Uitslagen NK Junioren 2017

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Daan Lubberdink Ciko `66 10,97Q -0.5 m/s10,93
2 Isayah Boers Phanos 10,98Q +0.1 m/s10,71
3 Dominique Zwiep Rotterdam 11,01Q +0.9 m/s10,93
4 Rafael Raap PAC 11,03Q +0.9 m/s11,08
5 Jim van Gorkum Spado 11,08Q -0.5 m/s10,80
6 Shaquille Haverkamp Rotterdam 11,16Q +0.1 m/s10,62
7 Sawa Bezelev AV Athlos 11,16Q -0.5 m/s10,98
8 Joris van Gool AV Spiridon 11,21Q +1.1 m/s10,53
9 Milo Zech...allebroek Leiden 11,23Q -0.5 m/s11,17
10 Pelle Gelderblom Zeeland 11,26Q +1.1 m/s11,33
11 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 11,31Q +0.1 m/s11,37
12 Ezra Amokwandoh AV 1923 11,37Q +1.1 m/s11,29
13 Jordy Kluft DEM 11,43Q +0.1 m/s11,23
13 Niels Beks AV Attila 11,43Q -0.5 m/s11,23
15 Kristian Mos Heerenveen 11,50Q -0.5 m/s11,47
16 Koen van Ruremonde GVAC 11,51Q +0.1 m/s11,29
17 Olav Donker PH 11,53Q +0.9 m/s11,40
18 Ruben de Vries Rotterdam 11,56q -0.5 m/s11,38
19 Mark Roosien AV Hylas 11,58q +0.9 m/s11,73
20 Wouter Nieuwhof Ciko `66 11,59Q +0.1 m/s11,61
21 Brent van de Blaak Climax 11,59q +0.1 m/s11,58
22 Remly Vry Phanos 11,61q -0.5 m/s11,56
23 Danu Mulyo AC TION 11,61q +0.9 m/s11,52
24 Yarán Wienneke GACH 11,69q +0.1 m/s11,36
25 Jan Polman Nijmegen 11,72 -0.5 m/s11,51
26 Florens De Lange PAC 11,77 +0.1 m/s11,92
27 Tijmen Melgers AV Sparta 11,78 -0.5 m/s11,70
28 Wim Vonk Altis 11,80 +1.1 m/s11,66
29 Joppe Ketting Ciko `66 11,87 +1.1 m/s12,02
30 Luuk Kuijper AV `40 11,95 +0.9 m/s11,89
31 Jasper Rou VAV 11,95 -0.5 m/s11,82
32 David Thommassen AV Sprint 11,95 -0.5 m/s11,80
33 Tim Verhoeven AV Attila 11,98 +0.1 m/s11,67
34 Antoine va...er Sanden DAK 12,06 -0.5 m/s11,91
35 Teun Peeters PH 12,08 -0.5 m/s12,39
36 Bon ter Horst Atledo 12,13 +0.1 m/s12,09
37 Taco van der Werff AV34 12,17 +0.1 m/s11,94
38 Arthur van Essen Altis 12,19 -0.5 m/s12,12
39 Klaas de Boer AV `56 12,22 +0.1 m/s12,09
40 Rick Veltman AV Gouda 12,28 +1.1 m/s12,09
41 Vyron Saridin DEM 12,45 +0.9 m/s12,37
Niels Verheugd AV Sprint DQ 11,67
Thom Clemens HLLS DNS 11,63



Jongens Junior A - 100 meter halve finale

# Naam Res OBP
1 Dominique Zwiep Rotterdam 10,82Q +0.0 m/s---
2 Isayah Boers Phanos 10,89Q -0.9 m/s---
3 Daan Lubberdink Ciko `66 10,95Q -1.2 m/s---
4 Shaquille Haverkamp Rotterdam 10,99Q -0.9 m/s---
5 Joris van Gool AV Spiridon 11,01Q -1.2 m/s---
5 Jim van Gorkum Spado 11,01Q +0.0 m/s---
7 Rafael Raap PAC 11,09q -1.2 m/s---
8 Sawa Bezelev AV Athlos 11,10q -0.9 m/s---
9 Milo Zech...allebroek Leiden 11,14 +0.0 m/s---
10 Niels Beks AV Attila 11,22 -0.9 m/s---
11 Pelle Gelderblom Zeeland 11,37 +0.0 m/s---
12 Remly Vry Phanos 11,40 +0.0 m/s---
12 Jordy Kluft DEM 11,40 +0.0 m/s---
14 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 11,42 -0.9 m/s---
15 Ruben de Vries Rotterdam 11,52 -1.2 m/s---
16 Ezra Amokwandoh AV 1923 11,54 -1.2 m/s---
17 Kristian Mos Heerenveen 11,58 +0.0 m/s---
18 Koen van Ruremonde GVAC 11,60 -1.2 m/s---
19 Olav Donker PH 11,61 -0.9 m/s---
19 Danu Mulyo AC TION 11,61 -0.9 m/s---
21 Wouter Nieuwhof Ciko `66 11,68 -1.2 m/s---
21 Brent van de Blaak Climax 11,68 +0.0 m/s---
23 Yarán Wienneke GACH 11,72 -1.2 m/s---
24 Mark Roosien AV Hylas 11,77 -0.9 m/s---



Jongens Junior A - 100 meter finale

# Naam Res OBP
1 Shaquille Haverkamp Rotterdam 10,71 +0.1 m/s---
2 Isayah Boers Phanos 10,75 +0.1 m/s---
3 Dominique Zwiep Rotterdam 10,89 +0.1 m/s---
4 Joris van Gool AV Spiridon 10,91 +0.1 m/s---
5 Daan Lubberdink Ciko `66 10,92 +0.1 m/s---
6 Jim van Gorkum Spado 11,01 +0.1 m/s---
Rafael Raap PAC DNS ---
Sawa Bezelev AV Athlos DNS ---



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Isayah Boers Phanos 21,81Q -0.7 m/s21,27
2 Mustafa Ha... Mahamuud Haag 21,90Q +1.1 m/s21,56
2 Daan Lubberdink Ciko `66 21,90Q +0.6 m/s21,76
4 Sawa Bezelev AV Athlos 22,10Q +2.4 m/s21,88
5 Pelle Gelderblom Zeeland 22,66Q +2.4 m/s22,69
6 Jordy Kluft DEM 22,68Q +1.1 m/s22,76
7 Dominique Zwiep Rotterdam 22,78Q -0.9 m/s22,24
8 Ruben de Vries Rotterdam 22,86Q -0.7 m/s22,87
9 Milo Zech...allebroek Leiden 22,98Q -0.7 m/s22,76
10 Thom Clemens HLLS 23,02Q -0.9 m/s23,91
11 Jim van Gorkum Spado 23,05Q -0.9 m/s21,94
12 Stijn Tromp De Gemzen 23,13Q +1.1 m/s22,92
13 Timo Brandehof HLLM 23,19Q +0.6 m/s23,00
14 Bram van Hastenberg U-Track 23,26Q +1.1 m/s23,73
15 Jurgen van der Zwet De Spartaan 23,44Q +2.4 m/s23,30
16 Kristian Mos Heerenveen 23,46Q +2.4 m/s23,08
17 Niels Beks AV Attila 23,48Q +0.6 m/s22,70
18 Ezra Amokwandoh AV 1923 23,53Q -0.9 m/s23,13
19 Remly Vry Phanos 23,55Q -0.7 m/s23,67
19 Stijn van Nierop DAK 23,55q +2.4 m/s24,10
21 Jasper Rou VAV 23,66Q +0.6 m/s23,86
22 Wim Vonk Altis 23,67q +2.4 m/s23,90
23 Mark Roosien AV Hylas 23,72q +0.6 m/s23,63
23 Mitchell Emmers AV Attila 23,72q -0.9 m/s23,21
25 Niels Verheugd AV Sprint 23,82 +1.1 m/s23,66
26 David Thommassen AV Sprint 23,87 +1.1 m/s24,15
27 Tijmen Melgers AV Sparta 23,89 -0.7 m/s23,70
28 Joost Koldijk HLLM 23,92 +2.4 m/s24,82
29 Joppe Ketting Ciko `66 24,20 +0.6 m/s24,55
30 Koert Remijn DEM 24,27 +1.1 m/s24,37
31 Antoine va...er Sanden DAK 24,37 -0.9 m/s24,06
32 Arthur van Essen Altis 24,44 -0.7 m/s24,21
33 Taco van der Werff AV34 24,57 +0.6 m/s24,15
34 Klaas de Boer AV `56 24,73 -0.9 m/s24,89
35 Douwe Koldijk HLLM 24,74 -0.9 m/s24,83
36 Rick Veltman AV Gouda 25,01 -0.7 m/s24,35
37 Arnout Mak De Gemzen 25,05 +2.4 m/s25,04



Jongens Junior A - 200 meter halve finale

# Naam Res OBP
1 Isayah Boers Phanos 21,75Q +0.5 m/s---
2 Sawa Bezelev AV Athlos 21,82Q +1.5 m/s---
3 Daan Lubberdink Ciko `66 22,05Q +1.5 m/s---
4 Jim van Gorkum Spado 22,37Q +0.5 m/s---
5 Pelle Gelderblom Zeeland 22,43q +0.5 m/s---
6 Mustafa Ha... Mahamuud Haag 22,47Q +0.3 m/s---
7 Dominique Zwiep Rotterdam 22,53Q +0.3 m/s---
8 Jordy Kluft DEM 22,55q +0.5 m/s---
9 Milo Zech...allebroek Leiden 22,67 +0.3 m/s---
10 Niels Beks AV Attila 22,70 +1.5 m/s---
11 Ruben de Vries Rotterdam 22,72 +0.3 m/s---
12 Timo Brandehof HLLM 22,81 +1.5 m/s---
13 Thom Clemens HLLS 23,04 +1.5 m/s---
14 Ezra Amokwandoh AV 1923 23,09 +0.5 m/s---
15 Stijn Tromp De Gemzen 23,23 +0.5 m/s---
16 Bram van Hastenberg U-Track 23,39 +1.5 m/s---
17 Remly Vry Phanos 23,44 +0.5 m/s---
17 Kristian Mos Heerenveen 23,44 +0.3 m/s---
19 Jurgen van der Zwet De Spartaan 23,63 +0.3 m/s---
20 Jasper Rou VAV 23,69 +0.3 m/s---
21 Mark Roosien AV Hylas 23,73 +0.3 m/s---
22 Wim Vonk Altis 23,80 +1.5 m/s---
23 Stijn van Nierop DAK 23,84 +1.5 m/s---
Mitchell Emmers AV Attila DNS ---



Jongens Junior A - 200 meter finale

# Naam Res OBP
1 Isayah Boers Phanos 21,48 -1.1 m/s---
2 Daan Lubberdink Ciko `66 21,90 -1.1 m/s---
3 Mustafa Ha... Mahamuud Haag 21,95 -1.1 m/s---
4 Sawa Bezelev AV Athlos 21,99 -1.1 m/s---
5 Dominique Zwiep Rotterdam 22,33 -1.1 m/s---
6 Pelle Gelderblom Zeeland 22,74 -1.1 m/s---
7 Jordy Kluft DEM 22,95 -1.1 m/s---
8 Jim van Gorkum Spado 23,12 -1.1 m/s---



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Lars Van Hoeven Heerenveen 50,19Q 49,39
2 Ramsey Angela PAC 50,32Q 47,40
3 Bram van der Jagt AV 1923 50,41Q 49,73
4 Timo Brandehof HLLM 50,48q 51,84
5 Thieme Schmidt Leiden 50,50Q 48,95
6 Stijn van Nierop DAK 51,13Q 51,65
7 Stijn van Weegberg Leiden 51,16Q 51,17
8 Twan Pormes AV Zaanland 51,32q 51,45
9 Simon van der Horst Fit 51,44 52,35
10 Jurriaan de Rijk Haag 51,45 51,05
11 Toon IJzerman Eindhoven 51,64 51,79
12 Joost Koldijk HLLM 51,77 53,13
13 Thijs Heemskerk AKU 51,95 51,84
14 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 52,04 52,58
15 Niels Kok Flevo Delta 52,29 52,07
16 August Van de Weijer AV Sprint 53,05 53,57
17 Tim van Noord AV PEC 1910 53,25 52,97
18 Douwe Koldijk HLLM 53,54 53,25
19 Jop Knoppers LGDR 54,50 52,30
20 Sander Klaassen De Gemzen 55,22 55,16
21 Daan Molleman AV Suomi 55,41 55,37
22 Lars Huibers Climax 55,92 58,60
23 Tonnie de Benis AVGM 56,89 57,30
Hugo Roelofsen Castricum DNS 52,88



Jongens Junior A - 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Ramsey Angela PAC 49,03 ---
2 Lars Van Hoeven Heerenveen 49,52 ---
3 Thieme Schmidt Leiden 49,60 ---
4 Bram van der Jagt AV 1923 50,06 ---
5 Stijn van Weegberg Leiden 51,04 ---
6 Twan Pormes AV Zaanland 51,41 ---
7 Timo Brandehof HLLM 51,83 ---
8 Stijn van Nierop DAK 51,96 ---



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Bram Anderiessen AKU 1:56,90Q 1:53,00
2 Samuel Chapple Olympus `70 1:57,12Q 1:51,53
3 Robin van Riel AV Attila 1:57,65Q 1:50,32
4 Tom de Gelder Olympus `70 1:57,79Q 1:51,90
5 Twan Pormes AV Zaanland 1:57,89Q 1:53,42
6 Brian Versluis AV Atverni 1:58,18Q 1:52,57
7 Niels Visser AV Jahn II 1:58,42q 2:00,94
8 Jelte van Atten Leiden 1:58,47q 1:54,55
9 Jens van Gelderen AV Lycurgus 1:58,51 1:56,36
10 Thymon Houben AV Unitas 1:58,63 1:56,25
11 Hugo Roelofsen Castricum 1:58,68 1:58,63
12 Reinder Prince Triathlon 1:59,24 1:58,02
13 Tom Benerink MPM 1:59,40 2:01,54
14 Rik Reijers AL73 1:59,69 2:00,09
15 Aron Koning AV De Keien 1:59,88 1:58,68
16 Bouke van Belois Ciko `66 1:59,94 1:59,28
17 Tijmen van t Land AV Lycurgus 2:00,09 2:01,09
18 Oxo van Kempen DVTR 2:00,27 2:01,55
19 Daan Notenboom Castricum 2:01,58 2:02,98
20 Luc Vilain ATOP 2:01,87 2:01,05
21 Brent Cuijpers PH 2:02,75 2:03,38
22 Rens Simons VRT 2:03,12 2:00,49
23 Eric Stuiver Start `78 2:03,71 2:06,82
24 Jorg Schellekens AV Attila 2:03,81 2:06,77
25 Lorens Niehof AVV 2:05,53 2:04,80
26 Thomas Albers SPWS 2:05,99 2:01,48
27 Stein Overtoom Startbaan 2:06,03 2:06,54
28 Klaas Douwe Yska HRRR 2:07,63 2:05,96
29 Sven van der Pas Scorpio 2:08,45 2:07,18
Guus Winkelmolen Swift DNS 1:56,47



Jongens Junior A - 800 meter finale

# Naam ResOBP
1 Robin van Riel AV Attila 1:53,00 ---
2 Bram Anderiessen AKU 1:53,26 ---
3 Twan Pormes AV Zaanland 1:53,55 ---
4 Samuel Chapple Olympus `70 1:53,56 ---
5 Brian Versluis AV Atverni 1:54,35 ---
6 Jelte van Atten Leiden 1:54,74 ---
7 Tom de Gelder Olympus `70 1:55,18 ---
8 Niels Visser AV Jahn II 1:57,76 ---



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tom de Gelder Olympus `70 4:13,50Q 3:54,57
2 Sam Kraaijeveld AV Passaat 4:13,73Q 4:03,05
3 Abdikhani Mohamed AV Cifla 4:13,88Q 4:03,22
4 Jelte van Atten Leiden 4:14,07Q 4:07,67
5 Bouke van Belois Ciko `66 4:14,14q 4:22,79
6 Peter-Jan de Jong HRRR 4:14,83q 4:12,43
7 Hielke Hilberts GACH 4:16,83q 4:15,50
8 Thijmen Alderden AV Aalsmeer 4:17,14q 4:28,95
9 Koen van Duijnhoven THOR 4:17,53 4:12,09
10 Mark Naaijer CAV Energie 4:20,37 4:08,42
11 Victor van der Wel PAC 4:21,82Q 4:07,21
12 Cain Rutgers Almere `81 4:23,14Q 3:59,30
13 Stan Van Helmond Eindhoven 4:24,22Q 4:02,18
14 Tim Verbeek AV Cifla 4:24,40Q 4:03,98
15 Joost de Kleuver Climax 4:24,87 4:16,74
16 Tristan Valkenburg Olympus `70 4:25,43 4:13,30
17 Tristan Slobben AV Trias 4:25,54 4:09,60
18 Luc Beuckens AV NOP 4:27,71 4:24,16
19 Ismar Klomp Haag 4:28,95 4:24,87
20 Ian Franssen LGDR 4:29,52 4:25,03
21 Ruben Garretsen AV Argo 4:31,28 4:22,65
22 Casper van der Luijt Leiden 4:34,18 4:27,40
23 Janco Rijpstra AV Lionitas 4:35,65 4:24,49
24 Thomas Pe...ira Horta Haag 4:35,96 4:26,87
25 Troy de Juncker AV Attila 4:38,36 4:12,02
26 Tobias van Roon DAK 4:39,43 4:28,28
27 Alexander Brons PAC 4:40,13 4:32,43
28 Jorg Schellekens AV Attila 4:40,53 4:29,00
29 Marien van der Niet PAC 4:49,02 4:21,98
Achraf Boutkabout PAC DNF 4:13,70



Jongens Junior A - 1500 meter finale

# Naam ResOBP
1 Sam Kraaijeveld AV Passaat 4:17,14 ---
2 Tom de Gelder Olympus `70 4:17,37 ---
3 Jelte van Atten Leiden 4:17,48 ---
4 Stan Van Helmond Eindhoven 4:18,07 ---
5 Victor van der Wel PAC 4:18,66 ---
6 Cain Rutgers Almere `81 4:19,62 ---
7 Abdikhani Mohamed AV Cifla 4:20,20 ---
8 Bouke van Belois Ciko `66 4:22,49 ---
9 Tim Verbeek AV Cifla 4:24,35 ---
10 Peter-Jan de Jong HRRR 4:24,75 ---
11 Hielke Hilberts GACH 4:27,02 ---
12 Thijmen Alderden AV Aalsmeer 4:28,67 ---



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Luuk Maas TRR 14:51,33 14:59,40
2 Maikel Peeman FLKK 14:52,80 15:22,78
3 Tom Hendrikse AAC `61 15:22,60 15:08,03
4 Thijs Borcheld Groningen 15:34,82 16:06,41
5 Constant Huiszoon Triathlon 15:38,44 15:55,99
6 Corné Timmer AV Aalsmeer 15:43,59 15:37,47
7 Luc Velzeboer Almere `81 15:51,35 16:07,86
8 Abdiniini Hassan AV Cifla 15:55,13 16:00,00
9 Robin Klamer LAAC Twente 15:58,81 15:23,00
10 Robin Honebecke ATC `75 16:04,46 9.05:39,00
11 Thom Reynders AV Unitas 16:06,71 15:24,47
12 Ephrem Been HAC `63 16:08,50 16:23,54
13 Floyd Van Klink AAV `36 16:20,95 17:27,55
14 Sander Kloosterziel AV PEC 1910 16:23,30 16:12,00
15 Simon Vos AV PEC 1910 16:24,55 16:20,90
16 Youri Driessen VRT 16:37,92 16:47,65
17 Leon Huiszoon Triathlon 16:49,62 16:44,71
18 Sjors Visser THOR 16:59,32 17:50,75
19 Yohance Valks Rotterdam 17:10,41 17:19,86



Jongens Junior A - 110 meter horden finale

# Naam Res OBP
1 Liam van der Schaaf Phanos 13,80 +3.2 m/s---
2 Dave Wesselink AV Trias 14,18 +3.2 m/s---
3 Yslain Verwaal PAC 14,65 +3.2 m/s---
4 Sander Koops SPWS 14,68 +3.2 m/s---
5 Robin Vliem AV Athlos 15,26 +3.2 m/s---
6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 15,34 +3.2 m/s---
7 Martijn Hoogewerf KAV Holland 15,56 +3.2 m/s---
Luuk Peters AV PEC 1910 DNF ---



Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

# Naam Res OBP
1 Liam van der Schaaf Phanos 14,17Q -0.3 m/s13,70
2 Sander Koops SPWS 14,40Q +1.3 m/s15,40
3 Yslain Verwaal PAC 14,59Q +1.3 m/s14,69
4 Dave Wesselink AV Trias 14,60Q +1.3 m/s14,41
5 Luuk Peters AV PEC 1910 14,67q +1.3 m/s14,63
6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 14,79q +1.3 m/s15,00
7 Robin Vliem AV Athlos 14,84Q -0.3 m/s14,78
8 Martijn Hoogewerf KAV Holland 14,87Q +1.3 m/s14,77
9 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 14,94 -0.3 m/s14,94
10 Noah Verboom HLLM 15,17 +1.3 m/s15,19
11 Jarno de Groot Flevo Delta 15,24 +1.3 m/s14,96
12 Bram van der Jagt AV 1923 15,28 -0.3 m/s15,09
13 Joppe Stokvis Altis 15,31 +1.3 m/s15,06
14 Jesper Peterse AV Trias 15,41 +1.3 m/s15,15
15 Rick Hollestelle Altis 15,60 -0.3 m/s16,16
16 Lars Woudenberg AV34 15,62 -0.3 m/s15,11
17 Arjen de Kock Spado 16,04 +1.3 m/s16,27
18 Tiago Smithuis ARV Ilion 16,11 +1.3 m/s15,45
19 Arthur van Essen Altis 16,21 +1.3 m/s16,81
20 Wesley van der Holst PAC 16,43 +1.3 m/s17,10
21 Thomas Vo...n van der Altis 16,66 +1.3 m/s16,81
Joep Van Es PH DQ 15,01
Glenn Kunst Haag DNS 16,14



Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

# Naam ResOBP
1 Maurik de Groot Haag 58,29 54,62
2 Bram van Hastenberg U-Track 58,62 56,41
3 Martin Oonincx Spado 59,35 55,92
Ramsey Angela PAC DQ 51,83



Jongens Junior A - 3000 meter steeple

# Naam ResOBP
1 Achraf Boutkabout PAC 10:07,27 9:53,12
2 Max Meuleman AV Archeus 10:18,79 11:11,80
3 Rens Simons VRT 10:28,95 10:27,78
4 Rowan Veenhuizen AAC `61 10:48,23 10:52,83



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Julian de Leeuw AV Sprint 52,07 52,60 57,52 56,43 55,30 53,70 57,52 56,96
2 Martijn Hoogewerf KAV Holland 47,59 53,02 54,54 56,89 54,81 52,31 56,89 50,48
3 Floris Aarts AV 1923 43,78 52,45 47,99 X X 49,12 52,45 54,79
4 Helge Giezeman U-Track 47,16 49,54 48,53 52,05 50,31 51,10 52,05 51,46
5 Thomas van Haarlem PAC 45,87 46,44 51,98 47,26 45,92 X 51,98 50,56
6 Gerwin De Haan Heerenveen 49,53 47,36 49,69 51,26 48,10 51,52 51,52 50,21
7 Jeroen van Harmelen Avantri 50,18 50,28 49,01 51,08 47,80 47,28 51,08 50,50
8 Brian Klinkenberg Flevo Delta - 45,77 48,34 X 47,88 48,34 49,98
9 Sven Markesteijn SPOB 43,15 45,59 47,12 47,12 51,18
10 Elmar Koster PAC 47,00 45,49 46,45 47,00 51,72
11 Tijmen van Straten AV Passaat 42,50 42,23 46,93 46,93 46,48
12 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 42,47 43,95 45,51 45,51 46,21
13 Glenn Pols Atledo 36,84 41,29 41,29 44,50
14 Bas van Vliet AV `40 41,21 40,90 39,83 41,21 47,61
15 Liam Paalvast AV Passaat 25,33 28,07 X 28,07 36,77



Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Timo in t Hout PAC 46,53 X X 43,73 46,50 X 46,53 47,93
2 Nick Godschalk AV Unitas 42,86 45,53 X 41,27 X X 45,53 46,16
3 Martijn Hoogewerf KAV Holland X 42,94 X 43,37 40,19 42,41 43,37 43,52
4 Rein van Houwelingen Typhoon 35,06 39,26 40,62 X 42,20 42,98 42,98 40,28
5 Jeroen Poelert AV Athlos 37,73 X 41,53 42,18 40,70 41,82 42,18 39,33
6 Glenn Kunst Haag 40,36 36,53 38,57 38,46 40,12 41,03 41,03 40,52
7 Glenn Pols Atledo 36,50 35,67 39,54 X 37,48 X 39,54 38,92
8 Wouter Nieuwhof Ciko `66 38,99 X X X X X 38,99 43,37
9 Gerwin De Haan Heerenveen 37,24 37,47 37,77 37,77 40,22
10 Noah Verboom HLLM 37,75 X X 37,75 37,40
11 Wolf Nederpel De Spartaan 36,57 35,35 35,33 36,57 39,85
12 Daan Pauw PH 36,18 35,25 35,78 36,18 35,04
13 Jorg Kroon PH X 35,79 34,05 35,79 37,43
14 Arjen de Kock Spado X 24,48 35,21 35,21 36,51
Rik Goessens AV Unitas X X X NM 40,85



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Timo in t Hout PAC 15,34 16,19 X 15,44 X 15,96 16,19 16,04
2 Floris Aarts AV 1923 13,22 14,08 13,51 13,86 13,16 13,95 14,08 12,35
3 Rein van Houwelingen Typhoon 12,74 12,99 13,55 13,49 13,14 14,02 14,02 13,39
4 Jelle De Jong AV Lycurgus 13,26 13,92 - 13,62 13,99 13,72 13,99 13,25
5 Glenn Pols Atledo 12,82 13,75 13,67 X 12,55 13,25 13,75 13,20
6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 13,19 11,42 13,08 11,60 12,83 X 13,19 13,69
7 Noah Verboom HLLM 12,63 X X X X 12,00 12,63 12,57
8 Jeroen Poelert AV Athlos X 12,42 11,44 11,69 11,01 11,93 12,42 11,84
9 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 12,25 11,84 11,38 12,25 12,37
10 Nicholas Mitchell AL73 11,85 12,21 11,90 12,21 11,96
11 Jorg Kroon PH 11,95 X 11,39 11,95 11,96
12 Ruben Smink AC TION 11,82 11,63 11,74 11,82 12,83
13 Gerwin De Haan Heerenveen 11,42 11,63 X 11,63 12,71
14 Wolf Nederpel De Spartaan 10,83 11,58 X 11,58 11,92
15 Daan Pauw PH 10,66 11,11 10,20 11,11 11,77
16 Oscar Heijdra Tempo AV 10,69 10,52 10,18 10,69 11,35



Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ruben Smink AC TION X 51,30 55,31 X 51,66 49,88 55,31 56,40
2 Stephan H...in t Veld Spado 53,20 50,83 53,43 53,32 54,71 52,62 54,71 53,85
3 Bryan van Ingen HLLM 50,56 52,24 53,85 X X X 53,85 53,07
4 Rik Goessens AV Unitas 38,00 43,10 X 39,61 40,46 44,99 44,99 41,80
5 Quinten van der Veer PAC X 37,56 X 36,07 35,65 X 37,56 41,67
6 Daan Pauw PH 33,66 31,00 35,67 X 35,01 36,75 36,75 34,77
7 Remon van Duijnen AV `47 35,50 X X X 34,27 35,49 35,50 36,34
8 Justin Hoefmans AV Sprint 32,86 X 33,98 X 33,06 34,04 34,04 36,50



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam 1.601.701.751.801.831.861.891.921.951.982.012.072.12ResOBP
1 Sven van Merode Spado O O O O XXX 2,07 2,07
2 Dirk Aarts ATH O O XO XXO O XO XXX 1,98 1,90
3 Julian Record AV 1923 O O O O XO O XXX 1,95 1,95
3 Martijn Kroes AV NOVA O O O XO O XXX 1,95 1,95
5 Lars Dirkzwager Zeeland O O XXO XO O XXX 1,89 1,95
6 Sander Smits AVGM O XXX 1,86 2,00
7 Michiel de...aasteniet SPOB O XO XXX 1,86 1,93
8 Jari Kouwen ACO O O O XXO XXO XXX 1,83 1,79
9 Jelle De Jong AV Lycurgus - - XO O - XXX 1,80 1,90
10 Vincent Staat AV Attila XXO XXX 1,80 1,95
11 Wim Vonk Altis O XXX 1,75 1,90
11 Daan Gielen PH O XXX 1,75 1,85
11 Tim de Wit Spado O O XXX 1,75 1,85
14 Matthijs Wezeman ASTX O XO O XXX 1,75 1,75
15 Arnout Mak De Gemzen O O XXX 1,70 1,80



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Scott Boon Flevo Delta 14,39 14,26 14,19 14,50 X 14,36 14,50 +0.6 m/s13,90
2 Roy van Zijl DAV Kronos 13,79 13,66 X 13,56 13,80 X 13,80 +0.6 m/s13,54
3 Jamil Hassan Haag X 13,44 13,43 X 13,79 X 13,79 +1.0 m/s14,46
4 Sander Koops SPWS X 13,76 12,36 X 13,26 13,58 13,76 -0.7 m/s13,65
5 Hent van Schoten AV Oss `78 13,50 13,50 13,21 13,42 13,76 13,11 13,76 -0.7 m/s13,71
6 Gijs Mourits VAV 13,26 13,21 13,26 13,07 13,28 13,28 -0.9 m/s13,39
7 Yarán Wienneke GACH 13,02 13,20 X X X X 13,20 -1.5 m/s13,35
8 Guido Persoon Olympus `70 12,76 12,53 12,44 X 12,18 12,13 12,76 +0.8 m/s12,87
9 Bob Abotar Haag 12,54 12,61 12,62 12,62 -1.0 m/s12,87
10 Jordi van der Wal PAC 12,03 12,41 12,56 12,56 -0.6 m/s13,02
11 Hugo van den Berg AV NOP 11,33 12,39 12,26 12,39 +1.1 m/s12,66



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.703.904.004.104.204.304.404.454.504.554.604.65ResOBP
1 Rick Hollestelle Altis XO O XXO XXO O X- O X- XX 4,50 4,00
2 Koen Koenders PH XO - - XXX 4,50 4,86
3 Koen Stapel ARV Ilion XO - - - XXX 4,40 4,86
4 Lucas van Klaveren ARV Ilion XO O XO XO XXO - XX- X 4,40 4,40
5 Gerwin De Haan Heerenveen O O O XXX 4,20 4,10
6 Glenn Kunst Haag XO - XXX 4,20 4,50
7 Niels Verheugd AV Sprint XO - O - XXX 4,10 4,26
8 Martijn Hoogewerf KAV Holland XXO O XXX 4,10 4,40
9 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus XO O XO XXO XXX 4,10 3,91
10 Arjen de Kock Spado O O XO XXX 4,00 3,95
11 Mitchell v...den Brink AV34 O - XXX 3,90 4,00
12 Jordi van der Wal PAC O XXX 3,70 4,01



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Rafael Raap PAC 6,96 7,05 6,99 6,86 X 7,18 7,18 +0.8 m/s7,25
2 Alexander Soethout DEM 7,15 6,67 - - 6,88 X 7,15 +0.8 m/s7,10
3 Loic Wondel Rotterdam 6,80 6,90 7,01 7,05 6,91 7,13 7,13 +1.4 m/s7,02
4 Scott Boon Flevo Delta 6,83 6,84 7,06 X 7,04 X 7,06 -0.8 m/s6,95
5 Hugo van den Berg AV NOP 6,42 6,87 6,75 6,55 6,53 6,35 6,87 -0.7 m/s6,65
6 Gijs Mourits VAV 6,31 X 6,41 6,50 X 6,66 6,66 -1.1 m/s6,55
7 Jelle De Jong AV Lycurgus X 6,37 6,65 X 6,33 X 6,65 +1.5 m/s6,29
8 Sergio van der Meide PAC 6,60 6,03 6,40 6,47 X X 6,60 +1.7 m/s6,74
9 Olav Donker PH 5,74 X 6,35 6,35 +1.1 m/s6,60
10 Lars Woudenberg AV34 6,20 6,28 6,20 6,28 -0.5 m/s6,26
11 Joppe Stokvis Altis 6,06 X 6,26 6,26 +0.7 m/s6,51
12 Quincy Stjeward Phanos X X 6,17 6,17 -0.6 m/s6,49
13 Julian Record AV 1923 5,95 6,01 6,09 6,09 -0.7 m/s6,80
14 Jasper de Hon AAC 5,99 5,97 5,94 5,99 -0.5 m/s6,20
15 Julian Sas Almere `81 X X 5,13 5,13 +1.0 m/s6,40



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,19Q +0.1 m/s11,31
2 Keitharo ...sterwolde Almere `81 11,25Q +0.1 m/s11,37
3 Isiah Emanuelson PAC 11,26Q +0.4 m/s11,08
4 Jordan Knops Voorne 11,32Q +1.1 m/s10,95
5 Onyema Adigida Phanos 11,37Q -0.1 m/s10,87
6 Levi Hazes AV 1923 11,37Q +1.4 m/s10,97
7 Alberto Biswane Olympus `70 11,40Q +0.4 m/s11,41
8 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,45Q +0.4 m/s11,38
9 Gabriël ...rnelissen GACH 11,49Q +1.0 m/s11,35
10 Pim van Bakel PH 11,50Q -0.1 m/s11,52
11 Mischa Lips ARV Ilion 11,51Q +1.1 m/s11,45
12 Robin Spoor AV Sparta 11,52Q +0.4 m/s11,55
13 Nsikak Ekpo Haag 11,54Q +1.1 m/s11,53
14 Tygo van de Weijer HAC 11,55Q +1.0 m/s11,33
15 Julian Jansen AV NOP 11,57Q -0.1 m/s11,53
16 Deon Plak Almere `81 11,63Q +0.4 m/s11,55
17 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta 11,64Q +1.4 m/s11,42
18 Damian Felter PAC 11,64Q +1.0 m/s11,63
19 Sharif Omoyele Rotterdam 11,67q +1.0 m/s11,89
20 Mark van der Linden Haag 11,68Q +0.4 m/s11,68
21 Jasper Cobussen Eindhoven 11,68Q +0.1 m/s11,87
22 Ole van der Horst Eindhoven 11,68q +1.0 m/s11,63
23 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 11,80Q +1.4 m/s11,75
24 Yasha kenyon Chapman Startbaan 11,83q +1.4 m/s11,99
25 DSean Holaman SPWS 11,84 +0.4 m/s11,83
26 Dre Pinas DEM 11,86 +1.0 m/s12,35
27 Mats Merkelbach PH 11,87 +1.1 m/s12,10
28 Riq de Wit Eindhoven 11,87 +1.1 m/s11,80
29 Jelle Kriek AV Zuidwal 11,88 +0.4 m/s11,81
30 Jelen Franjic AV Sprint 11,92 -0.1 m/s11,77
31 Jonathan Pronk Haag 12,02 +0.1 m/s11,66
32 Julian Erkelens AV Passaat 12,03 +1.1 m/s11,99
33 Marvens Bruinsma Heerenveen 12,05 +1.4 m/s12,11
34 Elton Nahr AV Attila 12,05 +1.1 m/s11,75
35 Synnargio Ignatia DEM 12,08 -0.1 m/s11,77
36 Shemar Martina SPLS 12,09 +0.4 m/s11,71
37 Bruno Oele PAC 12,11 +0.4 m/s11,96
38 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 12,14 -0.1 m/s12,06
39 Boris Hoogervorst KAV Holland 12,15 +1.0 m/s11,90
40 Mika Taag KAV Holland 12,16 +0.4 m/s11,99
41 Thomas Weijers HLLM 12,16 +0.4 m/s12,33
42 Tino Claessens Haag 12,23 +1.4 m/s11,80
43 Tabi Weiland AV Atos 12,23 -0.1 m/s12,03
44 Olle Van der Walle AV Attila 12,33 +0.4 m/s12,11
45 Karel Gimbergh AV 1923 12,33 +0.1 m/s12,34
45 Valbor-Jaro Gorré PAC 12,33 +1.0 m/s12,41
47 Timo van der Stoep DEM 12,99 +0.4 m/s12,66
Thijs de Wit PAC DQ 12,45
Gijs van Beilen AV PEC 1910 DQ 11,54
Igor Uiterwijk KAV Holland DNS 11,93
Netanel Dorothea AV Sparta DNS 11,25
Lars Hogendoorn Altis DNS 11,62



Jongens Junior B - 100 meter halve finale

# Naam Res OBP
1 Levi Hazes AV 1923 11,13Q +0.2 m/s---
2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,19Q +1.7 m/s---
3 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,22Q +1.7 m/s---
4 Isiah Emanuelson PAC 11,26Q +0.2 m/s---
5 Keitharo ...sterwolde Almere `81 11,27q +0.2 m/s---
6 Onyema Adigida Phanos 11,29Q +0.3 m/s---
7 Jordan Knops Voorne 11,33Q +0.3 m/s---
8 Gabriël ...rnelissen GACH 11,34q +1.7 m/s---
9 Pim van Bakel PH 11,43 +0.3 m/s---
10 Mischa Lips ARV Ilion 11,56 +0.2 m/s---
11 Alberto Biswane Olympus `70 11,59 +0.3 m/s---
12 Robin Spoor AV Sparta 11,61 +1.7 m/s---
13 Julian Jansen AV NOP 11,68 +0.3 m/s---
14 Tygo van de Weijer HAC 11,70 +1.7 m/s---
15 Deon Plak Almere `81 11,71 +0.2 m/s---
16 Ole van der Horst Eindhoven 11,74 +0.2 m/s---
17 Sharif Omoyele Rotterdam 11,77 +0.3 m/s---
18 Jasper Cobussen Eindhoven 11,79 +1.7 m/s---
19 Damian Felter PAC 11,81 +1.7 m/s---
20 Yasha kenyon Chapman Startbaan 11,86 +1.7 m/s---
21 Mark van der Linden Haag 11,88 +0.2 m/s---
Nigel Steenwinkel ARV Ilion DNS ---
Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta DNS ---
Nsikak Ekpo Haag DNS ---



Jongens Junior B - 100 meter finale

# Naam Res OBP
1 Onyema Adigida Phanos 10,91 -1.2 m/s---
2 Jordan Knops Voorne 10,99 -1.2 m/s---
3 Levi Hazes AV 1923 10,99 -1.2 m/s---
4 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,10 -1.2 m/s---
5 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,28 -1.2 m/s---
6 Keitharo ...sterwolde Almere `81 11,33 -1.2 m/s---
7 Isiah Emanuelson PAC 11,35 -1.2 m/s---
8 Gabriël ...rnelissen GACH 11,49 -1.2 m/s---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Onyema Adigida Phanos 21,63Q +0.5 m/s21,55
2 Pim van Bakel PH 22,45Q +2.2 m/s22,76
3 Isiah Emanuelson PAC 22,47Q +2.2 m/s22,58
4 Gabriël ...rnelissen GACH 22,72Q +1.5 m/s22,60
5 Keitharo ...sterwolde Almere `81 22,83Q +0.1 m/s22,69
6 Jordan Knops Voorne 23,06Q +1.4 m/s22,52
7 Robin Spoor AV Sparta 23,07Q +2.2 m/s23,12
7 Tijn Vaessen Swift 23,07Q +0.1 m/s22,74
9 Alberto Biswane Olympus `70 23,10Q +1.5 m/s23,28
10 Mischa Lips ARV Ilion 23,12Q +0.5 m/s23,10
10 Maarten Emmaneel AV NOVA 23,12Q +0.5 m/s23,06
10 Stephan van der Jagt AV `47 23,12Q +1.4 m/s23,83
13 Kosheen Miran Groningen 23,25Q +1.5 m/s22,74
14 Jasper Cobussen Eindhoven 23,32Q +0.1 m/s23,64
15 Dre Pinas DEM 23,44Q +2.2 m/s24,60
16 Deon Plak Almere `81 23,48Q +1.4 m/s22,85
17 Ole van der Horst Eindhoven 23,51q +2.2 m/s23,82
18 Gijs van Beilen AV PEC 1910 23,57Q +1.4 m/s23,11
19 Jelen Franjic AV Sprint 23,58Q +0.1 m/s24,32
20 Twan Duvigneau AL73 23,59Q +1.5 m/s23,81
21 Martijn Geerts AV Sparta 23,66q +0.1 m/s24,31
22 Ruben Heijnen Zeeland 23,97Q +0.5 m/s24,19
23 Bas Meeuwenoord De Spartaan 24,04q +2.2 m/s24,22
24 Lars Adriaanse Haag 24,11q +0.1 m/s23,45
25 Yasha kenyon Chapman Startbaan 24,24 +1.5 m/s24,51
26 Tijn Pronk KAV Holland 24,26 +1.4 m/s24,20
27 Boris Hoogervorst KAV Holland 24,27 +0.5 m/s24,89
27 Julian Erkelens AV Passaat 24,27 +1.5 m/s24,28
29 Kjell Venderbosch AV Argo 24,49 +1.4 m/s24,63
30 Marvens Bruinsma Heerenveen 24,73 +1.4 m/s24,93
31 Thimo Henraat AV Feniks 24,89 +0.5 m/s24,90
32 Cas Van den Bergh U-Track 26,04 +2.2 m/s25,32
Joep de Wit Almere `81 DNS 24,07



Jongens Junior B - 200 meter halve finale

# Naam Res OBP
1 Onyema Adigida Phanos 21,88Q +1.3 m/s---
2 Maarten Emmaneel AV NOVA 22,55Q +0.4 m/s---
3 Isiah Emanuelson PAC 22,64Q +1.3 m/s---
4 Gabriël ...rnelissen GACH 22,71Q +0.4 m/s---
5 Pim van Bakel PH 22,76Q -0.3 m/s---
6 Tijn Vaessen Swift 23,02q +1.3 m/s---
7 Keitharo ...sterwolde Almere `81 23,05q +0.4 m/s---
8 Kosheen Miran Groningen 23,10 +1.3 m/s---
9 Jordan Knops Voorne 23,16Q -0.3 m/s---
10 Stephan van der Jagt AV `47 23,16 +0.4 m/s---
11 Robin Spoor AV Sparta 23,25 +1.3 m/s---
12 Alberto Biswane Olympus `70 23,30 -0.3 m/s---
13 Mischa Lips ARV Ilion 23,31 -0.3 m/s---
14 Deon Plak Almere `81 23,37 +0.4 m/s---
15 Jelen Franjic AV Sprint 23,58 +1.3 m/s---
16 Ole van der Horst Eindhoven 23,61 +0.4 m/s---
17 Twan Duvigneau AL73 23,73 +1.3 m/s---
18 Jasper Cobussen Eindhoven 23,84 -0.3 m/s---
19 Gijs van Beilen AV PEC 1910 24,01 -0.3 m/s---
20 Martijn Geerts AV Sparta 24,02 +0.4 m/s---
21 Bas Meeuwenoord De Spartaan 24,27 -0.3 m/s---
22 Ruben Heijnen Zeeland 24,55 -0.3 m/s---
Dre Pinas DEM DQ ---
Lars Adriaanse Haag DNS ---



Jongens Junior B - 200 meter finale

# Naam Res OBP
1 Onyema Adigida Phanos 21,84 -1.3 m/s---
2 Jordan Knops Voorne 22,44 -1.3 m/s---
3 Maarten Emmaneel AV NOVA 22,50 -1.3 m/s---
4 Isiah Emanuelson PAC 22,66 -1.3 m/s---
5 Pim van Bakel PH 22,82 -1.3 m/s---
6 Gabriël ...rnelissen GACH 22,96 -1.3 m/s---
7 Tijn Vaessen Swift 23,28 -1.3 m/s---
Keitharo ...sterwolde Almere `81 DNS ---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Julian Freeke Almere `81 50,89Q 51,12
2 Tunji Abisoye Ciko `66 51,87Q 49,81
3 Hidde Leenders AV Oss `78 52,25Q 52,44
4 Bodhi van Selow Eindhoven 52,53Q 51,83
5 Lars Adriaanse Haag 52,57Q 52,46
6 Jean Mattijsen SPOB 52,83Q 52,50
7 Henrik Kok AV Atverni 52,84Q 50,40
8 Quinten van Ommen ATOP 52,89Q 50,42
9 Janik Sillen Nijmegen 52,97q 54,80
10 Mika Taag KAV Holland 53,00Q 52,04
11 Thomas Kwint Groningen 53,16Q 53,59
12 Ishan Baidjoe PAC 53,20Q 52,78
12 Twan Duvigneau AL73 53,20q 53,45
14 Luc Giele Voorne 53,25q 54,51
15 Kjell Venderbosch AV Argo 53,41q 53,91
16 Jochem van Dijk DKEV 53,50 54,92
17 Rens Hoogendorp GVAC 53,54 54,13
18 Bas Meeuwenoord De Spartaan 53,56Q 53,01
19 Jelle Kriek AV Zuidwal 53,68 54,28
20 Mats Heine Castricum 53,83 55,16
21 Milan Weeda Startbaan 53,86 54,40
22 Rens Groot Startbaan 54,02 53,86
23 Jordi Ouwehand AV Edam 54,19 55,19
24 Indigo Tjan AV Gouda 54,20 54,55
25 Job Visscher Spado 54,40 54,67
26 Hidde Zeestraten Castricum 54,62 55,44
27 Raphaël ...bbelstein PH 55,00 54,35
28 Tijn Pronk KAV Holland 55,11 56,06
Jasper Oskam AV 1923 DQ 53,91



Jongens Junior B - 400 meter halve finale

# Naam ResOBP
1 Tunji Abisoye Ciko `66 51,18Q ---
2 Quinten van Ommen ATOP 51,23Q ---
3 Julian Freeke Almere `81 51,47Q ---
4 Henrik Kok AV Atverni 52,03Q ---
5 Hidde Leenders AV Oss `78 52,29Q ---
6 Bodhi van Selow Eindhoven 52,38Q ---
7 Thomas Kwint Groningen 52,98q ---
8 Mika Taag KAV Holland 53,06q ---
9 Lars Adriaanse Haag 53,56 ---
10 Jean Mattijsen SPOB 53,73 ---
11 Janik Sillen Nijmegen 54,16 ---
12 Kjell Venderbosch AV Argo 54,20 ---
13 Twan Duvigneau AL73 54,53 ---
14 Luc Giele Voorne 54,82 ---
15 Ishan Baidjoe PAC 54,95 ---
16 Bas Meeuwenoord De Spartaan 55,16 ---



Jongens Junior B - 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Tunji Abisoye Ciko `66 49,72 ---
2 Quinten van Ommen ATOP 50,47 ---
3 Julian Freeke Almere `81 50,54 ---
4 Hidde Leenders AV Oss `78 51,53 ---
5 Bodhi van Selow Eindhoven 52,12 ---
6 Mika Taag KAV Holland 52,95 ---
7 Thomas Kwint Groningen 53,50 ---
8 Henrik Kok AV Atverni 1:38,31 ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Rick Van Riel AV Attila 2:00,35Q 1:58,31
2 Djoao Lobles SV Noordkop 2:00,82Q 1:52,67
3 Timo Stegink Castricum 2:00,95Q 2:00,33
4 Noah Baltus SAV 2:00,97q 2:02,43
5 Tibo Visser Fortius 2:01,07Q 2:01,76
6 Jelle de Roon Atledo 2:01,65q 1:57,79
7 Najib Hassan PAC 2:01,85Q 1:52,64
8 Thomas Kwint Groningen 2:01,95Q 2:00,03
9 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:02,69 1:59,81
10 Max van Groeningen GACH 2:02,80 2:03,41
11 Paavo de Leng Zeeland 2:03,76 2:04,84
12 Indigo Tjan AV Gouda 2:03,86 2:03,86
13 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 2:03,93 2:04,52
14 Jens Peeters Eindhoven 2:03,94 1:58,31
15 Yvar - Schoorlemmer MPM 2:04,13 2:02,86
16 Raphaël ...bbelstein PH 2:04,15 2:05,80
17 Thije Tjebbes Groningen 2:04,22 2:05,89
18 Jochem van Dijk DKEV 2:04,33 2:07,62
19 Abdirahman Mohamed AV Cifla 2:04,47 2:03,23
20 Kjell Segers Eindhoven 2:04,81 2:05,64
21 Juul Knoester GVAC 2:05,28 2:02,64
22 Mats Heine Castricum 2:05,80 2:05,91
23 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 2:06,30 2:06,61
24 Tijmen Schouws Phanos 2:06,38 2:01,67
25 Manolito Musters AAC `61 2:06,78 2:04,48
26 Jesse Hendriks Spado 2:07,09 2:07,88
27 Joep Vermeulen AV Cifla 2:08,03 2:07,98
28 Daan Woldring AV 1923 2:08,92 2:08,49
29 Thomas Bovenberg Leiden