• 40m
  • 40m_f
  • 600m
  • 4x40m
  • Bal
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 40 meter Meisjes Pupil C

    # Naam Res OBP
    1 Chloë Zerbib MPC - DNMC 7,27 -2.4 m/s---
    2 Brigitte de Geus MPC - AV `56 7,45 -1.0 m/s---
    3 Demi Peeters MPC - SCSP 7,86 -1.0 m/s---
    4 Charlotte Visser MPC - DNMC 7,92 -2.4 m/s---
    5 Benthe den Hamer MPC - SCSP 7,98 -1.0 m/s---
    6 Noëmie Rijk MPMini - DNMC 7,99 -1.3 m/s---
    7 Amie Schilperoordt MPC - Delta Sport 8,08 -2.4 m/s---
    8 Lindsey Thilleman MPC - RK HAV 8,27 -2.4 m/s---
    9 Tess van Luijk MPC - AV `56 8,28 -1.0 m/s---
    9 Lobke Bouman MPC - RK HAV 8,28 -2.4 m/s8,38
    11 Lieke Goudswaard MPC - Delta Sport 8,31 -1.0 m/s---
    12 Marit van Damme MPMini - SCSP 8,33 -1.3 m/s---
    13 Floor Franken MPMini - RK HAV 8,74 -1.3 m/s---
    14 Rosa Schilperoordt MPMini - Delta Sport 8,83 -1.3 m/s---
    15 Valerie Pijnen MPMini - SCSP 8,98 -1.3 m/s---
    16 Liselotte Zandstra MPMini - SCSP 9,33 -1.3 m/s---
    17 Neline Verlinde MPC - SCSP 9,43 -1.0 m/s---

    Uitslagen 4 x 40m Meisjes Pupil C

    Er bestaan nog geen estafette teams.

    Uitslagen Balwerpen Meisjes Pupil C

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Benthe den Hamer MPC - SCSP 18,09 18,09 ---
    2 Chloë Zerbib MPC - DNMC 16,53 16,53 ---
    3 Lobke Bouman MPC - RK HAV 15,00 15,00 11,29
    4 Charlotte Visser MPC - DNMC 14,13 14,13 ---
    5 Brigitte de Geus MPC - AV `56 13,34 13,34 ---
    6 Amie Schilperoordt MPC - Delta Sport 13,26 13,26 ---
    7 Lindsey Thilleman MPC - RK HAV 12,63 12,63 ---
    8 Noëmie Rijk MPMini - DNMC 11,83 11,83 ---
    9 Rosa Schilperoordt MPMini - Delta Sport 11,79 11,79 ---
    10 Demi Peeters MPC - SCSP 11,72 11,72 ---
    11 Tess van Luijk MPC - AV `56 11,47 11,47 ---
    12 Floor Franken MPMini - RK HAV 10,67 10,67 ---
    13 Valerie Pijnen MPMini - SCSP 10,28 10,28 ---
    14 Marit van Damme MPMini - SCSP 9,45 9,45 ---
    15 Neline Verlinde MPC - SCSP 8,53 8,53 ---
    16 Liselotte Zandstra MPMini - SCSP 6,87 6,87 ---
    17 Lieke Goudswaard MPC - Delta Sport 6,66 6,66 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Pupil C

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Brigitte de Geus MPC - AV `56 3,05 - - 2,85 3,05 3,30 3,30 ---
    2 Chloë Zerbib MPC - DNMC 3,04 2,99 3,08 3,23 - 3,08 3,23 ---
    3 Charlotte Visser MPC - DNMC 2,70 2,53 - - - 2,92 2,92 ---
    4 Benthe den Hamer MPC - SCSP 2,67 - 2,61 2,75 2,86 2,91 2,91 ---
    5 Amie Schilperoordt MPC - Delta Sport 2,54 2,66 2,64 2,66 ---
    6 Lobke Bouman MPC - RK HAV 2,23 2,44 2,59 2,59 2,67
    7 Demi Peeters MPC - SCSP 2,52 2,42 2,35 2,52 ---
    8 Rosa Schilperoordt MPMini - Delta Sport 2,42 2,40 2,38 2,42 ---
    9 Noëmie Rijk MPMini - DNMC 2,15 2,20 2,36 2,36 ---
    10 Tess van Luijk MPC - AV `56 2,35 - 2,29 2,35 ---
    11 Marit van Damme MPMini - SCSP 2,29 2,22 2,29 ---
    12 Lieke Goudswaard MPC - Delta Sport 2,15 2,03 2,22 2,22 ---
    12 Lindsey Thilleman MPC - RK HAV 2,20 2,10 2,22 2,22 ---
    14 Valerie Pijnen MPMini - SCSP 1,77 1,90 2,15 2,15 ---
    15 Floor Franken MPMini - RK HAV 1,83 1,90 2,00 2,00 ---
    16 Neline Verlinde MPC - SCSP 1,80 1,61 1,91 1,91 ---
    17 Liselotte Zandstra MPMini - SCSP - 1,63 1,61 1,63 ---