Uitslagen Gerrit Vos Bokaal

Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100mDiscusVerPunten totaal
1 Jannis Fischer Haag 12,73 43,33 4,94 1976
2 Thomas Arensman NEAV 12,98 18,30 4,69 1504
3 Youp Brouwer SPLS 13,88 30,54 4,20 1490
4 Levi van Diest AV Lycurgus 14,34 21,06 4,38 1313
5 Luuk Bruins Hollandia 17,25 14,61 2,97 616



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80mSpeerVerPunten totaal
1 Enzo Meerstra Hollandia 10,22 25,59 4,67 1735
2 Geordy Witmond SPLS 11,18 32,68 4,40 1623
3 Jeroen van het Hof AV Edam 11,73 35,90 4,51 1610
4 Joël Hoeve SPLS 11,63 28,69 4,15 1443
5 Merlijn Bosman SAV 11,53 29,76 3,87 1419
6 Collin Geugjes NEAV 11,35 17,90 4,70 1406
7 Angelo Visser NEAV 11,02 18,95 3,70 1277
8 Marnix Kolkman AV Edam 10,50 33,21 DNS 1249
9 Wouter Konijn AV Lycurgus 12,03 22,39 3,91 1231
10 Tijmen Jansen DKEV 11,22 19,45 3,49 1212
11 Yannick Jong SAV 12,79 27,28 3,84 1203
12 Jules Kerstens SAV 12,20 18,12 4,04 1153
13 Quinten van Delft Hollandia 11,88 18,04 3,80 1148
14 Sjoerd de Haan SPLS 12,15 14,95 3,33 952
15 Shaffay Oedai Hollandia 12,27 16,54 3,22 948
16 Jesper Pijnacker SV Noordkop 12,38 13,37 3,33 886
17 Jeffrey Hutten SV Noordkop 12,69 11,85 3,29 802
18 Laurens Aarts NEAV 12,77 12,91 3,00 759
19 Jim Goes Hollandia 13,67 17,30 2,89 732
20 Stijn Scucces NEAV 13,49 14,45 3,07 726
21 Sam Bosman NEAV 14,30 21,57 2,66 703
22 Ryan Steenvoorden SV Noordkop 12,11 DNS 3,12 694
23 Pepijn Breedijk Hollandia 12,95 10,21 2,76 622
24 Bas Tot SV Noordkop 13,85 12,18 2,91 603
25 Timothy Mulder NEAV 14,05 7,94 2,65 415



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Tim Tempelman SPLS 9,27 7,38 1,25 1612
2 Quincy Koeten WRNG 9,45 7,64 1,25 1595
3 Zack Rot AV Lycurgus 9,45 6,62 1,25 1536
4 Joris Cotterink AV Lycurgus 10,04 7,00 1,25 1464
5 Yarno Dijkman NEAV 9,82 6,14 1,20 1410
6 Sven van Weezep SPLS 10,34 6,62 1,20 1359
7 Lucas Knetemann Hollandia 10,52 5,83 1,10 1213
8 Sil Westenbrink AV Lycurgus 9,95 5,49 0,95 1166
9 Finn Castricum AV Lycurgus 10,33 6,19 0,95 1153
10 Kilian Guijt Hollandia 10,81 5,19 1,00 1059
11 Sil Bakker Hollandia 11,06 4,38 1,00 971
12 Bas Bekebrede NEAV 11,83 5,60 1,00 963
13 Wesley Heere SPLS 10,95 4,40 0,95 950
14 Aodhan Wadey NEAV 11,00 4,38 0,90 905
15 Bo Kraijnbrink Hollandia DNS DNS 1,15 452



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Tim Tempelman SPLS 3:36,04 ---
2 Sil Westenbrink AV Lycurgus 3:45,18 ---
3 Joris Cotterink AV Lycurgus 3:45,68 3:45,00
4 Quincy Koeten WRNG 3:50,73 ---
5 Finn Castricum AV Lycurgus 3:53,06 3:43,03
6 Esli Kluijver SPLS 3:57,75 ---
7 Zack Rot AV Lycurgus 4:05,93 3:47,01
8 Aodhan Wadey NEAV 4:14,13 ---
9 Yarno Dijkman NEAV 4:21,16 ---
10 Sil Bakker Hollandia 4:21,85 ---
11 Wesley Heere SPLS 4:23,41 4:15,67
12 Kilian Guijt Hollandia 4:44,37 ---
13 Ean van de Ven Hollandia 4:54,54 ---
14 Lucas Knetemann Hollandia 6:58,61 4:28,60
Bo Kraijnbrink Hollandia DNS ---
Bas Bekebrede NEAV DNS ---



Jongens Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 De Luipaarden AV Lycurgus - JPA1 4 36,10 610
2 Hollandia JPA1 AV Hollandia - JPA1 4 39,06 486
3 Spirit Boys 2 AV Spirit Lelystad - JPA1 4 DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Mick Baldew Phanos 9,26 9,67 1,30 1769
2 Jeen Hammink Phanos 9,32 8,90 1,30 1720
3 Yohannes Hiensch Phanos 9,14 7,66 1,20 1615
4 JELLE MüLLER AV Lycurgus 9,58 7,65 1,20 1536
5 Timon Hoeve SPLS 9,28 6,10 1,25 1535
6 Eyoël Hiensch Phanos 9,29 7,25 1,15 1527
7 Coen de Haan SPLS 9,93 8,40 1,10 1447
8 Niek Kollé SV Noordkop 9,87 6,96 1,15 1413
9 Ties Arensman NEAV 10,17 6,90 1,10 1328
10 Mika van der Meijden NEAV 10,26 6,37 1,05 1247
11 Ruben Leek DKEV 10,56 5,65 1,15 1233
11 Ravi Raadgers SV Noordkop 10,37 6,41 1,05 1233
13 Ezequiel Bolsman Phanos 10,48 6,75 1,00 1201
14 Keyran Witmond SPLS 10,87 6,20 1,10 1189
15 Kyle Weernink SPLS 10,57 5,15 1,00 1088
16 Noah Breedijk Hollandia 10,52 4,94 0,90 1008
17 Erik Cana SPLS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jeen Hammink Phanos 3:23,91 ---
2 Yohannes Hiensch Phanos 3:24,21 3:21,00
3 Eyoël Hiensch Phanos 3:26,47 3:21,00
4 Niek Kollé SV Noordkop 3:35,69 ---
5 Yannick Vollaard KAV Holland 3:40,78 3:49,49
6 Ezequiel Bolsman Phanos 4:05,99 ---
7 Coen de Haan SPLS 4:08,15 ---
8 Kyle Weernink SPLS 4:30,41 4:03,79
JELLE MüLLER AV Lycurgus DNS ---
Ravi Raadgers SV Noordkop DNS ---
Ties Arensman NEAV DNS ---
Erik Cana SPLS DNS ---



Jongens Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Phanos boys A2 Phanos - JPA2 4 34,95 664
2 Spirit boys AV Spirit Lelystad - JPA2 4 38,31 515



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Aaron Ponne SAV 6,96 5,59 3,24 1306
2 Jochem van Warmerdam SAV 6,97 4,67 3,45 1284
3 Mathijs Adriaanse SPLS 7,11 5,30 3,34 1274
4 Senna Giling Hollandia 7,06 4,98 3,37 1270
5 Emil de Graaf Phanos 6,83 4,15 3,38 1265
6 Ids Kok Phanos 7,35 6,11 3,17 1243
7 Tyrone Lak AV Lycurgus 7,36 5,59 3,25 1224
8 Willem van...eenendaal HLLS 7,27 4,35 3,42 1191
9 Mauro Rodrigus NEAV 7,59 5,54 3,10 1146
10 Davi Pfaff SPLS 7,68 4,82 3,35 1131
11 Silas Hoeve SPLS 7,32 4,31 3,11 1117
12 Casper van der Putte NEAV 7,77 5,39 3,08 1099
13 Milan Leek DKEV 7,59 4,58 3,10 1081
14 Anton Groot Hollandia 7,46 4,94 2,52 1015
15 Andy Gielen SV Noordkop 7,70 3,88 3,03 995
16 David de V...te-Peters SPLS 7,66 4,69 2,60 976
17 Mike Kooijman NEAV 7,94 3,21 2,81 854
18 Jurre Hoffer SAV 7,34 3,19 DNS 684
19 Esmaël Ahmad Hollandia 8,64 3,12 2,43 659



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Aaron Ponne SAV 3:41,94 ---
2 Silas Hoeve SPLS 3:44,64 ---
3 Jochem van Warmerdam SAV 3:46,24 ---
4 Mathijs Adriaanse SPLS 3:50,33 ---
5 Anton Groot Hollandia 4:02,17 3:51,28
6 Emil de Graaf Phanos 4:09,94 ---
7 Willem van...eenendaal HLLS 4:13,20 ---
8 Ids Kok Phanos 4:21,19 ---
9 Senna Giling Hollandia 4:21,92 3:57,56
10 Andy Gielen SV Noordkop 4:27,02 ---
11 David de V...te-Peters SPLS 4:31,36 ---
12 Davi Pfaff SPLS 4:32,46 ---
13 Tyrone Lak AV Lycurgus 4:34,28 ---
14 Mauro Rodrigus NEAV 4:45,95 ---
15 Casper van der Putte NEAV 5:01,90 ---
16 Esmaël Ahmad Hollandia 5:04,87 ---
Mike Kooijman NEAV DNS ---



Jongens Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 De Lelystadse B-Boys AV Spirit Lelystad - JPB 4 26,96 569
2 SAV JPB SAV - JPB 1 28,84 470



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Mostafa Al-Bayati NEAV 6,94 23,71 3,22 1295
2 Jessy Struijs SAV 7,94 24,88 2,85 1038
3 Thijmen Dijkman NEAV 7,31 12,85 3,07 1024
4 Tim Brinkhof NEAV 7,81 17,68 2,86 965
4 Tycho De Vries SPLS 7,69 18,82 2,67 965
6 Robin Siegers NEAV 7,35 13,93 2,71 962
7 Tijn Touwen SV Noordkop 7,98 14,40 2,80 871
8 Tom Veldt NEAV 8,58 10,51 2,48 642
9 Ivan Nillesen NEAV 8,84 9,63 2,25 542



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Giosué Vollaard KAV Holland 2:08,67 2:15,59
2 Mostafa Al-Bayati NEAV 2:12,00 ---
3 Tycho De Vries SPLS 2:12,93 ---
4 Robin Siegers NEAV 2:23,41 ---
5 Thijmen Dijkman NEAV 2:30,54 ---
6 Jessy Struijs SAV 2:37,35 ---
7 Tim Brinkhof NEAV 2:40,61 ---
8 Tijn Touwen SV Noordkop 2:48,16 ---
9 Ivan Nillesen NEAV 2:55,48 ---
10 Tom Veldt NEAV 2:56,58 ---



Jongens Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Nea Volharding JPC AV NEA-Volharding - JPC 4 28,62 481



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Jay van Wanrooij NEAV 7,61 14,73 2,88 959
2 Tijn Hoffer SAV 7,41 DNS 3,07 798
3 Taygel Bolsman Phanos 8,15 12,23 2,67 780
4 Maurits Nibbering NEAV 8,80 15,61 2,12 629
5 Sven de Haas SAV 8,89 11,81 2,35 597
6 Tim Gortzak NEAV 9,57 11,10 2,10 448
7 Beau van Balen AV Zuidwal DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Taygel Bolsman Phanos 2:23,39 ---
2 Jay van Wanrooij NEAV 2:39,62 ---
3 Sven de Haas SAV 2:52,41 ---
4 Maurits Nibbering NEAV 2:53,65 ---
5 Tim Gortzak NEAV 2:58,43 ---
Beau van Balen AV Zuidwal DNS 2:26,40



Jongens Pupil Mini - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Nea Volharding JPCmini AV NEA-Volharding - JPMini 4 33,61 268



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80mDiscusVerPunten totaal
1 Liset Kolkman AV Edam 11,18 17,75 4,86 1446
2 Sanne van Drunen SPLS 11,31 20,05 4,40 1375
3 Willeke Stuijt AV Edam 11,97 28,32 3,89 1317
4 Kayleigh Bok Hollandia 11,58 15,55 4,53 1272
5 Tess Wagenaar NEAV 12,22 18,73 4,16 1171
6 Daphne Buikman AV Edam 11,50 15,22 3,96 1162
7 Lois Nederveen Hollandia 11,64 16,39 3,81 1135
8 Lotte van Diepen SAV 11,90 13,39 4,14 1099
9 Femke Sikkink SAV 12,16 13,80 4,20 1085
10 Shauna Co... Dongeren SAV 11,96 14,52 3,95 1078
11 Mirte Jansen DKEV 12,55 15,39 4,07 1042
12 Mila Kuller NEAV 12,27 14,96 3,70 995
13 Alisia Bruin WRNG 12,50 13,95 3,65 933
14 Birthe Poot NEAV 12,63 13,58 2,92 763
15 Fleur Schouten Hollandia 15,67 DNS 2,91 279



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60mSpeerVerPunten totaal
1 Laura van Langen SAV 9,01 19,05 4,09 1289
2 Kara Zwagemaker SAV 9,55 27,18 3,83 1284
3 Esther de Cock Hollandia 9,22 18,14 4,00 1214
4 Agricola SPLS 9,41 19,28 3,92 1186
5 Laura Wilde NEAV 8,98 15,72 3,82 1173
6 Irene Baars SV Noordkop 9,40 16,29 3,84 1112
7 Elizah van Roekel SAV 9,10 14,83 3,69 1104
8 Suzanne de Wit SV Noordkop 9,33 16,05 3,74 1099
9 Cindy ten Have SV Noordkop 9,42 12,42 3,83 1019
10 Britt Nederveen Hollandia 9,54 15,62 3,52 1009
11 Joelle Wagemaker SAV 9,70 14,28 3,57 964
12 Dieuwke Domsdorf Hollandia 9,38 9,63 3,69 927
13 Veronique Bruin WRNG 9,86 14,85 2,91 819
14 Ciara Cof... Dongeren SAV 9,96 11,65 3,28 802
15 Dagmar Poot NEAV 10,21 11,67 3,28 764
16 Amber Mulder SPLS 9,90 11,10 3,04 750
17 Luca Klumpenhouwer SAV 10,23 9,92 3,36 732
18 Amy Groot AV 1923 10,45 10,99 3,01 659
19 Elia van der Velde SAV 10,41 7,74 2,75 521
20 Sofie Mahieu SV Noordkop 11,13 8,52 2,91 481
21 Elisa Babucci NEAV 11,40 10,53 2,62 446



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Debora van Langen SAV 9,01 6,04 1,30 1617
2 Damanja Reus SAV 9,64 7,02 1,20 1491
3 Bente Tuil Hollandia 9,57 6,13 1,25 1487
4 Luna Meijer NEAV 9,19 5,05 1,00 1300
5 Ilse van Veenendaal HLLS 10,09 4,88 1,10 1213
6 Charlotte Meurs NEAV 10,58 5,31 1,10 1172
7 Isa Baardse Hollandia 10,41 5,10 1,05 1144
8 Jackie Nederveen Hollandia 10,94 5,16 1,10 1114
9 Jayda Essenburg ACWA 10,21 4,76 1,00 1113
10 Lindsay Helstone NEAV 10,01 3,79 1,05 1108
11 Iris Turksema SPLS 10,67 5,23 1,00 1081
12 Renske de Boer Hollandia 10,39 4,27 1,00 1052
13 Meie van der Klei Hollandia 10,91 4,18 0,95 939
14 Erica de Lange SPLS 10,92 3,01 1,00 880
15 Roxy Mijzen NEAV 11,64 4,56 0,95 879
16 Eva van der Klei Hollandia 11,70 4,45 0,95 864
17 Donna Quartel SV Noordkop 12,63 3,70 0,90 673
18 Rosanne Pijnacker SV Noordkop 12,32 3,58 0,85 658
19 Keira Mulder NEAV 12,12 3,51 0,80 636
20 Annika Vletter NEAV 13,08 4,05 0,75 548



Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Debora van Langen SAV 3:33,12 3:28,94
2 Damanja Reus SAV 3:58,88 ---
3 Renske de Boer Hollandia 3:59,47 ---
4 Iris Turksema SPLS 4:00,31 ---
5 Charlotte Meurs NEAV 4:05,51 ---
6 Bente Tuil Hollandia 4:12,95 3:57,03
7 Isa Baardse Hollandia 4:13,84 ---
8 Jackie Nederveen Hollandia 4:14,39 ---
9 Luna Meijer NEAV 4:21,11 ---
10 Erica de Lange SPLS 4:24,24 ---
11 Eva van der Klei Hollandia 4:46,89 ---
12 Roxy Mijzen NEAV 4:52,35 ---
Rosanne Pijnacker SV Noordkop DNS ---
Meie van der Klei Hollandia DNS ---
Lindsay Helstone NEAV DNS ---
Annika Vletter NEAV DNS ---
Jayda Essenburg ACWA DNS 4:16,42



Meisjes Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hollandia MPA 1 AV Hollandia - MPA1 4 39,29 477
2 Nea Volharding MPA1 AV NEA-Volharding - MPA1 4 39,85 456



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Lara Smits SV Noordkop 9,64 8,76 1,40 1737
2 Isa Kollé SV Noordkop 9,16 8,85 1,20 1674
3 Miro Vlasman Phanos 9,10 6,11 1,15 1495
4 Sanna van de Griend Hollandia 9,75 6,08 1,20 1417
5 Kyra Laan Hollandia 10,12 5,80 1,10 1269
6 Lianka Wit Hollandia 10,60 5,88 1,15 1242
7 Sowisavanah Vriend Hollandia 10,21 6,60 1,00 1230
8 Kaylee Gielen SV Noordkop 10,55 5,34 1,10 1178
9 Romy Leenstra NEAV 10,95 5,28 1,05 1084
10 Sarah Schouten NEAV 11,23 6,23 0,95 1036
11 Nora van Diepen Hollandia 15,92 4,31 1,05 672
12 Samira Rookhuizen NEAV 12,55 4,79 0,75 652



Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 3:47,71 ---
2 Sanna van de Griend Hollandia 3:53,53 ---
3 Isa Kollé SV Noordkop 3:55,97 ---
4 Kyra Laan Hollandia 4:15,39 ---
5 Romy Leenstra NEAV 4:31,58 ---
6 Nora van Diepen Hollandia 4:41,91 4:10,20
7 Lianka Wit Hollandia 4:43,74 ---
8 Samira Rookhuizen NEAV 5:19,81 ---
Miro Vlasman Phanos DNS ---
Kaylee Gielen SV Noordkop DNS ---
Sarah Schouten NEAV DNS ---



Meisjes Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hollandia MPA 2 AV Hollandia - MPA2 4 38,36 513



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Jeslyn Doran NEAV 6,83 5,36 2,98 1269
2 Elles Knook SAV 7,34 5,33 3,20 1201
3 Jinte Braas SAV 7,14 4,05 3,33 1178
4 Sophie le Blansch SAV 7,31 3,99 3,14 1101
5 Brenda de Vos NEAV 7,15 3,91 2,91 1082
6 Nikki de Smit Hollandia 7,26 3,98 2,98 1078
7 Lieke van de Griend Hollandia 7,85 5,16 3,11 1076
8 Disha Oedai Hollandia 7,58 4,40 2,93 1036
9 Kaitlijn ... Dongeren SAV 7,69 4,46 2,93 1019
10 Willemijn Smeer NEAV 7,25 2,82 3,09 1006
11 Sophie Roos Hollandia 7,30 2,71 3,07 982
12 Nicole Splinter NEAV 7,38 4,09 2,53 972
13 India Plomp Hollandia 7,41 2,08 3,08 900
14 Lizzie Hoogland Hollandia 7,97 3,66 2,67 858
15 Eline Zwagemaker SAV 8,13 3,71 2,65 831
16 Nienke Mast NEAV 8,05 2,98 2,74 801
17 Laura Babucci NEAV 8,81 2,98 2,78 693
18 Gwendolyn van Drunen SPLS 8,46 2,98 2,10 608
19 Tara de Greeuw Hollandia 8,47 1,93 2,42 569



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jinte Braas SAV 3:52,21 ---
2 Elles Knook SAV 3:55,94 ---
3 Sophie Roos Hollandia 3:56,66 ---
4 Sophie le Blansch SAV 4:00,47 ---
5 Kaitlijn ... Dongeren SAV 4:03,36 ---
6 India Plomp Hollandia 4:07,31 ---
7 Brenda de Vos NEAV 4:08,84 ---
8 Disha Oedai Hollandia 4:10,14 ---
9 Nienke Mast NEAV 4:19,09 ---
10 Willemijn Smeer NEAV 4:19,40 ---
11 Laura Babucci NEAV 4:34,86 ---
12 Eline Zwagemaker SAV 4:36,98 ---
13 Nikki de Smit Hollandia 4:44,83 ---
14 Lizzie Hoogland Hollandia 4:49,93 ---
15 Tara de Greeuw Hollandia 4:53,80 ---
Jeslyn Doran NEAV DNS ---
Nicole Splinter NEAV DNS ---



Meisjes Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Nea Volharding MPB AV NEA-Volharding - MPB 4 26,42 600
2 Hollandia MPB AV Hollandia - MPB 4 27,23 554
3 SAV MPB SAV - MPB 4 27,52 538



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Carice van Delft Hollandia 7,21 12,28 2,74 968
2 Jill Hoeve Hollandia 7,38 12,11 2,80 942
3 Inoa Vader Hollandia 7,74 11,69 2,98 902
4 Esmée Gooijers Hollandia 8,01 15,30 2,66 853
5 Liz Van Leijen Hollandia 7,64 11,27 2,45 807
6 Melissa van Velzen SAV 8,16 12,75 2,73 799
7 Kaitlyn Groot AV 1923 8,02 14,80 2,43 797
8 Vicky de Haan NEAV 8,83 11,72 2,42 617
9 Ella Klumpenhouwer SAV 8,58 10,25 2,22 585
10 Keltum Tomasouw SV Noordkop 8,86 11,07 2,22 561
11 Nadia Breed SV Noordkop 8,49 9,61 1,97 537
12 Lynn van der Heijde NEAV 8,91 11,59 1,69 458



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Melissa van Velzen SAV 2:18,48 ---
2 Jill Hoeve Hollandia 2:19,98 ---
3 Esmée Gooijers Hollandia 2:22,90 ---
4 Kaitlyn Groot AV 1923 2:32,14 ---
5 Carice van Delft Hollandia 2:34,75 ---
6 Lynn van der Heijde NEAV 2:39,54 ---
7 Ella Klumpenhouwer SAV 2:42,52 ---
8 Nadia Breed SV Noordkop 2:42,71 ---
9 Liz Van Leijen Hollandia 2:43,35 ---
10 Vicky de Haan NEAV 2:45,05 ---



Meisjes Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hollandia MPC AV Hollandia - MPC 4 29,36 445
2 Nea Volharding MPmini AV NEA-Volharding - MPC 4 34,55 235



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Emma le Blansch SAV 7,87 13,57 2,42 800
2 Maartje Tuil Hollandia 7,76 11,01 2,46 782
3 Rhyona v Velsen SV Noordkop 8,25 12,56 2,37 710
4 Pink Groot SV Noordkop 8,14 9,90 2,50 702
5 Sophie de Haas SAV 8,09 10,90 2,32 695
6 Jayda Koeten WRNG 8,04 7,73 2,28 629
7 Lotte Adriaanse SPLS 8,28 9,18 2,31 628
8 Eliane Meurs NEAV 8,27 7,66 2,39 613
9 Guusje de Graaf Phanos 8,48 9,78 2,20 587
10 Lilian Groot AV 1923 8,53 10,46 1,98 550
11 Jill Struijs SAV 9,45 12,29 1,95 454
12 Jinthe Dijkman NEAV 8,59 4,06 2,06 403
13 Femke van Velzen SAV 9,10 7,17 1,76 355
14 Anouck Zwagemaker SAV 9,77 9,53 1,76 325
15 Elisa Hartwijk NEAV 9,30 5,80 1,83 309



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Pink Groot SV Noordkop 2:30,66 ---
2 Maartje Tuil Hollandia 2:35,14 2:30,90
3 Eliane Meurs NEAV 2:40,92 ---
4 Femke van Velzen SAV 2:41,19 ---
5 Lotte Adriaanse SPLS 2:41,74 ---
6 Sophie de Haas SAV 2:42,68 2:36,02
7 Elisa Hartwijk NEAV 2:53,16 ---
8 Emma le Blansch SAV 2:53,92 ---
9 Lilian Groot AV 1923 2:57,36 ---
10 Jinthe Dijkman NEAV 2:59,77 ---
11 Guusje de Graaf Phanos 3:05,09 ---
12 Rhyona v Velsen SV Noordkop 3:09,21 ---
13 Anouck Zwagemaker SAV 3:10,89 3:16,98
Jill Struijs SAV DNS 2:55,14



Meisjes Pupil Mini - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 SAV MPmini SAV - MPMini 4 33,28 280