Uitslagen Athletic Champs regio 17 comp-wedstrijd 3 STB/AVON

Pupil A - Meerkamp

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Jaybre Wau MPA2 - Maastricht Team 07 1225,00 10,2 8,50 35,50 1,25 4,10 505 464
2 Carlijn Mols MPA2 - ATOP Team 05 1400,00 10,9 7,60 23,00 1,20 4,40 457 457
3 Dion Eijssen JPA2 - AV Unitas Team 06 1425,00 11,1 7,30 32,50 1,15 3,85 401 401
4 Ilse Donners MPA2 - AVON Team 02 1275,00 10,6 5,30 21,00 1,20 4,15 398 398
4 Lieke Feron MPA1 - AVON Team 02 1450,00 11,6 5,90 18,00 1,15 4,30 398 398
6 Timo Kaanen JPA1 - AV Unitas Team 03 1475,00 12,0 6,40 28,00 1,10 4,00 366 366
7 Falco Aarts JPA2 - Maastricht Team 07 1650,00 11,4 5,60 24,00 1,00 3,95 363 363
8 Marit Bremers MPA2 - AV Unitas Team 06 1225,00 10,0 4,10 22,00 1,10 3,50 357 357
9 Imke Hoogeboom MPA2 - STB Team 01 1250,00 11,6 6,30 19,50 1,10 3,60 349 349
9 Eline Prickaerts MPA2 - Maastricht Team 07 1425,00 11,8 5,20 22,00 1,00 3,50 349 349
11 Olivier Spierts JPA1 - STB Team 01 1325,00 11,9 6,60 32,00 0,95 3,30 328 245
12 Yannick Fredrix JPA1 - AV Unitas Team 03 1400,00 11,3 5,90 23,50 1,05 3,25 318 226
12 Sjoerd Hodiamont JPA2 - AV Unitas Team 03 1350,00 11,3 6,00 19,00 1,15 3,55 318 318
14 Luna Bodelier MPA1 - ATOP Team 05 1300,00 12,1 4,40 21,50 1,00 3,45 314 314
15 Iris van den Heuvel MPA2 - Maastricht Team 07 1450,00 12,1 5,20 18,00 0,90 3,25 312 312
16 Dette Hofman MPA2 - AV Unitas Team 03 950,00 12,4 5,80 21,00 1,15 3,50 311 311
17 Jip Keiren JPA1 - AV Unitas Team 06 1175,00 11,9 4,80 27,50 1,10 3,55 301 301
18 Anna Coerver MPA2 - STB Team 01 1325,00 12,3 5,10 18,00 0,95 3,15 292 201
18 Floortje Eijkmans MPA1 - ATOP Team 05 1275,00 11,7 5,20 15,50 1,00 3,10 292 292
20 Bram Houben JPA2 - AV Unitas Team 06 1325,00 12,1 5,30 18,00 1,05 3,75 287 287
21 Anne Kuijpers MPA2 - AVON Team 02 1050,00 12,9 5,90 15,00 1,05 3,60 282 282
21 Maureen Mols MPA1 - ATOP Team 05 1325,00 12,0 4,70 13,50 1,00 3,20 282 282
23 Maddy Dohmen MPA1 - STB Team 01 1225,00 12,2 4,70 19,00 1,00 2,95 280 204
24 Anne Paulssen MPA1 - STB Team 01 1150,00 12,1 5,30 13,00 1,00 3,40 276 219
25 Jelle Klomp JPA1 - STB Team 01 1325,00 12,8 4,90 17,00 0,90 3,70 253 98
26 Lasse Maas JPA1 - ATOP Team 05 1400,00 11,4 4,40 13,00 0,90 3,20 249 157
27 Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 07 1250,00 11,9 4,00 11,00 0,85 3,35 248 158
28 Casper Janssen JPA2 - AV Unitas Team 03 DNS 12,7 4,90 25,00 1,10 3,40 247 161
29 Luca Broers JPA1 - ATOP Team 05 1250,00 13,0 5,70 22,00 0,90 2,95 246 135
30 Margreet de Vilder MPA1 - Maastricht Team 07 1250,00 13,3 5,00 13,00 0,90 3,15 243 90
31 Audrey Reijnen MPA2 - STB Team 01 1175,00 13,5 4,40 13,00 1,00 3,20 238 98
32 Lisa Blokzijl MPA1 - AV Unitas Team 03 950,00 13,0 4,40 13,00 1,00 3,40 233 209
33 Merijn Bremers JPA1 - AV Unitas Team 06 1200,00 11,9 5,70 11,00 1,00 3,00 232 139
34 Lieke Widdershoven MPA1 - AVON Team 02 875,00 13,0 4,60 16,50 0,80 3,70 231 220
35 Tom Weegels JPA2 - STB Team 01 1050,00 13,9 5,90 22,00 0,90 3,20 227 99
36 Jip van den Heuvel JPA2 - Maastricht Team 07 1375,00 13,5 4,50 16,00 0,85 3,30 226 81
37 Jorn Scheeren JPA2 - STB Team 01 925,00 13,5 5,40 15,00 1,05 3,55 220 101
38 Finette Lebouille MPA1 - AV Unitas Team 06 1125,00 13,9 3,40 14,50 0,95 3,15 214 120
39 Martine Herberichs MPA1 - ATOP Team 05 1200,00 12,1 3,40 11,50 0,80 2,70 207 0
40 Dimphy Arets MPA2 - STB Team 01 1050,00 14,1 4,20 10,50 0,90 3,15 194 0
41 Hannah Kling MPA1 - AVON Team 02 1175,00 14,2 3,50 11,00 DNS 3,10 152 152
42 Femke Dassen MPA1 - AVON Team 02 950,00 17,9 3,10 7,00 0,70 2,65 94 40
43 Yara Ruijsch MPA2 - STB Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
43 Robin Bisschops JPA1 - AV Unitas Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
43 Dennis Callemeijn JPA1 - AV Unitas Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
43 Reema Dandachi MPA2 - Maastricht Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 07 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA2 8 2:53,0 272
2 Team 03 (Team-est) AV Unitas - JPA2 7 2:54,0 267
2 Team 06 (Team-est) AV Unitas - JPA2 7 2:54,0 267
4 Team 05 (Team-est) AV Achilles Top - JPA2 7 2:57,0 254
5 Team 01 (Team-est) STB - JPA2 11 3:05,0 219
5 Team 02 (Team-est) AVON - MPA2 6 3:11,0 224
7 Team 04 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA2 0 DNS 0
7 Team 08 (Team-est) AV Achilles Top - JPA1 0 DNS 0
7 Team 09 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA1 0 DNS 0
7 Team 10 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
7 Team 11 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
7 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0



Pupil B/C/mini - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
1 Stijn Pelzer JPMini - ATOP Team 19 7,0 900,00 8,0 9,50 18,50 0,85 543 543
2 Niels van Hattum JPMini - AV Unitas Team 14 7,0 950,00 8,5 9,50 13,50 0,80 498 498
3 Flin Kalisvaart JPC - AV Unitas Team 18 6,6 875,00 7,9 11,50 21,00 0,80 441 441
4 Nina Rietveld MPC - AV Unitas Team 18 7,2 925,00 8,2 9,50 18,00 0,70 439 439
5 Jinte Kreugel MPB - AV Unitas Team 18 6,6 850,00 7,8 12,00 21,00 0,90 420 420
6 Jolie Baerveldt MPC - AVON Team 17 7,2 925,00 8,5 10,00 14,00 0,70 413 413
7 Luca Bodelier JPMini - ATOP Team 19 7,7 775,00 8,7 9,50 13,50 0,75 408 408
8 Stan Könings JPC - AV Unitas Team 14 6,9 950,00 8,0 10,00 15,00 0,85 406 406
9 Biek Michorius JPMini - STB Team 13 7,6 900,00 9,4 8,00 13,00 0,75 405 405
10 Djay Cano... de Groot JPC - AV Unitas Team 18 7,0 925,00 8,5 10,00 19,00 0,75 393 246
11 Paul Kuijpers JPB - AVON Team 17 6,5 975,00 8,0 12,00 17,50 0,85 380 380
12 Emma Aarts MPC - Maastricht Team 19 7,4 850,00 8,6 8,00 14,00 0,75 375 333
13 Quinn Latour JPB - STB Team 13 7,6 950,00 7,9 11,00 24,00 0,80 361 257
14 Yordi Fredrix JPC - AV Unitas Team 14 7,4 875,00 8,9 9,50 18,50 0,75 356 302
14 Elke Poeze MPB - Maastricht Team 19 7,0 900,00 8,2 10,50 14,50 0,85 356 356
16 Maartje Vervuren MPB - STB Team 13 7,2 875,00 7,9 11,50 13,50 0,85 355 355
17 Sem Arts JPMini - AV Unitas Team 18 7,5 775,00 8,9 7,50 12,00 0,60 353 215
18 Noël Poyck JPC - AV Caesar Team 15 8,0 850,00 8,1 10,50 19,00 0,70 351 351
18 Maartje Janssen MPC - AV Unitas Team 18 7,2 725,00 8,3 8,50 13,50 0,65 351 169
20 Dunya Ait Mellouk MPMini - STB Team 13 8,1 825,00 9,4 6,00 10,50 0,65 350 318
20 Kim van der Boom MPB - AVON Team 17 6,7 800,00 7,9 11,00 12,50 0,85 350 272
22 Bas Emaus JPB - AV Unitas Team 14 7,0 825,00 7,0 12,00 13,00 0,90 346 346
23 Dewi van Hulten MPC - ATOP Team 19 7,1 725,00 8,5 8,50 9,50 0,70 334 267
24 Zoë Theelen MPB - AV Unitas Team 18 7,5 775,00 8,9 12,50 17,50 0,80 330 183
25 Fleur Frenken MPB - AV Unitas Team 14 6,9 875,00 8,4 10,50 12,00 0,75 326 326
26 Siem Latour JPMini - STB Team 13 7,8 750,00 9,8 7,50 9,50 0,70 313 183
27 Vince Coumans JPC - AV Caesar Team 15 8,0 850,00 9,5 10,00 17,00 0,70 309 309
28 Django Schroijen JPB - AVON Team 17 7,4 900,00 10,1 12,00 20,00 0,75 305 235
29 Merijn Bond JPC - ATOP Team 19 7,6 800,00 9,3 11,00 13,00 0,70 303 147
30 Anne Bruininks MPB - STB Team 13 7,3 800,00 7,9 9,50 9,50 0,80 299 235
31 Swen Pluis JPB - AV Caesar Team 15 7,4 725,00 8,3 10,50 17,00 0,85 298 298
32 Rhodee Hoenjet MPMini - AV Unitas Team 18 8,2 725,00 10,3 7,50 10,00 0,55 293 0
33 Feline Feron MPC - AVON Team 17 8,2 675,00 9,5 9,00 11,00 0,70 276 198
34 Eva Dekkers MPC - AV Caesar Team 15 8,3 775,00 9,5 9,00 8,00 0,65 265 265
35 Jesse Krist JPB - AV Unitas Team 18 7,7 825,00 9,9 10,00 17,50 0,70 257 0
35 Bryan Jetten JPB - AVON Team 17 7,6 750,00 9,1 9,50 14,50 0,80 257 134
37 Tom Theunissen JPB - STB Team 13 8,7 725,00 8,9 10,50 18,00 0,80 254 106
38 Marijn Winthagen JPC - STB Team 13 7,7 725,00 8,7 7,50 10,50 0,65 253 0
39 Chloë Schroijen MPMini - AVON Team 17 9,0 725,00 10,6 8,50 9,00 0,50 252 106
40 Inge Ockeloen MPC - AV Unitas Team 14 7,8 700,00 9,1 6,50 7,00 0,60 241 58
41 Daphne Erens MPC - STB Team 13 8,8 700,00 10,7 7,50 9,00 0,70 216 0
42 Kjell Gijsbers JPMini - AVON Team 17 9,2 750,00 11,4 6,00 9,00 0,60 201 45
43 Sanne Dassen MPC - AVON Team 17 8,8 650,00 10,9 7,50 8,50 0,65 195 0
44 Kyra Hoogeboom MPB - STB Team 13 8,2 625,00 9,9 7,50 10,00 0,65 184 0
45 Floor Emaus MPMini - AV Unitas Team 14 9,3 425,00 10,6 5,50 8,50 0,50 161 0
46 Tijmen Spee JPB - AV Caesar Team 15 9,5 750,00 11,4 10,50 9,00 0,60 149 149
47 Roel Nieuwenhuis JPB - STB Team 13 8,5 775,00 10,5 7,50 6,00 0,55 143 0
48 Jayden Dekker JPMini - AVON Team 17 9,8 650,00 14,1 6,50 6,50 0,55 129 0
49 Iven Spee JPC - AV Caesar Team 15 10,5 DNS 12,4 5,00 7,00 0,55 65 0
50 Dokus van de Steeg JPB - AV Caesar Team 15 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
50 Thomas Verhage JPB - AVON Team 17 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
50 Luca Habets JPC - ATOP Team 19 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Pupil B/C/mini - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 18 (Team-est) AV Unitas - JPB 9 3:08,0 207
1 Team 19 (Team-est) - JPB 7 3:08,0 207
3 Team 13 (Team-est) STB - JPB 11 3:11,0 195
4 Team 14 (Team-est) AV Unitas - JPB 7 3:17,0 172
5 Team 17 (Team-est) AVON - JPB 11 3:19,0 164
6 Team 15 (Team-est) AV Caesar - JPB 7 3:23,0 150
7 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 21 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 22 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 23 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0