Uitslagen Meerkamp Pupil A

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
1 Jaybre Wau MPA2 - Maastricht Team 07 1225,00 10,2 8,50 35,50 1,25 4,10 505 464
2 Carlijn Mols MPA2 - ATOP Team 05 1400,00 10,9 7,60 23,00 1,20 4,40 457 457
3 Dion Eijssen JPA2 - AV Unitas Team 06 1425,00 11,1 7,30 32,50 1,15 3,85 401 401
4 Ilse Donners MPA2 - AVON Team 02 1275,00 10,6 5,30 21,00 1,20 4,15 398 398
4 Lieke Feron MPA1 - AVON Team 02 1450,00 11,6 5,90 18,00 1,15 4,30 398 398
6 Timo Kaanen JPA1 - AV Unitas Team 03 1475,00 12,0 6,40 28,00 1,10 4,00 366 366
7 Falco Aarts JPA2 - Maastricht Team 07 1650,00 11,4 5,60 24,00 1,00 3,95 363 363
8 Marit Bremers MPA2 - AV Unitas Team 06 1225,00 10,0 4,10 22,00 1,10 3,50 357 357
9 Imke Hoogeboom MPA2 - STB Team 01 1250,00 11,6 6,30 19,50 1,10 3,60 349 349
9 Eline Prickaerts MPA2 - Maastricht Team 07 1425,00 11,8 5,20 22,00 1,00 3,50 349 349
11 Olivier Spierts JPA1 - STB Team 01 1325,00 11,9 6,60 32,00 0,95 3,30 328 245
12 Yannick Fredrix JPA1 - AV Unitas Team 03 1400,00 11,3 5,90 23,50 1,05 3,25 318 226
12 Sjoerd Hodiamont JPA2 - AV Unitas Team 03 1350,00 11,3 6,00 19,00 1,15 3,55 318 318
14 Luna Bodelier MPA1 - ATOP Team 05 1300,00 12,1 4,40 21,50 1,00 3,45 314 314
15 Iris van den Heuvel MPA2 - Maastricht Team 07 1450,00 12,1 5,20 18,00 0,90 3,25 312 312
16 Dette Hofman MPA2 - AV Unitas Team 03 950,00 12,4 5,80 21,00 1,15 3,50 311 311
17 Jip Keiren JPA1 - AV Unitas Team 06 1175,00 11,9 4,80 27,50 1,10 3,55 301 301
18 Anna Coerver MPA2 - STB Team 01 1325,00 12,3 5,10 18,00 0,95 3,15 292 201
18 Floortje Eijkmans MPA1 - ATOP Team 05 1275,00 11,7 5,20 15,50 1,00 3,10 292 292
20 Bram Houben JPA2 - AV Unitas Team 06 1325,00 12,1 5,30 18,00 1,05 3,75 287 287
21 Anne Kuijpers MPA2 - AVON Team 02 1050,00 12,9 5,90 15,00 1,05 3,60 282 282
21 Maureen Mols MPA1 - ATOP Team 05 1325,00 12,0 4,70 13,50 1,00 3,20 282 282
23 Maddy Dohmen MPA1 - STB Team 01 1225,00 12,2 4,70 19,00 1,00 2,95 280 204
24 Anne Paulssen MPA1 - STB Team 01 1150,00 12,1 5,30 13,00 1,00 3,40 276 219
25 Jelle Klomp JPA1 - STB Team 01 1325,00 12,8 4,90 17,00 0,90 3,70 253 98
26 Lasse Maas JPA1 - ATOP Team 05 1400,00 11,4 4,40 13,00 0,90 3,20 249 157
27 Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 07 1250,00 11,9 4,00 11,00 0,85 3,35 248 158
28 Casper Janssen JPA2 - AV Unitas Team 03 DNS 12,7 4,90 25,00 1,10 3,40 247 161
29 Luca Broers JPA1 - ATOP Team 05 1250,00 13,0 5,70 22,00 0,90 2,95 246 135
30 Margreet de Vilder MPA1 - Maastricht Team 07 1250,00 13,3 5,00 13,00 0,90 3,15 243 90
31 Audrey Reijnen MPA2 - STB Team 01 1175,00 13,5 4,40 13,00 1,00 3,20 238 98
32 Lisa Blokzijl MPA1 - AV Unitas Team 03 950,00 13,0 4,40 13,00 1,00 3,40 233 209
33 Merijn Bremers JPA1 - AV Unitas Team 06 1200,00 11,9 5,70 11,00 1,00 3,00 232 139
34 Lieke Widdershoven MPA1 - AVON Team 02 875,00 13,0 4,60 16,50 0,80 3,70 231 220
35 Tom Weegels JPA2 - STB Team 01 1050,00 13,9 5,90 22,00 0,90 3,20 227 99
36 Jip van den Heuvel JPA2 - Maastricht Team 07 1375,00 13,5 4,50 16,00 0,85 3,30 226 81
37 Jorn Scheeren JPA2 - STB Team 01 925,00 13,5 5,40 15,00 1,05 3,55 220 101
38 Finette Lebouille MPA1 - AV Unitas Team 06 1125,00 13,9 3,40 14,50 0,95 3,15 214 120
39 Martine Herberichs MPA1 - ATOP Team 05 1200,00 12,1 3,40 11,50 0,80 2,70 207 0
40 Dimphy Arets MPA2 - STB Team 01 1050,00 14,1 4,20 10,50 0,90 3,15 194 0
41 Hannah Kling MPA1 - AVON Team 02 1175,00 14,2 3,50 11,00 DNS 3,10 152 152
42 Femke Dassen MPA1 - AVON Team 02 950,00 17,9 3,10 7,00 0,70 2,65 94 40
43 Yara Ruijsch MPA2 - STB Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
43 Robin Bisschops JPA1 - AV Unitas Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
43 Dennis Callemeijn JPA1 - AV Unitas Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
43 Reema Dandachi MPA2 - Maastricht Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Falco Aarts JPA2 - Maastricht Team 07 1650,00 --- 85
2 Timo Kaanen JPA1 - AV Unitas Team 03 1475,00 --- 62
3 Lieke Feron MPA1 - AVON Team 02 1450,00 --- 68
3 Iris van den Heuvel MPA2 - Maastricht Team 07 1450,00 --- 68
5 Eline Prickaerts MPA2 - Maastricht Team 07 1425,00 --- 65
5 Dion Eijssen JPA2 - AV Unitas Team 06 1425,00 --- 56
7 Carlijn Mols MPA2 - ATOP Team 05 1400,00 --- 62
7 Lasse Maas JPA1 - ATOP Team 05 1400,00 --- 54
7 Yannick Fredrix JPA1 - AV Unitas Team 03 1400,00 --- 54
10 Jip van den Heuvel JPA2 - Maastricht Team 07 1375,00 --- 51
11 Sjoerd Hodiamont JPA2 - AV Unitas Team 03 1350,00 --- 48
12 Maureen Mols MPA1 - ATOP Team 05 1325,00 --- 52
12 Anna Coerver MPA2 - STB Team 01 1325,00 --- 52
12 Bram Houben JPA2 - AV Unitas Team 06 1325,00 --- 45
12 Jelle Klomp JPA1 - STB Team 01 1325,00 --- 45
12 Olivier Spierts JPA1 - STB Team 01 1325,00 --- 45
17 Luna Bodelier MPA1 - ATOP Team 05 1300,00 --- 49
18 Floortje Eijkmans MPA1 - ATOP Team 05 1275,00 --- 46
18 Ilse Donners MPA2 - AVON Team 02 1275,00 --- 46
20 Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 07 1250,00 --- 43
20 Margreet de Vilder MPA1 - Maastricht Team 07 1250,00 --- 43
20 Imke Hoogeboom MPA2 - STB Team 01 1250,00 --- 43
20 Luca Broers JPA1 - ATOP Team 05 1250,00 --- 38
24 Maddy Dohmen MPA1 - STB Team 01 1225,00 --- 41
24 Jaybre Wau MPA2 - Maastricht Team 07 1225,00 --- 41
24 Marit Bremers MPA2 - AV Unitas Team 06 1225,00 --- 41
27 Martine Herberichs MPA1 - ATOP Team 05 1200,00 --- 38
27 Merijn Bremers JPA1 - AV Unitas Team 06 1200,00 --- 33
29 Hannah Kling MPA1 - AVON Team 02 1175,00 --- 35
29 Audrey Reijnen MPA2 - STB Team 01 1175,00 --- 35
29 Jip Keiren JPA1 - AV Unitas Team 06 1175,00 --- 31
32 Anne Paulssen MPA1 - STB Team 01 1150,00 --- 33
33 Finette Lebouille MPA1 - AV Unitas Team 06 1125,00 --- 31
34 Anne Kuijpers MPA2 - AVON Team 02 1050,00 --- 24
34 Dimphy Arets MPA2 - STB Team 01 1050,00 --- 24
34 Tom Weegels JPA2 - STB Team 01 1050,00 --- 21
37 Lisa Blokzijl MPA1 - AV Unitas Team 03 950,00 --- 16
37 Femke Dassen MPA1 - AVON Team 02 950,00 --- 16
37 Dette Hofman MPA2 - AV Unitas Team 03 950,00 --- 16
40 Jorn Scheeren JPA2 - STB Team 01 925,00 --- 12
41 Lieke Widdershoven MPA1 - AVON Team 02 875,00 --- 11
Casper Janssen JPA2 - AV Unitas Team 03 DNS --- 0
Robin Bisschops JPA1 - AV Unitas Team 03 DNS --- 0
Dennis Callemeijn JPA1 - AV Unitas Team 06 DNS --- 0
Reema Dandachi MPA2 - Maastricht Team 07 DNS --- 0
Yara Ruijsch MPA2 - STB Team 01 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Marit Bremers MPA2 - AV Unitas Team 06 10,0 --- 103
2 Jaybre Wau MPA2 - Maastricht Team 07 10,2 --- 99
3 Ilse Donners MPA2 - AVON Team 02 10,6 --- 91
4 Carlijn Mols MPA2 - ATOP Team 05 10,9 --- 85
5 Dion Eijssen JPA2 - AV Unitas Team 06 11,1 --- 71
6 Sjoerd Hodiamont JPA2 - AV Unitas Team 03 11,3 --- 67
6 Yannick Fredrix JPA1 - AV Unitas Team 03 11,3 --- 67
8 Falco Aarts JPA2 - Maastricht Team 07 11,4 --- 66
8 Lasse Maas JPA1 - ATOP Team 05 11,4 --- 66
10 Lieke Feron MPA1 - AVON Team 02 11,6 --- 72
10 Imke Hoogeboom MPA2 - STB Team 01 11,6 --- 72
12 Floortje Eijkmans MPA1 - ATOP Team 05 11,7 --- 70
13 Eline Prickaerts MPA2 - Maastricht Team 07 11,8 --- 69
14 Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 07 11,9 --- 67
14 Jip Keiren JPA1 - AV Unitas Team 06 11,9 --- 58
14 Merijn Bremers JPA1 - AV Unitas Team 06 11,9 --- 58
14 Olivier Spierts JPA1 - STB Team 01 11,9 --- 58
18 Maureen Mols MPA1 - ATOP Team 05 12,0 --- 65
18 Timo Kaanen JPA1 - AV Unitas Team 03 12,0 --- 57
20 Luna Bodelier MPA1 - ATOP Team 05 12,1 --- 64
20 Martine Herberichs MPA1 - ATOP Team 05 12,1 --- 64
20 Anne Paulssen MPA1 - STB Team 01 12,1 --- 64
20 Iris van den Heuvel MPA2 - Maastricht Team 07 12,1 --- 64
20 Bram Houben JPA2 - AV Unitas Team 06 12,1 --- 55
25 Maddy Dohmen MPA1 - STB Team 01 12,2 --- 62
26 Anna Coerver MPA2 - STB Team 01 12,3 --- 60
27 Dette Hofman MPA2 - AV Unitas Team 03 12,4 --- 59
28 Casper Janssen JPA2 - AV Unitas Team 03 12,7 --- 47
29 Jelle Klomp JPA1 - STB Team 01 12,8 --- 45
30 Anne Kuijpers MPA2 - AVON Team 02 12,9 --- 51
31 Lisa Blokzijl MPA1 - AV Unitas Team 03 13,0 --- 49
31 Lieke Widdershoven MPA1 - AVON Team 02 13,0 --- 49
31 Luca Broers JPA1 - ATOP Team 05 13,0 --- 43
34 Margreet de Vilder MPA1 - Maastricht Team 07 13,3 --- 45
35 Audrey Reijnen MPA2 - STB Team 01 13,5 --- 42
35 Jip van den Heuvel JPA2 - Maastricht Team 07 13,5 --- 36
35 Jorn Scheeren JPA2 - STB Team 01 13,5 --- 36
38 Finette Lebouille MPA1 - AV Unitas Team 06 13,9 --- 36
38 Tom Weegels JPA2 - STB Team 01 13,9 --- 32
40 Dimphy Arets MPA2 - STB Team 01 14,1 --- 34
41 Hannah Kling MPA1 - AVON Team 02 14,2 --- 33
42 Femke Dassen MPA1 - AVON Team 02 17,9 --- 2
Robin Bisschops JPA1 - AV Unitas Team 03 DNS --- 0
Dennis Callemeijn JPA1 - AV Unitas Team 06 DNS --- 0
Reema Dandachi MPA2 - Maastricht Team 07 DNS --- 0
Yara Ruijsch MPA2 - STB Team 01 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

# Naam Team P1P2P3P4P5P6P7ResOBPPunten totaal
1 Jaybre Wau MPA2 - Maastricht Team 07 8,50 8,50 --- 92
2 Carlijn Mols MPA2 - ATOP Team 05 7,60 7,60 --- 80
3 Dion Eijssen JPA2 - AV Unitas Team 06 7,30 7,30 --- 66
4 Olivier Spierts JPA1 - STB Team 01 6,60 6,60 --- 58
5 Timo Kaanen JPA1 - AV Unitas Team 03 5,20 4,60 5,40 5,50 6,40 5,90 6,20 6,40 --- 56
6 Imke Hoogeboom MPA2 - STB Team 01 6,30 6,30 --- 63
7 Sjoerd Hodiamont JPA2 - AV Unitas Team 03 5,30 5,90 6,00 5,00 5,20 5,40 5,20 6,00 --- 51
8 Lieke Feron MPA1 - AVON Team 02 5,90 5,90 --- 58
8 Anne Kuijpers MPA2 - AVON Team 02 5,90 5,90 --- 58
8 Tom Weegels JPA2 - STB Team 01 5,90 5,90 --- 50
8 Yannick Fredrix JPA1 - AV Unitas Team 03 5,20 5,20 5,90 5,10 5,30 5,50 5,90 --- 50
12 Dette Hofman MPA2 - AV Unitas Team 03 5,40 5,70 5,00 5,40 5,50 4,80 5,80 5,80 --- 56
13 Luca Broers JPA1 - ATOP Team 05 5,70 5,70 --- 48
13 Merijn Bremers JPA1 - AV Unitas Team 06 5,70 5,70 --- 48
15 Falco Aarts JPA2 - Maastricht Team 07 5,60 5,60 --- 47
16 Jorn Scheeren JPA2 - STB Team 01 5,40 5,40 --- 44
17 Anne Paulssen MPA1 - STB Team 01 5,30 5,30 --- 50
17 Ilse Donners MPA2 - AVON Team 02 5,30 5,30 --- 50
17 Bram Houben JPA2 - AV Unitas Team 06 5,30 5,30 --- 43
20 Floortje Eijkmans MPA1 - ATOP Team 05 5,20 5,20 --- 49
20 Iris van den Heuvel MPA2 - Maastricht Team 07 5,20 5,20 --- 49
20 Eline Prickaerts MPA2 - Maastricht Team 07 5,20 5,20 --- 49
23 Anna Coerver MPA2 - STB Team 01 5,10 5,10 --- 47
24 Margreet de Vilder MPA1 - Maastricht Team 07 5,00 5,00 --- 46
25 Casper Janssen JPA2 - AV Unitas Team 03 3,90 4,50 4,60 4,90 3,60 4,80 4,60 4,90 --- 39
25 Jelle Klomp JPA1 - STB Team 01 4,90 4,90 --- 39
27 Jip Keiren JPA1 - AV Unitas Team 06 4,80 4,80 --- 38
28 Maureen Mols MPA1 - ATOP Team 05 4,70 4,70 --- 42
28 Maddy Dohmen MPA1 - STB Team 01 4,70 4,70 --- 42
30 Lieke Widdershoven MPA1 - AVON Team 02 4,60 4,60 --- 41
31 Jip van den Heuvel JPA2 - Maastricht Team 07 4,50 4,50 --- 35
32 Luna Bodelier MPA1 - ATOP Team 05 4,40 4,40 --- 39
32 Lisa Blokzijl MPA1 - AV Unitas Team 03 3,40 4,00 3,80 4,40 4,40 4,30 4,40 4,40 --- 39
32 Audrey Reijnen MPA2 - STB Team 01 4,40 4,40 --- 39
32 Lasse Maas JPA1 - ATOP Team 05 4,40 4,40 --- 34
36 Dimphy Arets MPA2 - STB Team 01 4,20 4,20 --- 36
37 Marit Bremers MPA2 - AV Unitas Team 06 4,10 4,10 --- 35
38 Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 07 4,00 4,00 --- 34
39 Hannah Kling MPA1 - AVON Team 02 3,50 3,50 --- 28
40 Martine Herberichs MPA1 - ATOP Team 05 3,40 3,40 --- 27
40 Finette Lebouille MPA1 - AV Unitas Team 06 3,40 3,40 --- 27
42 Femke Dassen MPA1 - AVON Team 02 3,10 3,10 --- 23
Robin Bisschops JPA1 - AV Unitas Team 03 - DNS --- 0
Dennis Callemeijn JPA1 - AV Unitas Team 06 - DNS --- 0
Reema Dandachi MPA2 - Maastricht Team 07 - DNS --- 0
Yara Ruijsch MPA2 - STB Team 01 - DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Jaybre Wau MPA2 - Maastricht Team 07 35,50 --- 111
2 Dion Eijssen JPA2 - AV Unitas Team 06 32,50 --- 86
3 Olivier Spierts JPA1 - STB Team 01 32,00 --- 84
4 Timo Kaanen JPA1 - AV Unitas Team 03 28,00 --- 70
5 Jip Keiren JPA1 - AV Unitas Team 06 27,50 --- 68
6 Casper Janssen JPA2 - AV Unitas Team 03 25,00 --- 60
7 Falco Aarts JPA2 - Maastricht Team 07 24,00 --- 56
8 Yannick Fredrix JPA1 - AV Unitas Team 03 23,50 --- 55
9 Carlijn Mols MPA2 - ATOP Team 05 23,00 --- 61
10 Eline Prickaerts MPA2 - Maastricht Team 07 22,00 --- 57
10 Marit Bremers MPA2 - AV Unitas Team 06 22,00 --- 57
10 Tom Weegels JPA2 - STB Team 01 22,00 --- 49
10 Luca Broers JPA1 - ATOP Team 05 22,00 --- 49
14 Luna Bodelier MPA1 - ATOP Team 05 21,50 --- 55
15 Dette Hofman MPA2 - AV Unitas Team 03 21,00 --- 53
15 Ilse Donners MPA2 - AVON Team 02 21,00 --- 53
17 Imke Hoogeboom MPA2 - STB Team 01 19,50 --- 47
18 Maddy Dohmen MPA1 - STB Team 01 19,00 --- 46
18 Sjoerd Hodiamont JPA2 - AV Unitas Team 03 19,00 --- 40
20 Lieke Feron MPA1 - AVON Team 02 18,00 --- 42
20 Iris van den Heuvel MPA2 - Maastricht Team 07 18,00 --- 42
20 Anna Coerver MPA2 - STB Team 01 18,00 --- 42
20 Bram Houben JPA2 - AV Unitas Team 06 18,00 --- 36
24 Jelle Klomp JPA1 - STB Team 01 17,00 --- 33
25 Lieke Widdershoven MPA1 - AVON Team 02 16,50 --- 36
26 Jip van den Heuvel JPA2 - Maastricht Team 07 16,00 --- 30
27 Floortje Eijkmans MPA1 - ATOP Team 05 15,50 --- 33
28 Anne Kuijpers MPA2 - AVON Team 02 15,00 --- 31
28 Jorn Scheeren JPA2 - STB Team 01 15,00 --- 27
30 Finette Lebouille MPA1 - AV Unitas Team 06 14,50 --- 29
31 Maureen Mols MPA1 - ATOP Team 05 13,50 --- 25
32 Margreet de Vilder MPA1 - Maastricht Team 07 13,00 --- 24
32 Lisa Blokzijl MPA1 - AV Unitas Team 03 13,00 --- 24
32 Anne Paulssen MPA1 - STB Team 01 13,00 --- 24
32 Audrey Reijnen MPA2 - STB Team 01 13,00 --- 24
32 Lasse Maas JPA1 - ATOP Team 05 13,00 --- 20
37 Martine Herberichs MPA1 - ATOP Team 05 11,50 --- 18
38 Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 07 11,00 --- 17
38 Hannah Kling MPA1 - AVON Team 02 11,00 --- 17
38 Merijn Bremers JPA1 - AV Unitas Team 06 11,00 --- 14
41 Dimphy Arets MPA2 - STB Team 01 10,50 --- 15
42 Femke Dassen MPA1 - AVON Team 02 7,00 --- 4
Robin Bisschops JPA1 - AV Unitas Team 03 DNS --- 0
Dennis Callemeijn JPA1 - AV Unitas Team 06 DNS --- 0
Reema Dandachi MPA2 - Maastricht Team 07 DNS --- 0
Yara Ruijsch MPA2 - STB Team 01 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Jaybre Wau MPA2 - Maastricht Team 07 1,25 --- 86
2 Carlijn Mols MPA2 - ATOP Team 05 1,20 --- 80
2 Ilse Donners MPA2 - AVON Team 02 1,20 --- 80
4 Lieke Feron MPA1 - AVON Team 02 1,15 --- 73
4 Dette Hofman MPA2 - AV Unitas Team 03 1,15 --- 73
4 Sjoerd Hodiamont JPA2 - AV Unitas Team 03 1,15 --- 64
4 Dion Eijssen JPA2 - AV Unitas Team 06 1,15 --- 64
8 Marit Bremers MPA2 - AV Unitas Team 06 1,10 --- 67
8 Imke Hoogeboom MPA2 - STB Team 01 1,10 --- 67
8 Casper Janssen JPA2 - AV Unitas Team 03 1,10 --- 58
8 Timo Kaanen JPA1 - AV Unitas Team 03 1,10 --- 58
8 Jip Keiren JPA1 - AV Unitas Team 06 1,10 --- 58
13 Anne Kuijpers MPA2 - AVON Team 02 1,05 --- 61
13 Bram Houben JPA2 - AV Unitas Team 06 1,05 --- 53
13 Jorn Scheeren JPA2 - STB Team 01 1,05 --- 53
13 Yannick Fredrix JPA1 - AV Unitas Team 03 1,05 --- 53
17 Luna Bodelier MPA1 - ATOP Team 05 1,00 --- 55
17 Floortje Eijkmans MPA1 - ATOP Team 05 1,00 --- 55
17 Maureen Mols MPA1 - ATOP Team 05 1,00 --- 55
17 Lisa Blokzijl MPA1 - AV Unitas Team 03 1,00 --- 55
17 Anne Paulssen MPA1 - STB Team 01 1,00 --- 55
17 Maddy Dohmen MPA1 - STB Team 01 1,00 --- 55
17 Eline Prickaerts MPA2 - Maastricht Team 07 1,00 --- 55
17 Audrey Reijnen MPA2 - STB Team 01 1,00 --- 55
17 Falco Aarts JPA2 - Maastricht Team 07 1,00 --- 48
17 Merijn Bremers JPA1 - AV Unitas Team 06 1,00 --- 48
27 Finette Lebouille MPA1 - AV Unitas Team 06 0,95 --- 50
27 Anna Coerver MPA2 - STB Team 01 0,95 --- 50
27 Olivier Spierts JPA1 - STB Team 01 0,95 --- 43
30 Margreet de Vilder MPA1 - Maastricht Team 07 0,90 --- 44
30 Iris van den Heuvel MPA2 - Maastricht Team 07 0,90 --- 44
30 Dimphy Arets MPA2 - STB Team 01 0,90 --- 44
30 Tom Weegels JPA2 - STB Team 01 0,90 --- 38
30 Luca Broers JPA1 - ATOP Team 05 0,90 --- 38
30 Lasse Maas JPA1 - ATOP Team 05 0,90 --- 38
30 Jelle Klomp JPA1 - STB Team 01 0,90 --- 38
37 Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 07 0,85 --- 39
37 Jip van den Heuvel JPA2 - Maastricht Team 07 0,85 --- 34
39 Martine Herberichs MPA1 - ATOP Team 05 0,80 --- 33
39 Lieke Widdershoven MPA1 - AVON Team 02 0,80 --- 33
41 Femke Dassen MPA1 - AVON Team 02 0,70 --- 24
Hannah Kling MPA1 - AVON Team 02 DNS --- 0
Robin Bisschops JPA1 - AV Unitas Team 03 DNS --- 0
Dennis Callemeijn JPA1 - AV Unitas Team 06 DNS --- 0
Reema Dandachi MPA2 - Maastricht Team 07 DNS --- 0
Yara Ruijsch MPA2 - STB Team 01 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Pupil A

# Naam Team Res OBPPunten totaal
1 Carlijn Mols MPA2 - ATOP Team 05 4,40 +0.0 m/s--- 89
2 Lieke Feron MPA1 - AVON Team 02 4,30 +0.0 m/s--- 85
3 Ilse Donners MPA2 - AVON Team 02 4,15 +0.0 m/s--- 78
4 Jaybre Wau MPA2 - Maastricht Team 07 4,10 +0.0 m/s--- 76
5 Timo Kaanen JPA1 - AV Unitas Team 03 4,00 +0.0 m/s--- 63
6 Falco Aarts JPA2 - Maastricht Team 07 3,95 +0.0 m/s--- 61
7 Dion Eijssen JPA2 - AV Unitas Team 06 3,85 +0.0 m/s--- 58
8 Bram Houben JPA2 - AV Unitas Team 06 3,75 +0.0 m/s--- 55
9 Lieke Widdershoven MPA1 - AVON Team 02 3,70 +0.0 m/s--- 61
9 Jelle Klomp JPA1 - STB Team 01 3,70 +0.0 m/s--- 53
11 Anne Kuijpers MPA2 - AVON Team 02 3,60 +0.0 m/s--- 57
11 Imke Hoogeboom MPA2 - STB Team 01 3,60 +0.0 m/s--- 57
13 Sjoerd Hodiamont JPA2 - AV Unitas Team 03 3,55 +0.0 m/s--- 48
13 Jorn Scheeren JPA2 - STB Team 01 3,55 +0.0 m/s--- 48
13 Jip Keiren JPA1 - AV Unitas Team 06 3,55 +0.0 m/s--- 48
16 Eline Prickaerts MPA2 - Maastricht Team 07 3,50 +0.0 m/s--- 54
16 Dette Hofman MPA2 - AV Unitas Team 03 3,50 +0.0 m/s--- 54
16 Marit Bremers MPA2 - AV Unitas Team 06 3,50 +0.0 m/s--- 54
19 Luna Bodelier MPA1 - ATOP Team 05 3,45 +0.0 m/s--- 52
20 Lisa Blokzijl MPA1 - AV Unitas Team 03 3,40 +0.0 m/s--- 50
20 Anne Paulssen MPA1 - STB Team 01 3,40 +0.0 m/s--- 50
20 Casper Janssen JPA2 - AV Unitas Team 03 3,40 +0.0 m/s--- 43
23 Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 07 3,35 +0.0 m/s--- 48
24 Jip van den Heuvel JPA2 - Maastricht Team 07 3,30 +0.0 m/s--- 40
24 Olivier Spierts JPA1 - STB Team 01 3,30 +0.0 m/s--- 40
26 Iris van den Heuvel MPA2 - Maastricht Team 07 3,25 +0.0 m/s--- 45
26 Yannick Fredrix JPA1 - AV Unitas Team 03 3,25 +0.0 m/s--- 39
28 Maureen Mols MPA1 - ATOP Team 05 3,20 +0.0 m/s--- 43
28 Audrey Reijnen MPA2 - STB Team 01 3,20 +0.0 m/s--- 43
28 Tom Weegels JPA2 - STB Team 01 3,20 +0.0 m/s--- 37
28 Lasse Maas JPA1 - ATOP Team 05 3,20 +0.0 m/s--- 37
32 Margreet de Vilder MPA1 - Maastricht Team 07 3,15 +0.0 m/s--- 41
32 Finette Lebouille MPA1 - AV Unitas Team 06 3,15 +0.0 m/s--- 41
32 Dimphy Arets MPA2 - STB Team 01 3,15 +0.0 m/s--- 41
32 Anna Coerver MPA2 - STB Team 01 3,15 +0.0 m/s--- 41
36 Floortje Eijkmans MPA1 - ATOP Team 05 3,10 +0.0 m/s--- 39
36 Hannah Kling MPA1 - AVON Team 02 3,10 +0.0 m/s--- 39
38 Merijn Bremers JPA1 - AV Unitas Team 06 3,00 +0.0 m/s--- 31
39 Maddy Dohmen MPA1 - STB Team 01 2,95 +0.0 m/s--- 34
39 Luca Broers JPA1 - ATOP Team 05 2,95 +0.0 m/s--- 30
41 Martine Herberichs MPA1 - ATOP Team 05 2,70 +0.0 m/s--- 27
42 Femke Dassen MPA1 - AVON Team 02 2,65 +0.0 m/s--- 25
Robin Bisschops JPA1 - AV Unitas Team 03 DNS --- 0
Dennis Callemeijn JPA1 - AV Unitas Team 06 DNS --- 0
Reema Dandachi MPA2 - Maastricht Team 07 DNS --- 0
Yara Ruijsch MPA2 - STB Team 01 DNS --- 0