Uitslagen 3e pupillencompetitieregio 1-2-3-

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Jeffrey de Kok HLLM 8,79 9,45 4,15 1834
2 Kian Sanches AV Hera 9,53 7,76 3,93 1566
3 Sepp Schulte Castricum 9,89 7,58 4,22 1555
4 Maurits Groeneveld KAV Holland 9,33 6,68 3,90 1533
5 Levi Ravelli KAV Holland 9,73 5,95 3,75 1392
6 Sepp Mooren HLLM 9,64 5,91 3,57 1367
7 Ronny Braan AV Edam 9,72 6,10 3,38 1328
8 Kyan van der Wiele AV Hera 10,19 5,73 3,77 1310
9 Cas Battem AV Hera 10,21 6,10 3,60 1296
10 Miran van den Ameele AV Atos 10,17 5,60 3,48 1247
11 Jilling van Stek KAV Holland 10,49 5,71 3,47 1206
12 Giosué Vollaard KAV Holland 10,66 5,61 3,53 1188
13 Zafir Ali AV Atos 10,35 5,45 3,28 1171
14 Giel Lintjer AV Hera 10,45 4,76 3,54 1163
15 Thijmen van Schie HLLM 10,68 5,56 3,25 1126
16 Mike Osendarp Castricum 10,43 4,91 3,16 1100
17 Thijmen van der Burg AV Hera 10,84 5,26 3,29 1094
18 Jesse Joosten AV Edam 10,50 5,58 2,92 1086
19 Jilles Olden AV Atos 10,52 4,64 3,24 1084
20 Makay Vilters AV Atos 11,05 6,22 3,02 1074
21 Nathan van...er Meulen AV Hera 10,41 4,20 3,23 1065
22 Kjeld Vrieswijk AV Hera 10,71 4,99 3,06 1046
23 Pelle van Houten AV Atos 10,46 5,26 2,74 1035
24 Merlijn Neerlaar AV Atos 10,98 4,95 2,95 987
25 Luke Collingridge AV Haarlem 10,97 4,33 3,02 958
26 Stijn van der Aart KAV Holland 10,86 3,71 3,10 941
27 Petran Dijk KAV Holland 11,45 5,42 2,46 862
28 Jannick van Velzen Castricum 11,80 4,56 2,65 803
29 Duncan Pels AV Edam 12,43 4,40 2,27 649
30 Ilmar Schramp Castricum DNS DNS DNS 0
30 Koen Beimers KAV Holland DNS DNS DNS 0
30 Maxwell van Bommel KAV Holland DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jeffrey de Kok HLLM 3:30,87 ---
2 Sepp Schulte Castricum 3:32,48 ---
3 Giosué Vollaard KAV Holland 3:42,31 ---
4 Thijmen van der Burg AV Hera 3:48,19 ---
5 Ronny Braan AV Edam 3:52,70 ---
6 Sepp Mooren HLLM 3:54,43 ---
7 Maurits Groeneveld KAV Holland 3:54,99 ---
8 Luke Collingridge AV Haarlem 4:00,85 ---
9 Jilles Olden AV Atos 4:03,94 ---
10 Makay Vilters AV Atos 4:05,39 ---
11 Mike Osendarp Castricum 4:07,07 ---
12 Kian Sanches AV Hera 4:12,00 ---
13 Levi Ravelli KAV Holland 4:14,02 4:17,18
14 Zafir Ali AV Atos 4:16,23 ---
15 Stijn van der Aart KAV Holland 4:20,23 ---
16 Cas Battem AV Hera 4:20,55 ---
17 Giel Lintjer AV Hera 4:20,57 ---
18 Jilling van Stek KAV Holland 4:21,70 ---
19 Thijmen van Schie HLLM 4:24,22 ---
20 Jesse Joosten AV Edam 4:27,96 ---
21 Pelle van Houten AV Atos 4:29,08 ---
22 Duncan Pels AV Edam 4:39,97 ---
23 Merlijn Neerlaar AV Atos 4:43,14 ---
Koen Beimers KAV Holland DNS ---
Maxwell van Bommel KAV Holland DNS ---
Petran Dijk KAV Holland DNS ---
Jannick van Velzen Castricum DNS ---
Ilmar Schramp Castricum DNS ---
Nathan van...er Meulen AV Hera DNS ---
Kjeld Vrieswijk AV Hera DNS ---
Kyan van der Wiele AV Hera DNS ---
Miran van den Ameele AV Atos DNS ---



Jongens Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hera JPA1 AV Hera - JPA1 4 38,31 515
2 Holland guys 1 KAV Holland - JPA1 4 38,61 503
3 Av-Atos JPA1 AV Atos - JPA1 4 39,91 453
4 AVC JPA1 Team 1 AV Castricum - JPA1 4 DNS 0
4 Holland guys 2 KAV Holland - JPA1 4 DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mBalVerPunten totaal
1 Tijn Jaegers HLLM 9,27 32,44 4,10 1609
2 Floris van Campen KAV Holland 9,35 27,13 4,00 1513
3 Jorai Verboom HLLM 9,72 31,07 3,68 1432
4 Ivar Vialard KAV Holland 10,00 31,86 3,85 1431
5 Ciske Keukens HLLM 9,49 23,15 3,89 1417
6 Elf Meerman AV Atos 9,81 22,54 3,74 1326
7 Leroy Eisden AV Atos 9,59 20,32 3,70 1324
8 Ruben Kok AV Hera 9,62 18,78 3,83 1323
9 Hugo Gabel KAV Holland 10,16 24,23 3,61 1268
10 Mika van Straaten AV Hera 10,09 19,39 3,83 1257
11 Tom Knapen KAV Holland 9,96 19,18 3,70 1248
12 Bart Houtkamp KAV Holland 9,74 17,07 3,66 1244
13 Rens Denneman Castricum 10,37 27,72 3,41 1240
14 Ryan Eelman AV Haarlem 10,28 22,52 3,56 1218
15 Tijmen van Tuyll KAV Holland 10,61 19,61 3,47 1114
16 Julien Janssen KAV Holland 10,76 16,95 3,41 1042
17 Teun Dufais AV Atos 10,83 16,95 3,25 1001
18 Sven Dekker AV Atos 11,14 14,13 2,94 855
19 Bram Kraan HLLM 11,51 13,99 2,89 797
20 Mike Admiraal AV Hera 11,87 14,73 2,68 728
21 Cas van Dort HLLM DNS DNS DNS 0
21 Mike Schipper AV Hera DNS DNS DNS 0
21 Ruben Visagie AV Hera DNS DNS DNS 0
21 Sven Everts KAV Holland DNS DNS DNS 0
21 Sil de Ruiter KAV Holland DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Tijmen van Tuyll KAV Holland 3:33,98 ---
2 Leroy Eisden AV Atos 3:35,16 ---
3 Floris van Campen KAV Holland 3:39,38 ---
4 Elf Meerman AV Atos 3:41,46 ---
5 Ciske Keukens HLLM 3:43,48 ---
6 Ruben Kok AV Hera 3:44,87 ---
7 Ryan Eelman AV Haarlem 3:47,04 ---
8 Rens Denneman Castricum 3:50,17 ---
9 Ivar Vialard KAV Holland 3:52,51 ---
10 Tom Knapen KAV Holland 3:57,40 ---
11 Hugo Gabel KAV Holland 4:01,48 ---
12 Tijn Jaegers HLLM 4:03,05 ---
13 Teun Dufais AV Atos 4:07,20 ---
14 Mika van Straaten AV Hera 4:08,86 ---
15 Mike Admiraal AV Hera 4:18,85 ---
16 Jorai Verboom HLLM 4:23,83 ---
17 Julien Janssen KAV Holland 4:29,58 ---
18 Bram Kraan HLLM 4:30,67 ---
19 Sven Dekker AV Atos 4:41,96 ---
Cas van Dort HLLM DNS ---
Bart Houtkamp KAV Holland DNS ---
Sil de Ruiter KAV Holland DNS ---
Sven Everts KAV Holland DNS ---



Jongens Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JPA2Boys AV Haarlemmermeer - JPA2 5 37,56 546
2 Holland Boys 1 KAV Holland - JPA2 4 37,62 544
3 AV-Atos JPA2 AV Atos - JPA2 4 39,82 457
4 Hera JPA2 AV Hera - JPA2 4 41,09 411
5 Holland boys 2 KAV Holland - JPA2 4 DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Florian de Ruijter HLLM 6,90 5,72 1,15 1414
2 Joris Petersen AV Hera 7,21 5,51 1,25 1407
3 Obi George AV Hera 6,82 4,71 1,10 1329
4 Koen Spelbos Castricum 7,29 5,06 1,05 1214
5 Rens Buikman AV Edam 7,35 4,60 1,05 1170
6 David Brouwer AV Atos 7,40 3,97 1,10 1151
7 Jairo Hopman AV Hera 7,70 5,79 1,00 1146
8 Mitch Veira HLLM 7,09 3,53 1,05 1144
9 Siem Kuiper AV Atos 7,50 4,49 1,05 1133
10 Roefke Verhoeven AV Atos 7,31 4,28 1,00 1118
11 Julius Heinsius KAV Holland 7,12 4,04 0,95 1103
12 Imme de Reuver Castricum 7,49 4,03 1,05 1101
13 Berend van Dijk AV Atos 7,36 4,28 0,95 1072
14 Maris van Wees AV Atos 7,54 4,18 1,00 1065
15 Yannick Veldt KAV Holland 7,85 5,40 0,95 1058
16 Borre van der Kleij KAV Holland 7,71 4,49 1,00 1057
17 Jelte van Vught KAV Holland 8,17 4,99 1,05 1049
18 Geert Beukers Castricum 7,69 3,80 1,05 1045
19 Fabrice Groot Castricum 7,63 4,11 1,00 1043
20 Robin Fictoor AV Hera 7,80 3,93 1,05 1035
21 Kevin Schermer Castricum 7,94 5,00 0,95 1015
22 Douwe Zwikker Castricum 8,04 5,21 0,95 1012
23 Coen Kraan HLLM 8,32 6,07 0,90 985
24 Tim Steenbakker AV Atos 7,57 3,57 0,95 977
25 Boet van Houten KAV Holland 7,56 5,57 0,75 975
26 Alaïn He...a Napoles AV Atos 7,38 3,81 0,85 959
27 Casper Schuurman AV Hera 8,18 4,09 0,95 910
28 Koen Federer KAV Holland 7,95 4,04 0,90 907
29 Luka Cibic AV Atos 7,88 4,25 0,85 898
30 Luwe van Happen AV Atos 7,90 4,12 0,85 886
31 Bandi Leijen Castricum 7,73 3,63 0,85 878
32 Luuk Reurts Castricum 7,93 3,51 0,90 870
33 Arno Thomas KAV Holland 7,83 3,29 0,90 869
34 Abel van Gildemacher AV Atos 7,89 3,87 0,75 796
35 Jay de Wit Castricum 8,37 3,44 0,90 792
36 Raoul de Wilde Castricum 8,35 4,15 0,80 778
37 Tobias Weijers KAV Holland 8,12 2,89 0,80 712
38 Ivar Badoux AV Atos 8,73 2,93 0,90 696
39 Justin van Zeijl Castricum 8,44 2,42 0,80 617
40 Finn Spaans AV Hera DNS DNS DNS 0
40 Timo van der Wal KAV Holland DNS DNS DNS 0
41 Alaïn He...a Napoles AV Atos DNS DNS DNS 0
41 Thijs Overtoom AV Hera DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Berend van Dijk AV Atos 3:50,34 ---
2 Tim Steenbakker AV Atos 3:51,68 ---
3 Roefke Verhoeven AV Atos 3:53,31 ---
4 Maris van Wees AV Atos 3:59,59 ---
5 Borre van der Kleij KAV Holland 4:02,26 ---
6 Robin Fictoor AV Hera 4:03,14 ---
7 Luwe van Happen AV Atos 4:03,22 ---
8 Florian de Ruijter HLLM 4:03,50 ---
9 Arno Thomas KAV Holland 4:03,58 ---
10 Geert Beukers Castricum 4:10,30 ---
11 Imme de Reuver Castricum 4:12,14 ---
12 Obi George AV Hera 4:13,63 ---
13 Joris Petersen AV Hera 4:15,98 ---
14 David Brouwer AV Atos 4:17,49 ---
15 Siem Kuiper AV Atos 4:17,99 ---
16 Luka Cibic AV Atos 4:18,38 ---
17 Koen Spelbos Castricum 4:20,87 ---
18 Julius Heinsius KAV Holland 4:22,78 ---
19 Koen Federer KAV Holland 4:25,54 ---
20 Rens Buikman AV Edam 4:27,89 ---
21 Boet van Houten KAV Holland 4:32,97 ---
22 Bandi Leijen Castricum 4:34,00 ---
23 Luuk Reurts Castricum 4:35,65 ---
24 Justin van Zeijl Castricum 4:36,35 ---
25 Alaïn He...a Napoles AV Atos 4:37,36 ---
26 Abel van Gildemacher AV Atos 4:39,76 ---
27 Fabrice Groot Castricum 4:40,48 ---
28 Yannick Veldt KAV Holland 4:41,06 ---
29 Tobias Weijers KAV Holland 4:44,23 ---
30 Raoul de Wilde Castricum 4:44,65 ---
31 Jelte van Vught KAV Holland 4:45,42 ---
32 Jay de Wit Castricum 4:55,31 ---
33 Coen Kraan HLLM 5:10,90 ---
34 Ivar Badoux AV Atos 5:18,89 ---
Timo van der Wal KAV Holland DNS ---
Douwe Zwikker Castricum DNS ---
Kevin Schermer Castricum DNS ---
Thijs Overtoom AV Hera DNS ---
Casper Schuurman AV Hera DNS ---
Finn Spaans AV Hera DNS ---
Alaïn He...a Napoles AV Atos DNS ---



Jongens Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hera JPB1 AV Hera - JPB 4 26,33 606
2 AVC JPB Team 1 AV Castricum - JPB 4 28,64 480
3 Holland men 1 KAV Holland - JPB 4 28,75 474
4 Hera JPB2 AV Hera - JPB 4 29,22 451
5 AV-Atos JPB-team-2 AV Atos - JPB 4 29,90 419
6 AV-Atos JPB-team-1 AV Atos - JPB 5 30,19 406
7 Holland men 2 KAV Holland - JPB 4 30,30 351
7 AVC JPB Team 2 AV Castricum - JPB 4 31,30 358



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Zeb Tesselaar AV Hera 6,99 20,30 3,56 1305
2 Nick Perez Mutsaers AV Hera 7,01 23,57 3,22 1277
3 Ilias van Heeringen Castricum 7,31 26,14 2,93 1188
4 Teun van Hoof AV Atos 7,58 25,13 3,00 1137
5 Mats Venselaar Castricum 7,42 22,00 2,93 1113
6 Simon Visagie AV Hera 7,75 29,10 2,49 1051
7 Stefan Wielemaker KAV Holland 7,32 14,40 3,08 1050
8 Mike de Jong AV Hera 8,17 27,78 2,91 1048
9 Stan Dekker Castricum 8,09 21,98 2,80 966
10 Sam Glorie Castricum 7,64 15,67 2,84 961
11 Samuel Möhlmann Castricum 7,71 16,52 2,83 959
12 Ruben-Jay Krumeich AV Atos 8,20 22,11 2,55 899
13 Leo van Vlaenderen AV Atos 7,93 15,50 2,59 856
14 Olliver Könst AV Haarlem 7,74 12,80 2,46 818
15 Noah Beentjes Castricum 8,58 16,67 2,35 722
16 Wout Wieringa Castricum 8,87 16,95 2,30 676
17 Lars Schramp Castricum 8,41 10,57 2,45 664
18 Leon Hristov AV Atos 8,72 13,81 2,39 664
19 Ravi Tuijn Castricum 7,66 4,53 2,52 662
20 Justen Visser AV Hera 8,64 12,99 2,35 653
21 Kees van Velzen Castricum 8,46 12,86 2,22 652
22 Elias Rodenbach KAV Holland 8,51 11,72 2,34 648
23 Vince van Straaten AV Hera 8,41 13,65 2,02 634
24 Niek de Mul AV Atos 8,44 13,40 1,96 612
25 Kobe Dijkema KAV Holland 9,27 12,37 2,56 599
26 Daniel van der Zwet KAV Holland 8,60 8,92 2,11 533
27 Keo van Schie AV Hera 8,97 10,60 2,14 521
28 Steijn Gabel KAV Holland 9,06 10,60 2,07 495
29 Matthijs v... Zuilekom Castricum 11,10 10,61 1,59 200



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Zeb Tesselaar AV Hera 2:00,53 ---
2 Nick Perez Mutsaers AV Hera 2:01,82 ---
3 Ilias van Heeringen Castricum 2:10,38 ---
4 Sam Glorie Castricum 2:15,63 ---
5 Stefan Wielemaker KAV Holland 2:16,91 ---
6 Mats Venselaar Castricum 2:18,77 ---
7 Teun van Hoof AV Atos 2:24,56 ---
8 Samuel Möhlmann Castricum 2:26,83 ---
9 Leo van Vlaenderen AV Atos 2:27,61 ---
10 Ruben-Jay Krumeich AV Atos 2:30,21 ---
11 Stan Dekker Castricum 2:30,48 ---
12 Kobe Dijkema KAV Holland 2:30,70 ---
13 Mike de Jong AV Hera 2:32,98 ---
14 Noah Beentjes Castricum 2:39,94 ---
15 Ravi Tuijn Castricum 2:43,39 ---
16 Leon Hristov AV Atos 2:46,86 ---
17 Lars Schramp Castricum 2:48,11 ---
18 Wout Wieringa Castricum 2:48,23 ---
19 Kees van Velzen Castricum 2:52,17 ---
20 Niek de Mul AV Atos 2:52,19 ---
21 Justen Visser AV Hera 2:59,49 ---
22 Steijn Gabel KAV Holland 3:01,01 ---
23 Elias Rodenbach KAV Holland 3:12,02 ---
24 Matthijs v... Zuilekom Castricum 3:17,11 ---
25 Daniel van der Zwet KAV Holland 3:18,40 ---
Keo van Schie AV Hera DNF ---



Jongens Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hera JPC1 AV Hera - JPC 4 28,22 501
2 AVC JPC Team 1 AV Castricum - JPC 4 29,38 444
3 AV-Atos JPC AV Atos - JPC 4 31,41 353
4 Hera JPC mix AV Hera - JPC 4 32,93 293
5 AVC JPC Team 2 AV Castricum - JPC 4 33,51 272
6 Holland jongens KAV Holland - JPC 4 33,69 265
7 AVC JPC Mix AV Castricum - JPC 4 35,75 195



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Toby van Gildemacher AV Atos 7,80 20,54 2,73 981
2 Mees van der Loo AV Hera 7,95 15,47 2,53 840
3 Stan Happe AV Hera 8,20 16,62 2,49 809
4 Kjell Oudegeest Castricum 8,06 12,12 2,68 795
5 Koen Petersen AV Hera 8,01 12,05 2,45 755
6 Duco Verhoeven AV Atos 7,89 8,16 2,70 749
7 Tim de Jong AV Hera 8,48 14,14 2,60 747
8 Liam Koobs AV Atos 7,92 10,78 2,38 733
9 Wisse van Wees AV Atos 8,45 11,49 2,68 721
10 Milan Ansari Castricum 8,38 14,12 2,32 705
11 Tijs Spelbos Castricum 8,43 13,43 2,20 663
12 Finn Sanders AV Hera 8,56 12,66 2,25 639
13 Hugo Binkhorst Castricum 9,11 17,77 2,17 630
14 Cian Mc Glone Castricum 8,84 10,08 2,40 581
15 Sven den Harder Castricum 9,12 9,42 2,12 474
16 Guus van Velzen Castricum 9,23 12,06 1,92 471
17 Melle Krijthe AV Atos 9,43 11,91 1,90 439
18 Toon Meerman AV Atos 9,89 12,05 2,00 408
19 Julian Begthel Castricum 9,18 6,29 2,07 386
20 Tobias Badoux AV Atos 10,11 7,30 1,65 217
21 Tim Glorie Castricum 9,78 4,40 1,84 215
22 Noël Camps Castricum DNS DNS DNS 0
22 Siebe van der Wal KAV Holland DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Stan Happe AV Hera 2:21,58 ---
2 Duco Verhoeven AV Atos 2:27,95 ---
3 Liam Koobs AV Atos 2:30,58 ---
4 Milan Ansari Castricum 2:31,41 ---
5 Cian Mc Glone Castricum 2:32,44 ---
6 Toby van Gildemacher AV Atos 2:33,82 ---
7 Mees van der Loo AV Hera 2:34,85 ---
8 Kjell Oudegeest Castricum 2:35,10 ---
9 Koen Petersen AV Hera 2:40,33 ---
10 Tim de Jong AV Hera 2:45,33 ---
11 Wisse van Wees AV Atos 2:45,37 ---
12 Toon Meerman AV Atos 2:47,65 ---
13 Tijs Spelbos Castricum 2:49,07 ---
14 Guus van Velzen Castricum 2:52,77 ---
15 Finn Sanders AV Hera 2:55,21 ---
16 Julian Begthel Castricum 3:01,72 ---
17 Sven den Harder Castricum 3:06,19 ---
18 Hugo Binkhorst Castricum 3:08,92 ---
19 Tim Glorie Castricum 3:11,72 ---
20 Melle Krijthe AV Atos 3:22,56 ---
21 Tobias Badoux AV Atos 3:22,67 ---
Siebe van der Wal KAV Holland DNS ---
Noël Camps Castricum DNS ---



Jongens Pupil Mini - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hera JPmini 1 AV Hera - JPMini 4 30,53 391
2 AV-Atos Jpmini AV Atos - JPMini 5 33,11 286
3 AVC Jongens Mini Team 2 AV Castricum - JPMini 4 36,41 174
4 AVC Jongens Mini Team 1 AV Castricum - JPMini 4 37,69 136



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Alyssa Koobs AV Atos 9,66 5,70 3,88 1413
2 Jonna Eising AV Hera 10,06 5,75 3,70 1317
3 Liz Jonk AV Edam 10,21 5,75 3,77 1308
4 Lynn van Vlaanderen AV Edam 9,86 6,35 3,31 1307
5 Anniek van Wees KAV Holland 9,83 5,16 3,54 1283
6 Frederieke Kenter KAV Holland 9,55 5,14 3,25 1269
7 Sanoë Penha Castricum 9,77 4,86 3,50 1264
8 Anouk Smit KAV Holland 10,13 5,67 3,39 1239
9 Imre Schipper AV Atos 10,41 4,89 3,69 1207
10 Lois Moningka HLLM 10,07 4,70 3,46 1197
11 Lotte Happe AV Hera 10,39 5,41 3,38 1182
12 Lea Imadalou AV Atos 10,40 5,31 3,16 1131
13 Emma Simon AV Hera 10,20 4,61 3,25 1130
14 Claudia Rimedia AV Atos 10,47 4,78 3,31 1115
15 Floor van Gent AV Hera 10,50 5,51 3,03 1104
16 Ilse Veerman AV Edam 10,79 5,02 3,36 1099
17 Indy Veerman AV Edam 10,45 4,75 3,07 1068
18 Ilse Tol AV Edam 10,27 4,19 3,00 1040
19 Fay Bakker Castricum 10,93 4,52 3,17 1007
20 Veerle Zwart KAV Holland 10,99 4,92 3,05 1004
21 Nina Klouwer AV Edam 10,80 4,53 3,01 992
22 Eveline Kappar AV Hera 11,06 4,92 3,02 989
23 Indy Krijthe AV Atos 11,38 5,26 3,09 987
24 Fenna Visser AV Hera 11,28 4,43 3,07 937
25 Indy van Tienderen HLLM 11,14 5,13 2,73 935
26 Aliza van Zuilen AV Hera 10,97 4,27 2,92 934
27 Quinsy Peters AV Atos 11,23 4,51 2,92 919
28 Lucy Spaans AV Atos 11,33 3,71 2,93 849
29 Manja Kuijs Castricum 11,57 3,58 2,99 823
30 Nikki Luiting Castricum 11,29 3,53 2,78 809
31 Solvej Leurs AV Atos 11,22 3,43 2,68 790
32 Kira Bremer AV Hera 11,73 4,92 2,42 789
33 Giulia De Vita AV Atos DNS DNS DNS 0
33 Felice de Reuver Castricum DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Liz Jonk AV Edam 3:47,39 ---
2 Lois Moningka HLLM 3:49,27 ---
3 Ilse Tol AV Edam 3:50,14 ---
4 Anniek van Wees KAV Holland 3:52,34 ---
5 Lynn van Vlaanderen AV Edam 3:53,26 ---
6 Lotte Happe AV Hera 3:56,65 ---
7 Emma Simon AV Hera 3:59,86 ---
8 Jonna Eising AV Hera 4:01,01 ---
9 Sanoë Penha Castricum 4:01,53 ---
10 Claudia Rimedia AV Atos 4:02,67 ---
11 Anouk Smit KAV Holland 4:08,51 ---
12 Ilse Veerman AV Edam 4:10,34 ---
13 Frederieke Kenter KAV Holland 4:14,04 ---
14 Veerle Zwart KAV Holland 4:14,62 ---
15 Indy Veerman AV Edam 4:15,92 ---
16 Imre Schipper AV Atos 4:17,22 ---
17 Floor van Gent AV Hera 4:21,70 ---
18 Alyssa Koobs AV Atos 4:23,22 ---
19 Lea Imadalou AV Atos 4:29,29 ---
20 Lucy Spaans AV Atos 4:33,16 ---
21 Aliza van Zuilen AV Hera 4:35,56 ---
22 Fenna Visser AV Hera 4:36,83 ---
23 Manja Kuijs Castricum 4:37,30 ---
24 Fay Bakker Castricum 4:38,84 ---
25 Quinsy Peters AV Atos 4:39,93 ---
26 Indy van Tienderen HLLM 4:42,67 ---
27 Nina Klouwer AV Edam 4:45,85 ---
28 Indy Krijthe AV Atos 4:46,82 ---
29 Eveline Kappar AV Hera 4:49,80 ---
30 Kira Bremer AV Hera 4:51,52 ---
31 Solvej Leurs AV Atos 4:54,18 ---
Felice de Reuver Castricum DNS ---
Nikki Luiting Castricum DNS ---
Giulia De Vita AV Atos DNS ---



Meisjes Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Holland girls KAV Holland - MPA1 4 38,92 491
2 AV-Atos MPA1-team 1 AV Atos - MPA1 4 39,39 473
3 A.V. Edam AV Edam - MPA1 4 39,95 452
4 AVC MPA1 Team 1 AV Castricum - MPA1 4 41,10 410
5 AV-Atos MPA1-team 2 AV Atos - MPA1 4 41,94 382
6 Hera MPA1 1 AV Hera - MPA1 4 43,10 344
7 Hera MPA1 2 AV Hera - MPA1 4 43,74 324



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mBalVerPunten totaal
1 Madelief v...er Meulen KAV Holland 9,39 31,88 4,19 1599
2 Rihana Adams AV Atos 9,28 22,13 4,35 1532
3 Isis Olthof HLLM 9,39 16,03 4,01 1356
4 Malin Schouten AV Hera 9,89 20,66 3,87 1314
5 Zehra Mica KAV Holland 9,75 18,60 3,67 1266
6 Meike Rozemeijer AV Hera 9,86 16,74 3,63 1214
7 Jamie Harderwijk AV Hera 9,87 20,39 3,34 1207
8 Cato van der Meulen KAV Holland 10,12 18,05 3,62 1191
9 Giulia Ouwens KAV Holland 9,98 15,40 3,66 1179
10 Deirdre Groot Castricum 9,77 12,79 3,63 1163
11 Manon Hoedjes AV Hera 10,18 20,57 3,32 1158
12 Iris Kleverlaan Castricum 10,15 17,25 3,42 1134
13 Fenne van der Hulst AV Hera 10,35 17,48 3,52 1129
14 Julia Janssen AV Atos 10,19 17,23 3,36 1116
15 Feline Boissevain KAV Holland 10,36 15,86 3,50 1099
16 Stella Kuijs AV Atos 10,20 14,67 3,46 1095
17 Alina Vallentgoed HLLM 10,28 15,58 3,31 1067
18 Danielle Laanbroek KAV Holland 10,82 15,62 3,17 966
19 Sophie ten Wolde Castricum 10,61 13,57 3,18 962
20 Lisa Thomson Castricum 10,95 14,06 3,06 901
21 Bente Mon...zinos Mul Castricum 11,03 12,95 3,17 894
22 Eline Booms Castricum 11,33 17,42 2,80 856
23 Dania Klaver Castricum 11,41 12,85 2,95 802
24 Bo de Wilde Castricum 11,63 14,07 2,75 758
25 Aïsha Buskens AV Hera 12,22 12,55 2,36 589
26 Isodora Shaker AV Atos DNS DNS DNS 0
26 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera DNS DNS DNS 0
26 Nigella Negenman KAV Holland DNS DNS DNS 0
26 Amber Siebenga KAV Holland DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Malin Schouten AV Hera 3:42,53 ---
2 Meike Rozemeijer AV Hera 3:47,52 ---
3 Alina Vallentgoed HLLM 3:50,61 ---
4 Deirdre Groot Castricum 4:05,68 ---
5 Bo de Wilde Castricum 4:11,30 ---
6 Julia Janssen AV Atos 4:11,52 ---
7 Rihana Adams AV Atos 4:14,16 ---
8 Danielle Laanbroek KAV Holland 4:18,10 ---
9 Cato van der Meulen KAV Holland 4:19,00 ---
10 Fenne van der Hulst AV Hera 4:20,82 ---
11 Bente Mon...zinos Mul Castricum 4:29,07 ---
12 Dania Klaver Castricum 4:32,46 ---
13 Sophie ten Wolde Castricum 4:33,01 ---
14 Feline Boissevain KAV Holland 4:41,34 ---
15 Eline Booms Castricum 5:18,86 ---
16 Aïsha Buskens AV Hera 5:33,03 ---
Isis Olthof HLLM DNS ---
Amber Siebenga KAV Holland DNS ---
Giulia Ouwens KAV Holland DNS ---
Madelief v...er Meulen KAV Holland DNS ---
Nigella Negenman KAV Holland DNS ---
Zehra Mica KAV Holland DNS ---
Iris Kleverlaan Castricum DNS ---
Sofie Nieuwenhuijs AV Hera DNS ---
Isodora Shaker AV Atos DNS ---
Stella Kuijs AV Atos DNS ---



Meisjes Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Holland girls 1 KAV Holland - MPA2 4 36,80 579
2 Hera MPA2 1 AV Hera - MPA2 4 36,95 572
3 AVC MPA2 Team 1 AV Castricum - MPA2 4 40,74 423
4 AVC MPA2 Team 2 AV Castricum - MPA2 4 42,32 369
5 Hera MPA2 mix AV Hera - MPA2 4 43,13 343
6 AV-Atos MPA2 AV Atos - MPA2 4 DNS 0
6 Holland girls 2 KAV Holland - MPA2 3 DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Saar Warger AV Edam 6,78 4,46 1,10 1320
2 Sterre Kuipers AV Edam 6,91 4,28 1,10 1277
3 Hanne Steenbergen KAV Holland 7,51 5,33 1,15 1261
4 Rosalie te...uggencate AV Hera 7,20 4,73 1,05 1210
5 Fiene Jonk AV Edam 7,43 4,68 1,10 1197
6 Nora De Rijk AV Edam 7,65 4,13 1,10 1115
7 Anna Hanselaar Castricum 7,25 3,99 1,00 1109
8 Eline Thijssen AV Atos 7,62 4,87 1,00 1099
9 Nikki Bot AV Hera 7,72 4,60 1,05 1099
10 Linde Burmann KAV Holland 7,86 5,30 1,00 1085
11 Delilah Hilgerink AV Hera 7,69 5,09 0,95 1065
12 Bente Denneman Castricum 7,42 3,40 1,00 1028
13 Noor Hofman KAV Holland 7,66 3,25 1,05 1007
14 Lena Delissen AV Atos 7,51 3,87 0,90 975
15 Tess Munts AV Hera 7,64 3,49 0,95 957
16 Mandy Koopman AV Hera 7,78 3,25 0,95 912
17 Youssra S'khairi AV Edam 8,09 3,40 1,00 907
18 Judy Sjoers AV Hera 8,67 3,72 0,85 733
19 Suraya Buskens AV Hera 9,24 3,02 0,80 562
20 Linde Haenen AV Atos DNS DNS DNS 0
20 Kim Duin AV Hera DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sterre Kuipers AV Edam 3:46,83 ---
2 Rosalie te...uggencate AV Hera 3:56,87 ---
3 Fiene Jonk AV Edam 4:01,10 ---
4 Nora De Rijk AV Edam 4:07,74 ---
5 Saar Warger AV Edam 4:10,91 ---
6 Linde Burmann KAV Holland 4:18,04 ---
7 Delilah Hilgerink AV Hera 4:19,24 ---
8 Bente Denneman Castricum 4:20,93 ---
9 Tess Munts AV Hera 4:22,40 ---
10 Hanne Steenbergen KAV Holland 4:25,87 ---
11 Anna Hanselaar Castricum 4:31,93 ---
12 Mandy Koopman AV Hera 4:34,14 ---
13 Noor Hofman KAV Holland 4:36,25 ---
14 Lena Delissen AV Atos 4:41,04 ---
15 Nikki Bot AV Hera 4:45,53 ---
16 Judy Sjoers AV Hera 4:45,56 ---
17 Eline Thijssen AV Atos 4:51,56 ---
18 Youssra S'khairi AV Edam 4:57,63 ---
19 Suraya Buskens AV Hera 6:21,54 ---
Kim Duin AV Hera DNS ---
Linde Haenen AV Atos DNS ---



Meisjes Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 A.V. Edam MPB AV Edam - MPB 4 27,01 566
2 Hera MPB1 AV Hera - MPB 4 28,19 503
3 Hera MPB2 AV Hera - MPB 4 DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Selina Claassen AV Atos 7,40 20,52 3,01 1113
2 Cassidy van Maaren AV Atos 7,40 18,71 3,12 1109
3 Elin Binkhorst Castricum 7,69 14,10 2,95 947
4 Rawia Ali AV Atos 7,71 12,59 2,72 872
5 Noemi Janssen KAV Holland 7,61 9,17 2,91 863
6 Maartje Wit Castricum 7,93 12,27 2,72 827
7 Lana Sanches AV Hera 8,24 13,91 2,52 764
8 Isabelle Schulte AV Atos 8,24 11,56 2,69 756
9 Jools Steen KAV Holland 7,96 9,00 2,64 743
10 Evi Gijsbers AV Atos 7,92 11,42 2,32 733
11 Nieke Hendrikx AV Haarlem 8,12 10,05 2,59 727
12 Isa Veerman KAV Holland 8,20 10,79 2,51 713
13 Liv Smink Castricum 8,27 12,38 2,36 701
14 Lynn Huiberts Castricum 8,29 7,97 2,44 626
15 Tess Boxma AV Atos 8,61 8,79 2,55 618
16 Ymke Kuiper AV Atos 9,01 11,75 2,30 570
17 Sophie Wijninga AV Atos 8,87 9,90 2,22 537
18 Hanske van Houten AV Atos 9,40 10,46 2,25 486
19 Noa Neerlaar AV Atos 8,97 7,57 2,15 460
20 Julie van Zuilen AV Hera 8,96 7,72 2,05 445
21 Merel Aarts KAV Holland DNS DNS DNS 0
21 Sanne Rupert KAV Holland DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Cassidy van Maaren AV Atos 2:14,31 ---
2 Selina Claassen AV Atos 2:18,85 ---
3 Isa Veerman KAV Holland 2:27,50 ---
4 Jools Steen KAV Holland 2:29,69 ---
5 Maartje Wit Castricum 2:30,66 ---
6 Isabelle Schulte AV Atos 2:32,79 ---
7 Elin Binkhorst Castricum 2:34,33 ---
8 Noemi Janssen KAV Holland 2:34,54 ---
9 Nieke Hendrikx AV Haarlem 2:40,60 ---
10 Evi Gijsbers AV Atos 2:43,21 ---
11 Tess Boxma AV Atos 2:43,59 ---
12 Rawia Ali AV Atos 2:44,75 ---
13 Ymke Kuiper AV Atos 2:46,20 ---
14 Noa Neerlaar AV Atos 2:49,99 ---
15 Liv Smink Castricum 2:56,60 ---
16 Lana Sanches AV Hera 2:58,87 ---
17 Hanske van Houten AV Atos 3:03,56 ---
18 Julie van Zuilen AV Hera 3:05,72 ---
19 Lynn Huiberts Castricum 3:11,57 ---
Sanne Rupert KAV Holland DNS ---
Merel Aarts KAV Holland DNS ---
Sophie Wijninga AV Atos DNS ---



Meisjes Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AVC MPC Team 1 AV Castricum - MPC 4 30,00 415
2 AV-Atos MPC - team-1 AV Atos - MPC 5 30,72 383
3 Holland meisjes C KAV Holland - MPC 5 31,55 348
4 AV-Atos MPC-team-2 AV Atos - MPC 4 31,98 330
5 Hera MPC mix AV Hera - MPC 4 33,83 260



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Noa Popot Castricum 7,52 13,79 2,71 926
2 Jamie Booij AV Atos 7,95 15,07 2,60 847
3 Cassidy Hilgerink AV Hera 7,95 11,58 2,63 793
4 Jezzie Eelman AV Haarlem 7,78 11,64 2,45 788
5 Aurelia Groeneveld KAV Holland 8,24 14,18 2,45 754
6 Sophie Joore KAV Holland 8,02 9,25 2,48 705
7 Eeke Schipper AV Atos 8,15 8,43 2,60 691
8 Tessa Zwaanenburg AV Hera 8,72 10,64 2,23 575
9 Janne van der Meer Castricum 8,56 10,21 2,06 556
10 Mare Houbiers AV Atos 8,51 7,57 2,18 532
11 Juliet Jonk AV Edam 8,46 7,65 2,12 528
12 Annemieke Lyimen AV Hera 9,95 8,19 2,17 359
13 Lieke Bot AV Hera 9,46 8,04 1,86 350
14 Indy van K... Denneman AV Hera 9,45 7,93 1,75 327
15 Fienne Overtoom AV Hera DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jezzie Eelman AV Haarlem 2:17,65 ---
2 Cassidy Hilgerink AV Hera 2:20,97 ---
3 Juliet Jonk AV Edam 2:21,45 ---
4 Aurelia Groeneveld KAV Holland 2:32,28 ---
5 Eeke Schipper AV Atos 2:33,28 ---
6 Jamie Booij AV Atos 2:35,58 ---
7 Noa Popot Castricum 2:36,00 ---
8 Sophie Joore KAV Holland 2:46,36 ---
9 Janne van der Meer Castricum 2:54,37 ---
10 Tessa Zwaanenburg AV Hera 3:03,29 ---
11 Lieke Bot AV Hera 3:04,27 ---
12 Annemieke Lyimen AV Hera 3:11,68 ---
Fienne Overtoom AV Hera DNF ---
Mare Houbiers AV Atos DNF ---



Meisjes Pupil Mini - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hera Mpmini 1 AV Hera - MPMini 4 37,85 131