Uitslagen Amsterdams Baan Circuit bij AV Feniks

Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
18:00 Pup BCM - groep F Vortex
loc 2
Uitslagen
18:00 Pup BCM - groep B
Pup BCM - groep A
Pup BCM - groep C
40mH
8 series
Uitslagen
18:00 Pup A - groep 2 Polsver Uitslagen
18:00 Pup A - groep 5 Kogel Uitslagen
18:00 Pup A - groep 3 Vortex
loc 1
Uitslagen
18:00 Pup BCM - groep D Ver Uitslagen
18:00 Pup BCM - groep E M-bal Uitslagen
18:20 Pup A - groep 1 Kogel Uitslagen
18:20 Pup BCM - groep A Ver Uitslagen
18:20 Pup BCM - groep B M-bal Uitslagen
18:20 Pup A - groep 2 Vortex
loc 1
Uitslagen
18:20 Pup BCM - groep C Vortex
loc 2
Uitslagen
18:20 Pup BCM - groep E
Pup BCM - groep D
Pup BCM - groep F
40mH
8 series
Uitslagen
18:20 Pup A - groep 4 Polsver Uitslagen
18:40 Pup BCM - groep A Vortex
loc 1
Uitslagen
18:40 Pup BCM - groep F M-bal Uitslagen
18:40 Pup A - groep 2
Pup A - groep 1
Pup A - groep 3
60mH
9 series
Uitslagen
18:40 Pup BCM - groep C M-bal Uitslagen
18:40 Pup A - groep 5 Polsver Uitslagen
18:40 Pup BCM - groep D Vortex
loc 2
Uitslagen
18:40 Pup BCM - groep E Ver Uitslagen
18:40 Pup A - groep 4 Kogel Uitslagen
19:00 Pup A - groep 1 Vortex
loc 1
Uitslagen
19:00 Pup BCM - groep F Ver Uitslagen
19:00 Pup BCM - groep B Vortex
loc 2
Uitslagen
19:00 Pup A - groep 2 Kogel Uitslagen
19:00 Pup BCM - groep C Ver Uitslagen
19:00 Pup A - groep 5
Pup A - groep 4
60mH
6 series
Uitslagen
19:00 Pup A - groep 3 Polsver Uitslagen
19:00 Pup BCM - groep D M-bal Uitslagen
19:20 Pup A - groep 1 Polsver Uitslagen
19:20 Pup BCM - groep A M-bal Uitslagen
19:20 Pup BCM - groep B Ver
loc 2
Uitslagen
19:20 Pup A - groep 5 Vortex
loc 1
Uitslagen
19:20 Pup A - groep 3 Kogel Uitslagen
19:20 Pup BCM - groep E Vortex
loc 2
Uitslagen
19:40 Pup A - groep 4 Vortex
loc 1
Uitslagen
19:45 Pup BCM - groep A
Pup BCM - groep B
Pup BCM - groep C
Pup BCM - groep D
Pup BCM - groep E
Pup BCM - groep F
600m
3 series
Uitslagen
20:00 Pup A - groep 1
Pup A - groep 2
Pup A - groep 3
Pup A - groep 4
Pup A - groep 5
600m
3 series
Uitslagen
20:00 Jun CD los Discus Uitslagen
20:00 Los Kogel Uitslagen
20:00 Meerkamp Kogel Uitslagen
20:00 Jun CD los Hoog Uitslagen
20:30 Los 1500m
2 series
Uitslagen
20:50 Jun CD los 60m
1 series
Uitslagen
20:55 Jun CD los 80m
2 series
Uitslagen
21:00 Meerkamp 100m
2 series
Uitslagen
21:00 Los Discus Uitslagen
21:00 Jun CD los Kogel Uitslagen
21:05 Los 100m
6 series
Uitslagen
21:15 Los Hoog Uitslagen
21:15 Meerkamp Hoog Uitslagen
21:30 Jun CD los 300m
2 series
Uitslagen
21:45 Los 400m
2 series
Uitslagen