• 40m
  • 40m_f
  • 1000m
  • 4x40m
  • Bal
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 40 meter Jongens Pupil B

    # Naam Res OBP
    1 Robin Bouwhuizen RK HAV 7,05 -1.4 m/s---
    2 Fabian de Maat SCSP 7,13 -0.7 m/s---
    3 Koen Steenblok AV `56 7,43 -0.7 m/s---
    4 Jari Groen AV `56 7,44 -0.7 m/s---
    5 Benjamin Pijnen SCSP 7,49 -0.7 m/s---
    6 Kasper Koopman DNMC 7,52 -1.4 m/s---
    7 Sem Euser DNMC 7,68 -1.4 m/s---
    8 Niels Verschuren SCSP 7,73 -0.7 m/s---
    9 Stijn Koole DNMC 8,12 -1.4 m/s---
    10 Luca Vael DNMC 8,18 -1.4 m/s---
    11 Rody Dees AV `56 8,42 -0.7 m/s---

    Uitslagen 40 meter finale Jongens Pupil B

    # Naam Res OBP
    1 Robin Bouwhuizen RK HAV 6,89 +0.3 m/s---
    2 Fabian de Maat SCSP 7,00 +0.3 m/s---
    3 Jari Groen AV `56 7,19 +0.3 m/s---
    4 Benjamin Pijnen SCSP 7,28 +0.3 m/s---
    5 Koen Steenblok AV `56 7,32 +0.3 m/s---
    6 Kasper Koopman DNMC 7,42 +0.3 m/s---
    7 Niels Verschuren SCSP 7,46 +0.3 m/s---
    8 Sem Euser DNMC 7,51 +0.3 m/s---

    Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil B

    # Naam ResOBP
    1 Koen Steenblok AV `56 3:53,03 ---
    2 Fabian de Maat SCSP 3:54,71 ---
    3 Niels Verschuren SCSP 3:55,44 ---
    4 Kasper Koopman DNMC 4:01,16 ---
    5 Benjamin Pijnen SCSP 4:11,50 ---
    6 Stijn Koole DNMC 4:17,54 ---
    7 Jari Groen AV `56 4:32,78 ---
    8 Luca Vael DNMC 4:37,68 ---
    9 Sem Euser DNMC 4:47,14 ---
    10 Rody Dees AV `56 5:15,19 ---

    Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil B

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scheldesport - JPB AV Scheldesport - JPB 4 28,92 466
    2 AV'56 - JPB AV `56 - JPB 4 30,18 407
    3 Dynamica - JPB Dynamica ADSV - JPB 4 30,46 394

    Uitslagen Balwerpen Jongens Pupil B

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Sem Euser DNMC - - 29,16 - 27,35 - 29,16 ---
    2 Kasper Koopman DNMC - - 25,90 - 26,54 - 26,54 ---
    3 Benjamin Pijnen SCSP - - 24,32 - 21,86 - 24,32 ---
    4 Robin Bouwhuizen RK HAV - - 22,05 - 23,79 - 23,79 ---
    5 Koen Steenblok AV `56 - - 20,70 - - - 20,70 ---
    6 Fabian de Maat SCSP - - 20,21 - - - 20,21 ---
    7 Stijn Koole DNMC - - 18,24 - - - 18,24 ---
    8 Rody Dees AV `56 - - 11,30 - - - 11,30 ---
    9 Luca Vael DNMC - - 9,90 - - - 9,90 ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Pupil B

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Koen Steenblok AV `56 3,59 3,56 3,38 3,34 3,50 3,59 ---
    2 Robin Bouwhuizen RK HAV 3,26 3,04 3,23 - 3,32 3,50 3,50 ---
    3 Benjamin Pijnen SCSP 3,26 3,03 3,01 3,25 3,29 3,33 3,33 ---
    4 Kasper Koopman DNMC 2,95 3,21 3,05 3,12 2,93 3,21 ---
    5 Fabian de Maat SCSP 3,18 3,07 2,90 3,18 ---
    6 Sem Euser DNMC 2,49 2,70 2,98 2,98 ---
    7 Jari Groen AV `56 2,94 2,88 2,65 2,94 ---
    8 Luca Vael DNMC 2,74 2,45 2,66 2,74 ---
    9 Stijn Koole DNMC 2,52 2,37 2,66 2,66 ---
    10 Rody Dees AV `56 2,00 2,13 2,25 2,25 ---