Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Daan Lubberdink Ciko `66 10,97Q -0.5 m/s10,93
2 Isayah Boers Phanos 10,98Q +0.1 m/s10,71
3 Dominique Zwiep Rotterdam 11,01Q +0.9 m/s10,93
4 Rafael Raap PAC 11,03Q +0.9 m/s11,08
5 Jim van Gorkum Spado 11,08Q -0.5 m/s10,80
6 Shaquille Haverkamp Rotterdam 11,16Q +0.1 m/s10,62
7 Sawa Bezelev AV Athlos 11,16Q -0.5 m/s10,98
8 Joris van Gool AV Spiridon 11,21Q +1.1 m/s10,53
9 Milo Zech...allebroek Leiden 11,23Q -0.5 m/s11,17
10 Pelle Gelderblom Zeeland 11,26Q +1.1 m/s11,33
11 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 11,31Q +0.1 m/s11,37
12 Ezra Amokwandoh AV 1923 11,37Q +1.1 m/s11,29
13 Jordy Kluft DEM 11,43Q +0.1 m/s11,23
13 Niels Beks AV Attila 11,43Q -0.5 m/s11,23
15 Kristian Mos Heerenveen 11,50Q -0.5 m/s11,47
16 Koen van Ruremonde GVAC 11,51Q +0.1 m/s11,29
17 Olav Donker PH 11,53Q +0.9 m/s11,40
18 Ruben de Vries Rotterdam 11,56q -0.5 m/s11,38
19 Mark Roosien AV Hylas 11,58q +0.9 m/s11,73
20 Wouter Nieuwhof Ciko `66 11,59Q +0.1 m/s11,61
21 Brent van de Blaak Climax 11,59q +0.1 m/s11,58
22 Remly Vry Phanos 11,61q -0.5 m/s11,56
23 Danu Mulyo AC TION 11,61q +0.9 m/s11,52
24 Yarán Wienneke GACH 11,69q +0.1 m/s11,36
25 Jan Polman Nijmegen 11,72 -0.5 m/s11,51
26 Florens De Lange PAC 11,77 +0.1 m/s11,92
27 Tijmen Melgers AV Sparta 11,78 -0.5 m/s11,70
28 Wim Vonk Altis 11,80 +1.1 m/s11,66
29 Joppe Ketting Ciko `66 11,87 +1.1 m/s12,02
30 Luuk Kuijper AV `40 11,95 +0.9 m/s11,89
31 Jasper Rou VAV 11,95 -0.5 m/s11,82
32 David Thommassen AV Sprint 11,95 -0.5 m/s11,80
33 Tim Verhoeven AV Attila 11,98 +0.1 m/s11,67
34 Antoine va...er Sanden DAK 12,06 -0.5 m/s11,91
35 Teun Peeters PH 12,08 -0.5 m/s12,39
36 Bon ter Horst Atledo 12,13 +0.1 m/s12,09
37 Taco van der Werff AV34 12,17 +0.1 m/s11,94
38 Arthur van Essen Altis 12,19 -0.5 m/s12,12
39 Klaas de Boer AV `56 12,22 +0.1 m/s12,09
40 Rick Veltman AV Gouda 12,28 +1.1 m/s12,09
41 Vyron Saridin DEM 12,45 +0.9 m/s12,37
Niels Verheugd AV Sprint DQ 11,67
Thom Clemens HLLS DNS 11,63

Uitslagen 100 meter halve finale Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Dominique Zwiep Rotterdam 10,82Q +0.0 m/s---
2 Isayah Boers Phanos 10,89Q -0.9 m/s---
3 Daan Lubberdink Ciko `66 10,95Q -1.2 m/s---
4 Shaquille Haverkamp Rotterdam 10,99Q -0.9 m/s---
5 Joris van Gool AV Spiridon 11,01Q -1.2 m/s---
5 Jim van Gorkum Spado 11,01Q +0.0 m/s---
7 Rafael Raap PAC 11,09q -1.2 m/s---
8 Sawa Bezelev AV Athlos 11,10q -0.9 m/s---
9 Milo Zech...allebroek Leiden 11,14 +0.0 m/s---
10 Niels Beks AV Attila 11,22 -0.9 m/s---
11 Pelle Gelderblom Zeeland 11,37 +0.0 m/s---
12 Remly Vry Phanos 11,40 +0.0 m/s---
12 Jordy Kluft DEM 11,40 +0.0 m/s---
14 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 11,42 -0.9 m/s---
15 Ruben de Vries Rotterdam 11,52 -1.2 m/s---
16 Ezra Amokwandoh AV 1923 11,54 -1.2 m/s---
17 Kristian Mos Heerenveen 11,58 +0.0 m/s---
18 Koen van Ruremonde GVAC 11,60 -1.2 m/s---
19 Olav Donker PH 11,61 -0.9 m/s---
19 Danu Mulyo AC TION 11,61 -0.9 m/s---
21 Wouter Nieuwhof Ciko `66 11,68 -1.2 m/s---
21 Brent van de Blaak Climax 11,68 +0.0 m/s---
23 Yarán Wienneke GACH 11,72 -1.2 m/s---
24 Mark Roosien AV Hylas 11,77 -0.9 m/s---

Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Shaquille Haverkamp Rotterdam 10,71 +0.1 m/s---
2 Isayah Boers Phanos 10,75 +0.1 m/s---
3 Dominique Zwiep Rotterdam 10,89 +0.1 m/s---
4 Joris van Gool AV Spiridon 10,91 +0.1 m/s---
5 Daan Lubberdink Ciko `66 10,92 +0.1 m/s---
6 Jim van Gorkum Spado 11,01 +0.1 m/s---
Rafael Raap PAC DNS ---
Sawa Bezelev AV Athlos DNS ---

Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Isayah Boers Phanos 21,81Q -0.7 m/s21,27
2 Mustafa Ha... Mahamuud Haag 21,90Q +1.1 m/s21,56
2 Daan Lubberdink Ciko `66 21,90Q +0.6 m/s21,76
4 Sawa Bezelev AV Athlos 22,10Q +2.4 m/s21,88
5 Pelle Gelderblom Zeeland 22,66Q +2.4 m/s22,69
6 Jordy Kluft DEM 22,68Q +1.1 m/s22,76
7 Dominique Zwiep Rotterdam 22,78Q -0.9 m/s22,24
8 Ruben de Vries Rotterdam 22,86Q -0.7 m/s22,87
9 Milo Zech...allebroek Leiden 22,98Q -0.7 m/s22,76
10 Thom Clemens HLLS 23,02Q -0.9 m/s23,91
11 Jim van Gorkum Spado 23,05Q -0.9 m/s21,94
12 Stijn Tromp De Gemzen 23,13Q +1.1 m/s22,92
13 Timo Brandehof HLLM 23,19Q +0.6 m/s23,00
14 Bram van Hastenberg U-Track 23,26Q +1.1 m/s23,73
15 Jurgen van der Zwet De Spartaan 23,44Q +2.4 m/s23,30
16 Kristian Mos Heerenveen 23,46Q +2.4 m/s23,08
17 Niels Beks AV Attila 23,48Q +0.6 m/s22,70
18 Ezra Amokwandoh AV 1923 23,53Q -0.9 m/s23,13
19 Remly Vry Phanos 23,55Q -0.7 m/s23,67
19 Stijn van Nierop DAK 23,55q +2.4 m/s24,10
21 Jasper Rou VAV 23,66Q +0.6 m/s23,86
22 Wim Vonk Altis 23,67q +2.4 m/s23,90
23 Mark Roosien AV Hylas 23,72q +0.6 m/s23,63
23 Mitchell Emmers AV Attila 23,72q -0.9 m/s23,21
25 Niels Verheugd AV Sprint 23,82 +1.1 m/s23,66
26 David Thommassen AV Sprint 23,87 +1.1 m/s24,15
27 Tijmen Melgers AV Sparta 23,89 -0.7 m/s23,70
28 Joost Koldijk HLLM 23,92 +2.4 m/s24,82
29 Joppe Ketting Ciko `66 24,20 +0.6 m/s24,55
30 Koert Remijn DEM 24,27 +1.1 m/s24,37
31 Antoine va...er Sanden DAK 24,37 -0.9 m/s24,06
32 Arthur van Essen Altis 24,44 -0.7 m/s24,21
33 Taco van der Werff AV34 24,57 +0.6 m/s24,15
34 Klaas de Boer AV `56 24,73 -0.9 m/s24,89
35 Douwe Koldijk HLLM 24,74 -0.9 m/s24,83
36 Rick Veltman AV Gouda 25,01 -0.7 m/s24,35
37 Arnout Mak De Gemzen 25,05 +2.4 m/s25,04

Uitslagen 200 meter halve finale Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Isayah Boers Phanos 21,75Q +0.5 m/s---
2 Sawa Bezelev AV Athlos 21,82Q +1.5 m/s---
3 Daan Lubberdink Ciko `66 22,05Q +1.5 m/s---
4 Jim van Gorkum Spado 22,37Q +0.5 m/s---
5 Pelle Gelderblom Zeeland 22,43q +0.5 m/s---
6 Mustafa Ha... Mahamuud Haag 22,47Q +0.3 m/s---
7 Dominique Zwiep Rotterdam 22,53Q +0.3 m/s---
8 Jordy Kluft DEM 22,55q +0.5 m/s---
9 Milo Zech...allebroek Leiden 22,67 +0.3 m/s---
10 Niels Beks AV Attila 22,70 +1.5 m/s---
11 Ruben de Vries Rotterdam 22,72 +0.3 m/s---
12 Timo Brandehof HLLM 22,81 +1.5 m/s---
13 Thom Clemens HLLS 23,04 +1.5 m/s---
14 Ezra Amokwandoh AV 1923 23,09 +0.5 m/s---
15 Stijn Tromp De Gemzen 23,23 +0.5 m/s---
16 Bram van Hastenberg U-Track 23,39 +1.5 m/s---
17 Remly Vry Phanos 23,44 +0.5 m/s---
17 Kristian Mos Heerenveen 23,44 +0.3 m/s---
19 Jurgen van der Zwet De Spartaan 23,63 +0.3 m/s---
20 Jasper Rou VAV 23,69 +0.3 m/s---
21 Mark Roosien AV Hylas 23,73 +0.3 m/s---
22 Wim Vonk Altis 23,80 +1.5 m/s---
23 Stijn van Nierop DAK 23,84 +1.5 m/s---
Mitchell Emmers AV Attila DNS ---

Uitslagen 200 meter finale Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Isayah Boers Phanos 21,48 -1.1 m/s---
2 Daan Lubberdink Ciko `66 21,90 -1.1 m/s---
3 Mustafa Ha... Mahamuud Haag 21,95 -1.1 m/s---
4 Sawa Bezelev AV Athlos 21,99 -1.1 m/s---
5 Dominique Zwiep Rotterdam 22,33 -1.1 m/s---
6 Pelle Gelderblom Zeeland 22,74 -1.1 m/s---
7 Jordy Kluft DEM 22,95 -1.1 m/s---
8 Jim van Gorkum Spado 23,12 -1.1 m/s---

Uitslagen 400 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Lars Van Hoeven Heerenveen 50,19Q 49,39
2 Ramsey Angela PAC 50,32Q 47,40
3 Bram van der Jagt AV 1923 50,41Q 49,73
4 Timo Brandehof HLLM 50,48q 51,84
5 Thieme Schmidt Leiden 50,50Q 48,95
6 Stijn van Nierop DAK 51,13Q 51,65
7 Stijn van Weegberg Leiden 51,16Q 51,17
8 Twan Pormes AV Zaanland 51,32q 51,45
9 Simon van der Horst Fit 51,44 52,35
10 Jurriaan de Rijk Haag 51,45 51,05
11 Toon IJzerman Eindhoven 51,64 51,79
12 Joost Koldijk HLLM 51,77 53,13
13 Thijs Heemskerk AKU 51,95 51,84
14 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 52,04 52,58
15 Niels Kok Flevo Delta 52,29 52,07
16 August Van de Weijer AV Sprint 53,05 53,57
17 Tim van Noord AV PEC 1910 53,25 52,97
18 Douwe Koldijk HLLM 53,54 53,25
19 Jop Knoppers LGDR 54,50 52,30
20 Sander Klaassen De Gemzen 55,22 55,16
21 Daan Molleman AV Suomi 55,41 55,37
22 Lars Huibers Climax 55,92 58,60
23 Tonnie de Benis AVGM 56,89 57,30
Hugo Roelofsen Castricum DNS 52,88

Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Bram Anderiessen AKU 1:56,90Q 1:53,00
2 Samuel Chapple Olympus `70 1:57,12Q 1:51,53
3 Robin van Riel AV Attila 1:57,65Q 1:50,32
4 Tom de Gelder Olympus `70 1:57,79Q 1:51,90
5 Twan Pormes AV Zaanland 1:57,89Q 1:53,42
6 Brian Versluis AV Atverni 1:58,18Q 1:52,57
7 Niels Visser AV Jahn II 1:58,42q 2:00,94
8 Jelte van Atten Leiden 1:58,47q 1:54,55
9 Jens van Gelderen AV Lycurgus 1:58,51 1:56,36
10 Thymon Houben AV Unitas 1:58,63 1:56,25
11 Hugo Roelofsen Castricum 1:58,68 1:58,63
12 Reinder Prince Triathlon 1:59,24 1:58,02
13 Tom Benerink MPM 1:59,40 2:01,54
14 Rik Reijers AL73 1:59,69 2:00,09
15 Aron Koning AV De Keien 1:59,88 1:58,68
16 Bouke van Belois Ciko `66 1:59,94 1:59,28
17 Tijmen van t Land AV Lycurgus 2:00,09 2:01,09
18 Oxo van Kempen DVTR 2:00,27 2:01,55
19 Daan Notenboom Castricum 2:01,58 2:02,98
20 Luc Vilain ATOP 2:01,87 2:01,05
21 Brent Cuijpers PH 2:02,75 2:03,38
22 Rens Simons VRT 2:03,12 2:00,49
23 Eric Stuiver Start `78 2:03,71 2:06,82
24 Jorg Schellekens AV Attila 2:03,81 2:06,77
25 Lorens Niehof AVV 2:05,53 2:04,80
26 Thomas Albers SPWS 2:05,99 2:01,48
27 Stein Overtoom Startbaan 2:06,03 2:06,54
28 Klaas Douwe Yska HRRR 2:07,63 2:05,96
29 Sven van der Pas Scorpio 2:08,45 2:07,18
Guus Winkelmolen Swift DNS 1:56,47

Uitslagen 800 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Robin van Riel AV Attila 1:53,00 ---
2 Bram Anderiessen AKU 1:53,26 ---
3 Twan Pormes AV Zaanland 1:53,55 ---
4 Samuel Chapple Olympus `70 1:53,56 ---
5 Brian Versluis AV Atverni 1:54,35 ---
6 Jelte van Atten Leiden 1:54,74 ---
7 Tom de Gelder Olympus `70 1:55,18 ---
8 Niels Visser AV Jahn II 1:57,76 ---

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Tom de Gelder Olympus `70 4:13,50Q 3:54,57
2 Sam Kraaijeveld AV Passaat 4:13,73Q 4:03,05
3 Abdikhani Mohamed AV Cifla 4:13,88Q 4:03,22
4 Jelte van Atten Leiden 4:14,07Q 4:07,67
5 Bouke van Belois Ciko `66 4:14,14q 4:22,79
6 Peter-Jan de Jong HRRR 4:14,83q 4:12,43
7 Hielke Hilberts GACH 4:16,83q 4:15,50
8 Thijmen Alderden AV Aalsmeer 4:17,14q 4:28,95
9 Koen van Duijnhoven THOR 4:17,53 4:12,09
10 Mark Naaijer CAV Energie 4:20,37 4:08,42
11 Victor van der Wel PAC 4:21,82Q 4:07,21
12 Cain Rutgers Almere `81 4:23,14Q 3:59,30
13 Stan Van Helmond Eindhoven 4:24,22Q 4:02,18
14 Tim Verbeek AV Cifla 4:24,40Q 4:03,98
15 Joost de Kleuver Climax 4:24,87 4:16,74
16 Tristan Valkenburg Olympus `70 4:25,43 4:13,30
17 Tristan Slobben AV Trias 4:25,54 4:09,60
18 Luc Beuckens AV NOP 4:27,71 4:24,16
19 Ismar Klomp Haag 4:28,95 4:24,87
20 Ian Franssen LGDR 4:29,52 4:25,03
21 Ruben Garretsen AV Argo 4:31,28 4:22,65
22 Casper van der Luijt Leiden 4:34,18 4:27,40
23 Janco Rijpstra AV Lionitas 4:35,65 4:24,49
24 Thomas Pe...ira Horta Haag 4:35,96 4:26,87
25 Troy de Juncker AV Attila 4:38,36 4:12,02
26 Tobias van Roon DAK 4:39,43 4:28,28
27 Alexander Brons PAC 4:40,13 4:32,43
28 Jorg Schellekens AV Attila 4:40,53 4:29,00
29 Marien van der Niet PAC 4:49,02 4:21,98
Achraf Boutkabout PAC DNF 4:13,70

Uitslagen 110 meter horden finale Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Liam van der Schaaf Phanos 13,80 +3.2 m/s---
2 Dave Wesselink AV Trias 14,18 +3.2 m/s---
3 Yslain Verwaal PAC 14,65 +3.2 m/s---
4 Sander Koops SPWS 14,68 +3.2 m/s---
5 Robin Vliem AV Athlos 15,26 +3.2 m/s---
6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 15,34 +3.2 m/s---
7 Martijn Hoogewerf KAV Holland 15,56 +3.2 m/s---
Luuk Peters AV PEC 1910 DNF ---

Uitslagen 110 meter horden (99cm) Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Liam van der Schaaf Phanos 14,17Q -0.3 m/s13,70
2 Sander Koops SPWS 14,40Q +1.3 m/s15,40
3 Yslain Verwaal PAC 14,59Q +1.3 m/s14,69
4 Dave Wesselink AV Trias 14,60Q +1.3 m/s14,41
5 Luuk Peters AV PEC 1910 14,67q +1.3 m/s14,63
6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 14,79q +1.3 m/s15,00
7 Robin Vliem AV Athlos 14,84Q -0.3 m/s14,78
8 Martijn Hoogewerf KAV Holland 14,87Q +1.3 m/s14,77
9 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 14,94 -0.3 m/s14,94
10 Noah Verboom HLLM 15,17 +1.3 m/s15,19
11 Jarno de Groot Flevo Delta 15,24 +1.3 m/s14,96
12 Bram van der Jagt AV 1923 15,28 -0.3 m/s15,09
13 Joppe Stokvis Altis 15,31 +1.3 m/s15,06
14 Jesper Peterse AV Trias 15,41 +1.3 m/s15,15
15 Rick Hollestelle Altis 15,60 -0.3 m/s16,16
16 Lars Woudenberg AV34 15,62 -0.3 m/s15,11
17 Arjen de Kock Spado 16,04 +1.3 m/s16,27
18 Tiago Smithuis ARV Ilion 16,11 +1.3 m/s15,45
19 Arthur van Essen Altis 16,21 +1.3 m/s16,81
20 Wesley van der Holst PAC 16,43 +1.3 m/s17,10
21 Thomas Vo...n van der Altis 16,66 +1.3 m/s16,81
Joep Van Es PH DQ 15,01
Glenn Kunst Haag DNS 16,14

Uitslagen 400 meter horden (91cm) Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Maurik de Groot Haag 58,29 54,62
2 Bram van Hastenberg U-Track 58,62 56,41
3 Martin Oonincx Spado 59,35 55,92
Ramsey Angela PAC DQ 51,83

Uitslagen 3000 meter steeple Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Achraf Boutkabout PAC 10:07,27 9:53,12
2 Max Meuleman AV Archeus 10:18,79 11:11,80
3 Rens Simons VRT 10:28,95 10:27,78
4 Rowan Veenhuizen AAC `61 10:48,23 10:52,83

Uitslagen Speerwerpen 800 gram Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Julian de Leeuw AV Sprint 52,07 52,60 57,52 56,43 55,30 53,70 57,52 56,96
2 Martijn Hoogewerf KAV Holland 47,59 53,02 54,54 56,89 54,81 52,31 56,89 50,48
3 Floris Aarts AV 1923 43,78 52,45 47,99 X X 49,12 52,45 54,79
4 Helge Giezeman U-Track 47,16 49,54 48,53 52,05 50,31 51,10 52,05 51,46
5 Thomas van Haarlem PAC 45,87 46,44 51,98 47,26 45,92 X 51,98 50,56
6 Gerwin De Haan Heerenveen 49,53 47,36 49,69 51,26 48,10 51,52 51,52 50,21
7 Jeroen van Harmelen Avantri 50,18 50,28 49,01 51,08 47,80 47,28 51,08 50,50
8 Brian Klinkenberg Flevo Delta - 45,77 48,34 X 47,88 48,34 49,98
9 Sven Markesteijn SPOB 43,15 45,59 47,12 47,12 51,18
10 Elmar Koster PAC 47,00 45,49 46,45 47,00 51,72
11 Tijmen van Straten AV Passaat 42,50 42,23 46,93 46,93 46,48
12 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 42,47 43,95 45,51 45,51 46,21
13 Glenn Pols Atledo 36,84 41,29 41,29 44,50
14 Bas van Vliet AV `40 41,21 40,90 39,83 41,21 47,61
15 Liam Paalvast AV Passaat 25,33 28,07 X 28,07 36,77

Uitslagen Discuswerpen 1,75 kilogram Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Timo in t Hout PAC 46,53 X X 43,73 46,50 X 46,53 47,93
2 Nick Godschalk AV Unitas 42,86 45,53 X 41,27 X X 45,53 46,16
3 Martijn Hoogewerf KAV Holland X 42,94 X 43,37 40,19 42,41 43,37 43,52
4 Rein van Houwelingen Typhoon 35,06 39,26 40,62 X 42,20 42,98 42,98 40,28
5 Jeroen Poelert AV Athlos 37,73 X 41,53 42,18 40,70 41,82 42,18 39,33
6 Glenn Kunst Haag 40,36 36,53 38,57 38,46 40,12 41,03 41,03 40,52
7 Glenn Pols Atledo 36,50 35,67 39,54 X 37,48 X 39,54 38,92
8 Wouter Nieuwhof Ciko `66 38,99 X X X X X 38,99 43,37
9 Gerwin De Haan Heerenveen 37,24 37,47 37,77 37,77 40,22
10 Noah Verboom HLLM 37,75 X X 37,75 37,40
11 Wolf Nederpel De Spartaan 36,57 35,35 35,33 36,57 39,85
12 Daan Pauw PH 36,18 35,25 35,78 36,18 35,04
13 Jorg Kroon PH X 35,79 34,05 35,79 37,43
14 Arjen de Kock Spado X 24,48 35,21 35,21 36,51
Rik Goessens AV Unitas X X X NM 40,85

Uitslagen Kogelstoten 6 kilogram Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Timo in t Hout PAC 15,34 16,19 X 15,44 X 15,96 16,19 16,04
2 Floris Aarts AV 1923 13,22 14,08 13,51 13,86 13,16 13,95 14,08 12,35
3 Rein van Houwelingen Typhoon 12,74 12,99 13,55 13,49 13,14 14,02 14,02 13,39
4 Jelle De Jong AV Lycurgus 13,26 13,92 - 13,62 13,99 13,72 13,99 13,25
5 Glenn Pols Atledo 12,82 13,75 13,67 X 12,55 13,25 13,75 13,20
6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 13,19 11,42 13,08 11,60 12,83 X 13,19 13,69
7 Noah Verboom HLLM 12,63 X X X X 12,00 12,63 12,57
8 Jeroen Poelert AV Athlos X 12,42 11,44 11,69 11,01 11,93 12,42 11,84
9 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 12,25 11,84 11,38 12,25 12,37
10 Nicholas Mitchell AL73 11,85 12,21 11,90 12,21 11,96
11 Jorg Kroon PH 11,95 X 11,39 11,95 11,96
12 Ruben Smink AC TION 11,82 11,63 11,74 11,82 12,83
13 Gerwin De Haan Heerenveen 11,42 11,63 X 11,63 12,71
14 Wolf Nederpel De Spartaan 10,83 11,58 X 11,58 11,92
15 Daan Pauw PH 10,66 11,11 10,20 11,11 11,77
16 Oscar Heijdra Tempo AV 10,69 10,52 10,18 10,69 11,35

Uitslagen Kogelslingeren 6 kilogram Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ruben Smink AC TION X 51,30 55,31 X 51,66 49,88 55,31 56,40
2 Stephan H...in t Veld Spado 53,20 50,83 53,43 53,32 54,71 52,62 54,71 53,85
3 Bryan van Ingen HLLM 50,56 52,24 53,85 X X X 53,85 53,07
4 Rik Goessens AV Unitas 38,00 43,10 X 39,61 40,46 44,99 44,99 41,80
5 Quinten van der Veer PAC X 37,56 X 36,07 35,65 X 37,56 41,67
6 Daan Pauw PH 33,66 31,00 35,67 X 35,01 36,75 36,75 34,77
7 Remon van Duijnen AV `47 35,50 X X X 34,27 35,49 35,50 36,34
8 Justin Hoefmans AV Sprint 32,86 X 33,98 X 33,06 34,04 34,04 36,50

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

# Naam 1.601.701.751.801.831.861.891.921.951.982.012.072.12ResOBP
1 Sven van Merode Spado O O O O XXX 2,07 2,07
2 Dirk Aarts ATH O O XO XXO O XO XXX 1,98 1,90
3 Julian Record AV 1923 O O O O XO O XXX 1,95 1,95
3 Martijn Kroes AV NOVA O O O XO O XXX 1,95 1,95
5 Lars Dirkzwager Zeeland O O XXO XO O XXX 1,89 1,95
6 Sander Smits AVGM O XXX 1,86 2,00
7 Michiel de...aasteniet SPOB O XO XXX 1,86 1,93
8 Jari Kouwen ACO O O O XXO XXO XXX 1,83 1,79
9 Jelle De Jong AV Lycurgus - - XO O - XXX 1,80 1,90
10 Vincent Staat AV Attila XXO XXX 1,80 1,95
11 Wim Vonk Altis O XXX 1,75 1,90
11 Daan Gielen PH O XXX 1,75 1,85
11 Tim de Wit Spado O O XXX 1,75 1,85
14 Matthijs Wezeman ASTX O XO O XXX 1,75 1,75
15 Arnout Mak De Gemzen O O XXX 1,70 1,80

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Scott Boon Flevo Delta 14,39 14,26 14,19 14,50 X 14,36 14,50 +0.6 m/s13,90
2 Roy van Zijl DAV Kronos 13,79 13,66 X 13,56 13,80 X 13,80 +0.6 m/s13,54
3 Jamil Hassan Haag X 13,44 13,43 X 13,79 X 13,79 +1.0 m/s14,46
4 Sander Koops SPWS X 13,76 12,36 X 13,26 13,58 13,76 -0.7 m/s13,65
5 Hent van Schoten AV Oss `78 13,50 13,50 13,21 13,42 13,76 13,11 13,76 -0.7 m/s13,71
6 Gijs Mourits VAV 13,26 13,21 13,26 13,07 13,28 13,28 -0.9 m/s13,39
7 Yarán Wienneke GACH 13,02 13,20 X X X X 13,20 -1.5 m/s13,35
8 Guido Persoon Olympus `70 12,76 12,53 12,44 X 12,18 12,13 12,76 +0.8 m/s12,87
9 Bob Abotar Haag 12,54 12,61 12,62 12,62 -1.0 m/s12,87
10 Jordi van der Wal PAC 12,03 12,41 12,56 12,56 -0.6 m/s13,02
11 Hugo van den Berg AV NOP 11,33 12,39 12,26 12,39 +1.1 m/s12,66

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior A

# Naam 3.703.904.004.104.204.304.404.454.504.554.604.65ResOBP
1 Rick Hollestelle Altis XO O XXO XXO O X- O X- XX 4,50 4,00
2 Koen Koenders PH XO - - XXX 4,50 4,86
3 Koen Stapel ARV Ilion XO - - - XXX 4,40 4,86
4 Lucas van Klaveren ARV Ilion XO O XO XO XXO - XX- X 4,40 4,40
5 Gerwin De Haan Heerenveen O O O XXX 4,20 4,10
6 Glenn Kunst Haag XO - XXX 4,20 4,50
7 Niels Verheugd AV Sprint XO - O - XXX 4,10 4,26
8 Martijn Hoogewerf KAV Holland XXO O XXX 4,10 4,40
9 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus XO O XO XXO XXX 4,10 3,91
10 Arjen de Kock Spado O O XO XXX 4,00 3,95
11 Mitchell v...den Brink AV34 O - XXX 3,90 4,00
12 Jordi van der Wal PAC O XXX 3,70 4,01

Uitslagen Verspringen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Rafael Raap PAC 6,96 7,05 6,99 6,86 X 7,18 7,18 +0.8 m/s7,25
2 Alexander Soethout DEM 7,15 6,67 - - 6,88 X 7,15 +0.8 m/s7,10
3 Loic Wondel Rotterdam 6,80 6,90 7,01 7,05 6,91 7,13 7,13 +1.4 m/s7,02
4 Scott Boon Flevo Delta 6,83 6,84 7,06 X 7,04 X 7,06 -0.8 m/s6,95
5 Hugo van den Berg AV NOP 6,42 6,87 6,75 6,55 6,53 6,35 6,87 -0.7 m/s6,65
6 Gijs Mourits VAV 6,31 X 6,41 6,50 X 6,66 6,66 -1.1 m/s6,55
7 Jelle De Jong AV Lycurgus X 6,37 6,65 X 6,33 X 6,65 +1.5 m/s6,29
8 Sergio van der Meide PAC 6,60 6,03 6,40 6,47 X X 6,60 +1.7 m/s6,74
9 Olav Donker PH 5,74 X 6,35 6,35 +1.1 m/s6,60
10 Lars Woudenberg AV34 6,20 6,28 6,20 6,28 -0.5 m/s6,26
11 Joppe Stokvis Altis 6,06 X 6,26 6,26 +0.7 m/s6,51
12 Quincy Stjeward Phanos X X 6,17 6,17 -0.6 m/s6,49
13 Julian Record AV 1923 5,95 6,01 6,09 6,09 -0.7 m/s6,80
14 Jasper de Hon AAC 5,99 5,97 5,94 5,99 -0.5 m/s6,20
15 Julian Sas Almere `81 X X 5,13 5,13 +1.0 m/s6,40