Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Minke Bisschops AV Unitas 11,83Q +0.6 m/s11,82
2 Nketia Seedo U-Track 12,01Q +1.0 m/s11,88
3 Zoë Sedney ARV Ilion 12,20Q +0.4 m/s11,83
4 Janine Verhaar PAC 12,27Q +0.4 m/s12,41
5 Sarah Itiola AV Feniks 12,29Q +0.4 m/s12,43
6 Demi van d...ildenberg Eindhoven 12,41Q +0.6 m/s11,78
7 Shaquata King AV Feniks 12,58Q +0.4 m/s12,28
8 Janna Doumpas Eindhoven 12,62Q +0.6 m/s12,51
9 Sheenai Muntslag AV Sprint 12,65Q +1.0 m/s12,68
10 Zoë Meyer AV Sprint 12,70Q +1.0 m/s12,42
11 Charlie van Gorkum Spado 12,73Q +0.6 m/s12,61
12 Suzanne van Eijck Spado 12,81Q +0.6 m/s12,43
13 Didi Wals AV Lycurgus 12,83Q +0.4 m/s13,17
14 Pip Doesburg AV Lycurgus 12,90Q +0.4 m/s13,04
15 Sephora Bancé AV Passaat 12,90q +0.4 m/s12,90
16 Lianne Huisjes Groningen 12,92Q +0.4 m/s13,09
17 Maeve Zuijlen AV Unitas 12,92Q +0.4 m/s12,87
18 Iris Veldt Groningen 12,96Q +0.6 m/s13,22
19 Emy Guikema Groningen 12,99q +0.4 m/s12,80
20 Loren Djolo Swift 13,02Q +0.6 m/s13,20
21 Sarah Dekker AV Trias 13,05q +0.6 m/s13,02
22 Joyce Schumacher Flevo Delta 13,06q +0.4 m/s12,62
23 Djim Van den Berg PH 13,12Q +1.0 m/s12,88
24 Maaike Heida Clytoneus 13,14 +0.4 m/s13,28
25 Megan de Ruiter Phanos 13,15Q +0.6 m/s13,02
26 Grace-Ann Pronk Haag 13,23 +0.6 m/s13,01
27 Justine Fleming GACH 13,27 +1.0 m/s13,04
28 Femke van den Bos Tempo AV 13,29 +0.4 m/s13,36
29 Xiorèse Romero AV Trias 13,31 +0.6 m/s13,00
30 Cicely Sille AV Lionitas 13,36 +0.6 m/s13,19
31 Nikki Taag KAV Holland 13,41 +1.0 m/s13,73
32 Doris Moggré AV Attila 13,41 +0.6 m/s13,18
33 Juliëtte Pluimert De Spartaan 13,49 +0.4 m/s13,11
34 Megan Broekhuis DVTR 13,55 +1.0 m/s13,15
35 Nina Jager AV PEC 1910 13,57 +0.4 m/s13,63
36 Roos Vernooij PH 13,86 +0.6 m/s13,81
37 Anahera Tahapary Clytoneus 13,87 +0.6 m/s13,81
38 Sandra Haitsma Altis 14,15 +0.4 m/s13,77
Lucie Tiemeier PAC DNS 12,59
Jaleesa Seedorf Rotterdam DNS 13,32

Uitslagen 100 meter halve finale Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Nketia Seedo U-Track 11,77Q +0.1 m/s---
2 Minke Bisschops AV Unitas 11,94Q -0.5 m/s---
3 Demi van d...ildenberg Eindhoven 12,06Q +0.1 m/s---
4 Zoë Sedney ARV Ilion 12,30Q +0.8 m/s---
5 Janine Verhaar PAC 12,45Q +0.8 m/s---
6 Sarah Itiola AV Feniks 12,46Q -0.5 m/s---
7 Zoë Meyer AV Sprint 12,47q +0.1 m/s---
7 Suzanne van Eijck Spado 12,47q -0.5 m/s---
9 Janna Doumpas Eindhoven 12,53 +0.1 m/s---
10 Sheenai Muntslag AV Sprint 12,79 +0.8 m/s---
11 Charlie van Gorkum Spado 12,93 +0.8 m/s---
12 Didi Wals AV Lycurgus 12,98 -0.5 m/s---
13 Maeve Zuijlen AV Unitas 13,01 +0.1 m/s---
14 Loren Djolo Swift 13,07 +0.8 m/s---
15 Pip Doesburg AV Lycurgus 13,09 +0.8 m/s---
15 Lianne Huisjes Groningen 13,09 +0.1 m/s---
17 Sarah Dekker AV Trias 13,13 +0.1 m/s---
17 Emy Guikema Groningen 13,13 +0.8 m/s---
19 Joyce Schumacher Flevo Delta 13,16 -0.5 m/s---
20 Megan de Ruiter Phanos 13,23 +0.1 m/s---
21 Djim Van den Berg PH 13,35 -0.5 m/s---
22 Iris Veldt Groningen 13,40 -0.5 m/s---
Shaquata King AV Feniks DQ ---
Sephora Bancé AV Passaat DNS ---

Uitslagen 100 meter finale Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Minke Bisschops AV Unitas 11,77 +1.3 m/s---
2 Nketia Seedo U-Track 11,84 +1.3 m/s---
3 Demi van d...ildenberg Eindhoven 11,95 +1.3 m/s---
4 Zoë Sedney ARV Ilion 12,06 +1.3 m/s---
5 Janine Verhaar PAC 12,33 +1.3 m/s---
6 Sarah Itiola AV Feniks 12,49 +1.3 m/s---
7 Zoë Meyer AV Sprint 12,58 +1.3 m/s---
8 Suzanne van Eijck Spado 12,61 +1.3 m/s---

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 24,52Q +2.3 m/s24,21
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 24,62Q +0.2 m/s25,00
3 Anouk Rensink AV Unitas 25,49Q +1.9 m/s25,48
4 Zoë Meyer AV Sprint 25,68Q +0.7 m/s25,98
5 Yara Linnekamp HLLS 25,75Q +1.9 m/s25,75
6 Fenna Klapwijk PAC 25,79Q +0.7 m/s25,35
7 Janna Doumpas Eindhoven 26,05Q +2.3 m/s25,99
8 Suzanne van Eijck Spado 26,08Q +1.8 m/s25,51
9 Kimberley Booij De Spartaan 26,09Q +0.2 m/s25,98
10 Lianne Holtermann Ciko `66 26,12Q +1.9 m/s26,33
11 Robina Negenman KAV Holland 26,16Q +0.7 m/s26,28
12 Nina Franke AV Oss `78 26,17Q +1.8 m/s26,98
13 Fréderique Post AV Gouda 26,22Q +1.8 m/s25,70
14 Nynke van den Heuvel AAC 26,23Q +2.3 m/s26,18
15 Maureen Louws AV NOP 26,30Q +1.8 m/s26,38
16 Lianne Huisjes Groningen 26,51Q +0.7 m/s26,84
17 Xiorèse Romero AV Trias 26,54Q +1.9 m/s26,54
18 Sarah Dekker AV Trias 26,64q +0.7 m/s26,60
19 Marlous Hagemann Haag 26,72q +1.9 m/s27,42
20 Megan de Ruiter Phanos 26,75Q +0.2 m/s26,26
21 Shanna Mol AV Lycurgus 26,76q +1.8 m/s26,48
22 Anouk Hellingh AV Lycurgus 26,90q +1.8 m/s27,07
22 Emy Guikema Groningen 26,90Q +0.2 m/s26,71
24 Maeve Zuijlen AV Unitas 26,94 +1.9 m/s26,87
25 Maaike Heida Clytoneus 26,96 +0.2 m/s27,38
26 Djim Van den Berg PH 26,98Q +2.3 m/s26,79
27 Joy de Bruijne AV Atverni 26,99 +2.3 m/s27,32
28 Hannah Cranen Swift 27,07 +0.2 m/s26,79
29 Ellis Huistra Phanos 27,24 +0.7 m/s27,12
30 Femke van den Bos Tempo AV 27,29 +0.2 m/s27,16
31 Nikki Taag KAV Holland 27,33 +0.7 m/s28,24
32 Christel Heuseveldt Climax 27,34 +2.3 m/s27,32
33 Esmée de Jong AV Trias 27,42 +1.9 m/s28,07
34 Megan Broekhuis DVTR 27,61 +1.9 m/s27,09
35 Maartje Va...en Kommer Castricum 27,72 +2.3 m/s28,69
36 Juliëtte Pluimert De Spartaan 27,88 +2.3 m/s26,75
37 Tosca Oudshoorn Haaksbergen 27,89 +1.8 m/s27,49
38 Vica van Middelkoop AV Passaat 28,26 +1.8 m/s27,95
39 Roos Vernooij PH 28,33 +0.2 m/s28,34
Cicely Sille AV Lionitas DNF 27,39

Uitslagen 200 meter halve finale Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Anna Roelofs AV Lycurgus 24,45Q +2.9 m/s---
2 Zoë Sedney ARV Ilion 24,76Q +0.1 m/s---
3 Zoë Meyer AV Sprint 25,40Q +0.6 m/s---
4 Suzanne van Eijck Spado 25,53Q +2.9 m/s---
5 Anouk Rensink AV Unitas 25,63Q +0.6 m/s---
6 Fenna Klapwijk PAC 25,66Q +0.1 m/s---
7 Yara Linnekamp HLLS 25,75q +0.1 m/s---
8 Janna Doumpas Eindhoven 25,84q +2.9 m/s---
9 Robina Negenman KAV Holland 25,98 +0.1 m/s---
10 Lianne Holtermann Ciko `66 26,00 +2.9 m/s---
11 Kimberley Booij De Spartaan 26,18 +0.6 m/s---
12 Nynke van den Heuvel AAC 26,20 +2.9 m/s---
13 Nina Franke AV Oss `78 26,36 +0.6 m/s---
14 Lianne Huisjes Groningen 26,38 +2.9 m/s---
15 Xiorèse Romero AV Trias 26,46 +0.1 m/s---
16 Fréderique Post AV Gouda 26,48 +0.1 m/s---
17 Maureen Louws AV NOP 26,67 +0.6 m/s---
18 Sarah Dekker AV Trias 26,73 +0.6 m/s---
19 Megan de Ruiter Phanos 26,82 +0.6 m/s---
20 Emy Guikema Groningen 26,89 +0.1 m/s---
21 Shanna Mol AV Lycurgus 27,00 +2.9 m/s---
22 Djim Van den Berg PH 27,21 +2.9 m/s---
23 Marlous Hagemann Haag 27,31 +0.6 m/s---
24 Anouk Hellingh AV Lycurgus 28,28 +0.1 m/s---

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 23,92 +1.4 m/s---
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 24,10 +1.4 m/s---
3 Zoë Meyer AV Sprint 25,24 +1.4 m/s---
4 Anouk Rensink AV Unitas 25,43 +1.4 m/s---
5 Suzanne van Eijck Spado 25,60 +1.4 m/s---
6 Fenna Klapwijk PAC 25,83 +1.4 m/s---
7 Yara Linnekamp HLLS 26,00 +1.4 m/s---
8 Janna Doumpas Eindhoven 26,06 +1.4 m/s---

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Femke Bol Altis 56,54Q 54,47
2 Bregje Sloot De Liemers 58,36Q 59,61
3 Jonne Walstra AV Atos 58,87Q 58,79
4 Suzanne Libbers Groningen 59,05Q 57,07
5 Kyra Keurentjes De Liemers 59,27Q 58,09
6 Pleun Hutten AV Sprint 59,43Q 57,98
7 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 59,58Q 1:00,36
8 Eva Nijdam Scorpio 59,71Q 58,77
9 Anouk Hellingh AV Lycurgus 59,94Q 59,75
10 Demi Boom ATV Venray 59,99Q 59,32
11 Rozemarijn Snijders Climax 1:00,08q 58,68
12 Eline Schwietert Ciko `66 1:00,30Q 59,43
13 Leonie Wierenga SAV 1:00,65Q 59,70
14 Merel van Herp AV Lycurgus 1:00,79q 1:00,38
15 Joy de Bruijne AV Atverni 1:00,94q 1:01,74
15 Meike Verdaasdonk Spado 1:00,94q 1:02,72
17 Sophia Mulder AV34 1:01,05 1:02,12
18 Tosca Oudshoorn Haaksbergen 1:01,29 1:02,54
19 Simone Winter AV Lycurgus 1:01,78 1:00,92
20 Blanca van Haaren Fit 1:01,80 1:01,59
21 Esther Lievers Leiden 1:02,72 1:02,67
22 Christel Heuseveldt Climax 1:02,87 1:02,64
23 Esther vd Pijl Haag 1:02,92 1:03,64
24 Fanny Spikman Groningen 1:02,96 1:01,78
25 Demi van Mourik PAC 1:03,28 1:02,70
26 Myrthe Kouwenberg PH 1:04,19 1:03,82
27 Febora Ridder Castricum 1:04,41 1:04,54
28 Maartje Va...en Kommer Castricum 1:04,50 1:03,52
29 Ankie Vermeeren DJA 1:04,71 1:03,24
30 Nadine de Vries Clytoneus 1:05,19 1:05,23

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:14,55Q 2:11,62
2 Kirsten Otten Startbaan 2:14,62Q 2:12,48
3 Femke Been Castricum 2:14,96Q 2:18,67
4 Ilse Kamphuis Castricum 2:15,15q 2:19,99
5 Roos van Elk Leiden 2:15,24Q 2:11,03
6 Desi van Emmerik Cialfo 2:15,79q 2:17,52
7 Aylan Menick AV Atverni 2:16,06 2:18,93
8 Merel van Herp AV Lycurgus 2:16,75 2:17,30
9 Roos Hop Rotterdam 2:17,11Q 2:11,39
10 Luzan Janssen Eindhoven 2:17,23Q 2:14,07
11 Britt Roos HAC `63 2:17,45 2:16,23
12 Shurianty Mathilda CAV Energie 2:18,30 2:15,38
13 Yasmine Abbes Nijmegen 2:18,42 2:16,39
14 Lieve Eising AV Lycurgus 2:18,48 2:18,53
15 Manon Stringa AV Atverni 2:20,29 2:22,17
16 Danique Bosgoed AV PEC 1910 2:21,56 2:20,67
17 Lotte van Schaik AV Atverni 2:22,09 2:18,75
18 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 2:22,13 2:22,57
19 Jolente Bleijs GACH 2:22,24 2:23,80
20 Fanny Spikman Groningen 2:22,34 2:23,46
21 Meike Verdaasdonk Spado 2:22,70 2:22,42
22 Fee Mok SAV 2:22,72 2:18,81
23 Dorte Heideman MPM 2:23,30 2:22,28
24 Carmen Oosterkamp De Spartaan 2:23,83 2:24,39
25 Jenda de Boer HRRR 2:23,93 2:21,36
26 Evi Van Bladel ACW `66 2:24,18 2:20,96
27 Sanne Diepen PH 2:26,14 2:26,56
28 Noa Zoon SV Noordkop 2:26,38 2:23,82
29 Myrthe Kouwenberg PH 2:31,74 2:27,76
30 Mette Oosterink GACH 2:32,91 2:25,22

Uitslagen 800 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:15,26 ---
2 Femke Been Castricum 2:15,59 ---
3 Kirsten Otten Startbaan 2:15,82 ---
4 Roos van Elk Leiden 2:16,16 ---
5 Luzan Janssen Eindhoven 2:16,42 ---
6 Ilse Kamphuis Castricum 2:17,43 ---
7 Roos Hop Rotterdam 2:17,61 ---
8 Desi van Emmerik Cialfo 2:20,24 ---

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Lydia van Dijk KAV Holland 4:48,78Q 4:39,97
2 Sarah Peerik Hanzesport 4:49,30Q 4:37,68
3 Roos Blokhuis AV Passaat 4:49,41Q 4:20,91
4 Emmy van den Berg PH 4:49,42Q 4:47,39
5 Shirin van Anrooij AV `56 4:51,07Q 4:30,89
6 Anna Eikendal AV Atverni 4:51,28Q 4:36,50
7 Fee Mok SAV 4:51,40Q 4:51,66
8 Anouk van Gils Spado 4:52,14Q 4:46,84
9 Yara Schoenmakers Eindhoven 4:52,30q 4:52,20
10 Sara Schouten AV Atverni 4:54,75q 4:44,84
11 Jolente Bleijs GACH 4:57,32q 5:06,25
12 Ellen van Doorn AV Cifla 4:58,00q 4:55,88
13 Anne van Heeckeren VRT 4:59,53 4:56,82
14 Inger van Dok AV Aalsmeer 4:59,59 5:03,98
15 Cheryl Konijn Castricum 5:01,51 5:03,39
16 Lotte Bakx THOR 5:02,11 5:04,52
17 Sanne Schouten AV Atverni 5:06,22 5:02,52
18 Eline Runderkamp AV Edam 5:07,05 5:03,67
19 Noa Zoon SV Noordkop 5:07,38 5:08,12
20 Cinder Vis VOLO 5:08,48 5:13,29
21 Sanne Diepen PH 5:10,95 5:08,72
22 Zoe van Dijk LGAS 5:10,97 5:16,69
23 Esra Zijderlaan AV Atverni 5:11,31 4:49,62
24 Willemijn Fuite AV Attila 5:12,18 5:10,02
25 Vivienne ...rssinkhof Fit 5:13,34 5:25,31

Uitslagen 100 meter horden finale Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 14,22 -0.2 m/s---
2 Kadidja Sangare AAV `36 14,42 -0.2 m/s---
3 Joyce Schumacher Flevo Delta 14,51 -0.2 m/s---
4 Nienke Madderom AV Trias 14,52 -0.2 m/s---
4 Femke Frijters DJA 14,52 -0.2 m/s---
6 Anouk Schoop AV NOP 14,76 -0.2 m/s---
7 Charlie van Gorkum Spado 14,78 -0.2 m/s---
8 Amy Hasselton THOR 14,79 -0.2 m/s---

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 14,32Q +1.7 m/s13,75
2 Femke Frijters DJA 14,54Q +1.3 m/s14,82
3 Joyce Schumacher Flevo Delta 14,59Q +0.9 m/s14,48
4 Kadidja Sangare AAV `36 14,63Q +0.4 m/s14,55
5 Nienke Madderom AV Trias 14,70Q +1.3 m/s14,40
6 Anouk Schoop AV NOP 14,71Q +1.7 m/s14,87
7 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 14,84Q +0.4 m/s14,65
8 Charlie van Gorkum Spado 14,86Q +0.9 m/s14,71
9 Anouk Schoute AV Lycurgus 15,03Q +1.3 m/s14,92
9 Robina Negenman KAV Holland 15,03Q +0.4 m/s15,07
9 Maartje Blanken Avantri 15,03Q +1.7 m/s15,25
12 Amy Hasselton THOR 15,06Q +0.9 m/s14,93
13 Marijntje Huige Spado 15,07q +0.4 m/s15,58
14 Sarah van Beilen AV PEC 1910 15,35q +1.3 m/s15,72
15 Rikst Slot Heerenveen 15,38q +1.3 m/s15,45
15 Ruth Vogels Rotterdam 15,38q +1.7 m/s15,49
17 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 15,39 +0.9 m/s15,82
18 Shanna Mol AV Lycurgus 15,64 +1.3 m/s15,18
18 Anna Oosterwegel DVTR 15,64 +1.7 m/s15,73
20 Vera Derksema Groningen 15,65 +1.7 m/s15,22
21 Femke van den Bos Tempo AV 15,75 +0.4 m/s15,64
22 Eveline de Jong De Spartaan 15,80 +0.9 m/s15,09
23 Renske Zwolle Heerenveen 15,81 +1.3 m/s15,74
24 Esmée de Jong AV Trias 15,85 +1.7 m/s15,72
25 Sanne van Drunen Almere `81 15,90 +0.4 m/s15,00
26 Pien Kuiper Haag 15,97 +0.9 m/s15,56
27 Terri Talan Heerenveen 15,99 +0.9 m/s15,68
28 Chantal Kruit AV Gouda 16,07 +0.4 m/s15,89
29 Sarah Itiola AV Feniks 16,31 +0.9 m/s16,09
30 Aukje Vellinga Groningen 16,69 +0.4 m/s15,98
31 Roos Vernooij PH 17,86 +1.3 m/s17,98
Danique de Haan AV34 DQ 14,87

Uitslagen 400 meter horden finale Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Femke Frijters DJA 1:01,31 ---
2 Eveline de Jong De Spartaan 1:04,12 ---
3 Vera Derksema Groningen 1:04,41 ---
4 Nina Franke AV Oss `78 1:04,86 ---
5 Janna van Burik Haag 1:06,77 ---
6 Gabriëlle Opmeer PAC 1:07,62 ---
7 Emy Guikema Groningen 1:08,22 ---
8 Sophie van den Berg AV NOP 1:08,39 ---

Uitslagen 2000 meter steeple Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Marije Hijman PAC 6:50,82 7:00,97
2 Madelief Kok Triathlon 7:03,96 7:03,88
3 Anouk van Gils Spado 7:12,11 7:24,44
4 Amina Maatoug Leiden 7:28,54 5:32,64
5 Eva Riemeijer AV Cifla 7:40,39 7:22,84
6 Jetske Mooldijk PAC 7:45,45 7:34,41
7 Anne Geijtenbeek U-Track 7:49,94 7:47,50
8 Karlijn Bongenaar PH 7:54,33 8:07,55
9 Daphne De Koning AV Archeus 7:56,51 7:58,93
10 Sanne van Beek PAC 8:05,42 8:25,67
11 Willemijn Fuite AV Attila 8:08,05 8:06,36

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Diede van der Meer Flevo Delta 41,29 X 40,97 43,69 43,89 38,91 43,89 41,56
2 Tosca Smit Haag 40,41 43,12 41,88 37,80 42,08 41,46 43,12 44,01
3 Danara Dew... Stoppels Groningen 38,13 41,56 37,49 38,98 42,43 42,86 42,86 40,68
4 Camille van de Brug PAC 36,63 40,80 35,83 29,83 40,00 36,75 40,80 39,85
5 Maxime Beverwijk PH 34,70 X 37,72 36,53 39,77 36,13 39,77 37,67
6 Demi Boom ATV Venray 39,62 39,62 34,84 37,58 34,70 35,36 39,62 37,52
7 Jana Bersee Ciko `66 39,41 37,28 38,89 38,72 36,96 37,23 39,41 36,84
8 Amy Hasselton THOR 31,42 36,62 33,91 31,07 - X 36,62 35,16
9 Janice Zomerman Flevo Delta 32,58 35,28 32,71 35,28 43,47
10 Inge van Dijk AAC X 35,06 30,78 35,06 34,77
11 Danique de Haan AV34 33,91 33,29 33,94 33,94 35,01
12 Eva Nijdam Scorpio 32,26 33,89 33,50 33,89 38,50
13 Elsa de Lange SPOB 30,47 31,62 32,56 32,56 35,02
14 Bridget Janssen PAC X 31,92 X 31,92 37,85
15 Floor Alessie AV Attila 27,14 30,93 X 30,93 34,99

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Dara Obot Haag 47,66 X 41,66 48,79 48,22 50,28 50,28 49,19
2 Jorinde van Klinken Groningen 40,14 X X 48,60 X X 48,60 53,77
3 Alida van Daalen PAC X 40,09 37,77 47,26 45,71 X 47,26 47,52
4 Veerle van...er Meulen ATOP 29,75 33,36 45,23 43,86 X 40,18 45,23 45,60
5 Janneke Pluimes Scorpio 41,03 X 41,12 X 41,68 40,17 41,68 44,41
6 Jenny Tchedjo U-Track X 38,92 32,35 X X 39,73 39,73 37,42
7 Lotte Smink HLLS 37,81 38,24 X X 38,52 X 38,52 38,71
8 Maud van Hoorn AV De Keien 34,55 31,36 X X X 29,72 34,55 34,72
9 Willeke Stuijt AV Edam 30,75 31,75 33,16 33,16 34,56
10 Babet Roeling ARV Ilion 31,47 24,85 X 31,47 32,53
11 Danara Dew... Stoppels Groningen 30,42 29,82 31,01 31,01 33,18
12 Lichelle Scholing MPM 26,67 X 30,01 30,01 34,08
13 Danique De Brabander Olympus `70 28,29 X 28,54 28,54 30,79
14 Yara Kramer AV Salland X 22,28 X 22,28 29,32

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen 16,84 16,81 18,97 18,03 17,88 17,15 18,97 19,58
2 Alida van Daalen PAC 14,71 X 14,73 15,28 14,90 15,28 15,28 15,63
3 Jenny Tchedjo U-Track 13,18 13,03 13,88 12,79 14,32 14,36 14,36 14,27
4 Bridget Janssen PAC 12,27 11,80 12,60 13,22 14,18 12,53 14,18 12,94
5 Maxime Beverwijk PH 11,99 12,68 12,07 12,09 13,45 13,13 13,45 12,91
6 Janneke Pluimes Scorpio 12,32 X 12,89 12,07 12,24 13,12 13,12 13,54
7 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 12,46 9,20 X 12,33 11,92 12,42 12,46 13,48
8 Judith Ama... Essemiah AV Feniks 10,70 11,82 X X 11,85 11,22 11,85 12,13
9 Misha Hollaar AV Fortuna 11,05 11,50 11,00 11,50 11,54
10 Nikki Boon Flevo Delta X 11,42 X 11,42 13,78
11 Danique De Brabander Olympus `70 9,98 11,08 11,25 11,25 11,61
12 Willeke Stuijt AV Edam 11,24 10,99 10,66 11,24 11,92
13 Shanella Bleecke Almere `81 X 11,23 9,42 11,23 12,32
14 Tessa Smits AV Sprint 10,89 X X 10,89 12,15
15 Yara Kramer AV Salland 10,82 9,93 X 10,82 11,23
16 Babet Roeling ARV Ilion 10,37 10,70 10,79 10,79 11,02
17 Charlotte Emanuel AV Feniks 10,72 10,61 10,46 10,72 11,61
18 Danara Dew... Stoppels Groningen 10,62 10,07 9,66 10,62 11,49

Uitslagen Kogelslingeren 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen 50,74 X 59,03 X 60,05 59,16 60,05 55,97
2 Judith Ama... Essemiah AV Feniks 51,35 52,76 51,52 49,18 54,73 49,46 54,73 50,95
3 Ella Meuwissen Swift X 48,55 47,16 48,67 47,90 45,88 48,67 48,50
4 Lotte Smink HLLS 46,04 46,29 47,39 43,13 X 44,01 47,39 43,78
5 Shanella Bleecke Almere `81 41,67 X 41,23 43,34 39,91 X 43,34 41,41
6 Danique De Brabander Olympus `70 30,99 X 42,26 X 41,88 X 42,26 41,74
7 Bowien Snepvangers DJA 42,24 38,97 38,34 X 31,76 42,21 42,24 38,11
8 Inge Schmit AV Unitas 38,46 40,67 X 40,63 37,22 38,50 40,67 34,70
9 Lichelle Scholing MPM 37,60 39,93 39,80 39,93 42,15
10 Sara Rey Swift X 38,31 34,72 38,31 41,40
11 Maaike Westerdijk Flevo Delta X 29,86 32,83 32,83 36,45
12 Fabiënne ... Hombergh Swift 32,46 32,43 X 32,46 30,44
13 Marleen Klaver MPM 30,92 31,44 30,17 31,44 29,45
14 Safira den Oudsten AV Spiridon 28,24 X 28,95 28,95 35,52
15 Esther Bolle AV `56 21,29 23,02 21,57 23,02 27,11

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam 1.501.601.641.671.701.78ResOBP
1 Nicole Etman PAC O XXO O XO XXX 1,70 1,74
2 Diede van der Meer Flevo Delta O O O XO XXX 1,67 1,70
3 Inez Bouwen AV Lycurgus O XO XXX 1,60 1,61
3 Kimberley Booij De Spartaan O XO XXX 1,60 1,65
5 Zoë Sedney ARV Ilion O XXO XXX 1,60 1,71
5 Eveline de Jong De Spartaan O XXO - XXX 1,60 1,64
5 Marijntje Huige Spado O XXO XXX 1,60 1,65
8 Britt Weerman AAC `61 XO XXO XXX 1,60 1,67
9 Renske Zwolle Heerenveen O XXX 1,50 1,64
9 Inge Verleun SC Reeuwijk O XXX 1,50 1,62
9 Nina Borger AV Unitas O XXX 1,50 1,70
12 Anouk Schoop AV NOP XO XXX 1,50 1,62
12 Claudy Nouws THOR XO XXX 1,50 1,60

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Louiza Kruiswijk AV Atverni 11,21 11,11 11,26 11,44 11,08 11,64 11,64 +1.0 m/s11,01
2 Edikan Ekpo Haag 10,71 - 11,09 11,46 11,48 11,10 11,48 +0.8 m/s11,60
3 Nikki Boon Flevo Delta 10,93 10,69 11,17 11,16 11,24 11,42 11,42 +1.0 m/s11,36
4 Sophie Jebose AAC X 10,98 11,02 11,32 X 10,86 11,32 +0.9 m/s11,35
5 Margo Schippers AV Rijssen 10,99 11,04 10,68 X 10,86 10,68 11,04 +1.1 m/s10,88
6 Anne Hoeke AV Attila 10,89 X X 10,66 X 10,61 10,89 +1.5 m/s10,88
7 Sanne van Drunen Almere `81 10,44 10,69 10,64 10,46 10,50 10,19 10,69 +0.7 m/s10,90
8 Kim van Bokhoven PH 10,03 10,21 10,04 10,08 9,90 10,14 10,21 +0.6 m/s10,26
9 Inez Bouwen AV Lycurgus 9,83 9,94 10,09 10,09 -0.6 m/s10,59
10 Nienke Voorheijen THOR 10,04 9,94 9,88 10,04 +0.8 m/s10,22
11 Janaisa Baah PAC 9,75 9,85 9,85 +0.6 m/s10,01

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam 2.102.302.502.652.802.903.003.103.203.303.353.403.453.503.553.603.70ResOBP
1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion O XXO - O - X- XO - XXX 3,55 3,50
2 Saskia van der Boor Fortius O - O XXO O XO X- O XX- X 3,50 3,50
3 Karlijn Schouten Fortius O - XO - XXO XO XO XO O - XXX 3,45 3,20
4 Otte Wienese GACH O O O O XO XXO XXX 3,35 3,20
5 Sophie Jebose AAC O XXO XXO XO XXX 3,30 3,30
6 Samar Ahmed HLLS XO O O XO XXO XXX 3,10 3,00
7 Mette van der Meer Flevo Delta O O O O XXX 3,00 2,80
8 Charlotte Demoulin AV Sprint O O - XXO XXX 3,00 2,90
9 Sterre Bal Haag O O O XXX 2,65 2,60
10 Marjolein Klaren MPM XO XO XXX 2,65 2,72
11 Kira van den Ham HLLS XO XXX 2,50 2,80
12 Aukje Vellinga Groningen O XXO XXX 2,30 2,25

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Pauline Hondema AV Lycurgus 5,58 5,58 5,63 5,61 X 5,78 5,78 +1.1 m/s5,70
2 Joyce Schumacher Flevo Delta 5,19 5,55 5,40 5,53 5,71 X 5,71 +1.2 m/s5,64
3 Nikki Boon Flevo Delta 5,30 X 5,36 5,60 5,57 X 5,60 +0.7 m/s5,41
4 Anna Roelofs AV Lycurgus 5,29 5,42 5,40 X 5,21 5,54 5,54 +0.8 m/s5,50
5 Amy Hasselton THOR 5,28 5,44 X X 5,48 5,45 5,48 +2.0 m/s5,44
6 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 5,10 5,47 5,21 5,40 X X 5,47 +0.6 m/s5,46
7 Lianne Holtermann Ciko `66 5,36 5,38 X X 5,38 X 5,38 +0.5 m/s5,50
8 Suzan Plat AV PEC 1910 5,11 5,31 5,18 5,38 5,07 5,14 5,38 +0.7 m/s5,38
9 Kadidja Sangare AAV `36 5,11 5,27 5,25 - - - 5,27 +0.5 m/s5,49
10 Yara Linnekamp HLLS 5,24 X 5,15 - - - 5,24 -0.7 m/s5,36
11 Nynke van den Heuvel AAC X 4,87 5,15 - - - 5,15 +0.5 m/s5,48
12 Djim Van den Berg PH 4,85 4,96 5,12 - - - 5,12 +0.7 m/s5,28
13 Edikan Ekpo Haag 2,76 3,89 4,93 - - - 4,93 -0.5 m/s5,31
14 Sophie Jebose AAC X 4,85 4,81 - - - 4,85 -0.5 m/s5,44
Isabel Raap PAC X X X - - - NM 5,25