T2 8,16 --- 57
Erik Veringa JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 8,00 --- 45
Esmee Hommers MPC - SCSP ZVL C T1 9,26 --- 27
Ezra Boogaard JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 6,80 --- 77
Fenna Ingelse MPC - DNMC Dynamica P...C en Mini 7,40 --- 84
Hanneke Uijtdehaag MPC - SCSP ZVL C T1 8,81 --- 38
Imke Euser MPC - DNMC Dynamica P...C en Mini 9,20 --- 28
Imran Boujlila JPB - SCSP ZVL B T1 7,80 --- 49
Jasmijn Post MPC - SCSP ZVL C T3 8,70 --- 41
Jemuel Lie JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 6,90 --- 74
Joel Ephraïm JPB - SCSP ZVL B T1 7:00,70 --- 0
Joris de Sutter JPB - WLNG ZVL C T3 7,40 --- 60
Julia van Tongeren MPMini - DNMC Dynamica P...C en Mini 8,70 --- 53
Kyano Verbiest JPB - SCSP ZVL B T1 7,10 --- 68
Lars Koole JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 7,30 --- 63
Laura der Weduwe MPB - RK HAV ZVL C T2 7,78 --- 55
Leroy van den Bunder JPC - WLNG ZVL C T1 8,16 --- 49
Liselotte Zandstra MPC - SCSP ZVL C T1 8,35 --- 51
Luca Hoek JPC - WLNG ZVL C T1 7,25 --- 77
Lucas van Drongelen JPMini - SCSP ZVL C T3 8,40 --- 57
Lyam Noordijk JPB - SCSP ZVL B T1 7,00 --- 71
Marit van Damme MPB - SCSP ZVL B T1 7,10 --- 75
Marjolein ...roeneveld MPC - RK HAV ZVL C T2 7,88 --- 67
Marvin Ranshuijsen JPB - Delta Sport Combi team 7,29 --- 63
Merijn de Sutter JPMini - WLNG ZVL C T3 8,70 --- 47
Micha Roelse JPB - SCSP ZVL B T1 7,00 --- 71
Midas Giele JPB - SCSP ZVL B T1 7,00 --- 71
Nova de le Lijs MPMini - WLNG ZVL C T2 8,85 --- 48
Pepijn Duinkerke JPC - SCSP ZVL C T1 8,13 --- 50
Rebekka Dobbelaar MPB - SCSP ZVL B T1 7,90 --- 52
Roemer Schillings JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 7,60 --- 55
Rosa-Lynn ...n Dinther MPB - SCSP ZVL B T1 7,00 --- 78
Sabine van der Vloet MPC - RK HAV ZVL C T2 7,52 --- 80
Sam Boender JPB - Eindhoven Combi team 7,41 7,20 60
Sara Vermaelen MPC - SCSP ZVL C T3 8,00 --- 63
Senna Schuit MPMini - SCSP ZVL C T3 8,30 --- 68
Sietse Helfferich JPMini - WLNG ZVL C T2 7,89 --- 76
Simon Krijnen JPC - WLNG ZVL C T2 8,23 --- 47
Sophie van Tongeren MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 7,40 --- 66
Sterre Houtzager MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 8,30 --- 42
Thijmen Post JPMini - SCSP ZVL C T3 7,70 --- 83
Thijs van der Vegt JPC - Delta Sport Combi team 7,31 --- 75
Tigo de Hoon JPC - SCSP ZVL C T3 7,60 --- 66
Tom Flikweert JPB - Delta Sport Combi team 7,59 --- 55
Tristan Bruinslot JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 6,80 --- 77
Valerie Pijnen MPB - SCSP ZVL B T1 7,80 --- 54
Victoria Pijnen MPC - SCSP ZVL C T1 7,50 --- 80
Yente van den Aarsen MPC - FLKK Combi team 8,16 --- 57

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B,C.mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aimee de Kraker MPMini - DNMC Dynamica P...C en Mini 775,00 --- 57
Amber Flikweert MPB - Delta Sport Combi team 750,00 --- 31
Amy-Jolie Nijhuis MPC - SCSP ZVL C T3 775,00 --- 44
Anouk Dieleman MPC - WLNG ZVL C T1 850,00 --- 60
Anwar Boujlila JPC - SCSP ZVL C T3 875,00 --- 56
Bart Buijze JPB - WLNG ZVL C T2 825,00 --- 39
Britt Rietberg MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 825,00 --- 43
Cristiano Godinho JPMini - WLNG ZVL C T2 525,00 --- 10
Daphne Joppe MPC - FLKK Combi team 875,00 --- 65
Devlin de Grave JPC - RK HAV ZVL C T2 950,00 --- 71
Edwin Dekker JPB - WLNG ZVL C T2 950,00 --- 59
Emmelie de Zwart MPC - WLNG ZVL C T2 725,00 --- 35
Erik Veringa JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 850,00 --- 42
Esmee Hommers MPC - SCSP ZVL C T1 725,00 --- 35
Ezra Boogaard JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 1025,00 --- 73
Fenna Ingelse MPC - DNMC Dynamica P...C en Mini 800,00 --- 49
Hanneke Uijtdehaag MPC - SCSP ZVL C T1 750,00 --- 40
Imke Euser MPC - DNMC Dynamica P...C en Mini 675,00 --- 27
Imran Boujlila JPB - SCSP ZVL B T1 900,00 --- 50
Jasmijn Post MPC - SCSP ZVL C T3 775,00 --- 44
Jemuel Lie JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 850,00 --- 42
Joel Ephraïm JPB - SCSP ZVL B T1 900,00 --- 50
Joris de Sutter JPB - WLNG ZVL C T3 825,00 --- 39
Julia van Tongeren MPMini - DNMC Dynamica P...C en Mini 675,00 --- 35
Kyano Verbiest JPB - SCSP ZVL B T1 1025,00 --- 73
Lars Koole JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 925,00 --- 55
Laura der Weduwe MPB - RK HAV ZVL C T2 875,00 --- 51
Leroy van den Bunder JPC - WLNG ZVL C T1 900,00 --- 61
Liselotte Zandstra MPC - SCSP ZVL C T1 900,00 --- 71
Luca Hoek JPC - WLNG ZVL C T1 875,00 --- 56
Lucas van Drongelen JPMini - SCSP ZVL C T3 775,00 --- 51
Lyam Noordijk JPB - SCSP ZVL B T1 925,00 --- 55
Marit van Damme MPB - SCSP ZVL B T1 875,00 --- 51
Marjolein ...roeneveld MPC - RK HAV ZVL C T2 850,00 --- 60
Marvin Ranshuijsen JPB - Delta Sport Combi team 775,00 --- 32
Merijn de Sutter JPMini - WLNG ZVL C T3 750,00 --- 45
Micha Roelse JPB - SCSP ZVL B T1 925,00 --- 55
Midas Giele JPB - SCSP ZVL B T1 900,00 --- 50
Nova de le Lijs MPMini - WLNG ZVL C T2 675,00 --- 35
Pepijn Duinkerke JPC - SCSP ZVL C T1 875,00 --- 56
Rebekka Dobbelaar MPB - SCSP ZVL B T1 725,00 --- 28
Roemer Schillings JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 800,00 --- 35
Rosa-Lynn ...n Dinther MPB - SCSP ZVL B T1 775,00 --- 35
Sabine van der Vloet MPC - RK HAV ZVL C T2 850,00 --- 60
Sam Boender JPB - Eindhoven Combi team 1025,00 1075,00 73
Sara Vermaelen MPC - SCSP ZVL C T3 900,00 --- 71
Senna Schuit MPMini - SCSP ZVL C T3 750,00 --- 51
Sietse Helfferich JPMini - WLNG ZVL C T2 800,00 --- 56
Simon Krijnen JPC - WLNG ZVL C T2 625,00 --- 17
Sophie van Tongeren MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 725,00 --- 28
Sterre Houtzager MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 850,00 --- 47
Thijmen Post JPMini - SCSP ZVL C T3 850,00 --- 68
Thijs van der Vegt JPC - Delta Sport Combi team 950,00 --- 71
Tigo de Hoon JPC - SCSP ZVL C T3 825,00 --- 46
Tom Flikweert JPB - Delta Sport Combi team 750,00 --- 28
Tristan Bruinslot JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 825,00 --- 39
Valerie Pijnen MPB - SCSP ZVL B T1 925,00 --- 60
Victoria Pijnen MPC - SCSP ZVL C T1 800,00 --- 49
Yente van den Aarsen MPC - FLKK Combi team 500,00 --- 6

Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B,C.mini

Naam Team Res OBPPunten totaal
Aimee de Kraker MPMini - DNMC Dynamica P...C en Mini 10,90 --- 31
Amber Flikweert MPB - Delta Sport Combi team 9,75 --- 35
Amy-Jolie Nijhuis MPC - SCSP ZVL C T3 10,60 --- 29
Anouk Dieleman MPC - WLNG ZVL C T1 9,51 --- 49
Anwar Boujlila JPC - SCSP ZVL C T3 9,80 --- 37
Bart Buijze JPB - WLNG ZVL C T2 9,67 --- 33
Britt Rietberg MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 9,30 --- 42
Cristiano Godinho JPMini - WLNG ZVL C T2 10,54 --- 34
Daphne Joppe MPC - FLKK Combi team 9,38 --- 52
Devlin de Grave JPC - RK HAV ZVL C T2 9,85 --- 36
Edwin Dekker JPB - WLNG ZVL C T2 8,79 --- 46
Emmelie de Zwart MPC - WLNG ZVL C T2 9,59 --- 48
Erik Veringa JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 10,10 --- 27
Esmee Hommers MPC - SCSP ZVL C T1 12,89 --- 3
Ezra Boogaard JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 8,10 --- 58
Fenna Ingelse MPC - DNMC Dynamica P...C en Mini 9,46 --- 50
Hanneke Uijtdehaag MPC - SCSP ZVL C T1 10,42 --- 32
Imke Euser MPC - DNMC Dynamica P...C en Mini 11,12 --- 21
Imran Boujlila JPB - SCSP ZVL B T1 8,90 --- 45
Jasmijn Post MPC - SCSP ZVL C T3 11,70 --- 14
Jemuel Lie JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 8,80 --- 46
Joel Ephraïm JPB - SCSP ZVL B T1 9,10 --- 41
Joris de Sutter JPB - WLNG ZVL C T3 8,20 --- 57
Julia van Tongeren MPMini - DNMC Dynamica P...C en Mini 10,92 --- 31
Kyano Verbiest JPB - SCSP ZVL B T1 8,40 --- 53
Lars Koole JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 8,60 --- 50
Laura der Weduwe MPB - RK HAV ZVL C T2 9,52 --- 38
Leroy van den Bunder JPC - WLNG ZVL C T1 10,39 --- 28
Liselotte Zandstra MPC - SCSP ZVL C T1 9,89 --- 42
Luca Hoek JPC - WLNG ZVL C T1 8,83 --- 55
Lucas van Drongelen JPMini - SCSP ZVL C T3 10,80 --- 30
Lyam Noordijk JPB - SCSP ZVL B T1 8,20 --- 57
Marit van Damme MPB - SCSP ZVL B T1 8,60 --- 55
Marjolein ...roeneveld MPC - RK HAV ZVL C T2 9,39 --- 52
Marvin Ranshuijsen JPB - Delta Sport Combi team 8,97 --- 43
Merijn de Sutter JPMini - WLNG ZVL C T3 11,00 --- 26
Micha Roelse JPB - SCSP ZVL B T1 8,40 --- 53
Midas Giele JPB - SCSP ZVL B T1 9,20 --- 40
Nova de le Lijs MPMini - WLNG ZVL C T2 11,60 --- 19
Pepijn Duinkerke JPC - SCSP ZVL C T1 8,98 --- 52
Rebekka Dobbelaar MPB - SCSP ZVL B T1 9,60 --- 37
Roemer Schillings JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 9,80 --- 31
Rosa-Lynn ...n Dinther MPB - SCSP ZVL B T1 8,40 --- 58
Sabine van der Vloet MPC - RK HAV ZVL C T2 9,36 --- 52
Sam Boender JPB - Eindhoven Combi team 8,31 7,90 55
Sara Vermaelen MPC - SCSP ZVL C T3 10,50 --- 31
Senna Schuit MPMini - SCSP ZVL C T3 11,90 --- 15
Sietse Helfferich JPMini - WLNG ZVL C T2 10,81 --- 29
Simon Krijnen JPC - WLNG ZVL C T2 10,54 --- 26
Sophie van Tongeren MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 8,90 --- 49
Sterre Houtzager MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 9,70 --- 36
Thijmen Post JPMini - SCSP ZVL C T3 9,90 --- 47
Thijs van der Vegt JPC - Delta Sport Combi team 8,38 --- 64
Tigo de Hoon JPC - SCSP ZVL C T3 8,90 --- 54
Tom Flikweert JPB - Delta Sport Combi team 8,00 --- 60
Tristan Bruinslot JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 8,60 --- 50
Valerie Pijnen MPB - SCSP ZVL B T1 8,90 --- 49
Victoria Pijnen MPC - SCSP ZVL C T1 10,49 --- 31
Yente van den Aarsen MPC - FLKK Combi team 9,50 --- 49

Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil B,C.mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aimee de Kraker MPMini - DNMC Dynamica P...C en Mini 6,50 --- 37
Amber Flikweert MPB - Delta Sport Combi team 8,50 --- 37
Amy-Jolie Nijhuis MPC - SCSP ZVL C T3 7,50 --- 38
Anouk Dieleman MPC - WLNG ZVL C T1 10,00 --- 61
Anwar Boujlila JPC - SCSP ZVL C T3 9,50 --- 48
Bart Buijze JPB - WLNG ZVL C T2 7,00 --- 24
Britt Rietberg MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 8,00 --- 33
Cristiano Godinho JPMini - WLNG ZVL C T2 7,50 --- 43
Daphne Joppe MPC - FLKK Combi team 7,00 --- 33
Devlin de Grave JPC - RK HAV ZVL C T2 8,50 --- 40
Edwin Dekker JPB - WLNG ZVL C T2 10,50 --- 47
Emmelie de Zwart MPC - WLNG ZVL C T2 8,00 --- 42
Erik Veringa JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 7,50 --- 27
Esmee Hommers MPC - SCSP ZVL C T1 5,00 --- 16
Ezra Boogaard JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 9,50 --- 40
Fenna Ingelse MPC - DNMC Dynamica P...C en Mini 7,50 --- 38
Hanneke Uijtdehaag MPC - SCSP ZVL C T1 9,50 --- 56
Imke Euser MPC - DNMC Dynamica P...C en Mini 6,50 --- 29
Imran Boujlila JPB - SCSP ZVL B T1 9,00 --- 37
Jasmijn Post MPC - SCSP ZVL C T3 4,50 --- 12
Jemuel Lie JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 9,50 --- 40
Joel Ephraïm JPB - SCSP ZVL B T1 8,50 --- 33
Joris de Sutter JPB - WLNG ZVL C T3 9,00 --- 37
Julia van Tongeren MPMini - DNMC Dynamica P...C en Mini 7,00 --- 43
Kyano Verbiest JPB - SCSP ZVL B T1 9,50 --- 40
Lars Koole JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 10,00 --- 43
Laura der Weduwe MPB - RK HAV ZVL C T2 9,00 --- 40
Leroy van den Bunder JPC - WLNG ZVL C T1 8,00 --- 36
Liselotte Zandstra MPC - SCSP ZVL C T1 8,50 --- 47
Luca Hoek JPC - WLNG ZVL C T1 9,50 --- 48
Lucas van Drongelen JPMini - SCSP ZVL C T3 6,50 --- 33
Lyam Noordijk JPB - SCSP ZVL B T1 8,50 --- 33
Marit van Damme MPB - SCSP ZVL B T1 9,00 --- 40
Marjolein ...roeneveld MPC - RK HAV ZVL C T2 10,00 --- 61
Marvin Ranshuijsen JPB - Delta Sport Combi team 9,00 --- 37
Merijn de Sutter JPMini - WLNG ZVL C T3 7,50 --- 43
Micha Roelse JPB - SCSP ZVL B T1 9,00 --- 37
Midas Giele JPB - SCSP ZVL B T1 9,50 --- 40
Nova de le Lijs MPMini - WLNG ZVL C T2 4,50 --- 16
Pepijn Duinkerke JPC - SCSP ZVL C T1 8,50 --- 40
Rebekka Dobbelaar MPB - SCSP ZVL B T1 9,00 --- 40
Roemer Schillings JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 8,50 --- 33
Rosa-Lynn ...n Dinther MPB - SCSP ZVL B T1 7,00 --- 26
Sabine van der Vloet MPC - RK HAV ZVL C T2 10,00 --- 61
Sam Boender JPB - Eindhoven Combi team 8,50 10,50 33
Sara Vermaelen MPC - SCSP ZVL C T3 6,00 --- 25
Senna Schuit MPMini - SCSP ZVL C T3 7,50 --- 49
Sietse Helfferich JPMini - WLNG ZVL C T2 8,50 --- 54
Simon Krijnen JPC - WLNG ZVL C T2 11,00 --- 60
Sophie van Tongeren MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 7,00 --- 26
Sterre Houtzager MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 8,00 --- 33
Thijmen Post JPMini - SCSP ZVL C T3 6,50 --- 33
Thijs van der Vegt JPC - Delta Sport Combi team 9,50 --- 48
Tigo de Hoon JPC - SCSP ZVL C T3 9,50 --- 48
Tom Flikweert JPB - Delta Sport Combi team 10,50 --- 47
Tristan Bruinslot JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 10,00 --- 43
Valerie Pijnen MPB - SCSP ZVL B T1 7,50 --- 30
Victoria Pijnen MPC - SCSP ZVL C T1 6,50 --- 29
Yente van den Aarsen MPC - FLKK Combi team 8,00 --- 42

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B,C.mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aimee de Kraker MPMini - DNMC Dynamica P...C en Mini 7,50 --- 32
Amber Flikweert MPB - Delta Sport Combi team 9,00 --- 26
Amy-Jolie Nijhuis MPC - SCSP ZVL C T3 10,50 --- 42
Anouk Dieleman MPC - WLNG ZVL C T1 13,00 --- 56
Anwar Boujlila JPC - SCSP ZVL C T3 9,50 --- 31
Bart Buijze JPB - WLNG ZVL C T2 7,50 --- 17
Britt Rietberg MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 9,00 --- 26
Cristiano Godinho JPMini - WLNG ZVL C T2 10,50 --- 48
Daphne Joppe MPC - FLKK Combi team 9,50 --- 36
Devlin de Grave JPC - RK HAV ZVL C T2 11,00 --- 38
Edwin Dekker JPB - WLNG ZVL C T2 19,00 --- 66
Emmelie de Zwart MPC - WLNG ZVL C T2 8,00 --- 27
Erik Veringa JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 16,50 --- 55
Esmee Hommers MPC - SCSP ZVL C T1 6,50 --- 19
Ezra Boogaard JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 16,00 --- 53
Fenna Ingelse MPC - DNMC Dynamica P...C en Mini 11,00 --- 45
Hanneke Uijtdehaag MPC - SCSP ZVL C T1 8,00 --- 27
Imke Euser MPC - DNMC Dynamica P...C en Mini 10,50 --- 42
Imran Boujlila JPB - SCSP ZVL B T1 11,50 --- 34
Jasmijn Post MPC - SCSP ZVL C T3 5,00 --- 10
Jemuel Lie JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 15,50 --- 51
Joel Ephraïm JPB - SCSP ZVL B T1 17,50 --- 59
Joris de Sutter JPB - WLNG ZVL C T3 13,00 --- 40
Julia van Tongeren MPMini - DNMC Dynamica P...C en Mini 7,50 --- 32
Kyano Verbiest JPB - SCSP ZVL B T1 16,50 --- 55
Lars Koole JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 18,00 --- 62
Laura der Weduwe MPB - RK HAV ZVL C T2 15,00 --- 54
Leroy van den Bunder JPC - WLNG ZVL C T1 13,00 --- 48
Liselotte Zandstra MPC - SCSP ZVL C T1 12,50 --- 53
Luca Hoek JPC - WLNG ZVL C T1 13,50 --- 51
Lucas van Drongelen JPMini - SCSP ZVL C T3 9,00 --- 38
Lyam Noordijk JPB - SCSP ZVL B T1 15,50 --- 51
Marit van Damme MPB - SCSP ZVL B T1 15,50 --- 56
Marjolein ...roeneveld MPC - RK HAV ZVL C T2 12,50 --- 53
Marvin Ranshuijsen JPB - Delta Sport Combi team 15,50 --- 51
Merijn de Sutter JPMini - WLNG ZVL C T3 5,00 --- 12
Micha Roelse JPB - SCSP ZVL B T1 22,00 --- 79
Midas Giele JPB - SCSP ZVL B T1 13,50 --- 42
Nova de le Lijs MPMini - WLNG ZVL C T2 9,50 --- 46
Pepijn Duinkerke JPC - SCSP ZVL C T1 13,50 --- 51
Rebekka Dobbelaar MPB - SCSP ZVL B T1 15,00 --- 54
Roemer Schillings JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 16,50 --- 55
Rosa-Lynn ...n Dinther MPB - SCSP ZVL B T1 10,50 --- 33
Sabine van der Vloet MPC - RK HAV ZVL C T2 12,50 --- 53
Sam Boender JPB - Eindhoven Combi team 20,50 23,50 72
Sara Vermaelen MPC - SCSP ZVL C T3 10,50 --- 42
Senna Schuit MPMini - SCSP ZVL C T3 7,00 --- 28
Sietse Helfferich JPMini - WLNG ZVL C T2 6,50 --- 22
Simon Krijnen JPC - WLNG ZVL C T2 14,00 --- 53
Sophie van Tongeren MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 8,00 --- 21
Sterre Houtzager MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 11,00 --- 35
Thijmen Post JPMini - SCSP ZVL C T3 11,00 --- 51
Thijs van der Vegt JPC - Delta Sport Combi team 22,00 --- 95
Tigo de Hoon JPC - SCSP ZVL C T3 11,50 --- 41
Tom Flikweert JPB - Delta Sport Combi team 17,50 --- 59
Tristan Bruinslot JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 19,00 --- 66
Valerie Pijnen MPB - SCSP ZVL B T1 12,50 --- 42
Victoria Pijnen MPC - SCSP ZVL C T1 6,00 --- 16
Yente van den Aarsen MPC - FLKK Combi team 11,00 --- 45

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil B,C.mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aimee de Kraker MPMini - DNMC Dynamica P...C en Mini 0,75 --- 57
Amber Flikweert MPB - Delta Sport Combi team 0,75 --- 35
Amy-Jolie Nijhuis MPC - SCSP ZVL C T3 0,70 --- 37
Anouk Dieleman MPC - WLNG ZVL C T1 0,80 --- 52
Anwar Boujlila JPC - SCSP ZVL C T3 0,75 --- 38
Bart Buijze JPB - WLNG ZVL C T2 0,85 --- 43
Britt Rietberg MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 0,80 --- 41
Cristiano Godinho JPMini - WLNG ZVL C T2 0,75 --- 51
Daphne Joppe MPC - FLKK Combi team 0,80 --- 52
Devlin de Grave JPC - RK HAV ZVL C T2 0,75 --- 38
Edwin Dekker JPB - WLNG ZVL C T2 0,80 --- 37
Emmelie de Zwart MPC - WLNG ZVL C T2 0,85 --- 61
Erik Veringa JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 0,85 --- 43
Esmee Hommers MPC - SCSP ZVL C T1 0,75 --- 44
Ezra Boogaard JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 0,95 --- 56
Fenna Ingelse MPC - DNMC Dynamica P...C en Mini 0,85 --- 61
Hanneke Uijtdehaag MPC - SCSP ZVL C T1 0,65 --- 29
Imke Euser MPC - DNMC Dynamica P...C en Mini 0,70 --- 37
Imran Boujlila JPB - SCSP ZVL B T1 0,70 --- 26
Jasmijn Post MPC - SCSP ZVL C T3 0,70 --- 37
Jemuel Lie JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 0,90 --- 50
Joel Ephraïm JPB - SCSP ZVL B T1 0,75 --- 31
Joris de Sutter JPB - WLNG ZVL C T3 0,80 --- 37
Julia van Tongeren MPMini - DNMC Dynamica P...C en Mini 0,70 --- 47
Kyano Verbiest JPB - SCSP ZVL B T1 0,95 --- 56
Lars Koole JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 0,90 --- 50
Laura der Weduwe MPB - RK HAV ZVL C T2 0,75 --- 35
Leroy van den Bunder JPC - WLNG ZVL C T1 0,65 --- 25
Liselotte Zandstra MPC - SCSP ZVL C T1 0,80 --- 52
Luca Hoek JPC - WLNG ZVL C T1 0,85 --- 52
Lucas van Drongelen JPMini - SCSP ZVL C T3 0,65 --- 33
Lyam Noordijk JPB - SCSP ZVL B T1 0,95 --- 56
Marit van Damme MPB - SCSP ZVL B T1 0,90 --- 55
Marjolein ...roeneveld MPC - RK HAV ZVL C T2 0,85 --- 61
Marvin Ranshuijsen JPB - Delta Sport Combi team 0,80 --- 37
Merijn de Sutter JPMini - WLNG ZVL C T3 0,65 --- 33
Micha Roelse JPB - SCSP ZVL B T1 0,95 --- 56
Midas Giele JPB - SCSP ZVL B T1 0,85 --- 43
Nova de le Lijs MPMini - WLNG ZVL C T2 0,75 --- 57
Pepijn Duinkerke JPC - SCSP ZVL C T1 0,80 --- 45
Rebekka Dobbelaar MPB - SCSP ZVL B T1 0,90 --- 55
Roemer Schillings JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 0,80 --- 37
Rosa-Lynn ...n Dinther MPB - SCSP ZVL B T1 0,85 --- 48
Sabine van der Vloet MPC - RK HAV ZVL C T2 0,90 --- 70
Sam Boender JPB - Eindhoven Combi team 0,90 0,95 50
Sara Vermaelen MPC - SCSP ZVL C T3 0,75 --- 44
Senna Schuit MPMini - SCSP ZVL C T3 0,75 --- 57
Sietse Helfferich JPMini - WLNG ZVL C T2 0,75 --- 51
Simon Krijnen JPC - WLNG ZVL C T2 0,75 --- 38
Sophie van Tongeren MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 0,85 --- 48
Sterre Houtzager MPB - DNMC Dynamica Pupillen B 0,80 --- 41
Thijmen Post JPMini - SCSP ZVL C T3 0,75 --- 51
Thijs van der Vegt JPC - Delta Sport Combi team 0,95 --- 67
Tigo de Hoon JPC - SCSP ZVL C T3 0,80 --- 45
Tom Flikweert JPB - Delta Sport Combi team 0,80 --- 37
Tristan Bruinslot JPB - DNMC Dynamica Pupillen B 0,85 --- 43
Valerie Pijnen MPB - SCSP ZVL B T1 0,85 --- 48
Victoria Pijnen MPC - SCSP ZVL C T1 0,85 --- 61
Yente van den Aarsen MPC - FLKK Combi team 0,90 --- 70

Uitslagen Teamestafette Pupil B,C.mini

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 ZVL B T1 (Team-est) - MPB 10 2:55,31 1
1 Dynamica Pupillen B (Team-est) Dynamica ADSV - JPB 9 2:56,47 2
3 Combi team (Team-est) - JPB 7 3:04,34 1
3 ZVL C T2 (Team-est) - JPC 11 3:05,90 4
5 ZVL C T1 (Team-est) - JPC 8 3:12,59 3
6 ZVL C T3 (Team-est) - JPC 10 3:19,86 2
7 Dynamica Pupillen C en Mini (Team-est) Dynamica ADSV - JPC 4 3:29,10 1