Uitslagen 100 meter Meisjes Junior A

# Naam Res OBP
1 Bowien Jansen HLLM 11,78Q +1.3 m/s11,84
2 Maayke Tjin A-Lim NEAV 11,92Q +1.6 m/s12,23
3 Lieke Klaver SAV 12,20Q +0.1 m/s11,75
4 Gwen Reuver AAC 12,39Q +1.6 m/s12,33
5 Eva Vonk AV Sprint 12,49q +1.6 m/s12,76
6 Beau Winnubst AAC 12,62Q +0.1 m/s12,58
7 Lisanne Brouwer Flevo Delta 12,66Q +1.3 m/s12,54
8 Eva Mollema VTLS 12,70q +0.1 m/s12,68
9 Rianne Beuling AV NOP 12,73 +0.1 m/s12,82
10 Judith Endstra KAV Holland 12,75 +1.6 m/s12,77
11 Deborah Westfa CAV Energie 12,77 +0.1 m/s12,78
12 Fleur van Haaren PH 12,84 +1.6 m/s12,97
13 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 12,85 +1.3 m/s12,85
14 Casey de Graaff SPOB 12,91 +1.6 m/s13,32
15 Maggi Kamara AV Athlos 12,93 +1.3 m/s13,08
16 Kirsten Kuntz AV Passaat 13,02 +1.6 m/s12,88
17 Ivanka Heijstee AV Atverni 13,16 +1.3 m/s13,22
18 Robin Hassing AV Fortuna 13,24 +0.1 m/s13,15
19 Liselot Thunnissen KAV Holland 13,26 +1.3 m/s12,74
20 Madelon Werkhoven AV Atos 13,28 +0.1 m/s13,16
21 Sienna Klous AV Lycurgus 13,33 +1.6 m/s13,51
22 Dorine Huisman AV Atverni 14,02 +1.3 m/s13,76
23 Anouk Haverkort AV Lycurgus 14,08 +0.1 m/s14,22
Daphne Linnekamp HLLS DQ 12,77

Uitslagen 100 meter finale Meisjes Junior A

# Naam Res OBP
1 Lieke Klaver SAV 11,74 -1.1 m/s---
2 Bowien Jansen HLLM 11,83 -1.1 m/s---
3 Maayke Tjin A-Lim NEAV 12,07 -1.1 m/s---
4 Gwen Reuver AAC 12,55 -1.1 m/s---
5 Beau Winnubst AAC 12,74 -1.1 m/s---
6 Eva Mollema VTLS 12,82 -1.1 m/s---
7 Eva Vonk AV Sprint 12,83 -1.1 m/s---
Lisanne Brouwer Flevo Delta DNS ---

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

# Naam Res OBP
1 Bowien Jansen HLLM 24,21Q +0.4 m/s24,12
2 Lieke Klaver SAV 25,12Q +0.0 m/s23,84
3 Eveline Saalberg GVAC 25,34Q +0.4 m/s25,27
4 Andrea Bouma De Spartaan 25,73Q +0.4 m/s23,93
5 Nikki Kraaijeveld AAC 25,79Q +0.0 m/s25,55
6 Gwen Reuver AAC 25,90Q +0.4 m/s25,28
7 Merel Wevers AV34 25,98q +0.0 m/s26,20
8 Eva Mollema VTLS 26,13q +0.4 m/s26,29
9 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 26,15 +0.0 m/s26,51
10 Maggi Kamara AV Athlos 26,24 +0.4 m/s26,31
11 Zoë de De Jong AV Trias 26,34 +0.0 m/s26,57
12 Kirsten Kuntz AV Passaat 26,89 +0.4 m/s26,49
13 Robin Hassing AV Fortuna 27,26 +0.4 m/s26,63
14 Justine Zwier AV 1923 27,36 +0.4 m/s27,34
15 Casey de Graaff SPOB 27,44 +0.0 m/s28,81
15 Diede Gerdsen AV Wijchen 27,44 +0.4 m/s26,41
17 Sienna Klous AV Lycurgus 27,86 +0.4 m/s27,67
18 Madelon Werkhoven AV Atos 28,24 +0.4 m/s29,49
19 Anouk Haverkort AV Lycurgus 28,60 +0.4 m/s28,46
20 Milou van der Schaaf MPM 28,70 +0.4 m/s29,29
21 Dorine Huisman AV Atverni 29,01 +0.4 m/s29,38
22 Susan Wouda MPM 29,29 +0.0 m/s29,08
23 Desirée van Beest AV Atverni 29,34 +0.4 m/s29,33
24 Sophie De Ruijter Castricum 30,46 +0.0 m/s30,94

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior A

# Naam Res OBP
1 Lieke Klaver SAV 23,90 +1.6 m/s---
2 Andrea Bouma De Spartaan 24,34 +1.6 m/s---
3 Eveline Saalberg GVAC 24,92 +1.6 m/s---
4 Nikki Kraaijeveld AAC 25,82 +1.6 m/s---
5 Gwen Reuver AAC 25,88 +1.6 m/s---
6 Merel Wevers AV34 26,14 +1.6 m/s---
7 Eva Mollema VTLS 26,35 +1.6 m/s---
Bowien Jansen HLLM DNS ---

Uitslagen 5000 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Diane van Es PAC 16:46,80 16:54,95
2 Jasmijn Lau Ciko `66 16:51,37 16:25,55
3 Jolie Tops Eindhoven 17:19,87 10:25,64
4 Ellen Van der Kolk AC TION 17:21,27 17:44,00
5 Lisan Duijvestijn Olympus `70 18:13,07 17:05,45
6 Lotte van der Pol AV Cifla 18:19,82 18:03,10
7 Pippa Hofman Leiden 18:20,41 10.46:7,00
8 Sanne van Gils Spado 18:43,36 17:56,83
9 Emmie Weekers AV Weert 20:33,71 18:04,63

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Meisjes Junior A

# Naam Res OBP
1 Maayke Tjin A-Lim NEAV 13,80Q -1.0 m/s13,63
2 Janke Strijp AV 1923 14,69Q +1.3 m/s14,28
3 Rianne Beuling AV NOP 14,74Q +1.3 m/s14,50
4 Manon Schoop AV NOP 14,92Q -1.0 m/s14,55
5 Iris de Ruiter AV 1923 15,19Q +1.3 m/s15,19
6 Nikki Kraaijeveld AAC 15,20Q -1.0 m/s15,26
7 Dorenda Zwaard AV `40 15,40q +1.3 m/s15,16
8 Josephine Kandeh Phanos 15,44q +1.3 m/s15,86
9 Feline Molenaar Avantri 15,47 -1.0 m/s15,27
Janneke Lemmerzaal Leiden DNS 14,80

Uitslagen 100 meter horden (84cm) finale Meisjes Junior A

# Naam Res OBP
1 Maayke Tjin A-Lim NEAV 13,61 +0.6 m/s---
2 Janke Strijp AV 1923 14,63 +0.6 m/s---
3 Rianne Beuling AV NOP 14,76 +0.6 m/s---
4 Manon Schoop AV NOP 14,80 +0.6 m/s---
5 Iris de Ruiter AV 1923 15,14 +0.6 m/s---
6 Dorenda Zwaard AV `40 15,27 +0.6 m/s---
7 Josephine Kandeh Phanos 15,54 +0.6 m/s---
8 Nikki Kraaijeveld AAC 15,59 +0.6 m/s---

Uitslagen 400 meter horden finale Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Isa Videler Spado 1:01,17 ---
2 Janke Strijp AV 1923 1:03,10 ---
3 Nikki Kraaijeveld AAC 1:03,86 ---
4 Feline Molenaar Avantri 1:04,34 ---
5 Iris Bastmeijer AV Attila 1:06,86 ---
6 Britta de Haan ARV Ilion 1:08,22 ---
7 Isabelle Andriessen ATOP 1:08,67 ---
8 Evelien Van Wijk Fit 1:11,62 ---

Uitslagen 400 meter horden (76cm) Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Janke Strijp AV 1923 1:04,03Q 1:02,04
2 Isa Videler Spado 1:04,05Q 1:01,83
3 Nikki Kraaijeveld AAC 1:04,80Q 1:06,75
4 Feline Molenaar Avantri 1:05,55Q 1:04,49
5 Britta de Haan ARV Ilion 1:05,73Q 1:04,24
6 Iris Bastmeijer AV Attila 1:05,78q 1:02,57
7 Isabelle Andriessen ATOP 1:08,51Q 1:07,09
8 Evelien Van Wijk Fit 1:11,24q 1:08,63
9 Puck Van Wiltenburg PAC 1:11,50 1:09,96
10 Lorraine Gonizzi Leiden 1:12,12 1:14,01
11 Dionne Sloot HAAS 1:14,50 1:13,24

Uitslagen 3000 meter steeple Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Kristel van den Berg CAV Energie 11:04,63 10:26,93
2 Sanne Mooldijk Rotterdam 11:24,15 11:26,39
3 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion 11:57,56 11:59,03
4 Sri Hollema Heerenveen 12:34,47 13:15,73

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Emma Oosterwegel DVTR 51,94 47,37 51,20 X X X 51,94 52,45
2 Emma van Arendonk Spado 45,13 X 45,54 45,52 45,07 45,30 45,54 46,21
3 Ilhem Tamrouti Isala `96 45,39 45,05 X X 43,88 X 45,39 45,41
4 Iris de Ruiter AV 1923 39,32 35,58 36,29 32,83 37,92 40,38 40,38 41,00
5 Sanne van den Brink HLLS X X 37,83 37,59 39,40 X 39,40 40,73
6 Lucinde Wiersema Leiden 32,00 30,30 36,94 32,56 29,02 32,01 36,94 38,49
7 Nienke Veerkamp KAV Holland 32,85 35,42 35,52 36,26 30,91 33,05 36,26 34,65
8 Enya Hoogewoning Typhoon 34,25 X 35,83 30,57 29,19 32,34 35,83 36,34
9 Imogen Beard Clytoneus 35,25 X X 35,25 42,95
10 Robin Hassing AV Fortuna 33,24 33,83 30,14 33,83 37,03
11 Tamara Eleonora ARV Ilion 32,75 32,48 31,88 32,75 38,07
12 Laura Leijen DKEV 32,11 30,93 31,54 32,11 31,69
13 Lianne Daan De Spartaan 29,14 29,78 27,51 29,78 33,21
14 Elise Lauret MPM 26,89 28,69 27,03 28,69 30,69
15 Larissa Jonker Startbaan 21,85 X 22,87 22,87 24,02

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Enid Duut PAC 42,60 47,12 50,25 46,00 48,78 47,23 50,25 49,11
2 Benthe Konig Ciko `66 X X 47,15 48,61 42,88 40,76 48,61 44,31
3 Iris de Ruiter AV 1923 34,07 39,04 40,14 40,26 39,49 41,34 41,34 45,01
4 Adrian Vrijenhoek Rotterdam 36,44 36,02 37,07 35,67 38,45 40,43 40,43 41,39
5 Julia Wolbink AAC 35,84 37,10 X 39,12 X 35,94 39,12 40,33
6 Sanne van den Brink HLLS 34,25 38,89 38,38 38,75 X 36,22 38,89 36,53
7 Maxime Brandts AV Caesar 36,74 36,75 X 35,87 36,35 37,76 37,76 37,05
8 Emma van Arendonk Spado 34,28 34,54 X 32,45 33,20 35,72 35,72 35,82
9 Fleur Visser AV Unitas 33,64 29,10 31,17 33,64 39,03
10 Anneloes Wonink Groningen 33,32 31,84 32,98 33,32 38,52
11 Suzanne Giezeman Haag 31,11 X 30,42 31,11 33,97
12 Zyra van Oers AV Unitas 28,92 30,76 X 30,76 31,43
13 Laura Leijen DKEV 26,81 X 25,40 26,81 32,13
Robin Post WRNG X X X NM 32,06
Sophie van Veen AV Gouda X X X NM 34,10

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jessica Schilder AV Hera 14,75 15,12 15,30 15,63 15,09 15,23 15,63 15,56
2 Benthe Konig Ciko `66 15,09 15,08 14,94 X X X 15,09 15,23
3 Enid Duut PAC 12,17 11,69 12,79 13,04 13,37 13,78 13,78 13,39
4 Anneloes Wonink Groningen 12,17 12,42 12,42 12,13 13,14 12,72 13,14 12,81
5 Marjolein Bolten HLLM 10,79 11,31 X 10,95 11,67 10,91 11,67 11,67
6 Emma van Arendonk Spado 11,56 10,98 X 11,34 11,29 10,96 11,56 11,44
7 Britta de Haan ARV Ilion 10,81 10,96 X 11,35 X 11,15 11,35 11,31
8 Mariska Hoogkamer De Spartaan 10,54 10,50 10,10 10,13 10,24 10,27 10,54 11,97
9 Laura Leijen DKEV 9,23 9,69 10,21 10,21 10,14
10 Sophie van Veen AV Gouda 10,11 9,85 X 10,11 10,79
11 Zyra van Oers AV Unitas 9,58 9,99 10,06 10,06 10,28
12 Marieke Mul KAV Holland 9,24 10,03 9,63 10,03 9,61
13 Liza Jonkergouw AV Spiridon 9,08 8,94 9,36 9,36 10,00
14 Larissa Jonker Startbaan 7,71 7,98 7,36 7,98 8,43

Uitslagen Kogelslingeren 4 kilogram Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tia Ackermans Scorpio 38,96 38,79 43,16 42,81 39,70 X 43,16 39,33
2 Adrian Vrijenhoek Rotterdam X X 39,96 41,63 40,30 X 41,63 39,83
3 Judy Van der Drift PAC X 26,93 X 39,14 X 32,59 39,14 33,81
4 Marieke Van der Laan GACH X X 34,79 35,35 37,70 32,75 37,70 38,76
5 Lotte van Gerven AV Lycurgus 30,13 34,96 34,03 X 30,82 X 34,96 33,84
6 Liza Jonkergouw AV Spiridon X 27,42 26,63 33,79 33,09 X 33,79 33,25
7 Robin Post WRNG 31,13 33,00 33,41 X X X 33,41 29,75
8 Marieke Mul KAV Holland 21,34 22,01 X 20,03 19,15 X 22,01 25,06
Dion Kies DEM X X X NM 27,28

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

# Naam 1.501.551.601.651.681.711.74ResOBP
1 Manon Schoop AV NOP O O O O XXO 1,74 1,71
2 Emma Oosterwegel DVTR O O O XXX 1,68 1,72
3 Marjolein Bolten HLLM O O O XO XXX 1,68 1,68
3 Wouke van t Klooster Pijnenburg O O XO XXX 1,68 1,70
5 Ilse Kuijf ARV Ilion O O XXO XXX 1,68 1,74
6 Mariska Klaver Flevo Delta XO XO XO XXX 1,65 1,65
7 Iris de Ruiter AV 1923 O O XXX 1,60 1,65
7 Inga Steggink AAV `36 O O O XXX 1,60 1,63
7 Lucinde Wiersema Leiden O O O XXX 1,60 1,66
10 Esmay Meinders AV NOP XO O XXX 1,60 1,70
11 Iva Klein Baltink DVTR O O XXO XXX 1,60 1,60

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Judeska Sheppard Rotterdam 11,52 11,55 X 11,39 10,56 11,35 11,55 -1.2 m/s11,69
2 Danielle Spek AV34 11,45 11,27 X 11,51 10,83 11,30 11,51 -1.1 m/s11,33
3 Natalie Puper AV Atverni 10,80 10,95 11,39 10,67 10,84 11,09 11,39 -1.1 m/s10,93
4 Lucinde Wiersema Leiden X 11,21 11,08 10,84 11,12 11,09 11,21 +1.1 m/s11,18
5 Shaya van Houdt PAC X 10,46 X X 10,34 X 10,46 +0.9 m/s10,52

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior A

# Naam 2.402.602.802.903.003.103.203.303.403.503.553.603.653.703.803.904.11ResOBP
1 Marijke Wijnmaalen ARV Ilion XO - O XXX 3,90 4,05
2 Sterre de Booy ARV Ilion XO - O - O - XXX 3,65 3,76
3 Tinka Broekman AV Unitas O XO - O - XXX 3,60 3,76
4 Annebel Jaarsma AV Lycurgus XXO O XXO O O XXX 3,50 3,30
5 Mirte Kok PAC XO - O - O O O XO XXX 3,50 3,30
6 Anja Bekema GACH O O O XXO O XXX 3,10 3,00
7 Kirsten Kuntz AV Passaat O XO O XXX 3,00 3,30
8 Hilde den Engelsen Fortius O O XO O XXX 2,90 2,80
9 Joyce Kraaijenbrink AV `47 O O XO XO XXX 2,90 2,90
10 Lianne Daan De Spartaan O O XXO XXX 2,80 2,60

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Natalie Puper AV Atverni 5,49 5,09 5,47 5,55 X 5,92 5,92 +0.8 m/s5,73
2 Jinke van der Sluis AV Phoenix 5,62 X 5,45 5,36 5,34 5,74 5,74 +1.1 m/s5,72
3 Lena Kater AV PEC 1910 5,36 5,48 5,37 5,49 5,34 5,47 5,49 +0.7 m/s5,26
4 Beau Winnubst AAC 5,21 5,41 X 5,27 5,39 5,21 5,41 +1.3 m/s5,58
5 Danielle Spek AV34 5,10 5,18 5,05 5,04 X 5,40 5,40 +0.9 m/s5,19
6 Daphne Linnekamp HLLS X 5,32 5,28 3,02 X X 5,32 -0.6 m/s5,43
7 Livia Tromp Haag X 5,10 X X 4,70 4,75 5,10 +1.0 m/s5,00
8 Madelon Werkhoven AV Atos 4,46 4,99 5,07 4,94 5,04 4,95 5,07 -1.2 m/s4,91
9 Shaya van Houdt PAC 4,84 5,03 4,94 5,03 +1.2 m/s5,08
10 Justine Zwier AV 1923 4,86 4,88 4,87 4,88 +1.1 m/s4,92
11 Milou van der Schaaf MPM 4,79 2,69 4,35 4,79 -1.3 m/s4,74
12 Susan Wouda MPM 4,44 4,38 4,46 4,46 +0.8 m/s4,56
13 Anouk Haverkort AV Lycurgus 4,43 4,46 3,99 4,46 +0.9 m/s5,02
Sienna Klous AV Lycurgus X X X NM 5,17
Roos van Zwam Ciko `66 X X X NM 5,44