Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,19Q +0.1 m/s11,31
2 Keitharo ...sterwolde Almere `81 11,25Q +0.1 m/s11,37
3 Isiah Emanuelson PAC 11,26Q +0.4 m/s11,08
4 Jordan Knops Voorne 11,32Q +1.1 m/s10,95
5 Onyema Adigida Phanos 11,37Q -0.1 m/s10,87
6 Levi Hazes AV 1923 11,37Q +1.4 m/s10,97
7 Alberto Biswane Olympus `70 11,40Q +0.4 m/s11,41
8 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,45Q +0.4 m/s11,38
9 Gabriël ...rnelissen GACH 11,49Q +1.0 m/s11,35
10 Pim van Bakel PH 11,50Q -0.1 m/s11,52
11 Mischa Lips ARV Ilion 11,51Q +1.1 m/s11,45
12 Robin Spoor AV Sparta 11,52Q +0.4 m/s11,55
13 Nsikak Ekpo Haag 11,54Q +1.1 m/s11,53
14 Tygo van de Weijer HAC 11,55Q +1.0 m/s11,33
15 Julian Jansen AV NOP 11,57Q -0.1 m/s11,53
16 Deon Plak Almere `81 11,63Q +0.4 m/s11,55
17 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta 11,64Q +1.4 m/s11,42
18 Damian Felter PAC 11,64Q +1.0 m/s11,63
19 Sharif Omoyele Rotterdam 11,67q +1.0 m/s11,89
20 Mark van der Linden Haag 11,68Q +0.4 m/s11,68
21 Jasper Cobussen Eindhoven 11,68Q +0.1 m/s11,87
22 Ole van der Horst Eindhoven 11,68q +1.0 m/s11,63
23 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 11,80Q +1.4 m/s11,75
24 Yasha kenyon Chapman Startbaan 11,83q +1.4 m/s11,99
25 DSean Holaman SPWS 11,84 +0.4 m/s11,83
26 Dre Pinas DEM 11,86 +1.0 m/s12,35
27 Mats Merkelbach PH 11,87 +1.1 m/s12,10
28 Riq de Wit Eindhoven 11,87 +1.1 m/s11,80
29 Jelle Kriek AV Zuidwal 11,88 +0.4 m/s11,81
30 Jelen Franjic AV Sprint 11,92 -0.1 m/s11,77
31 Jonathan Pronk Haag 12,02 +0.1 m/s11,66
32 Julian Erkelens AV Passaat 12,03 +1.1 m/s11,99
33 Marvens Bruinsma Heerenveen 12,05 +1.4 m/s12,11
34 Elton Nahr AV Attila 12,05 +1.1 m/s11,75
35 Synnargio Ignatia DEM 12,08 -0.1 m/s11,77
36 Shemar Martina SPLS 12,09 +0.4 m/s11,71
37 Bruno Oele PAC 12,11 +0.4 m/s11,96
38 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 12,14 -0.1 m/s12,06
39 Boris Hoogervorst KAV Holland 12,15 +1.0 m/s11,90
40 Mika Taag KAV Holland 12,16 +0.4 m/s11,99
41 Thomas Weijers HLLM 12,16 +0.4 m/s12,33
42 Tino Claessens Haag 12,23 +1.4 m/s11,80
43 Tabi Weiland AV Atos 12,23 -0.1 m/s12,03
44 Olle Van der Walle AV Attila 12,33 +0.4 m/s12,11
45 Karel Gimbergh AV 1923 12,33 +0.1 m/s12,34
45 Valbor-Jaro Gorré PAC 12,33 +1.0 m/s12,41
47 Timo van der Stoep DEM 12,99 +0.4 m/s12,66
Thijs de Wit PAC DQ 12,45
Gijs van Beilen AV PEC 1910 DQ 11,54
Igor Uiterwijk KAV Holland DNS 11,93
Netanel Dorothea AV Sparta DNS 11,25
Lars Hogendoorn Altis DNS 11,62

Uitslagen 100 meter halve finale Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Levi Hazes AV 1923 11,13Q +0.2 m/s---
2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,19Q +1.7 m/s---
3 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,22Q +1.7 m/s---
4 Isiah Emanuelson PAC 11,26Q +0.2 m/s---
5 Keitharo ...sterwolde Almere `81 11,27q +0.2 m/s---
6 Onyema Adigida Phanos 11,29Q +0.3 m/s---
7 Jordan Knops Voorne 11,33Q +0.3 m/s---
8 Gabriël ...rnelissen GACH 11,34q +1.7 m/s---
9 Pim van Bakel PH 11,43 +0.3 m/s---
10 Mischa Lips ARV Ilion 11,56 +0.2 m/s---
11 Alberto Biswane Olympus `70 11,59 +0.3 m/s---
12 Robin Spoor AV Sparta 11,61 +1.7 m/s---
13 Julian Jansen AV NOP 11,68 +0.3 m/s---
14 Tygo van de Weijer HAC 11,70 +1.7 m/s---
15 Deon Plak Almere `81 11,71 +0.2 m/s---
16 Ole van der Horst Eindhoven 11,74 +0.2 m/s---
17 Sharif Omoyele Rotterdam 11,77 +0.3 m/s---
18 Jasper Cobussen Eindhoven 11,79 +1.7 m/s---
19 Damian Felter PAC 11,81 +1.7 m/s---
20 Yasha kenyon Chapman Startbaan 11,86 +1.7 m/s---
21 Mark van der Linden Haag 11,88 +0.2 m/s---
Nigel Steenwinkel ARV Ilion DNS ---
Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta DNS ---
Nsikak Ekpo Haag DNS ---

Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Onyema Adigida Phanos 10,91 -1.2 m/s---
2 Jordan Knops Voorne 10,99 -1.2 m/s---
3 Levi Hazes AV 1923 10,99 -1.2 m/s---
4 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,10 -1.2 m/s---
5 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,28 -1.2 m/s---
6 Keitharo ...sterwolde Almere `81 11,33 -1.2 m/s---
7 Isiah Emanuelson PAC 11,35 -1.2 m/s---
8 Gabriël ...rnelissen GACH 11,49 -1.2 m/s---

Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Onyema Adigida Phanos 21,63Q +0.5 m/s21,55
2 Pim van Bakel PH 22,45Q +2.2 m/s22,76
3 Isiah Emanuelson PAC 22,47Q +2.2 m/s22,58
4 Gabriël ...rnelissen GACH 22,72Q +1.5 m/s22,60
5 Keitharo ...sterwolde Almere `81 22,83Q +0.1 m/s22,69
6 Jordan Knops Voorne 23,06Q +1.4 m/s22,52
7 Robin Spoor AV Sparta 23,07Q +2.2 m/s23,12
7 Tijn Vaessen Swift 23,07Q +0.1 m/s22,74
9 Alberto Biswane Olympus `70 23,10Q +1.5 m/s23,28
10 Mischa Lips ARV Ilion 23,12Q +0.5 m/s23,10
10 Maarten Emmaneel AV NOVA 23,12Q +0.5 m/s23,06
10 Stephan van der Jagt AV `47 23,12Q +1.4 m/s23,83
13 Kosheen Miran Groningen 23,25Q +1.5 m/s22,74
14 Jasper Cobussen Eindhoven 23,32Q +0.1 m/s23,64
15 Dre Pinas DEM 23,44Q +2.2 m/s24,60
16 Deon Plak Almere `81 23,48Q +1.4 m/s22,85
17 Ole van der Horst Eindhoven 23,51q +2.2 m/s23,82
18 Gijs van Beilen AV PEC 1910 23,57Q +1.4 m/s23,11
19 Jelen Franjic AV Sprint 23,58Q +0.1 m/s24,32
20 Twan Duvigneau AL73 23,59Q +1.5 m/s23,81
21 Martijn Geerts AV Sparta 23,66q +0.1 m/s24,31
22 Ruben Heijnen Zeeland 23,97Q +0.5 m/s24,19
23 Bas Meeuwenoord De Spartaan 24,04q +2.2 m/s24,22
24 Lars Adriaanse Haag 24,11q +0.1 m/s23,45
25 Yasha kenyon Chapman Startbaan 24,24 +1.5 m/s24,51
26 Tijn Pronk KAV Holland 24,26 +1.4 m/s24,20
27 Boris Hoogervorst KAV Holland 24,27 +0.5 m/s24,89
27 Julian Erkelens AV Passaat 24,27 +1.5 m/s24,28
29 Kjell Venderbosch AV Argo 24,49 +1.4 m/s24,63
30 Marvens Bruinsma Heerenveen 24,73 +1.4 m/s24,93
31 Thimo Henraat AV Feniks 24,89 +0.5 m/s24,90
32 Cas Van den Bergh U-Track 26,04 +2.2 m/s25,32
Joep de Wit Almere `81 DNS 24,07

Uitslagen 200 meter halve finale Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Onyema Adigida Phanos 21,88Q +1.3 m/s---
2 Maarten Emmaneel AV NOVA 22,55Q +0.4 m/s---
3 Isiah Emanuelson PAC 22,64Q +1.3 m/s---
4 Gabriël ...rnelissen GACH 22,71Q +0.4 m/s---
5 Pim van Bakel PH 22,76Q -0.3 m/s---
6 Tijn Vaessen Swift 23,02q +1.3 m/s---
7 Keitharo ...sterwolde Almere `81 23,05q +0.4 m/s---
8 Kosheen Miran Groningen 23,10 +1.3 m/s---
9 Jordan Knops Voorne 23,16Q -0.3 m/s---
10 Stephan van der Jagt AV `47 23,16 +0.4 m/s---
11 Robin Spoor AV Sparta 23,25 +1.3 m/s---
12 Alberto Biswane Olympus `70 23,30 -0.3 m/s---
13 Mischa Lips ARV Ilion 23,31 -0.3 m/s---
14 Deon Plak Almere `81 23,37 +0.4 m/s---
15 Jelen Franjic AV Sprint 23,58 +1.3 m/s---
16 Ole van der Horst Eindhoven 23,61 +0.4 m/s---
17 Twan Duvigneau AL73 23,73 +1.3 m/s---
18 Jasper Cobussen Eindhoven 23,84 -0.3 m/s---
19 Gijs van Beilen AV PEC 1910 24,01 -0.3 m/s---
20 Martijn Geerts AV Sparta 24,02 +0.4 m/s---
21 Bas Meeuwenoord De Spartaan 24,27 -0.3 m/s---
22 Ruben Heijnen Zeeland 24,55 -0.3 m/s---
Dre Pinas DEM DQ ---
Lars Adriaanse Haag DNS ---

Uitslagen 200 meter finale Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Onyema Adigida Phanos 21,84 -1.3 m/s---
2 Jordan Knops Voorne 22,44 -1.3 m/s---
3 Maarten Emmaneel AV NOVA 22,50 -1.3 m/s---
4 Isiah Emanuelson PAC 22,66 -1.3 m/s---
5 Pim van Bakel PH 22,82 -1.3 m/s---
6 Gabriël ...rnelissen GACH 22,96 -1.3 m/s---
7 Tijn Vaessen Swift 23,28 -1.3 m/s---
Keitharo ...sterwolde Almere `81 DNS ---

Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Julian Freeke Almere `81 50,89Q 51,12
2 Tunji Abisoye Ciko `66 51,87Q 49,81
3 Hidde Leenders AV Oss `78 52,25Q 52,44
4 Bodhi van Selow Eindhoven 52,53Q 51,83
5 Lars Adriaanse Haag 52,57Q 52,46
6 Jean Mattijsen SPOB 52,83Q 52,50
7 Henrik Kok AV Atverni 52,84Q 50,40
8 Quinten van Ommen ATOP 52,89Q 50,42
9 Janik Sillen Nijmegen 52,97q 54,80
10 Mika Taag KAV Holland 53,00Q 52,04
11 Thomas Kwint Groningen 53,16Q 53,59
12 Ishan Baidjoe PAC 53,20Q 52,78
12 Twan Duvigneau AL73 53,20q 53,45
14 Luc Giele Voorne 53,25q 54,51
15 Kjell Venderbosch AV Argo 53,41q 53,91
16 Jochem van Dijk DKEV 53,50 54,92
17 Rens Hoogendorp GVAC 53,54 54,13
18 Bas Meeuwenoord De Spartaan 53,56Q 53,01
19 Jelle Kriek AV Zuidwal 53,68 54,28
20 Mats Heine Castricum 53,83 55,16
21 Milan Weeda Startbaan 53,86 54,40
22 Rens Groot Startbaan 54,02 53,86
23 Jordi Ouwehand AV Edam 54,19 55,19
24 Indigo Tjan AV Gouda 54,20 54,55
25 Job Visscher Spado 54,40 54,67
26 Hidde Zeestraten Castricum 54,62 55,44
27 Raphaël ...bbelstein PH 55,00 54,35
28 Tijn Pronk KAV Holland 55,11 56,06
Jasper Oskam AV 1923 DQ 53,91

Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Rick Van Riel AV Attila 2:00,35Q 1:58,31
2 Djoao Lobles SV Noordkop 2:00,82Q 1:52,67
3 Timo Stegink Castricum 2:00,95Q 2:00,33
4 Noah Baltus SAV 2:00,97q 2:02,43
5 Tibo Visser Fortius 2:01,07Q 2:01,76
6 Jelle de Roon Atledo 2:01,65q 1:57,79
7 Najib Hassan PAC 2:01,85Q 1:52,64
8 Thomas Kwint Groningen 2:01,95Q 2:00,03
9 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:02,69 1:59,81
10 Max van Groeningen GACH 2:02,80 2:03,41
11 Paavo de Leng Zeeland 2:03,76 2:04,84
12 Indigo Tjan AV Gouda 2:03,86 2:03,86
13 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 2:03,93 2:04,52
14 Jens Peeters Eindhoven 2:03,94 1:58,31
15 Yvar - Schoorlemmer MPM 2:04,13 2:02,86
16 Raphaël ...bbelstein PH 2:04,15 2:05,80
17 Thije Tjebbes Groningen 2:04,22 2:05,89
18 Jochem van Dijk DKEV 2:04,33 2:07,62
19 Abdirahman Mohamed AV Cifla 2:04,47 2:03,23
20 Kjell Segers Eindhoven 2:04,81 2:05,64
21 Juul Knoester GVAC 2:05,28 2:02,64
22 Mats Heine Castricum 2:05,80 2:05,91
23 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 2:06,30 2:06,61
24 Tijmen Schouws Phanos 2:06,38 2:01,67
25 Manolito Musters AAC `61 2:06,78 2:04,48
26 Jesse Hendriks Spado 2:07,09 2:07,88
27 Joep Vermeulen AV Cifla 2:08,03 2:07,98
28 Daan Woldring AV 1923 2:08,92 2:08,49
29 Thomas Bovenberg Leiden 2:09,16 2:07,91
30 Twan L Vermeer PAC 2:09,30 2:07,95
31 Thijs van Lith ATH 2:10,40 2:08,03

Uitslagen 800 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Djoao Lobles SV Noordkop 1:56,97 ---
2 Najib Hassan PAC 1:57,99 ---
3 Rick Van Riel AV Attila 1:58,13 ---
4 Timo Stegink Castricum 1:59,41 ---
5 Jelle de Roon Atledo 1:59,82 ---
6 Noah Baltus SAV 2:00,13 ---
7 Thomas Kwint Groningen 2:00,15 ---
8 Tibo Visser Fortius 2:00,82 ---

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Tim Verbaandert Eindhoven 4:13,53Q 3:56,34
2 Bezuayehu Petersen AV `56 4:13,84Q 4:14,59
3 Jort Benz CAV Energie 4:13,92Q 4:14,78
4 Najib Hassan PAC 4:14,31Q 3:56,06
5 Jesse Fokkenrood AV Atverni 4:14,59q 4:14,77
6 Koen Grandiek Castricum 4:14,90q 4:14,51
7 Wybe Sesink AV Wijchen 4:15,20q 4:16,80
8 Max van Groeningen GACH 4:15,35q 4:27,31
9 Djoao Lobles SV Noordkop 4:15,38Q 3:53,58
10 Benjamin Schurink AV Cifla 4:15,66Q 4:13,27
11 Jan Oldhoff AV Lionitas 4:15,71Q 4:15,59
12 Thijs Houbiers Leiden 4:15,73Q 4:14,63
13 Illian Martens AV Cifla 4:15,86 4:14,66
14 Mojalefa Kloprogge U-Track 4:16,30 4:12,83
15 Zeb Beelen De Spartaan 4:17,30 4:21,00
16 Ids van Korven Eindhoven 4:17,32 4:30,39
17 Teun ter Haar Nijmegen 4:18,37 4:25,01
18 Mirto Canters AV Cifla 4:18,84 4:31,96
19 Tijmen Bouw AV34 4:19,20 4:37,20
20 Cas Kopmels Leiden 4:20,17 4:27,33
21 Sander van Elk Leiden 4:21,28 4:23,77
22 Manolito Musters AAC `61 4:21,58 4:25,32
23 Jesper Vervoort Scopias 4:23,24 4:16,79
24 Pim Bakker AV Rijssen 4:24,22 4:22,23
25 Dylan Langeveld DEM 4:26,01 4:32,27
26 Viggo Parol AV Atverni 4:27,34 4:17,67
27 Kick Castricum Castricum 4:27,45 4:36,40
28 Friso Lyppens Haag 4:30,60 4:33,47
29 Casper Aarnts Castricum 4:34,86 4:37,84
30 Tijmen Hoedjes Castricum 4:41,26 4:22,42

Uitslagen 110 meter horden halve finale Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Sven Jansons Altis 13,85Q +0.5 m/s---
2 Guus Nijkamp Spado 14,28Q +0.6 m/s---
3 Léon Mak De Gemzen 14,32Q +0.5 m/s---
4 Sil Negenman KAV Holland 14,38Q +0.5 m/s---
5 Jay Beelen AV Trias 14,40Q +0.6 m/s---
6 Mark Heiden PAC 14,42q +0.5 m/s---
7 Philip van de Beek Phanos 14,51Q +0.6 m/s---
8 Daan Spiljard PAC 14,59q +0.6 m/s---
9 Jos Hoogewerf KAV Holland 14,65 +0.5 m/s---
10 Robin Boersma AV NOP 14,93 +0.6 m/s---
11 Mark van der Linden Haag 15,16 +0.5 m/s---
12 Mika Taag KAV Holland 15,28 +0.5 m/s---
12 Julian Jansen AV NOP 15,28 +0.6 m/s---
14 Benjamin Coolen Haag 15,44 +0.6 m/s---
15 Casper Decates Nijmegen 16,52 +0.5 m/s---
Sven Roosen Eindhoven DNF ---

Uitslagen 110 meter horden finale Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Sven Jansons Altis 13,81 +2.2 m/s---
2 Sil Negenman KAV Holland 14,07 +2.2 m/s---
3 Guus Nijkamp Spado 14,08 +2.2 m/s---
4 Jay Beelen AV Trias 14,10 +2.2 m/s---
5 Léon Mak De Gemzen 14,31 +2.2 m/s---
6 Mark Heiden PAC 14,35 +2.2 m/s---
7 Philip van de Beek Phanos 14,59 +2.2 m/s---
8 Daan Spiljard PAC 14,68 +2.2 m/s---

Uitslagen 110 meter horden (91cm) Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Sven Jansons Altis 14,17Q -0.9 m/s14,43
2 Sven Roosen Eindhoven 14,53Q +1.4 m/s14,57
3 Philip van de Beek Phanos 14,62Q +0.6 m/s14,79
4 Mark Heiden PAC 14,66Q +0.0 m/s14,39
5 Sil Negenman KAV Holland 14,69Q +0.6 m/s14,35
6 Guus Nijkamp Spado 14,70Q -0.9 m/s14,36
7 Jay Beelen AV Trias 14,76Q +1.4 m/s14,36
8 Jos Hoogewerf KAV Holland 14,96Q -0.9 m/s15,09
9 Daan Spiljard PAC 15,09Q +0.6 m/s14,76
10 Robin Boersma AV NOP 15,10Q +1.4 m/s14,87
11 Léon Mak De Gemzen 15,20Q +0.0 m/s14,38
11 Mark van der Linden Haag 15,20q +0.6 m/s15,71
13 Mika Taag KAV Holland 15,29Q +0.0 m/s15,06
14 Julian Jansen AV NOP 15,49q -0.9 m/s14,91
15 Benjamin Coolen Haag 15,62q +1.4 m/s15,31
16 Casper Decates Nijmegen 15,86q +0.0 m/s16,25
17 Bjorn Sloot AL73 15,95 +0.6 m/s15,49
18 Valbor-Jaro Gorré PAC 16,36 +0.0 m/s16,17
19 Julian Van Meggelen De Spartaan 16,44 +0.6 m/s16,67
20 Sjors van der Schot AV 1923 16,51 +1.4 m/s16,57
21 Hanke Pijlman Castricum 17,21 +0.6 m/s17,30
Robin Spoor AV Sparta DQ 15,09
Bjorn Schats GVAC DQ 16,05
Joep de Wit Almere `81 DNS 15,81
Sam Versluijs Spado DNS 16,31

Uitslagen 400 meter horden finale Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Sven Roosen Eindhoven 54,01 ---
2 Hans Harting AV `47 56,46 ---
3 Joep de Wit Almere `81 56,77 ---
4 Robin Boersma AV NOP 57,69 ---
5 Bas Meester Hollandia 57,87 ---
6 Ferrie Hamer Haag 58,54 ---
7 Martijn Geerts AV Sparta 1:00,74 ---
8 Menno van den Broek DJA 1:03,65 ---

Uitslagen 2000 meter steeple Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Norbert Weijenberg Spado 6:25,30 6:19,77
2 Haico Boer CAV Energie 6:32,46 6:59,78
3 Tsega Kifle AV 1923 6:36,24 6:43,81
4 Mart Ruben Nijhuis MPM 6:37,36 10:54,99
5 Casper Peterse AV Trias 7:05,10 5:21,52
6 Niels Bosma Taxandria 7:07,68 7:10,34
7 Joep Vermeulen AV Cifla 7:28,70 6:54,65
8 Wesley van...as de Bie HLLM 7:41,41 7:36,45

Uitslagen Speerwerpen 700 gram Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jori Verroen Haag 50,64 57,84 54,79 X 52,71 X 57,84 56,73
2 Julian Vos AV PEC 1910 X 48,87 49,19 47,33 55,98 52,10 55,98 53,88
3 Jeroen Maas Spado 52,61 51,55 44,71 51,54 55,62 43,30 55,62 52,05
4 Sjoerd Pastoor AV Sprint 55,34 48,56 50,21 43,55 X X 55,34 55,18
5 Youri Sheppard Spado 52,25 48,25 45,88 X 45,56 45,58 52,25 50,77
6 Jitse van Esch AAV `36 51,60 49,71 47,94 49,93 47,48 X 51,60 49,67
7 Finnian va...teenhoven PAC 46,78 50,46 48,38 46,98 45,69 50,51 50,51 52,36
8 Bodhy Wijnings AV Spiridon 45,48 48,85 45,79 43,86 49,03 48,74 49,03 51,76
9 Olle Bosma AV Lycurgus 36,76 48,72 40,67 48,72 45,18
10 Bram van der Laan GACH 48,48 40,03 48,54 48,54 51,31
11 Rik Barlo Pijnenburg 47,95 47,43 44,38 47,95 49,87
12 Benjamin Coolen Haag X 47,09 44,60 47,09 50,25
13 Ezra Verboom HLLM 41,19 46,08 42,60 46,08 50,74
14 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna 32,88 X 38,08 38,08 45,11

Uitslagen Discuswerpen 1,5 kilogram Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mattijs Mols AV Attila X 46,22 X 53,07 X 45,35 53,07 54,29
2 Joris Pals AV Feniks 41,99 44,82 X X 47,05 45,85 47,05 42,95
3 Owen Smidt AAC `61 X 41,81 43,76 42,32 43,79 42,02 43,79 42,25
4 Daan Schade Flevo Delta 39,12 42,61 X X X 42,92 42,92 41,62
5 Robin van Opstal SPOB 38,43 39,16 38,21 36,32 42,70 37,84 42,70 39,69
6 Remie Geurts AV Unitas X 39,68 42,40 41,60 40,28 42,10 42,40 40,67
7 Wessel Wiersema Leiden 37,92 38,24 39,97 36,26 X 38,52 39,97 40,90
8 Bodhy Wijnings AV Spiridon 34,14 38,38 X X 31,21 X 38,38 40,59
9 Teun de Koning AV Lycurgus X 36,35 37,94 37,94 41,66
10 Fabiël Wijnhoven ATOP 33,76 X 36,23 36,23 40,78
11 Ruud Louter Zeeland X 35,18 X 35,18 39,39
12 Léon Mak De Gemzen 31,83 X X 31,83 44,95
Thijs Meershoek AV Sparta X X X NM 40,81
Pim Groen PAC X X X NM 42,94
Shaquille ...manuelson PAC X X X NM 59,63

Uitslagen Kogelstoten 5 kilogram Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mattijs Mols AV Attila 16,66 17,10 17,76 X 15,47 18,58 18,58 16,72
2 Shaquille ...manuelson PAC 16,43 17,27 X 15,35 X X 17,27 17,98
3 Ruud Louter Zeeland 14,68 16,29 X 14,96 X 16,29 15,82
4 Léon Mak De Gemzen 13,89 14,53 X 14,31 14,53 14,93
5 Noah Lauwers RK HAV 13,99 13,90 13,14 14,34 13,71 14,25 14,34 14,44
6 Thijs Meershoek AV Sparta 13,64 13,47 11,93 13,23 12,76 13,69 13,69 14,56
7 Pim Groen PAC 12,59 13,40 11,48 X X 13,53 13,53 14,04
8 Toine van den Bos Delta Sport 12,93 13,10 13,37 13,06 12,68 X 13,37 13,69
9 Thies Coenen Swift 12,73 12,43 13,23 13,23 12,98
10 Youko van der Blom Leiden 11,65 11,12 13,23 13,23 12,61
11 Merijn Nolet PH X 12,99 13,11 13,11 12,86
12 Joris Pals AV Feniks 12,82 X 11,72 12,82 13,87
13 Marten Voorberg AV Lycurgus X 12,60 X 12,60 12,52
14 Robin van Opstal SPOB X 12,53 X 12,53 12,18
15 Enrique van Zutven PH 12,34 11,04 11,90 12,34 12,19
16 Taro Swart AV Spiridon 11,65 11,72 11,90 11,90 12,23
17 Dylan Langeveld DEM 11,63 11,71 11,67 11,71 12,02
18 Jaap Miessen AV Wijchen X 9,62 X 9,62 11,97

Uitslagen Kogelslingeren 5 kilogram Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Joris Pals AV Feniks 57,13 60,92 61,44 61,00 X 56,90 61,44 58,07
2 Daan Schade Flevo Delta 47,80 X 55,01 X 51,86 X 55,01 54,18
3 Tim de Greef Altis 41,77 39,42 41,01 44,34 45,14 45,25 45,25 40,78
4 Bart van de Loo Eindhoven 36,28 33,46 X X 34,91 39,65 39,65 38,71
5 Marten Voorberg AV Lycurgus 27,76 31,36 34,34 34,56 34,16 X 34,56 27,35
6 Mats Beentjes DEM X 29,10 31,51 32,48 X X 32,48 34,61
7 Taro Swart AV Spiridon 29,12 30,61 X 28,89 X 31,44 31,44 32,51
8 Teun de Koning AV Lycurgus X X 25,51 X X X 25,51 49,17
Dylan Langeveld DEM X X X NM 36,14

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam 1.701.751.801.851.891.921.951.982.012.042.07ResOBP
1 Jaden Bernabela Haag O - XO O O XXO XXX 2,04 2,03
2 Stan Nijhuis AV Trias O O O - XO XO - XXX 1,98 1,98
3 Léon Mak De Gemzen O O O O XXX 1,92 1,96
4 Joost Sinke Spado O XO O XO XXX 1,89 1,80
5 Daan Hoogers AV Sprint O XO O XXX 1,85 1,93
5 Antonny Ediagbonya Ciko `66 XO O XXX 1,85 1,98
7 Robin Beks Eindhoven O XO XXO XXX 1,85 1,95
8 Rick van de Noort AAV `36 O X O XXX 1,80 1,94
8 Jasper Slingerland Eindhoven XO O O XXX 1,80 1,90
10 Jelle Schijfsma Startbaan O O XXX 1,75 1,85
10 Jeroen Poiesz PAC O XXX 1,75 1,90
10 Luuk Mentink Taxandria O O XXX 1,75 1,80
13 Alexander Schrage PAC O XXX 1,70 1,85
13 Tijmen van Hal PH O X quit 1,70 1,80
15 Fabian Biondina Spado XO XXX 1,70 1,80
16 Olaf van de Pavert GACH XXO XXX 1,70 1,85

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Daan Hoomoedt PAC 13,12 13,38 12,11 13,18 13,45 13,74 13,74 -1.0 m/s13,78
2 Fabian Biondina Spado 12,91 X 13,31 13,27 13,56 13,69 13,69 -0.5 m/s12,75
3 Joshua Wegman Leiden 12,80 13,30 13,50 13,12 X 13,53 13,53 -1.0 m/s13,64
4 Martijn Geerts AV Sparta 12,97 - 11,97 12,15 12,66 12,96 12,97 -0.6 m/s12,93
5 Koen Prud...van Reine Leiden 12,27 12,71 11,08 12,71 12,10 X 12,71 -0.6 m/s12,72
6 Mattias Nab AAV `36 12,47 12,60 11,87 12,04 11,95 12,03 12,60 +0.9 m/s12,63
7 Ferrie Hamer Haag X 12,30 12,33 12,33 -0.5 m/s12,47

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

# Naam 3.403.603.753.853.954.054.154.254.354.454.504.75ResOBP
1 Léon Mak De Gemzen O - O XXX 4,50 4,80
2 Philip van de Beek Phanos O - O O XXX 4,35 4,50
3 Marnix Kolkman AV Edam O - XO XXX 4,25 3,90
4 Daan Spiljard PAC O - XO XO XXX 4,25 4,30
5 Maurits van der Ziel VAV XXO - XO O O XO XXX 4,25 4,10
6 Jos Hoogewerf KAV Holland XO - O XXX 3,95 4,20
7 Bjorn Sloot AL73 XO O XXO XXX 3,95 4,10
8 Benjamin Coolen Haag O - XXX 3,85 4,21
9 Duane van Dijkhuizen Fortius O O XO XXX 3,85 4,00
10 Mattias Nab AAV `36 XO XXO XXX 3,85 4,00
11 Owen Beuckens AV NOP XXO XXO XXX 3,60 3,70
12 Neal Ott Phanos O XXX 3,40 3,51
Siem ter Braake GACH XXX DNS 4,50
Sam de Paauw Haag XXX DNS 3,81
Jakob Pütz PH XXX DNS 4,30

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Sven Jansons Altis 6,51 6,73 6,79 6,85 X 7,08 7,08 +0.5 m/s6,91
2 Jaden Bernabela Haag 6,86 6,57 6,82 6,69 6,75 6,88 6,88 +0.5 m/s6,77
3 Damian Felter PAC 6,22 6,23 6,35 6,30 6,62 6,47 6,62 +0.6 m/s6,41
4 Antonny Ediagbonya Ciko `66 6,37 6,44 X 6,25 X 6,60 6,60 -0.6 m/s6,18
5 Joshua Wegman Leiden 6,22 6,11 5,86 6,14 6,24 6,38 6,38 -0.5 m/s6,27
6 Julian Jansen AV NOP X 6,34 X 6,33 4,71 X 6,34 +0.9 m/s6,30
7 Jorrit Hildebrand SPLS X 6,04 X 5,85 6,26 X 6,26 +0.7 m/s6,16
8 Julian Erkelens AV Passaat 5,86 5,79 6,02 5,80 5,87 6,08 6,08 +0.5 m/s6,17
9 Gijs Hopman AV Lycurgus 5,79 6,01 4,72 - - - 6,01 +0.6 m/s6,08
10 Bjorn Sloot AL73 X 5,99 X 5,99 -0.6 m/s6,01
11 Delano de ...Marreiros KAV Holland 5,80 5,93 5,59 5,93 +1.0 m/s6,10
12 Martijn Geerts AV Sparta 5,65 5,78 5,82 5,82 +1.0 m/s5,98
13 Boris Hoogervorst KAV Holland 5,80 5,70 5,47 5,80 -0.5 m/s5,93
14 Shemar Martina SPLS 5,44 5,60 5,63 5,63 +0.8 m/s6,14
15 David Cairo Phanos 5,56 X 5,39 5,56 -0.5 m/s6,01