• Meerkamp
  • Teams
  • 60m
  • Speer
  • Ver
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior D

    # Naam 60mSpeerVerPunten totaal
    1 Laura van Langen SAV 9,01 19,05 4,09 1289
    2 Kara Zwagemaker SAV 9,55 27,18 3,83 1284
    3 Esther de Cock Hollandia 9,22 18,14 4,00 1214
    4 Agricola SPLS 9,41 19,28 3,92 1186
    5 Laura Wilde NEAV 8,98 15,72 3,82 1173
    6 Irene Baars SV Noordkop 9,40 16,29 3,84 1112
    7 Elizah van Roekel SAV 9,10 14,83 3,69 1104
    8 Suzanne de Wit SV Noordkop 9,33 16,05 3,74 1099
    9 Cindy ten Have SV Noordkop 9,42 12,42 3,83 1019
    10 Britt Nederveen Hollandia 9,54 15,62 3,52 1009
    11 Joelle Wagemaker SAV 9,70 14,28 3,57 964
    12 Dieuwke Domsdorf Hollandia 9,38 9,63 3,69 927
    13 Veronique Bruin WRNG 9,86 14,85 2,91 819
    14 Ciara Cof... Dongeren SAV 9,96 11,65 3,28 802
    15 Dagmar Poot NEAV 10,21 11,67 3,28 764
    16 Amber Mulder SPLS 9,90 11,10 3,04 750
    17 Luca Klumpenhouwer SAV 10,23 9,92 3,36 732
    18 Amy Groot AV 1923 10,45 10,99 3,01 659
    19 Elia van der Velde SAV 10,41 7,74 2,75 521
    20 Sofie Mahieu SV Noordkop 11,13 8,52 2,91 481
    21 Elisa Babucci NEAV 11,40 10,53 2,62 446

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Laura Wilde NEAV 8,98 +0.6 m/s9,16 553
    2 Laura van Langen SAV 9,01 +0.6 m/s9,00 547
    3 Elizah van Roekel SAV 9,10 +1.0 m/s--- 530
    4 Esther de Cock Hollandia 9,22 +0.6 m/s--- 508
    5 Suzanne de Wit SV Noordkop 9,33 +1.0 m/s--- 488
    6 Dieuwke Domsdorf Hollandia 9,38 +0.2 m/s--- 480
    7 Irene Baars SV Noordkop 9,40 +1.0 m/s--- 476
    8 Agricola SPLS 9,41 +1.0 m/s9,77 474
    9 Cindy ten Have SV Noordkop 9,42 +1.0 m/s--- 473
    10 Britt Nederveen Hollandia 9,54 +0.2 m/s--- 452
    11 Kara Zwagemaker SAV 9,55 +1.0 m/s--- 450
    12 Joelle Wagemaker SAV 9,70 +1.0 m/s--- 426
    13 Veronique Bruin WRNG 9,86 +0.2 m/s--- 400
    14 Amber Mulder SPLS 9,90 +0.6 m/s12,54 394
    15 Ciara Cof... Dongeren SAV 9,96 +0.2 m/s--- 384
    16 Dagmar Poot NEAV 10,21 +0.6 m/s10,14 346
    17 Luca Klumpenhouwer SAV 10,23 +0.2 m/s--- 343
    18 Elia van der Velde SAV 10,41 +0.6 m/s--- 317
    19 Amy Groot AV 1923 10,45 +0.2 m/s--- 312
    20 Sofie Mahieu SV Noordkop 11,13 +0.6 m/s--- 222
    21 Elisa Babucci NEAV 11,40 +0.6 m/s--- 189

    Uitslagen Meerkamp Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Kara Zwagemaker SAV 27,18 --- 450
    2 Agricola SPLS 19,28 20,44 310
    3 Laura van Langen SAV 19,05 --- 306
    4 Esther de Cock Hollandia 18,14 --- 288
    5 Irene Baars SV Noordkop 16,29 --- 250
    6 Suzanne de Wit SV Noordkop 16,05 --- 245
    7 Laura Wilde NEAV 15,72 12,28 238
    8 Britt Nederveen Hollandia 15,62 --- 235
    9 Veronique Bruin WRNG 14,85 --- 219
    10 Elizah van Roekel SAV 14,83 --- 218
    11 Joelle Wagemaker SAV 14,28 --- 206
    12 Cindy ten Have SV Noordkop 12,42 --- 162
    13 Dagmar Poot NEAV 11,67 --- 144
    14 Ciara Cof... Dongeren SAV 11,65 --- 144
    15 Amber Mulder SPLS 11,10 10,31 130
    16 Amy Groot AV 1923 10,99 --- 127
    17 Elisa Babucci NEAV 10,53 --- 115
    18 Luca Klumpenhouwer SAV 9,92 --- 99
    19 Dieuwke Domsdorf Hollandia 9,63 --- 91
    20 Sofie Mahieu SV Noordkop 8,52 --- 59
    21 Elia van der Velde SAV 7,74 --- 36

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Laura van Langen SAV 4,09 +0.0 m/s3,97 436
    2 Esther de Cock Hollandia 4,00 +0.0 m/s--- 418
    3 Agricola SPLS 3,92 +0.0 m/s3,47 402
    4 Irene Baars SV Noordkop 3,84 +0.0 m/s--- 386
    5 Cindy ten Have SV Noordkop 3,83 +0.0 m/s--- 384
    5 Kara Zwagemaker SAV 3,83 +0.0 m/s--- 384
    7 Laura Wilde NEAV 3,82 +0.0 m/s3,95 382
    8 Suzanne de Wit SV Noordkop 3,74 +0.0 m/s--- 366
    9 Dieuwke Domsdorf Hollandia 3,69 +0.0 m/s--- 356
    9 Elizah van Roekel SAV 3,69 +0.0 m/s--- 356
    11 Joelle Wagemaker SAV 3,57 +0.0 m/s--- 332
    12 Britt Nederveen Hollandia 3,52 +0.0 m/s--- 322
    13 Luca Klumpenhouwer SAV 3,36 +0.0 m/s--- 290
    14 Dagmar Poot NEAV 3,28 +0.0 m/s3,58 274
    14 Ciara Cof... Dongeren SAV 3,28 +0.0 m/s--- 274
    16 Amber Mulder SPLS 3,04 +0.0 m/s3,40 226
    17 Amy Groot AV 1923 3,01 +0.0 m/s--- 220
    18 Sofie Mahieu SV Noordkop 2,91 +0.0 m/s--- 200
    18 Veronique Bruin WRNG 2,91 +0.0 m/s--- 200
    20 Elia van der Velde SAV 2,75 +0.0 m/s--- 168
    21 Elisa Babucci NEAV 2,62 +0.0 m/s--- 142