Uitslagen Zeeuws Kampioenschap pupillen

Jongens Pupil A1 - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Remco de Baar AV `56 9,49 -3.7 m/s---
2 Aiden Bareman Voorne 9,59 -0.9 m/s9,33
3 Maxim van Goethem RK HAV 9,63 -0.9 m/s---
4 Jeffrey Rijkhals DNMC 9,94 -0.9 m/s---
5 Daan Schuit SCSP 10,13 -3.7 m/s---
6 Quinten Mertens AV `56 10,15 -3.7 m/s---
7 Marlon Behrens DNMC 10,41 -0.9 m/s---
8 Mart Kapteijn AV `56 10,57 -3.7 m/s---
9 Nino van den Berg AV `56 11,16 -3.7 m/s---
10 Romain Kerybin DNMC 11,33 -0.9 m/s---



Jongens Pupil A1 - 60 meter finale

# Naam Res OBP
1 Aiden Bareman Voorne 9,32 +0.0 m/s---
2 Remco de Baar AV `56 9,42 +0.0 m/s---
3 Jeffrey Rijkhals DNMC 9,46 +0.0 m/s---
4 Maxim van Goethem RK HAV 9,60 +0.0 m/s---
5 Quinten Mertens AV `56 9,82 +0.0 m/s---
6 Marlon Behrens DNMC 9,93 +0.0 m/s---
7 Mart Kapteijn AV `56 10,27 +0.0 m/s---
Daan Schuit SCSP DNS ---



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Remco de Baar AV `56 3:40,52 ---
2 Maxim van Goethem RK HAV 3:41,65 ---
3 Mart Kapteijn AV `56 3:54,70 ---
4 Marlon Behrens DNMC 4:02,41 ---
5 Jeffrey Rijkhals DNMC 4:16,14 ---
6 Nino van den Berg AV `56 4:26,12 ---
7 Romain Kerybin DNMC 4:26,83 ---



Jongens Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV'56 - JPA1 AV `56 - JPA1 4 39,54 467



Jongens Pupil A1 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daan Schuit SCSP - 6,74 7,28 7,78 7,61 8,20 8,20 ---
2 Maxim van Goethem RK HAV 6,42 6,53 6,67 7,03 5,95 6,02 7,03 ---
3 Mart Kapteijn AV `56 6,37 6,57 6,41 6,37 6,88 6,31 6,88 ---
4 Aiden Bareman Voorne 6,85 6,32 5,66 6,49 6,43 6,01 6,85 6,81
5 Remco de Baar AV `56 6,05 5,97 6,36 6,36 ---
6 Jeffrey Rijkhals DNMC 5,95 6,04 6,04 ---
7 Quinten Mertens AV `56 5,80 5,77 5,25 5,80 ---
8 Marlon Behrens DNMC 5,51 5,33 5,51 ---
9 Nino van den Berg AV `56 5,22 4,87 4,71 5,22 ---
10 Romain Kerybin DNMC 4,71 4,47 4,75 4,75 ---



Jongens Pupil A1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Aiden Bareman Voorne 1,30 1,32
2 Jeffrey Rijkhals DNMC 1,25 ---
2 Daan Schuit SCSP 1,25 ---
4 Maxim van Goethem RK HAV 1,20 ---
5 Quinten Mertens AV `56 1,15 ---
5 Remco de Baar AV `56 1,15 ---
7 Marlon Behrens DNMC 1,00 ---
7 Nino van den Berg AV `56 1,00 ---



Jongens Pupil A1 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Aiden Bareman Voorne - 4,03 3,85 3,94 4,05 3,94 4,05 4,17
2 Quinten Mertens AV `56 3,90 3,92 3,64 3,57 3,81 3,98 3,98 ---
3 Jeffrey Rijkhals DNMC 3,70 3,90 3,51 3,69 3,61 - 3,90 ---
4 Remco de Baar AV `56 3,56 3,84 3,55 3,65 3,66 3,46 3,84 ---
5 Maxim van Goethem RK HAV 3,52 3,63 3,71 - - - 3,71 ---
6 Daan Schuit SCSP 3,44 3,58 3,64 - - - 3,64 ---
7 Nino van den Berg AV `56 3,41 - 3,24 - - - 3,41 ---
8 Marlon Behrens DNMC 3,12 3,02 2,96 - - - 3,12 ---
9 Romain Kerybin DNMC 2,52 - 2,54 - - - 2,54 ---



Jongens Pupil A2 - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Tim de Bruijn RK HAV 9,45 -0.9 m/s9,41
2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 9,46 -0.9 m/s---
3 Jovi Koens AV `56 9,94 -0.9 m/s---
4 Björn van de Voort DNMC 10,01 -0.9 m/s---
5 Bryan Noordijk SCSP 10,49 -0.9 m/s---
6 Tobias de Zeeuw SCSP 10,58 -0.9 m/s---
7 Willem Eversdijk AV `56 10,80 -0.9 m/s---
8 Sven Oele AV `56 11,34 -0.9 m/s---



Jongens Pupil A2 - 60 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jesse van ...ikkenberg AV `56 3:43,28 ---
2 Tobias de Zeeuw SCSP 4:02,46 ---
3 Willem Eversdijk AV `56 4:03,83 ---
4 Björn van de Voort DNMC 4:05,42 ---
5 Bryan Noordijk SCSP 4:07,00 ---
6 Sven Oele AV `56 4:30,05 ---



Jongens Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 RKHAV - JPA2 RK HAV - JPA2 4 37,52 548
2 Dynamica - JPA2 Dynamica ADSV - JPA2 4 39,76 459
3 Scheldesport - JPA2 AV Scheldesport - JPA2 4 40,16 444
4 AV'56 - JPA2 AV `56 - JPA2 4 41,73 389



Jongens Pupil A2 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tim de Bruijn RK HAV 7,48 6,81 7,41 6,96 6,10 5,91 7,48 7,57
2 Björn van de Voort DNMC 6,38 6,70 6,25 7,02 7,03 6,86 7,03 ---
3 Jovi Koens AV `56 6,45 6,84 6,85 6,97 - 6,65 6,97 ---
4 Jesse van ...ikkenberg AV `56 6,36 6,43 6,57 6,81 6,77 6,34 6,81 ---
5 Tobias de Zeeuw SCSP 5,51 5,38 5,77 - - - 5,77 ---
6 Sven Oele AV `56 - 5,08 4,96 - - - 5,08 ---
7 Bryan Noordijk SCSP 3,78 4,05 - - - - 4,05 ---



Jongens Pupil A2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tim de Bruijn RK HAV 1,30 1,35
2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 1,25 ---
3 Björn van de Voort DNMC 1,15 ---
3 Jovi Koens AV `56 1,15 ---
3 Bryan Noordijk SCSP 1,15 ---
6 Willem Eversdijk AV `56 1,00 ---
7 Sven Oele AV `56 0,90 ---



Jongens Pupil A2 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Tim de Bruijn RK HAV - - 3,97 3,85 4,00 - 4,00 ---
2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 3,75 3,86 3,50 3,81 3,85 3,99 3,99 ---
3 Jovi Koens AV `56 3,33 - 3,64 3,59 3,24 3,88 3,88 ---
4 Björn van de Voort DNMC 3,54 3,52 3,54 3,68 3,63 3,62 3,68 ---
5 Bryan Noordijk SCSP 3,01 3,14 3,25 - - - 3,25 ---
6 Willem Eversdijk AV `56 2,85 3,10 - - - - 3,10 ---
7 Tobias de Zeeuw SCSP - 3,07 3,04 - - - 3,07 ---
8 Sven Oele AV `56 2,97 2,82 2,94 - - - 2,97 ---



Jongens Pupil B - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Robin Bouwhuizen RK HAV 7,05 -1.4 m/s---
2 Fabian de Maat SCSP 7,13 -0.7 m/s---
3 Koen Steenblok AV `56 7,43 -0.7 m/s---
4 Jari Groen AV `56 7,44 -0.7 m/s---
5 Benjamin Pijnen SCSP 7,49 -0.7 m/s---
6 Kasper Koopman DNMC 7,52 -1.4 m/s---
7 Sem Euser DNMC 7,68 -1.4 m/s---
8 Niels Verschuren SCSP 7,73 -0.7 m/s---
9 Stijn Koole DNMC 8,12 -1.4 m/s---
10 Luca Vael DNMC 8,18 -1.4 m/s---
11 Rody Dees AV `56 8,42 -0.7 m/s---



Jongens Pupil B - 40 meter finale

# Naam Res OBP
1 Robin Bouwhuizen RK HAV 6,89 +0.3 m/s---
2 Fabian de Maat SCSP 7,00 +0.3 m/s---
3 Jari Groen AV `56 7,19 +0.3 m/s---
4 Benjamin Pijnen SCSP 7,28 +0.3 m/s---
5 Koen Steenblok AV `56 7,32 +0.3 m/s---
6 Kasper Koopman DNMC 7,42 +0.3 m/s---
7 Niels Verschuren SCSP 7,46 +0.3 m/s---
8 Sem Euser DNMC 7,51 +0.3 m/s---



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Koen Steenblok AV `56 3:53,03 ---
2 Fabian de Maat SCSP 3:54,71 ---
3 Niels Verschuren SCSP 3:55,44 ---
4 Kasper Koopman DNMC 4:01,16 ---
5 Benjamin Pijnen SCSP 4:11,50 ---
6 Stijn Koole DNMC 4:17,54 ---
7 Jari Groen AV `56 4:32,78 ---
8 Luca Vael DNMC 4:37,68 ---
9 Sem Euser DNMC 4:47,14 ---
10 Rody Dees AV `56 5:15,19 ---



Jongens Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Scheldesport - JPB AV Scheldesport - JPB 4 28,92 466
2 AV'56 - JPB AV `56 - JPB 4 30,18 407
3 Dynamica - JPB Dynamica ADSV - JPB 4 30,46 394



Jongens Pupil B - Balwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sem Euser DNMC - - 29,16 - 27,35 - 29,16 ---
2 Kasper Koopman DNMC - - 25,90 - 26,54 - 26,54 ---
3 Benjamin Pijnen SCSP - - 24,32 - 21,86 - 24,32 ---
4 Robin Bouwhuizen RK HAV - - 22,05 - 23,79 - 23,79 ---
5 Koen Steenblok AV `56 - - 20,70 - - - 20,70 ---
6 Fabian de Maat SCSP - - 20,21 - - - 20,21 ---
7 Stijn Koole DNMC - - 18,24 - - - 18,24 ---
8 Rody Dees AV `56 - - 11,30 - - - 11,30 ---
9 Luca Vael DNMC - - 9,90 - - - 9,90 ---



Jongens Pupil B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Koen Steenblok AV `56 1,00 ---
1 Robin Bouwhuizen RK HAV 1,00 ---
3 Kasper Koopman DNMC 0,95 ---
3 Fabian de Maat SCSP 0,95 ---
5 Niels Verschuren SCSP 0,90 ---
5 Benjamin Pijnen SCSP 0,90 ---
7 Sem Euser DNMC 0,85 ---
7 Stijn Koole DNMC 0,85 ---
7 Luca Vael DNMC 0,85 ---
7 Jari Groen AV `56 0,85 ---



Jongens Pupil B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Koen Steenblok AV `56 3,59 3,56 3,38 3,34 3,50 3,59 ---
2 Robin Bouwhuizen RK HAV 3,26 3,04 3,23 - 3,32 3,50 3,50 ---
3 Benjamin Pijnen SCSP 3,26 3,03 3,01 3,25 3,29 3,33 3,33 ---
4 Kasper Koopman DNMC 2,95 3,21 3,05 3,12 2,93 3,21 ---
5 Fabian de Maat SCSP 3,18 3,07 2,90 3,18 ---
6 Sem Euser DNMC 2,49 2,70 2,98 2,98 ---
7 Jari Groen AV `56 2,94 2,88 2,65 2,94 ---
8 Luca Vael DNMC 2,74 2,45 2,66 2,74 ---
9 Stijn Koole DNMC 2,52 2,37 2,66 2,66 ---
10 Rody Dees AV `56 2,00 2,13 2,25 2,25 ---



Jongens Pupil C - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Yannic Rijk JPC - DNMC 7,27 -0.4 m/s---
2 Luca Ton JPC - DNMC 7,38 -0.4 m/s---
3 Jeremiah Puroja JPC - DNMC 7,55 -0.4 m/s---
4 Ben Kouijzer JPC - RK HAV 7,57 -0.4 m/s---
5 Viktor Wieles JPC - SCSP 7,66 -1.3 m/s---
6 Ivar Engels JPC - DNMC 7,72 -1.3 m/s---
7 Diablo de Grave JPC - RK HAV 7,93 -0.4 m/s---
8 Ruben Keijmel JPC - SCSP 8,16 -1.3 m/s---
9 Lyam Noordijk JPMini - SCSP 8,49 -1.0 m/s---
10 Lucas Zandstra JPC - SCSP 8,67 -1.3 m/s---
11 Niels Oele JPC - AV `56 9,09 -1.3 m/s---
12 Erik Veringa JPMini - DNMC 9,67 -1.0 m/s---
13 Jochem Lous JPC - DNMC 9,69 -0.4 m/s---



Jongens Pupil C - 40 meter finale

# Naam Res OBP
1 Yannic Rijk JPC - DNMC 6,96 -0.5 m/s---
2 Luca Ton JPC - DNMC 7,27 -0.5 m/s---
3 Jeremiah Puroja JPC - DNMC 7,29 -0.5 m/s---
4 Ben Kouijzer JPC - RK HAV 7,40 -0.5 m/s---
5 Viktor Wieles JPC - SCSP 7,43 -0.5 m/s---
6 Ivar Engels JPC - DNMC 7,58 -0.5 m/s---
7 Diablo de Grave JPC - RK HAV 7,70 -0.5 m/s---



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Luca Ton JPC - DNMC 2:14,45 ---
2 Ivar Engels JPC - DNMC 2:19,86 ---
3 Yannic Rijk JPC - DNMC 2:21,92 ---
4 Ben Kouijzer JPC - RK HAV 2:26,90 ---
5 Diablo de Grave JPC - RK HAV 2:29,26 ---
6 Lars Koole JPMini - DNMC 2:32,85 ---
7 Viktor Wieles JPC - SCSP 2:33,07 ---
8 Lucas Zandstra JPC - SCSP 2:33,58 ---
9 Ruben Keijmel JPC - SCSP 2:36,21 ---
10 Lyam Noordijk JPMini - SCSP 2:42,85 ---
11 Erik Veringa JPMini - DNMC 2:49,48 ---
12 Jochem Lous JPC - DNMC 2:55,23 ---
13 Niels Oele JPC - AV `56 2:57,35 ---
14 Jeremiah Puroja JPC - DNMC 3:01,84 ---



Jongens Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Dynamica - JPC (1) Dynamica ADSV - JPC 4 29,51 438
2 Scheldesport - JPC (1) AV Scheldesport - JPC 4 31,62 345
3 RKHAV - JPC RK HAV - JPC 4 31,71 341
4 Scheldesport - JPC (2) AV Scheldesport - JPC 4 34,56 234
5 Dynamica - JPC (2) Dynamica ADSV - JPC 4 34,81 226



Jongens Pupil C - Balwerpen

# Naam ResOBP
1 Diablo de Grave JPC - RK HAV 25,36 ---
2 Jeremiah Puroja JPC - DNMC 23,74 ---
3 Luca Ton JPC - DNMC 22,64 ---
4 Lucas Zandstra JPC - SCSP 21,57 ---
5 Jochem Lous JPC - DNMC 19,47 ---
6 Ruben Keijmel JPC - SCSP 18,40 ---
7 Yannic Rijk JPC - DNMC 18,35 ---
8 Ivar Engels JPC - DNMC 16,07 ---
9 Viktor Wieles JPC - SCSP 15,56 ---
10 Lars Koole JPMini - DNMC 15,51 ---
11 Niels Oele JPC - AV `56 15,33 ---
12 Lyam Noordijk JPMini - SCSP 13,34 ---
13 Erik Veringa JPMini - DNMC 9,85 ---



Jongens Pupil C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yannic Rijk JPC - DNMC 1,05 ---
2 Luca Ton JPC - DNMC 1,00 ---
2 Jeremiah Puroja JPC - DNMC 1,00 ---
2 Ben Kouijzer JPC - RK HAV 1,00 ---
5 Ivar Engels JPC - DNMC 0,85 ---
6 Niels Oele JPC - AV `56 0,75 ---
6 Erik Veringa JPMini - DNMC 0,75 ---
Jochem Lous JPC - DNMC NM ---
Lucas Zandstra JPC - SCSP NM ---
Diablo de Grave JPC - RK HAV DNS ---



Jongens Pupil C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Yannic Rijk JPC - DNMC 3,10 3,11 3,29 3,22 2,84 3,38 3,38 ---
2 Luca Ton JPC - DNMC 3,13 3,06 3,02 3,28 3,19 3,32 3,32 ---
3 Jeremiah Puroja JPC - DNMC 3,21 2,90 3,25 3,28 2,83 2,75 3,28 ---
4 Ivar Engels JPC - DNMC 2,91 2,87 3,01 2,96 3,09 3,16 3,16 ---
5 Viktor Wieles JPC - SCSP 2,90 3,00 2,77 3,00 ---
6 Ben Kouijzer JPC - RK HAV 2,65 2,86 2,96 2,96 ---
7 Diablo de Grave JPC - RK HAV 2,84 2,76 2,84 2,84 ---
8 Lucas Zandstra JPC - SCSP - - 2,75 2,75 ---
9 Lyam Noordijk JPMini - SCSP 2,50 2,20 2,58 2,58 ---
10 Jochem Lous JPC - DNMC 2,44 2,09 2,27 2,44 ---
11 Ruben Keijmel JPC - SCSP 2,13 2,24 2,39 2,39 ---
12 Niels Oele JPC - AV `56 2,12 2,33 2,30 2,33 ---
13 Lars Koole JPMini - DNMC 2,12 1,76 1,67 2,12 ---
13 Erik Veringa JPMini - DNMC 2,10 1,83 2,12 2,12 ---



Meisjes Pupil A1 - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Amy de Graaf AV `56 9,63 -1.5 m/s---
2 Lisanne Lorier DNMC 10,25 -1.8 m/s---
3 Quinty van Dalen DNMC 10,84 -1.5 m/s---
4 Puk Mulders DNMC 10,86 -1.8 m/s---
5 Hilde Koole DNMC 11,01 -1.8 m/s---
6 Femke van Sluijs AV `56 11,23 -1.5 m/s---
7 Jildau le Roy DNMC 11,26 -1.8 m/s10,06
8 Myrthe Keijmel SCSP 11,47 -1.5 m/s---
9 Lizzy Hekkers AV `56 12,16 -1.5 m/s---
10 Emma de Geus AV `56 13,59 -1.8 m/s---



Meisjes Pupil A1 - 60 meter finale

# Naam Res OBP
1 Amy de Graaf AV `56 9,57 -0.2 m/s---
2 Lisanne Lorier DNMC 10,25 -0.2 m/s---
3 Puk Mulders DNMC 10,66 -0.2 m/s---
4 Myrthe Keijmel SCSP 10,91 -0.2 m/s---
5 Quinty van Dalen DNMC 10,94 -0.2 m/s---
6 Jildau le Roy DNMC 11,36 -0.2 m/s---
7 Femke van Sluijs AV `56 11,43 -0.2 m/s---
8 Hilde Koole DNMC 11,50 -0.2 m/s---



Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Amy de Graaf AV `56 3:41,57 ---
2 Lisanne Lorier DNMC 3:56,16 ---
3 Myrthe Keijmel SCSP 4:06,80 ---
4 Puk Mulders DNMC 4:20,34 ---
5 Femke van Sluijs AV `56 4:37,64 ---
6 Emma de Geus AV `56 4:42,56 ---
7 Lizzy Hekkers AV `56 4:58,44 ---



Meisjes Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Dynamica - MPA1 Dynamica ADSV - MPA1 4 43,32 337



Meisjes Pupil A1 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Amy de Graaf AV `56 5,35 5,31 5,22 5,53 5,25 6,12 6,12 ---
2 Femke van Sluijs AV `56 4,59 5,06 4,68 4,01 4,36 4,23 5,06 ---
3 Emma de Geus AV `56 4,00 4,22 3,96 4,60 3,73 4,43 4,60 ---
4 Jildau le Roy DNMC 3,80 3,95 4,00 3,98 3,95 4,35 4,35 ---



Meisjes Pupil A1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lisanne Lorier DNMC 1,05 ---
2 Quinty van Dalen DNMC 1,00 ---
2 Amy de Graaf AV `56 1,00 ---
4 Femke van Sluijs AV `56 0,95 ---
5 Jildau le Roy DNMC 0,90 ---
5 Lizzy Hekkers AV `56 0,90 ---
5 Emma de Geus AV `56 0,90 ---
8 Hilde Koole DNMC 0,75 ---



Meisjes Pupil A1 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Amy de Graaf AV `56 3,48 3,55 3,59 3,55 3,56 3,65 3,65 ---
2 Puk Mulders DNMC 2,85 2,81 3,15 3,27 3,21 3,27 ---
3 Emma de Geus AV `56 2,89 3,02 2,88 3,04 2,92 3,04 ---
4 Femke van Sluijs AV `56 2,86 2,80 2,81 2,93 2,97 3,01 3,01 ---
5 Quinty van Dalen DNMC 2,63 2,69 2,69 ---
6 Jildau le Roy DNMC 2,55 2,50 2,52 2,55 3,17
7 Lizzy Hekkers AV `56 2,36 - 2,26 2,36 ---
8 Hilde Koole DNMC 2,15 2,13 2,20 2,20 ---



Meisjes Pupil A2 - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Shirley Longdon DNMC 9,53 -1.3 m/s---
2 Noa van Tuijl DNMC 9,61 -1.3 m/s---
3 Katja van Eetvelt RK HAV 9,66 -1.3 m/s9,35
4 Nynke Joossens DNMC 9,68 -0.7 m/s---
5 Felicity Bareman Voorne 9,91 -1.3 m/s9,96
6 Dana ter Haar DNMC 9,99 -0.7 m/s---
7 Tessa Schets AV `56 10,12 -0.7 m/s10,02
8 Suzanne Verschuren SCSP 10,14 -0.7 m/s---
9 Fenna Gelderblom Delta Sport 10,15 -0.7 m/s---
10 Shanti Marinissen DNMC 10,45 -1.3 m/s---
11 Pascalle de Kraker DNMC 10,61 -1.3 m/s---
12 Anouk Leenheer Delta Sport 10,72 -0.7 m/s---
13 Daphne de Widt Delta Sport 10,88 -0.7 m/s---



Meisjes Pupil A2 - 60 meter finale

# Naam Res OBP
1 Nynke Joossens DNMC 9,37 +1.0 m/s---
1 Katja van Eetvelt RK HAV 9,37 +1.0 m/s---
3 Shirley Longdon DNMC 9,56 +1.0 m/s---
3 Noa van Tuijl DNMC 9,56 +1.0 m/s---
5 Dana ter Haar DNMC 9,76 +1.0 m/s---
6 Felicity Bareman Voorne 9,97 +1.0 m/s---
7 Tessa Schets AV `56 10,06 +1.0 m/s---
8 Suzanne Verschuren SCSP 10,08 +1.0 m/s---



Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Nynke Joossens DNMC 3:42,10 ---
2 Dana ter Haar DNMC 3:51,74 ---
3 Tessa Schets AV `56 4:04,13 3:52,00
4 Pascalle de Kraker DNMC 4:20,91 ---
5 Anouk Leenheer Delta Sport 4:22,32 ---
6 Daphne de Widt Delta Sport 4:34,41 ---



Meisjes Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Dynamica - MPA2 Dynamica ADSV - MPA2 4 37,15 564



Meisjes Pupil A2 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Suzanne Verschuren SCSP - 6,93 6,67 7,70 8,27 9,02 9,02 ---
2 Noa van Tuijl DNMC 7,64 8,10 8,69 7,63 6,81 8,20 8,69 ---
3 Fenna Gelderblom Delta Sport 7,63 7,84 7,34 8,28 8,51 7,47 8,51 ---
4 Felicity Bareman Voorne 6,61 6,78 8,10 - 7,97 7,94 8,10 7,73
5 Shirley Longdon DNMC 6,31 6,33 6,26 7,36 5,85 6,20 7,36 ---
6 Dana ter Haar DNMC 6,12 6,12 6,10 - - - 6,12 ---
7 Nynke Joossens DNMC 5,83 5,98 6,06 - - - 6,06 ---
8 Daphne de Widt Delta Sport 5,40 5,66 5,81 - - - 5,81 ---
9 Shanti Marinissen DNMC 4,14 4,61 4,28 - - - 4,61 ---
10 Anouk Leenheer Delta Sport 4,57 4,36 4,40 - - - 4,57 ---
11 Pascalle de Kraker DNMC 4,44 4,53 4,30 - - - 4,53 ---



Meisjes Pupil A2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Shirley Longdon DNMC 1,25 ---
2 Noa van Tuijl DNMC 1,20 ---
2 Katja van Eetvelt RK HAV 1,20 1,21
4 Felicity Bareman Voorne 1,15 1,25
5 Pascalle de Kraker DNMC 1,05 ---



Meisjes Pupil A2 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Katja van Eetvelt RK HAV - 4,03 3,87 4,05 3,85 3,21 4,05 4,02
2 Shirley Longdon DNMC 3,92 4,02 3,90 3,80 3,75 4,03 4,03 ---
3 Noa van Tuijl DNMC 3,75 3,79 3,89 3,92 3,58 3,77 3,92 ---
4 Nynke Joossens DNMC 3,89 3,74 3,83 3,63 3,11 3,81 3,89 ---
5 Dana ter Haar DNMC 3,78 3,54 3,55 3,78 ---
6 Fenna Gelderblom Delta Sport 3,62 3,63 3,53 3,63 ---
7 Suzanne Verschuren SCSP 3,62 - 3,49 3,62 ---
8 Shanti Marinissen DNMC 3,24 3,00 3,22 3,24 ---
9 Anouk Leenheer Delta Sport 3,19 - 3,08 3,19 ---
10 Pascalle de Kraker DNMC 3,18 2,99 3,02 3,18 ---
11 Daphne de Widt Delta Sport 2,87 2,49 2,45 2,87 ---



Meisjes Pupil B - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Loïs van den Berge DNMC 6,76 -1.9 m/s---
2 Yara Karelse AV `56 7,26 -1.7 m/s---
3 Inke van d...ikkenberg AV `56 7,38 -1.7 m/s---
4 Yasmine de Kraker DNMC 7,44 -1.9 m/s---
5 Isabel van Otzel Delta Sport 7,50 -1.9 m/s---
6 Britt van der Maas Delta Sport 7,57 -1.9 m/s---
7 Zoe van Luijk AV `56 7,96 -1.7 m/s---
8 Kyra van de Voorde DNMC 8,00 -1.9 m/s---
9 Mila Kramer AV `56 8,41 -1.7 m/s---



Meisjes Pupil B - 40 meter finale

# Naam Res OBP
1 Loïs van den Berge DNMC 6,63 -0.4 m/s---
2 Yasmine de Kraker DNMC 7,31 -0.4 m/s---
3 Yara Karelse AV `56 7,36 -0.4 m/s---
4 Inke van d...ikkenberg AV `56 7,45 -0.4 m/s---
5 Isabel van Otzel Delta Sport 7,50 -0.4 m/s---
6 Britt van der Maas Delta Sport 7,57 -0.4 m/s---
7 Zoe van Luijk AV `56 7,83 -0.4 m/s---
8 Kyra van de Voorde DNMC 8,26 -0.4 m/s---



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Yara Karelse AV `56 4:05,37 ---
2 Yasmine de Kraker DNMC 4:07,46 ---
3 Zoe van Luijk AV `56 4:13,27 ---
4 Inke van d...ikkenberg AV `56 4:23,78 ---
5 Kyra van de Voorde DNMC 4:25,19 ---
6 Isabel van Otzel Delta Sport 4:34,67 ---
7 Marit Simonse AV `56 4:35,18 ---



Meisjes Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV'56 - MPB AV `56 - MPB 4 28,87 468
2 Dynamica - MPB Dynamica ADSV - MPB 4 29,56 435
3 Delta Sport - MPB Delta Sport - MPB 4 30,96 372



Meisjes Pupil B - Balwerpen

# Naam ResOBP
1 Zoe van Luijk AV `56 18,72 ---
2 Yara Karelse AV `56 15,68 ---
3 Yasmine de Kraker DNMC 14,31 ---
4 Loïs van den Berge DNMC 14,16 ---
5 Britt van der Maas Delta Sport 13,73 ---
6 Inke van d...ikkenberg AV `56 12,71 ---
7 Kyra van de Voorde DNMC 10,94 ---
8 Isabel van Otzel Delta Sport 10,37 ---
9 Mila Kramer AV `56 9,55 ---
10 Marit Simonse AV `56 7,95 ---



Meisjes Pupil B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yara Karelse AV `56 1,10 ---
2 Loïs van den Berge DNMC 1,05 ---
2 Yasmine de Kraker DNMC 1,05 ---
4 Inke van d...ikkenberg AV `56 1,00 ---
4 Zoe van Luijk AV `56 1,00 ---
4 Britt van der Maas Delta Sport 1,00 ---
4 Isabel van Otzel Delta Sport 1,00 ---
8 Mila Kramer AV `56 0,85 ---
9 Kyra van de Voorde DNMC 0,75 ---
9 Marit Simonse AV `56 0,75 ---



Meisjes Pupil B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Loïs van den Berge DNMC 3,28 3,55 3,52 3,31 3,29 3,40 3,55 ---
2 Yara Karelse AV `56 - 3,22 3,25 3,24 - - 3,25 ---
3 Yasmine de Kraker DNMC 3,21 3,10 3,14 2,93 3,08 2,90 3,21 ---
4 Inke van d...ikkenberg AV `56 3,05 3,20 3,13 - 2,91 2,92 3,20 ---
5 Isabel van Otzel Delta Sport 2,93 2,97 3,06 - - - 3,06 ---
6 Zoe van Luijk AV `56 2,80 2,76 2,70 - - - 2,80 ---
7 Britt van der Maas Delta Sport 2,48 2,35 - - - - 2,48 ---
8 Kyra van de Voorde DNMC 2,33 2,16 2,25 - - - 2,33 ---
9 Marit Simonse AV `56 2,00 2,22 1,95 - - - 2,22 ---
10 Mila Kramer AV `56 - 2,18 2,09 - - - 2,18 ---



Meisjes Pupil C - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Chloë Zerbib MPC - DNMC 7,27 -2.4 m/s---
2 Brigitte de Geus MPC - AV `56 7,45 -1.0 m/s---
3 Demi Peeters MPC - SCSP 7,86 -1.0 m/s---
4 Charlotte Visser MPC - DNMC 7,92 -2.4 m/s---
5 Benthe den Hamer MPC - SCSP 7,98 -1.0 m/s---
6 Noëmie Rijk MPMini - DNMC 7,99 -1.3 m/s---
7 Amie Schilperoordt MPC - Delta Sport 8,08 -2.4 m/s---
8 Lindsey Thilleman MPC - RK HAV 8,27 -2.4 m/s---
9 Tess van Luijk MPC - AV `56 8,28 -1.0 m/s---
9 Lobke Bouman MPC - RK HAV 8,28 -2.4 m/s8,38
11 Lieke Goudswaard MPC - Delta Sport 8,31 -1.0 m/s---
12 Marit van Damme MPMini - SCSP 8,33 -1.3 m/s---
13 Floor Franken MPMini - RK HAV 8,74 -1.3 m/s---
14 Rosa Schilperoordt MPMini - Delta Sport 8,83 -1.3 m/s---
15 Valerie Pijnen MPMini - SCSP 8,98 -1.3 m/s---
16 Liselotte Zandstra MPMini - SCSP 9,33 -1.3 m/s---
17 Neline Verlinde MPC - SCSP 9,43 -1.0 m/s---



Meisjes Pupil C - 40 meter finale

# Naam Res OBP
1 Brigitte de Geus MPC - AV `56 7,36 -0.8 m/s---
2 Chloë Zerbib MPC - DNMC 7,38 -0.8 m/s---
3 Amie Schilperoordt MPC - Delta Sport 7,68 -0.8 m/s---
4 Charlotte Visser MPC - DNMC 7,75 -0.8 m/s---
5 Noëmie Rijk MPMini - DNMC 7,79 -0.8 m/s---
6 Lindsey Thilleman MPC - RK HAV 7,93 -0.8 m/s---
7 Benthe den Hamer MPC - SCSP 7,94 -0.8 m/s---
8 Demi Peeters MPC - SCSP 7,95 -0.8 m/s---



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Benthe den Hamer MPC - SCSP 2:26,94 ---
2 Valerie Pijnen MPMini - SCSP 2:35,06 ---
3 Chloë Zerbib MPC - DNMC 2:38,79 ---
4 Lieke Goudswaard MPC - Delta Sport 2:42,20 ---
5 Lobke Bouman MPC - RK HAV 2:46,17 2:44,01
6 Brigitte de Geus MPC - AV `56 2:48,01 ---
7 Liselotte Zandstra MPMini - SCSP 2:49,50 ---
8 Tess van Luijk MPC - AV `56 2:51,76 ---
9 Floor Franken MPMini - RK HAV 2:52,65 ---
10 Demi Peeters MPC - SCSP 2:53,63 ---
11 Neline Verlinde MPC - SCSP 2:59,68 ---
12 Amie Schilperoordt MPC - Delta Sport 3:01,07 ---
13 Rosa Schilperoordt MPMini - Delta Sport 3:11,61 ---
14 Charlotte Visser MPC - DNMC 3:11,97 ---



Meisjes Pupil C - 4 x 40m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Pupil C - Balwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Benthe den Hamer MPC - SCSP 18,09 18,09 ---
2 Chloë Zerbib MPC - DNMC 16,53 16,53 ---
3 Lobke Bouman MPC - RK HAV 15,00 15,00 11,29
4 Charlotte Visser MPC - DNMC 14,13 14,13 ---
5 Brigitte de Geus MPC - AV `56 13,34 13,34 ---
6 Amie Schilperoordt MPC - Delta Sport 13,26 13,26 ---
7 Lindsey Thilleman MPC - RK HAV 12,63 12,63 ---
8 Noëmie Rijk MPMini - DNMC 11,83 11,83 ---
9 Rosa Schilperoordt MPMini - Delta Sport 11,79 11,79 ---
10 Demi Peeters MPC - SCSP 11,72 11,72 ---
11 Tess van Luijk MPC - AV `56 11,47 11,47 ---
12 Floor Franken MPMini - RK HAV 10,67 10,67 ---
13 Valerie Pijnen MPMini - SCSP 10,28 10,28 ---
14 Marit van Damme MPMini - SCSP 9,45 9,45 ---
15 Neline Verlinde MPC - SCSP 8,53 8,53 ---
16 Liselotte Zandstra MPMini - SCSP 6,87 6,87 ---
17 Lieke Goudswaard MPC - Delta Sport 6,66 6,66 ---



Meisjes Pupil C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Chloë Zerbib MPC - DNMC 1,00 ---
1 Amie Schilperoordt MPC - Delta Sport 1,00 ---
3 Benthe den Hamer MPC - SCSP 0,95 ---
4 Charlotte Visser MPC - DNMC 0,90 ---
4 Brigitte de Geus MPC - AV `56 0,90 ---
4 Lobke Bouman MPC - RK HAV 0,90 ---
7 Noëmie Rijk MPMini - DNMC 0,85 ---
7 Marit van Damme MPMini - SCSP 0,85 ---
7 Rosa Schilperoordt MPMini - Delta Sport 0,85 ---
10 Tess van Luijk MPC - AV `56 0,80 ---
10 Demi Peeters MPC - SCSP 0,80 ---
10 Lieke Goudswaard MPC - Delta Sport 0,80 ---
13 Neline Verlinde MPC - SCSP 0,75 ---
13 Valerie Pijnen MPMini - SCSP 0,75 ---
Liselotte Zandstra MPMini - SCSP NM ---



Meisjes Pupil C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Brigitte de Geus MPC - AV `56 3,05 - - 2,85 3,05 3,30 3,30 ---
2 Chloë Zerbib MPC - DNMC 3,04 2,99 3,08 3,23 - 3,08 3,23 ---
3 Charlotte Visser MPC - DNMC 2,70 2,53 - - - 2,92 2,92 ---
4 Benthe den Hamer MPC - SCSP 2,67 - 2,61 2,75 2,86 2,91 2,91 ---
5 Amie Schilperoordt MPC - Delta Sport 2,54 2,66 2,64 2,66 ---
6 Lobke Bouman MPC - RK HAV 2,23 2,44 2,59 2,59 2,67
7 Demi Peeters MPC - SCSP 2,52 2,42 2,35 2,52 ---
8 Rosa Schilperoordt MPMini - Delta Sport 2,42 2,40 2,38 2,42 ---
9 Noëmie Rijk MPMini - DNMC 2,15 2,20 2,36 2,36 ---
10 Tess van Luijk MPC - AV `56 2,35 - 2,29 2,35 ---
11 Marit van Damme MPMini - SCSP 2,29 2,22 2,29 ---
12 Lieke Goudswaard MPC - Delta Sport 2,15 2,03 2,22 2,22 ---
12 Lindsey Thilleman MPC - RK HAV 2,20 2,10 2,22 2,22 ---
14 Valerie Pijnen MPMini - SCSP 1,77 1,90 2,15 2,15 ---
15 Floor Franken MPMini - RK HAV 1,83 1,90 2,00 2,00 ---
16 Neline Verlinde MPC - SCSP 1,80 1,61 1,91 1,91 ---
17 Liselotte Zandstra MPMini - SCSP - 1,63 1,61 1,63 ---