Uitslagen Amsterdams Baan Circuit bij AV Feniks

Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100mKogelHoogPunten totaal
1 Luca Louwris AV Feniks 13,12 8,82 1,65 1281



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Thimo Henraat AV Feniks 12,31 12,35
2 Raúl van Harmelen AV Feniks 12,40 13,34
Vinh Trinh Amsterdam DNS ---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Thimo Henraat AV Feniks 56,79 55,92
2 Melle Ast AV 1923 1:02,34 1:01,43



Jongens Junior B - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jannis Fischer Haag 33,53 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Quincy Don...Rozenblad AV Feniks 12,41 ---
2 Dave Boamah AV Feniks 12,46 12,68
3 Björn Rijkaard AV Feniks 12,88 ---
4 Tenko van der Kuip Phanos 12,93 ---
4 Carildo Linger AV Feniks 12,93 13,18
6 Alexander ...derikhoff Altis 13,00 13,19
7 Felix Zwolle AV Feniks 13,26 ---



Jongens Junior C - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jelani James Amsterdam 5:04,16 ---
2 Thijs Minnee AV Feniks 6:23,28 ---



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Felix Zwolle AV Feniks 39,60 ---
2 Zion Jozefzoon AV Feniks 20,72 ---
Erick Könst AV Haarlem DNS ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Erick Könst AV Haarlem 8,89 ---
2 Zion Jozefzoon AV Feniks 7,87 ---
Felix Zwolle AV Feniks DNS ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lars Meijer AV Feniks 1,65 1,65
2 Tenko van der Kuip Phanos 1,55 ---
3 Björn Rijkaard AV Feniks 1,50 ---
4 Carildo Linger AV Feniks 1,45 1,50
4 Dave Boamah AV Feniks 1,45 ---
6 Erick Könst AV Haarlem 1,40 ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Carl Martens ARV Ilion 10,93 +1.4 m/s---
2 Malick Dahlberg Phanos 11,23 +2.4 m/s11,30
3 Indy Kromokario ARV Ilion 12,64 +1.4 m/s---
4 Virgel Norah AV Feniks 12,74 +1.4 m/s---
Isaiah Sweeb Phanos DNS ---
Diede van Bergen Startbaan DNS 12,51
Isaac Mensah AV Feniks DNS ---



Jongens Junior D - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Carl Martens ARV Ilion 46,54 ---
2 Jesse Bon AV Feniks 51,57 ---
3 Indy Kromokario ARV Ilion 1:01,88 ---
Virgel Norah AV Feniks DNS ---
Milo de Langen AV Feniks DNS ---



Jongens Junior D - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Diede van Bergen Startbaan 5:10,34 ---
2 Florian Overtoom Startbaan 5:38,01 5:39,59
3 Jesse Bon AV Feniks 5:54,33 ---
4 Wessel Groenenberg AV Feniks 6:03,53 ---
5 Taeke Verbree AAC 6:03,74 ---
6 David Kostelijk AV Feniks 6:32,17 ---
Ezequiel Bolsman Phanos DNS ---



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 David Kostelijk AV Feniks 14,27 ---
2 Jasper Boelhouwer AV 1923 13,71 ---
Ezequiel Bolsman Phanos DNS ---
Virgel Norah AV Feniks DNS ---
Isaac Mensah AV Feniks DNS ---
Milo de Langen AV Feniks DNS ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jasper Boelhouwer AV 1923 7,89 ---
2 David Kostelijk AV Feniks 6,83 ---
Ezequiel Bolsman Phanos DNS ---
Indy Kromokario ARV Ilion DNS ---
Isaac Mensah AV Feniks DNS ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Taeke Verbree AAC 1,15 ---
2 Wessel Groenenberg AV Feniks 1,05 ---
Virgel Norah AV Feniks DNS ---
Milo de Langen AV Feniks DNS ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelVortexPolsverPunten totaal
1 Casper de Winter ARV Ilion 2:09,52 11,38 6,75 35,00 3,40 351
2 Patrick Hees Almere 2:16,69 11,98 7,49 35,00 2,30 307
3 Ivar Martens ARV Ilion 2:18,42 12,17 6,54 28,00 3,00 289
4 Raul Arias Flete Phanos 2:27,76 12,04 5,32 29,00 3,20 279
5 ALBERT MANU AV Feniks 2:30,18 11,26 6,62 30,50 2,15 275
6 Miquel Babeliowsky Phanos 2:25,06 11,59 6,21 23,00 2,90 266
7 Isaiah Reckerts AV Feniks 2:23,80 11,31 6,47 22,50 2,35 256
8 Niels van Bergen Startbaan 2:01,86 11,35 5,00 21,50 2,20 255
9 Auryn Ramer Phanos 2:20,65 11,29 5,32 15,50 2,80 237
10 Daniel Myles Startbaan 2:13,22 12,12 5,06 21,50 2,05 229
11 Hugo Post Phanos 2:07,78 12,10 4,00 14,50 2,50 213
12 Fabio Valle Diemen 2:18,59 11,10 6,19 12,50 1,60 208
13 Jay jay Miedema AV Feniks 2:18,36 13,06 4,95 17,50 2,10 199
14 Caelis de Wit Phanos 2:38,85 11,98 5,05 15,50 2,50 198
15 Mick Engels Phanos DNS 11,48 5,10 25,00 2,20 188
16 Benjamin Bernfeld Phanos 2:17,71 13,09 3,51 14,00 1,90 165
17 Tiago Mangal AV Feniks 2:41,38 13,45 3,76 13,00 2,45 153
18 Jelle Bosma Startbaan DNS DNS DNS 27,00 2,85 115
19 Luca Vorz... Lloveras Phanos DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelVortexPolsverPunten totaal
1 Sam van der Aar DEM 2:08,46 10,57 9,96 34,50 3,35 397
2 Tyrone Lak AV Lycurgus 2:17,02 11,59 9,61 42,00 3,00 384
3 Sven van Gelderen AV Lycurgus 1:57,04 10,69 7,37 31,00 3,10 359
4 Thom Eimers AV Feniks 2:04,05 10,83 6,24 34,00 2,75 335
5 Ids Kok Phanos 2:09,77 11,14 7,94 30,00 2,95 335
6 Willem Hammink Phanos 2:04,52 11,24 7,16 28,00 2,25 303
7 Daniel Lu...cheurleer Phanos 2:06,54 10,40 6,16 17,50 3,05 291
8 Emil de Graaf Phanos 2:03,08 11,34 6,48 27,00 1,95 285
9 Sibrand N...wenhuizen AV Feniks 2:26,24 12,54 6,49 31,50 2,55 274
10 Friso Koedijk Phanos 2:13,78 11,24 5,99 21,00 2,80 270
11 Dashiell Kaarsbaan AV Feniks 2:41,05 12,27 5,93 18,50 2,20 203
12 Luuk van Lunteren AV Feniks DNS DNS DNS DNS DNS 0
12 Jonan Haverkamp Phanos DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 600m40mHM-balVortexVerPunten totaal
1 Riley Groenbast AV Feniks 2:01,77 7,33 5,90 27,50 3,30 380
2 Gio Kromokario ARV Ilion 2:16,48 7,38 6,50 28,50 3,25 374
3 Kealan Steba GACH 2:08,58 7,66 6,10 27,00 3,10 360
4 Samin Stoffels Phanos 2:19,24 7,27 6,70 19,00 3,35 340
5 Joris Mantel AV 1923 2:00,57 7,14 5,20 13,50 3,55 325
6 Nick Barendse ARV Ilion 2:06,79 7,35 5,90 18,00 3,00 323
7 Denzel Jone Lunda AV Feniks 2:21,58 7,55 5,80 22,50 2,80 314
8 Tristan Hartkamp Phanos 2:10,32 7,98 5,60 21,50 2,75 309
9 Mauro Ternede AV 1923 2:34,49 8,18 6,00 25,00 2,90 306
10 Joris Petersen AV Hera 2:18,78 7,87 5,90 16,50 3,10 296
11 Yarran Rippl AV 1923 2:14,96 8,02 5,00 17,00 2,80 277
12 Siem Kuiper AV Atos 2:33,00 8,24 5,30 16,50 3,10 267
13 Ryan Hoever AV Feniks 2:31,13 8,31 6,50 15,00 2,65 264
14 Jonah Kuipers Phanos 2:38,86 8,71 5,20 22,50 2,45 258
15 Omar Osman AV Feniks 2:16,07 8,17 5,00 15,00 2,35 251
16 John Michael Paulo Leiden 2:43,40 8,55 4,90 14,50 2,75 227
17 Matthew Fergus AV Feniks 2:43,09 9,97 2,30 8,50 1,85 119
18 Iloy Buffing Startbaan DNS DNS DNS DNS DNS 0
18 Youri van der Linden GACH DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 600m40mHM-balVortexVerPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 2:07,84 7,45 6,70 32,00 3,25 482
2 Florian va...den Bosch Phanos 2:09,76 8,00 5,90 27,50 2,90 414
3 Zeb Tesselaar AV Hera 1:59,59 7,42 5,80 17,50 3,50 413
4 Jayden Boldewijn AV Feniks 2:13,87 7,86 6,40 25,00 2,85 406
5 Xinian Vermond Leiden 2:31,40 8,28 5,30 16,50 3,15 323
6 Tyrone Ellis AV Feniks 2:29,25 8,49 5,10 20,50 2,30 306
7 Sohaib Sebaiti AV Feniks 2:15,34 8,46 4,80 16,50 2,35 299
8 Bruce Levenswaard AV Fortuna 2:54,27 9,58 3,90 16,00 2,35 218
9 Taygel Bolsman Phanos DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 600m40mHM-balVortexVerPunten totaal
1 Thierry van Diggelen AV Feniks 2:27,43 8,58 4,10 13,50 2,45 347
2 Maximilian van Buren Startbaan 2:38,64 8,51 4,70 10,50 2,35 320
3 Koen Petersen AV Hera 2:42,97 8,75 3,90 12,50 2,55 314
4 Stijn Bosma Startbaan 3:31,75 10,39 2,70 6,00 1,75 122
5 Jahvene Bentoh Phanos DNS DNS DNS DNS DNS 0
5 Jeremiah Bentoh Phanos DNS DNS DNS DNS DNS 0
5 Thorben Kamstra Phanos DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior B - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Shaquata King AV Feniks 12,40 12,36
2 Sarah AE Itiola AV Feniks 12,56 12,43
3 Evelyn Imafidon AV Feniks 13,88 ---
4 Anouk Haverkort AV Lycurgus 14,06 13,78



Meisjes Junior B - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Judith Essemiah AV Feniks 32,91 ---
2 Jaimy Jozefzoon AV Feniks 18,51 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Judith Essemiah AV Feniks 12,13 ---
2 Jaimy Jozefzoon AV Feniks 7,81 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Anouk Haverkort AV Lycurgus 1,45 1,50



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Thyra Terweij NEAV 10,71 +2.4 m/s11,01
2 Charlotte Emanuel AV Feniks 10,89 +2.4 m/s11,08
3 Rosaly Zomerdijk NEAV 10,94 +2.4 m/s11,02
4 Virlyn Walker AV Feniks 11,95 +1.4 m/s---
Amara Nnadi Altis DNS 10,95



Meisjes Junior C - 300 meter

# Naam ResOBP
Amara Nnadi Altis DNS ---



Meisjes Junior C - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Charlotte Emanuel AV Feniks 24,18 ---
2 Zoe Trager Nieto AV Feniks 20,53 ---
3 Virlyn Walker AV Feniks 12,66 ---
4 Raisa Diehl AV Lycurgus 11,01 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Charlotte Emanuel AV Feniks 11,61 ---
2 Raisa Diehl AV Lycurgus 6,17 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Thyra Terweij NEAV DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Xiomayra Pengel AV Feniks 8,95 ---
2 ALICIA MANU AV Feniks 9,16 ---
3 Maria Kuipers Phanos 9,43 ---
4 Marloes Buijs Phanos 9,74 ---
5 Amiena Jatta AV Feniks 9,89 ---
Miro Vlasman Phanos DNS 8,13



Meisjes Junior D - 300 meter

# Naam ResOBP
Xiomayra Pengel AV Feniks DQ ---



Meisjes Junior D - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Esmée Roelants Phanos 6:00,16 ---
Maria Kuipers Phanos DNS ---



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Nathalia Montijn CAV Energie 19,90 ---
2 Emma Kamer Vleuten 17,88 ---
3 Rabin Bank AV Feniks 14,41 ---
4 Giovanca ...sselbaink AV Feniks 12,90 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Nathalia Montijn CAV Energie 12,01 ---
2 Emma Kamer Vleuten 8,50 ---
3 Giovanca ...sselbaink AV Feniks 7,19 ---
4 ALICIA MANU AV Feniks 6,92 ---
5 Rabin Bank AV Feniks 6,07 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Maria Kuipers Phanos 1,40 ---
2 Marloes Buijs Phanos 1,30 ---
2 Xiomayra Pengel AV Feniks 1,30 ---
4 ALICIA MANU AV Feniks 1,25 ---
5 Amiena Jatta AV Feniks 1,10 ---



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelVortexPolsverPunten totaal
1 Chevelle Brown AV Feniks 2:14,69 10,92 7,65 28,00 3,75 403
2 Nehissa Hendriks AV 1923 1:56,19 11,53 6,29 19,50 2,70 326
3 Ella Braun Phanos 2:16,91 11,15 5,87 18,50 2,95 303
4 Veronique Veldhuis AV Feniks 2:50,42 11,32 5,57 29,00 2,80 296
5 Puck Bronkhorst Phanos 2:16,92 11,11 4,47 20,00 2,60 280
6 Jo-Anne Pique AV Feniks 2:23,81 12,35 6,10 20,00 2,45 267
7 Rosa Matthijssen Phanos 2:26,07 11,99 6,28 17,00 2,40 258
8 Doris Thomas AV 1923 2:14,05 12,20 5,19 13,00 2,70 252
9 Anne Jongedijk AV 1923 2:15,17 11,55 4,31 12,50 2,75 249
10 Kaitlyn Groot AV 1923 2:26,25 12,13 4,88 17,00 2,55 244
11 Hannah den Breejen Startbaan 2:41,41 12,14 4,27 11,50 2,95 213
12 Lina Cheikh Mtioui Phanos 2:26,87 13,44 4,00 14,50 1,80 180
13 Maxime Zschuschen Startbaan DNS DNS DNS DNS DNS 0
13 Eleanor Musil Phanos DNS DNS DNS DNS DNS 0
13 Olivia Musil Phanos DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelVortexPolsverPunten totaal
1 Luna Pedemonte Olympus `70 2:19,36 12,07 7,34 34,50 2,95 368
2 Nina Croockewit Phanos 2:12,43 11,15 5,82 18,50 3,00 311
3 Esmee Meering AKU DNS 10,70 7,60 28,50 3,00 306
4 Fanny den Uyl Startbaan 2:16,16 12,58 5,63 26,00 2,35 287
5 Cecilia Kuipers Phanos 2:20,23 12,58 5,94 19,50 2,90 279
6 Simone Roos Startbaan 2:29,34 12,11 5,06 20,00 3,05 273
7 Myra Eimers AV Feniks 2:29,23 12,08 5,71 17,00 2,90 264
8 Erzsi Diehl AV Lycurgus 2:29,10 13,35 4,42 17,50 2,45 216
9 Rani Bean Phanos DNS DNS DNS DNS DNS 0
9 Nora van Seventer Phanos DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 600m40mHM-balVortexVerPunten totaal
1 Maud de Jong AV 1923 2:09,21 7,63 5,00 18,50 3,40 350
2 Carmen Van Soest GACH 2:17,39 7,92 6,20 19,50 3,05 344
3 Rosalie te...uggencate AV Hera 2:15,42 7,70 5,10 16,00 3,10 320
4 Delilah Hilgerink AV Hera 2:32,27 8,18 5,30 19,50 2,80 299
5 Lieke Dobma AV Feniks 2:36,91 8,31 4,10 18,50 2,85 270
6 Alva Stegehuis Phanos 2:16,66 7,70 3,80 12,50 2,75 270
7 Nura van Harmelen AV Feniks 2:35,86 8,49 4,20 14,50 2,55 240
8 Roos Koedijk Phanos 2:30,45 8,42 4,40 11,50 2,60 237
9 Guusje de Graaf Phanos 2:26,61 8,71 3,90 12,50 2,50 230
10 Famke van der Zouw Startbaan 2:44,27 8,71 4,50 15,00 2,40 229
11 Isabel Poel Phanos 2:26,74 8,55 4,20 8,50 2,50 220
12 Ediah Apolloni Startbaan 3:13,34 10,68 3,80 8,00 2,20 127



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 600m40mHM-balVortexVerPunten totaal
1 Selina Claassen AV Atos 2:19,03 7,80 5,00 15,00 2,70 372
2 Cassidy van Maaren AV Atos 2:24,49 7,90 5,00 14,00 2,60 350
3 Lauren Timucin Startbaan 2:29,51 8,47 4,60 12,00 2,90 325
4 Lilian Groot AV 1923 2:46,39 8,94 4,30 18,00 2,90 322
5 Aicha Kacen Phanos 2:39,84 8,58 4,50 17,00 2,60 321
6 Ymke Kuiper AV Atos 2:59,25 9,97 3,40 11,00 1,95 188
7 Lidewij N...wenhuizen AV Feniks 2:45,01 10,37 2,90 7,50 2,05 169
8 Nora van Lunteren AV Feniks DNS DNS DNS DNS DNS 0
8 Kiki Maria Phanos DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 600m40mHM-balVortexVerPunten totaal
1 Veere Willems Phanos 2:39,98 8,65 4,10 17,50 2,70 412
2 Cassidy Hilgerink AV Hera 2:29,40 8,89 3,70 12,50 2,55 365
3 Sophia Myles Startbaan 2:35,60 9,16 3,30 13,00 2,20 323
4 Nienke Lemmens Phanos 2:54,23 9,19 3,60 12,00 2,45 307
5 Benthe de Jong AV 1923 2:45,24 8,87 2,80 8,50 1,90 256
6 Julia Jongedijk AV 1923 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Senioren en A jun - Meerkamp

# Naam 100mKogelHoogPunten totaal
1 Nadia Houtzager Vsen - AV Feniks 14,10 7,31 1,40 1499
2 Jeske Walgers Vsen - Phanos 14,15 5,90 1,50 1485
3 Naomi Geurds Vsen - Phanos 14,97 7,38 1,30 1248
5 Monique Admiraal V45 - AV 1923 16,65 3,98 1,25 1104
6 Koen de Langen M45 - AV Feniks 14,09 7,39 1,30 1021
7 Niels Schager M45 - AV 1923 15,84 7,49 1,25 718



Senioren en A jun - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Mattheus Campbell Msen - Phanos 11,60 11,28
2 Ben van de Bunt JJA - AV 1923 11,61 11,74
3 Jelle De Jong JJA - AV Lycurgus 11,93 12,00
4 Hedzer Fijlstra Msen - Amsterdam 12,05 12,10
5 Valentino Saparuwe Msen - AV Feniks 12,33 12,10
6 Jeffrey W...sodikromo Msen - AV Sparta 12,34 ---
7 Deborah Westfa MJA - CAV Energie 12,92 12,67
8 Ben Bakker M50 - AV Lycurgus 13,26 12,90
9 Ton de Best M40 - avVN 13,36 ---
10 Hanna Knotnerus Vsen - AV Feniks 13,57 13,54
11 Joep Kooijman M35 - Amsterdam 13,59 ---
12 Sam Lievesley M35 - Amsterdam 13,81 13,63
13 Cathy Buijs Vsen - Phanos 13,88 13,40
Jan Eleveld JJA - AV Feniks DNS 13,62
Haben Mengsteab JJA - AV Feniks DNS ---
Bastiaan Hondema Msen - AV Lycurgus DNS 11,90
Rivelino v...der Vloot Msen - Amsterdam DNS 11,29
Denise van...en-Morris V45 - GACH DNS ---



Senioren en A jun - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Sjoerd Wezelenburg JJA - AV Lycurgus 52,58 52,93
2 Timo Stam Msen - Phanos 52,85 51,17
3 Ben Bakker M50 - AV Lycurgus 58,96 58,89
4 Lowies van Zanen M35 - AV 1923 59,35 58,00
5 Anouk Prein Vsen - Phanos 1:07,81 ---
6 Arthur van Schaik M70 - AV Feniks 1:24,01 ---
Ben van de Bunt JJA - AV 1923 DNS ---
Michan Tolman Msen - AV Atos DNS ---
Denise van...en-Morris V45 - GACH DNS ---



Senioren en A jun - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Casper Meijer Msen - AV 1923 4:53,41 ---
2 Sam Lievesley M35 - Amsterdam 5:32,17 5:39,31
Michan Tolman Msen - AV Atos DNS ---



Senioren en A jun - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Anna Goede Vsen - AV 1923 37,38 ---
2 Onno Waalewijn M70 - Uitdam 25,67 ---
3 Jan Eleveld JJA - AV Feniks 24,95 27,91
4 Kim van Egmond Vsen - AV Atos 22,86 ---
Jelle De Jong JJA - AV Lycurgus DNS ---
Michael Monden Msen - CAV Energie DNS ---
Nina de Poorter Vsen - Eindhoven DNS 49,24



Senioren en A jun - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Floris Aarts JJA - Amsterdam 11,69 ---
2 Jan Eleveld JJA - AV Feniks 10,20 9,49
3 Onno Waalewijn M70 - Uitdam 9,35 ---
4 Kim van Egmond Vsen - AV Atos 8,08 ---
Nina de Poorter Vsen - Eindhoven DNS ---



Senioren en A jun - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jelle De Jong JJA - AV Lycurgus 1,75 1,90
1 Luuk van der Wal Msen - AV Zuidwal 1,75 1,81
3 Anouk Prein Vsen - Phanos 1,45 ---
Haben Mengsteab JJA - AV Feniks DNS ---