Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil B

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Saar Warger AV Edam 6,78 4,46 1,10 1320
2 Sterre Kuipers AV Edam 6,91 4,28 1,10 1277
3 Hanne Steenbergen KAV Holland 7,51 5,33 1,15 1261
4 Rosalie te...uggencate AV Hera 7,20 4,73 1,05 1210
5 Fiene Jonk AV Edam 7,43 4,68 1,10 1197
6 Nora De Rijk AV Edam 7,65 4,13 1,10 1115
7 Anna Hanselaar Castricum 7,25 3,99 1,00 1109
8 Eline Thijssen AV Atos 7,62 4,87 1,00 1099
9 Nikki Bot AV Hera 7,72 4,60 1,05 1099
10 Linde Burmann KAV Holland 7,86 5,30 1,00 1085
11 Delilah Hilgerink AV Hera 7,69 5,09 0,95 1065
12 Bente Denneman Castricum 7,42 3,40 1,00 1028
13 Noor Hofman KAV Holland 7,66 3,25 1,05 1007
14 Lena Delissen AV Atos 7,51 3,87 0,90 975
15 Tess Munts AV Hera 7,64 3,49 0,95 957
16 Mandy Koopman AV Hera 7,78 3,25 0,95 912
17 Youssra S'khairi AV Edam 8,09 3,40 1,00 907
18 Judy Sjoers AV Hera 8,67 3,72 0,85 733
19 Suraya Buskens AV Hera 9,24 3,02 0,80 562
20 Linde Haenen AV Atos DNS DNS DNS 0
20 Kim Duin AV Hera DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Saar Warger AV Edam 6,78 +0.8 m/s--- 601
2 Sterre Kuipers AV Edam 6,91 +0.8 m/s--- 571
3 Rosalie te...uggencate AV Hera 7,20 +1.9 m/s--- 508
4 Anna Hanselaar Castricum 7,25 +2.7 m/s--- 498
5 Bente Denneman Castricum 7,42 +0.8 m/s--- 464
6 Fiene Jonk AV Edam 7,43 +0.8 m/s--- 462
7 Hanne Steenbergen KAV Holland 7,51 +2.7 m/s--- 446
7 Lena Delissen AV Atos 7,51 +1.9 m/s--- 446
9 Eline Thijssen AV Atos 7,62 +1.9 m/s--- 425
10 Tess Munts AV Hera 7,64 +1.9 m/s--- 422
11 Nora De Rijk AV Edam 7,65 +2.7 m/s--- 420
12 Noor Hofman KAV Holland 7,66 +0.8 m/s--- 418
13 Delilah Hilgerink AV Hera 7,69 +1.9 m/s--- 412
14 Nikki Bot AV Hera 7,72 +1.9 m/s--- 407
15 Mandy Koopman AV Hera 7,78 +1.9 m/s--- 396
16 Linde Burmann KAV Holland 7,86 +2.7 m/s--- 382
17 Youssra S'khairi AV Edam 8,09 +2.7 m/s--- 343
18 Judy Sjoers AV Hera 8,67 +1.9 m/s--- 253
19 Suraya Buskens AV Hera 9,24 +1.9 m/s--- 176
Kim Duin AV Hera DNS --- 0
Linde Haenen AV Atos DNS --- 0

Uitslagen 4 x 40m Meisjes Pupil B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 A.V. Edam MPB AV Edam - MPB 4 27,01 566
2 Hera MPB1 AV Hera - MPB 4 28,19 503
3 Hera MPB2 AV Hera - MPB 4 DNS 0