Uitslagen ABCD Instuif Zuiderpark

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Teun Wilde VS97 12,08 -2.7 m/s11,55
2 Bastiaan den Boer Rotterdam 12,38 -2.7 m/s11,50



Jongens Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Bryan Pronk PAC 11,97 -2.7 m/s10,97
2 Robin Spoor AV Sparta 12,48 +0.0 m/s---
3 Tijmen Melgers AV Sparta 12,63 -2.7 m/s---
4 Jay Jay Fung-Loy AV Sparta 12,68 -2.7 m/s---
5 Jesper Kooistra Rotterdam 14,34 -2.7 m/s---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
Rick Schreuder AV Sparta DNS ---



Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Maurik de Groot Haag 16,79 +0.0 m/s15,37
2 Rick Schreuder AV Sparta 19,05 +0.0 m/s---
3 Wesley van der Holst PAC 19,60 +0.0 m/s16,80
Bryan Pronk PAC DNS 14,52
Robin Spoor AV Sparta DNF ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Bryan Pronk PAC 13,70 ---
2 Quinten van der Veer PAC 12,58 13,36
3 Jay Jay Fung-Loy AV Sparta 10,76 ---
Tijmen Melgers AV Sparta DNS ---



Jongens Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Quinten van der Veer PAC 43,57 44,59



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Wesley van der Holst PAC 5,64 +0.0 m/s5,03
2 Rick Schreuder AV Sparta 5,46 +0.0 m/s---
Jay Jay Fung-Loy AV Sparta DNS ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Noah Chokri Rotterdam 12,48 +0.0 m/s12,26
2 Valbor-Jaro Gorré PAC 12,88 +0.0 m/s12,43
3 Martijn Geerts AV Sparta 12,94 +0.0 m/s---
4 Jarno van der Krogt ARV Ilion 13,29 +0.0 m/s---
5 Thijs van Daal AV Sparta 14,08 +0.0 m/s---
6 Tarik Hochlaf AV Sparta 14,90 +0.0 m/s---
7 Radjin Jaggi AV Sparta 15,54 +0.0 m/s---
Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta DNS ---
Brett Duff AV Sparta DNS ---
Huseyin Reyhan AV Sparta DNS ---



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs van Daal AV Sparta 2:22,67 ---
2 Erik Stok PAC 2:24,32 ---
3 Thijs Meershoek AV Sparta 2:29,94 ---
4 Kjell Haars ARV Ilion 2:53,84 ---
5 Max Verspeek PAC 2:55,48 ---
Tarik Hochlaf AV Sparta DNS ---
Huseyin Reyhan AV Sparta DNS ---
Thomas Jong AV Sparta DNS ---



Jongens Junior C - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Martijn Geerts AV Sparta 16,10 +0.0 m/s---
2 Kjell Haars ARV Ilion 20,48 +0.0 m/s---
Thijs Meershoek AV Sparta DNS ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Thijs Meershoek AV Sparta 12,08 ---
2 Jarno van der Krogt ARV Ilion 11,81 ---
3 Tarik Hochlaf AV Sparta 8,77 ---
4 Brett Duff AV Sparta 7,97 ---
Martijn Geerts AV Sparta DNS ---
Radjin Jaggi AV Sparta DNS ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Martijn Geerts AV Sparta 5,28 +0.0 m/s---
2 Noah Chokri Rotterdam 5,09 +0.0 m/s5,25
3 Brett Duff AV Sparta 5,02 +0.0 m/s---
4 Jarno van der Krogt ARV Ilion 4,82 +0.0 m/s---
5 Tarik Hochlaf AV Sparta 4,57 +0.0 m/s---
6 Thomas Jong AV Sparta 4,53 +0.0 m/s---
7 Kjell Haars ARV Ilion 4,13 +0.0 m/s---
Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta DNS ---
Huseyin Reyhan AV Sparta DNS ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Isiah Emanuelson PAC 10,16 -1.0 m/s---
2 Damian Felter Rotterdam 10,96 -3.7 m/s10,34
3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 11,30 -1.0 m/s---
4 Mark Heiden PAC 11,37 -3.7 m/s10,55
5 Quinten Chambliss AV Sparta 11,40 -1.0 m/s---
6 Jeff Tesselaar AV Hera 11,70 -3.7 m/s11,05
7 Marien Sips AV `40 12,53 -3.7 m/s11,86
8 Milan Bouwer AV Hera 12,95 -1.0 m/s---
9 Lucas van de Logt AV Sparta 13,14 -1.0 m/s---
10 Ronin van der Holst PAC 13,19 -3.7 m/s11,99
Milan Biesheuvel AV Aalsmeer DNS 11,40
Gaby Emmanuel AV Sparta DNS ---
Matthijs Smits AV Sparta DNS ---



Jongens Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 1:42,53 1:47,10
2 Gijs de Haan AV `40 1:46,92 1:45,40
3 Alex Taal PAC 1:50,58 ---
4 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 1:50,96 1:47,00
5 Tjebbe Hemler PAC 2:02,50 ---
6 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 2:06,25 ---
7 Ruben Rolvink Olympus `70 2:15,52 1:59,39
Benjamin van Altena Phanos DNS 1:41,00
C.B. van Altena Phanos DNS 1:48,00
Gaby Emmanuel AV Sparta DNS ---
Lucas van de Logt AV Sparta DNS ---
Olivier Voschezang AV Atverni DNS ---
Gwen Hanekamp Haag DNS ---



Jongens Junior D - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Mark Heiden PAC 13,71 +0.0 m/s12,36
2 Quinten Chambliss AV Sparta 14,78 +0.0 m/s---
3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 14,83 +0.0 m/s---
4 Jeff Tesselaar AV Hera 15,12 +0.0 m/s13,45
5 Marien Sips AV `40 15,62 +0.0 m/s15,55
6 Milan Bouwer AV Hera 15,69 +0.0 m/s---
7 Ronin van der Holst PAC 15,88 +0.0 m/s14,74
8 Tijmen Hermse PAC 16,13 +0.0 m/s---
9 Gwen Hanekamp Haag 17,62 +0.0 m/s16,61
10 Jonathan Pronk AV Sparta 17,79 +0.0 m/s15,30
Gaby Emmanuel AV Sparta DNS ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ruben Rolvink Olympus `70 11,28 10,87
2 Isiah Emanuelson PAC 10,76 ---
3 Gaby Emmanuel AV Sparta 9,92 ---
4 Jonathan Pronk AV Sparta 9,17 10,00
5 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,12 ---
6 Kamil Snellink AV Sparta 6,23 ---
Matthijs Smits AV Sparta DNS ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 4,85 +0.0 m/s5,24
2 Damian Felter Rotterdam 4,82 +0.0 m/s5,49
3 Mark Heiden PAC 4,71 +0.0 m/s5,19
4 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 4,47 +0.0 m/s---
5 Quinten Chambliss AV Sparta 4,22 +0.0 m/s---
6 Tijmen Hermse PAC 4,20 +0.0 m/s---
7 Ruben Rolvink Olympus `70 4,04 +0.0 m/s4,33
8 Jonathan Pronk AV Sparta 4,00 +0.0 m/s4,67
9 Ronin van der Holst PAC 3,56 +0.0 m/s3,90
10 Lucas van de Logt AV Sparta 3,44 +0.0 m/s---
11 Marien Sips AV `40 3,43 +0.0 m/s3,98
Gaby Emmanuel AV Sparta DNS ---
Matthijs Smits AV Sparta DNS ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Feline Molenaar Avantri 14,57 -2.7 m/s13,43
Maayke Tjin A-Lim AV Sparta DNS 12,21



Meisjes Junior B - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Maayke Tjin A-Lim AV Sparta 14,79 +0.0 m/s13,98
2 Feline Molenaar Avantri 18,34 +0.0 m/s15,86



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2ResOBP
1 Adrian Vrijenhoek Rotterdam 10,09 10,09 ---



Meisjes Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Adrian Vrijenhoek Rotterdam 36,76 ---
2 Suzanne Giezeman Haag 26,00 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Grace-Ann Pronk AV Sparta 11,05 -2.7 m/s10,64
2 Dominique Plaisier Rotterdam 11,40 -2.7 m/s11,18
3 Maaike van der Hulst ARV Ilion 11,88 -2.7 m/s---
4 Marie Matzdorf AV Sparta 12,08 -2.7 m/s---
5 Vina Kruithof Rotterdam 12,62 -2.7 m/s12,14
Janna van Burik Haag DNS 11,25



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Larissa Smit AV `40 1:49,39 1:43,22
2 Vina Kruithof Rotterdam 1:56,74 1:52,00
3 Alicia van Welie PAC 2:04,12 1:58,00
4 Maaike van der Hulst ARV Ilion 2:07,64 ---
5 Lauren Legemaate ARV Ilion 2:07,80 ---
Janna van Burik Haag DNS 1:44,00



Meisjes Junior C - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Aafke van Daalen Clytoneus 12,49 -3.9 m/s12,02
2 Grace-Ann Pronk AV Sparta 13,43 -3.9 m/s12,78
Janna van Burik Haag DNS 13,13



Meisjes Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Dominique Plaisier Rotterdam 1,40 1,52



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Felicia Vogeland AV Sparta 9,52 -7.4 m/s8,20
2 Valerie Afognon ARV Ilion 9,77 -1.1 m/s---
3 Loïs Steenbeek Leiden 10,04 -7.4 m/s---
4 Blom Polderman AV Sparta 10,09 -1.1 m/s---
5 Esmee van der Hulst ARV Ilion 10,12 -1.1 m/s---
6 Angela de Vries Olympus `70 10,14 -7.4 m/s9,12
7 Lyncia Baboeram AV Sparta 10,45 -1.1 m/s---
8 Franka Pouwels ARV Ilion 10,47 -3.4 m/s---
9 Myrthe Koelemeij AV Hera 10,51 -1.1 m/s9,85
10 Manon Vogels ARV Ilion 10,56 -3.4 m/s---
11 Helen Verkade AV Sparta 11,84 -3.4 m/s---
Claudia De...o Delgado AV Sparta DNS ---
Saga Liefrink AV Sparta DNS 9,65
Desray Ramos PAC DNS 8,76



Meisjes Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Esra Zijderlaan AV Atverni 1:49,02 1:52,00
2 Denise de Does Haag 1:50,84 1:50,53
3 Lotte van Schaik AV Atverni 1:51,78 ---
4 Joyce van Welie PAC 1:56,29 1:49,00
5 Meike Kroon PAC 2:09,24 2:08,70
6 Esmee van der Hulst ARV Ilion 2:14,41 ---
7 Blom Polderman AV Sparta 2:17,23 ---
8 Arja Pouwels ARV Ilion 2:20,25 ---
9 Manon Vogels ARV Ilion 2:24,62 ---
10 Valerie Afognon ARV Ilion 2:26,17 ---
11 Angela de Vries Olympus `70 2:28,65 2:00,38
Claudia De...o Delgado AV Sparta DNS ---
Felicia Vogeland AV Sparta DNS ---
Saga Liefrink AV Sparta DNS ---
Carlijn de Bie AV Atverni DNS 1:49,59
Jetske Mooldijk PAC DNS 1:46,96



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Isabel Raap PAC 10,84 -3.0 m/s9,95
2 Femke Jonker AV Hera 11,51 +0.1 m/s---
3 Thyra van Diemen Parthenon 11,93 -3.0 m/s11,92
4 Loïs Steenbeek Leiden 12,47 -2.7 m/s---
5 Joyce van Welie PAC 12,59 -3.0 m/s10,87
6 Myrthe Koelemeij AV Hera 12,77 -2.7 m/s11,97
7 Angela de Vries Olympus `70 12,83 -2.7 m/s12,13
8 Arja Pouwels ARV Ilion 12,86 +0.1 m/s---
9 Franka Pouwels ARV Ilion 12,90 -2.7 m/s---
10 Blom Polderman AV Sparta 13,36 +0.1 m/s---
11 Valerie Afognon ARV Ilion 13,41 +0.1 m/s---
12 Manon Vogels ARV Ilion 14,55 +0.1 m/s---
13 Helen Verkade AV Sparta 15,36 -2.7 m/s---
Claudia De...o Delgado AV Sparta DNS ---
Jetske Mooldijk PAC DNS 10,72



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Arja Pouwels ARV Ilion 9,51 ---
2 Angela de Vries Olympus `70 9,15 9,65
3 Loïs Steenbeek Leiden 8,37 ---
4 Blom Polderman AV Sparta 8,30 ---
5 Felicia Vogeland AV Sparta 8,16 ---
6 Esmee van der Hulst ARV Ilion 8,07 ---
7 Sandy de Does Haag 7,95 8,49
8 Meike Kroon PAC 7,80 8,62
9 Valerie Afognon ARV Ilion 7,60 ---
10 Manon Vogels ARV Ilion 5,95 ---
11 Helen Verkade AV Sparta 5,60 ---
12 Lyncia Baboeram AV Sparta 5,21 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Franka Pouwels ARV Ilion 1,25 ---
1 Femke Jonker AV Hera 1,25 ---
3 Helen Verkade AV Sparta 1,20 ---
Manon Vogels ARV Ilion DNS ---
Saga Liefrink AV Sparta DNS 1,20
Isabel Raap PAC DNS 1,47