Uitslagen Meerkamp Pupil A

Naam Team Categorie 60mDuur60mHKogelVortexVerPunten totaalTeam punten
Alexandra ...r Weijden FLKK Combi team MSV en Deltasport MPA 10,28 1125,00 12,09 5,50 10,50 2,95 271 205
Alexandra Elias RK HAV ZVL A T2 MPA 10,00 1375,00 10,70 5,40 14,50 3,00 344 344
Ann den Exter RK HAV ZVL A T2 MPA 10,80 1350,00 14,40 3,90 12,00 3,30 249 249
Aukje Hoek WLNG ZVL A T3 MPA 9,34 1100,00 12,66 4,40 7,50 3,00 262 228
Benjamin Pijnen SCSP ZVL A T1 JPA 9,38 1475,00 11,01 7,10 14,50 3,55 356 356
Benthe den Hamer SCSP ZVL A T2 MPA 10,00 1350,00 12,40 5,10 10,50 3,60 315 315
Bram Rieteco WLNG ZVL A T1 JPA 9,84 1200,00 12,78 5,70 11,00 2,85 243 112
Britt van de Maas Delta Sport Combi team MSV en Deltasport MPA --- --- --- --- --- --- 0 0
Britt van der Maas Delta Sport Combi team MSV en Deltasport MPA 9,84 1350,00 14,25 6,30 12,00 3,25 303 273
Charlotte Visser DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 9,90 1075,00 11,48 5,20 9,50 3,50 296 257
Chloé Zerbib DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 9,70 1175,00 11,30 6,20 10,00 3,90 343 328
Daphne Blaas DNMC Dynamica Pupillen A2 MPA 9,69 1225,00 11,00 6,00 13,00 3,25 340 299
Davy Schillemans FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 11,41 1000,00 13,58 6,50 14,00 3,00 209 83
Demi Peeters SCSP ZVL A T2 MPA 10,00 1275,00 12,80 4,70 11,00 3,35 288 288
Diablo de Grave RK HAV ZVL A T4 JPA 9,87 1400,00 11,14 5,00 17,50 3,40 316 316
Elizabeth de Jonge DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 11,80 1125,00 14,40 5,70 13,00 3,15 226 112
Evita Crombeen RK HAV ZVL A T3 MPA 10,34 1250,00 12,13 4,30 9,50 3,00 264 264
Fabian de Maat SCSP ZVL A T1 JPA 9,54 1425,00 11,52 6,00 13,50 3,80 330 330
Ilse van den Aarsen FLKK Combi team MSV en Deltasport MPA 12,75 1300,00 16,74 2,90 5,00 2,25 120 49
Inke van d...ikkenberg AV `56 AV 56 team A MPA 10,39 1400,00 12,49 5,40 8,50 3,15 291 222
Ipe Verbrugge AV `56 AV 56 team A JPA 9,59 1600,00 11,35 6,30 15,00 3,45 350 350
Ivar Engels DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 9,70 1550,00 11,60 4,80 14,00 3,55 323 227
Jari Groen AV `56 AV 56 team A JPA 9,70 1325,00 11,68 5,40 11,00 3,60 292 292
Jarne Matthijs RK HAV ZVL A T4 JPA 10,40 1375,00 12,83 4,70 10,50 2,85 235 143
Jaro Steels RK HAV ZVL A T4 JPA 9,65 1550,00 11,61 3,50 10,00 3,15 285 248
Jens Maertens WLNG ZVL A T1 JPA 10,56 1250,00 12,80 5,30 10,00 3,05 230 42
Jeremiah Puroja DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 9,20 1175,00 10,50 7,80 17,00 4,05 370 370
Jochem Lous DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 13,10 1175,00 13,80 4,90 13,00 3,05 178 23
Jori Ephraïm SCSP ZVL A T4 JPA 11,81 1300,00 12,84 3,50 10,00 2,90 187 13
Kasper Koopman DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 10,33 1450,00 10,64 7,60 17,50 3,50 350 297
Koen Steenblok AV `56 AV 56 team A JPA 9,99 1500,00 10,89 6,00 15,00 3,80 343 343
Lars Schutz Delta Sport Combi team MSV en Deltasport JPA 10,75 1275,00 12,06 5,50 14,00 3,25 259 213
Lars Bakelaar FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 10,06 1100,00 11,96 6,50 17,00 3,50 288 264
Lieke Esseling RK HAV ZVL A T2 MPA 10,90 1125,00 14,40 3,60 6,50 2,65 178 28
Lindsey Thilleman RK HAV ZVL A T3 MPA 10,81 1150,00 13,66 4,80 9,00 3,05 228 178
Loïs van de Berge DNMC Dynamica Pupillen A2 MPA 9,20 1225,00 11,02 6,90 13,50 3,75 385 385
Lobke Bouman RK HAV ZVL A T2 MPA 10,80 1275,00 14,60 3,80 9,00 3,30 225 199
Luca Vael DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 9,74 1375,00 11,16 5,10 8,00 3,25 282 182
Luca Ton DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 9,30 1550,00 11,00 6,70 17,50 3,85 384 384
Lucas Zandstra SCSP ZVL A T4 JPA 10,18 1375,00 13,26 5,50 16,00 3,05 268 232
Luuk van Zielst FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 10,97 1175,00 12,22 5,50 14,00 3,20 242 125
Marit Simonse AV `56 AV 56 team A MPA 12,11 1325,00 14,46 4,90 7,50 2,55 191 97
Marjan Hertogs WLNG ZVL A T3 MPA 10,73 1175,00 13,41 3,40 8,00 2,90 210 183
Matthijs de Brouwer RK HAV ZVL A T1 JPA 8,90 1400,00 10,99 5,30 16,50 4,20 368 325
Myrthe Stellemans WLNG ZVL A T3 MPA 10,98 1100,00 15,12 3,70 7,50 2,50 165 0
Niels Oele AV `56 AV 56 team A JPA 11,28 1275,00 13,95 4,80 10,00 2,70 190 13
Niels Verschuren SCSP ZVL A T1 JPA 10,30 1450,00 13,97 6,20 8,00 3,40 257 168
Quinty de Witte RK HAV ZVL A T3 MPA 10,10 1425,00 14,53 4,20 10,00 3,20 267 241
Rachel Paul AV `56 AV 56 team A MPA 9,90 1250,00 11,72 4,00 7,00 3,30 279 198
Robin Bouwhuizen RK HAV ZVL A T1 JPA 9,23 1475,00 10,66 8,90 19,50 3,85 411 411
Sam de Vos DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 9,90 1100,00 11,60 5,20 12,00 3,15 255 58
Samil Para...Vithanage AV `56 AV 56 team A JPA 9,80 1250,00 13,10 5,00 12,50 2,95 245 86
Samuel Godinho WLNG ZVL A T1 JPA 10,26 1225,00 13,49 4,80 11,00 2,60 211 16
Sem Euser DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 9,53 1200,00 11,14 8,00 18,00 3,40 338 305
Shana de Keijzer RK HAV ZVL A T3 MPA 10,47 1175,00 13,48 4,50 9,50 2,85 231 185
Stein Rietberg DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 10,31 1350,00 12,24 5,60 13,50 3,30 275 125
Teun Cuelenaere SCSP ZVL A T4 JPA 9,45 1500,00 11,56 5,10 10,00 3,20 301 288
Viktor Wieles SCSP ZVL A T4 JPA 9,54 1275,00 11,14 5,80 14,00 3,50 309 269
Yasmine de Kraker DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 9,52 1375,00 11,71 6,80 11,50 3,25 309 183
Zedie Joppe FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 9,69 1600,00 10,87 5,60 11,00 3,70 343 327

Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

Naam Team Categorie 60m OBPPunten totaal
Alexandra ...r Weijden FLKK Combi team MSV en Deltasport MPA 10,28 m/s--- 62
Alexandra Elias RK HAV ZVL A T2 MPA 10,00 m/s--- 70
Ann den Exter RK HAV ZVL A T2 MPA 10,80 m/s--- 50
Aukje Hoek WLNG ZVL A T3 MPA 9,34 m/s--- 88
Benjamin Pijnen SCSP ZVL A T1 JPA 9,38 m/s--- 75
Benthe den Hamer SCSP ZVL A T2 MPA 10,00 m/s--- 70
Bram Rieteco WLNG ZVL A T1 JPA 9,84 m/s--- 64
Britt van der Maas Delta Sport Combi team MSV en Deltasport MPA 9,84 m/s--- 74
Britt van de Maas Delta Sport Combi team MSV en Deltasport MPA --- ---
Charlotte Visser DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 9,90 m/s--- 72
Chloé Zerbib DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 9,70 m/s--- 78
Daphne Blaas DNMC Dynamica Pupillen A2 MPA 9,69 m/s--- 78
Davy Schillemans FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 11,41 m/s--- 32
Demi Peeters SCSP ZVL A T2 MPA 10,00 m/s--- 70
Diablo de Grave RK HAV ZVL A T4 JPA 9,87 m/s--- 64
Elizabeth de Jonge DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 11,80 m/s--- 30
Evita Crombeen RK HAV ZVL A T3 MPA 10,34 m/s--- 61
Fabian de Maat SCSP ZVL A T1 JPA 9,54 m/s--- 71
Ilse van den Aarsen FLKK Combi team MSV en Deltasport MPA 12,75 m/s--- 15
Inke van d...ikkenberg AV `56 AV 56 team A MPA 10,39 m/s--- 60
Ipe Verbrugge AV `56 AV 56 team A JPA 9,59 m/s--- 70
Ivar Engels DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 9,70 m/s--- 68
Jari Groen AV `56 AV 56 team A JPA 9,70 m/s--- 68
Jarne Matthijs RK HAV ZVL A T4 JPA 10,40 m/s--- 52
Jaro Steels RK HAV ZVL A T4 JPA 9,65 m/s--- 69
Jens Maertens WLNG ZVL A T1 JPA 10,56 m/s--- 48
Jeremiah Puroja DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 9,20 m/s--- 80
Jochem Lous DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 13,10 m/s--- 9
Jori Ephraïm SCSP ZVL A T4 JPA 11,81 m/s--- 25
Kasper Koopman DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 10,33 m/s--- 53
Koen Steenblok AV `56 AV 56 team A JPA 9,99 m/s--- 61
Lars Schutz Delta Sport Combi team MSV en Deltasport JPA 10,75 m/s--- 44
Lars Bakelaar FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 10,06 m/s--- 59
Lieke Esseling RK HAV ZVL A T2 MPA 10,90 m/s--- 48
Lindsey Thilleman RK HAV ZVL A T3 MPA 10,81 m/s--- 50
Loïs van de Berge DNMC Dynamica Pupillen A2 MPA 9,20 m/s--- 92
Lobke Bouman RK HAV ZVL A T2 MPA 10,80 m/s--- 50
Luca Vael DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 9,74 m/s--- 67
Luca Ton DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 9,30 m/s--- 78
Lucas Zandstra SCSP ZVL A T4 JPA 10,18 m/s--- 56
Luuk van Zielst FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 10,97 m/s--- 40
Marit Simonse AV `56 AV 56 team A MPA 12,11 m/s--- 24
Marjan Hertogs WLNG ZVL A T3 MPA 10,73 m/s--- 52
Matthijs de Brouwer RK HAV ZVL A T1 JPA 8,90 m/s--- 88
Myrthe Stellemans WLNG ZVL A T3 MPA 10,98 m/s--- 46
Niels Oele AV `56 AV 56 team A JPA 11,28 m/s--- 34
Niels Verschuren SCSP ZVL A T1 JPA 10,30 m/s--- 54
Quinty de Witte RK HAV ZVL A T3 MPA 10,10 m/s--- 67
Rachel Paul AV `56 AV 56 team A MPA 9,90 m/s--- 72
Robin Bouwhuizen RK HAV ZVL A T1 JPA 9,23 m/s--- 79
Sam de Vos DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 9,90 m/s--- 63
Samil Para...Vithanage AV `56 AV 56 team A JPA 9,80 m/s--- 65
Samuel Godinho WLNG ZVL A T1 JPA 10,26 m/s--- 55
Sem Euser DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 9,53 m/s--- 72
Shana de Keijzer RK HAV ZVL A T3 MPA 10,47 m/s--- 58
Stein Rietberg DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 10,31 m/s--- 54
Teun Cuelenaere SCSP ZVL A T4 JPA 9,45 m/s--- 74
Viktor Wieles SCSP ZVL A T4 JPA 9,54 m/s--- 71
Yasmine de Kraker DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 9,52 m/s--- 72
Zedie Joppe FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 9,69 m/s--- 68

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

Naam Team Categorie DuurOBPPunten totaal
Alexandra ...r Weijden FLKK Combi team MSV en Deltasport MPA 1125,00 --- 31
Alexandra Elias RK HAV ZVL A T2 MPA 1375,00 --- 58
Ann den Exter RK HAV ZVL A T2 MPA 1350,00 --- 55
Aukje Hoek WLNG ZVL A T3 MPA 1100,00 --- 28
Benjamin Pijnen SCSP ZVL A T1 JPA 1475,00 --- 62
Benthe den Hamer SCSP ZVL A T2 MPA 1350,00 --- 55
Bram Rieteco WLNG ZVL A T1 JPA 1200,00 --- 33
Britt van der Maas Delta Sport Combi team MSV en Deltasport MPA 1350,00 --- 55
Britt van de Maas Delta Sport Combi team MSV en Deltasport MPA --- ---
Charlotte Visser DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 1075,00 --- 26
Chloé Zerbib DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 1175,00 --- 35
Daphne Blaas DNMC Dynamica Pupillen A2 MPA 1225,00 --- 41
Davy Schillemans FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 1000,00 --- 17
Demi Peeters SCSP ZVL A T2 MPA 1275,00 --- 46
Diablo de Grave RK HAV ZVL A T4 JPA 1400,00 --- 54
Elizabeth de Jonge DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 1125,00 --- 31
Evita Crombeen RK HAV ZVL A T3 MPA 1250,00 --- 43
Fabian de Maat SCSP ZVL A T1 JPA 1425,00 --- 56
Ilse van den Aarsen FLKK Combi team MSV en Deltasport MPA 1300,00 --- 49
Inke van d...ikkenberg AV `56 AV 56 team A MPA 1400,00 --- 62
Ipe Verbrugge AV `56 AV 56 team A JPA 1600,00 --- 78
Ivar Engels DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 1550,00 --- 72
Jari Groen AV `56 AV 56 team A JPA 1325,00 --- 45
Jarne Matthijs RK HAV ZVL A T4 JPA 1375,00 --- 51
Jaro Steels RK HAV ZVL A T4 JPA 1550,00 --- 72
Jens Maertens WLNG ZVL A T1 JPA 1250,00 --- 38
Jeremiah Puroja DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 1175,00 --- 31
Jochem Lous DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 1175,00 --- 31
Jori Ephraïm SCSP ZVL A T4 JPA 1300,00 --- 43
Kasper Koopman DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 1450,00 --- 59
Koen Steenblok AV `56 AV 56 team A JPA 1500,00 --- 65
Lars Schutz Delta Sport Combi team MSV en Deltasport JPA 1275,00 --- 40
Lars Bakelaar FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 1100,00 --- 24
Lieke Esseling RK HAV ZVL A T2 MPA 1125,00 --- 31
Lindsey Thilleman RK HAV ZVL A T3 MPA 1150,00 --- 33
Loïs van de Berge DNMC Dynamica Pupillen A2 MPA 1225,00 --- 41
Lobke Bouman RK HAV ZVL A T2 MPA 1275,00 --- 46
Luca Vael DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 1375,00 --- 51
Luca Ton DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 1550,00 --- 72
Lucas Zandstra SCSP ZVL A T4 JPA 1375,00 --- 51
Luuk van Zielst FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 1175,00 --- 31
Marit Simonse AV `56 AV 56 team A MPA 1325,00 --- 52
Marjan Hertogs WLNG ZVL A T3 MPA 1175,00 --- 35
Matthijs de Brouwer RK HAV ZVL A T1 JPA 1400,00 --- 54
Myrthe Stellemans WLNG ZVL A T3 MPA 1100,00 --- 28
Niels Oele AV `56 AV 56 team A JPA 1275,00 --- 40
Niels Verschuren SCSP ZVL A T1 JPA 1450,00 --- 59
Quinty de Witte RK HAV ZVL A T3 MPA 1425,00 --- 65
Rachel Paul AV `56 AV 56 team A MPA 1250,00 --- 43
Robin Bouwhuizen RK HAV ZVL A T1 JPA 1475,00 --- 62
Sam de Vos DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 1100,00 --- 24
Samil Para...Vithanage AV `56 AV 56 team A JPA 1250,00 --- 38
Samuel Godinho WLNG ZVL A T1 JPA 1225,00 --- 35
Sem Euser DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 1200,00 --- 33
Shana de Keijzer RK HAV ZVL A T3 MPA 1175,00 --- 35
Stein Rietberg DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 1350,00 --- 48
Teun Cuelenaere SCSP ZVL A T4 JPA 1500,00 --- 65
Viktor Wieles SCSP ZVL A T4 JPA 1275,00 --- 40
Yasmine de Kraker DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 1375,00 --- 51
Zedie Joppe FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 1600,00 --- 78

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

Naam Team Categorie 60mH OBPPunten totaal
Alexandra ...r Weijden FLKK Combi team MSV en Deltasport MPA 12,09 m/s--- 59
Alexandra Elias RK HAV ZVL A T2 MPA 10,70 m/s--- 82
Ann den Exter RK HAV ZVL A T2 MPA 14,40 m/s--- 28
Aukje Hoek WLNG ZVL A T3 MPA 12,66 m/s--- 50
Benjamin Pijnen SCSP ZVL A T1 JPA 11,01 m/s--- 66
Benthe den Hamer SCSP ZVL A T2 MPA 12,40 m/s--- 54
Bram Rieteco WLNG ZVL A T1 JPA 12,78 m/s--- 42
Britt van der Maas Delta Sport Combi team MSV en Deltasport MPA 14,25 m/s--- 30
Britt van de Maas Delta Sport Combi team MSV en Deltasport MPA --- ---
Charlotte Visser DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 11,48 m/s--- 68
Chloé Zerbib DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 11,30 m/s--- 71
Daphne Blaas DNMC Dynamica Pupillen A2 MPA 11,00 m/s--- 77
Davy Schillemans FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 13,58 m/s--- 33
Demi Peeters SCSP ZVL A T2 MPA 12,80 m/s--- 48
Diablo de Grave RK HAV ZVL A T4 JPA 11,14 m/s--- 64
Elizabeth de Jonge DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 14,40 m/s--- 28
Evita Crombeen RK HAV ZVL A T3 MPA 12,13 m/s--- 58
Fabian de Maat SCSP ZVL A T1 JPA 11,52 m/s--- 59
Ilse van den Aarsen FLKK Combi team MSV en Deltasport MPA 16,74 m/s--- 7
Inke van d...ikkenberg AV `56 AV 56 team A MPA 12,49 m/s--- 53
Ipe Verbrugge AV `56 AV 56 team A JPA 11,35 m/s--- 61
Ivar Engels DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 11,60 m/s--- 58
Jari Groen AV `56 AV 56 team A JPA 11,68 m/s--- 57
Jarne Matthijs RK HAV ZVL A T4 JPA 12,83 m/s--- 41
Jaro Steels RK HAV ZVL A T4 JPA 11,61 m/s--- 58
Jens Maertens WLNG ZVL A T1 JPA 12,80 m/s--- 42
Jeremiah Puroja DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 10,50 m/s--- 74
Jochem Lous DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 13,80 m/s--- 30
Jori Ephraïm SCSP ZVL A T4 JPA 12,84 m/s--- 41
Kasper Koopman DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 10,64 m/s--- 72
Koen Steenblok AV `56 AV 56 team A JPA 10,89 m/s--- 68
Lars Schutz Delta Sport Combi team MSV en Deltasport JPA 12,06 m/s--- 51
Lars Bakelaar FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 11,96 m/s--- 53
Lieke Esseling RK HAV ZVL A T2 MPA 14,40 m/s--- 28
Lindsey Thilleman RK HAV ZVL A T3 MPA 13,66 m/s--- 37
Loïs van de Berge DNMC Dynamica Pupillen A2 MPA 11,02 m/s--- 76
Lobke Bouman RK HAV ZVL A T2 MPA 14,60 m/s--- 26
Luca Vael DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 11,16 m/s--- 64
Luca Ton DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 11,00 m/s--- 67
Lucas Zandstra SCSP ZVL A T4 JPA 13,26 m/s--- 36
Luuk van Zielst FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 12,22 m/s--- 49
Marit Simonse AV `56 AV 56 team A MPA 14,46 m/s--- 27
Marjan Hertogs WLNG ZVL A T3 MPA 13,41 m/s--- 40
Matthijs de Brouwer RK HAV ZVL A T1 JPA 10,99 m/s--- 67
Myrthe Stellemans WLNG ZVL A T3 MPA 15,12 m/s--- 20
Niels Oele AV `56 AV 56 team A JPA 13,95 m/s--- 29
Niels Verschuren SCSP ZVL A T1 JPA 13,97 m/s--- 28
Quinty de Witte RK HAV ZVL A T3 MPA 14,53 m/s--- 26
Rachel Paul AV `56 AV 56 team A MPA 11,72 m/s--- 65
Robin Bouwhuizen RK HAV ZVL A T1 JPA 10,66 m/s--- 72
Sam de Vos DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 11,60 m/s--- 58
Samil Para...Vithanage AV `56 AV 56 team A JPA 13,10 m/s--- 38
Samuel Godinho WLNG ZVL A T1 JPA 13,49 m/s--- 34
Sem Euser DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 11,14 m/s--- 64
Shana de Keijzer RK HAV ZVL A T3 MPA 13,48 m/s--- 39
Stein Rietberg DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 12,24 m/s--- 49
Teun Cuelenaere SCSP ZVL A T4 JPA 11,56 m/s--- 58
Viktor Wieles SCSP ZVL A T4 JPA 11,14 m/s--- 64
Yasmine de Kraker DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 11,71 m/s--- 56
Zedie Joppe FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 10,87 m/s--- 69

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

Naam Team Categorie KogelOBPPunten totaal
Alexandra ...r Weijden FLKK Combi team MSV en Deltasport MPA 5,50 --- 53
Alexandra Elias RK HAV ZVL A T2 MPA 5,40 --- 51
Ann den Exter RK HAV ZVL A T2 MPA 3,90 --- 33
Aukje Hoek WLNG ZVL A T3 MPA 4,40 --- 39
Benjamin Pijnen SCSP ZVL A T1 JPA 7,10 --- 64
Benthe den Hamer SCSP ZVL A T2 MPA 5,10 --- 47
Bram Rieteco WLNG ZVL A T1 JPA 5,70 --- 48
Britt van der Maas Delta Sport Combi team MSV en Deltasport MPA 6,30 --- 63
Britt van de Maas Delta Sport Combi team MSV en Deltasport MPA --- ---
Charlotte Visser DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 5,20 --- 49
Chloé Zerbib DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 6,20 --- 61
Daphne Blaas DNMC Dynamica Pupillen A2 MPA 6,00 --- 59
Davy Schillemans FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 6,50 --- 57
Demi Peeters SCSP ZVL A T2 MPA 4,70 --- 42
Diablo de Grave RK HAV ZVL A T4 JPA 5,00 --- 40
Elizabeth de Jonge DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 5,70 --- 55
Evita Crombeen RK HAV ZVL A T3 MPA 4,30 --- 38
Fabian de Maat SCSP ZVL A T1 JPA 6,00 --- 51
Ilse van den Aarsen FLKK Combi team MSV en Deltasport MPA 2,90 --- 21
Inke van d...ikkenberg AV `56 AV 56 team A MPA 5,40 --- 51
Ipe Verbrugge AV `56 AV 56 team A JPA 6,30 --- 54
Ivar Engels DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 4,80 --- 38
Jari Groen AV `56 AV 56 team A JPA 5,40 --- 44
Jarne Matthijs RK HAV ZVL A T4 JPA 4,70 --- 37
Jaro Steels RK HAV ZVL A T4 JPA 3,50 --- 24
Jens Maertens WLNG ZVL A T1 JPA 5,30 --- 43
Jeremiah Puroja DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 7,80 --- 72
Jochem Lous DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 4,90 --- 39
Jori Ephraïm SCSP ZVL A T4 JPA 3,50 --- 24
Kasper Koopman DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 7,60 --- 69
Koen Steenblok AV `56 AV 56 team A JPA 6,00 --- 51
Lars Schutz Delta Sport Combi team MSV en Deltasport JPA 5,50 --- 46
Lars Bakelaar FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 6,50 --- 57
Lieke Esseling RK HAV ZVL A T2 MPA 3,60 --- 29
Lindsey Thilleman RK HAV ZVL A T3 MPA 4,80 --- 44
Loïs van de Berge DNMC Dynamica Pupillen A2 MPA 6,90 --- 71
Lobke Bouman RK HAV ZVL A T2 MPA 3,80 --- 31
Luca Vael DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 5,10 --- 41
Luca Ton DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 6,70 --- 59
Lucas Zandstra SCSP ZVL A T4 JPA 5,50 --- 46
Luuk van Zielst FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 5,50 --- 46
Marit Simonse AV `56 AV 56 team A MPA 4,90 --- 45
Marjan Hertogs WLNG ZVL A T3 MPA 3,40 --- 27
Matthijs de Brouwer RK HAV ZVL A T1 JPA 5,30 --- 43
Myrthe Stellemans WLNG ZVL A T3 MPA 3,70 --- 30
Niels Oele AV `56 AV 56 team A JPA 4,80 --- 38
Niels Verschuren SCSP ZVL A T1 JPA 6,20 --- 53
Quinty de Witte RK HAV ZVL A T3 MPA 4,20 --- 36
Rachel Paul AV `56 AV 56 team A MPA 4,00 --- 34
Robin Bouwhuizen RK HAV ZVL A T1 JPA 8,90 --- 84
Sam de Vos DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 5,20 --- 42
Samil Para...Vithanage AV `56 AV 56 team A JPA 5,00 --- 40
Samuel Godinho WLNG ZVL A T1 JPA 4,80 --- 38
Sem Euser DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 8,00 --- 74
Shana de Keijzer RK HAV ZVL A T3 MPA 4,50 --- 40
Stein Rietberg DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 5,60 --- 47
Teun Cuelenaere SCSP ZVL A T4 JPA 5,10 --- 41
Viktor Wieles SCSP ZVL A T4 JPA 5,80 --- 49
Yasmine de Kraker DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 6,80 --- 60
Zedie Joppe FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 5,60 --- 47

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

Naam Team Categorie VortexOBPPunten totaal
Alexandra ...r Weijden FLKK Combi team MSV en Deltasport MPA 10,50 --- 17
Alexandra Elias RK HAV ZVL A T2 MPA 14,50 --- 32
Ann den Exter RK HAV ZVL A T2 MPA 12,00 --- 22
Aukje Hoek WLNG ZVL A T3 MPA 7,50 --- 6
Benjamin Pijnen SCSP ZVL A T1 JPA 14,50 --- 28
Benthe den Hamer SCSP ZVL A T2 MPA 10,50 --- 17
Bram Rieteco WLNG ZVL A T1 JPA 11,00 --- 16
Britt van der Maas Delta Sport Combi team MSV en Deltasport MPA 12,00 --- 22
Britt van de Maas Delta Sport Combi team MSV en Deltasport MPA --- ---
Charlotte Visser DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 9,50 --- 13
Chloé Zerbib DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 10,00 --- 15
Daphne Blaas DNMC Dynamica Pupillen A2 MPA 13,00 --- 26
Davy Schillemans FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 14,00 --- 26
Demi Peeters SCSP ZVL A T2 MPA 11,00 --- 19
Diablo de Grave RK HAV ZVL A T4 JPA 17,50 --- 38
Elizabeth de Jonge DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 13,00 --- 26
Evita Crombeen RK HAV ZVL A T3 MPA 9,50 --- 13
Fabian de Maat SCSP ZVL A T1 JPA 13,50 --- 24
Ilse van den Aarsen FLKK Combi team MSV en Deltasport MPA 5,00 --- 0
Inke van d...ikkenberg AV `56 AV 56 team A MPA 8,50 --- 9
Ipe Verbrugge AV `56 AV 56 team A JPA 15,00 --- 29
Ivar Engels DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 14,00 --- 26
Jari Groen AV `56 AV 56 team A JPA 11,00 --- 16
Jarne Matthijs RK HAV ZVL A T4 JPA 10,50 --- 14
Jaro Steels RK HAV ZVL A T4 JPA 10,00 --- 13
Jens Maertens WLNG ZVL A T1 JPA 10,00 --- 13
Jeremiah Puroja DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 17,00 --- 36
Jochem Lous DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 13,00 --- 23
Jori Ephraïm SCSP ZVL A T4 JPA 10,00 --- 13
Kasper Koopman DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 17,50 --- 38
Koen Steenblok AV `56 AV 56 team A JPA 15,00 --- 29
Lars Schutz Delta Sport Combi team MSV en Deltasport JPA 14,00 --- 26
Lars Bakelaar FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 17,00 --- 36
Lieke Esseling RK HAV ZVL A T2 MPA 6,50 --- 2
Lindsey Thilleman RK HAV ZVL A T3 MPA 9,00 --- 11
Loïs van de Berge DNMC Dynamica Pupillen A2 MPA 13,50 --- 28
Lobke Bouman RK HAV ZVL A T2 MPA 9,00 --- 11
Luca Vael DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 8,00 --- 7
Luca Ton DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 17,50 --- 38
Lucas Zandstra SCSP ZVL A T4 JPA 16,00 --- 33
Luuk van Zielst FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 14,00 --- 26
Marit Simonse AV `56 AV 56 team A MPA 7,50 --- 6
Marjan Hertogs WLNG ZVL A T3 MPA 8,00 --- 8
Matthijs de Brouwer RK HAV ZVL A T1 JPA 16,50 --- 34
Myrthe Stellemans WLNG ZVL A T3 MPA 7,50 --- 6
Niels Oele AV `56 AV 56 team A JPA 10,00 --- 13
Niels Verschuren SCSP ZVL A T1 JPA 8,00 --- 7
Quinty de Witte RK HAV ZVL A T3 MPA 10,00 --- 15
Rachel Paul AV `56 AV 56 team A MPA 7,00 --- 4
Robin Bouwhuizen RK HAV ZVL A T1 JPA 19,50 --- 44
Sam de Vos DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 12,00 --- 19
Samil Para...Vithanage AV `56 AV 56 team A JPA 12,50 --- 21
Samuel Godinho WLNG ZVL A T1 JPA 11,00 --- 16
Sem Euser DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 18,00 --- 39
Shana de Keijzer RK HAV ZVL A T3 MPA 9,50 --- 13
Stein Rietberg DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 13,50 --- 24
Teun Cuelenaere SCSP ZVL A T4 JPA 10,00 --- 13
Viktor Wieles SCSP ZVL A T4 JPA 14,00 --- 26
Yasmine de Kraker DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 11,50 --- 18
Zedie Joppe FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 11,00 --- 16

Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil A

Naam Team Categorie Ver OBPPunten totaal
Alexandra ...r Weijden FLKK Combi team MSV en Deltasport MPA 2,95 m/s--- 49
Alexandra Elias RK HAV ZVL A T2 MPA 3,00 m/s--- 51
Ann den Exter RK HAV ZVL A T2 MPA 3,30 m/s--- 61
Aukje Hoek WLNG ZVL A T3 MPA 3,00 m/s--- 51
Benjamin Pijnen SCSP ZVL A T1 JPA 3,55 m/s--- 61
Benthe den Hamer SCSP ZVL A T2 MPA 3,60 m/s--- 72
Bram Rieteco WLNG ZVL A T1 JPA 2,85 m/s--- 40
Britt van der Maas Delta Sport Combi team MSV en Deltasport MPA 3,25 m/s--- 59
Britt van de Maas Delta Sport Combi team MSV en Deltasport MPA --- ---
Charlotte Visser DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 3,50 m/s--- 68
Chloé Zerbib DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 3,90 m/s--- 83
Daphne Blaas DNMC Dynamica Pupillen A2 MPA 3,25 m/s--- 59
Davy Schillemans FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 3,00 m/s--- 44
Demi Peeters SCSP ZVL A T2 MPA 3,35 m/s--- 63
Diablo de Grave RK HAV ZVL A T4 JPA 3,40 m/s--- 56
Elizabeth de Jonge DNMC Dynamica Pupillen A1 MPA 3,15 m/s--- 56
Evita Crombeen RK HAV ZVL A T3 MPA 3,00 m/s--- 51
Fabian de Maat SCSP ZVL A T1 JPA 3,80 m/s--- 69
Ilse van den Aarsen FLKK Combi team MSV en Deltasport MPA 2,25 m/s--- 28
Inke van d...ikkenberg AV `56 AV 56 team A MPA 3,15 m/s--- 56
Ipe Verbrugge AV `56 AV 56 team A JPA 3,45 m/s--- 58
Ivar Engels DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 3,55 m/s--- 61
Jari Groen AV `56 AV 56 team A JPA 3,60 m/s--- 62
Jarne Matthijs RK HAV ZVL A T4 JPA 2,85 m/s--- 40
Jaro Steels RK HAV ZVL A T4 JPA 3,15 m/s--- 49
Jens Maertens WLNG ZVL A T1 JPA 3,05 m/s--- 46
Jeremiah Puroja DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 4,05 m/s--- 77
Jochem Lous DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 3,05 m/s--- 46
Jori Ephraïm SCSP ZVL A T4 JPA 2,90 m/s--- 41
Kasper Koopman DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 3,50 m/s--- 59
Koen Steenblok AV `56 AV 56 team A JPA 3,80 m/s--- 69
Lars Schutz Delta Sport Combi team MSV en Deltasport JPA 3,25 m/s--- 52
Lars Bakelaar FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 3,50 m/s--- 59
Lieke Esseling RK HAV ZVL A T2 MPA 2,65 m/s--- 40
Lindsey Thilleman RK HAV ZVL A T3 MPA 3,05 m/s--- 53
Loïs van de Berge DNMC Dynamica Pupillen A2 MPA 3,75 m/s--- 77
Lobke Bouman RK HAV ZVL A T2 MPA 3,30 m/s--- 61
Luca Vael DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 3,25 m/s--- 52
Luca Ton DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 3,85 m/s--- 70
Lucas Zandstra SCSP ZVL A T4 JPA 3,05 m/s--- 46
Luuk van Zielst FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 3,20 m/s--- 50
Marit Simonse AV `56 AV 56 team A MPA 2,55 m/s--- 37
Marjan Hertogs WLNG ZVL A T3 MPA 2,90 m/s--- 48
Matthijs de Brouwer RK HAV ZVL A T1 JPA 4,20 m/s--- 82
Myrthe Stellemans WLNG ZVL A T3 MPA 2,50 m/s--- 35
Niels Oele AV `56 AV 56 team A JPA 2,70 m/s--- 36
Niels Verschuren SCSP ZVL A T1 JPA 3,40 m/s--- 56
Quinty de Witte RK HAV ZVL A T3 MPA 3,20 m/s--- 58
Rachel Paul AV `56 AV 56 team A MPA 3,30 m/s--- 61
Robin Bouwhuizen RK HAV ZVL A T1 JPA 3,85 m/s--- 70
Sam de Vos DNMC Dynamica Pupillen A1 JPA 3,15 m/s--- 49
Samil Para...Vithanage AV `56 AV 56 team A JPA 2,95 m/s--- 43
Samuel Godinho WLNG ZVL A T1 JPA 2,60 m/s--- 33
Sem Euser DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 3,40 m/s--- 56
Shana de Keijzer RK HAV ZVL A T3 MPA 2,85 m/s--- 46
Stein Rietberg DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 3,30 m/s--- 53
Teun Cuelenaere SCSP ZVL A T4 JPA 3,20 m/s--- 50
Viktor Wieles SCSP ZVL A T4 JPA 3,50 m/s--- 59
Yasmine de Kraker DNMC Dynamica Pupillen A2 JPA 3,25 m/s--- 52
Zedie Joppe FLKK Combi team MSV en Deltasport JPA 3,70 m/s--- 65

Uitslagen Teamestafette Pupil A

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Dynamica Pupillen A1 (Team-est) Dynamica ADSV - JPA 8 2:43,23 6
2 Dynamica Pupillen A2 (Team-est) Dynamica ADSV - JPA 7 2:44,32 5
3 AV 56 team A (Team-est) AV `56 - JPA 8 2:45,40 4
4 ZVL A T1 (Team-est) - JPA 8 2:46,48 3
5 ZVL A T2 (Team-est) - MPA 6 2:52,25 2
5 ZVL A T4 (Team-est) - JPA 7 2:53,47 2
7 Combi team MSV en Deltasport (Team-est) - JPA 9 2:54,19 1
7 ZVL A T3 (Team-est) - MPA 7 2:54,89 1