Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Emil de Graaf Phanos 6,83 +1.5 m/s--- 590
2 Aaron Ponne SAV 6,96 +0.8 m/s--- 560
3 Jochem van Warmerdam SAV 6,97 +1.5 m/s--- 558
4 Senna Giling Hollandia 7,06 +1.5 m/s7,13 538
5 Mathijs Adriaanse SPLS 7,11 +0.8 m/s--- 527
6 Willem van...eenendaal HLLS 7,27 +0.8 m/s--- 494
7 Silas Hoeve SPLS 7,32 +0.8 m/s--- 484
8 Jurre Hoffer SAV 7,34 +0.8 m/s--- 480
9 Ids Kok Phanos 7,35 +1.0 m/s--- 478
10 Tyrone Lak AV Lycurgus 7,36 +1.5 m/s--- 476
11 Anton Groot Hollandia 7,46 +1.5 m/s7,50 456
12 Mauro Rodrigus NEAV 7,59 +1.0 m/s--- 431
12 Milan Leek DKEV 7,59 +1.5 m/s--- 431
14 David de V...te-Peters SPLS 7,66 +1.0 m/s--- 418
15 Davi Pfaff SPLS 7,68 +1.0 m/s--- 414
16 Andy Gielen SV Noordkop 7,70 +1.5 m/s--- 411
17 Casper van der Putte NEAV 7,77 +1.0 m/s--- 398
18 Mike Kooijman NEAV 7,94 +1.0 m/s--- 368
19 Esmaël Ahmad Hollandia 8,64 +0.8 m/s--- 257

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jochem van Warmerdam SAV 3,45 +0.0 m/s--- 408
2 Willem van...eenendaal HLLS 3,42 +0.0 m/s--- 402
3 Emil de Graaf Phanos 3,38 +0.0 m/s--- 394
4 Senna Giling Hollandia 3,37 +0.0 m/s3,25 392
5 Davi Pfaff SPLS 3,35 +0.0 m/s--- 388
6 Mathijs Adriaanse SPLS 3,34 +0.0 m/s--- 386
7 Tyrone Lak AV Lycurgus 3,25 +0.0 m/s--- 368
8 Aaron Ponne SAV 3,24 +0.0 m/s--- 366
9 Ids Kok Phanos 3,17 +0.0 m/s--- 352
10 Silas Hoeve SPLS 3,11 +0.0 m/s--- 340
11 Mauro Rodrigus NEAV 3,10 +0.0 m/s--- 338
11 Milan Leek DKEV 3,10 +0.0 m/s--- 338
13 Casper van der Putte NEAV 3,08 +0.0 m/s--- 334
14 Andy Gielen SV Noordkop 3,03 +0.0 m/s--- 324
15 Mike Kooijman NEAV 2,81 +0.0 m/s--- 280
16 David de V...te-Peters SPLS 2,60 +0.0 m/s--- 238
17 Anton Groot Hollandia 2,52 +0.0 m/s2,84 222
18 Esmaël Ahmad Hollandia 2,43 +0.0 m/s--- 204
Jurre Hoffer SAV DNS --- 0

Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 De Lelystadse B-Boys AV Spirit Lelystad - JPB 4 26,96 569
2 SAV JPB SAV - JPB 1 28,84 470